DLOUHODOBÉ HALOVÉ TABULKY ZLÍNSKÉHO KRAJE

k 31.3.2003

ŽÁKYNĚ STARŠÍ

50m elektricky - 15 let

6,70 1 Hana Kůrová 160380 AK Zlín Ostrava 250295 6,87 5 Eva Slováčková 100461 Gottwaldov Jablonec 280276 6,96 1B Lenka Wimmerová 300475 Alfa Zlín Ostrava 030290 6,99 4s Markéta Kamenářová 180171 Gottwaldov Ostrava 010286 7,02 5r Petra Bilíková 140472 Uh. Hradiště Ostrava 310187 7,03 3r Marta Číhalová 270364 Uh. Hradiště Praha 030279 7,11 4r Miroslava Švábková 030464 Gottwaldov Praha 030279 7,19 4r Jiřina Štolfová 210369 Sl. Kroměříž Praha 280184 7,23 3r Jana Řejhová 210777 AK Kroměříž Ostrava 090292 7,26 2r Jana Lehkoživová 260977 AK Kroměříž Ostrava 090292 lepší ruční měření 6,6 3 Eva Slováčková 100461 Gottwaldov Praha 140276 6,7 1r Marta Číhalová 270364 Uh. Hradiště Brno 130179 6,7 4 Jiřina Štolfová 210369 Sl. Kroměříž Ostrava 150184 6,7 1r Markéta Kamenářová 180171 Gottwaldov Ostrava 080286 6,7 1r Petra Bilíková 140472 Uh. Hradiště Ostrava 180187

50m elektricky - 14 let

6,94 2s2 Hana Kůrová 160380 AK Zlín Ostrava 260294 7,13 1B Jana Lehkoživová 260977 AK Kroměříž Ostrava 090291 lepší ruční měření 6,6 1r Eva Škrabalová 180562 Uh. Hradiště Praha 181276 6,6 1r Ivona Zavřelová 040668 Sl. Kroměříž Ostrava 131286 6,7 1r Eva Slováčková 100461 Gottwaldov Praha 131276 6,7 2r Marta Číhalová 270364 Uh. Hradiště Ostrava 161278 6,7 2r Petra Bilíková 140472 Uh. Hradiště Ostrava 080286 6,8 1 Blanka Kunovská 060464 Gottwaldov Ostrava 150178 6,8 2r Ivana Kovaříková 221165 Uh. Hradiště Ostrava 151279 6,8 4r Radka Janišová 68 Sl. Kroměříž Praha 111282 6,8 r Ivana Záhorová 090270 Gottwaldov Praha 151284 6,8 3 Jana Pavlíková 040770 Gottwaldov Praha 151284

60m elektricky - 15 let

7,92 2A Marcela Gorecká 140788 AK Zlín Jablonec 010303 8,11 3s2 Iveta Mazáčová 151286 Uh. Hadiště Jablonec 170201 8,13 2D Kateřina Pašiaková 250587 AK Zlín Bratisl. 030202 8,18 2r1 Petra Procházková 111187 AK Zlín Ostrava 141202 8,24 3s3 Iveta Járová 251184 AK Zlín Jablonec 200299 8,30 4s2 Lenka Švábíková 200384 Uh. Hradiště Jablonec 200299 8,32 1r2 Michaela Mahdalová 060286 AK Zlín Bratisl. 280101 lepší ruční měření 7,5 1 Marta Číhalová 270364 Uh. Hradiště Brno 100379 7,7 1r3 Hana Kůrová 160380 AK Zlín Olomouc 150195 7,8 3s Jiřina Štolfová 210369 Sl. Kroměříž Brno 140184

60m elektricky - 14 let

8,10 1b2 Šárka Zůbková 130170 Gottwaldov Jablonec 031184 8,21 2 Linda Kotková 130383 AK Zlín Ostrava 010297 8,27 2 Marta Číhalová 270364 Uh. Hradiště Jablonec 041178 8,29 1b1 Ivana Záhorová 090270 Gottwaldov Jablonec 031184 8,39 1b3 Hana Večerková 250470 Gottwaldov Jablonec 031184 8,40 1b3 Olga Čaňková 270974 Gottwaldov Jablonec 051188 8,45 1D Kateřina Pašiaková 250587 AK Zlín Bratisl. 280101 lepší ruční měření 7,8 1s Petra Bilíková 140472 Uh. Hradiště Brno 220286 7,9 2s Kateřina Kopecká 160771 Gottwaldov Brno 230285 7,9 1 Eva Mařáková 040474 Gottwaldov Brno 270288 8,0 2 Ivana Záhorová 090270 Gottwaldov Brno 250284 8,1 3 Radmila Vidličková 220360 Gottwaldov Praha 141274 8,2 3b2 Jitka Šůstková 070365 Uh. Hradiště Brno 100379 8,2 2r3 Iveta Járová 251184 AK Zlín Olomouc 170198

150m - 15 let

e19,56 2A Marcela Gorecká 140788 AK Zlín Jablonec 020303 e19,60 1s1 Hana Kůrová 160380 AK Zlín Ostrava 260295 e19,65 1b3 Kateřina Pašiaková 250587 AK Zlín Bratisl. 030202 19,9 1b2 Olga Čaňková 270974 Gottwaldov Ostrava 080189 20,3 2b5 Lenka Ostravská 041079 AK Zlín Ostrava 101294 e20,74 2b4 Petra Procházková 111187 AK Zlín Bratisl. 030202 20,5 1b7 Jana Řejhová 210777 AK Kroměříž Ostrava 121292 20,5 2b7 Hana Páníková 070677 AK Kroměříž Ostrava 121292

150m - 14 let

19,6 1 Kateřina Humpová 110672 Sl. Kroměříž Ostrava 131286 19,6 1r3 Hana Kůrová 160380 AK Zlín Ostrava 260294 19,9 1 Eva Slováčková 100461 Gottwaldov Praha 131275 20,0 1r Ivana Záhorová 090270 Gottwaldov Praha 151284 20,1 1b4 Markéta Kamenářová 180171 Gottwaldov Ostrava 141285 e20,41 3b3 Veronika Berková 080587 Uh. Hradiště Jablonec 170201 20,3 2 Dagmar Kadlecová 050364 Uh. Hradiště Ostrava 161278 e20,74 1b3 Zuzana Klementová 051089 Uh. Hradiště Bratisl. 250103 20,5 1r Iveta Zavřelová 040668 Sl. Kroměříž Praha 111282 20,5 2b4 Jana Lehkoživová 260977 Sl. Kroměříž Ostrava 090291 další elektrické měření e19,88 3 Hana Kůrová 160380 AK Zlín Ostrava 270294 e20,89 1b4 Kateřina Pašiaková 250587 AK Zlín Bratisl. 280101

300m kombinovaně - 15 let

e44,08 4A Lenka Švábíková 200384 Uh. Hradiště Jablonec 210299 44,3 1b3 Hana Páníková 070677 AK Kroměříž Ostrava 121292 44,7 2b1 Kateřina Švachová 170476 Alfa Zlín Ostrava 090291 44,8 3b1 Jitka Šaňáková 020765 Uh. Hradiště Ostrava 020280 44,8 1b2 Jana Kouřilová 261165 Gottwaldov Ostrava 020280 44,9 1b2 Marcela Peštová 101171 Gottwaldov Ostrava 040186 44,9 1 Dita Železníková 120371 Gottwaldov B. Bystr.110286 45,0 1b4 Radana Slaninová 211275 Sl. Kroměříž Ostrava 070190 e45,64 1b2 Kristýna Strachotová 030288 AK Zlín Bratisl. 250103

300m kombinovaně - 14 let

43,0 2 Gabriela Mádrová 160173 J. Otrokovice Ostrava 131287 43,6 1 Blanka Kunovská 060464 Gottwaldov Ostrava 150178 e44,36 3r1 Veronika Berková 080587 Uh. Hradiště Jablonec 170201 44,6 4r Kateřina Švachová 170476 Alfa Zlín Ostrava 030290 44,7 1b2 Jana Starobová 050763 Uh. Hradiště Ostrava 171277 44,8 3b3 Jana Bočková 111068 Sl. Kroměříž Praha 111282 45,3 1r Zdena Stalčíková 131262 Uh. Hradiště Praha 181276 45,4 2b3 Hana Páníková 070677 AK Kroměříž Ostrava 090291 45,8 3b2 Dita Sobková 300465 Uh. Hradiště Ostrava 151279

800m - 15 let

2:15,01 1 Lada Brázdilová 261178 AK Kroměříž Ostrava 140293 2:16,16 5 Valerie Kondačová 100668 Uh. Hradiště Jablonec 270283 2:17,23 2 Alice Straková 110571 Gottwaldov Ostrava 160286 2:19,89 2 Veronika Berková 080587 Uh. Hradiště Jablonec 121002 2:22,54 3r Šárka Petrášová 061273 Gottwaldov Praha 300188 2:25,3 2 Dagmar Kozlová 281172 Gottwaldov Praha 180187 2:25,4 2r Marta Krhovská 270163 Uh. Hradiště Praha 280187 2:26,6 2 Dita Železníková 120371 Gottwaldov Ostrava 080286 2:28,5 2 Markéta Kotopulosová 020875 Alfa Zlín Ostrava 270190 2:29,72 2b2 Hana Staňková 010479 AK Zlín Jablonec 051194 h4>800m - 14 let 2:15,7 1 Lada Brázdilová 261178 Sl. Kroměříž Ostrava 090292 2:26,93 2 Olga Čaňková 270974 Gottwaldov Jablonec 051188 2:28,40 6r1 Hana Věrná 100589 Uh. Hradiště Jablonec 010303 2:28,5 1 Alice Straková 110571 Gottwaldov Ostrava 141285 2:28,82 2b2 Renata Vejvančická 150476 Alfa Zlín Ostrava 030290 2:28,99 2b2 Dagmar Vodáková 181170 Gottwaldov Jablonec 031184 2:29,8 1b2 Dagmar Kozlová 281172 Gottwaldov Ostrava 131286 2:30,5 6 Lucie Škrabánková 131278 Alfa Zlín Ostrava 210392 2:31,7 3 Dita Železníková 120371 Gottwaldov Ostrava 141285 2:32,7 5r2 Jana Vojkůfková 040480 T. Chropyně Ostrava 260294

1500m - 15 let

4:41,8 2 Lada Brázdilová 261178 AK Kroměříž Ostrava 310193 4:54,62 3 Dagmar Kozlová 281272 Gottwaldov Ostrava 010287 5:07,0 2 Radoslava Trnková 080474 Otrokovice Ostrava 140189 5:15,2 4 Iveta Pailová 140177 Uh. Hradiště Ostrava 190192 5:17,0 6 Pavlína Barwigová 120973 Otrokovice Ostrava 170188 5:21,93 8b1 Eva Kautská 271082 AK Zlín Jablonec 220297 5:24,7 6b2 Helena Smažilová 040680 AK Kroměříž Ostrava 250295 5:30,1 2 Jitka Vaculíková 140484 Uh. Hradiště Olomouc 070299

1500m - 14 let

5:12,4 5 Lucie Škrabánková 131278 Alfa Zlín Ostrava 121292 5:21,5 3 Simona Vaculíková 76 Sp. Hulín Ostrava 070190 5:21,6 7 Pavlína Barwigová 120973 Otrokovice Ostrava 131287 5:21,9 4 Mariana Zerzáňová 020276 Uh. Hradiště Ostrava 070190 5:27,8 2 Miroslava Pavlisová 140772 Uh. Hradiště Brno 220286 5:28,3 2 Dita Železníková 120371 Gottwaldov Brno 230285 5:30,1 6 Petra Kašíková 76 Alfa Zlín Ostrava 070190

60m překážek (76 cm, mezery 8,20m) elektricky - 15 let

9,11 1A Kateřina Pašiaková 250587 AK Zlín Ostrava 141202 9,68 5 Andrea Kučerová 250986 AK Zlín Bratisl. 280101 9,75 2r3 Marta Hudecová 190485 AK Zlín Jablonec 260200 9,80 3b1 Žaneta Valsová 260588 Uh. Hradiště Bratisl. 250103 9,82 4r2 Michaela Mahdalová 060286 AK Zlín Bratisl. 280101 10,11 6r2 Pavla Vobrová 240386 Otrokovice Bratisl. 280101 10,20 3r2 Markéta Olejníková 170987 AK Zlín Bratisl. 030202 10,30 2r1 Kateřina Ovčáčková 240388 Otrokovice Olomouc 190103 10,40 5r2 Kristýna Kokojanová 230487 Uh. Hradiště Bratisl. 030202 10,51 2r2 Zuzana Vaculová 120986 Otrokovice Olomouc 060101

60m překážek (76 cm, mezery 8,20m) elektricky - 14 let

10,00 4r1 Kateřina Ovčáčková 240388 Otrokovice Bratisl. 030202 10,13 2r3 Veronika Berková 080587 Uh. Hradiště Olomouc 060101 10,20 3r2 Žaneta Valsová 260588 Uh. Hradiště Bratisl. 030202 10,45 3r2 Kristýna Kokojanová 230487 Uh. Hradiště Olomouc 060101 10,58 4r1 Lucie Janoušková 010787 Otrokovice Olomouc 060101 10,60 1r2 Kateřina Pašiaková 250587 AK Zlín Olomouc 060101 10,88 3r4 Markéta Fornůsková 280487 Uh. Hradiště Olomouc 060101 10,92 4r3 Markéta Olejníková 170987 AK Zlín Olomouc 060101

výška - 15 let

174 1ž Kristýna Palátová 140981 Val. Meziříčí V.Mez. 180395 173 1ž Hana Doleželová 080479 Val. Meziříčí V.Mez. 120394 171 1 Jana Jurgová 220362 Uh. Hradiště Uh.Hrad. 060377 170 1 Ivana Urbánková 260368 Sp. Vsetín Brno 190383 169 2ž Romana Kunetová 260480 AK Zlín V.Mez. 180395 166 1ž Lucie Tománková 171186 ZŠ Brum.-Byl. Brno 181201 165 1ž Petra Helešicová 060288 Val. Meziříčí V.Meziř. 080303 160 1 Marcela Peštová 100171 Gottwaldov Praha 180186 160 1 Lucie Komrsková 241077 Alfa Zlín Jablonec 071192 160 7t Petra Borovičková 250584 AK Zlín Olomouc 310199

výška - 14 let

176 1ž Kristýna Palátová 140981 Val. Meziříčí V.Mez. 180395 170 1 Jana Jurgová 220362 Uh. Hradiště Jablonec 301076 170 1 Zuzana Pupíková 270475 Val. Meziříčí V.Mez. 260289 166 1 Lenka Lyčková 290573 Val. Meziříčí V.Mez. 280287 166 1 Hana Doleželová 080479 Val. Meziříčí V.Mez. 060393 166 2ž Romana Kunetová 260480 AK Zlín V.Mez. 120394 165 3 Petra Helešicová 060288 Val.Meziříčí Třinec 071202 162 3 Petra Borovičková 250584 AK Zlín Jablonec 101098 160 V Markéta Staroveská 040570 Gottwaldov Krnov 011284 160 2 Marcela Peštová 100171 Gottwaldov Ostrava 141285

dálka - 15 let

543 2 Marta Číhalová 270364 Uh. Hradiště Brno 100379 535 2 Lucie Komrsková 241077 Alfa Zlín Jablonec 071192 521 1 Blanka Hladká 140565 Gottwaldov Ostrava 160280 513 9 Libuše Válková 150955 T. Chropyně Jablonec 010370 512 1 Hana Schořová 270180 AK Zlín Ostrava 040295 507 4 Kateřina Petrová 120278 Alfa Zlín Ostrava 111293 499 1 Kateřina Pašiaková 250587 AK Zlín Otrokov. 071202 495 2 Milena Petrásková 020363 Gottwaldov Ostrava 210178 491 1ž Karolina Schützová 250288 Otrokovice Otrokov. 230103 490 1 Marcela Gorecká 140788 AK Zlín Olomouc 190103

dálka - 14 let

531 1 Marta Číhalová 270364 Uh. Hradiště Ostrava 161278 515 1 Kateřina Kopecká 160771 Gottwaldov Brno 230285 515 3 Kristýna Palátová 140981 Val.Meziříčí Ostrava 290195 512 1 Ivana Záhorová 090270 Gottwaldov Praha 151284 502 3 Linda Kotková 130383 AK Zlín Ostrava 010297 498 9 Hana Schořová 270180 AK Zlín Ostrava 260294 497 7 Jana Jurgová 220362 Uh. Hradiště Praha 181276 492 5 Olga Válková 161063 Gottwaldov Ostrava 171277 490 5 Žaneta Valsová 260588 Uh. Hradiště Jablonec 121002 488 2 Martina Vystrčilová 100676 Alfa Zlín Ostrava 270190

koule 3kg - 15 let

1414 1 Monika Čeleďová 100478 AK Zlín Ostrava 111293 1297 1 Hana Kuželová 090475 Alfa Zlín Ostrava 070190 1267 1 Hana Doleželová 080479 Val. Meziříčí Ostrava 101294 1233 1 Zdena Pavlovičová 200574 Sl. Kroměříž Ostrava 140189 1202 2 Kateřina Píchalová 200180 AK Kroměříž Ostrava 220195 1135 3 Lucie Pupíková 110388 Val. Meziříčí Jablonec 020303 1132 4 Stanislava Malá 060271 Sl. Kroměříž Praha 180186 1116 1 Petra Königová 090570 Gottwaldov Ostrava 080185 1111 1 Šárka Cvanová 200171 Gottwaldov Ostrava 080286 1100 1 Kateřina Ovčáčková 240388 Otrokovice Olomouc 250103

koule 3kg - 14 let

1343 1 Edita Láníčková 130263 Gottwaldov Ostrava 171277 1320 1 Monika Čeleďová 100478 Alfa Zlín Zlín 210192 1244 1 Yvetta Šilhavíková 120564 Gottwaldov Ostrava 161278 1200 2 Kateřina Píchalová 200180 AK Kroměříž Ostrava 101294 1188 1 Jana Skoumalová 150459 Gottwaldov Jablonec 031173 1168 2 Zdena Pavlovičová 200574 Sl. Kroměříž Ostrava 101288 1163 2 Zuzana Julinová 220663 Gottwaldov Ostrava 171277 1135 1 Nikola Tomečková 250674 Gottwaldov Jablonec 051188 1130 1 Sylva Sazmová 020274 Uh. Hradiště Brno 240388 1129 1 Stanislava Malá 060271 Sl. Kroměříž Brno 230285

200m - 15 let

e26,50 1B Markéta Kamenářová 180171 Gottwaldov Ostrava 160286 e27,45 2r Petra Bilíková 140472 Uh. Hradiště Ostrava 010287 27,4 3 Alice Straková 110571 Gottwaldov Ostrava 080286 27,5 3r Ivana Záhorová 090270 Gottwaldov Ostrava 030285

200m - 14 let

27,7 1r1 Hana Kůrová 160380 AK Zlín Ostrava 290194 27,8 1 Kateřina Švachová 170476 Alfa Zlín Ostrava 270190 28,2 1b3 Petra Bilíková 140472 Uh. Hradiště Ostrava 080286 28,6 1b2 Marcela Peštová 100171 Gottwaldov Ostrava 270185 e28,96 1b2 Zuzana Klementová 051089 Uh. Hradiště Bratisl. 180103

400m - 15 let

60,6 1r3 Lada Brázdilová 261178 Sl. Kroměříž Ostrava 230193 61,2 1 Valerie Kondačová 100668 Uh. Hradiště Ostrava 050283 61,3 1 Alice Straková 110571 Gottwaldov Ostrava 080286 63,0 1 Gabriela Mádrová 160173 Otrokovice Ostrava 170188 64,2 2 Jana Kouřilová 260165 Gottwaldov Ostrava 160280 64,3 2b2 Dagmar Vodáková 181170 Gottwaldov Ostrava 050185 65,6 1b2 Jitak Šaňáková 020765 Uh. Hradiště Brno 260180

400m - 14 let

59,0 1 Blanka Kunovská 060464 Gottwaldov Ostrava 210178 66,9 2b2 Iva Jurková 131166 Uh. Hradiště Ostrava 160280 67,1 1 Gabriela Kotrlová 090571 Gottwaldov Ostrava 270185 68,9 2b3 Petra Šišková 150671 Sl. Kroměříž Ostrava 050185

500m - 15 let

1:36,2 2 Jitka Zelinková 080471 Gottwaldov Gottwald.281286 1:37,6 V Kateřina Čepická 201268 Gottwaldov Gottwald.140283

500m - 14 let

1:40,7 2 Jitka Zelinková 080471 Gottwaldov Gottwald.271285

600m - 15 let

1:40,7 1 Valerie Kondačová 100668 Uh. Hradiště Ostrava 150183 1:45,6 1 Dita Železníková 120371 Gottwaldov B.Bystr. 110286

600m - 14 let

1:43,8 2 Jitka Šaňáková 020765 Uh. Hradiště Ostrava 151279 1:44,2 2b2 Marcela Orlová 130369 Sl. Kroměříž Praha 171283 1:45,0 1 Blanka Millerová 010361 Gottwaldov Praha 131275

1000m - 15 let

3:21,1 2 Alice Straková 110571 Gottwaldov Gottwald.281286 3:29,8 1 Eliška Březíková 120187 AK Zlín Olomouc 160202

1000m - 14 let

3:21,3 3 Dagmar Kozlová 281172 Gottwaldov Gottwald.281286 3:22,72 2 Hana Věrná 100589 Uh. Hradiště Bratisl. 180103 3:24,0 2 Šárka Petrášová 061273 Gottwaldov Gottwald.271287 3:29,4 1 Alice Straková 110571 Gottwaldov Gottwald.271285 3:29,4 2 Dita Železníková 120371 Gottwaldov Gottwald.271285

3000m - 15 let

11:45,7 4 Lenka Smažilová 040680 AK Kroměříž Ostrava 290195

50m překážek (84 cm, mezery 8,50m) - 15 let

7,6 3 Blanka Hladká 140565 Gottwaldov Ostrava 160280 7,7 3 Yveta Glücková 041063 Gottwaldov Košice 120278 7,8 1 Hana Mikalová 120169 Sl. Kroměříž Ostrava 150184 e8,53 6r Jaroslava Janáčková 051067 Gottwaldov Praha 060282 8,3 1r Eva Žaludková 201261 Gottwaldov Gottwald.140276

50m překážek (84 cm, mezery 8,20m) - 14 let

e8,14 4A Hana Doleželová 080479 Val.Meziříčí Ostrava 240193

50m překážek (76 cm, mezery 8m) elektricky - 15 let

7,69 2 Hana Schořová 270180 AK Zlín Ostrava 250295 7,76 1r Hana Mikalová 120169 Sl. Kroměříž Ostrava 110284 7,85 2B Šárka Zůbková 130170 Gottwaldov Ostrava 020285 7,88 3B Jana Pavlíková 040770 Gottwaldov Ostrava 020285 8,06 4r Marcela Peštová 100271 Gottwaldov Ostrava 010286 8,06 1b4 Lenka Ondruchová 021079 AK Zlín Ostrava 260294 8,09 3 Kateřina Petrová 120278 Alfa Zlín Ostrava 060293 8,14 2r3 Kristýna Palátová 140981 Val.Meziříčí Ostrava 240296 8,16 2r4 Hana Doleželová 080479 Val.Meziříčí Ostrava 260294 lepší ruční měření 7,6 1 Šárka Zůbková 130170 Gottwaldov Ostrava 050185 7,8 2r2 Kateřina Petrová 130278 AK Zlín Ostrava 111293 7,8 2 Hana Doleželová 080479 Val. Meziříčí Ostrava 101294 7,9 5 Blanka Štuchalová 140570 Gottwaldov Ostrava 050185 7,9 3r Martina Podroužková 100670 Gottwaldov Ostrava 270185 8,0 4r Radka Vidličková 220360 Gottwaldov Praha 090275 8,0 1 Helena Durajová 180169 Gottwaldov Ostrava 070184

50m překážek (76 cm, mezery 8m) elektricky - 14 let

7,81 3 Kristýna Palátová 140981 Val. Meziříčí Ostrava 250295 8,14 4A Hana Doleželová 080479 Val. Meziříčí Ostrava 240193 8,34 1B Ivana Treterová 030978 Alfa Zlín Ostrava 090292 8,38 6B Lenka Ondruchová 021079 Alfa Zlín Ostrava 060293 8,43 3r1 Lenka Holešovská 80 DM V.Meziříčí Ostrava 120294 8,53 4B Gabriela Kunetová 090277 Alfa Zlín Ostrava 090291 lepší ruční měření 7,6 2 Šárka Zůbková 130170 Gottwaldov Praha 151284 7,7 1r Eva Kubíčková 291262 Gottwaldov Praha 181276l 7,8 2 Miroslava Švábková 030464 Gottwaldov Ostrava 161278 8,1 1r3 Lenka Ondruchová 021079 Alfa Zlín Ostrava 111293 8,2 3r Martina Vystrčilová 100676 Gottwaldov Ostrava 070190

50m překážek (76 cm, mezery 7,70m) - 14 let

7,6 2 Šárka Zůbková 130170 Gottwaldov Praha 151284 7,7 1r Eva Kubíčková 291262 Gottwaldov Praha 181276 7,8 2 Miroslava Švábková 030464 Gottwaldov Ostrava 161278 7,9 2 Sylva Junášková 111062 Uh. Hradiště Praha 181276 7,9 3 Romana Pučalíková 281162 Gottwaldov Praha 181276 7,9 1m Jana Pavlíková 040770 Gottwaldov Praha 151284 8,0 1 Hana Mikalová 120169 Sl. Kroměříž Praha 171283 8,0 5 Marcela Peštová 100271 Gottwaldov Ostrava 141285 8,1 2 Jitka Velikovská 080163 Gottwaldov Ostrava 171277 8,1 1 Martina Podroužková 100670 Gottwaldov Ostrava 070184

60m překážek (84 cm, mezery 8,50m) - 15 let

e9,23 1 Blanka Hladká 140565 Gottwaldov Jablonec 230290 9,4 1 Hana Mikalová 120169 Sl. Kroměříž Brno 140184 10,3 1r Jaroslava Janáčková 051067 Gottwaldov Brno 160182

60m překážek (84 cm, mezery 8,20m) - 14 let

8,14 4A Hana Doleželová 080479 Val.Meziříčí Ostrava 240193

60m překážek (76 cm, mezery 8m) elektricky - 15 let

9,17 1B Šárka Zůbková 130170 Gottwaldov Jablonec 170285 9,34 3r Jana Pavlíková 040770 Gottwaldov Jablonec 170285 9,43 1A Petra Borovičková 250584 AK Zlín Jablonec 200299 9,44 2A Iveta Járová 251184 AK Zlín Jablonec 200299 9,65 1r2 Libuše Valentová 090782 AK Zlín Ostrava 010297 lepší ruční měření 8,8 1 Hana Mikalová 120169 Sl. Kroměříž Brno 070184 9,3 1 Hana Schořová 270180 AK Zlín Olomouc 150195 9,5 4r Radmila Vidličková 220360 Gottwaldov Jablonec 230275 9,5 1 Jana Hašková 260470 Uh. Hradiště Brno 230285 9,6 1 Irena Gbelcová 100271 Uh. Hradiště Brno 280286

60m překážek (76 cm, mezery 8m) elektricky - 14 let

9,78 2B Marta Hudecová 190485 AK Zlín Jablonec 200299 9,81 5A Petra Borovičková 250584 AK Zlín Jablonec 210298 9,96 4r3 Kateřina Lukašíková 140285 AK Zlín Jablonec 200299 9,97 5A Iveta Járová 251184 AK Zlín Ostrava 070298 lepší ruční měření 9,7 1r3 Iveta Járová 251184 AK Zlín Olomouc 100198

60m překážek (76 cm, mezery 7,70m) - 14 let

9,3 1r Šárka Zůbková 130170 Gottwaldov Brno 250284 9,5 1 Marcela Peštová 100171 Gottwaldov Brno 230285 9,5 2 Kateřina Kopecká 160771 Gottwaldov Brno 230285 9,6 1 Renata Hajduková 111272 Gottwaldov Brno 220286 9,7 1r Irena Blažková 010269 Gottwaldov Brno 050383 9,7 1r Martina Podroužková 100670 Gottwaldov Brno 250284 9,7 2s Blanka Štuchalová 140570 Gottwaldov Brno 250284 9,8 1s Hana Večerková 250470 Gottwaldov Brno 250284 9,8 1 Denisa Dubnová 200474 Gottwaldov Brno 270288

tyč - 15 let

215 10t Michaela Vystrčilová 030386 AK Zlín Bratisl. 280101

koule 4kg - 15 let

1187 3 Edita Láníčková 260563 Gottwaldov Ostrava 210178 1045 4 Iveta Žárská 170164 Gottwaldov Jablonec 180279 1033 1 Jana Skoumalová 150459 Gottwaldov Gottwald.160274 1010 5 Marta Zelíková 080265 Gottwaldov Brno 271280 1003 8 Yvetta Šilhavíková 120564 Gottwaldov Praha 040279 928 10 Sylva Junášková 111062 Uh. Hradiště Jablonec 050377

4x150m - 15 let

1:25,24 4b1 Alfa Zlín Jablonec 101098 Kolasová,Borovičková,Vystrčilová,Járová 1:30,34 4b2 Slov. Slavia Uh. Hradiště Jablonec 121002 Bukvicová,Vaďurová,Novotná,Gabrhelíková

4x150m - 14 let

1:30,80 4b2 Slov. Slavia Uh. Hradiště Jablonec 121002 Anjelová,Strýčková,Sklenářová,Malušková

Zpět na hlavní stranu