Umístění atletů zlínského kraje na přeborech

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JEDNOTLIVCŮ

H A L A

zlatá medaile Borovičková ZLÍN 5boj dor Toufar ZLÍN 3skok dor stříbrná medaile Bureš ZLÍN 60m př. muž Vávra SSUH 1500m dor Verner ZLÍN 60m př. žák

V E N K U

zlatá medaile Tomaštíková ZLÍN kladivo jun Vávra SSUH 1500m dor Toufar ZLÍN trojskok dor Mazáčová SSUH dálka žák stříbrná medaile Veselý ZLÍN oštěp jun Náplava SSUH 200m dor Borovičková ZLÍN 7boj dor Květoň VMEZ 150m žák Filák ZLÍN 300m žák Verner ZLÍN 100m př. žák Kulenda ZLÍN kladivo žák Mazáčová SSUH 60m žák bronzová medaile Baronová MPÍS disk jun Květoň VMEZ 60 m žák Berková SSUH 100m př. žák Pašiaková ZLÍN 200m př. žák Fornůsková SSUH 4x60m žák -Berková-Kokojanová-Mazáčová Zisk medailí AK Zlín 4 - 7 - 1 Sl.Sl.Uh.Hrad. 2 - 3 - 2 TJ Val.Mez. 0 - 1 - 1 AK Mor. Písek 0 - 0 - 1

MISTROVSTVÍ MORAVY A SLEZSKA JEDNOTLIVCŮ

H A L A

zlatá medaile Břeň KROM 60m muži Trňáček ZLÍN 1500m muži Bureš ZLÍN 60m př. muži Turek OTRO 3skok jun Vávra SSUH 1500m dor Slovák ZLÍN 3000m dor Toufar ZLÍN 3skok dor Verner ZLÍN 60m př. žák stříbrná medaile Pospíšil OTRO 200m muži Koňarik ZLÍN 800m muži Vávra SSUH 3000m dor Švabíková SSUH 400m dor Švabíková SSUH 800m dor bronzová medaile Molek ZLÍN 60m muži Omelka SSUH 60m jun Surý OTRO dálka jun Blaha SSUH 3skok jun Macháčová ZLÍN výška jun Lukašíková ZLÍN 60m př. dor Šmejdler ZLÍN 60m žák Šmejdler ZLÍN dálka žák Vystrčilová ZLÍN tyč žák

V E N K U

zlatá medaile Šrom Pavel OTRO 200m M Trňáček Pavel ZLÍN 1500m M Filip Václav KROM maraton M Trňáček Pavel ZLÍN PB M-mílaři Uřičář Vojtěch ZLÍN PB M-vytr. Borodáčová Jana ZLÍN 200m Ž Veselý Vítězs. ZLÍN oštěp jun Tomaštíková L. ZLÍN kladivo jun Vávra Jan SSUH 1500m dor Slovák Dalibor ZLÍN 3000m dor Švábíková Lenka SSUH 800m dor Borovičková P. ZLÍN výška dor Pašiaková Kat. ZLÍN 200m př. žák Filák Jar. ZLÍN 300m žák Kulenda Tomáš ZLÍN disk žák Verner Tomáš ZLÍN 100m př. žák Kulenda Tomáš ZLÍN kladivo žák stříbrná medaile Pospíšil Jar. OTRO 100m M Molek Antonín ZLÍN 200m M Koňarik Milan ZLÍN 800m M Koňarik Milan ZLÍN 1500m M Vojtek Lukáš ZLÍN 400m př. M Bůžek Mojmír VMEZ oštěp M Podhajský Radek OTRO kladivo M Pospíšil-Šrom OTRO 4x100m M -Šťourač-Urban Tomaštíková L. ZLÍN disk jun Škubal Jakub ZLÍN 400m př. dor Kalenda Jan ZLÍN 2km př. dor Vávra Jan SSUH PB dor Motelka Pavel ZLÍN oštěp dor Švábíková Lenka SSUH 400m dor Borovičková P. ZLÍN 100m př. dor Lukašíková Kat. ZLÍN 3skok dor Zemanová Erika ZLÍN oštěp dor Mazačová Iveta SSUH 60m žák Mazačová Iveta SSUH 150m žák Vystrčilová M. ZLÍN tyč žák Kučerová ZLÍN 4x60m žák -Pašiaková-Zichová-Mahdalová Kulenda Tomáš ZLÍN koule žák bronzová medaile Molek Antonín ZLÍN 100m M Šťourač Josef OTRO 400m př. M Borodáčová Jana ZLÍN 100m Ž Blaha Josef SSUH 200m jun Blaha Josef SSUH dálka jun Doležal Pavel OTRO koule jun Baronová Lenka MPÍS koule jun Náplava Jiří SSUH 100m dor Slovák Dalibor ZLÍN PB dor Hradilová Mon. KROM 3skok dor Vaculová Zuz. OTRO 7boj žák Vaculová Zuz. OTRO dálka žák Zichová Ver. ZLÍN 300m žák Šošolíková PetraZLÍN kladivo žák Filák Jaroslav ZLÍN 60m žák Květoň Petr VMEZ 150m žák Květoň-Petroš VMEZ 4x60m žák -Pobořil-Blažek Zisk medailí AK Zlín 18 -15 -12 Sl.Sl.Uh.Hrad. 3 - 7 - 5 J.Otrokovice 2 - 4 - 5 AK Kroměříž 2 - 0 - 1 TJ Val.Meziříčí 0 - 1 - 2 AK Mor.Písek 0 - 0 - 1

KRAJSKÝ PŘEBOR JEDNOTLIVCŮ

Uh.Hradiště 5.5.2001 muži 100m Šrom Pavel OTRO 11,1 Uh.Hrad. 0505 200m Šrom Pavel OTRO 23,2 Uh.Hrad. 0505 800m Vávra Jan SSUH 1:58,8 Uh.Hrad. 0505 1000m Trňáček Pavel ZLÍN 2:32,7 Zlín 2508 110m př. Bureš Pavel ZLÍN 14,9 Zlín 2508 400m př. Vojtek Lukáš ZLÍN 55,4 Zlín 2508 3km př. Maceček Vlad. KROM 9:51,2 Zlín 1606 výška Žbel Petr ZLÍN 190 Zlín 2508 tyč Pravda Zdeněk ZLÍN 400 Zlín 2508 dálka Blaha Josef SSUH 661 Uh.Hrad. 0505 koule Kovačič Bohumil SSUH 1113 Uh.Hrad. 0505 disk Vrána Jan ZLÍN 3790 Zlín 0508 oštěp Veselý Vítězslav ZLÍN 6035 Zlín 2508 kladivo Horák Jan SSUH 4801 Uh.Hrad. 0505 ženy 100m Brázdilová Lenka SSUH 13,1 Zlín 2508 200m Berková Veronika SSUH 28,1 Uh.Hrad. 0505 800m Švabíková Lenka SSUH 2:17,9 Uh.Hrad. 0505 1000m Brázdilová Lada KROM 2:51,1 Zlín 2508 výška Borovičková Petra ZLÍN 170 Zlín 2508 dálka Brázdilová Lenka SSUH 510 Zlín 2508 koule Bláhová Barbora SSUH 1009 Uh.Hrad. 0505 disk Tomaštíková Lenka ZLÍN 3650 Zlín 2508 oštěp Zemanová Erika ZLÍN 3781 Zlín 2508 kladivo Tomaštíková Lenka ZLÍN 4727 Uh.Hrad. 0505 4-3-2-1 Švabíková-Kutálková SSUH 2:30,0 Uh.Hrad. 0505 -Kaláčová-Bartošová dorostenci 1000m Vávra Jan SSUH 2:38,4 Zlín 2508

Ž a c t v o

Otrokovice 20.5.2001 st.žáci 60m Květoň Petr VMEZ 7,0 150m Smolka Petr ZŠ Dřev. 18,7 300m Filák Jaroslav ZLÍN 38,3 800m Peters Jiří VMEZ 2:09,4 100m př. Verner Tomáš ZLÍN 13,6 výška Němec Tomáš ZLÍN 168 dálka Květoň Petr VMEZ 558 koule Kulenda Tomáš ZLÍN 1380 disk Kulenda Tomáš ZLÍN 4236 oštěp Němec Tomáš ZLÍN 4108 3x300m J. Otrokovice 2:09,6 Kouřil-Blažek-Chaloupka st.žačky 60m Pašiaková Kateřina ZLÍN 8,0 150m Pašiaková Kateřina ZLÍN 19,7 300m Zichová Veronika ZLÍN 43,0 800m Kubíková Magda SSUH 2:41,5 1500m Mertová Iva ZLÍN 5:10,0 100m př. Mahdalová Michaela ZLÍN 15,4 200m př. Vaculová Zuzana OTRO 32,8 výška Kucharčíková Lucie VMEZ 155 dálka Vaculová Zuzana OTRO 506 koule Kotíková Sylva ZLÍN 1038 disk Kotíková Sylva ZLÍN 2399 oštěp Kucharčíková Lucie ZLÍN 2836 4x60m J. Otrokovice 36,7 Procházková-Prudká-Ovčáčková K.-Erbenová 3x300m J. Otrokovice 2:17,8 Schützová-Vaculová-Vobrová ml.žáci 60m Janíček Filip ZŠ Dřev. 8,2 150m Došek Pavel VMEZ 20,6 300m Heinrich Jiří UHBR 47,8 800m Kučera Martin VMEZ 2:35,6 1500m Hrbek Matěj VMEZ 5:15,5 60m př. Zapletal Michal OTRO 12,2 výška Janíček Filip ZŠ Dřev. 135 dálka Došek Pavel VMEZ 478 koule Odstrčilík Martin VMEZ 904 míček Zetocha Michal VMEZ 5180 4x60m J.Otrokovice 35,2 Hubík-Krajča-Zapletal-Gajdůšek ml.žačky 60m Holíková Monika ZŠ Dřev. 8,5 150m Schützová Karolina OTRO 21,1 300m Holíková Monika ZŠ Dřev. 46,7 800m Dobešová Markéta VMEZ 2:45,6 60m př. Valsová Žaneta SSUH 11,2 výška Hondlová Eliška UHBR 145 dálka Schützová Karolína OTRO 470 koule Ovčáčková Kateřina OTRO 898 míček Zeťková Lenka ZLÍN 4635 4x60m J. Otrokovice 36,9 Kulendová-Skřivánková L.-Zapletalová-Skřivánková Zisk krajských titulů AK Zlín 26 Ji Otrokovice 13 Sl.Sl.Uh.Hrad. 13 TJ Val.Mez. 11 ZŠ Dřev. Zlín 5 1.AC Uh.Brod 2 AK Kroměříž 1

Zpět na hlavní stranu