ROČENKA ZLÍNSKÉHO KRAJE - MUŽI

MUŽI, JUNIOŘI, DOROSTENCI

100m

10,83 2 Šrom Pavel, 050176 OTRO Třinec 1905 10,97 3 Pospíšil Jaroslav, 100873 OTRO Třinec 1905 11,04 4r Molek Antonín, 161081 ZLÍN Jablonec 3006 11,13 ms Bureš Pavel, 130374 ZLÍN Třinec 1905 11,24 2r Náplava Jiří, 220184 SSUH Jablonec 1407 D 11,40 3 Omelka Jaroslav, 210583 SSUH Olomouc 0209 J 11,49 3r Blaha Josef, 230382 SSUH Jablonec 1407 J 11,3 1r Navrátil Ivo, 180584 ZLÍN Šumperk 0909 D 11,60 4 Chlachula Tomáš, 010479 SSUH Olomouc 0209 11,61 2r Rozum Miloš, 260773 SSUH Olomouc 0209 11,63 2B Stonavský Michal, 230973 KROM Zlín 1606 11,4 2r Surý Vadim, 170683 OTRO Šumperk 0909 J 11,4 1 Januštík Lukáš, 84 PŠZL Zlín 2509 D 11,5 4r Štourač Josef, 120573 OTRO Šumperk 1505 11,6 5r Opravil Jiří, 070583 OTRO Šumperk 1505 J 11,6 4r Stašek Jiří, 170686 SSUH Brno 1606 ž 11,91h 3 Urban Jiří, 050255 OTRO Ostrava 2301 11,90 2r Brno 2209 11,7 V Pečenka Lukáš, 83 PŠVS Val.Mez. 0910 J 11,7 D Oliva Martin, 270784 ZLÍN Otrokovice 1310 D 11,96h 3B Wilczynski Ondřej, 140179 OTRO Ostrava 1401 další el.měření 11,74 5r Navrátil Ivo, 180584 ZLÍN Ostrava 2306 D 11,81h 1r Surý Vadim, 170683 OTRO Jablonec 0311 J junioři /5 viz výše 11,8 V Psík Martin, 83 gyUH Val.Mez. 0910 11,8 V Mucha Ondřej, 83 PŠHO Val.Mez 0910 11,8 V Hladký Ondřej, 83 gyVM Val.Mez. 0910 12,22h 5 Hlavinka Pavel, 170883 OTRO Ostrava 1302 12,22 5B Hlaváč Jakub, 060783 CHRO Olomouc 0209 další el.měření /2 viz výše 12,02 5 Opravil Jiří, 070583 OTRO Olomouc 2208 12,40 5r Kapusta Vladimír, 270983 VMEZ Ostrava 0605 dorostenci /4 viz výše 11,8 3 Toufar Adam, 230384 ZLÍN Zlín 2509 12,2 2 Pálka Jan,0604 84 ZLÍN Zlín 2406 12,2 6 Gerych Pavel, 84 gyZL Zlín 2509 12,2 V Roskovec Jaroslav, 84 PŠVS Val.Mez. 0910 12,3 7 Pavela Zdeněk, 84 OUSČ Zlín 2509 12,3 2 Navrátil Pavel, 84 SSUH Uh.Hrad. 0905 další el.měření /2 viz výše 12,08h 2r Toufar Adam, 230384 ZLÍN Jablonec 0311 12,55 6r Oliva Martin, 270784 ZLÍN Brno 2209 12,56 D Bartunčík Jakub, 060685 VMEZ Olomouc 0806

200m

21,78 3 Bureš Pavel, 130374 ZLÍN Kladno 1606 22,23 1 Šrom Pavel, 050176 OTRO Ostrava 2705 22,0 1B Pospíšil Jaroslav, 100873 OTRO Šumperk 1509 22,64 1 Náplava Jiří, 220184 SSUH Olomouc 0209 D 22,81 2B Molek Antonín, 161081 ZLÍN Šumperk 0206 23,15 3 Blaha Josef, 230382 SSUH Ostrava 2705 J 23,24 1 Štourač Josef, 120573 OTRO Zlín 1606 23,30 1C Vojtek Lukáš, 140778 ZLÍN Olomouc 0109 23,35 2B Stonavský Michal, 230973 KROM Zlín 1606 23,2 1 Omelka Jaroslav, 210583 SSUH Uh.Hrad. 1905 J 23,8 3 Tomeček Lubomír, 250881 SSUH Uh.Hrad. 1905 24,18 5 Chlachula Tomáš, 010479 SSUH Třinec 1606 24,22 3D Wilczynski Ondřej, 140179 OTRO Šumperk 0206 24,30 2B Navrátil Ivo, 180584 ZLÍN Brno 2209 D 24,1 2C Surý Vadim, 170683 OTRO Šumperk 0909 J 24,36 4C Opravil Jiří, 070583 OTRO Olomouc 0109 J 24,61 1 Urban Jiří, 050255 OTRO Šumperk 0906 24,74 1C Šuránek Michal, 280278 SSUH Olomouc 0209 24,83 1D Hlaváč Jakub, 060783 CHRO Olomouc 0209 J další el.měření 22,42 4 Pospíšil Jaroslav, 100873 OTRO Šumperk 0206 23,64 3 Omelka Jaroslav, 210583 SSUH Olomouc 0209 J junioři /5 viz výše 24,8 1 Zemčík Jiří IŠUB Uh.Hrad. 0905 25,2 2 Churý Radek ZeUH Uh.Hrad. 0905 25,48 1C Bilavčík Martin, 050182 SSUH Třinec 1606 25,72 T Bartík Tomáš, 030482 KROM Olomouc 1508 dorostenci /2 viz výše 25,20 2C Mikulec Roman, 85 SSUH Olomouc 0209 25,1 1E Oliva Martin, 270784 ZLÍN Šumperk 0909

400m

50,49 3 Vojtek Lukáš, 140778 ZLÍN Olomouc 0109 50,53 6r Štourač Josef, 120573 OTRO Jablonec 3006 51,84h 3B Tomeček Lubomír, 250881 SSUH Bratislava 2801 51,8v 1 Uh.Hrad. 1905 52,30 1B Stonavský Michal, 230973 KROM Třinec 1905 52,48 1 Vávra Jan, 250884 SSUH Třinec 1606 D 52,59 1 Šuránek Michal, 280278 SSUH Olomouc 0209 52,6 3B Koňarik Milan, 200478 ZLÍN Šumperk 1509 53,1 1 Rozum Miloš, 260773 SSUH Brno 1609 53,57h 1r Pálka Jan, 060484 ZLÍN Jablonec 0311 D 55,4v V Val.Mez. 0910 53,7 D Blaha Josef, 230382 SSUH Uh.Hrad. 2510 J 53,9 5B Ryška Rostislav, 061081 ZLÍN Šumperk 1505 54,2 V Navrátil Pavel, 84 SSUH Val.Mez. 0910 D 54,36h 4r Oliva Martin, 270784 ZLÍN Jablonec 0311 D v 54,5 D Otrokovice 1310 54,63 3B Šerka Karel, 031170 KROM Šumperk 0206 54,5 1B Marek Otakar, 051072 SSUH Uh.Hrad. 1905 54,8 2C Vypušťák Miroslav, 070670 KROM Šumperk 1509 54,9 3B Slovák Dalibor, 311084 ZLÍN Šumperk 0909 D 55,0 1 Škubal Jakub, 200885 ZLÍN Zlín 09 D 55,6 4B Mikulec Roman, 85 SSUH Brno 1609 D 55,8 V Hegar Ondřej, 181185 VMEZ Val.Mez. 0910 D další el.měření 52,90 2B Koňarik Milan, 200478 ZLÍN Třinec 1905 54,83 4C Ryška Rostislav, 061081 ZLÍN Zlín 1606 54,96 5C Vypušťák Miroslav, 070670 KROM Třinec 1905 55,70 3 Oliva Martin, 270784 ZLÍN Brno 2209 D junioři /1 viz výše 55,93 6B Plaček Jiří, 120983 ZLÍN Ostrava 0605 J 56,10 V Psík Martin, 83 gyVM Val.Mez. 0910 J 56,1 3C Bartík Tomáš, 030482 KROM Šumperk 1509 e57,81 3 Olomouc 2208 56,79 2B Hrabálek Petr, 020482 CHRO Třinec 1606 J 57,3 V Šoman Jiří, 83 OUSČ Val.Mez. 0910 57,4 D Surý Vadim, 170683 OTRO Otrokovice 1310 58,1 5 Gerych Pavel, 83 gyZL Zlín 2509 58,35 4B Schmied Martin, 081282 CHRO Olomouc 0209 dorostenci /8 viz výše 56,3 D Náplava Jiří, 220184 SSUH Uh.Hrad. 2510 56,5 1 Skalák Michal, IŠUB Uh.Hrad. 0905 další el. měření 56,08 D Hegar Ondřej, 181185 VMEZ Olomouc 0806 D

800m

1:55,47 3 Trňáček Pavel, 181077 ZLÍN Olomouc 0109 1:56,13 4 Koňarik Milan, 200478 ZLÍN Olomouc 0109 1:57,82 1 Vávra Jan, 250884 SSUH Třinec 1606 D 1:59,6 3 Tomeček Lubomír, 250881 SSUH Uh.Hrad. 0505 2:00,5 3 Šuránek Michal, 280278 SSUH Brno 1609 2:02,3 2 Šuránek David, 160479 SSUH Olomouc 0209 2:04,4 2B Slovák Dalibor, 311084 ZLÍN Šumperk 0909 D 2:05,38 9B Plaček Jiří, 120983 ZLÍN Třinec 1905 J 2:05,47 3 Moravčík Petr, 310385 ZLÍN Brno 2209 D 2:05,82 6 Hegar Ondřej, 181185 VMEZ Třinec 1606 D 2:06,5 7 Štourač Josef, 120573 OTRO Uh.Hrad. 0505 2:07,48 3r Peters Jiří, 020686 VMEZ Praha 0507 ž 2:07,72 4 Hečko Martin, 160187 ZLÍN Šumperk 1706 ž 2:10,06 6 Kalenda Jan, 030785 ZLÍN Šumperk 0206 D junioři /1 viz výše 2:16,06 2B Hrabálek Petr, 020482 CHRO Třinec 1606 dorostenci /5 viz výše 2:18,57 4B Vaverka Martin, 090185 CHRO Třinec 1606 2:21,6 8 Michnáč Daniel, 110685 ZLÍN Šumperk 0909 2:21,76 7 Mackovík Matěj, 201185 ZLÍN Brno 2209 2:25,4 ms Řemeslníček Pavel, 85 VMEZ Uh.Hrad. 1505

1500m

3:56,86 9r Trňáček Pavel, 181077 ZLÍN Olomouc 0109 3:59,58 11r Vávra Jan, 250884 SSUH Jablonec 3006 D 4:04,85 4 Koňarik Milan, 200478 ZLÍN Olomouc 0109 4:06,34 2 Pernický Martin, 75 SCZL Ostrava 2308 4:19,35 10 Bětík Miroslav, 250472 KROM Třinec 1905 4:20,45 4 Slovák Dalibor, 311084 ZLÍN Brno 2209 D 4:22,1 1 Kalenda Jan, 030785 ZLÍN Zlín 2509 D 4:22,6 7 Keller Antonín, 170763 KROM Zlín 1606 4:22,69 2 Šuránek David, 160479 SSUH Třinec 1606 4:23,5 7 Maceček Vladimír, 281075 KROM Šumperk 1509 4:24,6 V Suchánek Roman, 041082 HOLE Val.Mez. 0910 J 4:25,3 8 Moravčík Petr, 310385 ZLÍN Šumperk 1509 D 4:25,6 V Bělov Lukáš, 84 PŠVS Val.Mez. 0910 D 4:26,8 V Munster Tomáš, 83 OUSČ Val.Mez. 0910 J 4:27,7 V Pospíšil František, 83 gyUH Val.Mez. 0910 J 4:28,9 V Gruszka Jan, 83 PŠHO Val.Mez. 0910 J 4:30,12h 1 Hegar Ondřej, 181185 VMEZ Jablonec 1310 D 4:32,27v V Ostrava 1206 4:31,60h 2 Peters Jiří, 020686 VMEZ Jablonec 1310 ž 4:36,32v 15 Praha 0607 4:31,8 9 Horák Ondřej, 200675 KROM Šumperk 1509 4:31,46h 17 Polášek Jan, 86 gyZL Jablonec 0311 ž 4:32,45v 2 Šumperk 1306 junioři /4 viz výše 4:34,2 V Machač Stanislav, 83 PŠVS Val.Mez. 0910 4:34,58h 20 Plaček Jiří, 120983 ZLÍN Jablonec 0311 4:36,9 V Krysta Stanislav, 83 gyUH Val.Mez. 0910 4:37,0 V Stacke Václav, gyZL Val.Mez. 0910 4:43,8 4 Krejčík Jiří, 83 gyZL Zlín 2509 4:47,9 4 Schmied Martin, 081282 CHRO Uh.hrad. 1905 dorostenci /6 viz výše 4:36,6 V Marek Lukáš, 84 gyVM Val.Mez. 0910 4:43,20 V Chocholáč Jan, 85 šVME Ostrava 1206 4:43,5 3 Marcaník Jan, 84 gyZL Zlín 2509

3000m (dorostenci)

9:06,39 4 Slovák Dalbor, 311084 ZLÍN Ostrava 2406 9:33,79h 4B Vávra Jan, 250884 SSUH Bratislava 2801 9:44,3v 1 Uh.Hrad. 0905 9:40,7 13 Kalenda Jan, 030785 ZLÍN Olomouc 0109 9:57,0 2 Pospíšil František gyUH Uh.Hrad. 0905 10:55,7 3 Uchytil Miroslav OUUH Uh.Hrad. 0905 10:58,4 4 Jordán Lukáš OUUB Uh.Hrad. 0905 11:12,5 5 Tyl Vlastimil OUUH Uh.Hrad. 0905 11:44,9 6 Kobsinek Miroslav IŠUB Uh.Hrad. 0905 12:01,0 7 Dubský Jakub OUUH Uh.Hrad. 0905 12:03,5 8 Gregor Marek ZeUH Uh.Hrad. 0905

5000m

14:45,9 1 Trňáček Pavel, 181077 ZLÍN Šumperk 1509 15:17,98 6 Maceček Vladimír, 281075 KROM Šumperk 0206 15:47,0 1 Smola Michal, 80 OBZL Zlín 2006 16:14,6 4 Horák Ondřej, 200675 KROM Šumperk 1509 16:24,9 5 Novotný Bronislav, 250170 KROM Šumperk 1509 15:54,9 2 Stindl Jan, 190674 SSUH Olomouc 0209 16:36,23 16 Keller Antonín, 170763 KROM Šumperk 0206 16:37,7 3 Šuránek David, 160479 SSUH Uh.Hrad. 1905 16:44,3 6 Veselý Petr, 131067 KROM Šumperk 1509 16:48,0 1 Švihel Miroslav SLOP Zlín 2006 16:50,0 3 Dlabaja Tomáš OBZL Zlín 2006 16:50,9 7 Šiška Milan, 070162 KROM Šumperk 1509 16:53,7 8 Slovák Dalibor, 311084 ZLÍN Šumperk 1509 D 16:54,6 11 Rys Jaromír, 110664 PRUS Olomouc 0509 18:08,8 8 Šašek Jaroslav, 230658 PRAV Olomouc 0509 18:36,0 2 Rafaj Jaromír, 54 FLZL Zlín 2006 18:39,1 9 Tichavský Petr, 100948 SSUH Uh.Hrad. 1905 18:39,9 10 Mackovík Matěj, 201185 ZLÍN Šumperk 0909 D 18:41,1 10 Stromšík Zdeněk, 240264 VMEZ Uh.Hrad. 1905 dorostenci /2 viz výše 19:13,1 11 Šmiraus Michal, 091285 ZLÍN Šumperk 0909

10000m

31:42,98 2 Maceček Vladimír, 281075 KROM Třinec 1905 32:17,46 6 Bukovjan Vlast., 270761 OTRO Třinec 1905 33:05,94 9 Bětík Miroslav, 250472 KROM Třinec 1905 33:14,82 10 Horák Ondřej, 200675 KROM Třinec 1905 34:19,07 1 Filip Václav, 130960 KROM Šumperk 0906 34:20,42 11 Novotný Bronislav, 250170 KROM Třinec 1905 35:07,88 15 Keller Antonín, 170763 KROM Třinec 1905 35:12,03 2 Šuránek David, 160479 SSUH Fr.Místek 0306 36:37,1 4 Šindelek Vladan, 67 PRŽN Fr.Místek 1306 36:58,4 6 Šindelek Daniel, 65 PRŽN Fr.Místek 1306 37:01,52 16 Rexa Martin, 131279 ZLÍN Třinec 1905

1/2 maraton

1:08:55 2 Maceček Vladimír, 281075 KROM Olomouc 2104 1:11:08 6 Horák Ondřej, 200675 KROM Pardubice 0805 1:11:51 9 Filip Václav, 130960 KROM Pardubice 0805 1:12:20 3 Bětík Miroslav, 250472 KROM Strážnice 0306 1:13:44 4 Stindl Jan, 190674 SSUH Strážnice 0306 1:13:46 1 Bukovjan Vlast., 270761 OTRO Bratislava 2804 1:15:49 6 Novotný Bronislav, 250170 KROM Olomouc 2104 1:18:16 19 Talaš Jaromír, 130154 SKDO Guchen 2904 1:18:52 11B Šašek Jaroslav, 230658 PRAV Hranice 1509 1:20:35 15 Sehnal Tomáš, 73 HOHO Olomouc 2104 1:22:26 19 Dudák Jan, 73 SPUR Olomouc 2104 1:22:28 5 Tichavský Petr, 100948 SSUH Blansko 1606 1:26:16 4 Zetek Jiří, 46 VMEZ Krnov 0105 1:26:35 22B Vrága Zdeněk, ROŽN Hranice 1509 1:26:45 9C Bartoněk Jiří LSZL Hranice 1509 1:26:49 52 Hromek Tomáš, 040860 KROM Vyškov 2605 1:27:08 10C Novotný František, 030346 KROM Hranice 1509 1:28:11 55 Pečenka Libor, 61 KHVM Pardubice 0805 1:30:10 13B Prokop Jiří, 56 SvZL Olomouc 2104 1:30:24 6C Kupec Pavel, 43 LSZL Olomouc 2104 1:34:05 256 Kundera Karel, 050974 ZLÍN Brno 1407

maraton

2:28:51 1 Bukovjan Vlastimil, 270761 OTRO N.Mesto/V 0109 2:35:40 4B Filip Václav, 130960 KROM N.Mesto/V 0109 2:44:51 5 Maceček Vladimír, 281075 KROM Kroměříž 2710 2:52:03 7 Šašek Jaroslav, 230658 PRAV Ostrava 2209 3:01:09 169 Talaš Jaromír, 130154 SKDO Praha 2005 3:02:07 175 Sehnal Tomáš, 73 HOHO Praha 2005 3:10:20 3 Novotný František, 030346 KROM Ostrava 2209 3:15,00 353 Zetek Jiří, 46 VMEZ Praha 2005 3:18:00 19 Budík Karel, 56 LSZL Benešov 1310 3:18:26 9 Dudák Jan, 73 SPUR Ostrava 2209 3:25:07 35 Profous Petr, 58 OsNV Kroměříž 2710 3:27:02 5 Kabelík Jaroslav, 41 SSUH Rájec 1108 3:36:59 47 Hybl Bronislav, 61 LSZL Kroměříž 2710 4:09:22 22C Zapletal Josef, 010243 KROM Čadca 0906 4:18:40 61 Macek Vojtěch, 270144 KROM Kroměříž 2710

110m překážek

14,34 1 Bureš Pavel, 130374 ZLÍN Praha 0206 15,86 4 Hlavinka Pavel, 170883 OTRO Ostrava 0605 J 16,21 4B Vojtek Lukáš, 140778 ZLÍN Třinec 1905 16,97 1B Podzemný Petr, 180283 VMEZ Ostrava 0605 J 17,5 2C Janiš Martin, 240574 ZLÍN Šumperk 1509 17,5 5 Horák Jan, 230765 SSUH Brno 1609 18,37w 3r Fr.Místek 0306 19,7 D Surý Vadim, 170683 OTRO Otrokovice 1410 J 20,8 D Blaha Josef, 230382 SSUH Uh.Hrad. 2610 J 21,4 D Wilczynski Ondřej, 140179 OTRO Otrokovice 1410 22,9 D Hořt Daniel, 030273 OTRO Otrokovice 1410 23,3 D Baška Marek, 091076 OTRO Otrokovice 1410

110m překážek (dorostenci)

17,3 D Oliva Martin, 270784 ZLÍN Otrokovice 1410 18,5 D Michnáč Daniel, 110685 ZLÍN Otrokovice 1410 18,9 D Motelka Pavel, 240484 ZLÍN Otrokovice 1410 20,22 D Bartunčík Jakub, 060685 VMEZ Olomouc 0906 21,4 D Vávra Jan, 250884 SSUH Uh.Hrad. 2610 s větrem 17,55 D Voštiňák Radek, 280685 VMEZ Olomouc 0906 18,01 D Hegar Ondřej, 181185 VMEZ Olomouc 0906

400m překážek

54,53 4r Vojtek Lukáš, 140778 ZLÍN Jablonec 3006 57,00 5C Slaměna Petr, 090169 ZLÍN Šumperk 0206 57,17 3 Štourač Josef, 120573 OTRO Ostrava 2705 59,28 1B Šerka Karel, 031170 KROM Šumperk 0206 59,54 2 Hlavinka Pavel, 170883 OTRO Ostrava 0605 J 59,5 1B Vypušťák Miroslav, 070670 KROM Šumperk 1509 e60,13 4B Olomouc 0109 59,90 2B Škubal Jakub, 200885 ZLÍN Šumperk 0206 D 61,47 1D Opravil Jiří, 070583 OTRO Brno 2209 J 77,2 5 Velísek Aleš, 171285 ZLÍN Šumperk 0909 D

400m překážek (dorostenci)

59,08 4r Škubal Jakub, 200885 ZLÍN Ostrava 2306

3000m překážek

9:51,0 5 Maceček Vladimír, 281075 KROM Zlín 1606 10:00,1 6 Šumbera Jakub, 040182 ZLÍN Zlín 1606 J 10:46,82 6 Kalenda Jan, 030785 ZLÍN Ostrava 0605 D 11:00,6 11 Kundera Karel, 050974 ZLÍN Zlín 1606 11:52,3 13 Uřičář Vojtěch, 200559 ZLÍN Zlín 1606 12:07,85 7 Stromšík Zdeněk, 240264 VMEZ Třinec 1606 12:21,61 8 Schmied Martin, 081282 CHRO Třinec 1606 J

2000m překážek (dorostenci)

6:34,03 2 Kalenda Jan, 030785 ZLÍN Ostrava 2705

výška

205h Žbel Petr, 120580 ZLÍN Hustopeče 1301 200v 9 Olomouc 0805 188h 13 Janiš Martin, 240574 ZLÍN Bratislava 2801 187v 6 Šumperk 1509 188 V Pospíšil Michal, 300483 ZLÍN Val.Mez. 0910 J 185h 8 Podzemný Petr, 180283 VMEZ Val.Mez. 0303 J 184v 1 Fr.Místek 0306 185 1 Gregárek Michal, 211173 SSUH Uh.Hrad. 1905 185 1 Motelka Pavel, 240484 ZLÍN Břeclav 1207 D 184 V Bartunčík Jakub, 060685 VMEZ Ostrava 1206 D 178h 3 Jablonec 1310 181 8 Skoupý Libor, 181282 ZLÍN Šumperk 1509 J 181h 2 Jirásek Tomáš, 020686 VMEZ Jablonec 1310 ž 175v 1 Uh.Hrad. 1505 180 D Hořt Daniel, 030273 OTRO Otrokovice 1407 180 V Milián Mário, 120782 PŠHO Val.Mez. 0910 J 180 6 Horák Jan, 230765 SSUH Brno 1609 178 1 Voštiňák Radek, 070685 VMEZ Třinec 1606 D 178 2 Hlaváč Jakub, 060783 CHRO Třinec 1606 J 178 2 Němec Tomáš, 150486 ZLÍN Kladno 2909 ž 175 2 Klučka Radovan, 84 gyZL Zlín 2604 D 175 1 Bujáček Pavel IŠUB Uh.Hrad. 0905 J 175 1 Galuška Marek IŠUB Uh.Hrad. 0905 J junioři /7 viz výše 174 4 Kolařík Pavel, 83 OUOT Zlín 2509 174 4 Macek David, 120982 ZLÍN Zlín 2509 170 D Blaha Josef, 230382 SSUH Uh.Hrad. 2510 dorostenci /4 viz výše 170 10 Velísek Aleš, 171285 ZLÍN Ostrava 0605 168 V Novosad Vlastimil, 85 PŠVS Val.Mez. 0910 166 7 Čech Petr, 84 gyVK Zlín 2509 165h 10 Hegar Ondřej, 181185 VMEZ Otrokovice 2501 165v D Olomouc 0806 165 V Kříž, 85 šSLČ Zlín 1605 165 V Pejša Jan, 85 šMán Zlín 1605

tyč

425 5 Pravda Zdeněk, 140276 ZLÍN Šumperk 0206 410 7 Kuneta Miroslav, 010578 ZLÍN Třinec 1905 300 D Hořt Daniel, 030273 OTRO Otrokovice 1407 290 D Gybas Petr, 270546 OTRO Otrokovice 1407 280 4 Gregárek Michal, 211173 SSUH Třinec 1606 266 D Motelka Pavel, 240484 ZLÍN Otrokovice 1410 D 260 D Němec Tomáš, 150486 ZLÍN Zlín 0606 ž 255 D Podhajský Martin, 260176 OTRO Otrokovice 1410 250 D Bartunčík Jakub, 060685 VMEZ Olomouc 0906 D 240 D Pšenčík Robert, 050973 OTRO Otrokovice 1407 240 D Macharáček Jan, Otro Otrokovice 1407 240 D Procházka Jan, Otro Otrokovice 1407 240 D Hrubeš Jan, Otro Otrokovice 1407 230 D Hegar Ondřej, 181185 VMEZ Olomouc 0906 D 230 D Blažek Miroslav, 070386 VMEZ Olomouc 0806 ž 230 D Blaha Josef, 230382 SSUH Uh.Hrad. 2610 J 220 D Jirásek Tomáš, 020686 VMEZ Olomouc 0806 ž 220 D Michnáč Daniel, 110685 ZLÍN Otrokovice 1410 220 D Wilczynski Ondřej, 140179 OTRO Otrokovice 1410 220 D Baška Marek, 091076 OTRO Otrokovice 1410 200 D Velísek Aleš, 171285 ZLÍN Zlín 0606 D

dálka

719 1 Blaha Josef, 230382 SSUH Třinec 1606 J 668 1 Toufar Adam, 230384 ZLÍN Zlín 2604 D 666h 6 Surý Vadim, 170683 OTRO Bratislava 2801 J 645v 2 Zlín 2604 650h 7 Opravil Jiří, 070583 OTRO Praha 2402 J 634v 11 Třinec 1905 637 2 Filák Jaroslav, 170887 ZLÍN Kladno 2909 ž 628 4 Přibyl Jindřich, 261076 ZLÍN Zlín 2508 625 5 Gilk Erik, 260271 SSUH Brno 1609 617 4 Podzemný Petr, 180283 VMEZ Třinec 1606 J 615 V Zuzaňák Jakub, 83 PŠVS Val.Mez. 0910 J 612h 2 Urban Jiří, 050255 OTRO Olomouc 0302 595v 4 Šumperk 0906 611 1 Navrátil Pavel, 84 SSUH Uh.Hrad. 0905 D 611 V Milián Mário, 120782 PŠHO Val.Mez. 0910 J 607 2 Gottwald David, 310883 HOLE Uh.Hrad. 0505 J 601 1 Bartoš, 86 šSLČ Znojmo 1106 ž 599h Bartunčík Jakub, 060685 VMEZ Jablonec 1310 D 583v D Olomouc 0806 596 D Kouřil Jan, 220686 OTRO Otrokovice 1410 ž 594 D Motelka Pavel, 240484 ZLÍN Otrokovice 1310 D 593 V Škubal Jakub, 200885 ZLÍN Brumov 1005 D 589 1 Švehlík Jiří IŠUB Uh.Hrad. 0905 J 586 V Květoň Petr, 290586 VMEZ Ostrava 1206 ž junioři /8 viz výše 582h 9 Turek Rostislav, 110283 OTRO Ostrava 2001 570 6 Kapusta Vladimír, 270983 VMEZ Hranice 2604 dorostenci /5 viz výše 579 7 Mikulec Roman, 85 SSUH Olomouc 0209 578 D Voštiňák Radek, 070685 VMEZ Olomouc 0806 568 V Nachtmann Pavel, 030685 PŠVS Val.Mez. 0910 567 D Hegar Ondřej, 181185 VMEZ Olomouc 0806 565 D Vávra Jan, 250884 SSUH Uh.Hrad. 2510

trojskok

1445 1 Toufar Adam, 230384 ZLÍN Kladno 0906 D 1380 1 Blaha Josef, 230382 SSUH Brno 2209 J 1364 7 Bobál Pavel, 120865 OTRO Třinec 1905 1340h 6 Turek Rostislav, 110283 OTRO Bratislava 2801 J 1285v 4 Ostrava 0605 1313 2 Gilk Erik, 260271 SSUH Brno 1609 1311h 10 Surý Vadim, 170683 OTRO Bratislava 2801 J 1277v 6 Ostrava 0605 1292 15 Žbel Petr, 100580 ZLÍN Zlín 1606 1229 13 Janiš Martin, 240574 ZLÍN Šumperk 0206 1174 14 Slovák Daniel, 311084 ZLÍN Šumperk 0909 D 1161 8 Skákal Oldřich, 020187 CHRO Olomouc 0209 ž 1099 2 Škubal Jakub, 200885 ZLÍN Zlín 1104 D 1074 3 Filák Jaroslav, 170887 ZLÍN Zlín 1104 ž 950 4 Juřena Jakub, 060185 ZLÍN Zlín 1104 D

koule 7,25kg

1360 2 Staroveský Lukáš, 300877 ZLÍN Šumperk 1509 1336 1 Sklenář Robert, 190268 SSUH Brno 1609 1311 3 Podhajský Radek, 210674 OTRO Šumperk 1509 1238 10 Doležal Pavel, 011083 OTRO Šumperk 0206 J 1219 6 Němec Jan, 110275 ZLÍN Šumperk 1509 1197 6 Kovačič Bohumil, 210158 SSUH Brno 1609 1162 6 Hadaš Jaroslav, 031174 SSUH Olomouc 0209 1144 2 Žbel Petr, 100580 ZLÍN Olomouc 2908 1135 12 Veselý Vítězslav, 270283 ZLÍN Šumperk 1509 J 1102 9 Uhlík František, 071044 OTRO Třinec 1606 1100 V Vrána Jan, 081181 ZLÍN Otrokovice 1310 1072 D Baška Marek, 091076 OTRO Otrokovice 1310 1063 8 Knotek Josef, 310753 VMEZ Uh.Hrad. 1905 1038 14 Podhajský Martin, 260176 OTRO Šumperk 1509 1033 D Černý Michal, ? Otrokovice 1407 996 D Hořt Daniel, 030273 OTRO Otrokovice 1407 957 3 Ondrůšek Jiří, 52 SSUH Uh.Hrad. 0505 943 D Marek Andrej, ? Otrokovice 1407 937 D Vylímec Jiří, 090873 OTRO Otrokovice 1407

koule 6,25kg (junioři)

1433 2 Doležal Pavel, 011083 OTRO Šumperk 0909 1219 7 Veselý Vítězslav, 270283 ZLÍN Ostrava 0605 1180 1 Beran Jiří, 070383 ZLÍN Zlín 0404 1131 1 Matuš Michal IŠUB Uh.Hrad. 0905 1100 2 Zetka Michal IŠUB Uh.Hrad. 0905 1061 11 Antoš Petr, 170583 ZLÍN Ostrava 0605 1053 3 Hlaváč Petr gyUH Uh.Hrad. 0905 1037 4 Kovařík Filip OUUB Uh.Hrad. 0905 1033 5 Burša František OUUB Uh.Hrad. 0905 993 14 Sluka Martin, 130983 SSUH Ostrava 0605

koule 5kg (dorostenci)

1229 3 Kulenda Tomáš, 030386 ZLÍN Zlín 2509 ž 1195 D Motelka Pavel, 240484 ZLÍN Otrokovice 1410 1177 V Hruboš Ondřej, 84 gyUH Val.Mez. 0910 1090 1 Toufar Adam, 230384 ZLÍN Zlín 0404 1048 1 Jankůj Martin IŠUB Uh.Hrad. 0905 1045 V Blažek Miroslav, 070386 VMEZ Val.Mez. 0910 ž 1016 11 Vladar Jan, 85 OUSČ Zlín 2509 1015 12 Ševčík Petr, 85 PŠZL Zlín 2509 1004 15 Vašek Petr, 201184 KROM Kroměříž 1809 972 2 Janík Přemysl gyUH Uh.Hrad. 0905

disk 2kg

4099 4 Hošek Karel, 040458 KROM Šumperk 1509 4083 1 Kovačič Bohumil, 210158 SSUH Olomouc 0209 3998 8 Staroveský Lukáš, 300877 ZLÍN Zlín 1606 3959 1 Sklenář Robert, 190268 SSUH Uh.Hrad. 1905 3926 7 Podhajský Radek, 210674 OTRO Šumperk 0206 3862 1 Vrána Jan, 081181 ZLÍN Zlín 2504 3791 4 Žbel Petr, 100580 ZLÍN Olomouc 2908 3755 5 Uhlík František, 071044 OTRO Olomouc 0209 3734 11 Doležal Pavel, 011083 OTRO Ostrava 2406 J 3728 9 Němec Jiří, 110275 ZLÍN Šumperk 1509 3477 8 Květoň Svatopluk, 120958 VMEZ Třinec 1606 3356 8 Kovačič Jiří, 150257 SSUH Uh.Hrad. 1905 3240 1 Antoš Petr, 170583 ZLÍN Zlín 1104 J 3224 10 Knotek Josef, 310753 VMEZ Uh.Hrad. 1905 3185 9 Ressler Ivan, 120963 SSUH Olomouc 0209 3181 P Urban Jiří, 050255 OTRO Olomouc 0105 3114 3 Navrátil Ivo, 180584 ZLÍN Zlín 2504 D 3083 V Baška Marek, 091076 OTRO Otrokovice 1310 3056 V Podhajský Martin, 260176 OTRO Otrokovice 1310 3023 4 Utíkal Pavel, 240464 OTRO Zlín 2508 junioři /3 viz výše 2780 9 Beran Jiří, 070383 ZLÍN Ostrava 0605 2755 1 Polášek Jan, 191083 ZLÍN Zlín 2609 2541 D Surý Vadim, 170683 OTRO Otrokovice 1410 2309 D Blaha Josef, 230382 SSUH Uh.Hrad. 2610 2114 14 Veselý Vítězslav, 270283 ZLÍN Ostrava 0605

disk 1,5kg (dorostenci)

4010 1 Navrátil Ivo, 180584 ZLÍN Zlín 2609 3678 D Motelka Pavel, 240484 ZLÍN Otrokovice 1410 3335 2 Toufar Adam, 230384 ZLÍN Zlín 1104 2505 D Voštiňák Radek, 070685 VMEZ Olomouc 0906 2324 D Hegar Ondřej, 181185 VMEZ Olomouc 0906 2213 D Vávra Jan, 250884 SSUH Uh.Hrad. 2610 2198 D Bartunčík Jakub, 060685 VMEZ Olomouc 0906

oštěp 800g

6618 3 Veselý Vítězslav, 270283 ZLÍN Prostějov 2209 J 6412 1 Bůžek Mojmír, 190281 VMEZ Šumperk 0206 6232 1 Hubík Adam, 260873 ZLÍN Třinec 1905 5928 4 Zatloukal David, 040480 ZLÍN Třinec 1905 5757 1 Sklenář Robert, 190268 SSUH Uh.Hrad. 1905 5713 2 Staroveský Lukáš, 300877 ZLÍN Zlín 2508 5532 5 Krejčiřík Petr, 240579 KROM Šumperk 0206 5159 6 Žbel Petr, 100580 ZLÍN Šumperk 1509 5043 7 Podhajský Radek, 210674 OTRO Šumperk 1509 4938 15 Podhajský Martin, 260176 OTRO Zlín 1606 4889 14 Šerka Karel, 031170 KROM Šumperk 0206 4720 1 Beran Jiří, 070383 ZLÍN Zlín 1804 J 4638 5 Rozum Miloš, 260773 SSUH Třinec 1606 4588 V Baška Marek, 091076 OTRO Otrokovice 1310 4557 20 Vrána Jan, 081181 ZLÍN Šumperk 0206 4448 3 Čala Josef, 120384 ZLÍN Zlín 2508 D 4392 5 Knotek Martin, 160483 ZLÍN Ostrava 2705 J 4373 3 Surý Vadim, 170683 OTRO Brno 2209 J 4337 12 Ressler Ivan, 120963 SSUH Brno 1609 4301 D Vylímec Jiří, 090873 OTRO Otrokovice 1407 junioři /5 viz výše 4208 1 Matuš Michal IŠUB Uh.Hrad. 0905 4127 2 Zetka Michal IŠUB Uh.Hrad. 0905 4096 D Blaha Josef, 230382 SSUH Uh.Hrad. 2610 3866 6 Doležal Pavel, 011083 OTRO Brno 2209 3700 1 Polášek Jan, 191083 ZLÍN Zlín 1704

oštěp 600g (dorostenci)

5806 1 Motelka Pavel, 240484 ZLÍN Břeclav 1207 4128 1 Toufar Adam, 230384 ZLÍN Zlín 1804 3817 1 Náplava Jiří, 220184 SSUH Uh.Hrad. 0905 3548 ms Velísek Aleš, 171285 ZLÍN Otrokovice 2905 3522 D Hegar Ondřej, 181185 VMEZ Olomouc 0906 3480 2 Jankůj Martin IŠUB Uh.Hrad. 0905 3380 D Bartunčík Jakub, 060685 VMEZ Olomouc 0906 3223 D Michnáč Daniel, 110685 ZLÍN Otrokovice 1410 2935 3 Zimčík Tomáš OUUB Uh.Hrad. 0905 2854 D Voštiňák Radek, 070685 VMEZ Olomouc 0906

kladivo 7,25kg

4801 5 Horák Jan, 230765 SSUH Uh.Hrad. 0505 4706 3 Podhajský Radek, 210674 OTRO Třinec 1905 4370 1 Kovačič Bohumil, 210157 SSUH Olomouc 0209 4338 5 Baška Marek, 091076 OTRO Šumperk 1505 4205 7 Konečný Jaromír, 161061 KROM Třinec 1905 3985 3 Květoň Svatopluk, 120958 VMEZ Uh.Hrad. 1905 3639 4 Tvrdoň František, 210251 SSUH Uh.Hrad. 1905 3627 14 Němec Jan, 110275 ZLÍN Třinec 1905 3590 13 Hošek Karel, 040458 KROM Šumperk 0206 3436 6 Kovačič Jiří, 150257 SSUH Uh.hrad. 1905 3386 17 Polášek Jan, 191083 ZLÍN Třinec 1905 J 3210 10 Sklenář Robert, 190268 SSUH Brno 1609 2878 V Podhajský Martin, 260176 OTRO Otrokovice 1310 2632 9 Knotek Josef, 310753 VMEZ Uh.Hrad. 1905 2315 V Doležal Pavel, 011083 OTRO Otrokovice 1310 J 2253 13 Janiš Martin, 240574 ZLÍN Šumperk 1505 2022 V Vrána Jan, 081181 ZLÍN Otrokovice 1310 1980 13 Hadaš Jaroslav, 031174 SSUH Brno 1609

kladivo 6,25kg (junioři)

4182 1 Polášek Jan, 191083 ZLÍN Zlín 2509 3636 2 Veselý Vítězslav, 270283 ZLÍN Hodonín 2804 2552 13 Sluka Martin, 130983 SSUH Ostrava 0605 2508 6 Doležal Pavel, 011083 OTRO Brno 2209

kladivo 5kg (dorostenci)

5256 1 Kulenda Tomáš, 030386 ZLÍN Zlín 0810 ž

desetiboj

4420 2 Surý Vadim, 170683 OTRO Otrokovice 1410 J 11,5-635-865-159-57,4-19,7-2541-173-4248-5:31,5 3824 3 Wilczynski Ondřej, 140179 OTRO Otrokovice 1410 12,0-533-826-171-58,3-21,4-2461-220-3063-5:53,3 3335 4 Hořt Daniel, 030273 OTRO Otrokovice 1410 12,7-547-963-167-67,2-22,9-2472-281-3940-7:57.0 2788 5 Baška Marek, 091076 OTRO Otrokovice 1410 14,6-520-1072-140-70,9-23,3-2781-220-4115-7:33,4 junioři 4899 1 Blaha Josef, 230382 SSUH Uh.Hrad. 2610 11,4-673-953-170-53,7-20,8-2309-230-4096-5:06,7 4461 1 Surý Vadim, 170683 OTRO Otrokovice 1410 11,5-635-934-159-57,4-19,7-2541-173-4248-5:31,5 dorostenci 5071 1 Motelka Pavel, 240484 ZLÍN Otrokovice 1410 12,4-594-1195-174-58,9-18,9-3678-266-5071-5:21,0 4633 16 Hegar Ondřej, 181185 VMEZ Olomouc 0906 12,80-567-956-165-56,08-18,01w-2324-230-3522-4:41,99 4221 1 Vávra Jan, 250884 SSUH Uh.Hrad. 2610 12,6-565-849-160-53,3-21,4-2213-0-3386-4:22,4 4186 2 Oliva Martin, 270784 ZLÍN Otrokovice 1410 11,7-555-778-155-54,5-17,3-1657-173-2250-4:57,3 4169 20 Bartunčík Jakub, 060685 VMEZ Olomouc 0906 12,56-583-903-174-59,61-20,22-2198-250-3380-5:28,57 4149 21 Voštiňák Radek, 070685 VMEZ Olomouc 0906 12,86-578-917-177-58,22-17,55w-2505-0-2854-5:32,39 3943 3 Michnáč Daniel, 110685 ZLÍN Otrokovice 1410 12,7-527-816-150-59,7-18,5-2095-220-3223-4:54,7

4x100m

42,69 2B J. Otrokovice Jablonec 3006 Pospíšil-Šrom-Štourač-Surý 43,81 1 Sl.Sl.Uh.Hradiště Třinec 1606 Náplava-Blaha-Chlachula-Omelka 45,0 5 AK Zlín Šumperk 1509 Molek-Vojtek-Navrátil-Skoupý 46,98 5B J. Otrokovice Třinec 1905 Urban-Wilczynski-Surý-Kouřil 47,01 3 AK Zlín Brno 2209 D Navrátil-Oliva-Pospíšil-Toufar 47,02 4B J.Otrokovice Olomouc 0109 Bobál-Opravil-Turek-Wilczynski 47,17 1B Sl.Sl. Uh.Hradiště Třinec 1606 Rozum-Horák-Bilavčík-Vávra 47,1 1B Sl.Sl. Uh.Hradiště Uh.Hrad. 1905 Stašek-Tomeček-Šuránek-Vávra 47,57 6 AK Zlín Ostrava 2306 D Kalenda-Navrátil-Slovák-Škubal 47,8 6B AK Kroměříž Zlín 1606 Krejčiřík-Vypušťák-Šerka-Stonavský další el. časy 45,98 6 AK Zlín Třinec 1905 Vojtek-Slaměna-Skoupý-Molek smíšené 45,53 1 J. Otrokovice Ostrava 0605 J Hlavinka-Opravil-Blaha-Omelka 46,26 5B AK Zlín Šumperk 0206 Molek-Navrátil-Škubal-Kiessewetter junioři 48,4 5 TJ Val. Meziříčí Uh.hrad. 1905 Kapusta-Podzemný-Bartunčík-Voštiňák 49,74 7 Technoplast Chropyně Třinec 1606 Hrabálek-Skákal-Vaverka-Hlaváč dorostenci /2 viz výše

4x400m

3:29,64 1 AK Zlín Šumperk 0206 Vojtek-Trňáček-Koňarik-Slaměna 3:35,44 6 J. Otrokovice Třinec 1905 Hlavinka-Opravil-Štourač-Turek 3:37,5 3 AK Zlín Šumperk 1509 Škubal-Slovák-Koňarik-Ryška 3:38,8 1 Sl.Sl.Uh.Hradiště Olomouc 0209 ? 3:42,6 2 Sl.Sl.Uh.Hradiště Olomouc 0209 ? 3:44,11 7 AK Zlín Třinec 1905 Moravčík-Trňáček-Plaček-Slovák 3:47,47 6B AK Kroměříž Olomouc 0109 Bartík-Vypušťák-Šerka-Stomavský 3:48,99 2 Sl.Sl. Uh. Hradiště Fr.Místek 0306 Šuránek-Šuránek-Horák-Omelka 3:49,3 2 Sl.Sl.Uh.Hradiště Brno 1609 Rozum-Stindl-Mikulec-Šuránek D. 3:51,8 5 AK Zlín Šumperk 0909 J Navrátil-Oliva-Pospíšil-Škubal junioři /1 viz výše 3:54,0 6 J. Otrokovice Šumperk 0909 Hanák-Chaloupka-Kouřil-Turek dorostenci 3:51,21 5 AK Zlín Ostrava 2705 Škubal-Kalenda-Slovák-Moravčík

20 km chůze

1:43:31 2 Prudký Aleš, 110966 OTRO Brandýs 1305 1:43:51 3 Janoušek Jiří, 281151 OTRO Brandýs 1305 2:03:26 7 Petřík Michal, 130777 OTRO Brandýs 1305 Doplňkové disciplíny

60m

6,94h 4m Břeň Martin, 160178 KROM Praha 1702 7,00h 5r Pospíšil Jaroslav, 100873 OTRO Praha 1702 7,02h 3 Molek Antonín, 161081 ZLÍN Bratislava 2801 7,13h 2r Bureš Pavel, 130374 ZLÍN Bratislava 2801 7,19h 1B Omelka Jaroslav, 210583 SSUH Praha 2402 J 7,0 1 Květoň Petr, 290586 VMEZ Otrokovice 2005 ž 7,25h 1r Šrom Pavel, 050176 OTRO Bratislava 2801 7,1 2 Filák Jaroslav, 170887 ZLÍN Otrokovice 2005 ž 7,35h 2r Blaha Josef, 230382 SSUH Bratislava 2801 J 7,41h 2 Náplava Jiří, 220184 SSUH Olomouc 0601 D junioři /2 viz výše 7,47h 6r Surý Vadim, 170683 OTRO Bratislava 2801 7,67h 9 Opravil Jiří, 070583 OTRO Ostrava 1302 7,69h 10 Turek Rostislav, 110283 OTRO Ostrava 1302 7,70h 2r Hlavinka Pavel, 170883 OTRO Olomouc 0302 dorostenci /1 viz výše 7,43 2 Škubal Jakub, 200885 ZLÍN Šumperk 1306 7,3h 2r Kučeravec Pavel, 160684 CHRO Olomouc 2001 7,6 1 Toufar Adam, 230384 ZLÍN Zlín 0404 7,82 V Machala Petr, 85 šHOV Ostrava 1206 7,88h 2r Oliva Martin, 270784 ZLÍN Olomouc 0601

150m

17,10 1 Pospíšil Jaroslav, 100873 OTRO Olomouc 2208 17,73 1 Filák Jaroslav, 170887 ZLÍN Kladno 2909 ž 17,46 1r Květoň Petr, 290586 VMEZ Praha 0607 ž 17,86h 1 Omelka Jaroslav, 210583 SSUH Bratislava 0402 J 17,8 1 Stašek Jiří, 170686 SSUH Kroměříž 2606 ž 18,07e 3 Šumperk 1706 18,06 3 Opravil Jiří, 070583 OTRO Olomouc 2208 J ------------- 19,08 6 Bártík Tomáš, 030482 KROM Olomouc 2208 J 19,1 1 Škubal Jakub, 200885 ZLÍN Zlín 1104 D

300m

36,81 1 Filák Jaroslav, 170887 ZLÍN Šumperk 1706 ž 38,91h 1 Vávra Jan, 250884 SSUH Bratislava 0402 D 39,91 2C Hečko Martin, 160187 ZLÍN Kladno 2909 ž 40,1 1 Hubáček Aleš, 86 šBÍL Uh.Hrad. 0205 ž 40,48 2B Kubáček Svatopluk, 120786 KROM Třinec 2309 ž

1000m

2:30,73 5 Vávra Jan, 250884 SSUH Olomouc 0805 D 2:32,7 1 Trňáček Pavel, 181077 ZLÍN Zlín 2508 2:39,7 4 Šuránek David, 160479 SSUH Zlín 2508 2:41,4 2 Slovák Dalibor, 310384 ZLÍN Zlín 2508 D 2:42,8 8 Šuránek Michal, 280278 SSUH Zlín 2508 2:44,3 9 Stindl Jan, 190674 SSUH Zlín 2508 2:44,6 10 Lučan Vladimír, 040677 ZLÍN Zlín 2508 2:48,2 4 Moravčík Petr, 310385 ZLÍN Zlín 2508 D 2:48,9 13 Rexa Martin, 131279 ZLÍN Zlín 2508 2:59,8h 4 Kalenda Jan, 030785 ZLÍN Olomouc 2001 D

2000m

6:02,91 1 Pernický Martin, 75 Zlín Ostrava 1608

3000m

9:12,2 9 Maceček Vladimír, 281075 KROM Olomouc 0109 9:25,2 11 Novotný Bronislav, 250170 KROM Olomouc 0109

Hodinovka

17.140 1 Filip Václav, 130960 KROM Karviná 1605 16.790 4 Bětík Miroslav, 250472 KROM Uh.Hrad. 0105 16.250 5 Stindl Jan, 190674 SSUH Uh.Hrad. 0105

60m překážek

7,99h 2 Bureš Pavel, 130374 ZLÍN Praha 1702 8,48h 6B Vojtek Lukáš, 140778 ZLÍN Praha 1702 8,73h 5 Hlavinka Pavel, 170883 OTRO Praha 2403 J

sprint.trojboj (60-100-200)

2562 1 Šrom Pavel, 050176 OTRO Jihlava 2209 6,8-10,7-22,4 1734 5 Urban Jiří, 050255 OTRO Jihlava 2209 7,6-12,3-25,1 1615 5 Bartík Tomáš, 030482 KROM Olomouc 1508 J 8,06-12,65-25,72

klas.pětiboj (dá-oš-200-di-1500)

2281 15 Urban Jiří, 050255 OTRO Olomouc 0105 590-3667-26,24-3181-5:47,54 2193 1 Pospíšil Zbyněk, 011157 Zlín Brno 2209 571-3425-27,8-2333-6:23,4 2077 5 Gilk Erik, 260271 SSUH Blansko 3006 596-3710-26,3-2426-5:58,3 1866 19 Wilczynski Ondřej, 140179 OTRO Olomouc 0105 522-3218-25,45-2628-6:31,69

břemeno (25,4 kg)

8,06 8 Baška Marek, 091076 OTRO Čejkovice 0909

břemeno (15,88 kg)

1378 1 Kovačič Bohumil, 210158 SSUH Brno 0707

kámen (50 kg)

3,34 8 Baška Marek, 091076 OTRO Čejkovice 0909

antický disk (5 kg)

1455 11 Baška Marek, 091076 OTRO Čejkovice 0909

vrh.trojboj (ko-di-oš)

1620 1 Kovačič Bohumil, 210158 SSUH Brno 0707 1135-3981-3657 1605 1 Vrána Jan, 081181 ZLÍN Otrokovice 1310 1100-3761-4008 1552 2 Doležal Pavel, 011083 OTRO Otrokovice 1310 J 1155-3501-3772 1538 3 Baška Marek, 091076 OTRO Otrokovice 1310 1072-3083-4588

vrh.čtyřboj (ko-di-oš-kl)

2183 1 Kovačič Bohumil, 210158 SSUH Brno 0707 1135-3981-3657-4308 2015 1 Baška Marek, 091076 OTRO Otrokovice 1310 1072-3083-4588-3784 1837 2 Podhajský Martin, 260176 OTRO Otrokovice 1310 999-3056-4708-2878 1801 3 Vrána Jan, 081181 ZLÍN Otrokovice 1310 1100-3761-4008-2022 1794 4 Doležal Pavel, 011083 OTRO Otrokovice 1310 J 1155-3501-3772-2315

vrh.pětiboj (kl-ko-di-oš-bř)

2848 1 Kovačič Bohumil, 210158 SSUH Brno 0707 4308-1135-3981-3657-1378

4x150m

1:15,61h 4 TJ Val. Meziříčí Jablonec 1310 D Květoň-Pětroš-Pobořil-Bartunčík

4x200m

1:36,18h 3C Ji Otrokovice Praha 2502 J Hlavinka-Turek-Opravil-Surý

400-300-200-100m

2:09,91h 9 gymn. Zlín Jablonec 0311 Oliva-Pálka-Surý-Toufar 2:10,0 1 Sl.Sl.Uh.Hradiště Uh.Hrad. 0505 Šuránek-Blaha-Vávra-Omelka

12 minut

3.668 1 Vávra Jan, 250884 SSUH Uh.Hrad. 0105 D 3.335 2 Moravčík Petr, 310385 ZLÍN Uh.Hrad. 0105 D

25 km silnice

1:35:59 3 Novotný Bronislav, 250170 KROM Brno 0809 1:46:05 3 Filip Václav, 130960 KROM Velká 0408 1:47:23 15 Dudák Jan, 73 SPUR Brno 0809

10 km chůze (okruh)

52:23 Janoušek Jiří, 281151 OTRO Olomouc 2904 53:42 Prudký Aleš, 110966 OTRO Olomouc 2904 61:27 Petřík Michal, 130774 OTRO Olomouc 2904

ŽÁCI STARŠÍ

60m

7,0 1 Květoň Petr, 290586 VMEZ Otrokovice 2005 7,40e 2m Praha 0507 7,1 2 Filák Jaroslav, 170887 ZLÍN Otrokovice 2005 7,35e 3 Šumperk 1706 7,52eh 1 Jablonec 1310 7,2 3 Smolka Petr, 260387 šDře Otrokovice 2005 7,3 4r Bartoš, 86 šSLČ Znojmo 1106 7,4 4 Kouřil Jan, 220686 OTRO Otrokovice 2005 7,80e 2r Šumperk 1706 7,68 3B Stašek Jiří, 170686 SSUH Šumperk 1706 7,73h 5 Pětroš Zdeněk, 280487 VMEZ Jablonec 1310 7,6 2r Otrokovice 2905 7,93e 3r Šumperk 1706 7,5 2r Urbaník Stanislav, 86 šSLČ Znojmo 1106 7,5 D Hanák Jakub, 280186 OTRO Otrokovice 1410 7,82e 2r Třinec 2309 7,81 2C Verner Tomáš, 290386 ZLÍN Šumperk 1306 7,82 2r Tomášek Michal, 071186 OTRO Třinec 2309 7,6 3 Pobořil Jindřich, 101286 VMEZ Kroměříž 2606 7,91e V Ostrava 1206 7,86eh 12 Jablonec 1310 7,6 4 Chaloupka Jindřich, 270686 OTRO Kroměříž 2606 7,6 2 Šmejdler David, 310187 ZLÍN Zlín 2508 7,85e 2D Šumperk 1306 7,89 5r Juránek Jakub, 250487 ZLÍN Kladno 2909

150m

17,46 1r Květoň Petr, 290586 VMEZ Praha 0607 17,73 1 Filák Jaroslav, 170887 ZLÍN Kladno 2909 17,8 1 Stašek Jiří, 170686 SSUH Kroměříž 2606 18,07e 3 Šumperk 1706 18,67 1F Pobořil Jindřich, 101286 VMEZ Šumperk 1706 18,72 2 Hanák Jakub, 280186 OTRO Olomouc 1209 18,5 1 Kouřil Jan, 220686 OTRO Otrokovice 2905 18,81e 4B Šumperk 1706 18,81 3D Šmeidler David, 310187 ZLÍN Třinec 2309 18,7 1 Smolka Petr, 260387 šDře Otrokovice 2005 19,02 3B Chaloupka Petr, 270686 OTRO Třinec 2309 18,8 2 Gmenta Marian, 86 šUHR Uh.Hrad. 0205 19,19 2B Kubáček Svatopluk, 120786 KROM Olomouc 1209 19,23 6C Blažek Tomáš, 181286 OTRO Šumperk 1706 19,0 2B Verner Tomáš, 290386 ZLÍN Zlín 0409 19,28 5B Netušil Marek, 160287 KROM Třinec 2309 19,48 1F Surý Jaroslav, 310786 ZLÍN Kladno 2909

300m

36,81 1 Filák Jaroslav, 170887 ZLÍN Šumperk 1706 39,91 2C Hečko Martin, 160187 ZLÍN Kladno 2909 40,1 1 Hubáček Aleš, 86 šBÍL Uh.Hrad. 0205 40,48 2B Kubáček Svatopluk, 120786 KROM Třinec 2309 40,7 1 Netušil Marek, 160287 KROM Zlín 0409 40,94e 3B Třinec 2309 42,0 2 Oharek Lukáš, 86 šKUN Uh.Hrad. 0205 42,1 3 Peters Jiří, 020686 VMEZ Uh.Hrad. 1505 42,2 3 Blažek Tomáš, 181286 OTRO Zlín 0409 43,0 3 Petlan Jiří, 86 šUHR Uh.Hrad. 0205 44,1 4 Kutálek Petr, 86 šPOL Uh.Hrad. 0205 44,1 4 Válek Roman, 080186 VMEZ Uh.Hrad. 1505 44,2 2 Petržela Tomáš, 100786 OTRO Otrokovice 2005

800m

2:07,48 3r Peters Jiří, 020686 VMEZ Praha 0507 2:07,72 4 Hečko Martin, 160187 ZLÍN Šumperk 1706 2:17,6 V Filák Jaroslav, 170887 ZLÍN Brumov 0905 2:20,3 3 Kubáček Svatopluk, 120786 KROM Zlín 0409 2:21,1 3 Válek Roman, 080186 VMEZ Otrokovice 2005 2:22,46 6 Tomášek Michal, 071187 OTRO Třinec 2309 2:29,0 V Šoula Jan, 250887 ZLÍN Brumov 0905 2:32,4 3 Senaj Petr, 87 VMEZ Kroměříž 2606 2:32,7 8 Petržela Tomáš, 100786 OTRO Uh.Hrad. 0505 2:35,0 5 Glír Tomáš, 280786 VMEZ Otrokovice 2005 2:35,2 5 Ruman Ondřej, 86 VMEZ Uh.Hrad. 1505

1500m

4:31,46h 17 Polášek Jan, 86 gyZL Jablonec 0311 4:32,45v 2 Šumperk 1306 4:31,60h 2 Peters Jiří, 020686 VMEZ Jablonec 1310 4:36,32v 15 Praha 0607 4:38,0 4 Poláček David, 86 šSLČ Znojmo 1106 4:38,3 1 Hubáček Aleš, 86 šBÍL Uh.Hrad. 0205 4:39,46 3B Hečko Martin, 160187 ZLÍN Šumperk 1306 4:45,8 2 Válek Roman, 080186 VMEZ Otrokovice 2905 4:47,64 6C Kudělka Tomáš, 87 1.ZŠ Šumperk 1306 4:49,1 V Hynčica Michal, 86 šMán Zlín 1605 4:50,17 V Labaj Lukáš, 86 šHOV Ostrava 1206 4:50,4 V Gajdošík Roman, 86 12.ZŠ Zlín 1605 4:51,1 V Budinka Jan, 86 šMán Zlín 1605 4:52,40 7 Koutný Adam, 091186 ZLÍN Kladno 2909

100m překážek

13,80 1 Verner Tomáš, 290386 ZLÍN Kladno 2909 15,26 2 Nedbálek Daniel, 050187 ZLÍN Olomouc 0805 15,84 D Květoň Petr, 290586 VMEZ Olomouc 0806 15,6 D Němec Tomáš, 150486 ZLÍN Zlín 1010 15,89 5B Blažek Miroslav, 070386 VMEZ Šumperk 1706 15,8 D Kouřil Jan, 220686 OTRO Otrokovice 1310 16,5 D Blažek Tomáš, 181286 OTRO Otrokovice 1310 17,96 5 Kutra Igor, 131286 ZLÍN Olomouc 1209 17,8 D Hanák Jakub, 280186 OTRO Otrokovice 1310 18,4 D Chaloupka Petr, 270687 OTRO Otrokovice 1310

200m překážek

29,23 5 Verner Tomáš, 290386 ZLÍN Kladno 2909 29,76 1C Blažek Miroslav, 070386 VMEZ Šumperk 1706 29,9 1 Šmeidler David, 310187 ZLÍN Kroměříž 2606 30,44 1B Kubáček Svatopluk, 120786 KROM Třinec 2309 30,77 8r Blažek Tomáš, 181286 OTRO Praha 0607 33,3 1B Kutra Igor, 131286 ZLÍN Kroměříž 2606 36,2 2B Hybler Roman, 210886 ZLÍN Kroměříž 2606 39,10 5C Barot David, 170987 ZLÍN Třinec 2309

1500m překážek

5:44,02 11 Štefka Vladimír, 220786 ZLÍN Kladno 2909 5:55,05 13 Šoula Jan, 250887 ZLÍN Kladno 2909 6:18,08 17 Kalenda Petr, 030587 ZLÍN Kladno 2909 6:18,16 6 Hybler Roman, 210886 ZLÍN Třinec 2309

výška

181h 2 Jirásek Tomáš, 020686 VMEZ Jablonec 1310 175v 1 Uh.Hrad. 1505 178 2 Němec Tomáš, 150486 ZLÍN Kladno 2909 170h 4 Kříž Pavel, šSLČ Otrokovice 2501 170 6 Mazura Petr, 86 SSUH Uh.Hrad. 0205 170 V Hečko Martin, 160187 ZLÍN Brumov 1005 170 3 Urbaník Stanislav, 86 šSLČ Znojmo 1106 165h 7 Blažek Miroslav, 070386 VMEZ Otrokovice 2501 160v V Ostrava 1206 165 2 Purč Zdeněk, 86 šUBr Uh.Hrad. 0205 165 3 Popelka Jan, 86 SSUH Uh.Hrad. 1505 165 2 Kouřil Jan, 220686 OTRO Otrokovice 2005 165 2 Květoň Petr, 290586 VMEZ Otrokovice 2905

tyč

300 D Němec Tomáš, 150486 ZLÍN Zlín 1010 230 D Blažek Miroslav, 070386 VMEZ Olomouc 0806 220 D Jirásek Tomáš, 020686 VMEZ Olomouc 0806 201 D Kouřil Jan, 220686 OTRO Otrokovice 1310 200 D Květoň Petr, 290586 VMEZ Olomouc 0806 187 D Chaloupka Petr, 270687 OTRO Otrokovice 1310

dálka

637 2 Filák Jaroslav, 170887 ZLÍN Kladno 2909 601 1 Bartoš, 86 šSLČ Znojmo 1106 596 D Kouřil Jan, 220686 OTRO Otrokovice 1410 586 V Květoň Petr, 290586 VMEZ Ostrava 1206 579 2 Šmejdler David, 310187 ZLÍN Olomouc 0805 558 10 Juránek Jakub, 250487 ZLÍN Kladno 2909 550 4 Chaloupka Petr, 270686 OTRO Olomouc 1209 547 1 Hosnédl Luděk, 86 šUHR Uh.Hrad. 0205 544 D Němec Tomáš, 150486 ZLÍN Zlín 0706 543 12 Skákal Oldřich, 020187 CHRO Olomouc 0209

koule 4kg

1463 1 Kulenda Tomáš, 030386 ZLÍN Zlín 2509 1187 V Starýchfojtů Pavel, 86 šVIZ Zlín 1605 1184 2 Verner Tomáš, 290386 ZLÍN Zlín 0409 1183 D Němec Tomáš, 150486 ZLÍN Zlín 1110 1159 V Blažek Miroslav, 070386 VMEZ Ostrava 1206 1141 V Šolc Antonín, 86 šHOV Ostrava 1206 1133 1 Hamšík Vojtěch, 86 šBOJ Uh.Hrad. 0205 1114 D Kouřil Jan, 220686 OTRO Otrokovice 1410 1112 2 Štefka Vladimír, 220786 ZLÍN Zlín 0106 1103 8 Pešek, 86 šSLČ Znojmo 1106 1101 2 Květoň Petr, 290586 VMEZ Otrokovice 2905

disk 1kg

4687 1 Kulenda Tomáš, 030386 ZLÍN Uh.Hrad. 1505 4510 D Němec Tomáš, 150486 ZLÍN Zlín 1010 3309 3 Blažek Miroslav, 070386 VMEZ Otrokovice 2905 3193 D Kouřil Jan, 220686 OTRO Otrokovice 1310 3089 12 Kovář Adam, 160786 KROM Třinec 2309 3089 D Chaloupka Petr, 270686 OTRO Otrokovice 1310 2840 4 Horák Ondřej, 88 SSUH Zlín 0409 2838 D Květoň Petr, 290586 VMEZ Olomouc 0806 2633 5 Štefka Vladimír, 220786 ZLÍN Zlín 0409 2570 4 Jirásek Tomáš, 020686 VMEZ Otrokovice 2905 2507 6 Vojtěšek Martin, 87 SSUH Zlín 0409

oštěp 600g

4331 7 Němec Tomáš, 150486 ZLÍN Kladno 2909 4220 1 Bártek Pavel, 100987 VMEZ Zlín 0409 3986 D Kouřil Jan, 220686 OTRO Otrokovice 1310 3958 3 Janík Martin, 300886 ZLÍN Zlín 0409 3874 D Hanák Jakub, 280186 OTRO Otrokovice 1310 3833 D Květoň Petr, 290586 VMEZ Olomouc 0806 3786 3 Blažek Miroslav, 070386 VMEZ Otrokovice 2005 3768 11 Koutný Adam, 091186 ZLÍN Šumperk 1706 3756 1 Kulenda Tomáš, 030386 ZLÍN Uh.Hrad. 1505 3752 3 Kovář Adam, 160786 KROM Olomouc 1209

kladivo 4kg

6040 1 Kulenda Tomáš, 030386 ZLÍN Zlín 2509 2204 11 Štefka Vladimír, 220786 ZLÍN Třinec 2309

devítiboj

4688 1 Němec Tomáš, 150486 ZLÍN Zlín 1110 15,6-4510-300-3806-8,1-535-1183-160-3:11,4 4420 1 Kouřil Jan, 220686 OTRO Otrokovice 1410 15,8-3193-201-3986-7,5-596-1114-155-3:12,5 4165 8 Květoň Petr, 290586 VMEZ Olomouc 0906 15,84-2838-200-3833-7,49-453-1055-164-3:14,11 3959 10 Blažek Miroslav, 070386 VMEZ Olomouc 0906 16,12-2838-230-3034-8,41-516-1104-155-3:06,14 3426 12 Jirásek Tomáš, 020686 VMEZ Olomouc 0906 18,65-2580-220-3192-8,85-484-921-170-3:14,77 3370 2 Blažek Tomáš, 181286 OTRO Otrokovice 1410 16,5-2255-0-2381-7,7-488-861-155-3:11,8 3115 3 Hanák Jakub, 280186 OTRO Otrokovice 1410 3115-17,8-0-0-3874-7,5-505-950-125-3:07,2 2938 4 Vaculík Petr, 250187 OTRO Otrokovice 1410 19,6-1963-0-2495-8,1-510-765-155-3:11,1 2842 5 Chaloupka Petr, 270687 OTRO Otrokovice 1410 18,4-3089-187-2970-8,1-0-938-150-3:42,8

4x60m

28,52 4 AK Zlín Praha 0507 Filák-Juránek-Šmeidler-Verner 28,57 3B TJ Val. Meziříčí Praha 0507 Květoň-Blažek-Petroš-Pobořil 30,0 V ZŠ Slavičín, Školní 403 Zlín 1605 Ptáček-Stejskal-Urbaník-Bartoš 30,1 1r ZŠ Sportovní, Uh. Hradiště Znojmo 1106 Ondřejka-Přikryl-Mendl-Macko 30,73 1 1. ZŠ Štefánikova, Zlín Šumperk 1406 Filák-Šoula-Machálek-Stuchlík 31,13 2B J.Otrokovice Šumperk 1706 Blažek-Chaloupka-Vaculík-Kouřil 31,4 1r 10. ZŠ Dřevnická, Zlín Znojmo 1106 Smolka-Moravec-Janíček-Dřímal 31,7 V 12.ZŠ Zlín Zlín 1605 Valášek-Petržela-Dědek-Mezírka 31,7 3 AK Kroměříž Kroměříž 2606 Netušil-Kubáček-Slavík-Mařík 32,3 4 AK ZLÍN Kroměříž 2606 Krčmář-Kutra-Hečko-Šoula

3x300m

2:03,1 1 AK Zlín Otrokovice 2905 Verner-Hečko-Filák 2:04,24 3C J.Otrokovice Praha 0607 Blažek-Vaculík-Kouřil 2:08,33 1 J.Otrokovice Olomouc 1209 Kouřil-Chaloupka-Hanák 2:11,8 2 TJ Val. Meziříčí Otrokovice 2905 Válek-Lyčka-Peters 2:12,8 2 AK Kroměříž Zlín 0409 Netušil-Kubáček-Slavík 2:13,74 6 AK Zlín Kladno 2909 Koutný-Surý-Štefka 2:15,39 2 AK Zlín Olomouc 1209 Hečko-Šoula-Obruča 2:15,5 2 J.Otrokovice Otrokovice 2005 Tomášek-Vaculík-Petržela 2:18,72 8 AK Zlín Třinec 2309 Kalenda-Koutný-Kutra 2:20,5 1B AK Zlín Otrokovice 2905 Brázdil-Kutra-Šoula kombinované 2:02,40 3 AK Kroměříž Třinec 2309 Netušil-Kubáček-Tomášek

3 km chůze

18:42,15 6 Hromník Lukáš, 86 ZLÍN Kladno 2909 21:55,14 15 Olšák Lukáš, 87 ZLÍN Kladno 2909 DOPLŇKOVÉ DISCIPLÍNY

100m

12,25 6r Stašek Jiří, 170686 SSUH Ostrava 2705 12,50 7r Kouřil Jan, 220686 OTRO Třinec 1905 12,3 6r Hanák Jakub, 280186 OTRO Šumperk 0909 12,9 3r Blažek Tomáš, 181286 OTRO Uh.Hrad. 0505 13,2 V Ticháček Adam, 86 OAZL Zlín 2509 13,2 D Popelka Jan, 86 SSUH Uh.Hrad. 2510 13,3 6r Skákal Oldřich, 020187 CHRO Uh.Hrad. 1905 13,6 4r Petržela Tomáš, 100786 OTRO Uh.Hrad. 0505

200m

25,8 4C Hanák Jakub, 280186 OTRO Šumperk 0909 26,0 5C Chaloupka Petr, 270686 OTRO Šumperk 0909

400m

60,1 V Blažek Miroslav, 070386 VMEZ Val.Mez. 0910 61,05 4C Skákal Oldřich, 020187 CHRO Fr.Místek 0306

1000m

2:51,7 1 Hečko Martin, 160187 ZLÍN Zlín 2508 3:02,38h 2 Šoula Jan, 250887 ZLÍN Jablonec 1310 3:09,33v 5 Šumperk 1406 3:03,3 1 Smolka Petr, 87 šDře Znojmo 1106 3:04,8 3 Macko Lukáš, 87 šUHr Znojmo 1106 3:06,14 D Blažek Miroslav, 070386 VMEZ Olomouc 0906 3:06,2 D Němec Tomáš, 150486 ZLÍN Zlín 0706

12 minut

3.058 1 Petrucha Michal, 87 SSUH Uh.Hrad. 0105

60m překážek

8,48h 1 Verner Tomáš, 290386 ZLÍN Bratislava 2801 9,33h 3r Nedbálek Daniel, 050187 ZLÍN Jablonec 1702

trojskok

1161 8 Skákal Oldřich, 020187 CHRO Olomouc 0209 1130 1 Chaloupka Petr, 270686 OTRO Otrokovice 1910 1074 3 Filák Jaroslav, 170887 ZLÍN Zlín 1104 1025 2 Blažek Tomáš, 181286 OTRO Otrokovice 1910

koule 5kg

1229 3 Kulenda Tomáš, 030386 ZLÍN Zlín 09 1045 V Blažek Miroslav, 070386 VMEZ Val.Mez. 0910 955 16 Verner Tomáš, 290386 ZLÍN Zlín 09

kladivo 5kg

5256 1 Kulenda Tomáš, 030386 ZLÍN Zlín 0810

kriket

6696 1 Filák Jaroslav, 170887 ZLÍN Zlín 0106 6675 V Rejda Ondřej, 87 šLUH Zlín 1505

Čtyřboj (60-mí-vý/dá-800)

2181 2 Němec Tomáš, 150486 ZLÍN Brumov 1005 7,9-1040-175-3:10,4 2104 1 Filák Jaroslav, 030387 ZLÍN Brumov 0905 7,5-6455-554-2:17,6

ŽÁCI MLADŠÍ

60m

7,8 1 Došek Pavel, 180388 VMEZ Otrokovice 2609 8,0 1r Mendl Petr, 88 šUHr Znojmo 1106 8,0 2 Machálek David, 100588 ZLÍN Otrokovice 2609 8,1 V Kadlčák Martin, 88 šMán Zlín 1505 8,1 3 Skotnica Petr, 88 VMEZ Otrokovice 2609 8,2 1 Ondřejka Václav, 88 šUHr Uh.Hrad. 0205 8,2 1 Janíček Filip, 290188 šDře Otrokovice 2005 8,2 1r Moravec Milan, 88 šDře Znojmo 1106 8,3 2 Mendl Petr, 88 šUHR Uh.Hrad. 0205 8,3 V Lukáš Jan, 88 šLUH Zlín 1505 8,3 2 Hrabinec Radek, 89 SSUH Otrokovice 0606 8,3 1B Sedláček Vladimír, 250788 ZLÍN Otrokovice 2609 8,62eh 8 Jablonec 1310

150m

19,9 1 Došek Pavel, 180388 VMEZ Otrokovice 0606 20,1 1 Ondřejka Václav, 88 šUHR Uh.Hrad. 0205 20,2 2 Mendl Petr, 88 šUHR Uh.Hrad. 0205 20,7 2 Janšta David, 060788 ZLÍN Otrokovice 0606 20,7 1D Machálek David, 100588 ZLÍN Otrokovice 2609 20,7 2D Skotnica Petr, 88 VMEZ Otrokovice 2609 21,5 1B Pochylý Marek, 89 SSUH Otrokovice 0606 21,6 3 Kovář Miroslav, 88 šUHR Uh.Hrad. 0205 21,7 2 Krajča Štěpán, 220189 OTRO Otrokovice 2005 21,7 1B Heinrich Jiří, 88 UHBR Otrokovice 2609

300m

45,8 1 Sedláček Vladimír, 250788 ZLÍN Otrokovice 0606 47,8 1 Heinrich Jiří, 88 UHBR Otrokovice 2005 48,6 2 Klíma Radek, 030589 ZLÍN Otrokovice 0606 49,0 1B Klanica Adam, 280288 ZLÍN Otrokovice 0606 49,2 2D Tvrdý Zbyněk, 88 VMEZ Zlín 0610 49,4 3C Štefánik Adam, 060988 VMEZ Zlín 0610 49,6 3 Labaj Ondřej, 88 VMEZ Otrokovice 0606 50,2 2 Zapletal Michal, 100489 OTRO Zlín 2706 50,2 1B Sýkora Lukáš, 90 VMEZ Otrokovice 2609 51,0 3 Gajdůšek Ondřej, 290390 OTRO Zlín 2706

800m

2:27,2 4 Janšta David, 060788 ZLÍN Zlín 0610 2:34,7 2 Hrbek Matěj, 88 VMEZ Otrokovice 2609 2:35,3 3 Kučera Martin, 240389 VMEZ Otrokovice 2609 2:35,7 4 Štefánik Adam, 88 VMEZ Otrokovice 2609 2:35,8 3 Cigoš Jiří, 89 SSUH Uh.Hrad. 1605 2:35,9 1B Šebesta Jiří, 88 VMEZ Zlín 0610 2:38,4 5 Sýkora Lukáš, 90 VMEZ Otrokovice 2609 2:39,1 6 Hrančík Michal, 290389 ZLÍN Otrokovice 2609 2:39,6 2 Gromus Lukáš, 230789 VMEZ Otrokovice 2005 2:41,4 V Sedláček Vladimír, 250788 ZLÍN Brumov 0905

1500m

5:05,5 3 Hrbek Matěj, 88 VMEZ Zlín 0610 5:11,8 1 Vašek Ondřej šUHR Uh.Hrad. 0205 5:12,5 5 Sýkora Lukáš, 90 VMEZ Zlín 0610 5:13,0 7 Kučera Martin, 240389 VMEZ Zlín 0610 5:13,3 2 Kala M., 88 šBOJ Uh.Hrad. 0205 5:16,7 3 Polášek Radim, 88 šUHR Uh.Hrad. 0205 5:21,3 4 Holý Jan, 88 šUHR Uh.Hrad. 0205 5:21,7 11 Velcer Martin, 180290 ZLÍN Zlín 0610 5:22,1 5 Kremr Dan, 88 šUHR Uh.Hrad. 0205 5:23,1 6 Pálkovič T., 88 šBOJ Uh.Hrad. 0205 5:23,1 13 Makarov Radek, 220789 ZLÍN Zlín 0610

60m překážek

11,0 P Gajdůšek Ondřej, 290390 OTRO Otrokovice 1210 11,1 1 Hrabinec Radek, 89 SSUH Uh.Hrad. 1605 11,3 1B Janšta David, 060788 ZLÍN Otrokovice 2609 11,3 P Zapletal Michal, 100489 OTRO Otrokovice 1210 11,6 3B Polách Jiří, 100889 ZLÍN Zlín 2706 11,9 2C Klanica Adam, 280288 ZLÍN Otrokovice 2609 12,0 P Navrátil Miroslav, 88 OTRO Otrokovice 1210 12,1 1 Řásný Martin, 210189 ZLÍN Otrokovice 2609 12,3 5D Pecina Lukáš, 150388 ZLÍN Zlín 0610 12,7 2 Hubík Adam, 041089 OTRO Otrokovice 2005

výška

153 V Holek Martin, 88 šSLČ Zlín 1505 150h 1 Janíček Filip, 290188 šDře Otrokovice 2501 145v 2 Znojmo 1106 150 1 Kovář Miroslav, 88 šUHR Uh.Hrad. 0205 145 2 Šašinka R., 88 šBOJ Uh.Hrad. 0205 145 3 Haničinec Martin, 88 šUHR Uh.Hrad. 0205 145 4 Šürü P., 88 šBOJ Uh.Hrad. 0205 145 V Kalenda Petr, 030588 ZLÍN Brumov 0905 140 5 Bačák Jan, 88 šUHR Uh.Hrad. 0205 140 V Machala František, 88 šLUH Zlín 1505 140 V Šindler Martin, 88 šMán Zlín 1505 140 V Světlík Vlastimil, 88 šVIZ Zlín 1505 140 1 Skotnica Petr, 88 VMEZ Zlín 2706 140 8 Moravec Milan, šDře Znojmo 1106

dálka

503 1 Došek Pavel, 180388 VMEZ Zlín 0610 500 3 Mendl Petr, 88 šUHr Znojmo 1106 495 1 Horák Ondřej, 88 SSUH Zlín 2706 492 3 Machálek David, 100588 ZLÍN Zlín 0610 483 4 Skotnica Petr, 88 VMEZ Zlín 0610 480 7 Janíček Filip, 290188 šDře Znojmo 1106 461 V Světlík Vlastimil, 88 šVIZ Zlín 1505 446 V Bernard Martin, 88 šMán Zlín 1505 442 4 Mach Radek, 310588 ZLÍN Otrokovice 0606 436 4 Cekota Marian, 190489 ZLÍN Otrokovice 2005

koule 3kg

1189 1 Horák Ondřej, 88 SSUH Otrokovice 2609 988 5 Odstrčilík Martin, 040988 VMEZ Zlín 0610 942 6 Dobiáš Jan, 88 VMEZ Zlín 0610 934 8 Fojtů Petr, 88 VMEZ Zlín 0610 921 3 Janšta David, 060788 ZLÍN Otrokovice 0606 921 4 Mach Radek, 310588 ZLÍN Otrokovice 0606 874 2 Rychlík Tomáš, 020288 ZLÍN Otrokovice 2609 840 13 Hromádka Petr, 90 VMEZ Zlín 0610 826 3 Labaj Ondřej, 88 VMEZ Otrokovice 2609 810 5 Mrlina Martin, 88 VMEZ Otrokovice 0606

míček

6544 4 Ondřejka Václav, 88 šUHr Znojmo 1106 6305 5 Čtverníček Lukáš, 88 šUHr Znojmo 1106 6206 V Loucký Libor, 88 šBrB Zlín 1505 6072 4 Dorotík Lukáš, 88 VMEZ Zlín 0610 5505 2 Machala Jakub, 88 VMEZ Zlín 2706 5455 2 Nešovič Daniel, 89 VMEZ Otrokovice 0606 5413 3 Bořuta Antonín, 88 šZLÍ Zlín 0106 5396h 3 Velcer David, 88 ZLÍN Jablonec 1310 5331v 2 Otrokovice 2609 5370 P Čevela Jan, 88 SSUH Uh.Hrad. 2410 5282 3 Kulja Olexandr, 88 SSUH Otrokovice 2609

pětiboj

1266 1 Gajdůšek Ondřej, 290390 OTRO Otrokovice 1210 11,0-3819-8,9-422-3:01,3 1228 2 Zapletal Michal, 100489 OTRO Otrokovice 1210 11,3-4447-9,3-410-2:54,7 1076 1 Čevela Jan, 88 SSUH Uh.Hrad. 2410 12,8-5370-9,4-392-2:55,9 1059 2 Hrabinec Radek, 89 SSUH Uh.Hrad. 2410 11,2-4450-8,6-370-0 997 3 Polách Ondřej, 88 SSUH Uh.Hrad. 2410 13,5-3680-9,2-390-2:46,2 947 3 Navrátil Miroslav, 88 OTRO Otrokovice 1210 12,0-4788-9,0-400-0 779 4 Koníček Cyril, 90 SSUH Uh.Hrad. 2410 13,4-2573-10,0-325-3:08,8 692 5 Čierny Jan, SSUH Uh.Hrad. 2410 13,4-2810-10,5-346-3:21,4 686 6 Pitel M., SSUH Uh.Hrad. 2410 15,0-2650-10,3-297-3:05,2 645 4 Fluder Tomáš, 89 OTRO Otrokovice 1210 13,5-3412-9,9-355-3:07,0

4x60m

34,3 1 AK Zlín Otrokovice 2609 Janšta-Klíma-Pecina-Sedláček 34,5 1 Sl.Sl.Uh.Hradiště Zlín 2706 Čevela-Hrabinec-Horák-Bittner 34,8 2 AK Zlín Zlín 2706 Hrančík-Barták-Polách-Klíma 35,2 1 J. Otrokovice Otrokovice 2005 Hubík-Krajča-Zapletal-Gajdůšek 35,9 3 TJ Val. Meziříčí Uh.Hrad. 1605 Janošec-Krajčík-Nešovič-Skotnica 36,0 1B TJ Val. Meziříčí Uh.Hrad. 1605 Machala-Zetocha-Vodák-Kučera 36,1 5B AK Zlín Zlín 0610 Hrančík-Klanica-Pecina-Řásný 36,2 2B TJ Val.Meziříčí Uh.Hrad. 1605 Odstrčilík-Vyroubal-Vlček-Gromus 36,2 6 TJ Val. Meziříčí Zlín 0610 Štefánik-Tvrdý-Šebesta-Kučera 36,9 5 TJ Val. Meziříčí Uh.Hrad. 1605 Bařinka-Labaj-Hujo-Hojgr Doplňkové disciplíny

1000m

3:14,9 9 Podola David, 88 šDře Znojmo 1106 3:16,4 V Viktorýn Drah., 88 šLUH Zlín 1505 3:16,55 7B Janšta David, 060788 ZLÍN Šumperk 1406 3:20,7 V Cahel Marek, 88 šLUH Zlín 1505

12 minut

2.980 1 Raštica Marek, 91 TKUH Uh.Hrad. 0105 2.946 2 Polách Ondřej, 88 SSUH Uh.Hrad. 0105 2.868 3 Cigoš Jiří, 89 SSUH Uh.Hrad. 0105 2.812 4 Uherka Ondřej, 92 SSUH Uh.Hrad. 0105

koule 4 kg

1023 6 Horák Ondřej, 88 SSUH Zlín 0409

disk 1kg

2840 4 Horák Ondřej, 88 SSUH Zlín 0409

čtyřboj (60-mí-vý/dá-800)

1177 V Sedláček Vladimír, 250788 ZLÍN Brumov 0905 8,5-4163-395-2:41,4 1156 V Janšta David, 060788 ZLÍN Brumov 0905 8,9-4655-395-2:38,5 1155 V Kalenda Petr, 030588 ZLÍN Brumov 0905 9,1-4010-145-2:44,9

4x150m

1:18,27h 1 1.ZŠ EZ Zlín Jablonec 1310 Filák-Stuchlík-Machálek-Šoula 1:25,41h 4 1.ZŠ EZ Zlín Jablonec 1310 Kajš-Sedláček-Hala-Kalenda

Zpět na hlavní stranu