Moravská halová ročenka 2004

Ženy, juniorky, dorostenky, žačky

40y
5,19	2A	Martina DARMOVZALOVÁ	121078	BRECL	Otrokovice	0802
5,30	3A	Kateřina PAŠIAKOVÁ	250587	AKZLI	Otrokovice	0802	D
5,32	2r1	Lucie KOSTNEROVÁ	201181	AKLOL	Otrokovice	0802
5,33	3r1	Marcela GORECKÁ		140788	AKZLI	Otrokovice	0802	D
5,41	1r3	Klára RŮŽIČKOVÁ		120188	BRECL	Otrokovice	0802	D
kategorie do 22 let
5,42	2r3	Lenka ŠVÁBÍKOVÁ		200384	UHHRA	Otrokovice	0802
5,45	2B 	Kateřina NĚMCOVÁ	260883	AKLOL	Otrokovice	0802
5,56	5r1	Lenka BRÁZDILOVÁ	090182	UHHRA	Otrokovice	0802
juniorky
5,42	1B	Lucie PETRÁSKOVÁ	070386	BRECL	Otrokovice	0802
5,47	4B	Petra WALACHOVÁ		060985	TZTRI	Otrokovice	0802
žákyně starší
5,53	4r1	Barbora LACIGOVÁ	300589	AKZLI	Otrokovice	0802	Ž
5,59	1r3	... ŠMÍDOVÁ		    90	šVIZO	Otrokovice	2201	Ž
5,67	2r2	Regina STRACHOTOVÁ	    89	AKZLI	Otrokovice	2201	Ž
5,68	1r1	Zuzana JENYŠOVÁ		160490	OTROK	Otrokovice	2201	Ž
5,70	2r1	Zuzana KLEMENTOVÁ	051089	UHHRA	Otrokovice	2201	Ž
5,70	3A 	... ZRNÍKOVÁ		    89	šVIZO	Otrokovice	2201	Ž
lepší ruční časy
5,3  	1r4	Zuzana JENYŠOVÁ		160490	OTROK	Otrokovice	1103
5,4  	1r2	Kateřina SVOBODOVÁ	040990	AKZLI	Otrokovice	1103
5,4  	1r3	Hana RONZOVÁ		300490	OTROK	Otrokovice	1103
5,4  	1B 	Michaela PALOVÁ		    90		Otrokovice	1103
žákyně mladší
5,78	1r1	... ČERVENKOVÁ		    91	šVIZO	Otrokovice	2201
5,91	1r3	Barbora ŠTEBROVÁ	    92	UHHRA	Otrokovice	2201
5,96	2A  	Petra JENYŠOVÁ		270791	OTROK	Otrokovice	2201
5,97	3A  	Nikol GRELOVÁ		    91	AKZLI	Otrokovice	2201
6,00	5A  	Petra HYRÁKOVÁ		    91	UHHRA	Otrokovice	2201
lepší ruční časy
5,5  	1B 	Michaela ŽÁKOVÁ		050791	AKZLI	Otrokovice	1103
5,6  	1    	Lucie HYRÁKOVÁ		    91	UHHRA	Otrokovice	1103
5,6  	1A  	Nikol GRELOVÁ		    91	AKZLI	Otrokovice	1103
5,6  	3A  	Petra JENYŠOVÁ		270791	OTROK	Otrokovice	1103

50m
závěr roku 2003
7,10	V	Hana PRISTAŠOVÁ		131089	STHAV	Krnov		2111	Ž
7,22	V	Petra TESAŘOVÁ		110189	SOKOP	Krnov		2111	Ž
7,22	V	Iveta KOLESÁROVÁ	120890	VOKDO	Krnov		2111	M
7,28	V	Ingrid OKENICOVÁ	050490	STHAV	Krnov		2111	M
7,31	V	Zuzana STRHÁKOVÁ	030190	STHAV	Krnov		2111	M
7,33	V	Tereza ŠPÍRKOVÁ		041188	STHAV	Krnov		2111	Ž
7,34	V	Alena TRTÍKOVÁ		140588	TZTRI	Krnov		2111	Ž
7,35	V	Markéta HAVRLANTOVÁ	    89	SOKOP	Krnov		2111	Ž
7,35	V	Kateřina CACHOVÁ	260290	VITKO	Krnov		2111	M
7,40	V	Lucie VAVŘINČÍKOVÁ	    89	SOKOP	Krnov		2111	Ž

60m
7,69	1A	Denisa ŠČERBOVÁ		210886	VITKO	Bratislava	2501	J
7,77	1r2	Martina DARMOVZALOVÁ	121078	BRECL	Bratislava	2501
7,77	1r3	Zuzana KOSOVÁ		080684	ACJBR	Bratislava	0802	22
7,77	1d	Kateřina ČECHOVÁ	210388	MOSBR	Praha		1402	D
7,78	2d	Kateřina ŠIGUTOVÁ	061187	VITKO	Praha		1402	D
7,80	1r3	Jana SAJDOKOVÁ		310787	TZTRI	Praha		1402	D
7,81	2A	Iveta MAZÁČOVÁ		151286	UHHRA	Bratislava	2501	J
7,83	3A	Pavla HŘIVNOVÁ		080586	AKLOL	Bratislava	2501	J
7,83	4j 	Kateřina SLÁMOVÁ	310186	ACJBR	Praha		1402	J
7,88	8j 	Zoja JAKEŠOVÁ		230585	TZTRI	Praha		1402	J
7,92	1r1	Markéta PERNICKÁ	201078	VITKO	Bratislava	2501
7,92	5A	Barbora KONEČNÁ		140586	SOKOP	Bratislava	2501	J
7,94	6d	Marcela GORECKÁ		140788	AKZLI	Praha		1402	D
7,95	1A	Petra WALACHOVÁ		060985	TZTRI	Ostrava		1101	J
8,00	6A	Michaela RINKOVÁ	190586	SOKOP	Bratislava	2501	J
8,00	3r3	Kateřina PAŠIAKOVÁ	250587	AKZLI	Praha		1402	D
8,03	3A	Klára JAVORČEKOVÁ	221187	JACBR	Bratislava	2501	D
8,04	3r1	Veronika HOJGROVÁ	081283	SUMPE	Bratislava	2501	22
8,05	1b2	Klára RŮŽIČKOVÁ		120188	BRECL	Bratislava	1001	D
8,11	6A	Lucie KOSTNEROVÁ	201181	AKLOL	Bratislava	2501
8,11	3s1	Barbora LACIGOVÁ	300689	AKZLI	Praha		2802	Ž
8,13	1r4	Andrea URBÁNKOVÁ	090688	ACNJI	Ostrava		1101	D
8,14	5A	Monika ANDERLOVÁ	080388	JACBR	Bratislava	2501	D
8,14	4r3	Zlata POLONIOVÁ		311288	ACNJI	Praha		1402	D
8,16	1r2	Veronika KOHÚTOVÁ	180388	VITKO	Ostrava		1101	D
8,16	1B 	Lucie PETRÁSKOVÁ	070386	BRECL	Bratislava	2501	J
kategorie do 22 let
8,27	4r2	Klára ÚLEHLOVÁ		110782	HRANI	Bratislava	2501
8,52	2A	Veronika ŠIMKOVÁ	170684	ATLBR	Olomouc		1701
8,66	3b2	Tereza ŽÁKOVÁ		120583	AKLOL	Olomouc		1101
8,83	3b1	Zdeňka SOJKOVÁ		081184	ATLBR	Olomouc		1101
juniorky
8,19	2B	Eva LUŽOVÁ		260685	ACJBR	Bratislava	2501
dorostenky
8,19	1A	Klára CHVÁLKOVÁ		290587	VITKO	Ostrava		1002
8,21	3r3	Eva INGROVÁ		021187	KYJOV	Bratislava	0802
žákyně starší
8,20	4s1	Markéta BIČOVÁ		    89	VITKO	Praha		2802
8,25	5s1	Hana PRISTAŠOVÁ		131089	STHAV	Praha		2802
8,31	2b3	Hana KLUSÁKOVÁ		150289	BYACB	Wien		2801
8,34	2  	Kamila NĚMCOVÁ		120989	BRUNT	Olomouc		1101
8,34	1r2	Kristýna HOUDKOVÁ	    89	MOSBR	Bratislava	1801
8,39	3r1	Kateřina JASKULKOVÁ	061289	TISNO	Praha		2802
8,41	5r4	Tereza KRÁLOVÁ		    89	MOSBR	Praha		2802
8,45	1r5	Jana FRIČOVÁ		    89	SUMPE	Olomouc		1801
8,45	3r1	Kristýna JEDLIČKOVÁ	250990	SOKOP	Bratislava	2802
8,46	1r3	Petra TESAŘOVÁ		110189	SOKOP	Bratislava	1801
8,47	1A	Iveta KOLESÁROVÁ	120890	VOKDO	Ostrava		1001
8,48	2r2	Nika NĚMCOVÁ		121089	FMIST	Bratislava	1801
žákyně mladší
8,53	3r2	Martina SCHMIDOVÁ	071291	AKHOD	Bratislava	1801
8,53	1r4	Lucie KRTIČKOVÁ		040191	AKHOD	Bratislava	1801
8,66	3r5	Petra URBÁNKOVÁ		261091	ACNJI	Bratislava	1801
8,74	4r5	Michaela ŽÁKOVÁ		050791	AKZLI	Bratislava	1801
závěr roku 2003
7,75	1  	Kateřina ČECHOVÁ	210388	MOSBR	Olomouc		1212	Ž
7,98	2  	Monika NEUSCHELOVÁ	080789	PROST	Olomouc		1212	Ž
8,00	1r3	Veronika KOHÚTOVÁ	180388	VITKO	Ostrava		1312	Ž
8,09	1b5	Petra ŠTĚPÁNKOVÁ	120986	PACOV	Jablonec	0811	D
8,10	1b1	Klára RŮŽIČKOVÁ		120188	BRECL	Jablonec	0811	Ž
8,15	2A	Andrea URBÁNKOVÁ	090688	ACNJI	Ostrava		1312	Ž
kategorie do 22 let
8,26	3b1	Eva FRÖHLICHOVÁ		231283	BRECL	Jablonec	0811
žákyně starší
8,20	3A	Zlata POLONIOVÁ		311288	ACNJI	Ostrava		1312
8,28	2b5	Soňa PERTLOVÁ		240388	TZTRI	Jablonec	0811
8,29	1r1	Markéta BIČOVÁ		    89	VITKO	Ostrava		1312
8,39	3  	Petra PROKEŠOVÁ		141088	SKMBR	Olomouc		1212
8,42	2r3	Lada MEDVECOVÁ		190588	FMIST	Ostrava		1312
8,44	1B	Alena TRTÍKOVÁ		140588	TZTRI	Ostrava		1312
žákyně mladší
8,56	(1)	Kristýna JEDLIČKOVÁ	250990	SOKOP	Ostrava		1012
8,59	(2)	Veronika BŘEČKOVÁ	    91	SOKOP	Ostrava		1012
8,60	(3)	Nikol OGRODNÍKOVÁ	110291	VOKDO	Ostrava		1012
8,67	(4)	Iveta KOLESÁROVÁ	120890	VOKDO	Ostrava		1012
8,68	(5)	Petra MALÁ		160390	SOKOP	Ostrava		1012
8,68	3r5	Zdena VONDRUŠKOVÁ	    90	VOKDO	Ostrava		1312
8,71	(1)	Pavlína JUROVÁ		    90	PROST	Olomouc		1212
8,73	2r6	Petra URBÁNKOVÁ		261091	ACNJI	Ostrava		1312
8,74	(2)	Hana BENEŠOVÁ		    91	ATLBR	Olomouc		1212
8,74	(3)	Eliška ŘÁDKOVÁ		    91	ATLBR	Olomouc		1212

100m
12,39	1b1	Denisa ŠČERBOVÁ		210886	VITKO	Ostrava		1101	J
12,57	1b1	Jana SAJDOKOVÁ		310787	TZTRI	Ostrava		1701	D
12,76	2b1	Barbora KONEČNÁ		140586	SOKOP	Ostrava		1701	J
12,77	3b1	Michaela RINKOVÁ	190586	SOKOP	Ostrava		1701	J
12,78	4b1	Kateřina ŠIGUTOVÁ	061187	VITKO	Ostrava		1701	D
12,92	1b2	Zoja JAKEŠOVÁ		230585	TZTRI	Ostrava		1101	J
13,10	1    	Klára CHVÁLKOVÁ		290587	VITKO	Ostrava		1002	D
13,11	1b2	Tereza OTÁHALOVÁ	170486	VITKO	Ostrava		1701	J
13,17	2b2	Lucie SLANINOVÁ		291187	VITKO	Ostrava		1701	D
13,18	2    	Veronika ŠRÁMKOVÁ	161286	PROST	Ostrava		1002	J
13,40	1b3	Kateřina KONVALINKOVÁ	140586	VITKO	Ostrava		1101	J
13,48	2b2	Michaela LYSOVÁ		170186	VITKO	Ostrava		1101	J
13,50	6b1	Klára ÚLEHLOVÁ		110782	HRANI	Ostrava		1701	22
13,53	2b3	Lada MEDVECOVÁ		190588	FMIST	Ostrava		1101	D
13,65	3b3	Alexandra KAVECKÁ	021287	SOKOP	Ostrava		1101	D
13,66	4b2	Alena TRTÍKOVÁ		140588	TZTRI	Ostrava		1701	D

150m
19,20	2	Monika NEUSCHELOVÁ	080789	PROST	Praha		2902	Ž
19,69	2s1	Barbora LACIGOVÁ	300689	AKZLI	Praha		2902	Ž
19,83	2r4	Kamila NĚMCOVÁ		120989	BRUNT	Praha		2902	Ž
20,23	1b3	Markéta BIČOVÁ		    89	VITKO	Bratislava	1801	Ž
20,59	1b5	Nela KOTÁSKOVÁ		    89	VITKO	Bratislava	1801	Ž
20,65	2b1	Zuzana KLEMENTOVÁ	051089	UHHRA	Bratislava	1801	Ž
20,70	2b3	Hana KLUSÁKOVÁ		150289	JACBR	Bratislava	1801	Ž
20,74	3b3	Ingrid OKENICOVÁ	050490	STHAV	Bratislava	1801	Ž
20,90	1b2	Adéla MARKOVÁ		120390	FMIST	Bratislava	1801	Ž
žákyně starší	
20,92	3b1	Zuzana GAJDÍKOVÁ	250689	AKHOD	Bratislava	1801	Ž
20,94	2b2	Karolina WALACHOVÁ	140289	TZTRI	Bratislava	1801	Ž
20,95	4b3	Iveta KOLESÁROVÁ	120890	VOKDO	Bratislava	1801	Ž
žákyně mladší	
21,08	2b4	Lucie KRTIČKOVÁ		040191	AKHOD	Bratislava	1801
21,14	2b5	Michaela ŽÁKOVÁ		050791	AKZLI	Bratislava	1801
21,84	4b5	Petra URBÁNKOVÁ		261091	ACNJI	Bratislava	1801

200m
24,61	2b2	Jana SAJDOKOVÁ		310787	TZTRI	Eaubonne	2902	D
24,88	1b1	Denisa ŠČERBOVÁ		210886	VITKO	Bratislava	2501	J
25,20	1r3	Kateřina ČECHOVÁ	210388	MOSBR	Praha		1502	D
25,20	3r1	Kateřina SLÁMOVÁ	310186	ACJBR	Praha		2202	J
25,31	1    	Zuzana KOSOVÁ		080684	ACJBR	Bratislava	2501	22
25,35	1r3	Michaela RINKOVÁ	190586	SOKOP	Praha		1502	J
25,37	3r3	Zoja JAKEŠOVÁ		230585	TZTRI	Praha		2202	J
25,81	3r2	Barbora KONEČNÁ		140586	SOKOP	Praha		1502	J
25,98	2b2	Iveta MAZÁČOVÁ		151286	UHHRA	Bratislava	2501	J
26,08	3b2	Petra ŠTĚPÁNKOVÁ	120986	PACOV	Praha		1702	J
26,12	3Bd	Marcela GORECKÁ		140788	AKZLI	Praha		1502	D
26,16	2b1	Pavla HŘIVNOVÁ		080586	AKLOL	Bratislava	2501	J
26,24	1b4	Kateřina ŠIGUTOVÁ	061187	VITKO	Bratislava	2501	D
26,24	4Bd	Eva INGROVÁ		021187	KYJOV	Praha		1502	D
26,57	1b2	Veronika BERKOVÁ	080587	UHHRA	Bratislava	2501	D
26,59	5r3	Petra LUDANYIOVÁ	250286	DUKOV	Praha		1502	J
26,62	2b1	Klára JAVORČEKOVÁ	221187	SKMBR	Bratislava	2501	D
26,65	4b2	Tereza NOZAROVÁ		100983	ACJBR	Praha		1702	22
27,13	3b1	Tereza OTÁHALOVÁ	170486	VITKO	Bratislava	2501	J
27,14	4r3	Lada MEDVECOVÁ		190588	FMIST	Praha		1502	D
27,24	3b2	Lucie NEDOMOVÁ		080885	ACJBR	Bratislava	0802	J
27,25	2b5	Tereza KUNSTOVÁ		110488	AKLOL	Bratislava	2501	D
27,37	2b4	Kateřina BÁŇOVÁ		230586	ACJBR	Bratislava	2501	J
27,45	1b3	Kristýna KOKOJANOVÁ	230487	UHHRA	Bratislava	2501	D
27,48	2b3	Klára RŮŽIČKOVÁ		120188	BRECL	Bratislava	2501	D
27,62	2b2	Klára CHVÁLKOVÁ		290587	VITKO	Bratislava	2501	D
27,74	3b1	Zlata POLONIOVÁ		311288	ACNJI	Bratislava	2501	D
27,75	2    	Klára ÚLEHLOVÁ		110782	HRANI	Bratislava	2501	22
27,77	2b4	Lenka MASNÁ		220485	ACJBR	Bratislava	2501	J
27,85	3b3	Michaela LYSOVÁ		170186	VITKO	Bratislava	2501	J
27,88	4b1	Eva LUŽOVÁ		280685	ACJBR	Bratislava	2501	J
27,99	1b1	Lucie KARKULOVÁ		061286	PACOV	Praha		2401	J
kategorie do 22 let
28,65	3r4	Veronika ŠIMKOVÁ	170684	ATLBR	Bratislava	0802
29,86	4    	Zdeňka SOJKOVÁ		081184	ATLBR	Bratislava	2501
juniorky
28,18	3b2	Veronika CRHONKOVÁ	211086	ACNJI	Bratislava	2501
28,33	4b4	Barbora SRPKOVÁ		280686	ACJBR	Bratislava	2501
28,38	4b3	Lucie KUBÍKOVÁ		250986	VITKO	Bratislava	2501
28,83	4b2	Andrea HERMANOVÁ	131186	ACJBR	Bratislava	2501
28,90	1b2	Alžběta CHMELAŘOVÁ	    86	HUMPO	Praha		2401
dorostenky
28,07	4b2	Tereza PADFRTOVÁ	200687	JACBR	Bratislava	2501
28,32	3b4	Eva PLÁTENÍKOVÁ		120987	BRECL	Bratislava	2501
28,55	4b1	Jana PITRUNOVÁ		170488	KOPRI	Bratislava	2501
28,72	3b5	Alena TRTÍKOVÁ		140588	TZTRI	Bratislava	2501
28,87	3b3	Eva NIGOVÁ		010788	ACNJI	Bratislava	2501
lepší ruční časy
závěr roku 2003
26,14	1b7	Jana SAJDOKOVÁ		310787	TZTRI	Jablonec	0811	D
26,96	1b6	Zoja JAKEŠOVÁ		230585	TZTRI	Jablonec	0811	J
27,11	1b3	Klára RŮŽIČKOVÁ		120188	BRECL	Jablonec	0811	Ž
27,22	2b3	Lucie PETRÁSKOVÁ	070386	BRECL	Jablonec	0811	D
27,47	2b1	Petra JAKUBÍKOVÁ	060584	AKLOL	Jablonec	0811	J
27,86	2b7	Dominika SELUCKÁ	    87	gyUHR	Jablonec	0811	D
juniorky
28,77	3b7	Petra ČEKALOVÁ		    85	HUMPO	Jablonec	0811
dorostenky
28,22	1b11	 CHMELAŘOVÁ		    86	HUMPO	Jablonec	0811
28,92	3b4	 PACHTOVÁ		    86	AKLOL	Jablonec	0811

300m
39,70	1b1	 KOSOVÁ			080684	ACJBR	Praha		1002	22
41,33	1b2	 SLÁMOVÁ		310186	ACJBR	Bratislava	1001	J
41,60	2b2	 DARMOVZALOVÁ		121078	BRECL	Bratislava	1001
42,06	1A	 NĚMCOVÁ		120989	BRUNT	Praha		2902	Ž
42,49	1b5	 GORECKÁ		140788	AKZLI	Bratislava	1001	D
42,60	2b3	 NOZAROVÁ		100983	ACJBR	Praha		2201	22
42,74	3b1	 JAVORČEKOVÁ		221187	SKMBR	Bratislava	1001	D
42,79	2b3	 SERVÍTOVÁ		290187	ACJBR	Bratislava	1001	D
43,34	1b4	 BÁŇOVÁ			230586	ACJBR	Bratislava	1001	J
43,36	4b1	 PROKEŠOVÁ		141088	SKMBR	Praha		1002	D
43,63	2b4	 PETRÁSKOVÁ		070386	BRECL	Bratislava	1001	J
žákyně starší
44,24	1b2	 NEUBAUEROVÁ		291089	SKMBR	Bratislava	1801
45,50	1b5	 OKENICOVÁ		050490	STHAV	Bratislava	1801
45,52	2b2	 ONDRASCHKOVÁ		121089	SOKOP	Bratislava	1801
45,65	2b1	 SEIDLEROVÁ		150289	SOKOP	Bratislava	1801
45,92	3b1	 MARKOVÁ		120390	FMIST	Bratislava	1801
46,32	1b3	 UHROVÁ			120290	AKZLI	Bratislava	1801
46,46	4b1	 VĚRNÁ			100589	UHHRA	Bratislava	1801
46,79	2b5	 HOLEJŠOVSKÁ		290590	FMIST	Bratislava	1801
46,88	2b3	 STŘÍBRNÁ		060489	MOSBR	Bratislava	1801
47,27	4b2	 MIKULENKOVÁ		080489	FMIST	Bratislava	1801
žákyně mladší
45,90	1b4	 REIBERGOVÁ		    91	MOSBR	Bratislava	1801
46,49	3b2	 SCHMIDOVÁ		071291	AKHOD	Bratislava	1801
závěr roku 2003
		 SZLENDAKOVÁ		060878	ACJBR

400m
55,74	3    	 RINKOVÁ		190586	SOKOP	Praha		2202	J
57,41	6    	 ŠVÁBÍKOVÁ		200384	UHHRA	Praha		2202	22
58,62	2r2	 MÁLKOVÁ		230788	SOKOP	Praha		1402	D
59,15	2b1	 PERNICKÁ		201078	VITKO	Bratislava	2501
59,51	3r2	 KOKOJANOVÁ		230487	UHHRA	Praha		1402	D
59,66	3r2	 NEDOMOVÁ		080885	ACJBR	Praha		1402	J
59,82	1b1	 SERVÍTOVÁ		290187	ACJBR	Bratislava	2501	D
59,96	4b1	 NOZAROVÁ		100983	ACJBR	Praha		0302	22
60,03	1    	 MASNÁ			220485	ACJBR	Bratislava	2501	J
60,21	3b1	 KOSTNEROVÁ		201181	AKLOL	Bratislava	2501
60,37	2b1	 PROKEŠOVÁ		141088	SKMBR	Bratislava	2501	D
60,73	1b2=	 NĚMCOVÁ		120989	BRUNT	Bratislava	2501	Ž
60,73	1b2=	 KŘÍŽOVÁ		150887	BRUNT	Bratislava	2501	D
61,05	1b2	 BRZICOVÁ		191184	UHHRA	Bratislava	2501	22
61,15	4r2	 MEDVECOVÁ		190588	FMIST	Praha		1402	D
61,73	1b4	 ZACHARIÁŠOVÁ		300487	ACJBR	Bratislava	2501	D
61,86	2b2	 ÚLEHLOVÁ		110782	HRANI	Bratislava	2501	22
62,35	3b1	 KAVECKÁ		021287	SOKOP	Bratislava	2501	D
62,41	4b3	 BUBÍKOVÁ		260687	FMIST	Bratislava	2501	D
62,42	4b1	 SEBEROVÁ		061179	TISNO	Bratislava	2501
62,58	3   	 OTÁHALOVÁ		170486	VITKO	Bratislava	2501	J
62,69	3b2	 OPATŘILOVÁ		160984	ACJBR	Bratislava	2501	22
63,28	2b1	 BILOVÁ			200887	ACJBR	Praha		2001	D
63,39	3b2	 MRÁZKOVÁ		211087	AKLOL	Bratislava	2501	D
63,58	2b4	 KUNČICKÁ		040188	VITKO	Bratislava	2501	D
64,19	4b2	 KNAPOVSKÁ		171183	ACJBR	Bratislava	2501	22
64,29	4  	 ŠUTOVÁ			090786	KROME	Bratislava	2501	J
64,96	3b4	 NIGOVÁ			010788	ACNJI	Bratislava	2501	Ž
65,97	1b5	 NOVOTNÁ		140987	ACJBR	Bratislava	2501	D
66,09	4b2	 PITRUNOVÁ		170488	KOPRI	Bratislava	2501	D

800m
2:15,34	6    	 MASNÁ			220485	ACJBR	Liévin		2902
2:17,55	1b1	 KŘÍŽOVÁ		150887	BRUNT	Bratislava	2501	D
2:17,86	2b1	 ZACHARIÁŠOVÁ		300487	ACJBR	Bratislava	2501	D
2:18,25	3b1	 BUBÍKOVÁ		260687	FMIST	Bratislava	2501	D
2:19,72	1    	 ŠVÁBÍKOVÁ		200384	UHHRA	Bratislava	2501	22
2:19,89	2d	 KRÁLÍKOVÁ		010388	BRECL	Praha		1502	D
2:20,10	3d	 MUSILOVÁ		150188	SOKOP	Praha		1502	D
2:22,44	2    	 SEBEROVÁ		061179	TISNO	Bratislava	2501
2:23,72	P   	 MÁLKOVÁ		230788	SOKOP	Praha		2702	D
2:24,20	4r2	 CRHONKOVÁ		211086	ACNJI	Praha		1402	J
2:24,30	P   	 ŠČERBOVÁ		210886	VITKO	Zuildbroek	3101	J
2:24,66	5b1	 BILOVÁ			200887	ACJBR	Bratislava	2501	D
2:25,45	3    	 KREJČÍ			130389	SCHNM	Praha		2902	Ž
2:25,90	3    	 NEDOMOVÁ		080885	ACJBR	Bratislava	2501	J
2:25,98	4    	 KRSTEVOVÁ		131285	KOPRI	Bratislava	2501	J
2:26,22	1b1	 STRHÁKOVÁ		030190	STHAV	Bratislava	1801	Ž
2:26,38	7b1	 LEPIČOVÁ		010282	PACOV	Praha		0302	22
2:26,73	5    	 MAŠKOVÁ		120990	SOKOP	Praha		2902	Ž
2:26,84	5  	 KRÁLOVÁ		040985	VITKO	Bratislava	2501	J
2:27,82	5r2	 PÍŠOVÁ			080687	FMIST	Praha		1402	D
2:27,86	1b2	 MOKRÁ			050888	SKMBR	Bratislava	2501	D
2:27,89	2b2	 VÝVODOVÁ		230388	AKZLI	Bratislava	2501	D
2:28,41	3r2 	 MARKOVÁ		    90	FMIST	Praha		2802	Ž
2:28,8  P   	 SAJDOKOVÁ		310787	TZTRI	Olomouc		3101	D
2:29,07	7b1	 SCHUBERTOVÁ		290688	BRUNT	Bratislava	2501	D
kategorie do 22 let
2:31,44	7    	 ČÁBELKOVÁ		021284	ACJBR	Bratislava	2501
2:32,51	8    	 BRZICOVÁ		191184	UHHRA	Bratislava	2501
juniorky
2:32,53	9    	 HANULÍKOVÁ		170585	AKZLI	Bratislava	2501
2:33,61	10    	 ZETOCHOVÁ		210186	KYJOV	Bratislava	2501
2:35,93	P   	 KONVALINKOVÁ		140586	VITKO	Praha		2702
2:36,09	P   	 LUDANYIOVÁ		250286	DUKOV	Praha		2702
dorostenky
2:31,77	4b2	 PÁNKOVÁ		260488	VITKO	Bratislava	2501
2:33,72	P   	 RUČKOVÁ		070188	ORLOV	Praha		2702
2:34,32	5b2	 SOUČKOVÁ		070887	TISNO	Bratislava	2501
2:34,60	6b2	 SAMÁKOVÁ		150488	VITKO	Bratislava	2501
2:36,46	7b2	 VORLOVÁ		230688	ACJBR	Bratislava	2501
žákyně starší
2:31,74	3b1	 HOLUŠOVÁ		040590	SOKOP	Bratislava	1801
2:33,74	4b1	 RAŠKOVÁ		    89	AKHOD	Bratislava	1801
2:34,91	2b2	 HOLEJŠOVSKÁ		260590	FMIST	Bratislava	1801
2:36,39	5b1	 VÁVROVÁ		111290	UHHRA	Bratislava	1801
2:36,6  2    	 BAŘINOVÁ		    90	SKPRE	Olomouc		0702
2:37,55	3b2	 PODLASOVÁ		110290	OTROK	Bratislava	1801
2:37,91	4b2	 WEISSEROVÁ		    89	ACMKR	Bratislava	1801
2:38,18	6b1	 ONDRÁČKOVÁ		    90	UNIBR	Bratislava	1801
2:39,87	7b1	 MRKOSOVÁ		051190	MOSBR	Bratislava	1801
žákyně mladší
2:31,34	1b2	 JENYŠOVÁ		270791	OTROK	Bratislava	1801
2:40,9  1    	 HOLČÁKOVÁ		    91	BRUNT	Olomouc		0702
2:46,16	9b2	 NĚMCOVÁ		    92	BRUNT	Bratislava	1801
2:49,3  2    	 MARKOVÁ		    93	FMIST	Olomouc		0702
závěr roku 2003
2:21,42	1b2	 HOFIERKOVÁ		080985	TZTRI	Jablonec	0811	J
2:25,93	7b1	 SKLENÁŘOVÁ		300388	BRECL	Jablonec	0811	Ž
juniorky
2:35,59	9b1	 JAKUBÍKOVÁ		060584	AKLOL	Jablonec	0811
dorostenky
2:31,13	4b2	 SALČÁKOVÁ		    87	gyUHR	Jablonec	0811
žákyně starší
2:31,99	5b2	 PETRŮ			200188	BRECL	Jablonec	0811
2:35,1  1    	 KRCHOVÁ		100989	SKMBR	Olomouc		1212
2:37,3  2    	 MOKRÁ			050888	SKMBR	Olomouc		1212
2:37,6  3    	 KONEČNÁ		100589	AKLOL	Olomouc		1212
žákyně mladší
2:46,9  1    	 MRKOSOVÁ		051190	MOSBR	Olomouc		1212
2:47,6  2    	 KRÁSENSKÁ		    90	ATLBR	Olomouc		1212
2:47,7  3    	 JAKOBOVÁ		    90	AKLOL	Olomouc		1212
2:48,1  4    	 VOLAVÁ			    90	ATLBR	Olomouc		1212

1000m
2:58,58	3b1	 VRZALOVÁ		070488	TZTRI	Bratislava	0802	D
3:11,17	4    	 LEPIČOVÁ		010282	PACOV	Praha		1702	22
3:20,1 	1    	 BUBÍKOVÁ		260687	FMIST	Olomouc		1101	D
3:20,33	6b1	 PÁNKOVÁ		    88	VITKO	Bratislava	0802	D
3:21,4 	2    	 PAVLÍČKOVÁ		161188	VITKO	Olomouc		1101	D
3:22,6 	3    	 OTÁHALOVÁ		070682	VITKO	Olomouc		1101	22
3:28,9 	1ž  	 BAŘINOVÁ		280190	SKPRE	Olomouc		1101	Ž
3:29,2 	2ž  	 JENYŠOVÁ		270791	OTROK	Olomouc		1101	M
3:31,7 	3ž  	 MARKOVÁ		120390	FMIST	Olomouc		1101	Ž
3:32,1 	4ž  	 VÉVODOVÁ		    90	PERNA	Olomouc		1101	Ž
3:34,4 	3    	 PÍŠOVÁ			080687	FMIST	Olomouc		1101	D
3:34,5 	5ž  	 BRANDEJSKÁ		140389	SUMPE	Olomouc		1101	Ž
3:39,8 	6ž  	 PODLASOVÁ		110290	OTROK	Olomouc		1101	Ž
Závěr roku 2003
3:35,89	1    	 JEDLIČKOVÁ		    92	SOKOP	Ostrava		1012	M
3:39,47	2    	 BITTNEROVÁ		    91	SOKOP	Ostrava		1012	M
3:41,96	3    	 ZAPLETALOVÁ		    90	VITKO	Ostrava		1012	M

1500m
4:37,53	2    	 VRZALOVÁ		070488	TZTRI	Praha		2202	D
4:37,95	1d  	 KŘÍŽOVÁ		150887	BRUNT	Praha		1502	D
4:39,22	3d  	 PECHOVÁ		160487	ACJBR	Praha		1502	D
4:42,07	2    	 NÁDENÍČKOVÁ		060279	ACJBR	Bratislava	2501
4:44,19	2j   	 KRSTEVOVÁ		131285	KOPRI	Praha		1502	J
4:47,67	3b1	 ZACHARIÁŠOVÁ		300487	ACJBR	Bratislava	1001	D
4:51,64	5    	 PAVLÍČKOVÁ		161188	VITKO	Bratislava	2501	D
4:56,92	8    	 OTÁHALOVÁ		070682	VITKO	Praha		2501
5:01,60	6    	 GRYGAROVÁ		131179	AKLOL	Bratislava	2501	D
5:04,40	7    	 MATEÁSKOVÁ		090987	MOSBR	Bratislava	2501	D
5:04,60	5    	 POSPÍŠILOVÁ		150489	SCHNM	Praha		2802	Ž
5:05,61	8    	 SKLENÁŘOVÁ		300388	BRECL	Bratislava	2202	22
5:05,94	6    	 KOŠÍKOVÁ		    89	SCHNM	Praha		1801	Ž
5:09,16	7    	 BAŘINOVÁ		280190	SKPRE	Praha		2802	Ž
5:10,57	8    	 VÉVODOVÁ		    90	PERNA	Praha		2802	Ž
5:10,96	1    	 SCHYBOLOVÁ		050489	KOPRI	Bratislava	1502	D
5:12,02	9d  	 SCHUBERTOVÁ		290688	BRUNT	Praha		1801	Ž
5:12,36	2    	 BRANDEJSKÁ		140389	SUMPE	Bratislava	2501	D
5:12,54	10    	 SKYBOVÁ		020687	ACJBR	Bratislava	1001	J
5:14,04	6b1	 NEDOMOVÁ		080885	ACJBR	Bratislava	2802	Ž
5:20,48	5    	 KROUPOVÁ		    89	UNIBR	Bratislava	1801	Ž
5:21,04	3ž  	 PETROVÁ		280790	HBROD	Praha		2401	Ž
5:21,18	9b1	 PETRŮ			200188	BRECL	Bratislava	1001	Ž
5:23,35	11    	 ZETOCHOVÁ		210186	KYJOV	Bratislava	2501	J
5:23,41	5    	 HANDLÍŘOVA		    90	UNIBR	Bratislava	1801	Ž
5:24,29	1    	 LEPIČOVÁ		010282	PACOV	Praha		2401	22
5:34,34	2    	 SLONKOVÁ		    88	NMMOR	Praha		2401	D
5:36,48	3    	 UCHYTILOVÁ		010277	NMMOR	Praha		2401
5:39,71	13    	 DVOŘÁKOVÁ		120787	ARCBR	Bratislava	2501	D
5:40,19	4ž  	 ŠIMONOVÁ		    90	NMMOR	Praha		2401	Ž
5:40,71	6    	 GRUBEROVÁ		    89	JACBR	Bratislava	1801	Ž
5:41,10	7    	 CIENCALOVÁ		060491	TZTRI	Bratislava	1801	M
5:41,17	4    	 ZÁRYBNICKÁ		211287	MKTRE	Praha		2401	D
5:43,39	8    	 ŠINDELKOVÁ		300689	FMIST	Bratislava	1801	Ž
5:44,78	5  	 ENDRLOVÁ		    86	HBROD	Praha		2401	J
5:45,93	13d 	 BUKVICOVÁ		140988	ACJBR	Praha		1502	D
5:48,41	14  	 POKOROVÁ		221072	SOKOP	Bratislava	2501
5:49,28	7b2	 DUCHOŇOVÁ		    89	JACBR	Bratislava	1001	Ž

3000m
 9:55,24 2    	 KŘÍŽOVÁ		150887	BRUNT	Liévin		2902	D
10:00,76 2d  	 PECHOVÁ		160487	ACJBR	Praha		1402	D
10:15,67 3    	 HAROKOVÁ		220677	ACJBR	Praha		2102
10:53,26 2    	 SLAVÍKOVÁ		190584	ACNJI	Bratislava	2501	22
10:53,32 4j   	 PECHOVÁ		250186	ACJBR	Praha		1402	J
10:54,96 5d  	 SCHUBERTOVÁ		290688	BRUNT	Praha		1402	D
10:58,02 3    	 KUTÁLKOVÁ		030784	UHHRA	Bratislava	2501	22
11:09,26 5    	 REINEROVÁ		301084	ACJBR	Bratislava	2501	22
11:16,83 6d  	 POKORNÁ		150887	AKLOL	Praha		1402	D
11:56,10 6    	 POKOROVÁ		221072	SOKOP	Bratislava	2501
12:08,67 8d  	 SKLENÁŘOVÁ		300388	BRECL	Praha		1402	D

40y překážek 84cm
5,94	2b1	 KOSTNEROVÁ		201181	AKLOL	Otrokovice	0802
5,94	2b1	 MAHDALOVÁ		060286	AKZLI	Otrokovice	0802	J
5,94	2b2	 NĚMCOVÁ		260883	AKLOL	Otrokovice	0802	22
5,95	4b1	 WALACHOVÁ		060985	TZTRI	Otrokovice	0802	J
5,95	4b1	 PAŠIAKOVÁ		250587	AKZLI	Otrokovice	0802	D

40y překážek 76cm/8,20 - žákyně starší
6,39	1b2	 LACIGOVÁ		300689	AKZLI	Otrokovice	2201
6,50	1b3	 SMIŠTÍKOVÁ		160289	UHHRA	Otrokovice	2201
6,61	1b1	 NOVÁKOVÁ		241189	AKZLI	Otrokovice	2201
6,81	2b3	 JAROŠOVÁ		130890	UHHRA	Otrokovice	2201
6,83	2b1	 OLŠANOVÁ		180989	OTROK	Otrokovice	2201
lepší ruční časy
6,0  	1A  	 SMIŠTÍKOVÁ		160289	UHHRA	Otrokovice	1103
6,1  	1r1	 LACIGOVÁ		300689	AKZLI	Otrokovice	1103
6,3  	1r2	 NOVÁKOVÁ		241189	AKZLI	Otrokovice	1103
6,5  	1B 	 SLOVÁKOVÁ		200990	AKZLI	Otrokovice	1103
6,6  	2r1	 ANJELOVÁ		020189	UHHRA	Otrokovice	1103

40y překážek 76cm/7,70 - žakyně mladší
lepší ruční časy
6,7  	1A  	 FARKAŠOVÁ		140591	UHHRA	Otrokovice	1103
6,9  	1r1	 HYRÁKOVÁ		    91	UHHRA	Otrokovice	1103
6,9  	2A  	 HORÁKOVÁ		    91	UHHRA	Otrokovice	1103
7,0  	2r1	 KŘEHÁČKOVÁ		270691	UHHRA	Otrokovice	1103
7,2  	3r2	 PRUDKÁ			300591	OTROK	Otrokovice	1103

60m překážek 84cm
8,44	1    	 ŠČERBOVÁ		210886	VITKO	Praha		1402	J
8,77	5    	 WALACHOVÁ		060985	TZTRI	Liéin		2902	J
8,91	P    	 LUDANYIOVÁ		250286	DUKOV	Praha		2702	J
8,99	4r1	 MAHDALOVÁ		060286	AKZLI	Praha		2102	J
9,09	P    	 KOSTNEROVÁ		201181	AKLOL	Praha		2702
9,24	7r2	 SRPKOVÁ		280686	ACJBR	Praha		2102	J
9,28	4    	 VAIDOVÁ		120385	AKLOL	Bratislava	2501	J
9,30	5    	 BÁŇOVÁ			310186	ACJBR	Bratislava	2501	J
9,34	2    	 ŠRÁMKOVÁ		161286	PROST	Ostrava		1002	J
9,51	7b1	 NOZAROVÁ		100983	ACJBR	Praha		2001	22
9,53	4r1	 KONVALINKOVÁ		140586	VITKO	Bratislava	2501	J
9,60	4r2	 HRADILOVÁ		150285	KROME	Bratislava	2501	J
9,66	P    	 WAGNEROVÁ		201279	AKLOL	Praha		2702
9,68	P    	 NĚMCOVÁ		260883	AKLOL	Olomouc		3101	22
9,78	4    	 KURCOVÁ		110286	ACJBR	Bratislava	1001	J
9,91	6r1	 OPATŘILOVÁ		160984	ACJBR	Bratislava	2501	22
10,24	2    	 ŽÁKOVÁ			120583	AKLOL	Olomouc		1101	22
10,30	2    	 KUČEROVÁ		210986	AKZLI	Olomouc		1701	J
10,69	3j   	 KUBÍČKOVÁ		300486	SUMPE	Olomouc		1101	J
10,74	5    	 OBERMAJEROVÁ		231183	ACJBR	Bratislava	1001	22

60m překážek 76cm/8,50m
8,72	1    	 KOHÚTOVÁ		180388	VOKDO	Praha		1402	D
8,84	2    	 BERKOVÁ		080587	UHHRA	Bratislava	2501	D
9,00	5    	 PERTLOVÁ		240388	TZTRI	Praha		1402	D
9,23	5r2	 KOKOJANOVÁ		230487	UHHRA	Praha		1402	D
9,32	1    	 KAVECKÁ		021287	SOKOP	Ostrava		1002	D
9,36	P   	 RUČKOVÁ		070188	ORLOV	Praha		2702	D
9,41	3r2	 SCHÖNOVÁ		031188	AKLOL	Bratislava	2501	D
9,43	P   	 PAŠIAKOVÁ		250587	AKZLI	Olomouc		3101	D
9,46	P   	 SAJDOKOVÁ		310787	TZTRI	Olomouc		3101	D
9,58	4r2	 MUSILOVÁ		150188	SOKOP	Bratislava	2501	D
9,62	P   	 ANDERLOVÁ		080388	JACBR	Olomouc		3101	D
9,70	2b1	 MRÁZKOVÁ		211087	AKLOL	Olomouc		1701	D
9,77	6    	 NOVOTNÁ		140987	ACJBR	Bratislava	2501	D

60m překážek 76cm/8,20m
8,96	1A 	 NEUSCHELOVÁ		080789	PROST	Praha		2802	Ž
9,36	1B 	 OGRODNÍKOVÁ		110291	VOKDO	Praha		2802	M
9,54	3r1	 LÁTALOVÁ		050189	AKLOL	Praha		2802	Ž
9,65	1    	 CACHOVÁ		060290	VITKO	Ostrava		1702	Ž
9,67	3r1	 PELUHOVÁ		070389	SUMPE	Bratislava	1801	Ž
9,67	4    	 WALACHOVÁ		140289	TZTRI	Bratislava	1801	Ž
9,70	4r3	 SMIŠTÍKOVÁ		160289	UHHRA	Praha		2802	Ž
9,76	1r2	 TESAŘOVÁ		110289	SOKOP	Ostrava		1001	Ž
9,90	2    	 NIKODÉMOVÁ		    89	TZTRI	Ostrava		1002	Ž
10,02	3    	 LACIGOVÁ		300689	AKZLI	Olomouc		1101	Ž
závěr roku 2003
8,71	1A  	 KOHÚTOVÁ		180388	VOKDO	Ostrava		1312	Ž
9,13	2r1	 PERTLOVÁ		240388	TZTRI	Ostrava		1312	Ž
9,36	1    	 NEUSCHELOVÁ		080789	PROST	Olomouc		1212	Ž
9,50	2    	 SCHÖNOVÁ		031188	AKLOL	Olomouc		1212	Ž
9,61	3A  	 OGRODNÍKOVÁ		110291	VOKDO	Ostrava		1312	M
9,65	4A  	 RUČKOVÁ		070188	ORLOV	Ostrava		1312	Ž
9,91	2r2	 TESAŘOVÁ		110289	SOKOP	Ostrava		1312	Ž
10,01	3    	 KÜNSTLEROVÁ		160388	AKLOL	Olomouc		1212	Ž
10,01	5A  	 NIKODÉMOVÁ		    89	TZTRI	Ostrava		1312	Ž
10,04	4    	 LÁTALOVÁ		050189	AKLOL	Olomouc		1212	Ž
10,04	1B  	 WALACHOVÁ		140289	TZTRI	Ostrava		1312	Ž
10,18	5    	 FENDRYCHOVÁ		    89	ATLBR	Olomouc		1212	Ž

60m překážek 76cm/7,70m
10,62	1    	 SEDLÁČKOVÁ		    91	AKLOL	Olomouc		0702
10,87	1r1	 MYSLIVCOVÁ		    91	VOKDO	Ostrava		0302
11,19	2r1	 MOŠKOŘOVÁ		    91	FMIST	Ostrava		0302
11,45	3    	 PRUCKOVÁ		    91	AKLOL	Olomouc		0702
11,64	4    	 ŠÁNOVÁ			    91	PROST	Olomouc		0702
11,85	3r1	 LEPÍKOVÁ		    91	FMIST	Ostrava		0302
11,88	1r2	 RAŠKOVÁ		    91	FMIST	Ostrava		0302
12,00	5  	 VAŇKOVÁ		    91	PROST	Olomouc		0702
12,28	2r2	 HORŇÁČKOVÁ		    93	FMIST	Ostrava		0302
12,43	4r1	 WASZUTOVÁ		    91	VOKDO	Ostrava		0302
závěr roku 2003
9,96	(1)  	 CACHOVÁ		060290	VITKO	Ostrava		1012	M
10,08	(2)  	 OGRODNÍKOVÁ		110291	VOKDO	Ostrava		1012	M
10,30	1    	 SEDLÁČKOVÁ		    91	AKLOL	Olomouc		1212	M
10,46	(3)  	 KLEČKOVÁ		    90	SOKOP	Ostrava		1012	M
10,48	2    	 NOVÁKOVÁ		    90	PROST	Olomouc		1212	M
10,51	(4)  	 BŘEČKOVÁ		    91	SOKOP	Ostrava		1012	M
10,81	(5)  	 MYSLIVCOVÁ		    91	VOKDO	Ostrava		1012	M
11,01	 (6)  	 VONDRUŠKOVÁ		    90	VOKDO	Ostrava		1012	M
11,11	(7)  	 KOCIÁNOVÁ		    90	SOKOP	Ostrava		1012	M
11,15	(8)  	 SOUŠKOVÁ		    90	VOKDO	Ostrava		1012	M

výška
185	3    	 DUBNOVA		041178	VITKO	Hustopeče	1701
184	2    	 KORČOVÁ		050476	ACJBR	Třinec		0402
180	1    	 SOUČKOVÁ		130186	JACBR	Brno		1101	J
180	6    	 MORAVCOVÁ		210285	JACBR	Brno		1902	J
175	3    	 KONVALINKOVÁ		140586	VITKO	Bratislava	2501	D
173	P   	 ŠČERBOVÁ		210886	VITKO	Zuildbroek	3101	J
173	1d  	 SEVEROVÁ		080787	AKLOL	Praha		1402	D
172	6    	 SAJDOKOVÁ		310787	TZTRI	Bratislava	2501	D
171	2j   	 HELEŠICOVÁ		060288	TJVME	Třinec		0402	D
170	P   	 ROZSYPALOVÁ		160488	VITKO	Olomouc		3101	D
170	3=j	 MIŽĎOCHOVÁ		240985	SOKOP	Praha		1402	J
169	8    	 TOMÁNKOVÁ		171186	JACBR	Bratislava	2501	J
166	3d  	 MALÁRIKOVÁ		290588	BRECL	Hustopeče	1701	D
165	8j   	 KURCOVÁ		110286	ACJBR	Praha		1402	J
165	10j  	 NEVRKLOVÁ		031285	ACJBR	Praha		1402	J
165	4d  	 SLANINOVÁ		291187	VITKO	Praha		1402	D
161	P   	 MÁLKOVÁ		230788	SOKOP	Praha		2702	D
161	P   	 SCHÖNOVÁ		031188	AKLOL	Praha		2702	D
161	P   	 LUDANYIOVÁ		250286	DUKOV	Praha		2702	J
160	6=  	 BOHÁČOVÁ		080886	ACJBR	Brno		1101	J
160	4d  	 JANULÍKOVÁ		070987	BRECL	Hustopeče	1701	D
160	4j   	 GOJIŠOVÁ		240886	AKZLI	Hustopeče	1701	J
160	5d  	 BENDOVÁ		190788	BRECL	Hustopeče	1701	D
160	2    	 VAŇKOVÁ		091286	PROST	Olomouc		1701	D
160	5    	 KUBICOVÁ		230982	AKZLI	Val.Meziříčí	1303	22
159	1    	 HAMPLOVÁ		210589	AKLOL	Bratislava	1801	Ž
158	P   	 ŘEHÁKOVÁ		230688	AKLOL	Olomouc		3101	D
158	P   	 RUČKOVÁ		070188	ORLOV	Praha		2702	D
158	P   	 KOSTNEROVÁ		201181	AKLOL	Praha		2702
156	5    	 ČÁCHOVÁ		    89	JACBR	Praha		2802	Ž
156	6    	 NOVÁKOVÁ		260290	PROST	Praha		2802
155	14=  	 DYTKOVÁ		100188	TZTRI	Bratislava	2501	D
155	7    	 SEHNALOVÁ		    87	PROST	Otrokovice	0802	D
155	1ž  	 CACHOVÁ		060290	VITKO	Val.Meziříčí	1303
155	2ž   	 LIŠKOVÁ		    89	VITKO	Val.Meziříčí	1303
kategorie do 22 let
150	4    	 VALCHAŘOVÁ		190983	VITKO	Ostrava		1101
juniorky
152	P   	 VAIDOVÁ		120385	AKLOL	Olomouc		3101
dorostenky
150	mix 	 BENEŠOVÁ		130888	SOKOP	Opava		1001
150	4=  	 PŘEHNALOVÁ		040487	PROST	Olomouc		1101
150	5    	 MUSILOVÁ		150188	SOKOP	Ostrava		1101
150	19= 	 HROMKOVÁ		120988	STHAV	Bratislava	2501
150	9d  	 EISCHMANNOVÁ		140587	AKZLI	Val.Meziříčí	1303
žákyně starší
153	1    	 KLUSÁKOVÁ		    89	JACBR	Hustopeče	1601
152	2ž   	 JEŘÁBKOVÁ		    89	CEJKO	Čejkovice	1202
152	1    	 ANJELOVÁ		020189	UHHRA	Otrokovice	1103
151	2    	 KOCIÁNOVÁ		210590	SOKOP	Ostrava		1001
151	3    	 KRATOCHVÍLOVÁ		290890	ACHAV	Bratislava	1801
151	1    	 VÁLKOVÁ		    89	AKZLI	Otrokovice	2201
151	1    	 BLAŽKOVÁ		    89	DUKOV	Praha		2401
150	2=  	 GRÉNAROVÁ		120790	JACBR	Hustopeče	1601
150	2=  	 JABŮRKOVÁ		    89	JACBR	Hustopeče	1601
žákyně mladší
149	1    	 KRTIČKOVÁ		    91	AKHOD	Čejkovice	1202
148	2    	 VODOVÁ			    91	HUMPO	Praha		2401
145	4=  	 UHLÍŘOVÁ		240791	ACNJI	Ostrava		1001
140	3    	 PRUDKÁ			300591	OTROK	Val.Meziříčí	1303
závěr roku 2003
176	1    	 MORAVCOVÁ		210285	JACBR	Brno		1612	J
174	1    	 KORČOVÁ		050476	ACJBR	Ostrava		2912
173	2    	 SOUČKOVÁ		130186	JACBR	Brno		1612	D
165	2=  	 SAJDOKOVÁ		310787	TZTRI	Jablonec	0811	D
165	1ž   	 MALÁRIKOVÁ		290588	BRECL	Brno		1612	Ž
164	3    	 KURCOVÁ		110286	ACJBR	Brno		1612	D
164	2    	 KONVALINKOVÁ		140586	VITKO	Ostrava		2912	D
161	3    	 ROZSYPALOVÁ		160488	VITKO	Ostrava		2912	Ž
161	4    	 RUČKOVÁ		070188	ORLOV	Ostrava		2912	Ž
160	2    	 HROMKOVÁ		120988	STHAV	Třinec		0612	Ž
160	3    	 HAMPLOVÁ		210589	AKLOL	Třinec		0612	Ž
158	5    	 SLANINOVÁ		291187	VITKO	Ostrava		2912	D
158	6=  	 ŠČERBOVÁ		210886	VITKO	Ostrava		2912	D
158	6=  	 KUBICOVÁ		230982	AKZLI	Ostrava		2912	22
157	7=  	 FRÖHLICHOVÁ		031283	BRECL	Jablonec	0811	22
155	5    	 ŘEHÁKOVÁ		    88	AKLOL	Třinec		0612	Ž
155	6    	 MÁLKOVÁ		230788	SOKOP	Třinec		0612	Ž
155	1    	 NOVÁKOVÁ		260290	PROST	Olomouc		1212	M
juniorky
153	9=  	 VAIDOVÁ		120385	AKLOL	Jablonec	0811
153	9=  	 HOFIERKOVÁ		080985	TZTRI	Jablonec	0811
153	9=  	 FALTÝNKOVÁ		290485	AKLOL	Jablonec	0811
žákyně mladší
154	1    	 KOCIÁNOVÁ		210590	SOKOP	Třinec		0612
153	V    	 CACHOVÁ		060290	VITKO	Krnov		2111
152	2    	 GRÉNAROVÁ		120790	JACBR	Brno		1612
147	V    	 SUCHOMELOVÁ		100390	VITKO	Krnov		2111
145	5    	 KOVÁCSOVÁ		200990	AKLOL	Třinec		0612
145	2    	 PRUCKOVÁ		    91	AKLOL	Olomouc		1212
144	V    	 FIGECZKÁ		160590	SOKOP	Krnov		2111
141	2    	 OGRODNÍKOVÁ		110291	VOKDO	Ostrava		1012
140	6    	 ZUZANÍKOVÁ		    91	KRNOV	Třinec		0612
140	7    	 ŠTRBOVÁ		    91	SGOST	Třinec		0612
140	12    	 KLČOVÁ			    90	ORLOV	Ostrava		1312

tyč
340	2   	 BEZŮŠKOVÁ		031284	CEJKO	Pardubice	0702	22
320	1d  	 CHLEBÍKOVÁ		080188	CEJKO	Praha		1402	D
300	1    	 MALÁČOVÁ		150587	JACBR	Brno		1101	D
280	4    	 MUSILOVÁ		150188	SOKOP	Bratislava	2501	D
277	1    	 NOVÁKOVÁ		241189	AKZLI	Olomouc		0702	Ž
270	2    	 LIMBERKOVÁ		251088	JACBR	Brno		1101	D
265	5    	 MÁLKOVÁ		230788	SOKOP	Bratislava	2501	D
265	6    	 KARTUSOVÁ		151188	JACBR	Bratislava	2501	D
260	mix 	 OLEJNÍKOVÁ		170987	AKZLI	Olomouc		1701	D
260	3    	 SLOUKOVÁ		170489	AKLOL	Praha		2802	Ž
247	3    	 KONEČNÁ		100589	AKLOL	Olomouc		0702	Ž
235	9    	 METZOVÁ		171187	FMIST	Bratislava	2501	D
230	4    	 KYSELOVÁ		    88	JACBR	Bratislava	1001	D
230	4    	 ŤAVODOVÁ		010689	AKZLI	Bratislava	1801	Ž
215	5    	 MATYÁŠOVÁ		    89	JACBR	Bratislava	1801	Ž

dálka
661	1    	 ŠČERBOVÁ		210886	VITKO	Praha		2202	J
657	1    	 DARMOVZALOVÁ		121078	BRECL	Praha		1102
566	3    	 ŠTĚPÁNKOVÁ		120986	PACOV	Praha		1402	J
558	4    	 PETRÁSKOVÁ		070386	BRECL	Bratislava	2501	J
555	5    	 KONVALINKOVÁ		140586	VITKO	Bratislava	2501	J
550	P   	 KOSTNEROVÁ		201181	AKLOL	Praha		2702
546	7    	 VAIDOVÁ		120385	AKLOL	Praha		1402	J
541	1d  	 ANDERLOVÁ		080388	JACBR	Bratislava	2501	D
540	1    	 NEUSCHELOVÁ		080789	PROST	Praha		2902	Ž
537	7    	 MAHDALOVÁ		060286	AKZLI	Bratislava	2501	J
536	1    	 SLANINOVÁ		291187	VITKO	Ostrava		1701	D
535	2d    	 KOHÚTOVÁ		180388	VITKO	Bratislava	2501	D
533	P   	 RUČKOVÁ		070188	ORLOV	Praha		2702	D
528	2    	 LACIGOVÁ		300689	AKZLI	Praha		2902	Ž
526	P   	 SAJDOKOVÁ		310787	TZTRI	Olomouc		3101	D
522	3    	 ONDRASCHKOVÁ		121089	SOKOP	Praha		2902	Ž
520	4    	 OBERMAJEROVÁ		231183	ACJBR	Bratislava	1001	22
520	1    	 LUDANYIOVÁ		250286	DUKOV	Praha		2401	J
519	4d  	 SCHÖNOVÁ		031188	AKLOL	Bratislava	2501	D
518	9    	 PACHTOVÁ		280186	AKLOL	Bratislava	2501	J
518	5    	 NĚMCOVÁ		260883	AKLOL	Otrokovice	0802	22
518	P   	 MÁLKOVÁ		230788	SOKOP	Praha		2702	D
517	10    	 COUFALOVÁ		071177	MOSBR	Bratislava	2501
516	 	 KURCOVÁ		110286	ACJBR	Bratislava	1001	J
516	3    	 JAKEŠOVÁ		230585	TZTRI	Ostrava		1701	J
515	2    	 ZMELTYOVÁ		230286	AKLOL	Olomouc		1101	J
510	5    	 PRISTAŠOVÁ		131089	STHAV	Praha		2902	Ž
507	3    	 WALACHOVÁ		060985	TZTRI	Ostrava		1101	J
505	7    	 CACHOVÁ		060290	VITKO	Praha		2902	Ž
505	8    	 WALACHOVÁ		140289	TZTRI	Praha		2902	Ž
504	2j   	 HRADILOVÁ		150285	KROME	Olomouc		1701	J
504	6    	 BRÁZDILOVÁ		090182	UHHRA	Otrokovice	0802	22
504	12j  	 HERMANOVÁ		131186	ACJBR	Praha		1402	J
503	3   	 KLUSÁKOVÁ		140289	BYACB	Wien		2801	Ž
503	13j  	 ŠUSTALOVÁ		170686	ACNJI	Praha		1402	J
500	6    	 PADRTOVÁ		200687	JACBR	Bratislava	2501	D
500	5    	 ROZSYPALOVÁ		160488	VITKO	Ostrava		1101	D
500	5    	 POLONYIOVÁ		311288	ACNJI	Ostrava		1701	D
juniorky
493	3j   	 POLÝNKOVÁ		041285	AKLOL	Olomouc		1701
492	P   	 HYLŠOVÁ		190286	KYJOV	Olomouc		3101
489	1j   	 SCHALLEROVÁ		110885	ACJBR	Bratislava	2501
dorostenky
491	7d  	 VALSOVÁ		260588	ACJBR	Bratislava	2501
489	8d  	 DYTKOVÁ		100188	TZTRI	Bratislava	2501
486	2d    	 HÁJKOVÁ		    88	ATLBR	Olomouc		1701
482	3d  	 MRÁZKOVÁ		    87	AKLOL	Olomouc		1701
481	6    	 URBÁNKOVÁ		090688	ACNJI	Ostrava		1101
žákyně starší
494	11    	 JASKULKOVÁ		061289	TISNO	Praha		2902
488	1    	 LÁTALOVÁ		    89	AKLOL	Olomouc		1101
486	5    	 KLEMENTOVÁ		051089	UHHRA	Bratislava	1801
486	1    	 KOTÁSKOVÁ		    89	VITKO	Ostrava		0302
485	2    	 VONDRUŠKOVÁ		    90	VOKDO	Ostrava		0302
žákyně mladší
488	13    	 OGRODNÍKOVÁ		110291	VOKDO	Praha		2902
478	1    	 FREIBERGEROVÁ		    92	MOSBR	Brno		1101
454	4    	 ČERVENKOVÁ		    91	šVIZO	Otrokovice	2201
446	1    	 ŘEHÁKOVÁ		    91	AKLOL	Olomouc		0702
440	12    	 URBÁNKOVÁ		261091	ACNJI	Ostrava		1001
závěr roku 2003
609	1    	 ŠČERBOVÁ		210886	VITKO	Ostrava		2912	D
553	1    	 PETRÁSKOVÁ		070386	BRECL	Jablonec	0811	D
547	2    	 VAIDOVÁ		120385	AKLOL	Jablonec	0811	J
538	2    	 KONVALINKOVÁ		140586	VITKO	Ostrava		2912	D
533	1    	 NEUSCHELOVÁ		080789	PROST	Olomouc		1212	Ž
531	5    	 ŠTĚPÁNKOVA		120986	PACOV	Jablonec	0811	D
523	1    	 RUČKOVÁ		070188	ORLOV	Ostrava		1312	Ž
523	3    	 SLANINOVÁ		291187	VITKO	Ostrava		2912	D
514	2    	 ŠPIRKOVÁ		041188	STHAV	Ostrava		1312	Ž
514	4    	 KOHÚTOVÁ		180388	VITKO	Ostrava		2912	Ž
513	7    	 BUDÍKOVÁ		310784	BRECL	Jablonec	0811	J
507	3    	 MÁLKOVÁ		230788	SOKOP	Ostrava		1312	Ž
juniorky
490	10    	 JAKEŠOVÁ		230585	TZTRI	Jablonec	0811
dorostenky
498	9    	 VYMAZALOVÁ		190786	AKLOL	Jablonec	0811
žákyně starší
496	2    	 ČECHOVÁ		210388	MOSBR	Olomouc		1212
žákyně mladší
498	V    	 OGRODNÍKOVÁ		110291	VOKDO	Krnov		2111
483	V    	 CACHOVÁ		060290	VITKO	Krnov		2111
462	11    	 VONDRUŠKOVÁ		    90	VOKDO	Ostrava		1312
459	1     	 SVOBODOVÁ		191190	PROST	Olomouc		1212
454	V    	 FIGECZKÁ		160590	SOKOP	Krnov		2111
452	2    	 MALASOVÁ		    91	AKLOL	Olomouc		1212
451	14    	 MYSLIVCOVÁ		    91	VOKDO	Ostrava		1312
447	V    	 KOPEČKOVÁ		    90	STHAV	Krnov		2111
444	3    	 ŘÁDKOVÁ		    91	ATLBR	Olomouc		1212

trojskok
1359	2    	 DARMOVZALOVÁ		121078	BRECL	Praha		2102
1213	6    	 PETRÁSKOVÁ		070386	BRECL	Praha		2102	J
1196	3j   	 VAIDOVÁ		120385	AKLOL	Praha		1502	J
1190	2    	 COUFALOVÁ		071177	MOSBR	Bratislava	2501
1143	5j   	 ŠUSTALOVÁ		170686	ACNJI	Praha		1502	J
1135	4    	 NEVRKLOVÁ		031285	ACJBR	Bratislava	2501	J
1135	6j   	 KONVALINKOVÁ		140586	VITKO	Praha		1502	J
1087	1d  	 ANDERLOVÁ		080388	JACBR	Bratislava	2501	D
1085	3    	 KUČEROVÁ		210986	AKZLI	Otrokovice	0802	J
1081	4d  	 MALÁRIKOVÁ		290588	BRECL	Praha		1502	D
1078	mix 	 GOROLOVÁ		200986	SOKOP	Ostrava		1101	J
1024	1    	 KARKULOVÁ		061286	PACOV	Praha		2401	J
1024	5    	 JANOUŠKOVÁ		010787	OTROK	Otrokovice	0802	D
1010	2    	 CHMELAŘOVÁ		    86	HUMPO	Praha		2401	J
987	3    	 MARŠÍKOVÁ		    88	HUMPO	Praha		2401	D
938	11    	 KLUSÁKOVÁ		140289	BYACB	Wien		2801	Ž

koule 4 kg
1323	1    	 GRÓMANOVÁ		111084	SOKOP	Olomouc		1701	22
1223	3    	 MALÉŘOVÁ		010866	VITKO	Olomouc		0102
1133	3    	 PŘEHNALOVÁ		040487	PROST	Otrokovice	0802	D
1122	7    	 LUDANYIOVÁ		250286	DUKOV	Praha		1502	J
1099	P    	 WAGNEROVÁ		221279	AKLOL	Praha		2702
1077	4    	 JUŘÍČKOVÁ		051188	AKZLI	Otrokovice	0802	D
1065	5    	 PUPÍKOVÁ		110388	TJVME	Otrokovice	0802	D
1058	1    	 LUDANYIOVÁ		250286	DUKOV	Praha		2401	J
1006	P   	 KONVALINKOVÁ		140586	VITKO	Olomouc		3101	J
1000	P   	 ŠČERBOVÁ		210886	VITKO	Zuildbroek	3101	J
966	6    	 OVČÁČKOVÁ		240388	OTROK	Otrokovice	0802	D
964	3    	 PLESAROVÁ		170658	OTROK	Olomouc		1701
932	6    	 VŠOLÁKOVÁ		150986	ACHAV	Olomouc		0102	J
890	8    	 RŮŽIČKOVÁ		120188	BRECL	Otrokovice	0802	D
887	P   	 VAIDOVÁ		120385	AKLOL	Olomouc		3101	J
866	P   	 KOSTNEROVÁ		201181	AKLOL	Praha		2702
845	2    	 KOZLOVÁ		140785	JIHLA	Praha		2401	J
závěr roku 2003
1189	1    	 GRÓMANOVÁ		111084	SOKOP	Olomouc		1912	J

koule 3 kg
dorostenky
1405	1    	 PŘEHNALOVÁ		040487	PROST	Praha		1502
1313	4    	 PUPÍKOVÁ		110388	TJVME	Praha		1502
1249	4    	 LUKEŠOVÁ		070688	PROST	Olomouc		0102
1210	1    	 ZUGÁRKOVÁ		080887	JACBR	Wien		2801
1127	6    	 OVČÁČKOVÁ		240388	OTROK	Olomouc		0102
1112	14    	 PERTLOVÁ		240388	TZTRI	Praha		1502
1092	4    	 JUŘÍČKOVÁ		051188	AKZLI	Olomouc		1701
1090	7   	 MARINI			270288	ACHAV	Olomouc		0102
1089	16    	 DLOUHÁ			    88	VITKO	Praha		1502
1074	P   	 RUČKOVÁ		070188	ORLOV	Praha		2702
1040	9    	 TRUHLÁŘOVÁ		    87	JACBR	Olomouc		0102
1030	P   	 MUSILOVÁ		150188	SOKOP	Praha		2702
1006	1    	 DOLEŽALOVÁ		    88	DUKOV	Praha		2401
989	2    	 HRUŠKOVÁ		    87	HUMPO	Praha		2401
989	10    	 SCHÜTZOVÁ		250288	OTROK	Olomouc		0102
984	P   	 SCHÖNOVÁ		031188	AKLOL	Praha		2702
956	3    	 FOLTÝNOVÁ		    87	VITKO	Olomouc		1101
996	P   	 MÁLKOVÁ		230788	SOKOP	Praha		2702
928	P   	 PADRTOVÁ		200687	JACBR	Olomouc		3101
910	P   	 JANULÍKOVÁ		070987	BRECL	Olomouc		3101
907	P   	 KUCHARČÍKOVÁ		130587	VITKO	Olomouc		3101
žákyně starší
1328	1    	 PLACHÁ			    90	AKLOL	Praha		2802
1124	2    	 TÁBORSKÁ		040489	SUMPE	Olomouc		0702
1120	2    	 BAĎUROVÁ		300489	STHAV	Olomouc		0102
1105	5    	 KRÁLOVÁ		221089	MOSBR	Praha		2802
1070	7    	 HOLCMANOVÁ		    89	AKLOL	Praha		2802
1058	4    	 TROMBÍKOVÁ		100489	TZTRI	Olomouc		0102
1045	4    	 MIKISKOVÁ		    90	SUMPE	Olomouc		0702
1040	5    	 KŘÍSTKOVÁ		    89	AKLOL	Olomouc		0102
1003	18    	 KOCIÁNOVÁ		210590	SOKOP	Praha		2802
978	22    	 SMOLENOVÁ		270590	SOKOP	Praha		2802
971	6    	 BUČKOVÁ		    90	BYACB	Olomouc		0102
950	6    	 ŠEDIVÁ			    89	PROST	Olomouc		0702
948	7    	 ANJELOVÁ		020189	UHHRA	Olomouc		0102
938	8    	 DŘÍMALOVÁ		290889	SKPRE	Olomouc		0102
921	7    	 KRAJÍČKOVÁ		150389	AKZLI	Olomouc		0702
881	8    	 GÁJOVÁ			    90	SUMPE	Olomouc		0702
870	5    	 MELICHÁRKOVÁ		080690	AKZLI	Olomouc		1101
863	9    	 ŠKRLOVÁ		    89	STHAV	Olomouc		0702
852	10    	 ARNOŠTOVÁ		    89	PROST	Olomouc		0702
851	6    	 ŤAVODOVÁ		010689	AKZLI	Olomouc		1101
839	7    	 PROCHÁZKOVÁ		020390	OTROK	Olomouc		1101
838	1    	 POSPÍŠILOVÁ		    89	DUKOV	Praha		2401
žákyně mladší
770	4    	 PAVLASOVÁ		    91	HBROD	Praha		2401
závěr roku 2003
juniorky
1140	7    	 FALTÝNKOVÁ		290485	AKLOL	Jablonec	0811
955	16    	 POLÁŠKOVÁ		    85	BRECL	Jablonec	0811
931	20    	 KOŠŤÁLOVÁ		    85	BRECL	Jablonec	0811
dorostenky
1190	5    	 VYMAZALOVÁ		190786	AKLOL	Jablonec	0811
950	18    	 HRUŠKOVÁ		    87	HUMPO	Jablonec	0811
897	26    	 MAJÍČKOVÁ		    86	UHHRA	Jablonec	0811
žákyně starší
1171	6    	 PERTLOVÁ		240388	TZTRI	Jablonec	0811
1112	1    	 KRÁLOVÁ		221089	MOSBR	Olomouc		1212
1092	2    	 HOLCMANOVÁ		    89	AKLOL	Olomouc		1212
1056	3    	 SVOBODOVÁ		191288	PROST	Olomouc		1212
988	15   	 ŠTĚRBOVÁ		    88	gyUHR	Jablonec	0811
958	4    	 KŘÍSTKOVÁ		    89	AKLOL	Olomouc		1212
878	5    	 SCHÖNOVÁ		031188	AKLOL	Olomouc		1212
864	6    	 ŠEDIVÁ			    89	PROST	Olomouc		1212
831	7    	 JAŠKOVÁ		    88	ATLBR	Olomouc		1212
žákyně mladší
846	1    	 POLÁŠKOVÁ		    91	AKLOL	Olomouc		1212
800	2    	 KARAFIÁTOVÁ		090290	PROST	Olomouc		1212
786	3    	 MRKOSOVÁ		    90	SKMBR	Olomouc		1212
780	4    	 PITNEROVÁ		    90	PROST	Olomouc		1212
773	5    	 ŘEHÁKOVÁ		    91	AKLOL	Olomouc		1212
714	6    	 AMBROSOVÁ		    90	ATLBR	Olomouc		1212

pětiboj (60m př. 84/8,50-koule 4 kg)
4078	5    	 ŠČERBOVÁ		210886	VITKO	Zuildbroek	3101	J
	
3554	2j   	 KONVALINKOVÁ		140586	VITKO	Praha		2702	J
	
3439	4j   	 LUDANYIOVÁ		250286	DUKOV	Praha		2702	J
	
3412	4    	 KOSTNEROVÁ		201181	AKLOL	Praha		2702
	
2918	2    	 KURCOVÁ		110286	ACJBR	Olomouc		3101	J
	
2414	3    	 NĚMCOVÁ		260883	AKLOL	Olomouc		3101	22
	
1802	4    	 HYLŠOVÁ		190286	KYJOV	Olomouc		3101	J

pětiboj (60m př. 76-koule 3 kg)
3424	3    	 RUČKOVÁ		070188	ORLOV	Praha		2702	D
3399	5    	 MÁLKOVÁ		230788	SOKOP	Praha		2702	D
3371	2    	 SAJDOKOVÁ		310787	TZTRI	Olomouc		3101	D
3035	11    	 MUSILOVÁ		150188	SOKOP	Praha		2702	D
2999	12    	 SCHÖNOVÁ		031188	AKLOL	Praha		2702	D
2845	6    	 ANDERLOVÁ		080388	JACBR	Olomouc		3101	D
2734	8    	 ROZSYPALOVÁ		160488	VITKO	Olomouc		3101	D
2721	9    	 PADRTOVÁ		200587	JACBR	Olomouc		3101	D
2433	10    	 JANULÍKOVÁ		070987	BRECL	Olomouc		3101	D
2131	11    	 KUCHARČÍKOVÁ		130587	VITKO	Olomouc		3101	D

4x200m
1:43,39	1b2			UHHRA			Praha		2202	22
1:44,04	1b2	 		TZTRI			Praha		1502	J
1:44,26	3b1	 		SOKOP			Praha		1502	J
1:45,42	1b1	 		VITKO			Praha		1502	D
1:45,49	1b2	 		ACNJI			Praha		1502	D
1:46,84	2b2	 		ACJBR			Praha		1502	J
závěr roku 2003
2:00,0  1  			ATLBR			Olomouc		1212	Ž
2:05,6  2  			AKLOL			Olomouc		1212	Z
2:08,3  1  			ATLBR			Olomouc		1212	M

3x300m
2:16,92	4b1			SOKOP			Praha		2902	Ž
2:18,70	1b2			ACHAV			Praha		2902	Ž

400-300-200-100m
závěr roku 2003
2:22,92	1b1	 		TZTRI			Jablonec	0811	J
2:26,00	4b1			BRECL			Jablonec	0811	22
2:26,57	1b2 			gyPEL			Jablonec	0811	J
2:27,61	5b1 			AKLOL			Jablonec	0811	J
2:33,23	4b3 			BRECL			Jablonec	0811	J
2:33,33	5b3 			gyUHR			Jablonec	0811	D

3000m chůze
17:40,59 5    	 BRODSKÁ		020388	PREOP	Liévin		2902	D
18:00,76 3d  	 SCHINDLEROVÁ		250487	FMIST	Praha		1402	D
18:02,4  1    	 GROMUSOVÁ		050962	ACJBR	Olomouc		1701
18:13,07 1j   	 RUCKÁ			040785	PREOP	Praha		1402	J
18:58,60 2    	 REJDOVÁ		010590	FMIST	Praha		2902	Ž
19:13,75 3    	 JANÍKOVÁ		290790	FMIST	Praha		2902	Ž
20:21,62 9d  	 BINČÍKOVÁ		260788	SOKOP	Praha		1402	D
20:33,11 4j   	 DROPPOVÁ		230286	FMIST	Praha		1402	J
22:51,86 11d  	 PAVLÍKOVÁ		230988	FMIST	Praha		1402	D


Zpět na hlavní stranu