DLOUHODOBÉ HALOVÉ TABULKY ZLÍNSKÉHO KRAJE

k 31.3.2003

ŽENY 20 - 22 let

50m - 21 let

6,6 1 Zdeňka Kubáčová 140457 Gottwaldov Ostrava 150178 6,7 1 Blanka Hladká 140565 Gottwaldov Ostrava 040186

50m elektricky - 20 let

6,77 4r Markéta Kamenářová 180171 Alfa Zlín Praha 090291 6,81 r Zdeňka Kubáčová 140457 Gottwaldov Jablonec 170277 lepší ruční měření 6,5 6 Zdeňka Kubáčová 140457 Gottwaldov Ostrava 260277 6,6 2 Hana Večerková 250470 Alfa Zlín Ostrava 060190 6,8 1r Blanka Hladká 140565 Gottwaldov Ostrava 050185 6,8 4 Renata Paprskářová 260270 Alfa Zlín Ostrava 060190

60m elektricky - 21 let

7,87 3b2 Libuše Tománková 300377 DM V.Meziříčí Ostrava 290198 7,89 4r Zdeňka Kubáčová 140457 Gottwaldov Jablonec 250278 lepší ruční měření 7,7 5 Milena Piáčková 090549 Gottwaldov Jablonec 210270

60m elektricky - 20 let

7,74 3s1 Libuše Tománková 300377 DM V.Meziříčí Praha 270297 8,24 7A Lenka Brázdilová 090182 Uh.Hradiště Bratisl. 030202 lepší ruční měření 8,0 2r Marcela Vandová 061165 Uh. Hradiště Brno 080385

200m elektricky - 20 let

26,17 2r Markéta Kamenářová 180171 Alfa Zlín Praha 090291 26,92 4b2 Hana Doleželová 080479 Val. Meziříčí Praha 200199

400m - 22 let

59,2 2 Dobroslava Žáková 010744 Gottwaldov Praha 150366

400m - 21 let

62,3 3 Dagmar Kovaříková 110865 Gottwaldov Praha 180186

400m elektricky - 20 let

62,01 5r Hana Hyánková 301158 Gottwaldov Jablonec 250278 lepší ruční měření 61,8 2 Hana Hyánková 301158 Gottwaldov Ostrava 210178 64,2 2 Hana Smetanová 160368 Uh. Hradiště Ostrava 170188

800m - 22 let

2:10,9 3 Marie Ingrová 141244 Gottwaldov Berlin 200266

800m - 21 let

2:18,6 4 Radoslava Trnková 080474 Otrokovice Ostrava 050295 2:24,2 4r Jitka Tesařová 240753 Gottwaldov Jablonec 230274 2:27,0 2 Kamila Svobodová 270767 Gottwaldov Ostrava 170188

800m - 20 let

2:17,6 1 Radoslava Trnková 080474 Otrokovice Ostrava 130294 2:24,76 P Hana Doleželová 080479 Val.Meziříčí Praha 140299 2:25,0 2 Hana Smetanová 160368 Uh. Hradiště Ostrava 170188 2:30,3 2 Kamila Svobodová 270767 Gottwaldov Ostrava 250187 2:31,2 2 Jarmila Špičáková 141263 Gottwaldov Ostrava 150183

1500m - 22 let

4:50,9 2 Hana Smetanová 160368 Uh. Hradiště Ostrava 200190

1500m - 21 let

4:48,6 2 Hana Smetanová 160368 Uh. Hradiště Ostrava 140189

1500m - 20 let

4:13,83 2 Iva Jurková 131166 Uh. Hradiště Praha 260186 4:40,0 1 Radoslava Trnková 080474 Otrokovice Praha 290194

50m překážek elektricky - 21 let

7,48 3r Blanka Hladká 140565 Gottwaldov Praha 250186 7,56 3r Hana Večerková 250470 Alfa Zlín Praha 230291 lepší ruční měření 7,9 2b1 Marie Belhová 010757 Gottwaldov Ostrava 150178 7,9 2 Zdeňka Kubáčová 140457 Gottwaldov Ostrava 210178

50m překážek elektricky - 20 let

7,41 3 Hana Večerková 250470 Alfa Zlín Praha 170290 lepší ruční měření 7,4 2 Blanka Hladká 140565 Gottwaldov Ostrava 050185 7,4 3r Renata Paprskářová 260270 Gottwaldov Ostrava 060190 7,9 3 Marcela Vandová 061165 Uh. Hradiště Ostrava 270185

60m překážek - 22 let

8,7 1 Milena Piáčková 090549 Gottwaldov Jablonec 130271

60m překážek elektricky - 21 let

8,76 2r Blanka Hladká 140565 Gottwaldov Jablonec 090286 10,81 P Hana Kubicová 210982 AK Zlín Olomouc 240103 lepší ruční měření 8,5 1 Milena Piáčková 090549 Gottwaldov Jablonec 210270 9,2 2r Ivana Šťastová 310752 Gottwaldov Jablonec 110273

60m překážek elektricky - 20 let

8,72 4 Blanka Hladká 140565 Gottwaldov Jablonec 100285 8,74 4 Hana Večerková 250470 Alfa Zlín Jablonec 030290 8,90 P Hana Doleželová 080479 Val.Meziříčí Praha 140299 lepší ruční měření 9,5 1 Marcela Vandová 061165 Uh. Hradiště Brno 080385

výška - 20 let

173 5 Marie Belhová 010757 Gottwaldov Uh.Hrad. 060377 171 P Hana Doleželová 080479 Val.Meziříčí Praha 140299 163 3 Hana Kubicová 230982 AK Zlín Ostrava 281202

výška - 21 let

165 2j Hana Kubicová 230982 AK Zlín Čejkov. 200203

dálka - 21 let

551 2 Libuše Tománková 300377 DM V.Meziříčí Ostrava 180198 507 6 Hana Schořová 270180 AK Zlín Praha 031201

dálka - 20 let

590 1 Hana Doleželová 080479 Val.Meziříčí Praha 030299 583 3 Libuše Tománková 300377 DM V.Meziříčí Praha 230297 518 10 Lenka Brázdilová 090182 Uh. Hradiště Bratisl. 030202 510 2 Hana Večerková 250470 Alfa Zlín Ostrava 200190 503 1 Lenka Bukovjanová 151165 Otrokovice Ostrava 270185

trojskok - 21 let

1112 5 Hana Schořová 270180 AK Zlín Praha 031201

koule - 22 let

1327 1 Ivana Hábová 310870 Alfa Zlín Zlín 210192 1197 2 Barbora Blahová 080674 Uh. Hradiště Ostrava 040296 1043 5 Zuzana Němečková 281262 Uh. Hradiště Ostrava 150184

koule - 21 let

1173 3 Barbora Blahová 080674 Uh. Hradiště Ostrava 050295 1160 Vlasta Žůrková 150856 Gottwaldov Gottwald.060277 1002 4 Zuzana Němečková 281262 Uh. Hradiště Ostrava 150183

koule - 20 let

1319 3 Hana Doleželová 080479 Val.Meziříčí Praha 310199 1207 4 Vlasta Žůrková 150856 Gottwaldov Jablonec 250176 1190 1 Ivana Hábová 310870 Alfa Zlín Ostrava 060100 1174 5 Jana Směšná 261058 Gottwaldov Ostrava 150178 1148 1 Barbora Blahová 080674 Uh. Hradiště Ostrava 190194 1116 Marie Belhová 010757 Gottwaldov Gottwald.060277 1053 6 Veronika Směšná 040675 Uh. Hradiště Ostrava 050295 1042 2 Zuzana Němečková 281262 Uh. Hradiště Ostrava 310182 1023 2 Markéta Mráčková 040473 Alfa Zlín Zlín 290193

pětiboj - 20 let

4059 3 Hana Doleželová 080479 Val. Meziříčí Praha 040299 8,90 171 1300 575 2:24,76 2461 5 Hana Kubicová 210982 AK Zlín Olomouc 240103 10,81 157 872 465 2:46,6

150m - 20 let

19,6 1 Markéta Kamenářová 180171 Alfa Zlín Ostrava 120191 19,7 3 Hana Večerková 250470 Alfa Zlín Ostrava 060190 20,0 4 Renata Paprskářová 260270 Alfa Zlín Ostrava 060190

300m - 21 let

43,8 1 Blanka Hladká 140565 Gottwaldov Ostrava 040186 44,3 3 Dagmar Kovaříková 110865 Gottwaldov Ostrava 040186

1000m - 21 let

3:10,2 2 Hana Smetanová 160368 Uh. Hradiště Ostrava 080189

1000m - 20 let

2:59,6 1 Radoslava Trnková 080474 Otrokovice Ostrava 220194

Zpět na hlavní stranu