REKORDNÍ LISTINA ZLÍNSKÉHO KRAJE - ŽENY

k 31.12.2002

ŽENY

100m 11,31 Suchovská Erika, ZLÍN Ostrava 230598 200m 22,96 Suchovská Erika, ZLÍN S.Peterburg 280698 400m 56,22 Orlová Marcela, KROM B.Bystrica 270786 ručně 55,1 Žáková Dobroslava, ZLÍN Dresden 210963 800m 2:03,87 Jurková Iva, SSUH Budapest 200884 1500m 4:11,99 Jurková Iva, SSUH Praha 280884 3000m 9:05,40 Jurková Iva, SSUH Formia 070790 5000m 16:15,40 Jurková Iva, SSUH Bratislava 200690 10000m 34:14,03 Jurková Iva, SSUH Praha 070996 půlmaraton 1:14:24 Jurková Iva, SSUH Marakesh 150195 maraton 2:40:44 Hajná Dana, KROM Praha 250597 100m překážek 13,58 Hladká Blanka, ZLÍN B.Bystrica 220789 400m překážek 60,45 Mikalová Hana, KROM Praha 170788 výška 186 Nováková Šárka, ZLÍN Praha 040971 tyč 290 Vystrčilová Michaela,ZLÍN Praha 060701 dálka 634 Březíková Miroslava, ZLÍN Praha 040971 trojskok 1204 Schořová Hana, ZLÍN Třinec 270500 koule 4kg 1460 Fibingerová Helena, ZLÍN Košice 011067 disk 1kg 4918 Skoumalová Jana, ZLÍN Praha 250878 kladivo 5381 Tomaštíková Lenka, ZLÍN Brno 051002 oštěp nový 4282 Pravdová Petra, ZLÍN Praha 040799 sedmiboj 5547 Doleželová Hana, VMEZ Tallinn 160696 14,40-178-1099-26,01-585w-4098-2:22,42 4x100m 48,45 ZLÍN Třinec 180596 Ostravská-Komrsková-Schořová-Kůrová ručně 47,9 ZLÍN Sokolov 290767 Piáčková-Otová-Omelková-Olbrichová 4x400m 3:55,33 ZLÍN Praha 280692 Švachová-Čaňková-Slavická-Trnková 10km chůze 64:50 Ježová Marie, ZLÍN Poděbrady 260992

NEMISTROVSKÉ DISCIPLINY

60m 7,77 Mazáčová Iveta, SSUH Praha 050701 ručně 7,4 Kubáčová Zdeňka, ZLÍN Otrokovice 280675 150m 18,51 Kůrová Hana, ZLÍN Praha 020795 ručně 17,7 Olbrichová Marta, ZLÍN Gottwaldov 070572 300m 41,20 Švábíková Lenka, SSUH Bílina 270699 ručně 40,5 Olbrichová Marta, ZLÍN Praha 050670 500m 1:13,8 Žáková Dobroslava, ZLÍN Gottwaldov 301063 600m 1:30,3 Žáková Dobroslava, ZLÍN Gottwaldov 010865 1000m 2:44,60 Jurková Iva, SSUH Praha 230985 1 míle 4:48,8 Ingrová Marie, ZLÍN London 020766 2000m 6:33,8 Brázdilová Lada, KROM Olomouc 160800 hodinovka 15587 Hajná Dana, KROM Karviná 160501 80m přek./76/ 11,55 Palátová Kristśna, VMEZ Praha 050796 ručně 10,8 Piáčková Milena, ZlÍN Stuttgart 310768 80m přek./84/ 11,6 Piáčková Milena, ZLÍN Gottwaldov 050569 200m přek. 29,24 Berková Veronika, SSUH Třinec 280902 ručně 27,9 Piáčková Milena, ZLÍN Ostrava 130970 300m přek. 42,98 Čaňková Olga, ZLÍN Budapest 310791 2000m přek. 7:25,7 Trnková Radoslava, OTRO Brno 110994 břemeno 1487 Tomaštíková Lenka, ZLÍN Pardubice 030302 koule 3kg 1480 Tomečková Nikola, ZLÍN Zlín 170492 oštěp starý 5978 Tomečková Nikola, ZLIN Praha 160592 spr.trojboj 2.652 Olbrichová Marta, ZLÍN Gottwaldov 170569 7,6-12,1-25,0 vrh.trojboj 1.699 Tomaštíková Lenka, ZLÍN Otrokovice 200402 1053-3776-3252 vrh.čtyřboj 2.614 Tomaštíková Lenka, ZLÍN Otrokovice 131001 959-3681-3467-5092 4x200m 1:46,4 ZLÍN Gottwaldov 231063 Omelková-Pazderová-Brabcová-Žáková 4x600m 7:34,4 SSUH N.Mesto/V. 201079 Jurková-Trávníčková-Sobková-Nenášová 4x800m 11:10,6 ZLÍN Gottwaldov 181088 Pospíšková-Mrlíková-Novotná-Čaňková 3x300m 2:09,77 KROM Čes.Budějovice 290691 Rejhová-Lehkoživová-Páníková 3x600m 4:45,7 ZLÍN Gottwaldov 140965 Brabcová-Žáková-Ingrová 3x800m 6:57,8 ZLÍN Gottwaldov 231064 Hurtová-Ingrová-Žáková 10x100m 2:09,7 ZLÍN Gottwaldov 111067 Bublíková-Paulusová-Konečková-Semelová-Brázdilová Bořutová-Novotná-Radvanová-Biernátová-Piáčková 2+1+1+200m 1:19,1 ZLÍN Gottwaldov 141067 Novotná-Radvanová-Biernatová-Piáčková 4+3+2+100m 2:15,0 ZLÍN Praha 140969 Otová-Olbrichová-Březíková-Navrátilová Chůze dráha 3000m 17:22,3 Ježová Marie, ZLÍN Čáslav 140790 5000m 30:33,1 Ježová Marie, ZLÍN Ostrava 150691 hodinovka 9.53O Ježová Marie, ZLÍN Olomouc 160892

ŽENY 20-22 let

100m 12,35 Kamenářová Markéta, ZLÍN Ostrava 050791 ručně 11,9 Olbrichová Marta, ZLÍN Praha 180970 200m 25,51 Kamenářová Markéta, ZLÍN Ostrava 080691 ručně 24,6 Olbrichová Marta, ZLÍN Praha 190970 400m 57,48 Mikalová Hana, KROM Praha 260889 ručně 55,3 Žáková Dobroslava, ZLÍN Sofia 060664 800m 2:06,8 Ingrová Marie, ZLÍN Sofia 140866 1500m 4:29,0 Ingrová Marie, ZLÍN Innsbruck 190765 3000m 9:27,92 Jurková Iva, SSUH Praha 220986 5000m 18:23,24 Trnková Radoslava, OTRO Praha 160995 10000m 53:12,0 Slováčková Hana, Zlín Zlín 180902 půlmaraton neustaven maraton 3:31,25 Šenkýřová Radka, ZLÍN Praha 240598 100m přek. 14,22 Hladká Blanka, ZLÍN Praha 240885 ručně 13,7 Piáčková Milena, ZLÍN Praha 020769 400m přek. 62,08 Mikalová Hana, KROM Praha 220790 výška 170 Belhová Marie, ZLÍN Ostrava 100878 tyč neustaven dálka 617 Březíková Miroslava, ZLÍN Kobenhavn 240869 trojskok 1204 Schořová Hana, ZLÍN Třinec 270500 koule 4kg 1298 Žůrková Vlasta, ZLÍN Olomouc 300576 disk 1kg 4822 Žůrková Vlasta, ZLÍN Kolín 010577 kladivo 5381 Tomaštíková Lenka,ZLÍN Brno 051002 oštěp nový 3568 Tichavská Jana, SSUH Třinec 040999 sedmiboj 3978 Bukovjanová Lenka, OTRO Otrokovice 121086 17,4 -152- 778-27,6 -519-3036-2:30,6 4x100m 47,9 ZLÍN Sokolov 290767 Piáčková-Otová-Omelková-Olbrichová 4x400m neustaven 10km chůze neustaven

NEMISTROVSKÉ DISCIPLINY

60m 7,6 Olbrichová Marta, ZLÍN Gottwaldov 170569 300m 40,5 Olbrichová Marta, ZLÍN Gottwaldov 070572 500m 1:15,3 Žáková Dobroslava, ZLÍN Gottwaldov 110865 600m 1:30,3 Žáková Dobroslava, ZLÍN Gottwaldov 010865 1000m 2:48,8 Ingrová Marie, ZLÍN Gottwaldov 031165 1 míle 4:48,8 Ingrová Marie, ZLÍN London 020766 2000m 6:33,8 Brázdilová Lada, KROM Olomouc 160800 200m přek. 27,9 Piáčková Milena, ZLÍN Ostrava 130970 2000m přek. 7:25,7 Trnková Radoslava,OTRO Brno 110994 oštěp starý 5020 Filová Emilie, ZLÍN Praha 220869 břemeno 1487 Tomaštíková Lenka, ZLÍN Pardubice 030302 spr.trojboj 2.652 Olbrichová Marta, ZLÍN Gottwaldov 170569 7,6-12,1-25,0 vrh.trojboj 1.699 Tomaštíková Lenka, ZLÍN Otrokovice 200402 1053-3776-3252 vrh.čtyřboj 2.614 Tomaštíková Lenka, ZLÍN Otrokovice 200402 1053-3776-3252-4923

JUNIORKY

100m 12,05 Ostravská Lenka, ZLÍN Ostrava 110698 ručně 11,7 Čaňková Olga, ZLÍN Třinec 230592 200m 23,98 Ostravská Lenka, ZLÍN B.Bystrica 190998 400m 57,38 Mikalová Hana, KROM Kar.Vary 050787 ručně 55,1 Žáková Dobroslava, ZLÍN Dresden 210963 800m 2:03,87 Jurková Iva, SSUH Praha 200884 1500m 4:11,99 Jurková Iva, SSUH Praha 280884 3000m 9:16,57 Jurková Iva, SSUH Bratislava 250584 5000m 18:40,60 Lazarovová Jana, HOLE Poznaň 060998 10000m 46:44,99 Navrátilová Marcela, CHRO Praha 070996 100m přek. 14,19 Doleželová Hana, VMEZ Ostrava 250798 400m přek. 60,45 Mikalová Hana, KROM Praha 120788 výška 180 Doleželová Hana, VMEZ Havířov 070997 tyč 150 Barwigová Pavlína, OTRO Otrokovice 041092 dálka 583 Komrsková Lucie, ZLÍN Třinec 270595 trojskok 1175 Doleželová Hana, VMEZ Havířov 070997 koule 4kg 1460 Fibingerová Helena, ZLÍN Košice 011067 disk 1kg 4918 Skoumalová Jana, ZLÍN Praha 250878 kladivo 5347 Tomaštíková Lenka, ZLÍN Praha 180601 oštěp nový 3590 Borovičková Petra, ZLÍN Maribor 020602 sedmiboj 5547 Doleželová Hana, VMEZ Tallinn 160696 14,40-178-1099-26,01-585w-4098-2:22,42 4x100m 48,45 ZLÍN Třinec 180596 Ostravská-Komrsková-Schořová-Kůrová 4x400m 3:55,33 ZLÍN Praha 280692 Švachová-Čaňková-Slavická-Trnková

NEMISTROVSKÉ DISCIPLINY

60m 7,95 Ostravská Lenka, ZLÍN Hodonín 210997 ručně 7,4 Kubáčová Zdeňka, ZLÍN Otrokovice 280675 150m 18,9 Kubáčová Zdeňka, ZLÍN Gottwaldov 190475 300m 40,9 Žáková Dobroslava, ZLÍN Praha 050962 500m 1:13,8 Žáková Dobroslava, ZLÍN Gottwaldov 301063 600m 1:30,3 Žáková Dobroslava, ZLÍN Gottwaldov 010863 1000m 2:44,60 Jurková Iva, SSUH Praha 230985 1 míle 6:04,0 Kotopulosová Markéta, ZLÍN Prostějov 070793 2000m 8:01,3 Vrabcová Helena, OTRO Otrokovice 060488 80m přek. 10,8 Piáčková Milena, ZLÍN Stuttgart 310768 200m přek. 30,1 Šťastová Ivana, ZLÍN Gottwaldov 200870 300m přek. 52,5 Bartlová Jana, KROM Kroměříž 170986 břemeno 1465 Tomaštíková Lenka, ZLÍN Pardubie 040301 koule 3kg 1480 Tomečková Nikola, ZLÍN Zlín 170492 oštěp starý 5978 Tomečková Nikola, ZLÍN Praha 160592 spr.trojboj 2.618 Kubáčová Zdeňka, ZLÍN Gottwaldov 220575 7,6-11,9-25,8 vrh.trojboj 1.661 Tomaštíková Lenka, ZLÍN Otrokovice 131001 959-3681-3467 vrh.4boj 2.614 Tomaštíková Lenka, ZLÍN Otrokovice 131001 959-3681-3467-5092 2+1+1+200m 1:19,1 ZLÍN Gottwaldov 141067 Novotná-Radvanová-Biernátová-Piáčková 4+3+2+100m 2:25,5 ZLÍN Šumperk 190992 Trnková,Švachová,Polomíčková,Kumrová 8+4+2+100m 4:21,5 ZLÍN Havířov 040993 Kotopulosová,Švachová,Štěpánková,Petrová 10x100m 2:09,7 ZLÍN Gottwaldov 111067 Bublíková-Paulusová-Konečková-Semelová-Brázdilová Bořutová-Novotná-Radvanová-Biernátová-Piáčková

DOROSTENKY

100m 12,16 Kůrová Hana, ZLÍN Třinec 180596 200m 25,21 Slováčková Eva, ZLÍN Bratislava 310777 ručně 24,9 Slováčková Eva, ZLÍN Dvůr Králové 030777 400m 56,22 Orlová Marcela, KROM B.Bystrica 270786 800m 2:08,3 Jurková Iva, SSUH Třinec 060883 1500m 4:21,37 Jurková Iva, SSUH Praha 230683 3000m 9:25,13 Jurková Iva, SSUH Leningrad 120883 100m př.76/8,50 14,58 Borovičková Petra, ZLÍN Třinec 270501 400m přek. 61,62 Mikalová Hana, KROM Třinec 270785 výška 186 Nováková Šárka, ZLÍN B.Bystrica 020788 tyč 282 Vystrčilová Michaela, ZLÍN Opava 280902 dálka 613 Komrsková Lucie, ZLÍN Třinec 210594 trojskok 1111 Hradilová Monika, KROM Šumperk 020601 koule 3kg 1508 Čeleďová Monika, ZLÍN Ostrava 140594 disk 1kg 4818 Skoumalová Jana, ZLÍN Brno 190576 kladivo 3kg 4851 Tomaštíková Lenka, ZLÍN Jablonec 190699 oštěp nový 4282 Pravdová Petra,ZLÍN Praha 040799 sedmiboj 2000 4633 Borovičková Petra, ZLÍN Olomouc 090601 15,21-166-1152-27,39-516-3434-2:42,77 4x100m 48,52 ZLÍN Ostrava 290696 Ostravská-Danielová-Schořová-Kůrová 4x400m 4:01,25 ZLÍN Třinec 200687 Straková-Záhorová-Kozlová-Vodáková 3 km chůze 17:22,3 Ježová Marie, ZLÍN Čáslav 240790

NEMISTROVSKÉ DISCIPLINY

60m 7,7 Seigeová Magda, ROŽN Gottwaldov 170659 150m 18,9 Švandová Renata, SSUH Uh.Hradiště 161079 300m 42,0 Biernatová Marie, ZLÍN Gottwaldov 300467 500m 1:16,6 Žáková Dobroslava, ZLÍN Gottwaldov 300961 600m 1:32,8 Jurková Iva, SSUH Ostrava 300583 1000m 3:03,1 Straková Alice, ZLÍN Gottwaldov 170988 1 míle 5:01,4 Brázdilová Lada, KROM Havířov 030995 2000m 7:15,3 Kozlová Dagmar, ZLÍN Gottwaldov 150488 5000m 21:28,7 Navrátilová Marcela, CHRO Prostějov 310896 10000m 46:44,99 Navrátilová Marcela, CHRO Praha 070996 100m př.84/8,50 14,37 Pavlíková Jana, ZLÍN Praha 120787 ručně 14,0 Večerková Hana, ZLÍN B.Bystrica 031087 84/8,20 14,62 Ostravská Lenka, ZLÍN Ostrava 290696 300m překážek 42,98 Čaňková Olga, ZLÍN Budapest 310791 koule 4kg 1361 Fibingerová Helena, ZLÍN Uh.Hradiště 240966 kladivo 4 kg 4156 Tomaštíková Lenka, ZLÍN Jablonec 200799 oštěp starý 5580 Tomečková Nikola, ZLÍN Zlín 150991 sedmiboj 91 5441 Doleželová Hana, VMEZ Praha 100796 14,90-174-1185-26,54-584-4246-2:24,37 sedmiboj (Ž) 5547 Doleželová Hana, VMEZ Talllinn 160696 14,40-178-1099-26,01-w585-4098-2:22,42 spr.trojboj 2388 Kamenářová Markéta, ZLÍN Hodonín 250887 7,4-12,0-26,4 2+1+1+200m 1:20,7 SSUH Uh.Hradiště 180779 Kadlecová-Matuštíková-Číhalová-Omelková 4+3+2+100m 2:29,2 SSUH Uh.Hradiště 300400 Vaculíková,Švabíková,Novotná,Vlčková 10x100m 2:14,3 ZLÍN Gottwaldov 231063 Kovaříčková-Březíková-Vyskočilová-Olbrichová-Tichá Navrátilová-Vyoralová-Daňková-Kvardová-Pindová chůze silnice 10 km 64:50 Ježová Marie, ZLÍN Poděbrady 260992 chůze dráha 5 km 30:33,1 Ježová Marie, ZLÍN Ostrava 150691 hodinovka 9.530 Ježová Marie, ZLÍN Olomouc 210692

ŽAČKY STARŠÍ

60m 7,77 Mazáčová Iveta, SSUH Praha 050701 150m 18,51 Kůrová Hana, ZLÍN Praha 020795 300m 41,20 Švábíková Lenka, SSUH Bílina 280699 800m 2:10,96 Trnková Radoslava, SSUH Ostrava 250689 1500m 4:47,5 Brázdilová Lada, KROM Kroměříž 180993 100m př.76/8,20 15,08 Berková Veronika, SSUH Praha 050701 200m př. 29,24 Berková Veronika, SSUH Třinec 280902 výška 174 Jurgová Jana, SSUH Opole 010577 tyč 290 Vystrčilová Michaela, ZLÍN Praha 060701 dálka 611 Dubnová Denisa, ZLÍN Ostrava 100689 koule 3kg 1473 Čeleďová Monika, ZLÍN Olomouc 120993 disk 1kg 4374 Skoumalová Jana, ZLÍN Celje 170874 kladivo 3kg 4166 Grúňová Anna, ZLÍN Zlín 210902 oštěp nový 3583 Zeťková Lenka,ZLÍN Opava 051002 sedmiboj 2000 4092 Vaculová Zuzana, OTRO Třinec 130501 15,76-145-1023-20,07-503-2789-2:49,91 4x60m 30,34 SSUH Praha 050701 Fornůsková-Berková-Kokojanová-Mazáčová ručně 29,9 ZLÍN Třinec 150688 Mařáková-Dubnová-Čaňková-Wimerová 3x300m 2:09,77 KROM Čes.Budějovice 290691 Rejhová-Lehkoživová-Páníková

NEMISTROVSKÉ DISCIPLINY

100m 12,1 Slováčková Eva, ZLÍN Třinec 120676 200m 25,20 Kůrová Hana, ZLÍN Ostrava 060795 400m 57,18 Kunovská Blanka, ZLÍN Praha 020879 500m 1:18,79 Záhorová Ivana, ZLÍN Praha 040884 600m 1:34,5 Kunovská Blanka, ZLÍN Gottwaldov 140678 1000m 2:59,0 Brázdilová Lada, KROM Zlín 280893 1 míle 5:49,9 Vojkůfková Jana, CHRO Kroměříž 011094 2000m 7:35,9 Barwigová Pavlína, OTRO Otrokovice 060488 3000m 10:42,12 Smažilová Helena, KROM Brno 100695 80m přek. 11,55 Palátová Kristýna, VMEZ Praha 050796 100m př.84/8,20 14,84 Palátová Kristýna, VMEZ Ostrava 290696 100m př.84/8,50 15,12 Hladká Blanka, ZLÍN Praha 120780 100m př.76/8,50 18,2 Lukašíková Kateřina, ZLÍN Opava 130500 300m přek. 45,6 Šišková Petra, KROM Kroměříž 170986 400m přek. 64,40 Mikalová Hana, KROM Třinec 230684 trojskok 1053 Janoušková Lucie, OTRO Ostrava 290602 koule 4kg 1230 Šilhavíková Yvetta, ZLÍN Gottwaldov 010979 kladivo 4kg 3507 Grúňová Anna, ZLÍN Otrokovice 121002 oštěp starý 4224 Tomečková Nikola, ZLÍN Otrokovice 160989 míček 6402 Cvanová Šárka, ZLÍN Gottwaldov 130585 sedmiboj 91 5011 Doleželová Hana, VMEZ Praha 120694 12,18-165-1184-19,74-555-3322-2:29,56 sedmiboj(Ž) 4.255 Palátová Kristýna, VMEZ Desenzano 120596 16,50-169-778-26,98-492-2646-2:28,41 sedmiboj 3.840 Čeleďová Monika, ZLÍN Zlín 300492 (80m přek-200m) 13,3-140-1257-28,0-460-2970-2:48,4 spr.trojboj 2.389 Mikalová Hana, KROM Kroměříž 021084 (60-100-200) 7,9-12,8-26,6 spr.trojboj 2.327 Šišková Petra, KROM Kroměříž 091085 (50-60-100) 6,8-8,0-12,9 vrh.trojboj 1.190 Ovčáčková Kateřina, OTRO Olomouc 040802 koule 3kg 938-2274-2450 vrh.čtyřboj 1.524 Schützová Karolina, OTRO Otrokovice 130402 kou-kl 3kg 854-2336-2414-2498 vrh.trojboj 893 Grúňová Anna, ZLÍN Otrokovice 121002 koule 4kg 752-2052-1725 vrh.čtyřboj 1496 Grúňová Anna, ZLÍN Otrokovice 121002 kou-kl 4kg 752-2052-1725-3507 4x100m 51,9 SSUH Kluczbork 260976 Škrabalová-Junášková-Jurgová-Švandová 4x200m 1:52,0 SSUH N.Město/V. 221077 Číhalová-Omelková-Zikušková-Stavjaníková 4x400m 4:36,1 VMEZ komb. Šumperk 210697 Lindušková-Škrobáková-Jašková-Fleischmannová 4x600m 7:34,4 SSUH N.Mesto/V 201079 Jurková-Trávníčková-Sobková-Nenášová 4x800m 11:10,6 ZLÍN Gottwaldov 181088 Pospíšková-Mrlíková-Novotná-Čaňková 3x500m 4:48,0 CHROP 69 ? 3x600m 5:22,6 SSUH N.Mesto/V. 221077 Judasová-Krhovská-Starobová 2+1+1+200m 1:29,4 SSUH Uh.Hradiště 140792 Kročáková-Machalová-Moravčíková-Kunčarová

ŽAČKY MLADŠÍ

60m 7,9 Zůbková Šárka, ZLÍN Ostrava 150683 150m 19,76 Jarská Klára, SSUH Opava 160602 300m 41,50 Jarská Klára, SSUH Opava 160602 800m 2:17,78 Brázdilová Lada, KROM Praha 210891 60m přek. 9,3 Javorová Marcela, ZLÍN Praha 300674 výška 170 Palátová Kristýna, VMEZ Val.Meziříčí 230594 dálka 530 Palátová Kristýna, VMEZ Praha 120694 koule 3kg 1287 Láníčková Edita, ZLÍN B.Bystrica 180976 míček 6065 Medková Anna, VMEZ Zlín 061001 pětiboj 2871 Kotková Linda, ZLÍN Zlín 161096 10,2-5318-8,0-460-2:47,5 4x60m 31,4 SSUH Praha 070675 Škrabalová-Kelíšková-Jurgová-Švandová

NEMISTROVSKÉ DISCIPLINY

100m 12,8 Jarská Klára, SSUH Kyjov 190502 200m 26,1 Jarská Klára, SSUH Brno 020602 400m 63,8 Starobová Jana, SSUH Prostějov 040776 500m 1:21,4 Kunovská Blanka, ZLÍN Prostějov 300976 600m 1:41,2 Porubská Jana, ROĺN Vsetín 120583 1000m 3:09,2 Sovišová Alena, HLUK Hluk 180888 1500m 4:55,0 Brázdilová Lada, KROM Neukirtsch 051091 1 míle 6:22,9 Šoltýsová Alena, OTRO Otrokovice 030584 2000m 7:43,2 Trnková Radoslava, OTRO Otrokovice 140787 3000m 13:25,1 Nemravová Silvie, HLUK Hluk 111089 80m přek. 12,42 Palátová Kristýna, VMEZ Praha 110694 100m př.76/8,20 17,6 Ovčáčková Kateřina, OTRO Otrokovice 131001 100m př.84/8,50 20,0 Vojasová Barbora, OTRO Otrokovice 300587 200m přek. 32,1 Pavlíčková Karin, VMEZ Šumperk 200691 koule 4kg 1040 Láníčková Edita, ZLÍN B.Bystrica 180976 disk 3382 Píchalová Kateřina, KROM Kroměříž 070993 kladivo 3kg 1927 Krajíčková Erika, ZLÍN Třinec 280902 oštěp nový 3365 Zeťková Lenka, ZLÍN Olomouc 120901 oštěp starý 3514 Žárská Iveta, ZLÍN Hradec Král. 100977 pětiboj 2.428 Štulrajterová Lenka, KROM Kroměříž 171092 (ko-vý) 8,4-2:49,2-472-770-132 sedmiboj ŽST 4.312 Palátová Kristýna, VMEZ Praha 120694 1991 13,2-130-832-21,3-510-2092-2:49,5 sedmiboj ŽST 3.225 Schützová Karolina, OTRO Otrokovice 141001 18,5-144-821-21,1-456-2246-2:52,6 sedmiboj Ž 2.318 Strousková Martina, OTRO Svitavy 110884 1991 20,1-120-781-31,4-412-2794-3:20,8 spr.trojboj 2.204 Humpová Kateřina, KROM Kroměříž 091085 (50-60-100m) 7,0-8,0-13,2 4x100m 55,2 SSUH Uh.Hradiště 280975 Škrabalová-Kelíšková-Jurgová-Dobešová 4x200m 2:01,4 SSUH Blansko 240476 Máťová-Křivová-Mikulcová-Zapletalová 3x300m 2:18,9 KROM Kroměříž 100991 Brázdilová-Polčáková-Zezulková

Zpět na hlavní stranu