Ročenka Zlínského kraje 2002 - ŽENY

ŽENY

100m

e 12,21 +1,5 3A Iveta MAZÁČOVÁ 151286 SSUH Plzeň 2206 D 12,6 1B Lenka BRÁZDILOVÁ 090182 SSUH Kyjov 1905 S e 12,93 +1,1 2B Kateřina PAŠIAKOVÁ 250587 ZLÍN Třinec 1805 Ž e 12,99 0,0 3A Petra BOROVIČKOVÁ 250584 ZLÍN Třinec 1105 J e 12,99 5B Pavla DOSTÁLKOVÁ 260685 ZLÍN Šumperk 0806 D e 13,03 1B Veronika BERKOVÁ 080587 SSUH Olomouc 0906 Ž 12,8 2r4 Klára JARSKÁ 010389 SSUH Kyjov 1905 M e 13,06 2B Petra PROCHÁZKOVÁ 111187 ZLÍN Opava 0709 Ž e 13,15 3A Marcela GORECKÁ 140788 ZLÍN Zlín 2109 Ž e 13,39 6B Štěpánka LAJZOVÁ 050885 ZLÍN Šumperk 0806 D e 13,47 5r2 Oxana BARANOVÁ 100886 ZLÍN Olomouc 0106 D 13,3 1 Lenka ŠVÁBÍKOVÁ 200384 SSUH Hluk 1405 J 13,3 3r3 Kristýna KOKOJANOVÁ 230487 SSUH Kyjov 1905 Ž 13,3 4r4 Jana ČÁPOVÁ 090485 OTRO Kyjov 1905 D 13,3 3r2 Žaneta VALSOVÁ 260588 SSUH Brno 0206 Ž e 13,58 1B Monika HRADILOVÁ 150285 KROM Olomouc 1409 D 13,4 4r2 Zuzana KLEMENTOVÁ 89 SSUH Kyjov 1905 M 13,4 1 Radana GOJIŠOVÁ 240886 ZLÍN Otrokovice 1710 D 13,5 2 Tereza ŽÁKOVÁ 120583 ZLÍN Otrokovice 1710 J 13,6 5r4 Petra DUBČÁKOVÁ 180288 SSUH Kyjov 1905 Ž 13,6 6r5 Lucie JANOUŠKOVÁ 010787 OTRO Kyjov 1905 Ž 13,6 4r2 Blanka BRZICOVÁ 84 SSUH Brno 0206 J Další elektrické měření 12,98 2A Lenka BRÁZDILOVÁ 090182 SSUH Olomouc 0906 S 13,21 2A Klára JARSKÁ 010389 SSUH Olomouc 0906 M 13,83 1B Zuzana VACULOVÁ 120986 OTRO Olomouc 2809 D 13,87 5B Zuzana KLEMENTOVÁ 051089 SSUH Olomouc 0906 M 13,90 7r3 Alena PAVLŮSKOVÁ 120986 ZLÍN Olomouc 0106 D 13,90 4A Michaela MAHDALOVÁ 060286 ZLÍN Zlín 2109 D

200m

24,8 1 Iveta MAZÁČOVÁ 151286 SSUH Uh.Hradiště 0210 D e 26,05 4b1 Kateřina PAŠIAKOVÁ 250587 ZLÍN Olomouc 0106 Ž 26,1 3b1 Klára JARSKÁ 010389 SSUH Brno 0206 M 26,1 1b3 Lenka ŠVÁBÍKOVÁ 200384 SSUH Brno 0206 J e 26,42 +0,8 2b1 Veronika BERKOVÁ 080587 SSUH Uh.Hradiště 2109 Ž e 26,51 -0,6 S Petra BOROVIČKOVÁ 250584 ZLÍN Ostrava 1907 J e 26,67 4b1 Lenka BRÁZDILOVÁ 090182 SSUH Olomouc 0906 S e 26,79 +1,9 1b3 Petra PROCHÁZKOVÁ 111187 ZLÍN Třinec 1805 Ž e 26,93 +1,9 2b3 Pavla DOSTÁLKOVÁ 260686 ZLÍN Třinec 1805 D 27,4 14 Zuzana VACULOVÁ 120986 OTRO Kyjov 1905 D 27,4 3b2 Žaneta VALSOVÁ 260588 SSUH Brno 0206 Ž 27,5 4 Blanka BRZICOVÁ 191184 SSUH Uh.Hradiště 0210 J e 27,78 5b3 Štěpánka LAJZOVÁ 050885 ZLÍN Olomouc 0106 D 27,6 3b3 Petra DUBČÁKOVÁ 180288 SSUH Brno 0206 Ž 27,7 16 Kristýna KOKOJANOVÁ 230487 SSUH Kyjov 1905 Ž e 28,14 2b1 Andrea KUČEROVÁ 250986 ZLÍN Olomouc 2809 D 27,9 19 Zuzana KLEMENTOVÁ 051089 SSUH Kyjov 1905 M 28,2 1b4 Jana ČÁPOVÁ 080485 OTRO Šumperk 1105 D 28,6 3b4 Petra VAĎUROVÁ 210688 SSUH Brno 0809 Ž e 29,00 6b2 Alena PAVLŮSKOVÁ 130386 ZLÍN Třinec 1105 D Další elektrické měření 25,23 1b1 Iveta MAZÁČOVÁ 151286 SSUH Olomouc 1506 D 26,83 5n1 Klára JARSKÁ 010389 SSUH Olomouc 0906 M 28,27 S Zuzana VACULOVÁ 120986 OTRO Třinec 2405 D 28,64 4b2 Zuzana KLEMENTOVÁ 89 SSUH Olomouc 0906 M 28,68 5b2 Blanka BRZICOVÁ 84 SSUH Olomouc 0906 J 29,64 7b2 Jana ČÁPOVÁ 090485 OTRO Ostrava 2906 D S větrem e 28,16 +2,6 2b2 Blanka BRZICOVÁ 84 SSUH Uh.Hradiště 2109 J e 28,17 +2,6 3b2 Kristýna KOKOJANOVÁ 230487 SSUH Uh.Hradiště 2109 Ž

400m

59,0 1b2 Iveta MAZÁČOVÁ 151286 SSUH Brno 0809 D e 59,22 1 Lenka ŠVABÍKOVÁ 200384 SSUH Olomouc 1506 J e 59,62 1b1 Veronika BERKOVÁ 080587 SSUH Uh.Hradiště 2109 Ž e 62,89 3 Tereza ŽÁKOVÁ 120583 ZLÍN Olomouc 2108 J e 63,50 3b3 Veronika BUKVICOVÁ 140988 SSUH Olomouc 0906 D e 63,88 1b2 Blanka BRZICOVÁ 84 SSUH Uh.Hradiště 2109 J 64,2 2 Silvie KUTÁLKOVÁ 030784 SSUH Hluk 1405 J e 65,72 5b3 Martina JEŽOVÁ 270585 CHRO Olomouc 0906 D e 65,94 6b1 Petra HANULÍKOVÁ 170585 ZLÍN Třinec 1105 D e 66,90 7 Jana ČÁPOVÁ 090485 OTRO Ostrava 2906 D Další elektrické měření 65,87 2b2 Silvie KUTÁLKOVÁ 030784 SSUH Olomouc 0805 J

800m

2:18,06 1 Lenka ŠVÁBÍKOVÁ 200384 SSUH Olomouc 1506 J 2:19,89 h 2 Veronika BERKOVÁ 080587 SSUH Jablonec 1210 Ž 2:24,54 1 Olomouc 1809 2:23,94 6 Silvie KUTÁLKOVÁ 030784 SSUH Plzeň 2306 J 2:24,53 2b2 Jitka VACULÍKOVÁ 140484 ZLÍN Olomouc 0106 J 2:27,51 6r3 Veronika BUKVICOVÁ 140988 SSUH Třinec 2906 Ž 2:28,67 S Petra BOROVIČKOVÁ 250584 ZLÍN Praha 0607 J 2:28,95 5b2 Petra HANULÍKOVÁ 170585 ZLÍN Olomouc 0106 D 2:29,34 2 Barbora VÝVODOVÁ 230388 ZLÍN Olomouc 1809 Ž 2:29,71 7b2 Eliška BŘEZÍKOVÁ 120187 ZLÍN Olomouc 0106 Ž 2:31,2 2 Blanka BRZICOVÁ 191184 SSUH Uh.Hradiště 0210 J 2:31,3 1 Hana VĚRNÁ 100589 SSUH Otrokovice 1806 M 2:33,3 h 2= Zuzana PERŮTKOVÁ 84 gyZL Val.Meziříčí 1010 J 2:34,7 1 Alžběta STAŠKOVÁ 86 šZlí Zlín 0506 D 2:34,8 2 Eva MAHDALOVÁ 070190 UHBR Otrokovice 1806 M 2:35,03 8d Jaroslava PRÁŠKOVÁ 85 HOLE Olomouc 1506 D 2:35,93 9b1 Kristýna STRACHOTOVÁ 030388 ZLÍN Třinec 1106 Ž 2:36,3 5 Vendula VÁVROVÁ 110290 SSUH Uh.Hradiště 2109 2:37,4 3 Magda KUBÍKOVÁ 240887 SSUH Zlín 0705 Ž 2:37,68 5b2 Alena OLŠANOVÁ 160989 OTRO Opava 1606 M 2:38,3 V Hana KRATOCHVÍLOVÁ 88 šViz Zlín 2305 Ž

1500m

4:58,1 3 Lenka ŠVÁBÍKOVÁ 200384 SSUH Brno 0809 J 4:59,65 9 Jitka VACULÍKOVÁ 140484 ZLÍN Plzeň 2206 J 5:16,1 4 Silvie KUTÁLKOVÁ 030784 SSUH Brno 0809 J 5:17,0 3 Veronika BUKVICOVÁ 140988 SSUH Olomouc 0906 Ž 5:22,9 1 Martina DAREBNÍKOVÁ 010189 KROM Uh.Hradiště 1009 M 5:23,5 5 Iveta ROZUMOVÁ 140477 SSUH Uh.Hradiště 1009 5:27,7 6 Klára KADLČÍKOVÁ 270986 SSUH Brno 0206 D 5:27,7 2 Hana HANČÍKOVÁ 170688 ZLÍN Uh.Hradiště 1009 Ž 5:29,1 3 Hana VĚRNÁ 100589 SSUH Uh.Hradiště 1009 M 5:39,8 2 Eliška BŘEZÍKOVÁ 120187 ZLÍN Otrokovice 2805 Ž 5:43,14 11 Kateřina LINKOVÁ 290884 ZLÍN Šumperk 0806 J 5:47,3 10 Markéta KOUDELKOVÁ 271086 CHRO Brno 0809 D 6:01,08 2/55 Anežka JANEČKOVÁ 290547 ZLÍN Brisbane 1110 6:03,3 4 Tereza KULENDOVÁ 070388 OTRO Otrokovice 2805 Ž 6:09,1 5 Adéla DUFKOVÁ 010987 OTRO Otrokovice 2805 Ž 6:09,35 12 Magda KUBÍKOVÁ 240887 SSUH Třinec 2809 Ž 6:19,37 13 Petra MALUŠKOVÁ 061188 SSUH Třinec 2809 Ž 6:25,4 6 Petra KOVAŘÍKOVÁ 070287 ZLÍN Otrokovice 2805 Ž 6:39,7 7 Aneta SMOLÍKOVÁ 200588 OTRO Otrokovice 2805 Ž 6:42,0 8 Martina KRSIČKOVÁ 89 OTRO Otrokovice 2805 M

3000m

9:37,42 h 3 Lada BRÁZDILOVÁ 261178 KROM Praha 1602 10:57,9 2 Jitka VACULÍKOVÁ 140484 ZLÍN Olomouc 0106 J 11:27,93 6 Silvie KUTÁLKOVÁ 030784 SSUH Plzeň 2306 J 11:49,5 2 Iveta ROZUMOVÁ 140477 SSUH Uh.Hradiště 2109 12:43,99 4 Michaela DANÍČKOVÁ 300884 ZLÍN Opava 2809 J 13:13,8 9 Markéta KOUDELKOVÁ 271086 CHRO Kyjov 1905 D 13:32,8 10 Zdeňka TVRDÁ 100656 CHRO Olomouc 0906

5000m

21:31,14 4/55 Anežka JANEČKOVÁ 290547 ZLÍN Melbourne 1010 22:35,38 6 Zdeňka LEDNICKÁ 151256 ZLÍN Zlín 2109 24:07,0 12 Zdeňka TVRDÁ 100656 CHRO Brno 0809 27:22,0 mix Dana ŽALUDKOVÁ 92 OBZL Zlín 2606 27:47,0 mix Libuše JURČÍKOVÁ 110747 ZLÍN Zlín 2606 Neregulérní závod 20:07,3 2 Anežka JANEČKOVÁ 290547 ZLÍN Praha 1506

10000m

45:50,0 mix Zdeňka LEDNICKÁ 151256 ZLÍN Zlín 1809 49:03,0 mix Lada VANĚČKOVÁ 280862 ZLÍN Zlín 1809 53:12,0 mix Hana SLOVÁČKOVÁ 81 Zlín Zlín 1809

půlmaraton

1:20:38 """" Dana HAJNÁ 020164 KROM Wachau 1509 1:24:33 1 Čachtice 2408 1:20:57 6 Lada BRÁZDILOVÁ 261178 KROM Domažlice 1304 1:36:56 3/55 Anežka JANEČKOVÁ 290547 ZLÍN Melbourne 1310 1:39:20 25 Zdeňka LEDNICKÁ 151256 ZLÍN Praha 2303 2:00:17 8 Zdeňka TVRDÁ 100656 CHRO Hranice 1409

maraton

2:46:36 6 Dana HAJNÁ 020164 KROM Wachau 1509 4:07:24 5 Zdeňka LEDNICKÁ 151256 ZLÍN Kroměříž 2610 4:14:38 6 Zdeňka TVRDÁ 100656 CHRO Kroměříž 2610

100m překážek (84cm, 13,00-8,50-10,50)

e 14,25 -3,7 1b1 Petra BOROVIČKOVÁ 250584 ZLÍN CelleLigure 2606 J 16,2 5 Tereza ŽÁKOVÁ 120583 ZLÍN Olomouc 1409 J 16,9 /5/ Petra VAĎUROVÁ 210688 SSUH Brno 0206 Ž 18,2 /5/ Barbora BUKSOVÁ 111182 CHRO Kyjov 1905 S 18,3 /6/ Martina JEŽOVÁ 270585 CHRO Kyjov 1905 D 18,8 1B Martina VYSTRČILOVÁ 100676 ZLÍN Praha 2706 18,9 /12/ Barbora BLAHOVÁ 181074 SSUH Brno 0206 S větrem e 14,08 +2,1 2b2 Petra BOROVIČKOVÁ 250584 ZLÍN Bratislava 1106 J Další elektrické měření 16,58 -0,2 2b3 Tereza ŽÁKOVÁ 120583 ZLÍN Praha 0510 J 17,25 3b1 Petra VAĎUROVÁ 210688 SSUH Olomouc 0906 Ž 18,66 6b1 Martina JEŽOVÁ 270585 CHRO Olomouc 0906 D 19,15 +0,9 4b1 Barbora BUKSOVÁ 111182 CHRO Uh.Hradiště 2109 S

100m překážek (76cm, 13,00-8,50-10,50)

e 16,15 2b1 Andrea KUČEROVÁ 250986 ZLÍN Olomouc 2809 D e 16,87 +0,2 S Zuzana VACULOVÁ 120986 OTRO Třinec 2505 D e 18,36 +0,2 5b2 Pavla VOBROVÁ 240386 OTRO Opava 1409 D

400m překážek

e 68,98 1 Tereza ŽÁKOVÁ 120583 ZLÍN Olomouc 1506 J e 70,90 2b1 Martina JEŽOVÁ 270585 CHRO Olomouc 0906 D e 75,16 2b2 Petra DUBČÁKOVÁ 180288 SSUH Olomouc 0906 Ž 78,3 /7/ Barbora BUKSOVÁ 111182 CHRO Kyjov 1905 S e 91,47 4b2 Markéta STOKLÁSKOVÁ 88 CHRO Olomouc 0906 Ž Další elektrické měření 79,26 2b2 Barbora BUKSOVÁ 111182 CHRO Uh.Hradiště 2109 S

výška

175 3 Petra BOROVIČKOVÁ 250584 ZLÍN Plzeň 2206 J 168 1 Radana GOJIŠOVÁ 240886 ZLÍN Zlín 1906 D 157 1 Petra HELEŠICOVÁ 060288 VMEZ Val.Meziříčí 2506 Ž 157 h 3 Lenka CIGOŇKOVÁ 87 TŘIN Ostrava 1412 Ž 155 h 4d Zuzana VACULOVÁ 120986 OTRO Otrokovice 2401 D 155 h 2ž Lucie KUCHARČÍKOVÁ 130587 VMEZ Val.Meziříčí 0903 Ž 150 2 Hranice 2504 155 V Renata VYBÍRALOVÁ 86 ZLÍN Brumov 1605 Ž 155 13d Andrea KUČEROVÁ 210986 ZLÍN Olomouc 1506 D 153 h 1 Karolina SCHÜTZOVÁ 250288 OTRO Otrokovice 0803 Ž 150 V Brumov 1605 153 1 Gabriela JANDÍKOVÁ 87 VMEZ Otrokovice 2805 Ž 151 h 8 ZuzanaTOMÁŠOVÁ 040388 ZLÍN Třinec 1106 Ž 150 h 2 Tereza EISCHMANNOVÁ 140587 ZLÍN Otrokovice 0803 Ž 150 V Brumov 1605 150 2 Veronika FLÓROVÁ 290787 ZLÍN Otrokovice 2805 Ž 150 2 Zuzana NOVOTNÁ 070487 SSUH Otrokovice 0606 Ž 150 1 Milena LEKEŠOVÁ 83 gyUB Uh.Hradiště 0210 J 149 2 Lucie JANOUŠKOVÁ 010787 OTRO Uh.Hradiště 1009 Ž 149 h 2 Petra ANJELOVÁ 020189 SSUH Jablonec 1210 M 148 V Eva MACKOVÁ 86 ZdVS Val.Meziříčí 2509 Ž 145 1= Eliška HONDLOVÁ 170288 UHBR Zlín 0705 Ž 145 V Kristýna STRACHOTOVÁ 030388 ZLÍN Brumov 1605 Ž 145 V Jarmila STÖCKMEIROVÁ 87 šBrB Brumov 1605 Ž 145 V KARAFIÁTOVÁ 87 šZlí Zlín 2305 Ž 145 5= Karolina SCHÜTZOVÁ 250288 OTRO Val.Meziříčí 2506 Ž 145 8 Hana VĚRNÁ 100589 SSUH Olomouc 1809 M 145 2 Jarmila MIKULÁŠTÍKOVÁ 83 gyUH Val.Meziříčí 2509 J 145 2 Hana SEDLÁČKOVÁ ZdUH Uh.Hradiště 0210 J 145 4= Kateřina SOLANSKÁ 84 gyRO Val.Meziříčí 1010 J 145 4= Hana PERNICKÁ 85 HOLE Val.Meziříčí 1010 J

tyč

282 13 Michaela VYSTRČILOVÁ 030386 ZLÍN Zlín 2109 D 270 1 Markéta OLEJNÍKOVÁ 170987 ZLÍN Zlín 1610 Ž 210 7 Kristýna ŽŮRKOVÁ 210787 ZLÍN Třinec 2809 Ž

dálka

568 2 Iveta MAZÁČOVÁ 151286 SSUH Uh.Hradiště 0405 D 543 +0,6 5 Petra BOROVIČKOVÁ 250584 ZLÍN Třinec 1105 J 527 4 Lenka BRÁZDILOVÁ 090182 SSUH Uh.Hradiště 0405 S 527 h 1 Veronika KOHÚTOVÁ Ostrava 1412 Ž 513 1 Monika HRADILOVÁ 150285 KROM Holešov 2409 D 511 1 Tereza ŽÁKOVÁ 120583 ZLÍN Zlín 1909 J 510 h 1 Zuzana VACULOVÁ 120986 OTRO Olomouc 0202 D 507 7 Olomouc 0906 505 5 Michaela MAHDALOVÁ 060286 ZLÍN Uh.Hradiště 0405 D 500 8 Oxana BARANOVÁ 100886 ZLÍN Třinec 1106 D 499 h 1 Kateřina PAŠIAKOVÁ 250587 ZLÍN Otrokovice 0712 Ž 488 V Zlín 2305 498 1 Monika HRADILOVÁ 150285 KROM Opava 2809 D 495 V Dominika SELUCKÁ šUHr Uh.Hradiště 2009 Ž 493 2 Žaneta VALSOVÁ 260588 SSUH Otrokovice 0606 Ž 483 1 Lucie JANOUŠKOVÁ 010787 OTRO Zlín 0705 Ž 479 2 Marcela GORECKÁ 140788 ZLÍN Uh.Hradiště 1009 Ž 78 9 Barbora BUKSOVÁ 111182 CHRO Kyjov 1905 S 477 6 Pavla VOBROVÁ 240386 OTRO Opava 1409 D 476 h 3 Karolina SCHÜTZOVÁ 250288 OTRO Otrokovice 2401 Ž 475 7 Opava 1409 476 3 Zuzana NOVOTNÁ 070487 SSUH Otrokovice 0606 Ž 473 1 Alena OLŠANOVÁ 160989 OTRO Otrokovice 1806 M 473 5 Lenka MILOŠOVÁ 050685 ZLÍN Zlín 2408 D

trojskok

1076 4 Monika HRADILOVÁ 150285 KROM Olomouc 1409 D 1071 -0,1 3 Kateřina LUKAŠÍKOVÁ 140285 ZLÍN Třinec 1105 D 1058 15 Zuzana VACULOVÁ 120986 OTRO Olomouc 1506 D 1053 3 Lucie JANOUŠKOVÁ 010787 OTRO Ostrava 2906 Ž 1048 4 Barbora BUKSOVÁ 111182 CHRO Kyjov 1905 S 990 -2,0 13 Lenka MILOŠOVÁ 050685 ZLÍN Praha 0510 D

koule 4kg

1159 1 Stanislava BUBÍKOVÁ 060271 KROM Olomouc 0906 1158 1 Lenka TOMAŠTÍKOVÁ 301182 ZLÍN Zlín 1505 S 1098 2 Petra BOROVIČKOVÁ 250584 ZLÍN Zlín 1505 J 1098 2 Barbora BLAHOVÁ 181074 SSUH Brno 0206 1079 2 Lenka MILOŠOVÁ 050685 ZLÍN Opava 2809 D 1024 4 Kateřina PÍCHALOVÁ 200180 KROM Kyjov 1905 S 981 3 Zdeňka PLESAROVÁ 170658 OTRO Praha 1506 932 7 Michaela MEDUNOVÁ 250679 CHRO Kyjov 1905 883 5 Milena KOVAŘÍKOVÁ 170658 BRUM Praha 1506 865 2 Marcela UHLÍKOVÁ SSUH Uh.Hradiště 0405 834 h 3 Ludmila ANTOŠOVÁ 030556 ZLÍN Jablonec 1603

koule 3kg dorostenky

1294 1 Lenka MILOŠOVÁ 050685 ZLÍN Olomouc 1506 1068 h 3 Zuzana VACULOVÁ 120986 OTRO Olomouc 1201 1068 8 Šumperk 1105 1064 1 Ivana DETRÍKOVÁ 86 gyRO Val.Meziříčí 2509 1025 3 Sylva KOTÍKOVÁ 060886 ZLÍN Zlín 1909 1012 4 Kristýna TRLIDOVÁ 85 OAZL Zlín 1909 1010 2 Martina GOLÁŇOVÁ 86 gyVM Val.Meziříčí 2509 994 7 Jana ČÁPOVÁ 090485 OTRO Opava 1409 981 3 Jitka HOŠKOVÁ 270885 KROM Olomouc 0805 967 1 Iva VYCUDILÍKOVÁ 251186 ZLÍN Zlín 0506 945 5 Eva SLOVÁKOVÁ 85 OUVI Zlín 1909

disk

3877 4 Lenka TOMAŠTÍKOVÁ 301182 ZLÍN Zlín 2109 S 3669 3 Kateřina PÍCHALOVÁ 200180 KROM Olomouc 0906 S 3570 2 Stanislava BUBÍKOVÁ 060271 KROM Olomouc 0906 3531 1 Barbora BLAHOVÁ 181074 SSUH Zlín 2408 3159 1 Jitka HOŠKOVÁ 270885 KROM Olomouc 1408 D 3089 6 Romana JANÍČKOVÁ 290383 ZLÍN Třinec 1105 J 3051 4 Sylva KOTÍKOVÁ 060886 ZLÍN Opava 1409 D 2894 1 Jitka SIRNÁ 181181 OTRO Otrokovice 0607 S 2820 3 Milena KOVAŘÍKOVÁ 170658 BRUM Praha 1506 2773 6 Michaela MEDUNOVÁ 250679 CHRO Brno 0206 2722 4 Zdeňka PLESAROVÁ 170658 OTRO Praha 1506 2647 8 Jana ČÁPOVÁ 090485 OTRO Opava 1409 D 2618 5 Ludmila ANTOŠOVÁ 030556 ZLÍN Praha 1506 2575 1 Karolina SCHÜTZOVÁ 250288 OTRO Olomouc 1809 Ž 2499 5 Martina VYSTRČILOVÁ 100676 ZLÍN Praha 2706 2486 2 Marcela OLEJNÍKOVÁ 170987 ZLÍN Zlín 1806 Ž 2350 1 Kateřina OVČÁČKOVÁ 240388 OTRO Uh.Hradiště 1009 Ž 2321 4 Tereza EISCHMANNOVÁ 140287 ZLÍN Zlín 2408 Ž 2295 3 Anna GRÚŇOVÁ 150387 ZLÍN Olomouc 1809 Ž 2178 V Zuzana VACULOVÁ 120986 OTRO Otrokovice 1304 D

kladivo 4kg

5381 1 Lenka TOMAŠTÍKOVÁ 301182 ZLÍN Brno 0510 S 3507 V Anna GRÚŇOVÁ 150387 ZLÍN Otrokovice 1210 Ž 2623 3 Barbora BLAHOVÁ 181074 SSUH Brno 0809 2397 3 Zdeňka PLESAROVÁ 170658 OTRO Praha 1506 2237 3 Stanislava BUBÍKOVÁ 060271 KROM Uh.Hradiště 2109 2100 7 Michaela MEDUNOVÁ 250679 CHRO Olomouc 0906 1873 6 Zuzana BITTNEROVÁ 250886 OTRO Uh.Hradiště 2109

kladivo 3kg dorostenky

2515 7 Zuzana BITTNEROVÁ 250886 OTRO Olomouc 2809 1950 V Zuzana VACULOVÁ 120986 OTRO Otrokovice 1304

oštěp

4170 1 Martina SKLENÁŘOVÁ 110772 SSUH Uh.Hradiště 2109 4143 2d Erika ZEMANOVÁ 100485 ZLÍN Olomouc 1506 D 3904 2 Lenka MILOŠOVÁ 050685 ZLÍN Zlín 2109 D 3583 1 Lenka ZEÁKOVÁ 030688 ZLÍN Opava 0510 Ž 3580 S Petra BOROVIČKOVÁ 250584 ZLÍN Maribor 0206 D 3494 7 Lenka TOMAŠTÍKOVÁ 301182 ZLÍN Olomouc 0106 S 3183 1 Anna MEDKOVÁ 090988 VMEZ Otrokovice 2805 Ž 3134 9 Sylva KOTÍKOVÁ 060886 ZLÍN Zlín 2109 D 3026 6 Zuzana VACULOVÁ 120986 OTRO Olomouc 2809 D 2947 1 Lucie KOSTKOVÁ 180884 VMEZ Hranice 2504 J 2901 2 Ludmila ANTOŠOVÁ 030556 ZLÍN Praha 1506 2832 8 Erika KRAJÍČKOVÁ 150389 ZLÍN Opava 1606 M 2682 9 Magda KUBÍKOVÁ 240887 SSUH Brno 0809 Ž 2660 3 Zuzana NOVOTNÁ 070487 SSUH Uh.Hradiště 2009 Ž 2563 1 Veronika VLASATÍKOVÁ 270888 SSUH Zlín 1906 Ž 2532 4 Lucie KUCHARČÍKOVÁ 130587 VMEZ Hranice 2504 Ž 2505 3 Karolina SCHÜTZOVÁ 250288 OTRO Třinec 2505 Ž 2470 4 Monika GREGOROVÁ 170687 UHBR Otrokovice 2805 Ž 2450 V Kateřina OVČÁČKOVÁ 240388 OTRO Olomouc 0408 Ž 2400 4 Pavlína STRÝČKOVÁ 90 SSUH Val.Meziříčí 2506 M

sedmiboj ženy

5022 1 Petra BOROVIČKOVÁ 250584 ZLÍN Praha 0607 14,49+0,5 172 1061 26,57-1,1 542-3,1 3277 2:28,67

sedmiboj dorostenecký

3774 6 Zuzana VACULOVÁ 120986 OTRO Třinec 2605 16,87+0,2 143 1049 28,27-0,2 464 0,0 2892 2:44,04

4x100m

e 51,77 5b1 ZLÍN Baranová,Procházková,Lajzová,Dostálková Šumperk 0806 D 51,7 1b1 SSUH Mazáčová,Berková,Kokojanová,Jarská Kyjov 1905 J 53,2 1b3 SSUH Bukvicová,Brzicová,Kutálková,Brázdilová Kyjov 1905 S 53,8 4b3 OTRO Vaculová,Janoušková,Čápová,Bittnerová Kyjov 1905 D e 54,64 1b1 ZLÍN Pavlůsková,Žáková,Milošová,Gojišová Zlín 2109 J e 55,54 2b2 ZLÍN Kučerová,Lajzová,Pavlůsková,Štalmachová Opava 0709 D Další elektrické časy 51,85 1 SSUH Berková,Brzicová,Kokojanová,Brázdilová Uh.Hrad.2109 S 54,1 2 OTRO Bittnerová,Erbenová,Čápová,Vobrová Opava 1409 D 54,39 2b2 SSUH Brzicová,Dubčáková,Vaďurová,Kutálková Olomouc 0906 J Kombinované sestavy e 52,36 3b2 ZLÍN Baranová,Žáková,Gojišová,HRADILOVÁ Praha 0510 J e 55,38 1b1 ZLÍN Vystrčilová,Pavlůsková,Lajzová,BEZŮŠKOVÁ Praha 0510 D

4x400m

4:13,8 1 SSUH Kutálková,Brázdilová,Švábíková,Bukvicová Brno 0206 S e 4:17,74 4b1 ZLÍN Březíková,Vaculíková,Hanulíková,Žáková Olomouc 0106 J 4:30,4 1b2 SSUH Kubíková,Brzicová,Dubčáková,Věrná Brno 0206 J 4:53,1 7b1 CHRO Ježová,Borková,Koudelková,Buksová Brno 0206 S

60m

e 7,74 h 1b1 Iveta MAZÁČOVÁ 151286 SSUH Jablonec 1210 D 7,6 1 Otrokovice 0606 e 7,97 2A Kateřina PAŠIAKOVÁ 250587 ZLÍN Opava 0510 Ž e 8,06 2r2 Marcela GORECKÁ 140788 ZLÍN Třinec 2809 Ž e 8,11 3A Petra PROCHÁZKOVÁ 111187 ZLÍN Opava 0510 Ž e 8,24 h 7A Lenka BRÁZDILOVÁ 090182 SSUH Bratislava 0302 S 8,0 V Michaela MAHDALOVÁ 060286 ZLÍN Brumov 1605 D 8,0 1b1 Klára JARSKÁ 010389 SSUH Otrokovice 0606 M 8,0 2b1 Žaneta VALSOVÁ 260588 SSUH Otrokovice 0606 Ž 8,0 V Dominika SELUCKÁ šUHr Uh.Hradiště 2009 Ž 8,0 1 Monika HRADILOVÁ 150285 KROM Holešov 2409 D Další elektrické měření 8,29 4b1 Michaela MAHDALOVÁ 060286 ZLÍN Třinec 1106 D 8,31 h 7A Pavla DOSTÁLKOVÁ 260685 ZLÍN Bratislava 0302 D 8,34 1b2 Oxana BARANOVÁ 100886 ZLÍN Třinec 1106 D 8,40 h 2r1 Klára JARSKÁ 010389 SSUH Bratislava 0302 M 8,42 3r2 Monika HOLÍKOVÁ 100288 ZLÍN Opava 1606 Ž

150m

e 19,37 0,0 4b1 Kateřina PAŠIAKOVÁ 250587 ZLÍN Opava 0510 Ž e 19,44 +0,8 4A Petra PROCHÁZKOVÁ 111187 ZLÍN Třinec 3006 Ž e 19,68 2b1 Marcela GORECKÁ 140788 ZLÍN Třinec 2809 Ž 19,4 1b1 Klára JARSKÁ 010389 SSUH Otrokovice 2805 M e 19,75 2b1 Iveta MAZÁČOVÁ 151286 SSUH Olomouc 1209 D 19,6 2b1 Veronika BERKOVÁ 080587 SSUH Otrokovice 2805 Ž e 20,48 +1,8 S Lucie KUCHARČÍKOVÁ 130587 VMEZ Třinec 2405 Ž 20,5 1b2 Žaneta VALSOVÁ 260588 SSUH Otrokovice 2805 Ž e 20,57 1b2 Monika HOLÍKOVÁ 100288 ZLÍN Opava 1606 Ž 20,6 2b2 Zuzana KLEMENTOVÁ 051089 SSUH Otrokovice 2805 M 20,6 1V Pavla DOSTÁLKOVÁ 260685 ZLÍN Zlín 1906 D S větrem 19,23 +2,2 2r4 Petra PROCHÁZKOVÁ 111187 ZLÍN Třinec 3006 Ž Další elektrické měření 19,76 6b1 Klára JARSKÁ 010389 SSUH Opava 1606 M 20,87 4b2 Zuzana KLEMENTOVÁ 051089 SSUH Opava 1606 M 20,90 +1,8 S Gabriela JANDÍKOVÁ 190987 VMEZ Třinec 2405 Ž

300m

e 41,50 2b1 Klára JARSKÁ 010389 SSUH Opava 1606 M 42,6 1 Veronika BERKOVÁ 080587 SSUH Uh.Hradiště 1009 Ž e 43,04 4b1 Petra PROCHÁZKOVÁ 111187 ZLÍN Opava 0510 Ž e 44,94 1b5 Kristýna STRACHOTOVÁ 030388 ZLÍN Opava 1606 Ž 44,8 1b1 Barbora VÝVODOVÁ 230388 ZLÍN Val.Meziříčí 2506 Ž 44,8 2 Petra DUBČÁKOVÁ 180288 SSUH Uh.Hradiště 1009 Ž 45,2 2 Hana VĚRNÁ 100589 SSUH Otrokovice 2805 M e 45,87 3b1 Monika HOLÍKOVÁ 100288 ZLÍN Olomouc 1809 Ž 46,2 1b3 Alena OLŠANOVÁ 160989 OTRO Otrokovice 2805 M 46,3 5b1 Eliška BŘEZÍKOVÁ 120187 ZLÍN Zlín 0705 Ž Další elektrické měření 43,33 4b1 Veronika BERKOVÁ 080587 SSUH Opava 1606 Ž 45,12 1b4 Barbora VÝVODOVÁ 230388 ZLÍN Opava 1606 Ž 45,51 2b1 Petra DUBČÁKOVÁ 180288 SSUH Olomouc 1809 Ž 45,54 4b2 Hana VĚRNÁ 100589 SSUH Opava 1606 M 46,84 4b3 Petra VAŘÁKOVÁ 150487 SSUH Opava 1606 Ž 47,04 6b1 Veronika BUKVICOVÁ 140988 SSUH Olomouc 1809 Ž

600m

1:44,0 V Klára JARSKÁ 010389 SSUH Uh.Hradiště 2009 M 1:45,30 h 1b1 Hana VĚRNÁ 100589 SSUH Jablonec 1210 M 1:45,50 2 Otrokovice 0606 1:47,9 3 Magda KONVIČNÁ 120190 VMEZ Otrokovice 0606 M 1:49,7 V Zuzana KLEMENTOVÁ 051089 SSUH Uh.Hradiště 2009 M 1:51,6 V Lucie MALÍŠKOVÁ 89 šLuh Zlín 2205 M 1:52,60 6b1 Zuzana MIKULÍKOVÁ 010789 ZLÍN Třinec 1106 M 1:52,7 V Jana BAČAJOVÁ 88 šRož Val.Meziříčí 1605 Ž 1:52,83 h 2b2 Zuzana KLEMENTOVÁ 051089 SSUH Jablonec 1210 M 1:52,9 4 Alena OLŠANOVÁ 160989 OTRO Otrokovice 0606 M 1:53,3 V Marcela GORECKÁ 140788 ZLÍN Brumov 1505 Ž

1000m

3:24,5 2ž Veronika BUKVICOVÁ 140988 SSUH Zlín 2408 Ž 3:29,8 h 1 Eliška BŘEZÍKOVÁ 120187 ZLÍN Olomouc 1602 Ž 3:30,99 6 Olomouc 0805 3:33,2 h 2 Petra JENYŠOVÁ 270990 OTRO Olomouc 1901 M 3:37,1 6ž Vendula VÁVROVÁ 110290 SSUH Zlín 2408 M 3:37,6 1 Lenka PAVLÍKOVÁ 88 šNap Otrokovice 1505 Ž 3:40,9 h 3 Alena OLŠANOVÁ 160989 OTRO Olomouc 1901 M 3:45,8 2 Tereza KULENDOVÁ 070788 OTRO Otrokovice 1505 Ž 3:47,8 8ž Zlata BRULÍKOVÁ 88 SSUH Zlín 2408 Ž 3:50,2 3 Lucie JUŘÍČKOVÁ 87 šNap Otrokovice 1505 Ž 3:56,3 mix Barbora VILÍMKOVÁ 89 ZLÍN Zlín 2706 M

15km silnice

1:04:44 3 Dana HAJNÁ 020164 KROM Krnov 0911

20km silnice

1:16:57 2 Dana HAJNÁ 020164 KROM Bělkovice 2906 1:32,39 5 Anežka JANEČKOVÁ 290547 ZLÍN Bělkovice 2906 1:51:30 8 Zdeňka TVRDÁ 100656 CHRO Bělkovice 2906

25km silnice

2:07:37 5 Zdeňka LEDNICKÁ 151256 ZLÍN Velká/Vel 0408

200m překážek

e 29,24 1b1 Veronika BERKOVÁ 080587 SSUH Třinec 2809 Ž e 29,47 -0,9 2A Kateřina PAŠIAKOVÁ 250587 ZLÍN Třinec 3006 Ž e 31,43 2b1 Kristýna KOKOJANOVÁ 230487 SSUH Opava 1606 Ž 32,1 1b2 Žaneta VALSOVÁ 260588 SSUH Zlín 0705 Ž 32,5 2b1 Petra VAĎUROVÁ 210688 SSUH Val.Meziříčí 2506 Ž e 33,55 1b1 Markéta OLEJNÍKOVÁ 170987 ZLÍN Olomouc 1809 Ž e 33,77 4b3 Petra HELEŠICOVÁ 060288 VMEZ Opava 1606 Ž 33,9 3b1 Kateřina OVČÁČKOVÁ 240388 OTRO Val.Meziříčí 2506 Ž 35,5 3b1 Klára OSTRČILÍKOVÁ 150487 OTRO Zlín 0705 Ž 36,3 2b3 Kateřina ZAPLETALOVÁ 180288 OTRO Zlín 0705 Ž Další elektrické časy 32,69 3b1 Žaneta VALSOVÁ 260588 SSUH Opava 1606 Ž 32,76 5 Petra VAĎUROVÁ 210688 SSUH Třinec 2809 Ž

2000m překážek

9:02,37 1/55 Anežka JANEČKOVÁ 290547 ZLÍN Potsdam 2508

břemeno

1487 3 Lenka TOMAŠTÍKOVÁ 301182 ZLÍN Pardubice 0303

sprinterský trojboj (60-100-200m)

2089 1 Petra PROCHÁZKOVÁ 111187 ZLÍN Olomouc 0408 Ž 8,1 12,9 28,2 1695 2 Pavla VOBROVÁ 240386 OTRO Olomouc 0408 D 8,5 14,0 29,6 1644 3 Petra KOZMÍKOVÁ 85 ZLÍN Olomouc 0408 D 8,5 14,2 29,9 1555 4 Lucie JANOUŠKOVÁ 010787 OTRO Olomouc 0408 Ž 8,7 14,4 30,0 1495 1 Jana ČÁPOVÁ 090485 OTRO Otrokovice 2304 D 8,7 14,1 31,6 1495 5 Markéta OLEJNÍKOVÁ 170987 ZLÍN Olomouc 0408 Ž 9,0 14,2 30,2

vrhačský trojboj (koule 4kg)

1699 1 Lenka TOMAŠTÍKOVÁ 301182 ZLÍN Otrokovice 2004 S 1053 3776 3252 958 1 Milena KOVAŘÍKOVÁ 170658 BRUM Olomouc 0408 840 2811 1584 893 2 Anna GRÚŇOVÁ 150387 ZLÍN Otrokovice 1210 Ž 752 2052 1725

vrhačský čtyřboj (kladivo a koule 4kg)

2614 1 Lenka TOMAŠTÍKOVÁ 301182 ZLÍN Otrokovice 2004 S 1053 3776 3252 4923 1496 2 Anna GRÚŇOVÁ 150387 ZLÍN Otrokovice 1210 Ž 752 2052 1725 3507

vrhačský trojboj (koule 3kg)

1230 1 Zuzana VACULOVÁ 120986 OTRO Otrokovice 1304 D 1018 2178 2483 1139 2 Karolina SCHÜTZOVÁ 250288 OTRO Otrokovice 1304 Ž 854 2336 2414 856 3 Lucie JANOUŠKOVÁ 010787 OTRO Otrokovice 1304 Ž 718 1730 1900 788 4 Zuzana BITTNEROVÁ 250886 OTRO Otrokovice 1304 D 703 1771 1597

vrhačský čtyřboj (kladivo a koule 3kg)

1524 1 Karolina SCHÜTZOVÁ 250288 OTRO Otrokovice 1304 Ž 854 2336 2414 2498 1469 2 Zuzana VACULOVÁ 120986 OTRO Otrokovice 1304 D 1018 2178 2483 1950 1151 3 Lucie JANOUŠKOVÁ 010787 OTRO Otrokovice 1304 Ž 718 1730 1900 2074 1047 4 Zuzana BITTNEROVÁ 250886 OTRO Otrokovice 1304 D 703 1771 1597 1899

1+2+3+400m

2:29,6 2 gyKM Židlíková,Šutová,Cagášková,Mudrochová L.Mik. 0210 J 2:36,2 1 GyUH Švábíková,Kutálková,Čerešňáková,Krhovcová VM 1010 J 2:36,7 1 SSUH Valsová,Klementová,Dubčáková,Bukvicová Zlín 0705 Ž 2:38,5 2 GyUB Brzicová,Krejčí,Matzášová,Lukašíková VM 1010 J 2:42,5 3 HOLE Prášková,Kršňáková,Mlíková,Bezůšková VM 1010 J

3000m chůze dráha

19:25,0 6 Eliška BŘEZÍKOVÁ 120187 ZLÍN Opava 0510 Ž 22:08,3 9 Romana ROUBALÍKOVÁ 87 ZLÍN Třinec 2809 Ž 22:08,8 10 Kristýna BĚLOHLÁVKOVÁ 88 ZLÍN Třinec 2809 Ž

ŽÁKYNĚ STARŠÍ

60m

e 7,97 +0,2 2A Kateřina PAŠIAKOVÁ 250587 ZLÍN Opava 0510 e 8,06 2r2 Marcela GORECKÁ 140788 ZLÍN Třinec 2809 e 8,11 +0,2 3A Petra PROCHÁZKOVÁ 111187 ZLÍN Opava 0510 8,0 2b1 Žaneta VALSOVÁ 260588 SSUH Otrokovice 0606 8,1 2A Monika HOLÍKOVÁ 100288 ZLÍN Zlín 0705 8,3 2r1 Lucie UHROVÁ 160588 UHBR Uh.Hradiště 1009 8,3 2r3 Lucie PUPÍKOVÁ 110388 VMEZ Uh.Hradiště 1009 e 8,60 3r5 Petra DUBČÁKOVÁ 180288 SSUH Opava 1606 8,4 2r3 Veronika CICHOVÁ 110288 ZLÍN Zlín 0705 8,4 V Kristýna STRACHOTOVÁ 030388 ZLÍN Brumov 1605 8,4 V Tereza MINDLOVÁ 88 šVse Val.Meziříčí 1605 8,4 3 Hana KOLÁČKOVÁ 87 šZlí Zlín 0506 8,4 1r2 Nikola FISCHEROVÁ 88 šKar Otrokovice 0606 Neověřená kategorie 8,0 V Dominika SELUCKÁ šUHr Uh.Hradiště 2009 Další elektrické měření 8,42 3r2 Monika HOLÍKOVÁ 100288 ZLÍN Opava 1606 8,59 h 2b2 Žaneta VALSOVÁ 260588 SSUH Jablonec 1210 8,69 5 Kristýna STRACHOTOVÁ 030388 ZLÍN Praha 1706 8,71 h 1b2 Eva KOZMÍKOVÁ 161188 ZLÍN Olomouc 1901

150m

19,37 0,0 4b1 Kateřina PAŠIAKOVÁ 250587 ZLÍN Opava 0510 19,44 +0,8 4A Petra PROCHÁZKOVÁ 111187 ZLÍN Třinec 3006 19,68 2b1 Marcela GORECKÁ 140788 ZLÍN Třinec 2809 19,6 2b1 Veronika BERKOVÁ 080587 SSUH Otrokovice 2805 20,48 +1,8 S Lucie KUCHARČÍKOVÁ 130587 VMEZ Třinec 2405 20,57 1b2 Monika HOLÍKOVÁ 100288 ZLÍN Opava 1606 20,5 1b2 Žaneta VALSOVÁ 260588 SSUH Otrokovice 2805 20,6 3b2 Barbora VÝVODOVÁ 230388 ZLÍN Otrokovice 2805 20,90 +1,8 S Gabriela JANDÍKOVÁ 190987 VMEZ Třinec 2405 21,13 h 3b2 Kristýna KOKOJANOVÁ 230487 SSUH Bratislava 0302 Další elektrické měření 21,06 1b3 Žaneta VALSOVÁ 260588 SSUH Olomouc 1809 21,41 +1,1 S Karolina SCHÜTZOVÁ 250288 OTRO Třinec 2405 21,55 +1,8 S Petra HELEŠICOVÁ 060288 VMEZ Třinec 2405 S větrem 19,23 +2,2 2r4 Petra PROCHÁZKOVÁ 111187 ZLÍN Třinec 3006

300m

42,6 1 Veronika BERKOVÁ 080587 SSUH Uh.Hradiště 1009 e 43,04 4b1 Petra PROCHÁZKOVÁ 111187 ZLÍN Opava 0510 e 44,94 1b5 Kristýna STRACHOTOVÁ 030388 ZLÍN Opava 1606 44,8 1b1 Barbora VÝVODOVÁ 230388 ZLÍN Val.Meziříčí 2506 44,8 2 Petra DUBČÁKOVÁ 180288 SSUH Uh.Hradiště 1009 e 45,87 3b1 Monika HOLÍKOVÁ 100288 ZLÍN Olomouc 1809 46,3 5b1 Eliška BŘEZÍKOVÁ 120187 ZLÍN Zlín 0705 46,4 4 Kristýna KOKOJANOVÁ 230487 SSUH Uh.Hradiště 1009 46,7 1b2 Petra VAŘÁKOVÁ 150487 SSUH Val.Meziříčí 2506 e 47,04 6b1 Veronika BUKVICOVÁ 140988 SSUH Olomouc 1809 Další elektrické měření 43,33 4b1 Veronika BERKOVÁ 080587 SSUH Opava 1606 45,12 1b4 Barbora VÝVODOVÁ 230388 ZLÍN Opava 1606 45,51 2b1 Petra DUBČÁKOVÁ 180288 SSUH Olomouc 1609 46,95 4b5 Petra VAŘÁKOVÁ 150487 SSUH Opava 1606 47,11 5 Eliška BŘEZÍKOVÁ 120187 ZLÍN Ostrava 0509 47,34 6b2 Lenka RUDOLFOVÁ 87 KROM Opava 1606

800m

2:19,89 h 2 Veronika BERKOVÁ 080587 SSUH Jablonec 1210 2:24,54 1 Olomouc 1809 2:27,51 6r3 Veronika BUKVICOVÁ 140988 SSUH Třinec 2906 2:29,34 2 Barbora VÝVODOVÁ 130388 ZLÍN Olomouc 1809 2:29,71 7b2 Eliška BŘEZÍKOVÁ 120187 ZLÍN Olomouc 0106 2:33,35 2b2 Petra VAĎUROVÁ 210688 SSUH Třinec 2809 2:35,93 9b1 Kristýna STRACHOTOVÁ 030387 ZLÍN Třinec 1106 2:37,4 3 Magda KUBÍKOVÁ 240887 SSUH Zlín 0705 2:38,3 V Hana KRATOCHVÍLOVÁ 88 šViz Zlín 2305 2:40,12 S Petra HELEŠICOVÁ 060288 VMEZ Třinec 2505 2:40,5 V Lucie VLAŽNÁ 87 šLuh Zlín 2305

1500m

5:17,0 3 Veronika BUKVICOVÁ 140988 SSUH Olomouc 0906 5:27,7 2 Zdena HANČÍKOVÁ 170688 ZLÍN Uh.Hradiště 1009 5:39,8 2 Eliška BŘEZÍKOVÁ 120187 ZLÍN Otrokovice 2805 5:41,8 3 Magda KUBÍKOVÁ 240887 SSUH Otrokovice 2805 6:03,3 4 Tereza KULENDOVÁ 070388 OTRO Otrokovice 2805 6:09,1 5 Adéla DUFKOVÁ 010987 OTRO Otrokovice 2805 6:19,37 13 Petra MALUŠKOVÁ 061188 SSUH Třinec 2809 6:25,4 6 Petra KOVAŘÍKOVÁ 070287 ZLÍN Otrokovice 2805 6:39,7 7 Aneta SMOLÍKOVÁ 200588 OTRO Otrokovice 2805

100m překážek (76cm, 13,00-8,20-10,50)

e 15,33 +1,1 4A Veronika BERKOVÁ 080587 SSUH Třinec 2906 15,4 S Kateřina PAŠIAKOVÁ 250587 ZLÍN Otrokovice 1710 15,6 2 Kristýna KOKOJANOVÁ 230487 SSUH Uh.Hradiště 0405 e 16,30 5b2 Žaneta VALSOVÁ 260588 SSUH Opava 1606 16,2 3 Petra VAĎUROVÁ 210688 SSUH Otrokovice 2805 16,6 1b2 Kateřina OVČÁČKOVÁ 240388 OTRO Uh.Hradiště 1009 e 16,90 5b3 Markéta OLEJNÍKOVÁ 170987 ZLÍN Opava 1606 e 16,91 +0,4 S Petra HELEŠICOVÁ 060288 VMEZ Třinec 2405 18,2 2b3 Kateřina ZAPLETALOVÁ 180288 OTRO Otrokovice 2805 e 18,48 +0,3 S Lucie KUCHARČÍKOVÁ 130587 VMEZ Třinec 2405 Další elektrické měření 15,93 2r2 Kristýna KOKOJANOVÁ 230487 SSUH Opava 1606 16,53 4b1 Petra VAĎUROVÁ 210688 SSUH Olomouc 1809 17,49 3b2 Kateřina OVČÁČKOVÁ 240388 OTRO Olomouc 1809 18,58 5b2 Kateřina ZAPLETALOVÁ 180288 OTRO Olomouc 1809 18,75 +0,4 S Karolina SCHÜTZOVÁ 250288 OTRO Třinec 2405

200m překážek

e 29,24 1b1 Veronika BERKOVÁ 080587 SSUH Třinec 2809 e 29,47 -0,9 3A Kateřina PAŠIAKOVÁ 250587 ZLÍN Třinec 3006 e 31,43 2b1 Kristýna KOKOJANOVÁ 230487 SSUH Opava 1606 32,1 1b2 Žaneta VALSOVÁ 260588 SSUH Zlín 0705 32,5 2b1 Petra VAĎUROVÁ 210688 SSUH Val.Meziříčí 2506 33,3 2b2 Petra HELEŠICOVÁ 060288 VMEZ Val.Meziříčí 2506 e 33,55 2b1 Markéta OLEJNÍKOVÁ 170987 ZLÍN Olomouc 1809 33,9 3b1 Kateřina OVČÁČKOVÁ 240388 OTRO Val.Meziříčí 2506 35,5 3b1 Klára OSTRČILÍKOVÁ 150487 OTRO Zlín 0705 36,3 2b3 Kateřina ZAPLETALOVÁ 180288 OTRO Zlín 0705 Další elektrické časy 32,69 3b1 Žaneta VALSOVÁ 260588 SSUH Opava 1606 32,76 5 Petra VAĎUROVÁ 210688 SSUH Třinec 2809 33,77 4b3 Petra HELEŠICOVÁ 060288 VMEZ Opava 1606

výška

157 1 Petra HELEŠICOVÁ 060288 VMEZ Val.Meziříčí 2506 157 h 3 Lenka CIGOŇKOVÁ 87 TŘIN Ostrava 1412 155 h 2ž Lucie KUCHARČÍKOVÁ 130587 VMEZ Val.Meziříčí 0903 150 2 Hranice 2504 153 h 1 Karolina SCHÜTZOVÁ 250288 OTRO Otrokovice 0803 150 V Brumov 1605 153 1 Gabriela JANDÍKOVÁ 190987 VMEZ Otrokovice 2805 151 h 8 Zuzana TOMÁŠOVÁ 040388 ZLÍN Třinec 1106 150 h 2 Tereza EISCHMANNOVÁ 140587 ZLÍN Otrokovice 0803 150 V Brumov 1605 150 2 Zuzana NOVOTNÁ 070487 SSUH Otrokovice 0606 150 2= Petra FLÓROVÁ 290787 ZLÍN Val.Meziříčí 1010 149 2 Lucie JANOUŠKOVÁ 010787 OTRO Uh.Hradiště 1009 145 1= Eliška HONDLOVÁ 170288 UHBR Zlín 0705 145 V Kristýna STRACHOTOVÁ 030388 ZLÍN Brumov 1605 145 V Jarmila STÖCKMAIEROVÁ 87 šBrB Brumov 1605 145 V Eva MACKOVÁ 87 šBrB Brumov 1605 145 V KARAFIÁTOVÁ 87 šZlí Zlín 2305 145 5= Karolina SCHÜTZOVÁ 250288 OTRO Val.Meziříčí 2506

tyč

270 1 Markéta OLEJNÍKOVÁ 170987 ZLÍN Zlín 1610 210 7 Kristýna ŽŮRKOVÁ 210787 ZLÍN Třinec 2809

dálka

527 h 1 Veronika KOHÚTOVÁ Ostrava 1412 499 h 1 Kateřina PAŠIAKOVÁ 250587 ZLÍN Otrokovice 0712 488 V Zlín 1305 493 2 Žaneta VALSOVÁ 260588 SSUH Otrokovice 0606 483 1 Lucie JANOUŠKOVÁ 010787 OTRO Zlín 0705 479 2 Marcela GORECKÁ 140788 ZLÍN Uh.Hradiště 1009 476 h 3 Karolina SCHÜTZOVÁ 250288 OTRO Otrokovice 2401 471 4 Olomouc 1809 476 3 Zuzana NOVOTNÁ 070487 SSUH Otrokovice 0606 467 V Tereza MINDLOVÁ 88 šVse Val.Meziříčí 1605 465 2 Kristýna STRACHOTOVÁ 030388 ZLÍN Zlín 0506 463 3 Lenka ZEÁKOVÁ 030688 ZLÍN Zlín 0506 460 3 Alena MIŠKAŘÍKOVÁ 040788 UHBR Otrokovice 2805 Neověřená kategorie 495 V Dominika SELUCKÁ šUHr Uh.Hradiště 2009 460 V Tereza HONDLOVÁ šUBr Uh.Hradiště 2009

koule 3kg

1028 h 1 Kateřina OVČÁČKOVÁ 240388 OTRO Olomouc 1901 1022 2 Olomouc 1809 1014 1 Lucie PUPÍKOVÁ 110388 VMEZ Val.Meziříčí 2506 995 3 Veronika BERKOVÁ 080587 SSUH Uh.Hradiště 0210 962 3 Tereza EISCHMANNOVÁ 140587 ZLÍN Otrokovice 2809 951 3 Lucie KUCHARČÍKOVÁ 130587 VMEZ Val.Meziříčí 2506 944 6 Veronika VLASATÍKOVÁ 270888 SSUH Olomouc 1809 942 3 Jana MIŠÁKOVÁ 87 ZdVS Val.Meziříčí 2509 940 2 Zuzana KUNDEROVÁ 87 šZlí Otrokovice 0606 930 4 Markéta OLEJNÍKOVÁ 170987 ZLÍN Val.Meziříčí 2509 918 S Gabriela JANDÍKOVÁ 190987 VMEZ Třinec 2405

disk

2575 1 Karolina SCHÜTZOVÁ 250288 OTRO Olomouc 1809 2486 2 Markéta OLEJNÍKOVÁ 170987 ZLÍN Zlín 1965 2350 1 Kateřina OVČÁČKOVÁ 240388 OTRO Uh.Hradiště 1809 2321 4 Tereza EISCHMANNOVÁ 140577 ZLÍN Zlín 2408 2295 3 Anna GRÚŇOVÁ 150387 ZLÍN Olomouc 1809 2015 4 Sylva GABRLÍKOVÁ 240988 SSUH Uh.Hradiště 1009 1970 5 Markéta OLEJNÍKOVÁ 170987 ZLÍN Otrokovice 2805 1959 5 Monika GREGOROVÁ 170687 UHBR Uh.Hradiště 1009 1916 7 Eva ZDERČÍKOVÁ 110587 UHBR Uh.Hradiště 1009

kladivo 3kg

4166 1 Anna GRÚŇOVÁ 150387 ZLÍN Zlín 2194 2828 6 Karolina SCHÜTZOVÁ 250288 OTRO Olomouc 2809 2786 10 Lenka ZEÁKOVÁ 030688 ZLÍN Opava 0510 2074 V Lucie JANOUŠKOVÁ 010787 OTRO Otrokovice 1304

oštěp

3583 1 Lenka ZEÁKOVÁ 030688 ZLÍN Opava 0510 3183 1 Anna MEDKOVÁ 090988 VMEZ Otrokovice 2805 2682 9 Magda KUBÍKOVÁ 240887 SSUH Brno 0809 2660 3 Zuzana NOVOTNÁ 070487 SSUH Uh.Hradiště 1009 2563 1 Veronika VLASATÍKOVÁ 270888 SSUH Zlín 1906 2532 4 Lucie KUCHARČÍKOVÁ 130587 VMEZ Hranice 2504 2505 S Karolina SCHÜTZOVÁ 250288 OTRO Třinec 2505 2470 4 Monika GREGOROVÁ 170687 UHBR Otrokovice 2805 2450 V Kateřina OVČÁČKOVÁ 240388 OTRO Olomouc 0408 2198 7 Eva ZDERČÍKOVÁ 110587 UHBR Otrokovice 2805

4x60m

30,94 2b1 ZLÍN Holíková,Strachotová,Procházková,PašiakováTřinec 2906 31,43 2b2 SSUH Klementová,Berková,Kokojanová,Jarská Třinec 2906 32,35 2 ZLÍN Pokorná,Strachotová,Březíková,Žůrková Praha 1706 32,4 3 VALM Pupíková,Janalíková,Helešicová,Hodková Val.Mez.2506 32,76 2b1 SSUH Dubčáková,Valsová,Klementová,Vaďurová Olomouc 1809 33,0 2b1 VALM Tyralíková,Helešicová,Kucharčíková,TomkováOtrok. 0606 33,20 6b1 ZLÍN Šubová,Ťavodová,Holíková,Vývodová Opava 0510 33,3 3b1 zšNIV Bartošová,Smetanová,Smetanová R.,KarlíkováOtrok. 0606 33,6 5 ZLÍN Cíchová,Vývodová,Březinová,Žůrková Val.Mez.2506 33,7 V 16.ZŠ Škubalová,Odehnalová,Kunetová,Pašiaková Zlín 2305

3x300m

2:11,31 1b1 ZLÍN Pašiaková,Procházková Strachotová Opava 1606 2:17,38 5b1 ZLÍN Holíková,Gorecká,Vývodová Opava 0510 2:18,5 1 SSUH Bukvicová,Kubíková,Věrná Otrokovice 2805 2:19,8 2 OTRO Schützová,Janoušková,Olšanová Otrokovice 2805 2:23,16 3b2 ZLÍN Březíková,Hančíková,Šubová Opava 0510

sedmiboj

3450 9 Karolina SCHÜTZOVÁ 250288 OTRO Třinec 2505 18,75+0,4 146 895 21,41+1,1 464 0,0 2505 2:43,58 3307 11 Petra HELEŠICOVÁ 060288 VMEZ Třinec 2505 16,91+0,4 143 848 21,55+1,8 444+0,2 1177 2:40,12 3182 13 Gabriela JANDÍKOVÁ 190987 VMEZ Třinec 2505 21,15+0,4 146 918 20,90+1,8 459 0,0 1757 2:44,16 2983 14 Anna MEDKOVÁ 090988 VMEZ Třinec 2505 19,19+0,4 137 864 22,22+1,1 455+0,1 2992 3:15,26 2794 1 Markéta OLEJNÍKOVÁ 170987 ZLÍN Zlín 1610 17,2 128 894 22,1 413 1503 3:03,0 2781 15 Kateřina OVČÁČKOVÁ 240388 OTRO Třinec 2505 17,88+0,4 0 940 21,94+1,1 442+0,2 2231 2:47,87

3km chůze dráha

19:25,0 6 Eliška BŘEZÍKOVÁ 120187 ZLÍN Opava 0510 22:08,3 9 Romana ROUBALÍKOVÁ 200987 ZLÍN Třinec 2809 22:08,8 10 Kristýna BĚLOHLÁVKOVÁ 240688 ZLÍN Třinec 2809

100m

e 12,93 +1,1 2B Kateřina PAŠIAKOVÁ 250587 ZLÍN Třinec 1805 e 13,03 1B Veronika BERKOVÁ 080587 SSUH Olomouc 0906 e 13,06 2B Petra PROCHÁZKOVÁ 111187 ZLÍN Opava 0709 e 13,15 3A Marcela GORECKÁ 140788 ZLÍN Zlín 2109 13,3 3r3 Kristýna KOKOJANOVÁ 230487 SSUH Kyjov 1905 13,3 3r2 Žaneta VALSOVÁ 260588 SSUH Brno 0206 Další elektrické měření 13,32 4r2 Petra PROCHÁZKOVÁ 111187 ZLÍN Olomouc 0106

200m

e 26,05 4b1 Kateřina PAŠIAKOVÁ 250587 ZLÍN Olomouc 0106 e 26,42 +0,8 2b1 Veronika BERKOVÁ 080587 SSUH Uh.Hradiště 2109 e 26,79 +1,9 1b3 Petra PROCHÁZKOVÁ 111187 ZLÍN Třinec 1805 27,4 3b2 Žaneta VALSOVÁ 260588 SSUH Brno 0206 27,6 3b3 Petra DUBČÁKOVÁ 180288 SSUH Brno 0206 Další elektrické měření 27,24 8b Veronika BERKOVÁ 080587 SSUH Olomouc 0906

400m

e 59,62 1b1 Veronika BERKOVÁ 080587 SSUH Uh.Hradiště 2109 e 63,5 3b3 Veronika BUKVICOVÁ 140988 SSUH Olomouc 0906

600m

1:52,7 V Jana BOČAJOVÁ 88 šRož Val.Meziříčí 1605 1:53,3 V Marcela GORECKÁ 140788 ZLÍN Brumov 1505 1:53,8 V Vendula DAEHNOVÁ 88 šRož Val.Meziříčí 1605

1000m

3:24,5 V Veronika BUKVICOVÁ 140988 SSUH Zlín 2408 3:29,8 h 1 Eliška BŘEZÍKOVÁ 120187 ZLÍN Olomouc 1602 3:30,99 6 Olomouc 0805 3:37,6 1 Lenka PAVLÍKOVÁ 88 šNap Otrokovice 1505 3:45,8 2 Tereza KULENDOVÁ 070388 OTRO Otrokovice 1505 3:47,8 8ž Zlata BRULÍKOVÁ 88 SSUH Zlín 2408

100m překážek

16,9 /5/ Petra VAĎUROVÁ 210688 SSUH Brno 0206 Další elektrické měření 17,25 3b1 Petra VAĎUROVÁ 210688 SSUH Olomouc 0906

400m

e 75,16 2b2 Petra DUBČÁKOVÁ 180288 SSUH Olomouc 0906 e 91,47 4b2 Markéta STOKLÁSKOVÁ 88 CHRO Olomouc 0906

trojskok

1053 3 Lucie JANOUŠKOVÁ 010787 OTRO Ostrava 2906

míček

5832 V Lenka ZEÁKOVÁ 030688 ZLÍN Brumov 1605 5030 2 Veronika SKLENÁŘOVÁ 88 SSUH Otrokovice 0606

kladivo 4kg

3507 V Anna GRÚŇOVÁ 150387 ZLÍN Otrokovice 1210

sprinterský trojboj (60-100-200m)

2089 1 Petra PROCHÁZKOVÁ 111187 ZLÍN Olomouc 0408 8,1 12,9 28,2 1555 4 Lucie JANOUŠKOVÁ 010787 OTRO Olomouc 0408 8,7 14,4 30,0 1495 5 Markéta OLEJNÍKOVÁ 170987 ZLÍN Olomouc 0408 9,0 14,2 30,2

vrhačský trojboj (koule 3kg)

1139 2 Karolina SCHÜTZOVÁ 250288 OTRO Otrokovice 1304 854 2336 2414 856 3 Lucie JANOUŠKOVÁ 010787 OTRO Otrokovice 1304 718 1730 1900

vrhačský čtyřboj (koule a kladivo 3kg)

1524 1 Karolina SCHÜTZOVÁ 250288 OTRO Otrokovice 1304 854 2336 2414 2498 1151 3 Lucie JANOUŠKOVÁ 010787 OTRO Otrokovice 1304 718 1730 1900 2074

vrhačský trojboj (koule 4kg)

893 2 Anna GRÚŇOVÁ 150387 ZLÍN Otrokovice 1210 Ž 752 2052 1725

vrhačský čtyřboj (koule a kladivo 4kg)

1496 2 Anna GRÚŇOVÁ 150387 ZLÍN Otrokovice 1210 Ž 752 2052 1725 3507

4x100m

54,5 3b2 SSUH Dubčáková,Klementová,Vaďurová,Valsová Kyjov 1905

4x150m

1:27,26 3b1 SSUH 88-90 Klementová,Smištíková,Věrná,Zamazalová Jablonec 1210 1:30,34 4b2 SSUH 87-88 Bukvicová,Vaďurová,Novotná,Gabrhelíková Jablonec 1210 1:30,80 4b2 SSUH 88-90 Anjelová,Strýčková,Sklenářová,Matušová Jablonec 1210

3x300m

2:09,61 2 SSUH komb Berková,Jarská,OLIVOVÁ Hodonín 1509

1+2+3+400m

2:36,7 1 SSUH Valsová,Klementová,Dubčáková,Bukvicová Zlín 0705

ŽÁKYNĚ MLADŠÍ

60m

8,0 V Klára JARSKÁ 010389 SSUH Otrokovice 0606 8,1 1r1 Hana KRHOVSKÁ 270389 SSUH Uh.Hradiště 1109 8,2 V Zuzana KLEMENTOVÁ 051089 SSUH Otrokovice 0606 8,4 2 Zuzana JENYŠOVÁ 160490 OTRO Uh.Hradiště 1109 8,5 V Alena OLŠANOVÁ 160989 OTRO Brumov 1505 8,5 V Jiřina KACHTÍKOVÁ 89 šVse Val.Meziříčí 1605 8,5 2r1 Lenka HRUBOŠOVÁ 110389 ZLÍN Uh.Hradiště 1109 8,5 1r3 Hana RONZOVÁ 300490 OTRO Uh.Hradiště 1109 8,5 1r4 Zuzana SKŘIVÁNKOVÁ 280989 OTRO Uh.Hradiště 1109 8,5 4 Hana SKLENÁŘOVÁ 250589 VMEZ Uh.Hradiště 1109 Další elektrické časy 8,40 h 2r1 Klára JARSKÁ 010389 SSUH Bratislava 0302 8,62 h 2b2 Zuzana KLEMENTOVÁ 051089 SSUH Jablonec 1210 8,64 5r5 Opava 1606 S větrem 8,49 +2,7 1A Hana KRHOVSKÁ 270389 SSUH Uh.Hradiště 2909

150m

19,4 1b1 Klára JARSKÁ 010389 SSUH Otrokovice 2805 20,6 2b2 Zuzana KLEMENTOVÁ 051089 SSUH Otrokovice 2805 21,2 1b2 Hana KRHOVSKÁ 270389 SSUH Uh.Hradiště 1109 e 21,49 3b3 Zuzana JENYŠOVÁ 160490 OTRO Olomouc 1809 21,3 1b1 Hana RONZOVÁ 300490 OTRO Uh.Hradiště 1109 21,4 2b4 Alena OLŠANOVÁ 160989 OTRO Otrokovice 1806 21,6 1b6 Lenka HRUBOŠOVÁ 110389 ZLÍN Otrokovice 1806 22,0 3b1 Magda KONVIČNÁ 120190 VMEZ Hranice 2504 22,0 1b2 Mariana DANIŠOVÁ 150189 VMEZ Uh.Hradiště 1109 22,1 1b5 Barbora SMÝKALOVÁ 310390 ZLÍN Otrokovice 1806 22,1 1b7 Lucie RAFAJOVÁ 89 ZLÍN Otrokovice 1806 22,1 2b2 Jaroslava HORÁKOVÁ 110289 ZLÍN Uh.Hradiště 1109 S větrem 20,90 +2,6 1b1 Hana KRHOVSKÁ 270389 SSUH Uh.Hradiště 2909 21,35 +3,2 1b3 Lenka HRUBOŠOVÁ 110389 ZLÍN Uh.Hradiště 2909 21,87 +3,4 5b2 Vendula VÁVROVÁ 110290 SSUH Uh.Hradiště 2909 22,16 +2,6 6b1 Hana KYSELÁKOVÁ 081290 SSUH Uh.Hradiště 2909 22,33 +4,0 3b6 Barbora VILÍMKOVÁ 221289 ZLÍN Uh.Hradiště 2909 Další elektrické časy 19,76 6b1 Klára JARSKÁ 010389 SSUH Opava 1606 20,87 4b2 Zuzana KLEMENTOVÁ 051089 SSUH Opava 1606 21,94 5b3 Hana RONZOVÁ 300490 OTRO Uh.Hradiště 2909

300m

e 41,50 2b1 Klára JARSKÁ 010389 SSUH Opava 1606 45,2 2 Hana VĚRNÁ 100589 SSUH Otrokovice 2805 46,2 1b3 Alena OLŠANOVÁ 160989 OTRO Otrokovice 2805 47,9 1b1 Kristýna UHROVÁ 120290 ZLÍN Uh.Hradiště 1109 e 48,10 2b1 Eva KYSELÁKOVÁ 081290 SSUH Uh.Hradiště 2909 49,2 2 Martina DAREBNÍKOVÁ 010189 KROM Otrokovice 2805 49,2 2b1 Monika ZAMAZALOVÁ 061189 SSUH Otrokovice 1806 e 49,58 1b3 Hana TYLOVÁ 90 SSUH Uh.Hradiště 2909 e 49,89 3b2 Eva NOVÁKOVÁ 241189 ZLÍN Uh.Hradiště 2909 50,4 3b1 Zuzana MOHAUPTOVÁ 270690 SSUH Otrokovice 1806 Další elektrické časy 45,54 4b2 Hana VĚRNÁ 100589 SSUH Opava 1606 50,35 3b3 Monika ZAMAZALOVÁ 061189 SSUH Uh.Hradiště 2909

800m

2:31,3 1 Hana VĚRNÁ 100589 SSUH Otrokovice 1806 2:36,3 5 Vendula VÁVROVÁ 111290 SSUH Uh.Hradiště 1109 2:37,68 5b2 Alena OLŠANOVÁ 160989 OTRO Opava 1606 2:40,65 5 Petra JENYŠOVÁ 270990 OTRO Olomouc 1809 2:34,8 2 Eva MAHDALOVÁ 070190 UHBR Otrokovice 1806 2:42,3 3 Alžběta BARTOŠOVÁ 89 šNap Otrokovice 1505 2:43,3 5 Martina DAREBNÍKOVÁ 010189 KROM Zlín 0705 2:43,4 6 Veronika ŠTĚRBOVÁ 90 UHBR Uh.Hradiště 2909 2:44,9 2 Zuzana MIKULÍKOVÁ 010789 ZLÍN Otrokovice 2905

60m překážek (76/7,70)

10,3 1b2 Eva SMIŠTÍKOVÁ 160289 SSUH Uh.Hradiště 1109 10,6 1b1 Kateřina VIŠNĚVSKÁ 150689 ZLIN Uh.Hradiště 1109 10,7 1b2 Zuzana KLEMENTOVÁ 051089 SSUH Otrokovice 1806 10,7 2b2 Eva NOVÁKOVÁ 240189 ZLÍN Uh.Hradiště 1109 e 10,97 1b3 Romana KOKRDOVÁ 020290 ZLÍN Uh.Hradiště 2909 11,0 2b1 Kateřina ANTOŠOVÁ 310789 ZLÍN Otrokovice 1806 11,0 P Klára ŽÁKOVÁ 010389 ZLÍN Otrokovice 1710 11,3 3b2 Zuzana JENYŠOVÁ 160490 OTRO Otrokovice 1806 11,5 P Lenka HRUBOŠOVÁ 110389 ZLÍN Otrokovice 1710 11,6 P Barbora LACIGOVÁ 89 ZLÍN Zlín 1610 Další elektrické časy 12,00 h 1 Zuzana JENYŠOVÁ 160490 OTRO Olomouc 1901 Další elektrické časy s větrem 10,97 +3,4 4b1 Kateřiná VIŠNĚVSKÁ 150689 ZLIN Uh.Hradiště 2909 10,97 +2,6 2b2 Eva NOVÁKOVÁ 240189 ZLÍN Uh.Hradiště 2909

výška

149 h 2 Petra ANJELOVÁ 020189 SSUH Jablonec 1210 142 1 Val.Meziříčí 2606 145 8 Hana VĚRNÁ 100589 SSUH Olomouc 1809 141 V Alena OLŠANOVÁ 160989 OTRO Brumov 1505 141 2 Jana VÁLKOVÁ 100689 ZLÍN Zlín 0506 140 1 Lenka LAŠÁKOVÁ 060489 VMEZ Zlín 0905 139 V Dagmar JASNÁ 89 šVse Val.Meziříčí 1606 139 V Mariana DANIŠOVÁ 150189 VMEZ Val.Meziříčí 1606 139 2 Aneta ŠUPÍNOVÁ 89 VMEZ Uh.Hradiště 1109 138 V Leona KŘÍŽOVÁ 89 šSlí Brumov 1505 136 V Hana LUDVÍKOVÁ 220189 OTRO Zlín 2205 136 V Barbora SMÝKALOVÁ 310390 ZLÍN Zlín 2205 Neověřená kategorie 141 V Vendula HRNČIŘÍKOVÁ šŠtV Brumov 1505

dálka

473 1 Alena OLŠANOVÁ 160989 OTRO Otrokovice 1806 465 V Lucie SVOBODOVÁ 89 šLuh Zlín 2205 465 2 Klára ŽÁKOVÁ 010389 ZLÍN Uh.Hradiště 2909 451 3 Lenka HRUBOŠOVÁ 110389 ZLÍN Otrokovice 1806 448 4 Pavlína STRÝČKOVÁ 90 SSUH Val.Meziříčí 2506 448 h 5 Eva SMIŠTÍKOVÁ 160289 UHBR Jablonec 1210 444 4 Otrokovice 1806 447 P Barbora LACIGOVÁ 89 ZLÍN Zlín 1610 442 h 2 Klára JARSKÁ 010389 SSUH Otrokovice 2401 442 1 Kateřina VIŠNĚVSKÁ 120789 ZLÍN Zlín 0905 441 7 Zuzana MIKULÍKOVÁ 010789 ZLÍN Třinec 1106

koule 3kg

876 6 Erika KRAJÍČKOVÁ 150389 ZLÍN Uh.Hradiště 1009 849 5 Petra ANJELOVÁ 020189 SSUH Uh.Hradiště 2909 811 1 Aneta ZELENÁ 030489 SSUH Zlín 0905 795 1 Magda KONVIČNÁ 120190 VMEZ Uh.Hradiště 1109 739 1 Lucie ŤAVODOVÁ 010689 ZLÍN Otrokovice 1806 721 18 Šárka MELICHÁRKOVÁ 080690 ZLÍN Uh.Hradiště 2909 718 2 Iva JURÁKOVÁ 270690 UHBR Otrokovice 1806 714 4 Adriana ENTOVÁ 010789 ZLÍN Zlín 0905

míček

5552 1 Barbora NOVÁKOVÁ 210889 VMEZ Zlín 1709 5149 1 Iveta MATYŠŤÁKOVÁ 89 šLou Otrokovice 0606 4946 V Aneta ZUZANÍKOVÁ 89 šOtr Zlín 2205 4700 V Petra RŮČKOVÁ 89 šRož Val.Meziříčí 1506 4686 1 Monika ZAMAZALOVÁ 061189 SSUH Otrokovice 1806 4620 1 Markéta CHUDÁRKOVÁ 89 šNap Otrokovice 1505 4592 V Petra PLÁŠKOVÁ 89 šOtr Uh.Hradiště 0910 4529 2 Magda KONVIČNÁ 120190 VMEZ Uh.Hradiště 1109 4390 V Alena OLŠANOVÁ 160989 OTRO Brumov 1505 4380 5 Veronika ŽÍDKOVÁ 89 šLou Otrokovice 0606 Neověřená kategorie 4885 V Klára HORÁKOVÁ šUHr Uh.Hradiště 2009

pětiboj

2036 1 Barbora LACIGOVÁ 89 ZLÍN Zlín 1610 11,6 2600 8,6 447 2:55,2

4x60m

33,5 1b1 OTRO Ronzová,Jenyšová Z.,Ovčáčková Z.,Olšanová Otrokovice 1806 33,9 2b1 SSUH Věrná,Anjelová,Smištíková,Krhovská Otrokovice 1806 34,4 V OTRO Huráňová,Prudká,Ludvíková,Budínková Zlín 2205 34,7 1b3 ZLÍN Horáková J,Prčíková,Vilímková,Štěrbová Otrokovice 2905 34,96 1b4 ZLÍN Antošová,Kokrdová,Višněvská,Melichárková Uh.Hradiště 2909 35,0 4b1 VALM Danišová,Skypalová,Konvičná,Vozáková Otrokovice 0606 35,29 4b3 ZLÍN Kunderová,Málková,Válková,Vilímková Třinec 1106 35,3 1b2 SSUH Klementová,Nuhlíčková,Mohauptová,ZamazalováOtrokovice 1806 35,7 2b2 ZLÍN Nováková,Vilímková,Strachotová,Smýkalová Otrokovice 2905 35,86 2b4 SSUH Mohauptová,Štěrbová,Štěpničková,Svobodová Uh.Hradiště 2909 Další elektrické měření 34,40 1b1 SSUH Anjelová,Vávrová,Krhovská,Zamazalová Uh.Hradiště 2909 35,77 4b1 ZLÍN Strachotová,Horáková,Nováková,Vilímová Uh.Hradiště 2909 36,50 5b1 SSUH Timrová,Zapletalová,Benešová,Černá Uh.Hradiště 2909

100m

12,8 2r4 Klára JARSKÁ 010389 SSUH Kyjov 1905 13,4 4r2 Zuzana KLEMENTOVÁ 051089 SSUH Kyjov 1905 Další elektrické měření 13,21 2B Klára JARSKÁ 010389 SSUH Olomouc 0906 13,87 5B Zuzana KLEMENTOVÁ 051089 SSUH Olomouc 0906

200m

26,1 3b1 Klára JARSKÁ 010389 SSUH Brno 0206 27,9 Zuzana KLEMENTOVÁ 051089 SSUH Kyjov 1905 Další elektrické měření 26,83 5b1 Klára JARSKÁ 010389 SSUH Olomouc 0906 28,64 6b2 Zuzana KLEMENTOVÁ 051089 SSUH Olomouc 0906

600m

1:44,0 V Klára JARSKÁ 010389 SSUH Uh.Hradiště 2009 1:45,30 h 1b1 Hana VĚRNÁ 100589 SSUH Jablonec 1210 1:45,5 2 Otrokovice 0606 1:47,9 3 Magda KONVIČNÁ 120190 VMEZ Otrokovice 0606 1:49,7 V Zuzana KLEMENTOVÁ 051089 SSUH Uh.Hradiště 2009 1:51,6 V Lucie MALÍŠKOVÁ 89 šLuh Zlín 2205 1:52,60 6b1 Zuzana MIKULÍKOVÁ 010789 ZLÍN Třinec 1106 1:52,9 4 Alena OLŠANOVÁ 160989 OTRO Otrokovice 0606 1:53,4 5 Petra JENYŠOVÁ 270990 OTRO Otrokovice 0606 1:54,2 V Petra RŮČKOVÁ 89 šRož Val.Meziříčí 1605 1:54,3 V Natálie DIANOVÁ 89 šRož Val.Meziříčí 1605

1000m

3:33,2 h 2 Petra JENYŠOVÁ 270990 OTRO Olomouc 1901 3:37,1 6ž Vendula VÁVROVÁ 110290 OTRO Zlín 2408 3:40,9 h 3 Alena OLŠANOVÁ 160989 OTRO Olomouc 1901 3:56,3 mix Barbora VILÍMKOVÁ 221289 ZLÍN Zlín 2706

1500m

5:22,9 1 Martina DAREBNÍKOVÁ 010189 KROM Uh.Hradiště 1009 5:29,9 3 Hana VĚRNÁ 100589 SSUH Uh.Hradiště 1009 6:42,0 8 Martina KRSIČKOVÁ 89 OTRO Otrokovice 2805

disk

2089 6 Lucie ŤAVODOVÁ 010689 ZLÍN Olomouc 1809 1935 7 Erika KRAJÍČKOVÁ 150389 ZLÍN Olomouc 1809

kladivo 3kg

1927 13 Erika KRAJÍČKOVÁ 150389 ZLÍN Třinec 2809 1651 10 Lucie ŤAVODOVÁ 010689 ZLÍN Olomouc 1809

oštěp

2832 8 Erika KRAJÍČKOVÁ 150389 ZLÍN Opava 1606 2400 4 Pavlína STRÝČKOVÁ 90 SSUH Val.Meziříčí 2506 2150 6 Barbora NOVÁKOVÁ 210889 VMEZ Zlín 0705 2110 13 Adéla PRUDKÁ 300591 OTRO Olomouc 1809

Zpět na hlavní stranu