ROČENKA ZLÍNSKÉHO KRAJE - MUŽI

MUŽI

100m

e 10,67 1 Šrom Pavel 050176 OTRO Šumperk 0806 e 10,84 4 Pospíšil Jaroslav 100873 OTRO Šumperk 0806 e 11,18 -1,5 3 Květoň Petr 290586 VMEZ Ostrava 2906 D 11,0 1B Bureš Pavel 130374 ZLÍN Zlín 2408 e 11,31 +1,1 5 Náplava Jiří 220184 SSUH Uh.Hrad. 2109 J 11,1 2r Omelka Jaroslav 210583 SSUH Uh.Hrad. 0405 J e 11,32 3B Surý Vadim 170683 OTRO Šumperk 0806 J e 11,43 3 Vojtek Lukáš 140778 ZLÍN Zlín 2109 11,3 V Faldík Aleš 83 PŠHŠ Val.Mez. 1010 J 11,4 3r Štourač Josef 120573 OTRO Uh.Hrad. 0405 11,4 2 Stonavský Michal 230873 VMEZ Val.Mez. 1805 e 11,67 3B Urban Jiří 050255 OTRO Opava 2809 e 11,67 3B Opravil Jiří 070583 OTRO Opava 2809 J e 11,73 +1,7 4r Rozum Miloš 260773 SSUH Uh.Hrad. 2109 e 11,73 1r Janoštík Lukáš 84 OTRO Olomouc 2809 J e 11,75 -2,2 1C Voštinák Radek 070685 VMEZ Ostrava 2906 11,6 2r Šik Jan 120672 SSUH Uh.Hrad. 0405 11,6 2 Stašek Jiří 170686 SSUH Uh.Hrad. 0210 D e 11,85 +1,7 3r Klus Petr 240985 VMEZ Hodonín 1506 D 11,7 3r Chlachula Tomáš 010479 SSUH Uh.Hrad. 0405 11,7 V Gottwald David 310883 HOLE Val.Mez. 1010 J další elektrické časy 11,43 -0,1 2B Omelka Jaroslav 210583 SSUH Třinec 1105 J 11,68 h 1B Štourač Josef 120573 OTRO Ostrava 2001 v 11,91 T Olomouc 0105 11,93 4 Stonavský Michal 230873 VMEZ Olomouc 0906 s větrem 11,19 +3,8 2B Omelka Jaroslav 210583 SSUH Uh.Hrad. 2109 J 11,57 +5,8 1B Voštinák Radek 070685 VMEZ Ostrava 1509 D 11,70 +3,8 6B Rozum Miloš 260773 SSUH Uh.Hrad. 2109 11,88 +4,8 4 Stonavský Michal 230873 VMEZ Ostrava 1509 11,88 +2,2 5r Stašek Jiří 170686 SSUH Uh.Hrad. 2109 D 11,89 +2,7 6r Chlachula Tomáš 010479 SSUH Uh.Hrad. 2109 11,98 +4,8 5 Šmída Jaroslav 260283 VMEZ Ostrava 1509 J další junioři e 12,04 2 Hrubeš Ondřej 84 SSUH Olomouc 1408 11,8 3 Rozehnal Vít PŠUH Uh.Hrad. 0210 11,8 3 Dostálek Marek gyUB Uh.Hrad. 0210 11,8 V Klučka Radovan 84 gyZL Val.Mez. 1010 11,8 V Hladký Ondřej 83 gyVM Val.Mez. 1010 11,8 V Pečenka Lukáš 83 PŠVS Val.Mez. 1010 další elektrické časy 12,04 -0,7 5r Gottwald David 310883 HOLE Hodonín 1506 12,07 +1,4 2r Šmída Radoslav 260283 VMEZ Ostrava 1509 12,08 D Podzemný Petr 180283 VMEZ Třinec 2505 12,10 +1,1 7r Oliva Martin 270784 ZLÍN Třinec 1805 další dorostenci e 11,97 -0,9 4r Hanák Jakub 280186 OTRO Ostrava 2906 11,8 V Staněčka David 85 OUVS Val.Mez. 2509 e 12,05 D Bartunčík Jakub 060685 VMEZ Třinec 2405 e 12,12 D Hegar Ondřej 181185 VMEZ Třinec 2405 11,9 2B Petroš Zdeněk 280487 VMEZ Val.Mez. 1805 ž 11,9 1D Filák Jaroslav 170887 ZLÍN Zlín 2408 ž 11,9 2D Smolka Petr 260387 ZLÍN Zlín 2408 ž další elektrické časy 12,01 +0,8 4r Stašek Jiří 170686 SSUH Hodonín 1506 12,26 -2,2 6C Pobořil Jindřich 101286 VMEZ Ostrava 2906 12,28 -0,1 5 Blažek Tomáš 181286 OTRO Ostrava 2906 12,32 h 5B Kouřil Jan 220686 OTRO Ostrava 2001

200m

e 21,90 +0,8 1 Šrom Pavel 050176 OTRO Třinec 1805 e 22,05 +0,6 1B Vojtek Lukáš 140778 ZLÍN Hodonín 1506 e 22,39 +0,6 6 Bureš Pavel 130374 ZLÍN Praha 2109 e 22,64 +0,8 5 Pospíšil Jaroslav 100873 OTRO Třinec 1805 e 22,98 -1,7 4 Květoň Petr 290586 VMEZ Ostrava 2906 D e 23,01 +0,8 6 Štourač Josef 120573 OTRO Třinec 1805 e 23,11 4 Blaha Josef 230382 SSUH Opava 0709 S e 23,83 6 Janoštík Lukáš 84 OTRO Olomouc 2809 D e 23,86 2B Surý Vadim 170683 OTRO Olomouc 1409 J e 23,96 +0,6 4B Stašek Jiří 170686 SSUH Hodonín 1506 D 23,8 4 Voštinák Radek 070685 VMEZ Val.Mez. 1805 D e 24,25 1B Hegar Ondřej 181185 VMEZ Olomouc 0906 D e 24,33 +1,1 3B Filák Jaroslav 170887 ZLÍN Třinec 1805 ž e 24,41 +1,7 8r Hanák Jakub 280186 OTRO Plzeň 2306 D e 24,42 1C Stonavský Michal 230873 VMEZ Olomouc 0906 e 24,42 +1,2 1D Blažek Tomáš 181286 OTRO Hodonín 1506 D e 24,47 +1,5 3B Netušil Marek 160287 KROM Uh.Hrad. 2109 ž e 24,53 6C Hlavinka Pavel 170883 OTRO Olomouc 0709 J e 24,54 +1,5 4B Hruboš Ondřej 84 SSUH Uh.Hrad. 2109 J 24,3 1D Wilczynski Ondřej 140179 OTRO Uh.Hrad. 0405 e 24,62 h 2r Urban Jiří 050255 OTRO Bratislava 2601 e 24,64 4C Šuránek Michal 280278 SSUH Hodonín 0106 další elektrické časy 24,27 +1,7 7r Voštinák Radek 070685 VMEZ Plzeň 2306 D s větrem 22,00 +3,1 2 Bureš Pavel 130374 ZLÍN Hodonín 1506 23,16 +2,3 5r Náplava Jiří 220184 SSUH Praha 0109 J 24,00 +2,7 5C Rozum Miloš 260773 SSUH Uh.Hrad. 2109 další junioři e 25,53 5B Hlaváč Jakub 060783 CHRO Olomouc 0906 25,6 11 Čtvrtek Pavel 160983 VMEZ Val.Mez. 1805 s větrem 25,46 +2,4 6 Šmída Jaroslav 260283 VMEZ Ostrava 1509 další dorostenci 24,9 10 Peters Jiří 020686 VMEZ Val.Mez. 1805 e 25,23 -2,8 4B Pobořil Jindřich 101286 VMEZ Ostrava 2906 e 25,26 -3,0 7 Mikulec Roman 291285 SSUH Olomouc 0805

400m

e 49,28 2 Vojtek Lukáš 140778 ZLÍN Olomouc 0106 e 50,95 5 Štourač Josef 120573 OTRO Olomouc 0106 e 52,41 4 Šik Jan 120672 SSUH Hodonín 0106 e 52,50 3B Koňarik Milan 200478 ZLÍN Třinec 1805 e 52,62 ms Brázdil Ondřej 150781 OTRO Olomouc 2809 S e 52,66 1B Hegar Ondřej 181185 VMEZ Olomouc 0906 D e 52,69 1B Vávra Jan 250884 SSUH Olomouc 1409 J e 52,99 3B Šuránek Michal 280278 SSUH Hodonín 0106 e 53,15 5 Netušil Marek 160287 KROM Opava 0709 ž e 53,21 5B Slovák Dalibor 311084 ZLÍN Olomouc 0709 J e 53,71 3B Škubal Jakub 200885 ZLÍN Třinec 1105 D e 53,91 5B Hanák Jakub 280186 OTRO Hodonín 1506 D e 54,04 2B Dvořák Pavel 090883 KROM Uh.Hrad. 2109 J e 54,17 4 Peters Jiří 020686 VMEZ Ostrava 2906 D e 54,27 5B Oliva Martin 270784 ZLÍN Olomouc 0106 J e 54,30 1C Mikulec Roman 291285 SSUH Hodonín 1506 D 54,2 1 Pálka Jan 060484 ZLÍN Zlín 1909 J e 54,35 2C Hruboš Ondřej 84 SSUH Hodonín 0106 J 54,4 2 Navrátil Pavel 84 SSUH Uh.Hrad. 0210 J další elektrické časy 54,57 5 Hrabálek Petr 020482 CHRO Olomouc 0906 22 další junioři 56,1 6 Michala Ondřej 84 ZeSM Uh.Hrad. 0210 56,9 7 Soviš Marek ZeSM Uh.Hrad. 0210 57,7 ms Gerych Pavel SGZL Zlín 1909 další dorostenci 55,2 V Sala Radim 85 PŠHŠ Val.Mez. 1010 55,5 V Trunkát Dalibor 85 PŠVS Val.Mez. 1010 55,7 V Stanečka David 85 OUVS Val.Mez. 2509 e 56,13 D Klus Petr 240985 VMEZ Praha 0507 56,2 V Voštinák Radek 280685 VMEZ Val.Mez. 2509

800m

1:54,61 3 Vávra Jan 250884 SSUH Plzeň 2306 J 1:55,65 3 Koňarik Milan 200478 ZLÍN Olomouc 0106 1:58,71 3B Slovák Dalibor 311084 ZLÍN Olomouc 0106 J 1:58,77 4 Dvořák Pavel 090883 KROM Opava 0709 J 2:00,10 3 Brázdil Ondřej 150781 OTRO Opava 1409 S 2:00,70 4 Moravčík Petr 310385 ZLÍN Hodonín 1506 D 2:01,09 9 Šuránek David 160479 SSUH Opava 0709 2:01,62 7B Hečko Martin 160187 ZLÍN Šumperk 0806 ž 2:02,19 5 Peters Jiří 020686 VMEZ Ostrava 2906 D 2:02,99 8 Stindl Jan 190674 SSUH Hodonín 0106 2:03,1 3 Roško Daniel 030482 VMEZ Opava 0106 S 2:07,43 9 Ludvík Radek 051082 SSUH Hodonín 0106 S 2:07,52 4 Bělov Lukáš 100884 VMEZ Olomouc 2109 J 2:10,41 h 8 Plaček Jiří 120983 ZLÍN Bratislava 0302 J 2:13,8 2 Michnáč Daniel 110685 ZLÍN Olomouc 0408 D 2:14,55 2B Vaculík Petr 250187 OTRO Ostrava 2906 ž další dorostenci 2:17,4 8 Vaverka Martin 090185 CHRO Opava 0106 2:20,68 4B Mazáč Martin 86 OTRO Ostrava 2906 2:22,46 5B Andrýsek Michal 040686 ZLÍN Olomouc 1409 2:34,5 10 Glír Petr 280786 VMEZ Šumperk 1105

1500m

3:58,73 4 Koňarik Milan 200478 ZLÍN Olomouc 0106 4:03,05 9 Vávra Jan 250884 SSUH Ostrava 2007 J 4:04,21 h 1 Trňáček Pavel 181077 ZLÍN Bratislava 0302 4:05,53 6 Slovák Dalibor 311084 ZLÍN Plzeň 2206 J 4:07,01 4 Stindl Jan 190674 SSUH Hodonín 0106 4:09,15 2 Veselý Petr 131067 KROM Hodonín 1805 4:09,94 3 Kalenda Jan 030785 ZLÍN Třinec 1105 D 4:10,98 11 Brázdil Ondřej 150781 OTRO Šumperk 0806 S 4:11,7 4 Ludvík Radek 051082 SSUH Uh.Hrad. 2109 S 4:12,3 5 Bětík Miroslav 250472 KROM Uh.Hrad. 2109 4:15,04 4 Moravčík Petr 310385 ZLÍN Olomouc 1409 D 4:16,17 7 Blaha Tomáš 081176 KROM Uh.Hrad. 2109 4:17,2 9 Maceček Vladimír 281075 KROM Uh.Hrad. 2109 4:18,3 10 Janíček Jakub 150178 SSUH Uh.Hrad. 2109 4:18,5 11 Šuránek David 160479 SSUH Uh.Hrad. 2109 4:27,0 V Peters Jiří 020686 VMEZ Val.Mez. 2509 D 4:27,23 10 Bělov Lukáš 100884 VMEZ Olomouc 2109 J 4:29,3 1 Dvořák Pavel 090883 KROM L.Mikuláš 0210 J 4:33,60 D Hegar Ondřej 181185 VMEZ Třinec 2505 D 4:33,87 15 Keller Antonín 170763 KROM Hodonín 0106 další junioři 4:36,4 V Marcaník Jan 84 gyZL Val.Mez. 1010 4:39,9 3 Horňák Jiří gyUB Uh.Hrad. 0210 4:41,5 1 Münster Tomáš 83 OUSČ Zlín 1909 4:44,6 ms Vítek Tomáš 84 SGZL Zlín 1909 4:45,8 V Malina Lukáš 84 gyVM Val.Mez. 2509 4:46,4 2 Plaček Jiří 120983 ZLÍN Zlín 1909 další dorostenci 4:38,90 V Chocholáč Jan 101085 VMEZ Val.Mez. 2509 4:41,0 V Martinec Petr 86 šLUH Zlín 2305 4:42,2 V Poláček D. 86 šSLČ Zlín 2305 4:42,5 V Stengel Martin 86 šUHr Otrokovice 0606 4:42,8 V Macek Stanislav 86 šVIZ Zlín 2305 4:43,0 V Zedníček David 86 DšZL Zlín 2305

3000m

8:48,5 2 Veselý Petr 131067 KROM Hranice 0806 8:49,3 3 Maceček Vladimír 281075 KROM Hranice 0806 8:56,0 4 Stanka Petr 050269 KROM Hranice 0806 9:00,65 8 Minařík Petr 050276 ZLÍN Olomouc 0709 9:05,71 h 6 Slovák Dalibor 311084 ZLÍN Bratislava 0302 J 9:15,66 4 Olomouc 0105 9:12,2 1 Stindl Jan 190674 SSUH Uh.Hrad. 0405 9:16,6 8 Blaha Tomáš 081176 KROM Hranice 0806 9:20,27 3 Moravčík Petr 310385 ZLÍN Hodonín 1506 D 9:32,9 10 Ludvík Radek 051082 SSUH Hranice 0806 S 9:33,4 11 Keller Antonín 170763 KROM Hranice 0806 9:39,60 h 11 Šuránek David 160479 SSUH Bratislava 0302 9:55,3 3B Hromek Tomáš 040854 KROM Hodonín 2208 10:10,9 2 Chocholáč Jan 101085 VMEZ Šumperk 1105 D další dorostenci 12:12,4 7 Glír Tomáš 280786 VMEZ Šumperk 1105

5000m

15:19,96 1 Veselý Petr 131067 KROM Uh.Hrad. 2109 15:20,3 2 Maceček Vladimír 281075 KROM Uh.Hrad. 2109 15:26,4 3 Blaha Tomáš 081176 KROM Uh.Hrad. 2109 15:42,3 5 Horák Ondřej 200675 KROM Uh.Hrad. 2109 15:44,68 4 Stindl Jan 190674 SSUH Hodonín 1805 16:02,7 8 Bětík Miroslav 250472 KROM Uh.Hrad. 2109 16:03,4 10 Minařík Petr 050276 ZLÍN Olomouc 0106 16:08,60 9 Janíček Jakub 150178 SSUH Uh.Hrad. 2109 16:24,90 9 Ludvík Radek 051082 SSUH Hodonín 1805 S 16:41,60 8 Slovák Dalibor 311084 ZLÍN Plzeň 2306 J 16:47,30 1 Moravčík Petr 310385 ZLÍN Opava 2809 D 17:06,1 12 Chocholáč Jan 101085 VMEZ Olomouc 2109 D 17:09,0 11 Keller Antonín 170763 KROM Uh.Hrad. 2109 17:17,84 17 Šuránek David 160479 SSUH Hodonín 2704 18:02,5 13 Kundera Karel 050974 ZLÍN Olomouc 0106 18:11,0 1 Švihel Miroslav 58 SLOP Zlín 2606 18:14,6 15 Vít Antonín 290185 VMEZ Olomouc 2109 D 18:23,63 1 Švehlík Aleš 180266 ZLÍN Zlín 2109 18:28,28 4 Andrýsek Michal 040686 ZLÍN Opava 2809 D 18:34,0 2 Rafaj Jaromír 54 FXZL Zlín 2606 další junioři 18:39,3 5 Bělov Lukáš 100884 VMEZ Opava 0106 19:01,0 2 Švihel Miroslav 86 SLOP Zlín 2606 D

10000m

31:08,54 8 Maceček Vladimír 281075 KROM Ostrava 1907 31:42,04 11 Stanka Petr 050269 KROM Ostrava 1907 32:55,97 2 Veselý Petr 131067 KROM Opava 0709 32:59,99 3 Bláha Tomáš 081176 KROM Opava 0709 33:21,17 5 Bětík Miroslav 250472 KROM Opava 0709 37:02,0 1 Ordelt Aleš 80 OTRO Zlín 1809 S 37:50,0 2 Rafaj Jaromír 54 FXZL Zlín 1809 38:10,0 4 Škrabánek Alois 52 Zlín Zlín 1809 38:40,0 5 Čelůstka Jan 82 Zlín Zlín 1809 S 39:03,0 6 červenka Pavel 69 Zlín Zlín 1809 39:54,1 4 Bělov Lukáš 100884 VMEZ Val.Mez. 1805 J 40:47,0 8 Talaš Jaromír 130154 SKDO Zlín 1809 41:39,0 9 Bartoněk Jindřich 38 LSZL Zlín 1809 42:33,0 10 Prokop Jiří 56 KGZL Zlín 1809 42:45,0 11 Uherek Pavel 75 Zlín Zlín 1809

půlmaraton

1:06:48 4 Veselý Petr 131067 KROM Domažlice 1304 1:09:41 11 Maceček Vladimír 281075 KROM Domažlice 1304 1:12:07 2 Bětík Miroslav 250472 KROM Litovel 2004 1:12:24 3 Filip Václav 130960 KROM Litovel 2004 1:13:07 3 Stanka Petr 050269 KROM Hranice 1409 1:14:52 5 Bukovjan Vlastmil 270761 OTRO Otrokovice 0510 1:15:39 55 Novotný Bronislav 250170 KROM Praha 2303 1:17:29 7 Němec Ondřej 181057 KROM Otrokovice 0510 1:20:58 9 Švihel Miroslav 58 SLOP Otrokovice 0510 1:21:15 10 Dudák Jan 73 SPZL Otrokovice 0510 1:24:13 33 Koňarik Milan 200478 ZLÍN Brno 0607 1:26:35 25 Pust Karel 71 VMez Litovel 2004 1:26:58 47 Ryška Vít 75 TiZL Brno 0607 1:29:53 33 Novotný František 030346 KROM Domažlice 1304 1:30:58 18 Talaš Jaromír 130154 SKDO Otrokovice 0510 1:31:03 17 Link René 62 ROŽN Blansko 1506 1:32:53 19 Nemček Marcel 150374 OTRO Otrokovice 0510 1:33:34 20 Prokop Jiří 56 KGZL Otrokovice 0510 1:35:33 85 Minář Oldřich 63 HODS Brno 0607 1:35:37 22 Kupec Pavel 43 LSZL Otrokovice 0510

maraton

2:35:33 3 Minařík Petr 050276 ZLÍN Kroměříž 2610 2:40:17 2 Filip Václav 130960 KROM Ostrava 2303 2:40:27 3 Horák Ondřej 200675 KROM Ostrava 2303 2:43:52 5 Němec Ondřej 181057 KROM Kroměříž 2610 2:59:38 143 Šašek Jaroslav 230658 PRAV Praha 1905 3:06:29 218 Sehnal Tomáš 73 Hole Praha 1905 3:09:01 7 Talaš Jaromír 130154 SKDO Rychnov/K 2508 3:10:59 15 Novotný František 030346 KROM Č.Lípa 0704 3:13:18 301 Starosta Pavel 79 VIZO Praha 1905 3:20:08 425 Ryška Vít 75 TiZL Praha 1905 3:28:11 609 Zetek Jiří 46 VMez Praha 1905 3:18:14 22 Mráček Michal 73 Otro Kroměříž 2610 3:28:28 38 Dudák Jan 73 SPZL Praha 1910 3:33:16 38 Kabelík Jaroslav 200141 SSUH Benešov 1210 3:35:12 23 Budík Karel 040756 LSZL Ostrava 2303 3:38:43 11 Němec Miloš 59 LSZL Kladno 0308 3:42:31 51 Dvořák Zdeněk 111055 KROM Kroměříž 2610 3:47:57 1155 Fiala Tomáš 181072 SSUH Praha 1905 3:48:12 1161 Dlapa Radim 72 UhHr Praha 1905 4:05:32 66 Vlček Jan 290454 KROM Kroměříž 2610

110m překážek

e 14,42 -0,3 1 Bureš Pavel 130374 ZLÍN Ostrava 2706 16,0 2 Podzemný Petr 180283 VMEZ Opava 0106 J e 16,44 0 6 Hlavinka Pavel 170883 OTRO Třinec 1805 J e 17,47 4B Lašák Ivo 65 VMEZ Olomouc 0906 e 17,52 4 Horák Jan 230765 SSUH Opava 0709 e 17,79 3B Janiš Martin 240574 ZLÍN Zlín 2109 18,1 5 Blažek Miroslav 070386 VMEZ Val.Mez. 1805 D e 18,84 6 Popelka Jan 140386 SSUH Opava 0709 D e 21,00 1 Gybas Petr 270546 OTRO Olomouc 0906 další elektrické časy 16,32 +0,4 4 Podzemný Petr 180283 VMEZ Hodonín 1506 J 18,84 6 Popelka Jan 140386 SSUH Opava 0709 D 19,09 6B Blažek Miroslav 070386 VMEZ Olomouc 0906 D s větrem 18,60 +3,1 4C Popelka Jan 140386 SSUH Uh.Hrad. 2109 další dorostenci e 15,50 +0,8 1r Kouřil Jan 220686 OTRO Hodonín 1506 e 15,98 +1,5 5 Verner Tomáš 290386 ZLÍN Hodonín 1506 e 16,15 +0,7 4r Hegar Ondřej 181185 VMEZ Hodonín 1506 e 16,45 -0,1 2B Klus Petr 240985 VMEZ Ostrava 2906 e 16,46 -0,7 4B Voštinák Radek 070685 VMEZ Hodonín 1506 e 16,58 3B Chaloupka Petr 270686 OTRO Olomouc 2809 16,5 D Němec Tomáš 150486 ZLÍN Zlín 1610 e 17,40 D Blažek Miroslav 070386 VMEZ Třinec 2505 17,7 D Škubal Jakub 200885 ZLÍN Zlín 1610 18,2 4B Blažek Tomáš 181286 OTRO Šumperk 1105 s větrem 16,16 +2,2 3r Voštinák Radek 070685 VMEZ Hodonín 1506

400m překážek

e 54,11 1 Vojtek Lukáš 140778 ZLÍN Třinec 1805 e 57,03 ms Štourač Josef 120574 OTRO Olomouc 1409 e 57,42 1B Slaměna Petr 090169 ZLÍN Olomouc 0106 e 58,62 3 Podzemný Petr 180283 VMEZ Hodonín 1506 J e 59,21 2 Hlavinka Pavel 170883 OTRO Olomouc 0105 J e 59,64 3B Škubal Jakub 200885 ZLÍN Třinec 1805 D e 60,51 8 Šerka Karel 031170 KROM Hodonín 1805 e 61,35 5B Vypušťák Miroslav 070670 KROM Hodonín 0106 e 62,45 4C Blažek Tomáš 181286 OTRO Šumperk 0806 D e 63,26 4 Stonavský Michal 230973 VMEZ Olomouc 0906 e 65,34 5 Blažek Miroslav 070386 VMEZ Olomouc 0906 D e 69,36 6 Schmied Martin 081282 CHRO Olomouc 0906 S e 73,41 3C Janiš Martin 240574 ZLÍN Zlín 2109 další dorostenci e 58,66 5r Škubal Jakub 200885 ZLÍN Plzeň 2206 e 61,08 5 Blažek Tomáš 181286 OTRO Ostrava 2906 e 62,10 4 Hanák Jakub 280186 OTRO Opava 1409 e 64,88 10 Blažek Miroslav 070386 VMEZ Hodonín 1506

3000m překážek

9:29,56 2 Veselý Petr 131067 KROM Hodonín 0106 9:39,24 8 Slovák Dalibor 311084 ZLÍN Praha 0109 J 9:49,58 4 Maceček Vladimír 281075 KROM Hodonín 0106 9:53,38 5 Stanka Petr 050269 KROM Hodonín 0106 10:17,52 8 Blaha Tomáš 081176 KROM Hodonín 0106 10:23,4 4 Kalenda Jan 030785 ZLÍN Zlín 2408 D 10:30,0 5 Dlabaja Tomáš 83 OBZL Zlín 2408 J 10:38,60 11 Šiška Milan 070162 KROM Hodonín 0106 10:59,2 4 Chocholáč Jan 101085 VMEZ Olomouc 0906 D 11:09,34 5 Michnáč Daniel 110685 ZLÍN Třinec 1105 D 12:14,5 7 Uřičář Vojtěch 200559 ZLÍN Zlín 2408

2000m překážek

6:35,40 9 Kalenda Jan 030785 ZLÍN Plzeň 2206 8:24,30 6 Mikulec Roman 85 SSUH Ostrava 2906

výška

211 1 Žbel Petr 100580 ZLÍN Zlín 2109 S 194 2 Janiš Martin 240574 ZLÍN Zlín 2109 190 2 Klus Petr 240985 VMEZ Olomouc 0906 D 190 V Toufar Adam 230384 ZLÍN Val.Mez. 1010 J 190 3 Voštinák Radek 070685 VMEZ Olomouc 2109 D 186 1 Pospíšil Michal 300484 ZLÍN Zlín 1909 J 185 11 Motelka Pavel 240484 ZLÍN Třinec 1805 J 185 7 Jirásek Tomáš 020686 VMEZ Plzeň 2306 D 183 1 Gargulák Tomáš 010987 ZLÍN Opava 0510 ž 182 V Vysloužil Josef 86 šZLÍ Brumov 1605 D 180 h 8 Podzemný Petr 180283 VMEZ Val.Mez. 0903 J 180 v V Val.Mez. 2509 180 2t Lašák Ivo 65 VMEZ Val.Mez. 1805 180 V Hečko Martin 160187 ZLÍN Zlín 2305 ž 180 9 Gregárek Michal 211173 SSUH Hodonín 0106 180 V Novák Lukáš 110384 VMEZ Val.Mez. 2509 J 180 V Antoš Jan 83 PŠHŠ Val.Mez. 1010 J 177 6 Hlaváč Jakub 060783 CHRO Olomouc 0906 J 173 v V Brumov 1605 176 2 Bartunčík Jakub 060685 VMEZ Ostrava 1509 D 175 h 11 Hegar Ondřej 181185 VMEZ Val.Mez. 0903 D 173 v D Praha 0507 175 D Motelka Pavel 240484 ZLÍN Zlín 0205 J 175 2 Popelka Jan 140386 SSUH Uh.Hrad. 0405 D 175 11 Němec Tomáš 150486 ZLÍN Šumperk 1105 D 175 13 Krejčiřík Petr 240579 KROM Hodonín 0106 175 D Hořt Daniel 030273 OTRO Otrokovice 1307 175 12 Horák Jan 230765 SSUH Opava 0709 175 1 Chvilíček Lukáš OšUH Uh.Hrad. 0210 175 2 Galuška Marek OšUH Uh.Hrad. 0210 další junioři 174 2 Klučka Radovan 84 gyZL Zlín 1909 170 3 Kučera Petr 260784 ZLÍN Zlín 1909 170 4 Kroča Libor 171283 SSUH Uh.Hrad. 0210 další dorostenci 170 V Novosad Vlastimil 85 PŠVS Val.Mez. 2509 170 V Zadrabaj Ivo 86 OUSČ Val.Mez. 1010 170 V Mikel Rostislav 86 gyUH Val.Mez. 1010

tyč

413 4 Pravda Zdeněk 140276 ZLÍN Zlín 2109 300 D Němec Tomáš 150486 ZLÍN Zlín 0305 D 300 D Klus Petr 240985 VMEZ Praha 0607 D 300 D Hegar Ondřej 181185 VMEZ Praha 0607 D 290 3 Gybas Petr 270546 OTRO Opava 0106 285 4 Podzemný Petr 180283 VMEZ Olomouc 0906 J 265 10 Vybíral Josef 75 VMEZ Olomouc 0906 245 8 Kadla Jiří 260562 VMEZ Ostrava 1509 240 12 Jirásek Tomáš 020686 VMEZ Šumperk 1105 D 220 9 Bazala Dan 73 VMEZ Val.Mez. 1805 220 D Blažek Miroslav 070386 VMEZ Třinec 2505 D 220 D Bartunčík Jakub 060685 VMEZ Třinec 2505 D 200 D Hořt Daniel 030273 OTRO Otrokovice 1307

dálka

710 2 Blaha Josef 230382 SSUH Hodonín 1805 S 702 2 Surý Vadim 170683 OTRO Zlín 2109 J 670 2 Opravil Jiří 070583 OTRO Hodonín 1506 J 669 2 Toufar Adam 230384 ZLÍN Opava 2809 J 638 7 Podzemný Petr 180283 VMEZ Hodonín 1506 J 638 7 Přibyl Jindřich 261076 ZLÍN Zlín 2408 625 h 1 Filák Jaroslav 170887 ZLÍN Bratislava 0302 ž v576 2 Zlín 0304 623 16 Kavan Petr 220371 SSUH Hodonín 1805 613 2 Juránek Jakub 250487 ZLÍN Třinec 1106 ž 613 8 Kouřil Jan 220686 OTRO Zlín 2109 D 611 D Klus Petr 240985 VMEZ Třinec 2405 D 610 D Bartunčík Jakub 060685 VMEZ Třinec 2405 D 610 9 Polášek Petr 190176 ZLÍN Zlín 2408 606 h 2 Urban Jiří 050255 OTRO Ostrava 2201 v583 7 Potsdam 1708 606 D Hegar Ondřej 181185 VMEZ Třinec 2405 D 605 1 Faldík Aleš 83 PŠHŠ Holešov 2409 J 600 2 Gottwald David 310883 HOLE Holešov 2409 J další junioři 592 2 Klučka Radovan 84 gyZL Zlín 1909 588 1 Navrátil Pavel 84 SSUH Uh.Hrad. 0210 586 2 Kadlec Michal OAUH Uh.Hrad. 0210 další dorostenci 593 V Nachtmann Pavel 030685 VMEZ Val.Mez. 2509 570 D Škubal Jakub 200885 ZLÍN Zlín 0205 563 10 Chaloupka Petr 270686 OTRO Olomouc 2809 562 D Němec Tomáš 150486 ZLÍN Zlín 0205 562 4 Rosenberg Ondřej 86 gyZL Zlín 1909 558 V Cmol Ondřej 86 šDNě Otrokovice 0606 s větrem 629 +2,5 D Klus Petr 240985 VMEZ Praha 0507 D

trojskok

1436 h 4 Toufar Adam 230384 ZLÍN Praha 2302 J v1370 1 Opava 2809 1392 2 Blaha Josef 230382 SSUH Uh.Hrad. 2109 S 1390 3 Brázdil Jiří 111070 SSUH Uh.Hrad. 2109 1369 6 Kavan Petr 220371 SSUH Uh.Hrad. 2109 1309 2 Kouřil Jan 220686 OTRO Šumperk 1105 D 1306 7 Surý Vadim 170683 OTRO Zlín 2109 J 1275 2 Roško Daniel 030482 VMEZ Olomouc 0906 S 1263 6 Chaloupka Petr 270686 OTRO Hodonín 1506 D 1248 13 Turek Rostislav 110283 OTRO Šumperk 0806 J 1243 12 Bobál Pavel 120865 OTRO Zlín 2109 1226 4 Bartunčík Jakub 060685 VMEZ Val.Mez. 1805 D 1198 5 Gybas Petr 270546 OTRO Potsdam 2108 1179 8 Skákal Oldšich 020187 CHRO Olomouc 0906 ž 1170 5 Klus Petr 240985 VMEZ Val.Mez. 1805 D 1143 8 Bobál Ludvík 050259 OTRO Opava 0106 s větrem 1305 1 Roško Daniel 030482 VMEZ Ostrava 1509 S další dorostenci 1029 3 Blažek Tomáš 181286 OTRO Otrokovice 2004 1017 4 Vaculík Petr 250187 OTRO Otrokovice 2004 ž 1008 5 Hanák Jakub 280186 OTRO Otrokovice 2004 980 6 Mazáč Martin 86 OTRO Otrokovice 2004 s větrem 1376 +3,6 7 Toufar Adam 230384 ZLÍN Plzeň 2306 J

koule 7,26

1462 5 Staroveský Lukáš 300877 ZLÍN Olomouc 0106 1357 3 Sklenář Robert 190268 SSUH Uh.Hrad. 2109 1308 10 Doležal Pavel 011083 OTRO Třinec 1805 J 1242 7 Vrána Jan 081181 ZLÍN Zlín 2109 S 1203 12 Hadaš Jaroslav 031174 SSUH Uh.Hrad. 2109 1198 13 Kovačič Bohumil 210158 SSUH Uh.Hrad. 2109 1191 8 Němec Jan 110275 ZLÍN Brno 0605 1172 4 Uhlík František 071044 OTRO Val.Mez. 1805 1127 11 Veselý Vítězslav 270283 ZLÍN Zlín 2109 J 1122 5 Knotek Josef 310753 VMEZ Val.Mez. 1805 1106 T Podhajský Martin 260176 OTRO Otrokovice 2004 1099 6 Květoň Svatopluk 120958 VMEZ Olomouc 0906 1094 4 Hošek Karel 040458 KROM Uh.Hrad. 0405 1089 14 Krejčiřík Petr 240579 KROM Hranice 0806 1088 5 Hlaváč Petr 280883 SSUH Olomouc 0805 J 1039 14 Baška Marek 091076 OTRO Zlín 2109 961 D Hořt Daniel 030273 OTRO Otrokovice 1307 960 9 Bůžek Mojmír 190281 VMEZ Val.Mez. 1805 S 950 T Vlček Petr 130276 OTRO Otrokovice 2004 938 h 1 Pospíšil Jaroslav 100873 OTRO Otrokovice 2802

koule 6,25

1454 1 Doležal Pavel 011083 OTRO Hodonín 1506 1271 6 Veselý Vítězslav 270283 ZLÍN Opava 2809 1228 3 Hlaváč Petr 280883 SSUH Hodonín 1506 1142 D Motelka Pavel 240484 ZLÍN Zlín 0205 1086 1 Polášek Jan 191083 ZLÍN Zlín 1505 1063 4 Hruboš Ondřej 84 SSUH Uh.Hrad. 0405 1055 1 Sýkora František 290484 ZLÍN Zlín 1704 964 D Podzemný Petr 180283 VMEZ Třinec 2505 937 h P Surý Vadim 170683 OTRO Otrokovice 2802

koule 5

1326 3 Kulenda Tomáš 030386 ZLÍN Šumperk 1105 1197 D Hegar Ondřej 181185 VMEZ Třinec 2405 1197 V Skalický René 85 PŠHŠ Val.Mez. 1010 1187 D Klus Petr 240985 VMEZ Třinec 2405 1135 5 Mokrejš Jan 85 SŤZL Zlín 1909 1125 D Němec Tomáš 150486 ZLÍN Zlín 1610 1117 V Veninger Jiří 85 PŠVS Val.Mez. 1010 1100 7 Holub Pavel 85 AGKM Holešov 2409 1095 D Blažek Miroslav 070386 VMEZ Třinec 2405 1094 V Zadrabaj Ivo 86 OUSČ Val.Mez. 1010

disk 2

4156 3 Sklenář Robert 190268 SSUH Hodonín 1805 151 1 Hošek Karel 040458 KROM Zlín 2408 4132 5 Staroveský Lukáš 300877 ZLÍN Olomouc 0709 4045 7 Kovačič Bohumil 210158 SSUH Uh.Hrad. 2109 4042 1 Vrána Jan 081181 ZLÍN Zlín 2704 S 3970 3 Doležal Pavel 011083 OTRO Olomouc 1409 J 3789 10 Podhajský Radek 210674 OTRO Olomouc 0106 3691 15 Němec Jan 110275 ZLÍN Olomouc 0106 3689 3 Uhlík František 071044 OTRO Olomouc 0906 3628 4 Bůžek Mojmír 190281 VMEZ Olomouc 0906 S 3370 T Podhajský Martin 260176 OTRO Otrokovice 2004 3337 7 Květoň Svatopluk 120958 VMEZ Olomouc 0906 3093 7 Hlaváč Petr 280883 SSUH Olomouc 0805 J 3069 Č Baška Marek 091076 OTRO Otrokovice 1210 2910 1 Antoš Petr 170583 ZLÍN Zlín 2903 J 2871 T Vlček Petr 130276 OTRO Otrokovice 2004 2864 1 Sýkora František 290484 ZLÍN Zlín 2404 J 2851 10 Knotek Josef 310753 VMEZ Val.Mez. 1805 2806 T Gabriel Václav 230654 BRUM Olomouc 0408 2803 16 Žbel Petr 100580 ZLÍN Třinec 1805 S další junioři 2726 11 Veselý Vítězslav 270283 ZLÍN Opava 2809 2724 2 Polášek Jan 191083 ZLÍN Zlín 2404 2362 D Podzemný Petr 180283 VMEZ Třinec 2605

disk 1,5

3992 2 Kulenda Tomáš 030386 ZLÍN Opava 1409 3552 5 Němec Tomáš 150486 ZLÍN Opava 1409 3133 6 Klus Petr 240985 VMEZ Ostrava 2906 2908 D Hegar Ondřej 181185 VMEZ Třinec 2505 2699 D Blažek Miroslav 070386 VMEZ Třinec 2505 2615 9 Šebesta Petr 120985 VMEZ Ostrava 2906 2375 13 Včelný Radek 211085 VMEZ Ostrava 2906 2212 D Kutra Igor 131286 ZLÍN Zlín 1610 2186 D Škubal Jakub 200885 ZLÍN Zlín 1610 1835 D Bartunčík Jakub 060685 VMEZ Třinec 2505

oštěp 800

7322 1 Veselý Vítězslav 270283 ZLÍN Velenje 1606 J 6882 1 Bůžek Mojmír 190281 VMEZ Olomouc 2109 S 6138 1 Sklenář Robert 190268 SSUH Hodonín 0106 6073 3 Hubík Adam 260873 ZLÍN Olomouc 0106 5853 4 Krejčiřík Petr 240579 KROM Hodonín 0106 5794 2 Staroveský Lukáš 300877 ZLÍN Zlín 2109 5768 2 Zatloukal David 040480 ZLÍN Olomouc 0709 S 5343 6 Podhajský Martin 260176 OTRO Šumperk 0806 5098 7 Žbel Petr 100180 ZLÍN Šumperk 0806 S 5071 4 Kolenčík Miroslav 060183 ZLÍN Třinec 1105 J 4874 10 Motelka Pavel 240484 ZLÍN Třinec 1805 J 4694 11 Šerka Karel 031170 KROM Hodonín 1805 4264 D Podzemný Petr 180283 VMEZ Třinec 2605 J 4246 3 Baška Marek 091076 OTRO Uh.Hrad. 0405 4052 4 Hruboš Ondřej 84 SSUH Uh.Hrad. 0405 J 3649 T Vlček Petr 130276 OTRO Otrokovice 2004 3520 9 Gybas Petr 270546 OTRO Opava 0106 3488 4 Gergel Vladimír 63 ZLÍN Zlín 2408 3126 T Gabriel Václav 54 BRUM Olomouc 0408 3124 1 Polášek Jan 191083 ZLÍN Zlín 2404 J další junioři 2930 15 Bělov Lukáš 100884 VMEZ Opava 0106 2740 2 Sýkora František 290484 ZLÍN Zlín 2404

oštěp 600

4880 5 Pirogov Jan 86 HOLE Hodonín 1506 4310 1 Němec Tomáš 150486 ZLÍN Zlín 2903 4273 D Klus Petr 240985 VMEZ Praha 0607 4105 8 Bartunčík Jakub 060685 VMEZ Ostrava 2906 3952 10 Janík Martin 300886 ZLÍN Hodonín 1506 3920 D Blažek Miroslav 070386 VMEZ Třinec 2505 3890 1 Hegar Ondřej 181185 VMEZ Hranice 2504 2980 D Škubal Jakub 200885 ZLÍN Zlín 1610 2840 2 Petráš Radim 85 VMEZ Hranice 2504 2360 D Kutra Igor 131286 ZLÍN Zlín 1610

kladivo 7,26

4750 4 Horák Jan 230765 SSUH Uh.Hrad. 2109 4681 4 Podhajský Radek 210674 OTRO Olomouc 0106 4429 7 Kovačič Bohumil 210158 SSUH Uh.Hrad. 2109 4406 6 Kulenda Tomáš 030386 ZLÍN Olomouc 0709 D 4272 6 Baška Marek 091076 OTRO Třinec 1805 4240 10 Konečný Jaromír 161061 KROM Hranice 0806 4063 12 Hošek Karel 040458 KROM Hranice 0806 3969 1 Květoň Svatopluk 120958 VMEZ Opava 0106 3910 1 Polášek Jan 191083 ZLÍN Zlín 1505 J 3571 9 Němec Jan 110275 ZLÍN Zlín 2109 3356 14 Tvrdoň František 210251 SSUH Hodonín 0106 2950 T Podhajský Martin 260176 OTRO Otrokovice 2004 2400 T Vlček Petr 130276 OTRO Otrokovice 2004 1982 T Wilczynski Ondřej 140179 OTRO Otrokovice 2004

kladivo 6

5084 2 Kulenda Tomáš 030386 ZLÍN Brno 0510 D 4282 1 Polášek Jan 191083 ZLÍN Zlín 1704 3304 2 Sýkora František 290484 ZLÍN Zlín 1004 2816 3 Veselý Vítězslav 270283 ZLÍN Hodonín 0405

kladivo 5

5797 1 Kulenda Tomáš 030386 ZLÍN Brno 0510

desetiboj

další junioři 5.106 5 Podzemný Petr 180283 VMEZ Třinec 2605 12,08-605-964-171-57,70-16,76-2362-280-4264-4:55,95 další dorostenci 5.601 4 Hegar Ondřej 181185 VMEZ Třinec 2505 12,12-606-1197-171-53,52-16,20-2908-260-3815-4:33,60 5.505 9 Klus Petr 240985 VMEZ Praha 0507 11,99-629w-1091-179-56,13-16,64-2957-300-4273-5:04,88 4.958 1 Němec Tomáš 150486 ZLÍN Zlín 1610 12,8-547-1125-170-60,3-16,5-3372-300-4198-5:10,3 4.445 16 Blažek Miroslav 070386 VMEZ Třinec 2505 13,09-523-1095-156-60,45-17,40-2699-220-3920-4:54,57 4.384 17 Bartunčík Jakub 060685 VMEZ Třinec 2505 12,05-610-986-174-58,56-21,29-1835-220-4073-5:12,23 3.797 2 Škubal Jakub 200885 ZLÍN Zlín 1610 12,1-551-860-150-57,3-17,7-2186-0-2980-5:50,8 3.296 3 Kutra Igor 131286 ZLÍN Zlín 1610 12,4-503-790-160-62,0-20,4-2212-0-2360-5:32,3

4x100m

e 43,34 2 Ji Otrokovice Olomouc 0106 Pospíšil-Šrom-Štourač-Surý e 45,00 3 Sl.Sl.Uh.Hradiště Hodonín 1805 Stašek-Blaha-Chlachula-Šuránek e 45,17 1B TJ Val.Meziříčí Plzeň 2206 D Klus-Voštiňák-Bartunčík-Květoň e 45,65 1B Sl.Sl.Uh.Hradiště Uh.Hrad. 2109 Hruboš-Rozum-Stašek-Vávra e 45,79 8 AK Zlín Olomouc 0709 Škubal-Vojtek-Oliva-Slaměna e 45,83 3B Ji Otrokovice Praha 3108 S Opravil-Kouřil-Hanák-Surý e 46,98 5B Ji Otrokovice Olomouc 0106 D Blažek-Chaloupka-Hanák-Kouřil 47,5 2 TJ Val.Meziříčí Val.Mez. 1805 Podzemný-Voštiňák-Čtvrtek-Stonavský e 47,74 7 AK Zlín Třinec 1805 J Verner-Škubal-Oliva-Filák e 47,75 2C Ji Otrokovice Šumperk 0806 J Opravil-Mazáč-Turek-Vaculík e 48,27 5B AK Kroměříž Uh.Hrad. 2109 Dvořák-Netušil-Šerka-Vypušťák M. e 49,09 4 TJ Val. Meziříčí Olomouc 0906 Stonavský-Došek-Čtvrtek-Blažek e 50,17 6 Technoplast Chropyně Hrabálek-Skákal-Vaverka-Hlaváč 50,2 5 TJ Val.Meziříčí Val.Mez. 1805 J Šmída-Bělov-Došek-Jirásek neověřená sestava e 42,78 3 Ji Otrokovice Olomouc 0805 ? smíšené sestavy e 46,77 2B AK Zlín Třinec 1105 J Hlavinka-Omelka-Veselý-Pospíšil e 49,29 6 Ji Otrokovice Opava 1409 D Verner-Chaloupka-Němec-Hanák 49,4 2C Ji Otrokovice Šumperk 1105 D Mazáč-Mikulec-Vaculík-Verner další elektrické časy 47,68 5B Ji Otrokovice Třinec 1805 D Blažek-Chaloupka-Hanák-Kouřil další junioři e 47,61 7B Ji Otrokovice Olomouc 0709 Opravil-Chaloupka-Hanák-Kouřil e 47,74 7 AK Zlín Třinec 1805 Verner-Škubal-Oliva-Filák e 47,75 2C Ji Otrokovice Šumperk 0806 Opravil-Mazáč-Turek-Vaculík 50,2 5 TJ Val.Meziříčí Val.Mez. 1805 Šmída-Bělov-Došek-Jirásek další dorostenci e 45,17 1B TJ Val.Meziříčí Plzeň 2206 Klus-Voštiňák-Bartunčík-Květoň e 46,98 5B Ji Otrokovice Olomouc 0106 Blažek-Chaloupka-Hanák-Kouřil

4x400m

e 3:31,61 6 AK Zlín Olomouc 0106 Koňarik-Slaměna-Vojtek-Oliva e 3:34,22 4B Ji Otrokovice Šumperk 0806 Štourač-Hanák-Opravil-Turek e 3:34,43 1 Sl.Sl.Uh.Hradiště Hodonín 0106 Šuránek M.-Blaha-Vávra-Šik e 3:38,16 4B AK Zlín Olomouc 0709 S Ryška-Slovák-Škubal-Oliva e 3:39,54 4B TJ Val.Meziříčí Plzeň 2306 D Peters-Bartunčík-Klus-Hegar e 3:43,02 6B Ji Otrokovice Plzeň 2306 D Blažek-Hanák-Chaloupka-Kouřil e 3:43,38 2C Sl.Sl.Uh.Hradiště Hodonín 0106 Hruboš-Šuránek D.-Stindl-Mikulec e 3:45,09 2B AK Kroměříž Opava 0709 Vypušťák M.-Blaha-Keller-Maceček e 3:45,96 6 AK Kroměříž Hodonín 0106 Bartík-Vypušťák-Netušil-Šerka e 3:46,46 5C Ji Otrokovice Šumperk 0806 Blažek-Mazáč-Vaculík-Brázdil e 3:47,66 2 TJ Val. Meziříčí Ostrava 1509 Peters-Stonavský-Roško-Voštiňák e 3:52,58 5 Ji Otrokovice Zlín 2109 Pospíšil-Šrom-Štourač-Surý 4:15,6 3 Techn. Chropyně Opava 0106 Hrabálek-Skála-Veverka-Novotný e 4:35,13 2B Ji Otrokovice Zlín 2109 Bobál P.-Pšenčík-Němček-Prudký neověřená sestava e 3:36,62 2 TJ Val.Meziříčí Olomouc 2109 ? další junioři e 3:38,20 8 Ji Otrokovice Olomouc 0106 Blažek-Hanák-Brázdil-Turek e 3:44,22 5 AK Zlín Olomouc 1409 Moravčík-Slovák-Oliva-Michnáč smíšené sestavy e 3:35,32 1 AK Zlín Třinec 1105 J Vávra-Moravčík-Slovák-Škubal

20km chůze

1:44:22 8 Janoušek Jiří 281151 OTRO Brandýs 1205 1:53:29 17 Prudký Aleš 110966 OTRO Brandýs 1205

DOPLŇKOVÉ DISCIPLINY

60m

e 6,98 h 5m Pospíšil Jaroslav 100873 OTRO Praha 1602 e 7,05 h 2 Šrom Pavel 050176 OTRO Ostrava 2901 e 7,18 h 4 Omelka Jaroslav 210583 SSUH Bratislava 0302 J e 7,28 h 3r Náplava Jiří 220184 SSUH Bratislava 0302 J e 7,32 h 5r Blaha Josef 230382 SSUH Bratislava 0302 S 7,1 1r Smolka Petr 260387 ZLÍN Uh.Hrad. 1009 ž e 7,36 1 Opava 1606 e 7,38 h 2r Škubal Jakub 200885 ZLÍN Bratislava 0302 D 7,8 v 2 Zlín 0304 e 7,39 h 1r Surý Vadim 170683 OTRO Olomouc 0902 J e 7,40 h 2 Opravil Jiří 070583 OTRO Olomouc 1602 J e 7,42 h 6 Štourač Josef 120573 OTRO Ostrava 1301 další junioři 7,3 1 Faldík Aleš 83 PŠHŠ Holešov 2409 7,3 2 Červinka Martin 83 COKM Holešov 2409 7,4 3 Vávra Marek 84 gyHO Holešov 2409 7,4 4 Pikna Libor 84 AGKM Holešov 2409 e 7,65 h 4 Hlavinka Pavel 170883 OTRO Olomouc 1602 7,7 v 1 Otrokovice 2704 další dorostenci e 7,59 h 2 Hanák Jakub 280186 OTRO Olomouc 1602 7,6 v 1B Otrokovice 2704 7,4 V Krumpolc Jaromír 280986 ZLÍN Brumov 1605 7,5 V Kutra Tomáš 131286 ZLÍN Zlín 2305 e 7,76 h 4r Verner Tomáš 290386 ZLÍN Ostrava 2001

150m

e 17,79 -0,6 2 Smolka Petr 260387 ZLÍN Třinec 3006 ž e 17,82 1B Juránek Jakub 250487 ZLÍN Opava 0510 ž e 18,09 2B Stuchlík Petr 260987 ZLÍN Opava 0510 ž e 18,29 3 Netušil Marek 160287 KROM Olomouc 1809 ž e 18,42 5 Filák Jaroslav 170887 ZLÍN Olomouc 1809 ž 18,3 2 Urban Jiří 050255 OTRO Hodonín 2504 18,3 1 Pětroš Zdeněk 280487 VMEZ Hranice 2504 ž e 19,43 Opava 1606 18,6 1 Hlavinka Pavel 170883 OTRO Otrokovice 2704 J 18,6 1B Hanák Jakub 280186 OTRO Otrokovice 2704 D 19,0 2 Škubal Jakub 200885 ZLÍN Zlín 0304 D 19,0 2B Kouřil Jan 220686 OTRO Otrokovice 2704 D

300m

e 37,10 h 1 Filák Jaroslav 170887 ZLÍN Jablonec 1702 ž 42,4 v 1 Zlín 1004 e 37,30 1 Smolka Petr 260387 ZLÍN Opava 1606 ž e 37,50 1 Netušil Marek 160287 KROM Olomouc 1809 ž 38,2 1 Hegar Ondřej 181185 VMEZ Hranice 2504 D 38,6 1 Juránek Jakub 250487 ZLÍN Otrokovice 2805 ž

1000m

2:31,7 1 Vávra Jan 250884 SSUH Zlín 2408 J 2:35,4 6 Slovák Dalibor 311084 ZLÍN Zlín 2408 J 2:39,3 9 Brázdil Ondřej 150781 OTRO Zlín 2408 S 2:43,5 12 Ludvík Radek 051082 SSUH Zlín 2408 S 2:45,5 1 Dvořák Pavel 090883 KROM Holešov 2409 J 2:46,0 13 Šuránek Michal 280278 SSUH Zlín 2408 2:46,7 14 Šuránek David 160479 SSUH Zlín 2408 2:48,6 2 Bělov Lukáš 100884 VMEZ Hranice 2504 J 2:50,4 V Hečko Martin 160187 ZLÍN Brumov 1605 ž 2:50,9 1 Peters Jiří 020685 VMEZ Hranice 2504 D další junioři 2:56,8 4 Vašek Petr 201184 KROM Holešov 2409 další dorostenci 2:56,7 h 2 Moravčík Petr 310385 ZLÍN Olomouc 0501 D 2:56,1 4 Michnáč Daniel 110685 ZLÍN Zlín 2408 2:57,9 V Krumpolc Jaromír 280986 ZLÍN Brumov 1605 2:58,5 V Zedníček David 86 šZLÍ Brumov 1605

1 míle

4:35,4 6 Blaha Tomáš 081176 KROM Hodonín 0507 6:07,16 6 Kuna Vladimír 83 SSUH Olomouc 1408 J

hodina

17.959 2 Maceček Vladimír 281075 KROM Uh.Hrad. 0105 17.067 3 Stindl Jan 190674 SSUH Uh.Hrad. 0105 17.030 2 Bukovjan Vlastimil 270761 OTRO Uh.Hrad. 0105 16.179 3 Šindelek Vladan 67 PRĺN Fr.Místek 1809 16.125 5 Rexa Martin 131279 ZLÍN Uh.Hrad. 0105 15.987 6 Janíček Jakub 150178 SSUH Uh.Hrad. 0105

12 minut

3.618 1 Ludvík Radek 051082 SSUH Uh.Hrad. 0105 S 3.595 1 Moravčík Petr 310385 ZLÍN Uh.Hrad. 0105 D

60m překážek

8,79 h 4r Hlavinka Pavel 170883 OTRO Olomouc 2302 J 9,99 h 2 Pospíšil Zbyněk 011157 ZLÍN Olomouc 0202 další dorostenci 8,60 h 2 Verner Tomáš 290386 ZLÍN Bratislava 0302 8,97 h 2 Kouřil Jan 220686 OTRO Olomouc 0902 9,61 h 5r Blažek Jan 181286 OTRO Praha 2302 10,07 h 3 Hanák Jakub 280186 OTRO Olomouc 0501

200m překážek

29,1 1 Škubal Jakub 200885 ZLÍN Zlín 1004 D

břemeno 11,88

dorostenci 1823 2 Kulenda Tomáš 030386 ZLÍN Pardubice 0303

sprint.trojboj

2.080 1 Štourač Josef 120573 OTRO Olomouc 0105 7,51-11,91-23,91 1.759 3 Urban Jiří 050255 OTRO Olomouc 0408 7,6-12,3-24,8 1.669 4 Kutra Tomáš 131286 ZLÍN Olomouc 0408 D 7,7-12,4-25,3 1.408 6 Gybas Petr 270546 OTRO Olomouc 0408 8,1-12,8-26,3

vrh.trojboj

1.663 1 Podhajský Martin 260176 OTRO Otrokovice 2004 1106-3370-4914 1.352 2 Baška Marek 061076 OTRO Otrokovice 1210 1031-3069-3499 1.286 2 Vlček Petr 130276 OTRO Otrokovice 2004 950-2871-3649 1.162 1 Gabriel Václav 230654 BRUM Olomouc 0408 888-2806-3126 1.083 3 Wilczynski Ondřej 140179 OTRO Otrokovice 2004 896-2482-2978

vrh.čtyřboj

2.006 1 Podhajský Martin 260176 OTRO Otrokovice 2004 1106-3370-4914-2959 1.830 1 Baška Marek 091076 OTRO Otrokovice 1210 1031-3069-3499-3788 1.541 2 Vlček Petr 130276 OTRO Otrokovice 2004 950-2871-3649-2400 1.369 3 Wilczynski Ondřej 140179 OTRO Otrokovice 2004 896-2482-2978-1982

skok.trojboj

1.382 1 Kouřil Jan 220686 OTRO Otrokovice 2004 D 151-586-1174 1.103 2 Hanák Jakub 280186 OTRO Otrokovice 2004 D 145-557-1008

klas.pětiboj

1.503 24 Gybas Petr 270546 OTRO Olomouc 0105 522-3464-28,06-2359-NF

4x60m

28,46 1 1.ZŠ EZ Zlín Třinec 1106 D Zelený-Juránek-Šmeidler-Stuchlík

1+2+3+400m

2:06,2 1 Sl.Sl.Uh.Hradiště Uh.Hrad. 0405 22 Stašek-Omelka-Blaha-Vávra 2:08,5 1 Sl.Sl.Uh.Hradiště Uh.Hrad. 0210 J Náplava-Hruboš-Navrátil-Stašek 2:09,2 2 OA a VOŠ SJŠ Uh.Hrad. Uh.Hrad. 0210 J Kučera-Macháček-Vávra-Kadlec 2:11,5 V Gymn. Zlín Val.Mez. 1010 J Oliva-Pálka-Toufar-Rosenberg 2:12,6 2 Ji Otrokovice Uh.Hrad. 0405 D Chaloupka-Mazáč-Blažek-Hanák 2:13,6 3 SPŠ Uh.Hradiště Uh.Hrad. 0210 J Mikulec-Huspenina-Solčianský-Rozehnal 2:13,8 V SPŠ strojnická Vsetín Val.Mez. 1010 J Pečenka-Nachtmann-Trunkát-Adámek 2:14,5 V SPŠ MV Holešov Val.Mez. 1010 J Pivec-Sala-Gottwald-Faldík

4x200m

1:31,35 h 1B Ji Otrokovice Praha 1602 Pospíšil-Šrom-Štourač-Surý 1:35,68 h 3B Ji Otrokovice Praha 2402 J Hlavinka-Surý-Opravil-Hanák 1:42,13 h 3D Ji Otrokovice Praha 2402 D Blažek-Kouřil-Mazač-Chaloupka

3km chůze dráha

14:55,6 h 2 Janoušek Jiří 281151 OTRO Olomouc 0202 16:30,7 h 6 Chmelař Jan 61 SLUŠ Olomouc 0202

5km chůze dráha

26:55,94 6 Janoušek Jiří 281151 OTRO Potsdam 1808

hodina chůze dráha

10.685 5 Janoušek Jiří 281151 OTRO Olomouc 0408

10km chůze dráha

55:52,0 mč Janoušek Jiří 281151 OTRO Olomouc 0408

40y

e 4,79 h 1 Šrom Pavel 050176 OTRO Otrokovice 2401 e 4,86 h 1B Blaha Josef 230382 SSUH Otrokovice 2401 S e 4,88 h 2r Omelka Jaroslav 210583 SSUH Otrokovice 2401 J e 4,93 h 2r Vojtek Lukáš 140778 ZLÍN Otrokovice 2401 e 4,93 h 1 Smolka Petr 260387 ZLÍN Otrokovice 2401 ž e 4,95 h 2 Filák Jaroslav 170887 ZLÍN Otrokovice 2401 ž další junioři e 4,97 h 4r Surý Vadim 170683 OTRO Otrokovice 2401 e 5,05 h 3r Opravil Jiří 070583 OTRO Otrokovice 2401 další dorostenci e 5,12 h 4r Stašek Jiří 170686 SSUH Otrokovice 2401 e 5,17 h 3r Hanák Jakub 280186 OTRO Otrokovice 2401 e 5,21 h 5r Blažek Tomáš 181286 OTRO Otrokovice 2401

silnice

15km

47:16 5 Veselý Petr 131067 KROM G.Jeníkov 1303 51:33 3 Blaha Tomáš 081176 KROM Žamberk 2605

20km

1:06:58 2 Veselý Petr 131067 KROM Bělkovice 2906 1:08:40 5 Stanka Petr 050269 KROM Bělkovice 2906 1:09:18 1 Horák Ondřej 200675 KROM Hranice 1304 1:11:13 2 Filip Václav 130960 KROM Hranice 1304 1:14:34 13 Pop Tomáš 170171 TiZL Kobeřice 1003 1:19:06 11 Sehnal Tomáš 73 Hole Hranice 1304 1:27:30 24 Paštěka Petr 67 LUKO Bělkovice 2906

25km

1:26:02 1 Filip Václav 130960 KROM Lutín 2704 1:27:54 2 Veselý Petr 131067 KROM Velká 0408 1:39:30 7 Dudák Jan 73 SPZL Lutín 2704 1:40:35 6 Šuránek David 160479 SSUH Velká 0408

ŽÁCI STARŠÍ

60m

7,1 1r Smolka Petr 260387 ZLÍN Uh.Hradiště 1009 e 7,36 1 Opava 1606 7,2 1r Filák Jaroslav 170887 ZLÍN Uh.Hradiště 1009 e 7,51 h 1 Olomouc 1901 e 7,52 2 Olomouc 1809 e 7,53 3 Juránek Jakub 250487 ZLÍN Opava 0510 e 7,58 1B Stuchlík Petr 260987 ZLÍN Opava 0510 7,4 1C Pětroš Zdeněk 280487 VMEZ Hranice 2504 e 7,68 4r Třinec 2906 e 7,74 7 Došek Pavel 180388 VMEZ Opava 1606 7,5 V Stojaspal Tomáš 87 šDNě Otrokovice 0606 7,5 2r Netušil Marek 160287 KROM Uh.Hradiště 1009 e 7,78 5 Olomouc 1809 7,6 4 Kajš Pavel 070687 ZLÍN Zlín 0705 e 7,96 4r Olomouc 1809 7,6 V Šmeidler David 310187 ZLÍN Brumov 1605 7,6 V Horák Libor 87 šUHr Otrokovice 0606 7,6 4r Machálek David 100588 ZLÍN Uh.Hradiště 1009 e 8,14 6r Opava 0510 7,6 V Kadlčák Martin 88 šOTR Otrokovice 0910

150m

17,79 -0,6 2 Smolka Petr 260387 ZLÍN Třinec 3006 17,82 1B Juránek Jakub 250487 ZLÍN Opava 0510 18,09 2B Stuchlík Petr 260987 ZLÍN Opava 0510 18,29 3 Netušil Marek 160287 KROM Olomouc 1809 18,42 5 Filák Jaroslav 170887 ZLÍN Olomouc 1809 18,3 1 Pětroš Zdeněk 280487 VMEZ Hranice 2504 e 19,43 Opava 1606 18,67 Došek Pavel 180388 VMEZ Opava 1606 18,9 3 Šmeidler David 310187 ZLÍN Otrokovice 2805 19,6 2 Kajš Pavel 070687 ZLÍN Otrokovice 1906 19,7 2 Machálek David 100588 ZLÍN Uh.Hradiště 1009 e 20,02 1B Olomouc 1809 20,08 2B Argiriu Lukáš 88 SSUH Olomouc 1809 20,54 3B Sedláček Vladimír 250788 ZLÍN Olomouc 1809 20,3 4 Janšta David 060788 ZLÍN Otrokovice 1906 20,5 1D Vaculík Petr 250187 OTRO Otrokovice 2704 s větrem 19,59 1F Argiriu Lukáš 88 SSUH Uh.Hradiště 2909

300m

37,10 h 1 Filák Jaroslav 170887 ZLÍN Jablonec 1702 v 37,66 3 Hodonín 1509 37,30 1 Smolka Petr 260387 ZLÍN Opava 1606 37,50 1 Netušil Marek 160287 KROM Olomouc 1809 38,6 1 Juránek Jakub 250487 ZLÍN Otrokovice 2805 38,75 1B Hečko Martin 160187 ZLÍN Opava 0510 41,6 1C Vaculík Petr 250187 OTRO Otrokovice 2805 42,44 1B Janšta David 060788 ZLÍN Olomouc 1809 42,84 6C Pešek Tomáš 230588 KROM Opava 1606 42,88 2B Heliš Miroslav 270588 HOLE Třinec 2809 43,2 1B Šoula Jan 290887 ZLÍN Otrokovice 2805 43,2 4 Sedláček Ladislav 250788 ZLÍN Uh.Hradiště 1009 e 43,76 4B Olomouc 1809 43,6 5 Čožík Ondřej 87 SSUH Uh.Hradiště 1009

800m

2:01,62 7B Hečko Martin 160187 ZLÍN Šumperk 0806 2:12,62 5 Smolka Petr 260387 ZLÍN Opava 0510 2:14,55 2B Vaculík Petr 250187 OTRO Ostrava 2906 2:17,47 4B Janšta David 060788 ZLÍN Opava 0510 2:18,03 5B Heliš Miroslav 270588 HOLE Opava 0510 2:21,8 1 Šoula Jan 290887 ZLÍN Zlín 0705 2:24,0 V Skotnica Petr 88 VMEZ Val.Meziříčí 1605 2:25,3 3 Krajča Jiří 131187 ZLÍN Zlín 0705 2:25,3 V Urban Marian 88 šVSE Val.Meziříčí 1605 2:27,3 V Staněk Milan 88 šVPo Val.Meziříčí 1605 2:27,54 7 Benda Radek 151188 ZLÍN Olomouc 1809

1500m

4:34,34 2 Hečko Martin 160187 ZLÍN Třinec 1106 4:35,6 V Půlkrábek Jiří 87 SSUH Otrokovice 0606 4:37,3 V Smolka Petr 260387 ZLÍN Otrokovice 0606 4:40,96 10 Krajča Jiří 131187 ZLÍN Třinec 1106 4:42,59 2 Šoula Jan 250887 ZLÍN Olomouc 1809 4:42,8 V Šebesta Martin 87 šViz Zlín 2305 4:43,1 V Macko Lukáš 87 šUHR Otrokovice 0606 4:47,2 V Šon Jiří 87 šViz Zlín 2305 4:48,5 V Josefík Lukáš 88 šLUH Zlín 2305 4:48,5 V Nečas Tomáš 88 gyZL Zlín 2305

3000m

11:35,55 10 Vaculík Petr 250187 OTRO Olomouc 0105

110m překážek

16,9 1 Horák Ondřej 290888 SSUH Otrokovice 1906 18,25 4C Šoula Jan 250887 ZLÍN Třinec 2809 18,3 2 Barot David 170987 ZLÍN Uh.Hradiště 1009 18,88 D Bártek Pavel 100987 VMEZ Třinec 2405 19,2 3 Olšák Lukáš 290887 ZLÍN Uh.Hradiště 1009 19,8 4 Pešek Tomáš 230588 KROM Uh.Hradiště 1009 20,1 2B Rychlík Tomáš 020288 ZLÍN Otrokovice 2805 21,74 4 Mol Martin 031287 ZLÍN Olomouc 1809 23,5 3 Pecina Lukáš 150388 ZLÍN Otrokovice 1806 další elektrické časy 17,23 3 Horák Ondřej 290888 SSUH Olomouc 1809 18,90 4B Barot David 170987 ZLÍN Olomouc 1809

200m překážek

e 29,40 4 Hečko Martin 160187 ZLÍN Třinec 2809 29,4 1 Šmeidler David 310187 ZLÍN Val.Meziříčí 2506 e 30,32 5B Opava 0510 31,2 3 Horák Ondřej 290888 SSUH Val.Meziříčí 2506 32,3 4 Janšta David 060788 ZLÍN Val.Meziříčí 2506 34,4 2 Barot David 170987 ZLÍN Zlín 0705 e 34,90 4B Olomouc 1809 e 35,84 4C Pecina Lukáš 150388 ZLÍN Olomouc 1809 36,0 5 Šoula Jan 250887 ZLÍN Val.Meziříčí 2506 e 36,78 5 Pešek Tomáš 230588 KROM Olomouc 1809 37,0 3 Olšák Lukáš 290887 ZLÍN Zlín 0705 37,6 2B Mol Martin 031287 ZLÍN Zlín 0705

1500m překážek

4:55,37 4 Šoula Jan 250887 ZLÍN Opava 0510 4:55,70 5 Balko Adam 040487 ZLÍN Opava 0510

výška

183 1 Gargulák Tomáš 010987 ZLÍN Opava 0510 180 V Hečko Martin 160187 ZLÍN Zlín 2305 170 2 Juránek Jakub 250487 ZLÍN Zlín 0506 168 V Klír Jakub 87 VMez Val.Meziříčí 1405 165 2 Bártek Pavel 100987 VMEZ Zlín 0705 165 V Vala Michal 87 šROŽ Val.Meziříčí 1405 160 h 5 Kuchyňka Pavel 87 DMVM Val.Meziříčí 0903 160 V Cabák Tomáš 87 šVaM Val.Meziříčí 1405 160 V Čížek Marek 87 šVIZ Brumov 1605 160 V Šebesta Martin 87 šVIZ Brumov 1605 160 V Štach Ondřej 88 šSLČ Zlín 2305

tyč

180 D Bártek Pavel 100987 VMEZ Třinec 2405

dálka

631 -0,6 2 Juránek Jakub 250487 ZLÍN Třinec 3006 625 h 1 Filák Jaroslav 170887 ZLÍN Bratislava 0302 576 v 2 Zlín 0304 606 1 Hruboš Petr 87 SSUH Hluk 0205 578 2 Šmeidler David 310187 ZLÍN Otrokovice 2805 568 V Gargulák Tomáš 010987 ZLÍN Otrokovice 0606 566 h 3 Kajš Pavel 070687 ZLÍN Olomouc 1901 559 v 5 Olomouc 1809 560 1 Kročil Jiří 87 SSUH Zlín 0705 556 7 Skákal Oldřich 020187 CHRO Opava 0106 553 1 Machálek David 100588 ZLÍN Třinec 1106 533 V Horák Ondřej 290888 SSUH Otrokovice 0606

koule 4kg

1131 7 Horák Ondřej 290888 SSUH Opava 1606 1122 V Kočica Jakub 87 šZLí Zlín 2305 1116 1 Vozák Lukáš 87 VMEZ Hranice 2504 1109 V Vavřík Petr 87 šVaM Val.Meziříčí 1405 1108 1 Pětroš Zdeněk 280487 VMEZ Zlín 0705 1107 V Surý Martin 88 šLUH Zlín 2305 1105 V Holomek Jakub 87 šVSE Otrokovice 0606 1087 18 Šmeidler David 310187 ZLÍN Třinec 1106 1068 V Husička Martin 87 šVSE Otrokovice 0606 1057 V Dobeš Pavel 87 šUHR Otrokovice 0606

disk

3830 4 Horák Ondřej 290888 SSUH Olomouc 1809 3387 1 Januška Lukáš 230387 ZLÍN Zlín 0705 3258 1 Vozák Lukáš 87 VMEZ Otrokovice 2805 3158 5 Gargulák Tomáš 010988 ZLÍN Olomouc 1809 2944 2 Vojtěšek Martin 87 SSUH Otrokovice 2805 2832 3 Filák Jaroslav 170887 ZLÍN Otrokovice 2805 2696 6 Rychlík Tomáš 020288 ZLÍN Olomouc 1809 2585 D Bártek Pavel 100987 VMEZ Třinec 2405 2398 2 Langer Miloš 140988 ZLÍN Otrokovice 1906 2220 4 Šoula Jan 250887 ZLÍN Zlín 0705

oštěp 600g

4904 1 Bártek Pavel 100987 VMEZ Opava 1606 3812 1 Rychlík Tomáš 020288 ZLÍN Uh.Hradiště 1009 3719 13 Gargulák Tomáš 010987 ZLÍN Opava 0510 3522 3 Filák Jaroslav 170887 ZLÍN Val.Meziříčí 2506 3292 2 Roška Jan 87 VMEZ Hranice 2504 2794 2 Pecina Lukáš 150388 ZLÍN Otrokovice 1906 2679 10 Januška Lukáš 230387 ZLÍN Olomouc 1809 2229 5 Olšák Lukáš 290887 ZLÍN Val.Meziříčí 2506 2202 ms Sklenář Martin 030391 SSUH Uh.Hradiště 1009 1993 7 Kulja Olexandr 88 SSUH Val.Meziříčí 2506

kladivo 4kg

4331 1 Horák Ondřej 290888 SSUH Opava 1606 2823 11 Januška Lukáš 230387 ZLÍN Opava 0510 1796 18 Rychlík Tomáš 020288 ZLÍN Třinec 2809

devítiboj

3.180 23 Bártek Pavel 100987 VMEZ Třinec 2505 18,88-2585-180-4242-8,93-439-889-160-3:27,13

4x60m

28,01 2 AK Zlín Třinec 2906 Smolka-Juránek-Šmeidler-Stuchlík 29,2 1 Sl.Sl.Uh.Hradiště Otrokovice 0606 Lysoněk-Vybíral-Horák-Stengl 30,3 2 AK ZLÍN Val.Meziříčí 2506 Hečko-Kajš-Machálek-Janšta 30,4 V ZŠ Dřevnická Zlín Otrokovice 0606 Macega-Vykopal-Juřík-Gargulák 32,6 V ZŠ Luhačovice Zlín 2205 Lukáš-Plášek-Hubáček-Kuchař 33,1 V ZŠ TGM Otrokovice Otrokovice 0606 Dulík-Peprníček-Krajča-Zapletal 33,5 V ZŠ Vsetín, Rybník Otrokovice 0606 Baďura-Varga-Michálek-Urban 33,5 V ZŠ Hovězí Otrokovice 0606 Koňařík-Mazáč-Křupala-Šesták 33,8 V I. ZŠ Holešov Otrokovice 0606 Heliš-Slováček-Totek-Halaška 33,9 V 5. ZŠ Zlín Zlín 2205 Kozubík-Velev-Mach-Kočí bez sestavy 32,7 1 ZŠ Trávníky Otrokovice Otrokovice 1505 ? 32,8 2 ZŠ TGM Otrokovice Otrokovice 1505 ?

3x300m

1:55,0 2 AK Zlín Třinec 3006 Juránek-Hečko-Smolka 2:09,29 3B AK Zlín Opava 0510 Krajča-Balko-Janšta 2:11,97 4 AK Zlín Třinec 2809 Krajča-Šoula-Smolka 2:15,60 3 AK Zlín Olomouc 1809 Benda-Kalenda-Mach 2:59,5 3 AK Zlín Uh.Hradiště 1009 Kalenda-Janšta-Sedláček

3km chůze

18:35,8 10 Rychlík Tomáš 020288 ZLÍN Opava 0510 19:38,66 4 Kalenda Petr 030587 ZLÍN Třinec 2809 21:02,3 17 Olšák Lukáš 290887 ZLÍN Opava 0510

DOPLŇKOVÉ DISCIPLINY

40y

5,0 h 1 Petroš Zdeněk 280487 VMEZ Otrokovice 0703 5,1 h 2 Došek Pavel 180388 VMEZ Otrokovice 0703 5,4 h 3 Janšta David 060788 ZLÍN Otrokovice 0703

100m

11,9 2B Pětroš Zdeněk 280487 VMEZ Val.Meziříčí 1805 11,9 1D Filák Jaroslav 170887 ZLÍN Zlín 2408 11,9 2D Smolka Petr 260387 ZLÍN Zlín 2408 12,0 2 Netušil Marek 160287 KROM L.Mikuláš 0210 e 12,86 6r Hodonín 0106 12,2 4B Došek Pavel 180388 VMEZ Opava 0106 v 12,67 5r Olomouc 0906 12,8 5r Klír Jakub 87 VMEZ Opava 0106

200m

24,33 +1,1 3B Filák Jaroslav 170887 ZLÍN Třinec 1805 24,47 +1,5 3B Netušil Marek 160287 KROM Uh.Hradiště 2109 26,53 5C Došek Pavel 180388 VMEZ Olomouc 0906

400m

53,15 5 Netušil Marek 160287 KROM Uh.Hradiště 2109 57,74 3D Vaculík Petr 250187 OTRO Šumperk 0806 60,32 2 Janšta David 060788 ZLÍN Olomouc 2108

1000m

2:50,4 V Hečko Martin 160187 ZLÍN Brumov 1605 2:51,2 V Smolka Petr 260387 ZLÍN Brumov 1605 2:59,6 2 Šoula Jan 250887 ZLÍN Zlín 2408 2:59,9 3 Vaculík Petr 250187 OTRO Zlín 2408 3:00,50 V Kundrát Jan 87 šVaM Val.Meziříčí 1405 3:02,6 5 Krajča Jiří 131187 ZLÍN Zlín 2408 3:03,6 6 Heliš Miroslav 270588 HOLE Zlín 2408 3:04,1 V Čížek Marek 87 šVIZ Brumov 1605 3:04,1 V Podešva M. 88 šVSE Otrokovice 0606 3:04,43 6 Janšta David 060788 ZLÍN Třinec 1106

12 minut

2.923 1 Polách Ondřej 88 SSUH Uh.Hradiště 0105 2.521 2 Argiriu Lukáš 88 SSUH Uh.Hradiště 0105

trojskok

1179 8 Skákal Oldřich 020187 CHRO Olomouc 0906 1017 4 Vaculík Petr 250187 OTRO Otrokovice 2004

kriket

8100 V Král Petr 87 šVSE Val.Meziříčí 1405 7700 V Bártek Pavel 100987 VMEZ Val.Meziříčí 1405 7641 V Kavan Miroslav 87 šOTR Otrokovice 1505 7095 V Doležel Marek 87 šOTR Otrokovice 0910 6872 V Ustohal Lukáš 88 šHOL Otrokovice 0606 6814 V Navrátil Dušan 87 šOTR Otrokovice 1505 6800 V Pittner Michal 87 šVaM Val.Meziříčí 1405 6529 V Staša Roman 88 šZLÍ Zlín 2205 6503 3 Zvonek Vít 87 šOTR Otrokovice 1505 6460 1 Velcer David 171088 ZLÍN Zlín 0506

skokanský trojboj vý-dá-tr

913 5 Vaculík Petr 250187 OTRO Otrokovice 2004 145-454-1017

čtyřboj 60-1000-vý/dá-mí/ko

2.325 2 Hečko Martin 160187 ZLÍN Brumov 1605 7,8-2:50,5-176-895 2.312 3 Juránek Jakub 250487 ZLÍN Brumov 1605 7,5-3:08,6-612-990 2.245 4 Smolka Petr 260387 ZLÍN Brumov 1605 7,3-2:51,2-522-5694

40y

4,93 h 1 Smolka Petr 260387 ZLÍN Otrokovice 2401 4,95 h 2 Filák Jaroslav 170887 ZLÍN Otrokovice 2401 5,16 h 1B Juránek Jakub 250487 ZLÍN Otrokovice 2401

ŽÁCI MLADŠÍ

60m

7,7 1 Krajča Štěpán 220189 OTRO Uh.Hradiště 1109 7,8 2 Šedo Martin 140189 VMEZ Uh.Hradiště 1109 7,9 1r Gloza Jakub 89 SSUH Otrokovice 2905 7,9 3 Klíma Radek 030589 ZLÍN Uh.Hradiště 1109 e 8,64 1C Třinec 1106 8,0 V Lukáš Jan 89 šLUH Zlín 2205 8,2 1B Hrabinec Radek 150689 SSUH Otrokovice 2905 8,3 2r Pochylý Marek 150689 SSUH Otrokovice 2905 8,3 2r Korábečný Petr 250391 VMEZ Val.Meziříčí 2606 8,3 2r Hojgr Ladislav 90 VMEZ Uh.Hradiště 1109 8,4 V Vrána Pavel 89 šBrB Brumov 1505 8,4 V Filák Břetislav 89 šVPo Val.Meziříčí 1605

150m

19,7 1 Gloza Jakub 89 SSUH Val.Meziříčí 2606 20,2 1 Krajča Štěpán 220189 OTRO Zlín 0805 20,4 1C Hrabinec Radek 150689 SSUH Uh.Hradiště 1109 20,7 1D Pochylý Marek 89 SSUH Otrokovice 2905 20,8 1D Voda Tomáš 89 DMVM Uh.Hradiště 1109 20,9 2C Orság Michal VMEZ Uh.Hradiště 1109 21,0 2D Poruba Jakub 89 VMEZ Uh.Hradiště 1109 21,2 1 Červenka Štěpán 150590 ZLÍN Uh.Hradiště 1109 21,2 2 Polách Josef 140890 ZLÍN Uh.Hradiště 1109 21,3 3 Korábečný Petr 250391 VMEZ Val.Meziříčí 2606

300m

44,6 1 Klíma Radek 030589 ZLÍN Otrokovice 2905 46,4 2 Sýkora Lukáš 210690 VMEZ Uh.Hradiště 1109 46,9 1B Dvořan Ctibor 90 SSUH Otrokovice 2905 47,4 2 Zapletal Michal 100489 OTRO Otrokovice 2905 47,5 3 Kubec Martin 150390 ZLÍN Uh.Hradiště 1109 e 47,80 2 Uh.Hradiště 2909 47,9 1B Cekota Marian 190489 ZLÍN Otrokovice 1806 49,1 3 Tvrdý Zbyněk 89 DMVM Zlín 0805 49,4 4 Hrančík Michal 290389 ZLÍN Zlín 0805 49,9 6 Voda Tomáš 89 DMVM Zlín 0805 51,5 2B Tomaštík Vojtěch 060690 OTRO Otrokovice 1806

800m

2:24,3 2 Sýkora Lukáš 210690 VMEZ Uh.Hradiště 2909 2:26,5 1 Makarov Radek 220789 ZLÍN Val.Meziříčí 2606 2:30,1 V Vrána Pavel 89 šBrB Brumov 1505 2:30,7 V Kalod Robin 89 šROŽ Val.Meziříčí 1605 2:30,7 3 Cigoš Jiří 89 SSUH Val.Meziříčí 2606 2:32,2 V Klíma Radek 030589 ZLÍN Brumov 1505 2:32,5 V Žák Michal 89 šROŽ Val.Meziříčí 1605 2:32,8 3 Hrančík Michal 290389 ZLÍN Zlín 0805 2:33,1 V Nohýnek Martin 89 šOTR Otrokovice 1505 2:34,2 V Buš Viktor 89 šVaM Val.Meziříčí 1605

1500m

4:59,9 1 Sýkora Lukáš 210690 VMEZ Uh.Hradiště 1109 5:00,9 2 Hrančík Michal 290389 ZLÍN Uh.Hradiště 2909 5:01,5 1 Makarov Radek 220789 ZLÍN Otrokovice 1806 5:10,1 2 Velcer Martin 180290 ZLÍN Otrokovice 2905 5:12,0 3 Cigoš Jiří 89 SSUH Uh.Hradiště 1109 5:23,7 5 Bednařík Antonín 300190 ZLÍN Otrokovice 1806 5:33,1 6 Slováček Jan 280489 ZLÍN Otrokovice 1806 5:33,1 7 Mana Dominik 250689 ZLÍN Otrokovice 1806 5:33,3 5 Bittner Lukáš 89 SSUH Uh.Hradiště 1109 5:34,5 7 Holas Martin 070589 KROM Uh.Hradiště 1009

60m překážek

10,1 1 Krajča Štěpán 220189 OTRO Uh.Hradiště 1109 10,2 1 Hrabinec Radek 150689 SSUH Val.Meziříčí 2606 10,3 1 Gajdůšek Ondřej 290390 OTRO Otrokovice 2905 10,84 3B Makarov Radek 220789 ZLÍN Uh.Hradiště 2909 10,7 3 Červenka Štěpán 150590 ZLÍN Val.Meziříčí 2606 10,7 2 Zapletal Michal 100489 OTRO Uh.Hradiště 1109 11,0 2B Polách Josef 140890 ZLÍN Uh.Hradiště 1109 11,25 1C Polách Jiří 100889 ZLÍN Uh.Hradiště 2909 11,6 2B Řásný Martin 210189 ZLÍN Otrokovice 1806 12,0 2B Smetana Jiří 130690 ZLÍN Otrokovice 2905

výška

156 1 Konečný Josef 050589 SSUH Val.Meziříčí 2606 151 2 Šedo Martin 140189 VMEZ Uh.Hradiště 1109 150 h 5 Makarov Radek 220789 ZLÍN Třinec 1106 149 v V Zlín 2205 146 V Motůz O. 89 šSLČ Zlín 2205 145 V Nešovič Danjel 89 DMVM Val.Meziříčí 1605 145 V Neubauer Martin 89 šVaM Val.Meziříčí 1605 145 V Koňařík Tomáš 89 šVSE Val.Meziříčí 1605 144 h V Štěrba Adam 89 šUHR Otrokovice 0606 144 h V Remeš Petr 89 šUHR Otrokovice 0606 143 V Krajča Štěpán 220189 OTRO Zlín 2205 143 V Krahula Libor 89 šBrB Zlín 2205 143 3 Cigoš Jiří 89 SSUH Val.Meziříčí 2606

dálka

498 4 Kvapilík Michal 111089 KROM Zlín 0705 469 V Trochta P. 89 šVSE Otrokovice 0606 457 V Lukáš Jan 89 šLUH Zlín 2205 457 V Kominik David 90 šVIZ Zlín 2205 455 1 Zapletal Michal 100489 OTRO Otrokovice 1806 455 Č Krajča Štěpán 220190 OTRO Otrokovice 0910 453 1 Gajdůšek Ondřej 290390 OTRO Uh.Hradiště 1109 452 V Gogela Jakub 89 šBrB Brumov 1505 451 2 Neuberger Marek 89 VMEZ Uh.Hradiště 1109 449 2 Klíma Radek 030589 ZLÍN Otrokovice 2905

koule 3kg

1115 1 Šedo Martin 140189 VMEZ Zlín 1709 990 2 Stündl Jakub 180590 ZLÍN Uh.Hradiště 1109 966 3 Voda Tomáš 89 DMVM Zlín 1709 937 1 Vajgl Jan 89 DMVM Val.Meziříčí 2606 936 10 Čejka Libor 100289 ZLÍN Uh.Hradiště 2909 933 3 Smetana Jiří 130690 ZLÍN Uh.Hradiště 1109 929 5 Hromádka Petr 90 DMVM Uh.Hradiště 1109 910 2 Dadák Martin 89 DMVM Val.Meziříčí 2606 891 5 Mayer Petr 080590 ZLÍN Val.Meziříčí 2606 891 7 Šafář Zdeněk 160989 ZLÍN Uh.Hradiště 1109

kriket

7197 V Zábojník Petr 89 šNAP Otrokovice 0910 6629 1 Rakovský Tomáš 89 VMEZ Uh.Hradiště 1109 6286 V Loucký Libor 89 šBrB Zlín 2205 6128 V Remeš Petr 89 šUHR Otrokovice 0606 6064 V Uhřík Zdeněk 89 šHOV Otrokovice 0606 5960 2 Nešovič Mihajlo 89 DMVM Uh.Hradiště 1109 5900 V Šedo Martin 140189 VMEZ Val.Meziříčí 1605 5874 7 Sklenář Martin 030392 SSUH Uh.Hradiště 2909 5838 3 Bělohlávek Martin 89 VMEZ Val.Meziříčí 2606 5792 2 Bařinka Jakub 89 VMEZ Zlín 1709

pětiboj

704 1 Procházka Martin 91 ZLÍN Zlín 1610 12,8-2940-9,5-388-3:18,7

4x60m

33,0 1 Sl.Sl.Uh.Hradiště Otrokovice 2905 Gloza-Hrabinec-Dvořan-Pochylý 33,3 2 Ji Otrokovice Otrokovice 2905 Tomaštík-Zapletal-Krajča-Gajdůšek 33,8 2 Sl.Sl.Uh.Hradiště Uh.Hradiště 1109 Gurecký-Cigoš-Bittner-Hrabinec 35,1 2 TJ Val. Meziříčí Zlín 1709 Orság-Szücz-Bizoň-Fic 35,4 2 AK Zlín Zlín 0805 Červenka-Hrančík-Polách-Zouhar 36,1 V ZŠ Brumov-Bylnice Zlín 2205 Gogela-Loucký-Loukota-Krahula 36,9 3 AK Zlín Uh.Hradiště 1109 Barták-Řásný-Polách Ji-Slováček 38,4 5 AK Zlín Zlín 1709 Bednařík-Řásný-Velcer-Zouhar 38,6 3 Ji Otrokovice Zlín 0805 Malina-Čamek-Lukeš-Pospíchal bez sestavy 34,3 1 ZŠ TGM Otrokovice Otrokovice 1505 ? 36,3 2 ZŠ Mánesova Otrokovice Otrokovice 1505 ?

DOPLŇKOVÉ DISCIPLINY

40y

5,48 h 1 Krajča Štěpán 220189 OTRO Otrokovice 2401 5,4 h 1r Hrabinec Radek 150689 SSUH Otrokovice 0703 5,68 h 2 Klíma Radek 030589 ZLÍN Otrokovice 2401 5,5 h 2r Korábečný Petr 250391 VMEZ Otrokovice 0703 5,6 h 2r Pašiak Adam 180790 ZLÍN Otrokovice 0703

1000m

3:06,1 V Droppa Lukáš 89 SSUH Otrokovice 0606 3:08,36 8 Makarov Radek 220789 ZLÍN Třinec 1106 3:11,1 V Loukota Petr 90 šBrB Zlín 2205 3:17,4 V Vrána Pavel 89 šBrB Zlín 2205 3:18,4 5 Velcer Martin 180290 ZLÍN Zlín 0506 3:20,1 V Šustr Václav 89 šUHR Otrokovice 0606

5000m

25:52,0 1 Žaludek Jindřich 89 OBZL Zlín 2606

40y překážek

6,7 h 1 Hrabinec Radek 150689 SSUH Otrokovice 0703 7,1 h 2 Gajdůšek Ondřej 290390 OTRO Otrokovice 0703 7,1 h 3 Zapletal Michal 100489 OTRO Otrokovice 0703

12 minut

3.140 1 Raštica Marek 91 TKUH Uh.Hradiště 0105 3.050 2 Bukovjan Filip 160590 OTRO Uh.Hradiště 0105 2.906 3 Cigoš Jiří 89 SSUH Uh.Hradiště 0105 2.900 4 Gurecký Ondřej 90 SSUH Uh.Hradiště 0105

oštěp 600g

2202 ms Sklenář Martin 030392 SSUH Uh.Hradiště 1009

čtyřboj 60-800-vý/dá-mí

1.426 5 Šedo Martin 140189 VMEZ Val.Meziříčí 1605 8,5-2:39,6-135-5900 1.352 8 Struhař Josef 89 šBrB Brumov 1505 8,5-2:38,0-135-4850 1.346 9 Vrána Pavel 89 šBrB Brumov 1505 8,4-2:30,1-125-4300 1.324 6 Žák Michal 89 šROŽ Val.Meziříčí 1605 8,7-2:32,5-135-4400 1.270 15 Klíma Radek 030589 ZLÍN Brumov 1505 8,5-2:32,2-437-3335

Zpět na hlavní stranu