Stav soutěží KAS Zlín v 1. pololetí

DRUŽSTVA

Starší žáci Pořadí po 3. kole 1 AK Zlín 15 458 2 Sl.Sl.Uh.Hradiště 10 82,5 3 Jiskra Otrokovice 9 69,5 4 TJ Val.Meziříčí 8 40 5 AK Kroměříž 0 12 Starší žačky Pořadí po 3. kole 1 AK Zlín - A 18 644 2 Sl.Sl.Uh.Hradiště 14 364 3 Jiskra Otrokovice 13 358 4 AK Zlín - B 6 93 5 AK Kroměříž 6 91,5 6 TJ Val.Meziříčí 5 71,5 Mladší žáci Pořadí po 3 kolech 1 AK Zlín 422 9 2 Sl.Sl.Uh.Hradiště 159 6 3 TJ Val.Meziříčí 12 1 Mladší žačky Pořadí po 3 kolech 1 AK Zlín 330,5 8 2 Sl.Sl.Uh.Hradiště 288,5 7 TJ Val.Meziříčí Do finále Moravy postupují první 2 družstva. Dorostenci Tabulka po 2. kole 1. AK Olomouc 28 297 2. SSK Vítkovice 26 213 3. TJ TŽ Třinec 21 110 4. JAC Brno 21 113,5 5. Sokol Opava 20 131 6. TJ Dukovany 19 105 7. ŠSK Klokan Mor.Nová Ves 19 101 8. AK Prostějov 14 69 9. Slezan Frýdek Místek 12 65 10. Slezan Opava 8 40 11. Sl.Sl.Uh.Hradiště 7 51 12. TJ Šumperk 7 47,5 13. AC Havířov 6 29 14. AK Kyjov 1 2 Dorostenky Tabulka po 2. kole 1. Sokol Opava 14 239 2. SSK Vítkovice 12 240 3. ACP Junior Brno 12 203 4. Slezan Frýdek Místek 11 223 5. JAC Brno 10 193 6. TJ Lokomotiva Břeclav 6 78,5 7. AC Havířov 4 46,5 8. AC Dukovany 2 23 Junioři Tabulka po 2. kole 1. SOKOL Opava 14 244,5 2. VSK Univerzita Brno 13 239 3. SSK Vítkovice 12 280 4. AK Olomouc 12 226 5. AK Zlín 9 182 6. Slezan Frýdek Místek 6 82 7. AK Hodonín 3 42 8. TJ Šumperk 3 37,7 Juniorky Tabulka po 2. kole 1. Vítkovice 17 359,5 2. AC Junior Brno 17 313,5 3. AK Olomouc 13 155 4. AK Zlín 13 154 5. Ji Otrokovice 7 60 6. Frýdek Místek 7 55 7. Šumperk 7 41 8. Uherské Hradiště 5 73 9. Kyjov 2 5 Divize muži 1 TJ Jiskra Otrokovice 707 36 2 TJ Slezan Frýdek-Místek 431 30 3 SK Přerov 420,5 30 4 TJ Sokol Vyškov 393,5 28 5 TJ Slezan Opava 250,5 24 6 AC Moravská Slavia Brno 198,5 20 7 So Žabovřesky Brno 167,5 20 8 TJ Znojmo 85 14 9 TJ Jäkl Karviná 87 13 10 TJ Technoplast Chropyně 20 8 11 ASK Blansko 10 7 SK Atletik Brno nedostavil se -3 II. liga muži Pořadí po 3. kole 1 Sl.Sl.Uh.Hradiště 23 496,5 2 AK Hodonín 18 435,5 3 VSK Universita Brno 17 430,5 4 Lokomotiva Břeclav 14 395 5 TJ Sokol Opava 13 377 6 AC Čejkovice 9 315 7 SK Hranice 8 258 8 AC Prostějov 6 297,5 II. liga ženy Pořadí po 3. kole 1 JAC Brno 546,5 30 2 Sl.Sl.Uh.Hradiště 402,5 25 3 AK Kroměříž 362 25 4 AC SK Žel. Prostějov 381,5 24 5 AC MS Brno 280,5 17 6 AAC Brno 247 15 7 Jiskra Otrokovice 243,5 13 8 SK Přerov 155 9 9 Technoplast Chropyně 64 5 10 ASK Blansko 33 4 I. liga muži Pořadí po 3. kole 1 TŽ Třinec 563 24 2 AK Olomouc 447,75 19 3 AC Havířov 432 19 4 AK Kroměříž 358 12 5 AK Zlín 352 10 6 JE Dukovany 325,5 9 7 TJ Šumperk 324 7 8 Mor.Slavia Brno 319 7 I. liga ženy Pořadí po 3. kole 1 AK Olomouc 522,5 23 2 ACP Junior Brno B 489 20 3 Lokomotiva Břeclav 434 17 4 AK Zlín 388,5 15 5 AK TJ Šumperk 374,5 13 6 TJ TŽ Třinec 290,5 9 7 Sokol Opava 294 8 8 TJ Slezan Frýdek Místek 211 3

JEDNOTLIVCI

KRAJSKÝ PŘEBOR

KP - žáci mladší

60m 1 Smrža Lubomír 091091 ZL 7,8 150m 1 Smrža Lubomír 091091 ZL 19,0 300m 1 Makeš Michal 020291 ZL 48,0 800m 1 Sýkora Michal 170792 VM 2:30,9 60m překážek 1 Žůrek Patrik 060391 ZL 9,9 výška 1 Sláčik Tomáš 040391 ZL 143 dálka 1 Hanačík Viktor 130592 UH 426 koule 3kg 1 Trčala Roman 151291 ZL 12,01 kriket 1 Hanačík Viktor 130592 UH 53,66 4x60m 1 Bílý-Hába-Žůrek-Smrža ZL-A 31,7

KP - žáci starší

60m 1 Ladman Filip 230590 ZL 7,7 150m 1 Gajdůšek Ondřej 290390 JO 18,9 300m 1 Kubec Martin 160390 ZL 42,2 800m 1 Sýkora Lukáš 210690 VM 2:20,3 100m překážek 1 Polách Josef 140890 ZL 14,5 200m překážek 1 Hrabinec Radek 150689 UH 29,0 tyč 1 Pašiak Adam 180790 ZL 290 dálka 1 Adámek Jan 020189 ZL 576 koule 4 kg 1 Stündl Jakub 180590 ZL 10,71 disk 1 kg 1 Pašiak Adam 180790 ZL 32,26 oštěp 600g 1 Zábojník Petr 200289 ZL 40,34 4x60m 1 Ladman-Slezáček-Smetana-Vojtek ZL 30,6

KP - žačky mladší

60m 1 Peštová Eva 190591 ZL 8,7 150m 1 Štěrbová Barbora 100392 UH 20,8 300m 1 Maliňáková Zuzana 160291 ZL 50,0 800m 1 Havelčíková Kristýna 070991 UH 2:51,7 60m překážek 1 Farkašovská Lucie 140591 UH 10,9 výška 1 Henešová Kateřina 92 ZL 125 dálka 1 Štěrbová Barbora 100392 UH 462 koule 3 kg 1 Handlová Zuzana 91 ZL 7,63 kriket 1 Hyráková Petra 210291 UH 39,14 4x60m 1 Horáková J-Křeháčková-Farkašovská-Hyráková L UH-A 34,4

KP - Žačky starší

60m 1 Lacigová Barbora 300689 ZL-A 7,9 150m 1 Šutová Eva 210790 KM 19,4 300m 1 Vávrová Vendula 110290 UH 43,1 800m 1 Podlasová Zuzana 110290 JO 2:39,1 100m překážek 1 Šutová Eva 210790 KM 17,0 200m překážek 1 Šutová Eva 210790 KM 30,3 výška 1 Anjelová Petra 020189 UH 145 tyč 1 Nováková Eva 010489 ZL-A 280 dálka 1 Olšanová Alena 160989 JO 487 koule 3 kg 1 Krajíčková Erika 150389 ZL-A 9,95 disk 1 kg 1 Ťavodová Lucie 010689 ZL-A 25,19 oštěp 600g 1 Krajíčková Erika 150389 ZL-A 31,25 4x60m 1 Ronzová-Olšanová-Ovčáčková Z-Jenyšová Z JO-A 32,8

MISTROVSTVÍ MORAVY a SLEZSKA

Mistrovství Moravy a Slezska v chůzi

Olomouc 10.4.2004

nikdo

MMaS v půlmaratonu

Olomouc - 17.4.2004

nikdo

MMaS na dráze

Hodonín - 29.5.2004

DOROSTENCI

400m 1. Filák Jaroslav 000087 AKZLI 49,88 3. Soviš Marek 000087 UHHRA 53,07 800m 2. Hečko Martin 000087 AKZLI 2:01,92 3000m 2. Krajča Jiří 000087 AKZLI 10:01,65 400m překážek 1. Netušil Marek 000087 KROME 58,20 2. Mára Michal 000087 TZTRI 59,57 3. Hečko Martin 000087 AKZLI 59,63 Výška 2. Gargulák Tomáš 000087 AKZLI 186 Dálka 3. Machálek David 000088 AKZLI 627 Kladivo 5 kg 1. Horák Ondřej 000088 UHHRA 52,25 Oštěp 600g 1. Bártek Pavel 000087 TJVME 55,20

JUNIOŘI

800m 3. Moravčík Petr 000085 AKZLI 2:00,58 1500m 2. Moravčík Petr 000085 AKZLI 4:12,43 110m překážek vítr -7,40 2. Kouřil Jan 000086 OTROK 17,06 3000m překážek 1. Kalenda Jan 000085 AKZLI 09:37,01 Trojskok 2. Chaloupka Petr 000086 OTROK 13,66 Kladivo 1. Kulenda Tomáš 000086 AKZLI 55,80

MUŽI

400m 3. Tomeček Lubomír 000081 UHHRA 51,02 1500m 3. Ludvík Radek 000082 UHHRA 4:18,92 400m překážek 1. Vojtek lukáš 000078 AKZLI 55,04 Výška 1. Žbel Petr 000080 AKZLI 206 Oštěp 800g 2. Sklenář Robert 000068 UHHRA 57,55 Kladivo 7,26 kg 1. Polášek Jan 000083 AKZLI 39,38 3. Hruboš Ondřej 000084 UHHRA 37,72

MMaS na dráze

Uherské Hradiště 29.5.2004

DOROSTENKY

100m w=+2,5 2 Gorecká Marcela 140788 AKZLI 12,57 200m w=+4,3 3 Muchová Zuzana 011188 KROME 25,53 1500m 2 Tomečková Zora 021088 UHHRA 5:46,64 100m překážek Finále A w=+4,0 2 Pašiaková Kateřina 250587 AKZLI 14,82 tyč 1 Olejníková Markéta 170987 AKZLI 300 trojskok 3 Janoušková Lucie 010787 OTROK 10,53 +3,5 10,08 +1,3 oštěp 600g 1 Zeťková Lenka 030688 AKZLI 39,11 kladivo 3 kg 2 Grúňová Anna 150387 AKZLI 45,16

JUNIORKY

100m w=+2,7 2 Mazáčová Iveta 151286 UHHRA 12,11 200m w=+2,9 2 Mazáčová Iveta 151286 UHHRA 24,84 3000m 3 Prášková Jaroslava 010685 HOLES 12:49,23 100m překážek w = +3,0 2 Mahdalová Michaela 060286 AKZLI 14,89 w=+2,6 3 Hradilová Monika 150285 KROME 14,97 dálka 1 Mazáčová Iveta 151286 UHHRA 587 +1,6 3 Mahdalová Michaela 060286 AKZLI 560 +4,7 trojskok 3 Hradilová Monika 150285 KROME 11,30 +1,2 disk 1 kg 1 Hošková Jitka 270885 KROME 36,43 3 Kotíková Sylva 060886 AKZLI 30,08 oštěp 600g 2 Milošová Lenka 050685 AKZLI 42,10 kladivo 4 kg 2 Kotíková Sylva 060886 AKZLI 33,09 4x100m 3 Šutová R-Hradilová-Šutová E-Muchová KROME 50,78

ŽENY

100m Finále w=+3,3 1 Švábíková Lenka 200384 UHHRA 12,55 400m 2 Brzicová Blanka 191184 UHHRA 61,76 400m překážek 1 Švábíková Lenka 200384 UHHRA 61,43 výška 3 Kubicová Hana 230982 AKZLI 160 kladivo 4 kg 2 Tomaštíková Lenka 301182 AKZLI 50,66 4x100m 1 Mazáčová-Brzicová-Švábíková-Brázdilová UHHRA 49,42

MMaS na dráze

Šumperk 19.6.2004

ŽÁCI

100m překážek 1. Polách Josef 90 AKZLI 14,32 2. Mazač Martin 060590 UHHRA 14,42 3. Gajdůšek Ondřej 290390 OTROK 14,84 200m překážek 2. Hrabinec Radek 150689 UHHRA 28,69 tyč 1. Pašiak Adam 180790 AKZLI 330 kladivo 4 kg 1. Trčala Roman 90 AKZLI 45,28 2. Smetana Jiří 90 AKZLI 40,16 oštěpem 600g 1. Zábojník Petr 89 AKZLI 48,88 2. Ekart Michal 89 AKZLI 47,40 4x60m 2. Klíma-Vojtek-Polách-Smrža AKZLI 29,59 2. Jansa-Jančík-Volf-Hurta PROST 30,17

ŽAČKY

150m 3. Lacigová Barbora 89 AKZLI 19,47 300m 3. Vávrová Vendula 110290 UHHRA 43,23 200m překážek 3. Klementová Zuzana 501089 UHHRA 30,74 dálka 3. Lacigová Barbora 89 AKZLI 517 3x300m 1. Lacigová,Žáková,Šilhanová AKZLI 2:13,74 2. Podlasová,Olšanová,Jenyšová P OTROK 2:13,83 3. Vávrová,Klementová,Štěrbová UHHRA 2:14,02

MMaS ve vícebojích

Olomouc 2.-4.7.2004

Desetiboj junioři

3.-4.7.2004 koule 6kg-překážky 106,7-disk 1,75kg-oštěp800g 1. Klus Petr 240985 VALME 6286 11,54/+0.0-646/+0.0-12,07-192-51,65 15,83/-0.9-31,81-3,22-45,47-4:55,28 2. Hegar Ondřej 181185 VALME 5684 12,02/+0.0-591/+1.0-11,88-171-51,94 16,81/-0.6-29,45-342-38,77-4:51,76

Devítiboj starší žáci

2.-3.7.2004 překážky 84-disk 1kg-oštěp 600g 3. Stündl Jakub 180590 AKZLI 4154 15,86/-0.4-29,33-292-35,97 8,17/+1.6-521/+0.5-10,78-153-3:19,07

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství ČR - 20 km chůze

Poděbrady 27.3.2004

nikdo

Mistrovství ČR v půlmaratonu

Domažlice 24.4.2004

1. ŠTEFKO Robert 68 AK Kroměříž 1:05:49

Mistrovství ČR v maratonu

Praha 23.5.2004

1. ŠTEFKO Róbert 68 AK Kroměříž 2:12:35

Mistrovství ČR veteránů

Kladno 12.6.2004

100m 2 Urban Jiří 5.2.1955 Otrokovice 49 M45 12,15 w=-2,1 3 Gybas Petr 27.5.1946 Jiskra Otrokovice 58 M55 13,00 w=+0,2 200m 2 Urban Jiří 5.2.1955 Otrokovice 49 M45 24,95 w=-0,7 5000m chůze 2 Janoušek Jiří 28.11.1951 Jiskra Otrokovice 52 M50 25:35,63 dálka 2 Gybas Petr 27.5.1946 Ji Otrokovice 58 M55 518 trojskok 1 Gybas Petr 27.5.1946 Jiskra Otrokovice 58 M55 10,97 koule 3 Horák Vladimír 6.6.1939 Sl.Sl.Uh.Hradiště 65 M65 11,37 5kg kladivo 3 Horák Vladimír 6.6.1939 Sl.Sl.Uh.Hradiště 65 M65 43,70 5kg

ŽENY

kladivo 1 Plesarová Zdeňka 17.6.1958 Otrokovice 45 W45 29,74 4kg

Mistrovství ČR na dráze

Liberec 18.-20.6.2004

DOROSTENKY

400m překážek 2 Kokojanová Kristýna 87 UHHRA 1:01.94

JUNIORKY

100m překážek w-0,6 2 Mahdalová Michaela 86 AKZLI 14.90 3 Hradilová Monika 85 KROME 14.92 dálka 1 Mazáčová Iveta 86 UHHRA 578 -1,1 3 Hradilová Monika 85 KROME 573 0,8 oštěp 600g 1 Milošová Lenka 85 AKZLI 44.94

DOROSTENCI

oštěp 700g 2 Bártek Pavel 87 TJVME 63.09

JUNIOŘI

100m w-0,3 1 Šmotek Jaroslav 86 AKZLI 10.73 110m překážek w-0,2 3 Kouřil Jan 86 OTROK 15.21

Mistrovství ČR mužů a žen

Plzeň 25.-26.6.2004

MUŽI

5000m 3 Trňáček Pavel 77 AKZLI 14:57.19 10000m 1 Štefko Róbert 68 KROME 29:55.46

Mistrovství ČR ve vícebojích

Hradec Králové 16.-18.7.2004

desetiboj - junioři 2 Klus Petr 85 TJVME 6147 11.60/-0.8 6.56/+1.3 11.72 1.96 51.86 16.01/+0.8 29.08 3.25 44.98 5:09.60

Přehled zisku medailí podle oddílů

KP MM ČR medaile 1 1 2 3 1 2 3 ZL 25 13 13 9 2 1 1 UH 11 5 7 7 1 1 2V KM 3 2 0 4 3 0 2 OT 4 0 3 2 2V 4V 1+1V VM 2 2 1 0 0 2 0 HO 0 0 0 1 0 0 0 V = veteráni

Zpět na hlavní stranu