DLOUHODOBÉ HALOVÉ TABULKY ZLÍNSKÉHO KRAJE - ŽENY

k 31.3.2003

ŽENY

50m elektricky

6,47 2 Zdeňka Kubáčová-MUŠÍNSKÁ 140457 ZLÍN Praha 150292 6,62 2 Blanka Hladká-HENEŠOVÁ 140565 ZLÍN Ostrava 260191 6,66 1 Iveta MAZÁČOVÁ 151286 SSUH Praha 150203 6,70 1 Hana KŮROVÁ 160380 ZLÍN Ostrava 250295 6,74 2r Jana PAVLÍKOVÁ 040770 GOTT Praha 300188 6,74 3B Markéta KAMENÁŘOVÁ 180171 GOTT Praha 280189 6,81 3s1 Kateřina PAŠIAKOVÁ 250587 ZLÍN Praha 150203 6,84 1r Petra BILÍKOVÁ 140472 SSUH Ostrava 130288 6,84 6 Olga ČAŇKOVÁ 270974 ZLÍN Ostrava 110192 6,87 5 Eva SLOVÁČKOVÁ 100461 GOTT Jablonec 280276 6,93 3r Jana TASOVÁ 080559 CHRO Jablonec 170277 6,94 2r Šárka ZŮBKOVÁ 130170 GOTT Ostrava 010286 lepší ruční měření 6,5 1 Marta ČÍHALOVÁ-Slížová 270364 SSUH Ostrava 020280 6,5 1 Jana OMELKOVÁ 271063 SSUH Ostrava 070281 6,5 2 Blanka KUNOVSKÁ-Háková 060464 GOTT Brno 290183 6,6 4 Milena PIÁČKOVÁ-Čurdová 090549 GOTT Jablonec 180268 6,6 3 Eva BRÁZDILOVÁ 080552 GOTT Jablonec 150269 6,6 3 Eva SLOVÁČKOVÁ 100461 GOTT Praha 140276 6,6 3s Jitka URBÁNKOVÁ 230360 SSUH Praha 050377 6,6 1r Hana TASOVÁ 080559 CHRO Ostrava 120377 6,6 2r Eva ŠKRABALOVÁ 180562 SSUH Ostrava 030279 6,6 2 Marta ČÍHALOVÁ-Slížová 270364 SSUH Ostrava 310182 6,6 2r3 Lenka OSTRAVSKÁ 041079 GOTT Ostrava 140196

60m elektricky

7,33 2A Erika SUCHOVSKÁ 270767 ZLÍN Ostrava 290198 7,58 4 Zdeňka Kubáčová-MUŠÍNSKÁ 140457 ZLÍN Wien 080292 7,74 3s1 Libuše TOMÁNKOVÁ 300377 DMVM Praha 220297 7,76 1r3 Lenka OSTRAVSKÁ 041079 ZLÍN Ostrava 310198 7,76 1r2 Hana KŮROVÁ 160380 ZLÍN Praha 070298 7,78 1 Blanka HLADKÁ-Henešová 140565 ZLÍN Spala 190191 7,86 2r2 Iveta MAZÁČOVÁ 151286 SSUH Praha 230202 7,90 2r Blanka KUNOVSKÁ-Háková 060464 GOTT Jablonec 270282 7,92 2A Marcela GORECKÁ 140788 ZLÍN Jablonec 010303 7,98 2 Marta ČÍHALOVÁ-Slížová 270364 SSUH Jablonec 170279 7,98 2r Markéta KAMENÁŘOVÁ 180171 GOTT Jablonec 130288 lepší ruční měření 7,5 1 Marta ČÍHALOVÁ-Slížová 270364 SSUH Brno 100379 7,7 5 Milena PIÁČKOVÁ-Čurdová 090549 GOTT Jablonec 210270

200m elektricky

23,35 2r3 Erika SUCHOVSKÁ 270767 ZLÍN Maebashi 050399 25,29 2r3 Zdeňka Kubáčová-MUŠÍNSKÁ 140457 ZLÍN Praha 250192 25,37 3A Lenka OSTRAVSKÁ 041079 ZLÍN Praha 070298 25,62 4 Markéta KAMENÁŘOVÁ 180171 GOTT Praha 310188 25,67 2A Iveta MAZÁČOVÁ 151286 SSUH Praha 160203 26,00 2 Hana KŮROVÁ 160380 ZLÍN Jablonec 110296 26,46 2r Šárka ZŮBKOVÁ 130170 GOTT Praha 150287 26,46 3B Petra BILÍKOVÁ 140472 SSUH Praha 290189 26,57 1b2 Lenka ŠVÁBÍKOVÁ 200384 SSUH Bratislava 300100 26,61 1b2 Kateřina PAŠIAKOVÁ 250587 ZLÍN Bratislava 090203 27,47 4B Hana MIKALOVÁ 120169 KROM Ostrava 030285 27,47 3r Kateřina HUMPOVÁ 110672 KROM Praha 310188 lepší ruční měření 26,3 1 Jana PAVLÍKOVÁ 040770 GOTT Ostrava 240188 26,8 2 Ivana ZÁHOROVÁ 090270 GOTT Ostrava 080286 26,8 2 Olga ČAŇKOVÁ 270974 ZLÍN Ostrava 270190 26,9 2 Hana VEČERKOVÁ 250170 GOTT Ostrava 240188 27,0 1 Dita SOBKOVÁ 300465 SSUH Ostrava 200282 27,1 2r Hana MIKALOVÁ 120169 KROM Ostrava 030286 27,1 3 Kateřina HUMPOVÁ 110672 KROM Ostrava 170188 27,2 1 Jana OMELKOVÁ 271063 SSUH Ostrava 070281

400m elektricky

56,78 1 Marcela ORLOVÁ 130369 KROM Jablonec 170285 57,85 2 Petra ŠIŠKOVÁ 150671 KROM Praha 310188 58,24 2B Kateřina ARONOVÁ 100171 KROM Jablonec 170289 58,33 3b1 Lenka ŠVÁBÍKOVÁ 200384 SSUH Bratislava 280101 58,48 3 Jitka JUDASOVÁ 220663 SSUH Jablonec 150281 58,68 2b4 Hana MIKALOVÁ 120169 KROM Jablonec 300188 59,23 2B Ivana ZÁHOROVÁ 090270 GOTT Praha 150287 59,43 2 Alice STRAKOVÁ 110571 GOTT Ostrava 150287 60,32 3b1 Veronika BERKOVÁ 080587 SSUH Bratislava 090203 60,35 2r2 Ludmila DOLEŽALOVÁ 150680 KROM Praha 070298 61,41 3r Dita SOBKOVÁ 300465 SSUH Jablonec 270282 lepší ruční měření 58,6 1 Markéta KAMENÁŘOVÁ 180171 GOTT Ostrava 190188 59,0 1 Blanka KUNOVSKÁ-Háková 060464 GOTT Ostrava 210178 59,2 2 Dobroslava ŽÁKOVÁ-Stavělová 010744 GOTT Praha 150366 59,4 1 Iva JURKOVÁ 131166 SSUH Ostrava 150184 60,2 1 Radoslava TRNKOVÁ 080474 OTRO Ostrava 310193 60,3 1b2 Lada BRÁZDILOVÁ 261178 KROM Ostrava 210196 60,8 2r Jana BOČKOVÁ 111068 KROM Praha 010286

800m

2:10,05 5 Hana MIKALOVÁ 120169 KROM Jablonec 210288 2:10,4 1 Iva JURKOVÁ 131166 SSUH Ostrava 150184 2:10,9 3 Marie INGROVÁ-Pospíšilová 141244 GOTT Berlin 200266 2:11,0 4r Marie Brabcová-OTOVÁ-Jarošová 170146 GOTT Sofia 130371 2:11,0 2 Lada BRÁZDILOVÁ 261178 KROM Ostrava 040296 2:13,49 4 Radoslava TRNKOVÁ 080474 ZLÍN Praha 160292 2:15,35 3 Alice STRAKOVÁ 110571 GOTT Jablonec 140288 2:16,16 5 Valerie KONDAČOVÁ 100668 SSUH Jablonec 270283 2:19,43 3r Jitka ŠAŇÁKOVÁ 020765 SSUH Jablonec 270282 2:19,43 3b1 Lenka ŠVÁBÍKOVÁ 200384 SSUH Bratislava 280101

1500m

4:13,83 2 Iva JURKOVÁ 131166 SSUH Praha 260186 4:26,45 2 Lada BRÁZDILOVÁ 261178 KROM Praha 250296 4:40,0 1 Radoslava TRNKOVÁ 080474 OTRO Ostrava 290194 4:48,6 2 Hana SMETANOVÁ 160368 SSUH Ostrava 140189 4:54,3 3 Dagmar KOZLOVÁ 281172 GOTT Ostrava 010287 4:55,10 5 Jitka VACULÍKOVÁ 140484 SSUH Praha 200200 4:57,29 6 Kamila SVOBODOVÁ 270767 GOTT Praha 030285 4:58,2 2 Marta KRHOVSKÁ 270163 SSUH Praha 230280 4:58,4 4 Kamila FIALOVÁ 290760 GOTT Ostrava 120278 5:01,88 8 Petra ZVONÍČKOVÁ 040875 KROM Ostrava 170291

3000m

9:00,90 1 Iva JURKOVÁ 131166 SSUH Athinai 100290 9:37,42 3 Lada BRÁZDILOVÁ 261178 KROM Praha 160202 10:27,89 3 Kateřina ŠOBÁŇOVÁ 110380 ZLÍN Praha 270299 10:53,22 2 Helena SMAŽILOVÁ 040680 KROM Ostrava 100296 11:12,14 4 Silvie KUTÁLKOVÁ 030784 SSUH Bratislava 090203 11:29,8 1 Jana LAZAROVOVÁ 110381 HOLE Olomouc 240198 11:35,0 2 Eva CVRKALOVÁ 241275 OTRO Ostrava 110192 12:03,6 5 Marcela NAVRÁTILOVÁ 020679 CHRO Ostrava 280196 12:26,5 3 Lenka MAZURKOVÁ 230482 SSUH Olomouc 230199

50m překážek elektricky

7,00 1 Blanka Hladká-HENEŠOVÁ 140565 ZLÍN Praha 230291 7,31 3 Hana VEČERKOVÁ 250470 GOTT Praha 070288 7,47 2 Jana PAVLÍKOVÁ 040770 GOTT Praha 300188 7,50 2B Blanka KUNOVSKÁ-Háková 060464 GOTT Praha 050283 7,51 1A Petra BOROVIČKOVÁ 250584 ZLÍN Praha 220203 7,69 3r Sylva JUNÁŠKOVÁ-Gabrielová 111062 SSUH Praha 170279 7,77 5r Zdeňka KUBÁČOVÁ-Mušínská 140457 GOTT Praha 050283 7,81 4r Yveta GLÜCKOVÁ 300563 GOTT Praha 090280 7,88 3 Marcela JAVOROVÁ 060361 GOTT Jablonec 280178 7,93 3r1 Kateřina PETROVÁ 120278 ZLÍN Ostrava 130294 7,95 1r Šárka ZŮBKOVÁ 130170 GOTT Praha 310187 lepší ruční měření 7,2 4 Milena PIÁČKOVÁ-Čurdová 090549 GOTT Jablonec 120272 7,3 5 Miroslava BŘEZÍKOVÁ-Lupečková 091047 GOTT Jabloonec 120272 7,5 3 Marcela JAVOROVÁ 060361 GOTT Ostrava 120278 7,6 2 Šárka ZŮBKOVÁ 130170 GOTT Praha 180187 7,6 3 Martina PODROUŽKOVÁ 100270 GOTT Ostrava 170188

60m překážek elektricky

8,25 2 Blanka HLADKÁ-Henešová 140565 GOTT Jablonec 050289 8,70 2 Hana VEČERKOVÁ 250470 GOTT Jablonec 130288 8,73 3A Lenka OSTRAVSKÁ 041079 ZLÍN Praha 070298 8,77 2 Petra BOROVIČKOVÁ 250584 ZLÍN Praha 230202 8,82 2 Blanka KUNOVSKÁ-Háková 060464 GOTT Jablonec 280282 8,90 P Hana DOLEŽELOVÁ 080479 VMEZ Praha 140299 8,97 5A Hana SCHOŘOVÁ 270180 ZLÍN Praha 270299 9,16 2r2 Libuše VALENTOVÁ 090782 ZLÍN Praha 190200 9,28 2r3 Zuzana PUPÍKOVÁ 270475 VMEZ Ostrava 300199 9,33 2 Yveta GLÜCKOVÁ 300563 GOTT Jablonec 180279 lepší ruční měření 8,5 1 Milena PIÁČKOVÁ-Čurdová 090549 GOTT Jablonec 210270 8,6 1 Sylva JUNÁŠKOVÁ-Gabrielová 111062 SSUH Brno 100379 společně s muži 8,90 P Hana DOLEŽELOVÁ 080479 VMEZ Praha 190197

výška

187 1 Šárka NOVÁKOVÁ-Makówková 210271 GOTT Čejkovice 080388 177 1 Jana JURGOVÁ-Gavenčiaková 220362 SSUH Praha 180279 177 1 Hana DOLEŽELOVÁ 080479 VMEZ Ostrava 290197 176 1ž Kristýna PALÁTOVÁ 140981 VMEZ V.Meziříčí 120394 174 P Petra BOROVIČKOVÁ 250584 ZLÍN Praha 100202 173 5 Marie BELHOVÁ-Verbergerová 010757 GOTT Uh.Hradiště 060377 170 1 Ivana URBÁNKOVÁ 260380 VSET Brno 190383 170 1 Zuzana PUPÍKOVÁ 270475 VMEZ V.Meziříčí 160289 169 2ž Romana KUNETOVÁ 260480 ZLÍN V.Meziříčí 180395 168 1 Dagmar DRÁBKOVÁ 270859 GOTT Gottwaldov 080276

tyč

275 5 Hana SMETANOVÁ 160368 SSUH Bratislava 300100 270 4d Markéta OLEJNÍKOVÁ 170987 ZLÍN Bratislava 090203 245 7 Michaela VYSTRČILOVÁ 030386 ZLÍN Bratislava 030202

dálka

590 1 Hana DOLEŽELOVÁ 080479 VMEZ Praha 030299 583 3 Libuše TOMÁNKOVÁ 300377 DMVM Praha 230297 582 3 Hana TASOVÁ 080559 CHRO Jablonec 120277 570 3 Miroslava BŘEZÍKOVÁ-Lupečková 091047 GOTT Jablonec 140271 561 2 Lucie KOMRSKOVÁ 241077 ZLÍN Ostrava 200294 555 3 Marcela JAVOROVÁ 060361 GOTT Ostrava 110278 555 1 Eva ŠKRABALOVÁ 180562 SSUH Brno 100379 551 2 Hana SCHOŘOVÁ 270180 ZLÍN Praha 080297 548 2 Jaroslava RADVANOVÁ 240150 GOTT Jablonec 020368 548 5 Zdeňka KUBÁČOVÁ-Mušínská 140457 GOTT Jablonec 030374

trojskok

1112 5 Hana SCHOŘOVÁ 270180 ZLÍN Praha 031201 1112 2 Andrea KUČEROVÁ 250986 ZLÍN Olomouc 010203 1095 1 Lenka HOLČÁKOVÁ 300380 DMVM Ostrava 260197 1092 2 Jana TICHAVSKÁ 300979 SSUH Ostrava 280196 1041 1 Marcela MIŠKEŘÍKOVÁ 061165 SSUH Ostrava 290194 1022 6 Tereza POLČÍKOVÁ 130974 ZLÍN Ostrava 110192 1000 4 Nikola TOMEČKOVÁ 150674 ZLÍN Ostrava 190192 946 5 Denisa HORUTOVÁ 78 DMVM Ostrava 300194

koule 4kg

1327 1 Ivana HÁBOVÁ 310870 ZLÍN Zlín 210192 1324 1 Monika ČELEĎOVÁ 100478 ZLÍN Ostrava 060294 1319 3 Hana DOLEŽELOVÁ 080479 VMEZ Praha 310199 1280 6 Yvetta ŠILHAVÍKOVÁ-Veverková 120564 GOTT Praha 050283 1272 2 Nikola TOMEČKOVÁ 150674 ZLÍN Zlín 210192 1268 1 Jana SKOUMALOVÁ 150459 GOTT Ostrava 150178 1259 2 Stanislava HÁJKOVÁ 260959 GOTT Ostrava 150178 1236 3 Iveta ŽÁRSKÁ 170164 GOTT Ostrava 310181 1216 1 Hana KUŽELOVÁ 250975 ZLÍN Olomouc 170198 1213 3 Hana HOMOLOVÁ 240959 GOTT Ostrava 150178

pětiboj

3887 1 Hana DOLEŽELOVÁ 080479 VMEZ Praha 300198 9,02 176 1199 539 2:27,43 3667 2j Petra BOROVIČKOVÁ 250584 ZLÍN Praha 100202 8,84 174 979 541 2:34,32 2461 5 Hana KUBICOVÁ 210982 ZLÍN Olomouc 240103 10,81 157 872 465 3:09,7

3km chůze

17:13,2 2 Marie JEŽOVÁ 290675 ZLÍN Ostrava 190192

100m elektricky

12,17 T Zdeňka Kubáčová-MUŠÍNSKÁ 140457 ZLÍN Jablonec 190292 13,23 1b3 Jana ŠTĚPÁNKOVÁ 050480 VMEZ Ostrava 170199 13,27 2b2 Ludmila DOLEŽALOVÁ 150680 KROM Ostrava 310198 lepší ruční měření 12,9 4r Eva BRÁZDILOVÁ 080552 GOTT Jablonec 160269

150m kombinovaně

18,5 1 Blanka HLADKÁ-Henešová 140565 GOTT Ostrava 080189 19,2 2 Markéta KAMENÁŘOVÁ 180171 GOTT Ostrava 080189 e19,56 2A Marcela GORECKÁ 140788 ZLÍN Jablonec 020303 e19,60 1s1 Hana KŮROVÁ 160380 ZLÍN Ostrava 260295 19,4 3 Hana VEČERKOVÁ 250470 GOTT Ostrava 080189 e19,65 1b3 Kateřina PAŠIAKOVÁ 250587 ZLÍN Bratislava 030202 19,6 1 Kateřina HUMPOVÁ 110672 KROM Ostrava 131286 19,6 2 Ivana ZÁHOROVÁ 090270 GOTT Ostrava 020187 19,7 2 Jana PAVLÍKOVÁ 040770 GOTT Ostrava 020188 19,9 1 Eva SLOVÁČKOVÁ 100461 GOTT Praha 131275 19,9 3 Šárka ZŮBKOVÁ 130170 GOTT Ostrava 020187 19,9 3 Petra BILÍKOVÁ 140472 SSUH Ostrava 020188

300m kombinovaně

41,8 1 Nlanka KUNOVSKÁ-Háková 060464 GOTT Ostrava 150183 41,9 1 Markéta KAMENÁŘOVÁ 180171 ZLÍN Ostrava 060190 42,5 1 Mária Gužíková-HAVLOVÁ 060762 GOTT Ostrava 020187 42,8 1b2 Jitka JUDASOVÁ 220663 SSUH Ostrava 170181 43,1 2 Dita SOBKOVÁ 300465 SSUH Ostrava 150183 43,4 3r Jana ŠÁLKOVÁ 281257 SSUH Jablonec 250273 43,8 1 Blanka HLADKÁ-Henešová 140565 GOTT Ostrava 040186

500m

1:26,5 2 Bohumila HRUBÁ 240365 GOTT Jablonec 051177 1:30,6 1 Ivana ZÁHOROVÁ 090270 GOTT Gottwaldov 281286 1:35,2 1 Dagmar KOVAŘÍKOVÁ 110865 GOTT Gottwaldov 271285 1:36,2 2 Jitka ZELINKOVÁ 080471 GOTT Gottwaldov 281286 1:37,0 3 Michaela KOLOMAZNÍKOVÁ 041068 GOTT Gottwaldov 281286

600m

1:35,1 1 Lada BRÁZDILOVÁ 261178 KROM Ostrava 140196 1:35,9 1 Iva JURKOVÁ 131166 SSUH Ostrava 070184 1:37,3 1b2 Blanka KUNOVSKÁ-Háková 060464 GOTT Jablonec 051177 1:38,5 1 Mária Gužíková-HAVLOVÁ 060762 GOTT Ostrava 020187 1:39,7 2 Alice STRAKOVÁ-Talašová 110571 GOTT Ostrava 020187 1:40,7 1 Valerie KONDAČOVÁ 100668 SSUH Ostrava 150183 1:43,3 1 Jana ČÁPOVÁ 250168 GOTT Ostrava 130185 1:43,4 2 Libuše ŠKRHÁKOVÁ 110162 SSUH Ostrava 130185 1:43,8 2 Bohumila HRUBÁ 240365 GOTT Ostrava 161278 1:43,8 3 Jitka ŠAŇÁKOVÁ 020765 SSUH Ostrava 151279

1000m

2:44,26 3 Iva JURKOVÁ 131166 SSUH Moskva 080285 2:53,5 1 Lada BRÁZDILOVÁ 261178 KROM Ostrava 140196 2:59,6 1 Radoslava TRNKOVÁ-Čechová 080474 OTRO Ostrava 220194 3:09,1 1 Alice STRAKOVÁ-Talašová 110571 ZLÍN Ostrava 060190 3:10,2 2 Hana SMETANOVÁ 160368 SSUH Ostrava 080189 3:11,0 3 Šárka PETRÁŠOVÁ 061273 GOTT Ostrava 080189 3:11,8 4 Dagmar KOZLOVÁ 281172 GOTT Ostrava 080189 3:14,2 3 Monika KRŇÁVKOVÁ 191272 ZLÍN Ostrava 060190 3:15,4 1 Mária Gužíková-HAVLOVÁ 060762 GOTT Gottwaldov 281286 3:15,4 6 Iveta SIMERSKÁ 190273 GOTT Ostrava 080189

2000m

7:03,2 3 Helena SMAŽILOVÁ 040680 KROM Ostrava 210196

sprinterský trojboj

2723 1 Zdeňka KUBÁČOVÁ-Mušínská 140457 ZLÍN Jablonec 190292 7,62 12,17 25,57

4x150m

1:21,55 1b1 Slov. Slavia Uherské Hradiště Jablonec 121002 Mazáčová,Valsová,Kokojanová,Berková 1:23,8 2 Alfa Zlín Veszprem 280791
Winklerová,Krpelánová,Vystrčilová,Polčáková Winklerová,Krpelánová,Vystrčilová,Polčáková 1:25,24 4b1 AK Zlín Jablonec 101098 Kolasová,Borovičková,Vystrčilová,Járová

400-300-200-100m

2:30,16 1b1 Gymnázium Uherské Hradiště Jablonec 031101 Kahánková,Smýkalová,Kutálková,Švábíková

Zpět na hlavní stranu