DLOUHODOBÉ HALOVÉ TABULKY ZLÍNSKÉHO KRAJE

k 31.3.2003

DOROSTENKY

50m elektricky - 17 let

6,66 1 Iveta Mazáčová 151286 Uh. Hradiště Praha 150203 6,81 6 Markéta Kamenářová 180171 Gottwaldov Praha 300188 6,87 5 Lucie Komrsková 241077 AK Zlín Ostrava 060294 6,89 1r Eva Slováčková 100461 Gottwaldov Jablonec 280178 6,96 6r Petra Bilíková 140472 Uh. Hradiště Praha 280189 6,98 1r3 Lenka Ostravská 041079 AK Zlín Ostrava 270196 7,01 2r Hana Večerková 250470 Gottwaldov Praha 310187 7,02 3r Lenka Wimmerová 300475 Alfa Zlín Ostrava 190192 7,04 6r Eva Škrabalová 180562 Uh. Hradiště Praha 170279 7,06 Hana Tasová 080559 T. Chropyně Jablonec 140276 lepší ruční měření 6,5 1 Marta Číhalová 270364 Uh. Hradiště Ostrava 170181 6,6 3 Eva Brázdilová 080552 Gottwaldov Jablonec 150269 6,6 3s Jitka Urbánková 230360 Uh. Hradiště Praha 050377 6,6 2r Eva Škrabalová 180562 Uh. Hradiště Ostrava 030279 6,6 2r Petra Bilíková 140472 Uh. Hradiště Ostrava 140189 6,6 2r3 Lenka Ostravská 041079 AK Zlín Ostrava 140196

50m elektricky - 16 let

6,78 2r1 Hana Kůrová 160380 AK Zlín Ostrava 040296 6,81 3s1 Kateřina Pašiaková 250587 AK Zlín Praha 150203 6,87 2r Markéta Kamenářová 180171 Gottwaldov Ostrava 310187 6,90 1r Jana Pavlíková 040770 Gottwaldov Ostrava 010286 6,94 2r Šárka Zůbková 130170 Gottwaldov Ostrava 010286 7,00 2r Kateřina Humpová 110672 Sl. Kroměříž Praha 300188 7,01 Anna Veselá 60 Val.Meziříčí Jablonec 280276 lepší ruční měření 6,5 1 Marta Číhalová 270364 Uh. Hradiště Ostrava 020280 6,5 1 Markéta Kamenářová 180171 Gottwaldov Praha 180187 6,5 1 Hana Kůrová 160380 AK Zlín Ostrava 040296 6,6 2 Blanka Kunovská 060464 Gottwaldov Ostrava 020280 6,6 3 Blanka Hladká 140565 Gottwaldov Ostrava 070281 6,7 Anna Veselá 60 Val.Meziříčí Praha 140278 6,7 2r Olga Čaňková 270974 Alfa Zlín Ostrava 200190

60m elektricky - 17 let

7,86 2d Iveta Mazáčová 151286 Uh. Hradiště Bratisl. 090203 7,98 2r Markéta Kamenářová 180171 Gottwaldov Jablonec 130288 8,03 1b1 Lenka Ostravská 041079 AK Zlín Jablonec 231196 8,17 2A Lenka Švábíková 200384 Uh. Hradiště Olomouc 060101 8,31 7A Pavla Dostálková 260685 AK Zlín Bratisl. 030202 lepší ruční měření 7,8 3s Zdeňka Kubáčová 140457 Gottwaldov Jablonec 020374

60m elektricky - 16 let

7,86 2r2 Iveta Mazáčová 151286 Uh. Hradiště Praha 230202 7,87 2 Hana Kůrová 160380 AK Zlín Jablonec 100296 7,98 2 Marta Číhalová 270364 Uh. Hradiště Jablonec 280280 8,03 1r6 Kateřina Pašiaková 250587 AK Zlín Olomouc 180103 8,13 3B Blanka Kunovská 060464 Gottwaldov Jablonec 230280 8,15 7 Iveta Járová 251184 AK Zlín Bratisl. 300100 8,20 1r5 Petra Procházková 111187 AK Zlín Olomouc 180103 8,34 3r2 Libuše Valentová 090782 AK Zlín Ostrava 250197 8,35 2 Michaela Mahdalová 060286 AK Zlín Olomouc 160202 8,38 7C Pavla Dostálková 260685 AK Zlín Bratisl. 280101 lepší ruční měření 7,9 1b2 Jana Omelková 271063 Uh. Hradiště Brno 100379 7,9 1b2 Lenka Ostravská 041079 AK Zlín Olomouc 150195 8,0 2r2 Libuše Valentová 090782 AK Zlín Olomouc 170198 8,0 1r2 Lenka Švábíková 200384 Uh. Hradiště Olomouc 220100

200m elektricky - 17 let

25,62 4 Markéta Kamenářová 180171 Gottwaldov Praha 310188 25,67 2A Iveta Mazáčová 151286 Uh. Hradiště Praha 160203 26,46 2r Šárka Zůbková 130170 Gottwaldov Praha 150287 26,46 3B Petra Bilíková 140472 Uh. Hradiště Praha 290189 26,68 1b6 Lenka Ostravská 041079 AK Zlín Jablonec 231196 26,79 2b6 Lenka Švábíková 200384 Uh. Hradiště Jablonec 031101 lepší ruční měření 27,0 1 Dita Sobková 300465 Uh. Hradiště Ostrava 200282 27,3 4 Olga Čaňková 270974 Alfa Zlín Ostrava 260191 27,5 2 Jitka Šaňáková 020765 Uh. Hradiště Ostrava 200282 27,6 2 Marta Číhalová 270364 Uh. Hradiště Ostrava 070281

200m elektricky - 16 let

25,91 1r Markéta Kamenářová 180171 Gottwaldov Ostrava 150287 26,00 2 Hana Kůrová 160380 AK Zlín Jablonec 110296 26,57 1b2 Lenka Švábíková 200384 Uh. Hradiště Bratisl. 300100 26,61 1b2 Kateřina Pašiaková 250587 AK Zlín Bratisl. 090203 27,47 4B Hana Mikalová 120169 Sl. Kroměříž Ostrava 030285 27,47 3r Kateřina Humpová 110672 Sl. Kroměříž Praha 310188 27,78 3s1 Lenka Ostravská 041079 AK Zlín Ostrava 120295 27,80 3B Hana Páníková 070677 Sl. Kroměříž Ostrava 140293 lepší ruční měření 26,8 1 Ivana Záhorová 090270 Gottwaldov Ostrava 080286 26,8 2 Olga Čaňková 270974 Alfa Zlín Ostrava 270190 27,0 2b4 Lenka Ostravská 041079 AK Zlín Ostrava 290195 27,1 2r Hana Mikalová 120169 Sl. Kroměříž Ostrava 030285 27,1 3 Kateřina Humpová 110672 Sl. Kroměříž Ostrava 170188 27,1 2r4 Hana Páníková 070677 Sl. Kroměříž Ostrava 070293 27,3 2 Šárka Zůbková 130170 Gottwaldov Praha 180186

400m elektricky - 17 let

57,85 2 Petra Šišková 150671 Sl. Kroměříž Praha 310188 58,33 3b1 Lenka Švábíková 200384 Uh. Hradiště Bratisl. 280101 59,23 2B Ivana Záhorová 090270 Gottwaldov Praha 150287 61,41 3r Dita Sobková 300465 Uh. Hradiště Jablonec 270282 63,91 4r Eva Zapletalová 170761 Uh. Hradiště Jablonec 290178 lepší ruční měření 59,8 2r Jitka Judasová 220663 Uh. Hradiště Praha 230280 61,7 3r Zuzana Šošolová 061262 T. Chropyně Ostrava 030279 61,9 1 Jitka Šaňáková 020765 Uh. Hradiště Ostrava 200282 62,2 3 Naděžda Matulíková 061063 Gottwaldov Ostrava 030280 62,4 1 Lada Brázdilová 261178 Sl. Kroměříž Ostrava 221195 63,3 2b2 Pavlína Barwigová 120973 Otrokovice Ostrava 200190 63,3 2b3 Kateřina Švachová 170476 Alfa Zlín Ostrava 310193

400m elektricky - 16 let

56,78 1 Marcela Orlová 130369 Sl. Kroměříž Jablonec 170285 59,15 2b1 Lenka Švábíková 200384 Uh. Hradiště Bratisl. 300100 59,43 2 Alice Straková 110571 Gottwaldov Ostrava 150287 60,32 3b1 Veronika Berková 080587 Uh. Hradiště Bratisl. 090203 60,97 1B Ivana Záhorová 090270 Gottwaldov Ostrava 020286 lepší ruční měření 58,6 1 Petra Šišková 150671 Sl. Kroměříž Praha 180187 61,4 2B Hana Páníková 070677 AK Kroměříž Ostrava 070293 62,4 3r Jitka Judasová 220663 Uh. Hradiště Praha 030279 63,1 4b2 Magda Štěpánková 100577 Alfa Zlín Ostrava 310193 63,2 1 Blanka Kunovská 060464 Gottwaldov Ostrava 160280 63,4 1 Jitka Šaňáková 020765 Uh. Hradiště Ostrava 250181

800m - 17 let

2:15,0 2 Lada Brázdilová 261178 AK Kroměříž Ostrava 050295 2:15,35 3 Alice Straková 110571 Gottwaldov Jablonec 140288 2:16,6 1 Iva Jurková 131166 Uh. Hradiště Ostrava 150183 2:19,43 3r Jitka Šaňáková 020765 Uh. Hradiště Jablonec 270282 2:19,43 3b1 Lenka Švábíková 200384 Uh. Hradiště Bratisl. 280101 2:22,6 1 Dagmar Kozlová 281172 Gottwaldov Ostrava 040289 2:24,78 P Hana Doleželová 080479 Val.Meziříčí Valencia 280196 2:25,4 3r Hana Smetanová 170368 Uh. Hradiště Praha 020285 2:25,4 5r2 Ivona Šedá 291176 AK Kroměříž Ostrava 130293 2:26,77 13 Silvie Kutálková 030784 Uh. Hradiště Jablonec 031101

800m - 16 let

2:19,39 3 Alice Straková 110571 Gottwaldov Ostrava 010287 2:21,61 5 Šárka Petrášová 061273 Gottwaldov Ostrava 290189 2:23,8 4 Jitka Šaňáková 020765 Uh. Hradiště Praha 010281 2:23,9 1 Lada Brázdilová 261178 AK Kroměříž Ostrava 290194 2:26,7 1 Dagmar Kozlová 281172 Gottwaldov Ostrava 240188 2:27,7 5r Marta Krhovská 270163 Uh. Hradiště Jablonec 170279 2:28,1 2 Lucie Škrabánková 131278 AK Zlín Ostrava 060194 2:29,01 4d Eliška Březíková 120187 AK Zlín Bratisl. 090203 2:30,11 5r Markéta Kotopulosová 020875 Alfa Zlín Praha 020291 2:30,82 3 Silvie Kutálková 030784 Uh. Hradiště Bratisl. 300180 4>1500m - 17 let 4:30,91 1 Iva Jurková 131166 Uh. Hradiště Praha 270283 4:31,55 5 Lada Brázdilová 261178 AK Kroměříž Wien 180295 4:58,2 2 Marta Krhovská 270163 Uh. Hradiště Praha 230280 5:05,70 8 Ivona Šedá 291176 AK Kroměříž Ostrava 140293 5:16,2 4 Michaela Holubová 280578 AK Zlín Ostrava 290195 5:21,8 2 Alena Hejtmánková 150863 Gottwaldov Brno 260180

1500m - 16 let

4:37,35 2 Lada Brázdilová 261178 AK Kroměříž Jablonec 270294 4:55,10 5 Jitka Vaculíková 140484 Uh. Hradiště Praha 200200 5:01,77 8 Petra Zvoníčková 040875 Sl. Kroměříž Ostrava 170291 5:01,89 8 Dagmar Kozlová 281172 Gottwaldov Praha 310188 5:20,5 6 Eva Cvrkalová 241275 Otrokovice Ostrava 200191 5:25,4 3 Eva Stavjaníková 210375 Alfa Zlín Veszprem 280791

3000m - 17 let

9:48,21 2 Lada Brázdilová 261178 AK Kroměříž Praha 250295 11:29,8 1 Jana Lazarovová 110381 SKP Holešov Olomouc 240198 11:35,0 2 Eva Cvrkalová 241275 Otrokovice Ostrava 110192 12:03,6 5 Marcela Navrátilová 020679 T. Chropyně Ostrava 280196 12:26,5 3 Lenka Mazurková 230482 Uh. Hradiště Olomouc 230199

3000m - 16 let

10:09,62 3 Lada Brázdilová 261178 AK Kroměříž Jablonec 260294 10:53,22 2 Helena Smažilová 040680 AK Kroměříž Ostrava 100296 11:42,8 1 Jana Lazarovová 110381 SKP Holešov Olomouc 250197 12:32,9 5 Marcela Navrátilová 020679 T. Chropyně Ostrava 290195

50m překážek (76 cm, mezery 8,50m) - 17 let

7,6 1 Ivana Šťastová 310752 Gottwaldov Jablonec 150269 e8,10 5r2 Andrea Kučerová 210986 AK Zlín Praha 150203

50m překážek (76 cm, mezery 8,50m) - 16 let

e8,29 6r2 Veronika Berková 080587 Uh. Hradiště Praha 150203

60m překážek (76 cm, mezery 8,50m) elektricky - 17 let

9,04 P Petra Borovičková 250584 AK Zlín Praha 280101 9,52 P Andrea Kučerová 210986 AK Zlín Olomouc 240103 9,71 5r2 Kateřina Lukašíková 170285 AK Zlín Bratisl. 030202 10,16 4b2 Zuzana Vaculová 120986 J. Otrokovice Olomouc 010203 10,89 3b3 Pavla Vobrová 240386 J. Otrokovice Olomouc 180103

60m překážek (76 cm, mezery 8,50m) elektricky - 16 let

8,95 3 Petra Borovičková 250584 AK Zlín Bratisl. 300100 9,08 5A Iveta Járová 251184 AK Zlín Praha 190200 9,40 5r4 Michaela Mahdalová 060286 AK Zlín Praha 230202 9,44 2B Kateřina Lukašíková 170285 AK Zlín Praha 240201 9,52 P Andrea Kučerová 250986 AK Zlín Olomouc 260102 9,68 1b3 Veronika Berková 080587 Uh. Hradiště Olomouc 180103 9,73 1b4 Kristýna Kokojanová 230487 Uh. Hradiště Olomouc 180103

výška - 17 let

187 1 Šárka Nováková 210271 Gottwaldov Čejkovice080388 177 1 Jana Jurgová 220362 Uh. Hradiště Praha 180279 176 5 Hana Doleželová 080479 Val.Meziříčí Pardubice030296 171 P Petra Borovičková 250584 AK Zlín Praha 260101 168 1 Dagmar Drábková 270859 Gottwaldov Gottwald.080276 165 2 Jana Matulíková 061063 Gottwaldov V.Mez. 150380 165 2 Martina Kydalová 120667 Gottwaldov Čejkovice090384 165 2d Romana Kunetová 260480 AK Zlín V.Mez. 150397 165 4d Radana Gojišová 240886 AK Zlín Bratisl. 090203 160 3 Renata Švandová 300162 Uh. Hradiště Brno 130179 160 9t Lucie Macháčová 140983 AK Zlín Bratisl. 300100 160 3 Barbora Kulíšková 270483 AK Zlín V.Mez. 040300

výška - 16 let

177 1 Hana Doleželová 080479 Val. Meziříčí Ostrava 290195 175 1 Jana Jurgová 220362 Uh. Hradiště Košice 120278 170 5 Šárka Novákvá 210271 Gottwaldov Čejkovice130387 170 1d Kristýna Palátová 140981 Val. Meziříčí V.Mez. 150397 170 5 Petra Borovičková 250584 AK Zlín Praha 190200 165 2 Romana Kunetová 260480 AK Zlín Ostrava 280196 163 3 Barbora Kulíšková 270483 AK Zlín Olomouc 230199 163 11 Radana Gojišová 240886 AK Zlín Bratisl. 030202 160 6t Marie Belhová 010757 Gottwaldov Jablonec 240273 160 4 Dagmar Drábková 270859 Gottwaldov Praha 080275 160 2 Radmila Vidličková 220360 Gottwaldov Gottwald.010276 160 5tj Zuzana Petrová 070581 AK Zlín V.Mez. 150397

tyč - 16 let

270 4d Markéta Olejníková 170987 AK Zlín Bratisl. 090203 245 7 Michaela Vystrčilová 030386 AK Zlín Bratisl. 030202

dálka - 17 let

565 2 Hana Tasová 080559 T. Chropyně Jablonec 140276 561 2 Lucie Komrsková 241077 AK Zlín Ostrava 200294 555 3 Marcela Javorová 060361 Gottwaldov Ostrava 110278 555 1 Eva Škrabalová 180562 Uh. Hradiště Brno 100379 551 1 Hana Schořová 270180 AK Zlín Praha 080297 548 5 Zdeňka Kubáčová 140457 Gottwaldov Jablonec 030374 541 5 Ivana Šťastová 310752 Gottwaldov Jablonec 160269 541 P Hana Doleželová 080479 Val. Meziříčí Praha 030396 540 3 Sylva Junášková 111062 Uh. Hradiště Brno 100379 536 P Petra Borovičková 250584 AK Zlín Praha 260101

dálka - 16 let

549 1 Libuše Tománková 300377 DM V.Meziříčí Ostrava 310193 546 1 Jiřina Štolfová 210369 Sl. Kroměříž Jablonec 170285 541 3 Marcela Javorová 060361 Gottwaldov Jablonec 050377 537 5 Marta Číhalová 270364 Uh. Hradiště Jablonec 230280 534 4 Eva Škrabalová 180562 Uh. Hradiště Košice 010278 534 P Hana Doleželová 080479 Val. Meziříčí Praha 040395 533 2 Milena Chudárková 221263 Gottwaldov Brno 130179 528 1 Blanka Hladká 140565 Gopttwaldov Brno 100181 523 1 Libuše Válková 150955 T. Chropyně Chropyně 070271 523 2 Kateřina Petrová 121278 AK Zlín Ostrava 290194

trojskok - 17 let

1112 2 Andrea Kučerová 210986 AK Zlín Olomouc 010203 1095 1 Lenka Holčáková 300380 DM V.Meziříčí Ostrava 260197 1092 2 Jana Tichavská 300979 Uh. Hradiště Ostrava 280196

trojskok - 16 let

1054 3 Lenka Holčáková 300380 DM V.Meziříčí Ostrava 280196 946 5 Denisa Horutová 78 DM V.Meziříčí Ostrava 300194

koule 3kg - 17 let

1523 1 Monika Čeleďová 100478 AK Zlín Ostrava 110295 1279 1 Hana Doleželová 080479 Val. Meziříčí Ostrava 210196 1262 1 Leona Vránová 220982 AK Zlín Olomouc 230199 1246 6 Kateřina Píchalová 200180 AK Kroměříž Praha 090297 1235 6 Kateřina Baletková 310377 AK Zlín Ostrava 190294 1187 P Petra Borovičková 250584 AK Zlín Praha 260101 1158 3 Barbora Blahová 040874 Uh. Hradiště Ostrava 200191 1132 3 Lenka Tomaštíková 301182 AK Zlín Olomouc 160199 1123 7 Martina Maulová 151280 AK Zlín Olomouc 250197 1120 1 Petra Horáková 141069 Uh. Hradiště Ostrava 080286

koule 3kg - 16 let

1471 1 Monika Čeleďová 100478 AK Zlín Ostrava 190294 1288 1 Zdena Pavlovičová 200574 Sl. Kroměříž Ostrava 200190 1285 1 Leona Vránová 220982 AK Zlín Jablonec 101098 1266 3 Hana Doleželová 080479 Val. Meziříčí Ostrava 290195 1243 1 Stanislava Malá 060271 Sl. Kroměříž Praha 180187 1234 2 Šárka Cvanová 200171 Gottwaldov Praha 180187 1230 1 Kateřina Baletková 310377 Alfa Zlín Zlín 290193 1225 2 Monika Ondrová 280174 Sl. Kroměříž Ostrava 200190 1202 8 Ivana Hábová 310870 Gottwaldov Ostrava 010286 1195 P Petra Borovičková 250584 AK Zlín Praha 030200

pětiboj dorostenecký (koule 3kg, 60 př. 76/8,50) - 17 let

3692 1 Petra Borovičková 250584 AK Zlín Praha 260101 9,04 171 1187 536 2:36,83 2992 4 Andrea Kučerová 210986 AK Zlín Olomouc 240103 9,52 157 911 484 2:46,6 2690 10 Zuzana Vaculová 120986 J. Otrokovice Olomouc 240103 10,18 133 1083 499 2:53,2 2354 13 Pavla Vobrová 240386 J. Otrokovice Olomouc 240103 11,18 148 810 477 3:02,3

pětiboj dorostenecký (koule 3kg, 60 př. 76/8,50) - 16 let

3498 3 Petra Borovičková 250584 AK Zlín Praha 030200 9,00 166 1195 504 2:41,65 2702 9 Andrea Kučerová 210986 AK Zlín Olomouc 260102 9,52 145 869 467 2:54,7

3km chůze - 17 let

17:13,2 2 Marie Ježová 290675 Alfa Zlín Praha 020291

3km chůze - 16 let

17:41,2 5 Marie Ježová 290675 Alfa Zlín Praha 020291

100m - 17 let

12,9 4r Eva Brázdilová 080552 Gottwaldov Jablonec 160269

150m - 17 let

19,4 1 Markéta Kamenářová 180171 Gottwaldov Ostrava 020188 19,6 2 Ivana Záhorová 090270 Gottwaldov Ostrava 020187 19,9 3 Šárka Zůbková 130170 Gottwaldov Ostrava 020187

150m - 16 let

19,3 1 Markéta Kamenářová 180171 Gottwaldov Ostrava 020187 19,3 1b6 Hana Kůrová 160380 AK Zlín Ostrava 140196 19,9 3 Petra Bilíková 140472 Uh. Hradiště Ostrava 020188

300m - 17 let

42,5 1 Markéta Kamenářová 180171 Gottwaldov Ostrava 020188 43,4 3r Jana Šálková 281257 Uh. Hradiště Jablonec 250273 43,4 2 Blanka Kunovská 060464 Gottwaldov Ostrava 020280

500m - 16 let

1:30,6 1 Ivana Záhorová 090270 Gottwaldov Gottwal. 281286

600m - 17 let

1:42,6 1 Alice Straková 110571 Gottwaldov Ostrava 020188 1:43,3 1 Jana Čápová 250168 Gottwaldov Ostrava 130185 1:44,6 1 Marta Krhovská 270163 Uh. Hradiště Ostrava 020280

600m - 16 let

1:39,7 2 Alice Straková 110571 Gottwaldov Ostrava 020187 1:44,6 3 Markéta Kotopulosová 020875 Alfa Zlín Veszprem 280791

1000m - 17 let

2:54,7 1 Iva Jurková 131166 Uh. Hradiště Ostrava 050283 3:11,3 2 Šárka Petrášová 061273 Gottwaldov Ostrava 060190 3:11,8 4 Dagmar Kozlová 281172 Gottwaldov Ostrava 080189 3:15,2 5 Monika Krňávková 191272 Gottwaldov Ostrava 080189

1000m - 16 let

3:11,0 3 Šárka Petrášová 061273 Gottwaldov Ostrava 080189 3:15,4 6 Iveta Simerská 190273 Gottwaldov Ostrava 080189 3:20,1 2 Markéta Kotopulosová 020875 Alfa Zlín Ostrava 120191 3:22,0 1 Jitka Vaculíková 140484 Uh. Hradiště Olomouc 090100 3:22,7 1 Alice Straková 110571 Gottwaldov Gottwal. 271287

2000m - 16 let

7:03,2 3 Helena Smažilová 040680 AK Kroměříž Ostrava 210196

50m překážek (84 cm, mezery 8,50m ) elektricky - 17 let

7,69 3r Sylva Junášková 111062 Uh. Hradiště Praha 170279 7,73 3 Hana Večerková 250470 Gottwaldov Praha 310187 7,81 4r Yveta Glücková 300563 Gottwaldov Praha 090280 7,88 3 Marcela Javorová 060361 Gottwaldov Jablonec 280178 7,95 1r Šárka Zůbková 130170 Gottwaldov Praha 310187 7,98 5r1 Hana Doleželová 080479 Val. Meziříčí Ostrava 100296 lepší ruční měření 7,4 1r Hana Večerková 250470 Gottwaldov Ostrava 250187 7,5 3 Marcela Javorová 060361 Gottwaldov Ostrava 120278 7,6 2 Šárka Zůbková 130170 Gottwaldov Praha 180187 7,7 4r Radmila Vidličková 220360 Gottwaldov Ostrava 270277 7,8 3r Blanka Kunovská 060464 Gottwaldov Ostrava 310181

50m překážek (84 cm, mezery 8,50m ) elektricky - 16 let

7,59 1r Blanka Hladká 140565 Gottwaldov Praha 310181 7,93 3b1 Kateřina Petrová 120278 AK Zlín Ostrava 130294 7,95 3 Yveta Glücková 300563 Gottwaldov Praha 030279 lepší ruční měření 7,6 2 Blanka Kunovská 060464 Gottwaldov Ostrava 020280 7,8 2 Eva Kubíčková 291262 Gottwaldov Praha 280178

50m překážek (84 cm, mezery 8,20m) elektricky - 17 let

8,29 3r Monika Pauříková 240675 Uh. Hradiště Ostrava 190182 8,61 3B Petra Čížová 260675 Uh. Hradiště Ostrava 190182

50m překážek (84 cm, mezery 8,20m) elektricky - 16 let

7,83 5 Kateřina Petrová 120278 AK Zlín Ostrava 190294 7,93 4r2 Lenka Ostravská 041079 AK Zlín Ostrava 110295 7,96 5 Hana Doleželová 080479 Val.Meziříčí Ostrava 110295 lepší ruční měření 7,8 4r2 Hana Schořová 270180 AK Zlín Ostrava 140196

50m překážek (76 cm, mezery 8,00m) elektricky - 16 let

7,64 1 Jana Pavlíková 040770 Gottwaldov Ostrava 150286 7,67 2 Hana Mikalová 120169 Sl. Kroměříž O strava 020285 7,77 5 Martina Podroužková 100270 Gottwaldov Ostrava 150286 7,80 1r Šárka Zůbková 130170 Gottwaldov Ostrava 010286 7,81 3 Radmila Vidličková 220360 Gottwaldov Jablonec 290276 8,02 4r Marcela Peštová 100271 Gottwaldov Ostrava 310187 8,03 3r Hana Večerková 250470 Gottwaldov Ostrava 010286 lepší ruční měření 7,6 4 Olga Káčerková 260359 Gottwaldov Praha 090275 7,6 1r Marcela Peštová 100271 Gottwaldov Praha 180187 7,7 3 Hana Večerková 250470 Gottwaldov Praha 180186

60m překážek (84 cm, mezery 8,50m ) - 17 let

8,6 1 Sylva Junášková 111062 Uh. Hradiště Brno 100379 9,4 2r Yveta Glücková 300563 Gottwaldov Brno 260180 9,5 1 Blanka Kunovská 060464 Gottwaldov Brno 100181 9,8 5t Marta Procházková 260757 Gottwaldov Jablonec 030379

60m překážek (84 cm, mezery 8,50m ) elektricky - 16 let

9,29 3 Blanka Kunovská 060464 Gottwaldov Jablonec 230280 9,33 2 Yveta Glücková 300563 Gottwaldov Jablonec 180279 lepší ruční měření 9,2 3 Renata Paprskářová 260270 Otrokovice Brno 080386 9,4 3 Lenka Ostravská 041079 AK Zlín Olomouc 150195 9,8 1 Blanka Hladká 140565 Gottwaldov Brno 100181 9,9 4 Renata Zikušková 090163 Uh. Hradiště Brno 100379

60m překážek (84 cm, mezery 8,20m) elektricky - 17 let

9,05 1 Hana Schořová 270180 AK Zlín Praha 080297 9,29 5A Libuše Valentová 090782 AK Zlín Praha 270299 9,38 P Hana Doleželová 080479 Val. Meziříčí Praha 030396

60m překážek (84 cm, mezery 8,20m) elektricky - 16 let

9,11 1 Petra Borovičková 250584 AK Zlín Bratisl. 180100 9,36 P Hana Doleželová 080479 Val. Meziříčí Praha 040395 9,41 3r3 Libuše Valentová 090782 AK Zlín Praha 070298 lepší ruční měření 9,5 3 Lenka Ostravská 041079 AK Zlín Olomouc 210195

60m překážek (76 cm, mezery 8,00m) elektricky - 16 let

9,20 5 Hana Mikalová 120169 Sl. Kroměříž Jablonec 170285 lepší ruční měření 9,1 1 Karla Mrázková 060363 Uh. Hradiště Brno 100379 9,3 2r Olga Káčerková 260959 Gottwaldov Jablonec 230275 9,4 1 Renata Paprskářová 260270 Otrokovice Brno 080386 9,5 2 Radka Wilímová 300463 Uh. Hradiště Brno 100379 9,5 1B Jana Hašková 260470 Uh. Hradiště Brno 280286

koule 4kg - 17 let

1243 2 Jana Skoumalová 150459 Gottwaldov Jablonec 150276 1236 3 Iveta Žárská 170164 Gottwaldov Ostrava 310181 1222 4 Yvetta Šlhavíková 120564 Gottwaldov Jablonec 140281 1183 1 Jana Šikulajová 180363 Gottwaldov Brno 260180 1164 7 Zuzana Julinová 220663 Gottwaldov Praha 090280 1155 4 Stanislava Hájková 260959 Gottwaldov Jablonec 150276 1127 4 Marcela Šimčíková 230361 Val.Meziříčí Ostrava 040378 1024 6 Hana Doleželová 080479 Val. Meziříčí Ostrava 100296 1022 3 Petra Borovičková 250584 AK Zlín Olomouc 211201 980 7 Sylva Junášková 111062 Uh. Hradiště Brno 130179

koule 4kg - 16 let

1324 1 Monika Čeleďová 100478 AK Zlín Ostrava 060294 1259 1 Yvetta Šilhavíková 120564 Gottwaldov Jablonec 230280 1186 3 Iveta Žárská 170164 Gottwaldov Ostrava 090280 1139 1 Jana Skoumalová 150459 Gottwaldov Praha 090275 1078 5 Hana Doleželová 080479 Val. Meziříčí Ostrava 050395 1065 1 Zuzana Julinová 220663 Gottwaldov Brno 130179 1064 2 Jana Šikulajová 180363 Gottwaldov Ostrava 210179

pětiboj ženský - 17 let

3576 12 Hana Doleželová 080479 Val.Meziřiíčí Valencia 280196 9,20 172 1080 504 2:24,76

pětiboj dorostenecký (koule 3kg, 60 př. 84/8,20) - 17 let

3729 1 Hana Doleželová 080479 Val. Meziříčí Praha 030396 9,38 168 1198 541 2:26,85

pětiboj dorostenecký (koule 3kg, 60 př. 84/8,20) - 16 let

3626 1 Hana Doleželová 080479 Val.Meziříčí Praha 050395 9,36 170 1199 534 2:35,90

4x150m - 17 let

1:23,8 2 Alfa Zlín Veszprem 280791 Winklerová,Krpelánová,Vystrčilová,Polčíková

4x150m - 16 let

1:21,55 1b1 Slov. Slavia Uh. Hradiště Jablonec 121002 Mazáčová,Valsová,Kokojanová,Berková

400-300-200-100m

2:30,16 1b1 Gymnázium Uherské Hradiště Jablonec 031101 Kahánková,Smýkalová,Kutálková,Švábíková

Zpět na hlavní stranu