CHODECKÉ TABULKY ČR 2003

sestavil Petr Brandejský

Dorostenci 5000m chůze dráha
24:55.16 5	Vítězslav HRDLIČKA	090987	SK SOUE Plzeň		Nitra		1406
24:57.4  h5	Jan DLOUHÝ		270987	Sokol N.Paka		Jablonec	2712
25:04.54 1								Opava		2106
25:54.08 6 	David HERBER		090487	AK SSK Vítkovice	Ostrava		0709
26:03.44 6	Jakub MACEK		140686	TJ LIAZ Jablonec	Liberec		0709
26:20.28 2	Dalibor BALNER		230288	SK PRESTAR Opava	Opava		2106 Z
26:38.28 4	Michal VIKER		091287	TJ LIAZ Jablonec	Opava		2106
29:15.67 5	Stanislav TVRZNÍK	170888	AC Slovan Liberec	Jablonec	1705 Z

Dorostenci 5 km chůze okruh
24:59	 2	Vítězslav HRDLIČKA	090987	SK SOUE Plzeň		Poděbrady	0504
25:10	 3	David HERBER		090487	AK SSK Vítkovice	Poděbrady	0504
25:20	 4	Jan DLOUHÝ		270987	Sokol N.Paka		Poděbrady	0504
26:14	 5	Dalibor BALNER		230288	SK PRESTAR Opava	Poděbrady	0504 Z

Muži 200 km chůze okruh
22:00:03 h2	Zdeněk  SIMON		290660	AC Turnov		Barcelona	2704 V

Muži 100 km chůze okruh
10:29:13 h16	Miloš DUŠEK		101071	AC Slovan Liberec	Scanzorosciate	1910
10:48:48 18	Zdeněk SIMON		290660	AC Turnov		Scanzorosciate	1910 V

Muži 50 km chůze okruh
3:58:05	 9	Miloš HOLUŠA		020565	USK Praha		Čeboksary	1805
4:04:40	 1	Holuša							Přerov 		0410
4:18:01	 2	Jiří MAŠITA		050573	SK Spartak Praha 4	Přerov		0410
4:32:42	 3	David ŠNAJDR		211171	SK Nové Město/Met.	Přerov		0410
4:46:14	 10	Zdeněk SIMON		290660	AC Turnov		Dudince		2903 V
4:52:53	 4	Milan ŠVEHLA		040578	AC Slovan Mar.Lázně	Přerov		0410
5:06:03	 m26	Miloš DUŠEK		101071	AC Slovan Liberec	Scanzorosciate	1910
5:08:37	 m28	Simon							Scanzorosciate	1910 V
5:14:25	 5	Jaroslav PTÁK		070447	AK Bílina		Přerov		0410 V
5:22:44	 6	Rostislav KOVÁŘ		200351	AK Olomouc		Přerov		0410 V
5:43:07	 7	Jan CHMELAŘ		040661	TJ Sokol Opava		Přerov		0410 V
	( 9 atletů, 11 výkonů )

Muži 30 km chůze okruh
2:37:40  1	František KMENTA	051058	AC Čejkovice		Havlovice	2405 V
2:54:52	 9	Rostislav KOVÁŘ		200351	AK Olomouc		Havlovice	2405 V
3:06:25	 20	Jaroslav PTÁK		070447	AK Bílina		Havlovice	2405 V
3:09:41	 25	František PÁRYS		220853	AC Slovan Liberec	Havlovice	2405 V
3:11:37	 31	Petr GROMUS		230756	AK Olomouc		Havlovice	2405 V
3:19:45	 35	Stanislav MAREK		051142	TJ JE Dukovany		Havlovice	2405 V
3:26:43	 42	Josef OŠLEJŠEK		100642	AK SK Žel.Prostějov	Havlovice	2405 V
3:34:09	 51	Alois BALCAŘÍK		280527	AK SK Žel.Prostějov	Havlovice	2405 V
3:35:55	 52	Miloslav SVITÁK		310559	AC Česká Lípa		Havlovice	2405 V
3:39:45	 55	Vratislav DUBJÁK	110627	TJ Lokomotiva Kladno	Havlovice	2405 V
3:57:42	 65	Jaroslav PRUCKNER	010554	TJ AŠ Mladá Boleslav	Havlovice	2405 V
4:12:35	 69	Bernerd MULLER		200542	ASK Děčín		Havlovice	2405 V
4:27:04	 72	František HOŠNA		191033	SKP České Budějovice	havlovice	2405 V

Muži 25 km chůze okruh
1:58:30	 5	Pavel SVOBODA		180380	AC Slovan Liberec	Carouge		0409

Muži 20 km chůze okruh
1:23:46	 14	Jiří MALYSA		140866  SK N.Město/Met.		Čeboksary	1805
1:24:29	 1	Miloš HOLUŠA		020565	USK Praha		Hronov		1506
1:25:06	 13	Malysa							Sesto Giovanni	0105
1:25:32	 14	Holuša							Sesto Giovanni	0105
1:25:37	 1	Jiří MAŠITA		050573	SK Spartak Praha 4	Brandýs/L.	1105
1:26:19	 3	Holuša							Poděbrady	0504
1:26:20	 2	Mašita							Hronov		1506
1:26:54	 1	Holuša							Olomouc		2004
1:27:27	 4 	Malysa							Poděbrady	0504
1:28:05	 1	Malysa							Dudince		2903
1:28:55	 6	Pavel SVOBODA		180380	AC Slovan Liberec	Poděbrady 	0504
1:29:14	 2	Svoboda							Brandýs/L.	1105
1:29:19	 7	David ŠNAJDR		211171	SK N.Město/Met.		Poděbrady	0504
1:29:56	 2	Malysa							Borský Mikuláš	3105
1:30:17	 27	Malysa							Saint-Denis	2308
1:32:03	 3	Mašita							Borský Mikuláš	3105
1:32:29	 2	Malysa							Olomouc		2004
1:32:30	 m	Holuša							Čeboksary	1805
1:32:34	 3	Holuša							Brandýs/L.	1105
1:32:34	 4	František KMENTA I	051058	AC Čejkovice		Brandýs/L.	1105 V
	(6 atletů, 20 výkonů)
1:34:01	 5	Miloslav LAPKA		270957	Sportovní chůze Praha	Brandýs/L.	1105 V
1:34:15	 4	Milan ŠVEHLA		040578	AC Slovan Mar.Lázně	Hronov		1506
1:38:18	 4	Jiří CHALOUPKA		260385	Sokol N.Paka		Olomouc		2004 J
1:40:15	 8	Zdeněk SIMON		290660	AC Turnov		Brandýs/L.	1105
	(10)
1:40:53	 9	Miloš DOSTÁL		200483	AK Sokol Čelechovice	Brandýs/L.	1105 
1:42:59	 1	Antonín KOZELKA		271185	TJ Rumburk		Český Brod	1409 J
1:43:26	 7	Patrik HLAVSA		131084 	Sokol N.Paka		Olomouc		2004 J
1:43:49	 8	Martin NEDVÍDEK		250175	AC Turnov		Hronov		1506
1:44:14	 10	VladimírPODROUŽEK	210755	TJ Sokol Stodůlky Praha	Brandýs/L.	1105 V
1:44:48	 2	Miloš DUŠEK		101071	AC Slovan Liberec	Český Brod	1409
1:45:43	 11     Roman PSŮTKA		060862	TJ Jiskra Domažlice	Brandýs/L.	1105 V
1:46:15	 3	František PÁRYS		220853	AC Slovan Liberec	Český Brod	1409 V
1:46:24	 12	Radomír ŠKALOUD		151172	AK Škoda Plzeň		Brandýs/L.	1105
1:47:14	 15	Jiří ŠORM		271064	USK Praha		Poděbrady	0504
	(20)
1:47:20	 16	Petr OZANIAK		200385	AK SSK Vítkovice	Poděbrady	0504 J
1:48:33	 18	Rostislav KOVÁŘ		200351	AK Olomouc		Poděbrady	0504 V
1:52:49	 20	Radek TICHÝ		090873	AC Slovan Liberec	Poděbrady	0504
1:56:02	 15	Jan VÁGENKNECHT		200476	Sokol N.Paka		Brandýs/L.	1105
1:56:22	 22	Petr GROMUS		230756	AK Olomouc		Poděbrady	0504 V
1:56:32	 16	Jaroslav PTÁK		070447	AK Bílina		Brandýs/L.	1105 V
1:57:36	 17	Jan LÁZNIČKA		060683	SK 4 Dvory Čes.Buděj.	Olomouc		2004
1:57:44	 17	Jan REIN		290663	AC Turnov		Brandýs/L.	1105
1:58:46	 18	Josef JELÍNEK		110750	AC Čejkovice		Brandýs/L.	1105 V
1:59:49	 24	Vítězslav JAKUBSKÝ	101068	AFK SKP Pardubice	Poděbrady	0504
	(30)
1:59:51	 19	Tomáš GOERNER		281181	TJ Klatovy		Olomouc		2004
2:01:57	 25	Jan CHMELAŘ		040661	TJ Sokol Opava		Poděbrady	0504 V
2:02:14	 4	František MOCKER	290158	ASK Děčín		Český Brod 	1409 V
2:03:19	 19	Josef OŠLEJŠEK		100642	AC SK Žel.Prostějov	Brandýs/L.	1105 V
2:04:02	 27	Stanislav MAREK		051142	TJ JE Dukovany		Poděbrady	0504 V
2:06:08	 21	Miloš BEDNÁŘ		    52	FTVS Praha		Brandýs/L.	1105 V
2:06:58	 25	Miloslav SVITÁK		310559	AC Česká Lípa		Olomouc		2004 V
2:07:10	 26	Ondřej ČEREPUŠŤÁK	170248	TJ Sokol Kolín		Olomouc		2004 V
2:07:49	 27	Jiří HOSTÝNEK		090261	TJ Klatovy		Olomouc		2004 V
2:07:56	 28	Rudolf VANČURA		250954	TJ Jiskra Domažlice	Poděbrady	0504 V
	(40)
2:09:02	 28	Jiří BECK		260475	B.A.S. Babylon		Olomouc		2004
2:09:03	 23	Luboš VONÁŠEK		150465	AC Praha 1890		Brandýs/L.	1105
2:10:35	 25	Petr BRANDEJSKÝ		180839	SK Spartak Praha 4	Brandýs/L.	1105 V
2:11:55	 26	Karel TREJBAL		290559	AC Česká Lípa		Brandýs/L.	1105 V
2:12:51	 27	Milan PIVOŇKA		151142	Lovochemie Lovosice	Brandýs/L.	1105 V
2:13:26	 28	Pavel VESELÝ		070580	TJ Lokomotiva Beroun	Brandýs n. L	1105
2:13:52	 32	Václav DOSTALÍK		230540	AK Olomouc		Poděbrady	0504 V
2:13:53	 29	Alois BALCAŘÍK		280527	AC SK Žel.Prostějov	Brandýs/L.	1105 V
2:14:03	 33	Zdeněk BITTENGL		120561	Atletclub Nýřany	Poděbrady	0504 V
2:14:11	 30	Jiří PTÁK		311051	ASK Děčín		Brandýs/L.	1105 V
	(50)
2:16:20	 32	Tomáš HORÁČEK		300873	TJ Dukla Praha		Olomouc		2004
2:24:14	 31	Bernard MULLER		200542	ASK Děčín		Brandýs/L. 	1105 V
2:24:17	 32 	Jaroslav PRUCKNER	010554	TJ AŠ Mladá Boleslav 	Brandýs/L. 	1105 V
2:24:21	 33	Jiří ŠANDA		    71	Sprint klub Čáslav	Brandýs/L.	1105
2:24:22	 34	Vlastimil HANIČÁK	170958	AC Turnov		Brandýs/L. 	1105 V
2:28:58	 1M75	Vratislav DUBJÁK	110627	TJ Lokomotiva Kladno	Carolina  	  07 V
2:34:03	 35	František HOŠNA		191033	SKP České Budějovice	Brandýs/L.	1105 V
2:38:12	 36	František WELEK		    79	TJ Lokomotiva Beroun	Brandýs/L. 	1105
2:38:13	 37	Ivan ŠVEHLA		    79	TJ Lokomotiva Beroun	Brandýs/L.	1105
		(59)
Nespolehlivé počítání okruhů, nejistý výkon
1:49:06	 14	Vágenknecht						Hronov		1506
1:54:09	 18	Láznička						Hronov		1506
1:58:23	 20	Ivo PITÁK		180458	TJ Sokol Stodůlky Praha	Hronov		1506 V
1:58:25	 21	Marek							Hronov		1506 V

Muži hodinovka chůze dráha
13 414	 1	Miloš HOLUŠA		020565	USK Praha		Olomouc		0308
13 046,3 1	David  ŠNAJDR		211171	SK Nové Město/Met.	Mladá Boleslav	1110
12 849	 2	Miloslav LAPKA		270957	Sportovní chůze Praha	Olomouc		0308 V
11 880	 2	František PÁRYS		220853	AC Slovan Liberec	Mladá Boleslav	1110 V
10 879	 3	Rostislav KOVÁŘ		200351	AK Olomouc		Olomouc		0308 V
10 452,6 3	Jaroslav PTÁK		070447	AK Bílina		Mladá Boleslav	1110 V
10 058	 4	Petr GROMUS		230756	AK Olomouc		Olomouc		0308 V
 9 955,4 4	František MOCKER	290158	ASK Děčín		Mladá Boleslav	1110 V
 9 675	 6	Václav VENTRUBA		090452	AK Olomouc		Olomouc		0308 V
 9 437,5 1	Stanislav TVRZNÍK 	170888	AC Slovan Liberec	Mladá Boleslav	1110 Z
	(10)
 9 265	 7	Stanislav MAREK		051142	TJ JE Dukovany		Olomouc		0308 V
 8 718,4 5	Vlastimil HANIČÁK	170958	AC Turnov		Mladá Boleslav	1110 V
 8 645,6 6	Jiří PTÁK		311051	ASK Děčín		Mladá Boleslav 	1110 V
 8 542,3 7	Bernard MULLER		200542	ASK Děčín		Mladá Boleslav	1110 V
 8 520	 8	Alois BALCAŘÍK		280527	AC SK Žel.Prostějov	Olomouc		0308 V
 8 100	 9	Milan EJEM		040233	TJ Sokol Opava		Olomouc		0308 V

Muži 10 000 m chůze dráha
44:18.03 7	Jíří CHALOUPKA		260385	Sokol N.Paka		Tampere		2607 J
46:05.0	 1m	David ŠNAJDR		211171	SK Nové Město/Met.	Mladá Boleslav	1110
49:50.0	 2m	František PÁRYS		220853	AC Slovan Liberec	Mladá Boleslav	1110 V
50:30.40 2	Patrik HLAVSA		131084	Sokol N.Paka		Kladno		0507 J
50:45.00 3	Stanislav HERMAN	050385	Sokol N.Paka		Kladno		0507 J
57:25.0	 3m	Jaroslav PTÁK		070447	AK Bílina		Mladá Boleslav 	1110 V
60:13.0  4 	František MOCKER	290158	ASK Děčín		Mladá Boleslav	1110 V
1:08:35	 5	Vlastimil HANIČÁK	170958	AC Turnov		Mladá Boleslav	1110 V
1:10:38	 6	Bernard MULLER		200542	ASK Děčín		Mladá Boleslav 	1110 V

Muži 10 km chůze okruh
39:39	 5	Jiří MALYSA		140866	SK Nové Město/Met.	Kraków		1406
40:12	 8	Miloš HOLUŠA		020565	USK Praha		Hildesheim	1409
40:52	 1	Pavel SVOBODA		180380	AC Slovan Liberec	Dolní Žleb	0105
41:42	 1	Jiří MAŠITA		050573	SK Spartak Praha 4	Domažlice 	2806
42:28	 2	Jiří CHALOUPKA		260385	Sokol Nová Paka		Poděbrady	0504 J
44:15	 4m	David ŠNAJDR		211171	SK Nové Město/Met.	Dudince		2903
46:02	 5	František KMENTA I	051058	AC Čejkovice		Praha		1005 V
46:05	 3	Milan ŠVEHLA		040578	AC Slovan Mar.Lázně	Domažlice	1806
46:28	 3	Stanislav HERMAN	050385	Sokol N.Paka		Poděbrady	0504 J
46:41	 5	Patrik HLAVSA		131084	Sokol N.Paka		Dudince		2903 J
	(10)
47:37	 2	Miloš DUŠEK		101071	AC Slovan Liberec	Dolní Žleb	0105
48:46	 5	Antonín KOZELKA		271185	TJ Rumburk		Poděbrady	0504 J
50:19	 8	Zdeněk SIMON		290660	AC Turnov		Praha		1005 V
50:20	 3	Radek TICHÝ		090873	AC Slovan Liberec	Dolní Žleb	0105
50:22	 4	František PÁRYS		220853	AC Slovan Liberec	Dolní Žleb	0105 V
50:35	 2	Miloš DOSTÁL		200483	AK Sokol Čelechovice	Třebíč		2906
50:48	 6	Vladimír PODROUŽEK	210755	TJ Sokol Stodůlky Praha	Domažlice	2806 V
51:35	 7	Roman PSUTKA		060862	TJ Jiskra Domažlice	Domažlice	2806 V
51:48	 8	Jan DLOUHÝ		270987	Sokol N.Paka		Domažlice	2806 D
52:34	 3	Rostislav KOVÁŘ		200351	AK Olomouc		Třebíč		2906 V
	(20)
53:07	 2	David HERBER		090487	AK SSK Vítkovice	Olomouc		2004 D
53:36	 10	Jan LÁZNIČKA		060683	SK 4Dvory Čes.Buděj.	Domažlice	2806
55:14	 11	Tomáš GOERNER		281181	TJ Klatovy		Domažlice	2806
56:13	 12	Ivo PITÁK		160458	TJ Sokol Stodůlky Praha	Domažlice	2806 V
56:59	 4	Petr GROMUS		230756	AK Olomouc		Třebíč		2906 V
57:01	 13	Jaroslav PTÁK		070447	AK Bílina		Domažlice 	2806 V
57:37	 14	Jiří HOSTÝNEK		090261	TJ Klatovy		Domažlice 	2806 V
57:42	 5	Stanislav MAREK		051142	TJ JE Dukovany		Třebíč		2906 V
57:55	 16	Vítězslav JAKUBSKÝ	101068	AFK SKP Pardubice	Praha		1005
59:16	 19	Josef JELÍNEK		110750	AC Čejkovice		Praha		1005 V
		(30)
59:26	 15	Jan VÁGENKNECHT		200476	Sokol N.Paka		Domažlice	2806
59:27	 16	Rudolf VANČURA		250954	TJ Jiskra Domažlice	Domažlice	2806 V
59:33	 6	Jan CHMELAŘ		040661	TJ Sokol Opava		Třebíč		2906 V
59:39	 17	Ondřej ČEREPUŠŤÁK	170248	TJ Sokol Kolín		Domažlice	2806 V
59:54	 21	Josef SMOLA		170764	AC Praha 1890		Praha		1005
60:12	 7	Josef OŠLEJŠEK		100642	AC SK Žel.Prostějov	Třebíč		2906 V
60:53	 23	Jan POPELÍK		    77	TJ Klatovy		Praha		1005
60:59	 18	František MOCKER	290158	ASK Děčín		Domažlice	2806 V
62:01	 19	Jiří KRHOUNEK		    83	ŠAK Chodov		Domažlice	2806
62:08	 26	Zdeněk BITTENGL		120561	Atletclub Nýřany	Praha		1005 V
		(40)
62:58	 27	Jiří BECK		260475	TJ B.A.S. Babylon	Praha		1005
63:17	 2	Jiří PTÁK		311051	ASK Děčín		Český Brod	1409V
63:24	 20	Pavel VESELÝ		070580	TJ Lokomotiva Beroun	Domažlice	2806
63:38	 22	Milan PIVOŇKA		151142	TJ Lovochemie Lovosice	Domažlice	1806 V
63:38	 3	Petr BRANDEJSKÝ		180839	SK Spartak Praha 4 	Český Brod	1409 V
64:26	 8	Václav DOSTALÍK		230540	AK Olomouc		Třebíč		2906 V
64:38	 23	Robert HEBKÝ		180150	TJ Klatovy		Domažlice	2806 V
65:01	 24	Jan NOSÁL		    81	ŠAK Chodov		Domažlice	2806
65:14	 25	Jiří ŠANDA		    71	Sprint klub Čáslav	Domažlice	2806
66:59	 9	Petr HLAVENKA		    72	TJ Lokomotiva Břeclav	Třebíč		2906
		(50)
67:12	 10	Alois BALCAŘÍK		280527	AC SK Žel.Prostějov	Třebíč		2906 V
67:40	 27	Pavel TAUŠ		    86	TJ Klatovy		Domažlice	2806 D
68:38	 28	Vlastimil HANIČÁK	170958	AC Turnov		Domažlice	2806 V
68:48	 11	Zbyněk HERMAN		    69	TJ Lokomotiva Břeclav	Třebíč		2906
68:59	 29	Bernard MULLER		200542	ASK Děčín		Domažlice	2806 V
69:18	 30	Jaroslav PRUCKNER	010554	TJ AŠ Mladá Boleslav	Domažlice	2806 V
76:55	 31	Daniel KRYL		    85	ŠAK Chodov		Domažlice	2806 J
78:11	 12	Martin POHANKA		    85	TJ Lokomotiva Břeclav	Třebíč		2906 J
79:51	 30	František HOŠNA		191033	SKP České Budějovice	Praha		1005 V

Zahraniční atlet v klubu ČR
52:54	 9	Mynor VASQUEZ	 	    74	VSK Univerzita Brno/GUA	Praha		1005

Muži 5000m chůze dráha
19:51.87 2	Jiří MALYSA		140866	SK Nové Město/Met.	Reims		1607
20:19.68 h1	Pavel SVOBODA		180380	AC Slovan Liberec	Jablonec	0202
22:31.46 2								Ostrava		0709
20:25.51 h1	David ŠNAJDR		211171	SK Nové Město/Met.	Jablonec	1902
21:26.0	 1								Nové Město/M.	0908
20:35.90 h2	Jiří CHALOUPKA		260385	Sokol N.Paka		Jablonec	1902 J
20:41.64 1	Jiří MAŠITA		050573	SK Spartak Praha 4	Liberec		0709
20:42.95 1	Miloš HOLUŠA		020565	USK Praha		Ostrava		0709
21:57.89 h2	Martin NEDVÍDEK		250175	AC Turnov		Jablonec	0202
22:54.6	 1								Rumburk		0106
22:23.7	 1	Miloslav LAPKA		270957	Sportovní chůze Praha	Uh.Hradiště	2106 V
22:24.14 h3	Stanislav HERMAN	050385	Sokol N.Paka		Jablonec	1902 J
22:33.14 2	Milan ŠVEHLA		040578	AC Slovan Mar.Lázně	Liberec		0709
	(10)
22:34.18 h4	Patrik HLAVSA		131084	Sokol N.Paka		Jablonec	1902 J
23:42,09	František PÁRYS		220853	AC Slovan Liberec	Liberec		3108 V
23:49.8	 1	Miloš DUŠEK		101071	AC Slovan Liberec	Česká Lípa	0407
23:57.87 1	Antonín KOZELKA		271185	TJ Rumburk		Jablonec 	1705 J
24:35.20 h4	Marek WINTER		140179	TJ LIAZ Jablonec	Jablonec	0202
24:52.9	 2	Rostislav KOVÁŘ		200351	AK Olomouc		Uh.Hradiště	2106 V
24:55.68 h4	Zdeněk VIKER		150585	TJ LIAZ Jablonec	Jablonec	0203 J
25:04.0  h6	Zdeněk SIMON		290660	AC Turnov		Jablonec	2712 V
25:17.55 3	Roman PSŮTKa		060862	TJ Jiskra Domažlice	Liberec		0709 V
25:30.23 4	Jiří ŠORM		271064	USK Praha		Ostrava		0709
	(20)
25:30.87 5	Petr OZANIAK		200385	AK SSK Vítkovice	Ostrava		0709 J
25:45.21 3	Marek BLAŽEK		060776	AC Junior Varnsdorf	Jablonec 	1705
26:31.8	 3	Petr GROMUS		230756	AK Olomouc		Uh.Hradiště	2106 V
26:41.49 7	Jan LÁZNIČKA		060663	SK Čtyři Dvory ČB	Liberec		0709
26:57.0  h4	Roman WINTER		301281	TJ Rumburk		Jablonec	0202
27:47.5	 3	Jaroslav PTÁK		070447	AK Bílina		Česká Lípa	0407 V
28:25.2	 4	Stanislav MAREK		051142	TJ JE Dukovany		Uh.Hradiště	2106 V
28:28.7	 4	Miloslav SVITÁK		310559	AC Česká Lípa		Česká Lípa	0407 V
28:52.5	 5	Josef OŠLEJŠEK		100642	AC SK Žel.Prostějov	Uh.Hradiště	2106 V
29:16.7	 5	František MOCKER	290158	ASK Děčín		Česká Lípa	0407 V
	(30)
29:18.7	 6	Jan CHMELAŘ		040661	TJ Sokol Opava		Uh.Hradiště	2106 V
29:47.54 h10	Karel TREJBAL		290559	AC Česká Lípa		Jablonec 	0202 V
30:22.9	 6								Česká Lípa	0407
30:48.65 9	Rudolf VANČURA		250954	TJ Jiskra Domažlice	Liberec		0709 V
30:50.91 7	Martin CSABO		    70	AC Tepo Kladno		Ostrava		0709
31:10.2	 7	Milan PIVOŇKA		151142	TJ Lovochemie Lovosice	Uh.Hradiště	2106 V
31:15,03	Miroslav FLIEGL		221154	Praha			Čes.Budějovice	1110 V
31:50,97	Jaroslav PUTSCHÖGL	300539	Písek			Čes.Budějovice	1110 V
31:44.5	 7	Vlastimil HANIČÁK	170958	AC Turnov		Česká Lípa	0407 V
31:50,98 	Jiří HORÁK		    58	Trutnov			Čes.Budějovice	1110 V
32:17.8	 8	Vratislav DUBJÁK	110627	TJ Lokomotiva Kladno	Uh.Hradiště	2106 V
	(40)
32:58.3	 9	Alois BALCAŘÍK		280527	AC SK Žel.Prostějov	Uh.Hradiště	2106 V
33:31,05	Josef JANDÁK		    61	Kolín			Čes.Budějovice	1110 V
33:54.3	 10	František HOŠNA		191033	SKP České Budějovice	Uh.Hradiště	2106 V
34:22,19	Jan PECHA		    62	Kolín			Čes.Budějovice	1110 V
34:31,89	Jiří ŠVEC 		230563	Jihlava			Čes.Budějovice	1110 V
39:53.5	 11 	Jiří KONEČNÝ		100332	TJ Krásný Dvůr		Uh.Hradiětě	2106 V
40:20.2	 12 	Milan EJEM		040233	TJ Sokol Opava		Uh.Hradiště	2106 V
43:18.3	 13	Zbyněk HROUDA		070456	AC Slovan Liberec	Uh.Hradiště	2106 V
46:20.28 11M70  Miroslav FRONĚK		140629	TJ Lokomotiva Kladno	Carolina	  07 V
Zahraniční atlet v oddíle ČR
25:38.88 4	Mynor VASQUEZ		    74	VSK Univerzita Brno/GUA	Liberec		0709

Muži 5 km chůze okruh
19:18	4	Jiří MALYSA		140866	SK Nové Město/Met.	Hildesheim	1309
19:20	5	Miloš HOLUŠA		020565	USK Praha		Hildesheim	1309
20:08	10	Jiří CHALOUPKA		260385	Sokol N.Paka		Hildesheim	1309
20:37	1m	Pavel SVOBODA		180380	AC Slovan Liberec	Dolní Žleb	0105
23:19	2m	Miloš DUŠEK		101071	AC Slovan Liberec	Dolní Žleb	0105
24:51	3m	Radek TICHÝ		090873	AC Slovan Liberec	Dolní Žleb	0105
24:51	4m	František PÁRYS		220853	AC Slovan Liberec	Dolní Žleb	0105 V
26:36	11	Rostislav KOVÁŘ		200351	AK Olomouc		Borský Mikuláš	3105 V
29:29	5m	Stanislav MAREK		051142	TJ JE Dukovany		Dolní Žleb	0105 V
29:34	6m	Jaroslav PTÁK		070447	AK Bílina		Dolní Žleb	0105 V
	(10)	
31:05	1	Jan FROLÍK		160685	AK Slovan Duchcov	Dolní Žleb	0105 J
33:07	2	Zbyšek STROHMEIER	090985	AK Slovan Duchcov	Dolní Žleb	0105 J
33:22	7m	Jiří PTÁK		311051	ASK Děčín		Dolní Žleb	0105 V
35:44	8m	Bernard MULLER		200542	ASK Děčín		Dolní Žleb	0105 V
36:01	3	Tomáš FRANC		071085	AK Slovan Duchcov	Dolní Žleb	0105 J

Muži 3000m chůze dráha
13:50.04 1	Antonín KOZELKA		271185	TJ Rumburk		Liberec		1309 J
13:54.8	 1 	Patrik HLAVSA		131084	Sokol N.Paka		Nová Paka	0308 J
14:21.9  h1	Miloš DOSTÁL		200483	AK Sokol Čelechovice	Olomouc		1502
14:25.4	 	David HERBER		090487	AK SSK Vítkovice	Opava		2504 D
14:32.47 1	Jan DLOUHÝ		270987	Sokol N.Paka		Praha		2709 D
14:35.5		Dalibor BALNER		230288	SK PRESTAR Opava	Opava		2504 Z
14:36.30 1	Michal VIKER		091287	TJ LIAZ Jablonec	Praha		0410 D
14:43.66 2	Jakub MACEK		140686	TJ LIAZ Jablonec	Praha		0410 D
15:14.66 h1	Jan LÁZNIČKA		060683	SK 4 Dvory Čes.Buděj.	Praha		0102
15:20.5  h1	Rostislav KOVÁŘ		200351	AK Olomouc		Olomouc		1502 V
15:47.7  h2	Petr GROMUS		230756	AK Olomouc		Olomouc		1502 V
16:54.08 h2	Václav PROTIVA		250965	TJ Sokol SŠ Čes.Buděj.	Praha		0102
17:12.6  h3	Jan CHMELAŘ		040661	TJ Sokol Opava		Olomouc		1502 V
17:27.6  h4	Václav VENTRUBA		050452	AK Olomouc		Olomouc		1502 V
17:38.0  h5	Josef OŠLEJŠEK		100642	AC SK Žel.Prostějov	Olomouc		1502 V
17:49.8  h6	Václav DOSTALÍK		230540	AK Olomouc		Olomouc		1502 V
18:25.2	 4	David KRÁL		    87	ASK Slavia Praha	Praha		0410 D
18:30.35 h3	Petr BRANDEJSKÝ		180839	SK Spartak Praha 4	Praha		0102 V
18:36.3	 5	Dominik PROUZA		    87	ASK Slavia Praha	Praha		0410 D
18:43.2	 6	Jan GUBIŠ		    87	AK Škoda Plzeň		Praha		0410 D
20:53.4	 7	Petr MIKULA		    86	TJ LIAZ Jablonec	Praha		0410 D
21:15.2  h7	Milan EJEM		040233	TJ Sokol Opava		Olomouc		1502 V
23:48.4	 8	Jakub KUBÁLEK		    86	AC Tepo Kladno		Praha		0410 D

Muži 3 km chůze okruh
18:26	 3	Václav DOSTALÍK		230540	AK Olomouc		Olomouc		2004 V

Muži 2000m dráha
11:33.01 1	František MOCKER	290158	ASK Děčín		Česká Lípa	2809
		
Starší žáci 3000m chůze dráha
14:35.5		Dalibor BALNER		230288	SK PRESTAR Opava	Opava		2504
16:31.91 3	Stanislav TVRZNÍK	170988	AC Slovan Liberec	Trnava		2009
17:13.8	 4	Lukáš HOLUŠA		120489	TJ Sokol Opava		Opava		2504
17:59.92 1	Jan VYHLÍDKO		    89	AC Turnov		Plzeň		0410
18:03.12 3	Jiří MALYSA		150591	SK PRESTAR Opava	Plzeň		0410
18:20.66 5	Liridon KARAQI		    90	ŠAK 5. ZŠ Jablonec	Plzeň		0410
18:56.07 6	Jan BYSTRZICKI		    88	TJ TŽ Třinec		Plzeň		0410
18:58.26 7	Vít KRYL		    89	ŠAK Chodov		Plzeň		0410
18:59.16 8	Jiří BENEŠ		    88	TJ Sokol Kolín		Plzeň		0410
18:59.89 9	Ronald WILCZEK		    88	TJ TŽ Třinec		Plzeň 		0410
	(10)
19:00.48 10	Matěj PAVLÍK		    88	AK Škoda Plzeň		Plzeň		0410
19:03.29 5	Jakub ZAJÍC		    89	AFK SKP Pardubice	Trnava		2009
19:20.89 4	Matěj ŠLAICHRT		121188	ŠAK Chrudim		Česká Lípa	2806
19:22.79 11	Martin VÍŠEK		    88	Atletika Polička	Plzeň		0410
19:23.26 12	Jindřich EPSTEIN	    89	AK Olomouc		Plzeň		0410
19:25.17 13	Michal LEPŠÍ		    88	TJ Sokol Kolín		Plzeň		0410
19:25.35 14	Jiří HRDONEK		    88	AK Olomouc		Plzeň		0410
19:34.19 h4	David HOREJSEK		    88	TJ Vodní stavby Tábor	Praha		0102
19:43.14 15	Petr NEUMANN		    88	AK Škoda Plzeň		Plzeň		0410
19:45.47 3	Martin SLADKÝ		    89	TJ Jilemnice		Liberec		1309
	(20)
19:56.11 16	Martin HERMAN		    88	TJ Sokol Kolín		Plzeň		0410
21:39.10 17	Tomáš VADOVIČ		    89	AC JE Dukovany		Plzeň		0410
21:54.29 18	Radek MAHDAL		    89	AK Škoda Plzeň		Plzeň		0410
22:00.82 19	Jakub KRZYŽOWSKI	    89	TJ TŽ Třinec		Plzeň		0410
22:01.03 20	Martin ŠEDIVÝ		    88	AC Turnov		Plzeň		0410
22:01.10 4	Prokop ČEŠKA		    89	AC Turnov		Liberec		1309
22:33.40 7	Jakub SIKORA		    89	TJ TŽ Třinec		Uh.Hradiště	2709
24:40.55 8	Břetislav PANÁK		    89	TJ TŽ Třinec		Uh.Hradiště	2709

Starší žáci 3 km chůze okruh
17:59	 2	Stanislav TVRZNÍK	170988	AC Slovan Liberec	Olomouc		2004
20:31	 1	Roman PAULÍK	 	    88	TJ Lokomotiva Břeclav	Třebíč		2906

Mladší žáci 2000m chůze dráha
12:35.98 1	Liridon KARAQI		    90	ŠAK 5. ZŠ Jablonec	Liberec 	2109
12:51.51 1	David BIDLAS		    90	ŠAK 5. ZŠ Jablonec	Turnov		2206
12:51.81 2	Vít KOLLMER		    91	ABK Jablonec		Liberec		2109
12:53.4	 1	Milan SLABÝ		    90	TJ Rumburk		Varnsdorf	1806
12:54.0	 2	Tomáš KOZLER		    90	TJ Rumburk		Varnsdorf	1806
12:54.2	 2	David KUČERA		    91	ABK Jablonec		Turnov		2206
13:21.69 2	Jan KOŠŤÁK		    92	TJ Jiskra Nový Bor	Česká Lípa	2809
13:31.0	 4	Martin KUDRNA		    90	AC Slovan Liberec	Turmov		2206
13:35.90 9	Jan SVOBODA		    90	AC Slovan Liberec	Liberec		2109
13:43.50 10	Ondřej DOERFL		    91	AC Slovan Liberec	Liberec		2109
	(10)
13:54.29 4	Tomáš ŠKEŘÍK		    91	ŠAK 5. ZŠ Jablonec	Liberec		1206
14:20.68 h4	Nikos GALARAS		    91	TJ LIAZ Jablonec	Jablonec	0803
14:24.5	 3 	Jan NOVÁK		010590	TJ Sokol Opava		Opava		2504
14:28.56 h5	Martin HÁDEK		    93	TJ LIAZ Jablonec	Jablonec	0803
14:32.18 h6	Petr VASKO		    91	TJ LIAZ Jablonec	Jablonec	0803
14:42.91 h7	Lukáš NOVÁK		    91	TJ LIAZ Jablonec	Jablonec	0803

Ženy 50 km chůze okruh
6:08:15	 11	Hana HERBEROVÁ		030181	ACP Junior Brno		Scanzorosciate	1910
6:08:15	 12	Michaela POLEDNOVÁ	260680	ACP Junior Brno		Scanzorosciate	1910

Ženy 20 km chůze okruh
1:33:24	 5	Barbora DIBELKOVÁ	260583	USK Praha		Jevpatorija	2302
1:33:33	 23	Dibelková						Čeboksary	1805
1:34:44	 21	Dibelková						Saint-Denis	2408
1:39:22	 6	Dibelková						Bydgoszcz	1807
1:39:46	 3	Dibelková						Poděbrady	0504
1:40:22	 1	Monika CHODĚROVÁ	150476	TJ LIAZ Jablonec	Brandýs/L.	1105
1:41:03	 4	Choděrová						Poděbrady	0504
1:41:34	 12	Choděrová						Sesto Giovanni	0105
1:45:44	 1	Dibelková						Přerov		0410
1:47:46	 2	Hana HERBEROVÁ		030181	ACP Junior Brno		Přerov		0410
1:54:14	 7	Herberová						Poděbrady	0504
1:58:05. 4	Lenka ŽÍDKOVÁ		300182	USK Praha		Dubnica/V.	2604
2:02:44	 8	Michaela POLEDNOVÁ	260680	ACP Junior Brno		Poděbrady	0504
2:06:17	 9	Martina RUCKÁ		040785	SK PRESTAR Opava	Poděbrady	0504
2:08:01	 3	Alexandra GROMUSOVÁ	050962	ACP Junior Brno		Přerov		0410 V
2:08:03	 10	Gromusová						Poděbrady	0504 V
2:13:45	 11	Taťána GUZIOTI		170577	SK Spartak Praha 4	Poděbrady	0504
2:13:50	 7	Gromusová						Havlovice	2405
2:15:14	 1	Herberová						Yverdon		0208
2:17:44	 4	Martina NETOLICKÁ	230582	AC Slovan Liberec	Přerov		0410
	(9 atletek, 20 výkonů)
2:32:12	 12	Alena WINTEROVÁ		020449	TJ Rumburk		Havlovice	2405 V

Ženy hodinovka chůze dráha
10 684 	 1	Ludmila RYCHNOVSKÁ	151277	AC Slovan Liberec	Olomouc		0308
 9 257	 2	Alexandra GROMUSOVÁ	050962	ACP Junior Brno		Olomouc		0308 V

Ženy 10 km chůze okruh
46:13	 28	Barbora DIBELKOVÁ	260583	USK Praha		Saint-Denis	2408
49:14	 2	Monika CHODĚROVÁ	150476	TJ LIAZ Jablonec	Hronov		1506
53:20	 3	Lenka ŽÍDKOVÁ		300182	USK Praha		Hronov		1506
54:10	 4	LudmilaRYCHNOVSKÁ	151277	AC Slovan Liberec	Hronov		1506
55:03	 5	Hana HERBEROVÁ		030181	ACP Junior Brno		Hronov		1506
55:13	 4	Jaroslava POKOROVÁ	221072	TJ Sokol Opava		Olomouc		2004
57:49	 6	Michaela POLEDNOVÁ	260680	ACP Junior Brno		Hronov		1506
1:00:11	 8	Alexandra GROMUSOVÁ	050962	ACP Junior Brno		Hronov		1506 V
1:00:23	 8	Martina NETOLICKÁ	230582	AC Slovan Liberec	Olomouc		2004
1:04:46	 2	Taťána GUZIOTI		170577	SK Spartak Praha 4	Yverdon		0208
	(10)
1:07:46	 10	Martina RUCKÁ		040785	SK PRESTAR Opava	Hronov		1506 J
1:09:08	 4	Alena WINTEROVÁ		020449	TJ Rumburk		Brandýs/L.	1105 V
1:11:34	 5	Miloslava REINOVÁ	230968	AC Rumburk		Brandýs/L.	1105
1:11:45	 6	Jana KAUTSKÁ		201281	TJ Sokol Stodůlky Praha	Brandýs/L.	1105
1:14:20	 12	Iva PROKOPCOVÁ		041081	AC Pardubice		Olomouc		2004
1:24:41	 7	Vlasta ZLATNÍKOVÁ	180941	TJ LIAZ Jablonec	Brandýs/L.	1105 V

Ženy 10000m chůze dráha
1:08:59.50 1	Martina RUCKÁ		040785	SK PRESTAR Opava	Kladno		0507 J
1:22:33.40 2	Milena ČERNÁ		131185	AK Bílina		Kladno		0507 J

Ženy 5000m chůze dráha
27:06.3	 1	Jaroslava POKOROVÁ	221072	TJ Sokol Opava		Uh.Hradiště	2106
27:39.0	 1	Hana HERBEROVÁ		030181	ACP Junior Brno		Nové Město/M.	0908
29:50.2	 1	Martina NETOLICKÁ	230582	AC Slovan Liberec	Česká Lípa	0407
30:09.34 5	Antonie TREJBALOVÁ 	200387	AC Česká Lípa		Nitra		1406 D
30:22.2	 2	Alexandra GROMUSOVÁ	050962	ACP Junior Brno		Uh.Hradiště	2106 V
30:49.57 1	Zuzana SCHINDLEROVÁ	250487	TJ Slezan Frýdek-Místek	Opava		2106 D
33:52.48 3	Andrea POSPÍŠILOVÁ	    87	AC Praha 1890		Opava		2106 D
38:20.1	 3	Vlasta ZLATNÍKOVÁ	180941	TJ LIAZ Jablonec	Uh.Hradiště 	2106 V
38:28.3	 4	Anna KLAUSOVÁ		210942	PSK Olymp Praha		Uh.Hradiště	2106 V

Ženy 5 km chůze okruh
22:28	 1	Barbora DIBELKOVÁ	260583	USK Praha		Praha		1105
23:30	 2	Monika CHODĚROVÁ	150476	TJ LIAZ Jablonec	Praha 		1105
23:45	 13	Lenka ŽÍDKOVÁ		300182	USK Praha		Hildesheim	1309
28:07	 1	Ludmila RYCHNOVSKÁ	151277	AC Slovan Liberec	Dolní Žleb	0105
28:16	 1	Martina NETOLICKÁ	230582	AC Slovan Liberec	Varnsdorf	2704
29:45	 1	Jana PAVELKOVÁ		300785	SK Nové Město n. M.	Poděbrady	0504 J
29:51	 2	Nikol BRODSKÁ		030288	SK PRESTAR Opava	Poděbrady 	0504 Z
30:02	 3	Zuzana SCHINDLEROVÁ	250487	TJ Slezan Frýdek-Místek	Poděbrady	0504 D
30:10	 1	Alexandra GROMUSOVÁ	050962	ACP Junior Brno		Třebíč		2903 V
32:07	 2	Pavlína ČERNÁ		240183	AK Bílina		Dolní Žleb	0105
	(10)
32:47	 5	Antonie TREJBALOVÁ	200387	AC Česká Lípa		Poděbrady	0504 D
33:33	 2	Alena WINTEROVÁ		020449	TJ Rumburk		Varnsdorf	2704 V
34:33	 2	Ilona ČERNÁ		301288	AK Bílina		Třebíč		2906 Z
35:11	 3	Marie POLÍVKOVÁ		171239	AK Slovan Duchcov	Dolní Žleb	0105 V
38:01	 5	Iva MACHOVÁ		    76	AFK Chrudim		Monthey		1907
41:47	 4	Milena ČERNÁ		131185	AK Bílina		Třebíč		2906 J
43:15	 7	Vladimíra HUZILOVÁ	    48	Doksy			Monthey		1907 V

Ženy 3000m chůze dráha
13:22.57 1	Barbora DIBELKOVÁ	260583	USK Praha		Ostrava		0709
13:39.64 1	Monika CHODĚROVÁ	150476	TJ LIAZ Jablonec	Jablonec	1705
13:47.01 3	Lenka ŽÍDKOVÁ		300182	USK Praha		Ostrava		0709
14:17.93 5	Hana HERBEROVÁ		030181	ACP Junior Brno		Ostrava		0709
15:12.48 1	Ludmila RYCHNOVSKÁ	151277	AC Slovan Liberec	Liberec		0709
15:51.8h 1	Jaroslava POKOROVÁ	221072	TJ Sokol Opava		Olomouc		1502
15:55.46 6	Pokorová						Ostrava		0709
16:19:37 7	Michaela POLEDNOVÁ	260680	ACP Junior Brno		Ostrava		0709
17:23.1  h1	Martina NETOLICKÁ	230582	AC Slovan Liberec	Jablonec 	2712
17:30.23 1								Jablonec	1705
17:36.9		Nikol BRODSKÁ		030288	SK PRESTAR Opava	Opava		2504 Z
17:40.90 1	Markéta HÁJKOVÁ		    88	AC Slovan Liberec	Turnov		2709 Z
	(10)
17:50.22 2	Monika POHLOVÁ		    90	TJ Dobruška		Plzeň	2809 Z
17:52.46 h1	Martina RUCKÁ		040785	SK PRESTAR Opava	Jablonec	0203 J
18:46.65 3	Rucká							Liberec	0709 J
18:02.01 h1	Jana PAVELKOVÁ		300785	SK Nové Město/Met.	Jablonec	1902 J
18:08.7  h2	Alexandra GROMUSOVÁ	050962	ACP Junior Brno		Olomouc	1502 V
18:22.93 h2	Martina PRICLOVÁ	090384	TJ Slovan Varnsdorf	Jablonec	0202 J
20:42.01 3								Jablonec	1705J
18:27.49 h3	Zuzana SCHINDLEROVÁ	250487	TJ Slezan Frýdek-Místek	Jablonec 	0203 D
18:27.64 1								Praha	0410 D
18:49.88 h4	Antonie TREJBALOVÁ	200387	AC Česká Lípa		Jablonec 	0203 D
19:08.99 1								Liberec	0806 D
18:55.25 h5	Dana RUŽIČKOVÁ		    85	AC Praha 1890		Jablonec	0203 J
18:55.88 3	Kristýna BRÁZDOVÁ	100588	SK ZŠ Jeseniova Praha	Plzeň	0410 Z
18:58.82 3	Ilona ČERNÁ		301288	AK Bílina		Česká Lípa	2806 Z
	(20)
19:00.96 1	Sandra MOČIČKOVÁ	140988	ACD RV Karlovy Vary	Plzeň		2809 Z
19:11.1		Vendula BINČÍKOVÁ	260788	SK PRESTAR Opava	Opava 		1106 Z
19:13.55 4	Nikola DIHLOVÁ		290388	TJ Sokol Opava		Plzeň		0410 Z
19:17.07 5	Nikola BARTHOVÁ		    90	ŠAK 5. ZŠ Jablonec	Plzeň		0410 Z
19:18.26 6	Kristýna HAVLÍČKOVÁ	    89	ŠAK 5. ZŠ Jablonec	Plzeň		0410 Z
19:18.76 3	Daniela NOVÁKOVÁ	230189	SK ZŠ Jablonné v Podj.	Praha		0410 Z
19:36.78 h6	Petra PÍŠOVÁ		080687	TJ Slezan Frýdek-Místek	Jablonec	0203 D
19:39.75 4	Iva PROKOPCOVÁ		100481	AC Pardubice		Liberec		0709
19:49.57 h4	Dita JANÍKOVÁ		290790	TJ Slezan Frýdek-Místek	Jablonec 	0203 Z
19:55.56 6								Česká Lípa	2806 Z
19:52.73 5	Kamila HRUBÁ		221183	AFK SKP Pardubice	Liberec		0709
	(30)
20:02.2	 h2	Alena WINTEROVÁ		020449	TJ Rumburk		Jablonec	2712 V
20:06.44 6	Andrea HROUZKOVÁ	110586	AC Pardubice		Liberec		0709 D
20:09.09 8	SKROKOVÁ						Ostrava		0709
20:10.83 7	Hana CHVOJKOVÁ		121285	AFK SKP Pardubice	Liberec		0709 J
20:59.6	 5	Jana ŠELEMANOVÁ		230487	SK ZŠ Jablonné v Podj.	Praha		0410 D
21:27.3	 6	Tereza DROPPOVÁ		    86	TJ Slezan Frýdek-Místek	Praha		0410 D
22:13.90 8	Barbora BŘEZINOVÁ	    84	TJ Sokol Kolín		Liberec		0709 J
22:49.42 1	Markéta CERMANOVÁ	220487	Atletický klub Kyjov	Ostrava		2709 D
22:49.45 2	Emilie VALENTOVÁ	170486	Atletický klub Kyjov	Ostrava		2709 D
22:52.91 h8	Jana BEGEROVÁ		130685	AC Pardubice		Jablonec	0203 J
	(40)
23:00.5	 9	Šárka ŠVECOVÁ		    87	TJ Slezan Frýdek-Místek	Praha		0410 D
23:36.2	 10	Zuzana SOBOTKOVÁ	    86	AC Spartak Ústí n. L.	Praha		0410 D

Ženy 3 km chůze okruh
12:37	 10	Barbora DINELKOVÁ	260583	USK Praha		Hildesheim	1409
13:31	 16	Lenka ŽÍDKOVÁ		300182	USK Praha		Hildesheim	1409

Ženy 2000m chůze dráha
 9:11:53 1	Monika CHODĚROVÁ	150476	TJ LIAZ Jablonec	Česká Lípa	2809
13:06.89 3	Alena WINTEROVÁ		020449	TJ Rumburk		Česká Lípa	2809

Starší žákyně 3000m chůze dráha
17:36.9		Nikol BRODSKÁ		030288	SK PRESTAR Opava	Opava		2504
17:40.90 1	Markéta HÁJKOVÁ		88	AC Slovan Liberec	Turnov		2709
17:50.22 2	Monika POHLOVÁ		90	TJ Dobruška		Plzeň		2809
18:38.10 2	Marcela BEŇOVÁ		260788	SK ZŠ Jablonné v Podj.	Česká Lípa	2806
18:55.88 3	Kristýna BRÁZDOVÁ	100588	SK ZŠ Jeseniova Praha	Plzeň		0410
18:58.82 3	Ilona ČERNÁ		301288	AK Bílina		Česká Lípa	2806
19:00.96 1	Sandra MOČIČKOVÁ	140988	ACD RV Karlovy Vary	Plzeň 		2809
19:11.1		Vendula BINČÍKOVÁ	260788	SK PRESTAR Opava	Opava		1106
19:13.55 4	Nikola DIHLOVÁ		290388	TJ Sokol Opava		Plzeň		0410
19:17.07 5	Nikola BARTHOVÁ		90	ŠAK 5. ZŠ Jablonec	Plzeň 		0410
	(10)
19:18.26 6	Kristýna HAVLÍČKOVÁ	    89	ŠAK 5. ZŠ Jablonec	Plzeň 		0410
19:18.76 3	Daniela NOVÁKOVÁ	230189	SK ZŠ Jablonné v Podj.	Praha		0410
19:49.57 h4	Dita JANÍKOVÁ		290790	TJ Slezan Frýdek-Místek	Jablonec	0203
19:55.56 6								Česká Lípa	2806
19:54.37 5	Michaela REJDOVÁ	010590	TJ Slezan Frýdek-Místek	Česká Lípa	2806
20:08.0	 2	Simona KOUDELKOVÁ	    88	AC Turnov		Česká Lípa	2505
20:08.00 8	Tereza POLÁČKOVÁ	    89	SK ZŠ Jeseniova Praha	Plzeň 		0410
20:10.57 8	Marie OZANIAKOVÁ	080291	SK PRESTAR Opava	Česká Lípa	2806
20:13.74 9	Regina STRACHOTOVÁ	081089	AK Zlín			Plzeň		0410
20:16.29 h8	Nikol NEVEČEŘALOVÁ	200390	TJ Sokol Kolín		Jablonec 	0203
20:23.05 9								Česká Lípa	2806
20:32.12 3	Pavla ŘEHÁKOVÁ			TJ Jilemnice		Liberec		1309
 		(20)
20:41.21 10	Zlata MIKUŠÍKOVÁ	    90	TJ Dobruška		Plzeň		0410
20:44.29 11	Barbora ŠILHÁNKOVÁ	    91	AK Škoda Plzeň		Plzeň		0410
21:06.06 h10	Denisa STRAKOVÁ		    89	TJ Jiskra Nový Bor	Jablonec	0203
21:33.11 12	Nicola LUKEŠOVÁ		    91	AK Škoda Plzeň		Plzeň		0410
21:33.16 11	Hana SVITÁKOVÁ		251290	AC Česká Lípa		Česká Lípa	2806
21:34.12 13	Kateřina ZÁVODNÁ	    89	TJ VOKD Ostrava-Poruba	Plzeň 		0410
21:47.6	 7	Terezie PAVLÍKOVÁ	    88	TJ Slezan Frýdek-Místek	Praha		0410
22:09.43 h11	Kateřina VALUŠKOVÁ	040789	TJ Slezan Frýdek-Místek	Jablonec	0203
22:27.7	 6	Gabriela DYGRÍNOVÁ	    89	AC Slovan Liberec	Česká Lípa	2505
22:28.65 h12	Tereza REŽŇÁKOVÁ	110688	ŠSK Újezd/Lesy-Praha 9	Jablonec 	0203
		(30)
22:32.36 4	Pavlína PLACHÁ		    89	SK ZŠ Jablonné v Podj.	Liberec		1309
22:37.28 14	Adéla BAKOTOVÁ		    89  TJ VOKD Ostrava-Poruba	Plzeň		0410
22:44.1	 8	Jana KIESSLINGOVÁ	    89	SK ZŠ Jablonné v Podj	Praha		0410
23:08.43 5	Dagmar VONDRÁČKOVÁ		ABK Liberec		Liberec		1309
23:12.26 15	Nina PAKÁNOVÁ 		    89	TJ TŽ Třinec		Plzeň		0410
23:20.41 6	Hana KOTLÁŘOVÁ			ABK Liberec		Liberec		1309
23:21.93 16	Vítězslava BOSKOVICOVÁ      89	TJ TŽ Třinec		Plzeň		0410
23:47.6	 11	Nikola TÁBORSKÁ		    88	AC Spartak Ústí n. L.	Praha		0410
24:30.6	 12	Veronika MAJEROVÁ	    88	TJ Klatovy		Praha		0410
24:46.16 17	Veronika KOLENČÍKOVÁ 	    88	TJ TŽ Třinec		Plzeň		0410
		(40)
25:18.29 5	Sabina ŠILHANOVÁ	    89	AK Zlín			Uh.Hradiště	2709
28:41.6	 1	Tereza SEDLÁKOVÁ	    90	ŠAK Chrudim		Kladno		2809

Starší žákyně 2 000 m chůze dráha
14:54.38 2	Markéta HÁJKOVÁ		    88	AC Slovan Liberec	Liberec		2406

Starší žákyně 2 km chůze okruh
12:01	 1	Ilona ČERNÁ		301288	AK Bílina		Dolní Žleb	0105
				
Mladší žákyně 2000m chůze dráha
12:43.3		Marie OZANIAKOVÁ	080291	SK PRESTAR Opava	Opava		2504
12:43.6	 1	Klára JENÍČKOVÁ		    91	TJ Jiskra Nový Bor	Varnsdorf	1806
12:49.3	 2	Hana SVITÁKOVÁ		251290	AC Česká Lípa		Varnsdorf	1806
12:53.1	 3	Barbora HAVRANOVÁ	    93	TJ Jiskra Nový Bor	Varnsdorf	1806
13:02.2	 3	Zuzana PRCHALOVÁ	    91	AC Slovan Liberec	Liberec		2109
13:06.4	 4	Eliška URBANOVÁ		180992	TJ Rumburk		Varnsdorf	1806
13:24.24 1	Nikola BARTHOVÁ		    90	ŠAK 5. ZŠ Jablonec	Jablonec 	1609
13:26.7	 5	Michaela BERGEROVÁ	    91	TJ Rumburk		Varnsdorf 	1806
13:26.8	 2	Denisa SEDLÁČKOVÁ	    90	ŠAK 5. ZŠ Jablonec	Turnov		2206
13:27.0	 6	Šárka NIKITINOVÁ	    93	TJ Rumburk		Varnsdorf	1806
		(10)
13:34.7	 3	Barbora KLUCKÁ		    90	ŠAK 5. ZŠ Jablonec	Jablonec 	1609
13:42.3	 7	Ivana VENCOVÁ			TJ Jiskra Nový Bor	Varnsdorf	1806
13:42.89 5	Nikola ČECHOVÁ		    90	ŠAK 5. ZŠ Jablonec	Liberec		1206
13:53.4	 4	Kateřina ŠTOKOVÁ	    90	ABK Liberec		Turnov		2206
14:41.92 11	Nicole TOMASOVÁ		    91	AC Slovan Liberec	Liberec		2109
15:15.0	 1	Hana BLÁHOVÁ		    90	ASK ELNA Počerady	Ústí/L		2206
15:16.16 12	Klára BELDOVÁ		    90	ŠAK 5. ZŠ Jablonec	Liberec		2109
15:29.7	 7	Barbora BINHAKOVÁ	    91	AC Slovan Liberec	Jablonec	1609
16:13.95 7	Olga PUČKOVÁ		    93	TJ Jiskra Nový Bor	Česká Lípa	2809
17:11.53 h4	Anežka TREJBALOVÁ	    90	AC Česká Lípa		Jablonec	0803
		(20)

Mladší žákyně 2 km chůze okruh
15:12	 1	Ilona KOLÁŘOVÁ		    91	AK Slovan Duchcov	Dolní Žleb	0105
16:23	 2	Lucie FRANKOVÁ		    91	AK Slovan Duchcov	Dolní Žleb	0105



Zpět na hlavní stranu