Halové tabulky Zlínského kraje 2002 - ženy

60m

7,86 2r2 Iveta MAZÁČOVÁ 151286 SSUH Praha 2302 D 8,13 2D Kateřina PAŠIAKOVÁ 250587 ZLÍN Bratislava 0302 Ž 8,24 7A Lenka BRÁZDILOVÁ 090182 SSUH Bratislava 0302 S 8,31 7A Pavla DOSTÁLKOVÁ 260685 ZLÍN Bratislava 0302 D 8,35 2 Michaela MAHDALOVÁ 060286 ZLÍN Olomouc 1602 D 8,40 2r1 Klára JARSKÁ 010389 SSUH Bratislava 0302 M 8,44 2b1 Eva ŽOHOVÁ 061286 OTRO Olomouc 1201 D 8,55 3r2 Štěpánka LAJZOVÁ 050885 ZLÍN Bratislava 0302 D 8,57 2b1 Petra PROCHÁZKOVÁ 111187 ZLÍN Olomouc 1901 Ž 8,71 1b2 Eva KOZMÍKOVÁ 88 ZLÍN Olomouc 1901 Ž dorostenky 8,81 2b2 Zuzana VACULOVÁ 120986 OTRO Olomouc 1201 žákyně starší 8,83 1r6 Kateřina OVČÁČKOVÁ 240388 OTRO Olomouc 0202 8,92 3r2 Karolina SCHÜTZOVÁ 250288 OTRO Olomouc 1901 8,96 2b3 Lucie JANOUŠKOVÁ 010787 OTRO Olomouc 1201 žákyně mladší 9,17 2r7 Hana RONZOVÁ 300490 OTRO Olomouc 0202 9,18 3 Zuzana JENYŠOVÁ 160490 OTRO Olomouc 1901 9,18 3r7 Alena OLŠANSKÁ 160989 OTRO Olomouc 0202

150m

19,65 1b3 Kateřina PAŠIAKOVÁ 250587 ZLÍN Bratislava 0302 Ž 20,74 2b4 Petra PROCHÁZKOVÁ 111187 ZLÍN Bratislava 0302 Ž 20,91 2b1 Klára JARSKÁ 010389 SSUH Bratislava 0302 M 21,13 3b2 Kristýna KOKOJANOVÁ 230487 SSUH Bratislava 0302 Ž

200m

závěr roku 2001 26,79 2b6 Lenka ŠVABÍKOVÁ 200384 SSUH Jablonec 0311 D

300m

45,62 1b3 Klára JARSKÁ 010389 SSUH Bratislava 0302 M 47,37 3b4 Petra DUBČÁKOVÁ 180288 SSUH Bratislava 0302 D 48,67 3b2 Petra VAŘÁKOVÁ 150487 SSUH Bratislava 0302 D

400m

59,57 4r2 Lenka ŠVABÍKOVÁ 200384 SSUH Praha 2302 J

800m

2:25,84 7 Silvie KUTÁLKOVÁ 030784 SSUH Praha 2302 J 2:34,02 4ž Eliška BŘEZÍKOVÁ 120187 ZLÍN Bratislava 0302 Ž 2:34,32 P Petra BOROVIČKOVÁ 250584 ZLÍN Praha 1002 J 2:54,7 P Andrea KUČEROVÁ 210986 ZLÍN Olomouc 2601 D závěr roku 2001 2:20,86 2 Lenka ŠVÁBÍKOVÁ 200384 SSUH Jablonec 0311 D 2:26,77 13 Silvie KUTÁLKOVÁ 030784 SSUH Jablonec 0311 D

1000m

3:29,8 1 Eliška BŘEZÍKOVÁ 120187 ZLÍN Olomouc 1602 Ž 3:33,2 2 Petra JENYŠOVÁ 270990 OTRO Olomouc 1901 M 3:40,9 3 Alena OLŠANOVÁ 160989 OTRO Olomouc 1901 M 4:04,7 5 Klára OSTRČILÍKOVÁ 150487 OTRO Olomouc 1901 Ž

3000m

9:37,42 3 Lada BRÁZDILOVÁ 261178 KROM Praha 1602

60m překážek ženy (84/8,50)

8,77 2 Petra BOROVIČKOVÁ 250584 ZLÍN Praha 2302 J neupřesněná výška a vzdálenosti překážek 9,51 2b2 Michaela MAHDALOVÁ 060286 ZLÍN Olomouc 1602 D 9,60 1b3 Andrea KUČEROVÁ 250986 ZLÍN Olomouc 1602 D 1O,25 3 Zuzana VACULOVÁ 120986 OTRO Olomouc 0202 D

60m překážek dorostenky (76/8,50)

9,40 5r4 Michaela MAHDALOVÁ 060286 ZLÍN Praha 2302 9,52 P Andrea KUČEROVÁ 250986 ZLÍN Olomouc 2601 9,71 5r2 Kateřina LUKAŠÍKOVÁ 170285 ZLÍN Bratislava 0302 10,35 3b1 Zuzana VACULOVÁ 120986 OTRO Olomouc 1201

60m překážek žákyně starší (76/8,20)

10,00 4r1 Kateřina OVČÁČKOVÁ 240388 OTRO Bratislava 0302 10,20 3r2 Žaneta VALSOVÁ 260588 SSUH Bratislava 0302 10,20 3r2 Markéta OLEJNÍKOVÁ 170987 ZLÍN Bratislava 0302 10,40 5r2 Kristýna KOKOJANOVÁ 230487 SSUH Bratislava 0302 10,60 3r1 Lucie JANOUŠKOVÁ 010787 OTRO Olomouc 1901

60m překážek žákyně mladší (76/7,70)

12,00 1 Zuzana JENYŠOVÁ 160490 OTRO Olomouc 1901 12,34 2 Zuzana OVČÁČKOVÁ 140490 OTRO Olomouc 1901

výška

174 P Petra BOROVIČKOVÁ 250584 ZLÍN Praha 1002 J 163 11 Radana GOJIŠOVÁ 240886 ZLÍN Bratislava 0302 D 155 4d Zuzana VACULOVÁ 120986 OTRO Otrokovice 2401 D 155 2ž Lucie KUCHARČÍKOVÁ 130587 VMEZ Val.Mez. 0903 Ž 153 1 Karolina SCHÜTZOVÁ 250288 OTRO Otrokovice 0803 Ž 151 2 Petra HELEŠICOVÁ 060288 VMEZ Otrokovice 2401 M 150 5d Andrea KUČEROVÁ 210986 ZLÍN Otrokovice 2401 D 150 2 Tereza EISCHMANNOVÁ 140587 ZLÍN Otrokovice 0803 Ž 145 5ž Gabriela JANDÍKOVÁ 87 VMEZ Val.Mez. 0903 Ž žákyně starší 140 3= Lucie JANOUŠKOVÁ 010787 OTRO Otrokovice 0803 140 5 Kateřina OVČÁČKOVÁ 240388 OTRO Otrokovice 0803 žákyně mladší 135 1 Lenka KAŠÁKOVÁ 89 VMEZ Val.Meziříčí 0903 131 1 Zuzana OVČÁČKOVÁ 140490 OTRO Otrokovice 0803 130 2 Jana KOHOUTOVÁ 89 VMEZ Val.Meziříčí 0903 závěr roku 2001 166 1ž Lucie TOMÁNKOVÁ 86 šBrB Brno 1812 Ž

tyč

245 7 Michaela VYSTRČILOVÁ 030386 ZLÍN Bratislava 0302 D

dálka

541 P Petra BOROVIČKOVÁ 250584 ZLÍN Praha 1002 J 518 10 Lenka BRÁZDILOVÁ 090182 SSUH Bratislava 0302 S 512 11d Iveta MAZÁČOVÁ 151286 SSUH Praha 2302 D 510 1 Zuzana VACULOVÁ 120986 OTRO Olomouc 0202 D 502 7 Michaela MAHDALOVÁ 060286 ZLÍN Olomouc 0501 D 486 1 Kateřina PAŠIAKOVÁ 250587 ZLÍN Otrokovice 0803 Ž 479 1 Lucie JANOUŠKOVÁ 010787 OTRO Olomouc 1901 Ž 478 2 Žaneta VALSOVÁ 260588 SSUH Otrokovice 2401 Ž 476 3 Karolina SCHÜTZOVÁ 250288 OTRO Otrokovice 2401 Ž 467 P Andrea KUČEROVÁ 250986 ZLÍN Olomouc 2601 D žákyně starší 447 4 Eva KOZMÍKOVÁ 88 ZLÍN Olomouc 1901 447 5 Kateřina OVČÁČKOVÁ 240388 OTRO Olomouc 1901 žákyně mladší 442 2 Klára JARSKÁ 010389 SSUH Otrokovice 2401 440 3 Alena OLŠANOVÁ 160989 OTRO Otrokovice 2401 431 2 Zuzana OVČÁČKOVÁ 140490 OTRO Otrokovice 0803 závěr roku 2001 507 6 Hana SCHOŘOVÁ 270180 ZLÍN Praha 0312 S

trojskok

závěr roku 2001 1112 5 Hana SCHOŘOVÁ 270180 ZLÍN Praha 0312 S

koule 4kg

1091 1 Petra BOROVIČKOVÁ 250584 ZLÍN Olomouc 0501 J závěr roku 2001 1051 2 Lenka TOMAŠTÍKOVÁ 301182 ZLÍN Olomouc 2112 J 1022 3 Petra BOROVIČKOVÁ 250584 ZLÍN Olomouc 2112 D

koule 3kg dorostenky

1068 3 Zuzana VACULOVÁ 120986 OTRO Olomouc 1201 975 5 Jana ČÁPOVÁ 090485 OTRO Olomouc 1201 880 8 Andrea KUČEROVÁ 210986 ZLÍN Olomouc 1201 závěr roku 2001 1169 1 Petra BOROVIČKOVÁ 250584 ZLÍN Olomouc 2112

koule 3kg žákyně starší

1028 1 Kateřina OVČAČÍKOVÁ 240388 OTRO Olomouc 1901 943 2 Karolina SCHÜTZOVÁ 250288 OTRO Olomouc 0202 závěr roku 2001 874 26 Barbora MAŠÍČKOVÁ 86 gyUH Jablonec 0311

pětiboj ženy

3677 2j Petra BOROVIČKOVÁ 250584 ZLÍN Praha 1002 J 8,84 174 979 541 2:34,32

pětiboj dorostenky

2702 9 Andrea KUČEROVÁ 210986 ZLÍN Olomouc 2601 9,52 145 869 467 2:54,7

400-300-200-100m

závěr roku 2001 2:30,16 1b1 Gymnázium Uh. Hradiště Jablonec 0311 D Kahánková,Smýkalová,Kutálková,Švábíková

Zpět na hlavní stranu