Tabulky soutěží družstev




I. liga muži - pořadí po 5. kole
1. 	TŽ Třinec 			785 	26
2. 	TJ Šumperk 			729 	21
3. 	AK Olomouc 			641 	19
4. 	AK Zlín 			613 	18
5. 	Jiskra Otrokovice 		589,5 	17
6. 	AK Kroměříž 			381 	 6

I. liga ženy - pořadí po 5. kole
1.	AK Olomouc			postup
2.	TŽ Třinec			postup
3. 	TJ Šumperk 			802 	25
4. 	Junior Brno 			703,33 	25
5. 	AK Zlín 			609 	20
6. 	Slezan Frýdek-Místek 		575,33 	18
7. 	Sprint Opava 			391 	11
8. 	JE Dukovany 			319,5 	 6

I. liga ženy - pořadí po 5. kole
1.	Sokol Opava			899,5	55
2.	SK Železárny Prostějov		576	48
3.	Sl.Sl.Uh.Hradiště		518	42
4.	Lokomotiva Břeclav		439,5	39
5.	AK Kyjov			328,5	30
6.	AAC Brno			343	26
7.	AK Moravský Písek		294,5	23
8.	Technoplast Chropyně		261	21
9.	ACP Junior Brno "C"		290	19
10.	SK Přerov			200	 9
11.	VSK Univerzita Brno		130	 8


Divize muži - D
1.	Uherské Hradiště		842,5	29
2.	TJ Slezan Frýdek-Místek		676	26
3.	SK Přerov			676	25
4.	TJ Lokomotiva Břeclav		630,5	24
5.	TJ Jäkl Karviná			316,5	16
6.	TJ Valašské Meziříčí		161,5	 8
7.	AK Kyjov			 92	 8
8.	TJ Technoplast Chropyně		 54	 5

Divize muži - finále
1.	Sl. Sl. Uherské Hradiště	228
2.	SK Přerov			161,5
3.	VSK Univerzita Brno		154,5
4.	Lokomotiva Břeclav		150
5.	ASK Blansko			 90
6.	Sokol Brno - Žabovřesky		 86
7.	Spartak Jihlava			 80
8.	Slezan Frýdek - Místek		 58

Junioři - pořadí po 3. kole
1.	SSK Vítkovice			436	30
2.	Sokol Opava			373	29
3.	AK Olomouc			362	27
4.	TŽ Třinec			407	26
5.	AK Hodonín			289,5	20
6.	AK Zlín				230	18
7.	Jiskra Otrokovice		253,5	16
8.	Slezan Frýdek-Místek		163,5	11
9.	SK Hranice			143	 8
10.	TJ Šumperk			118,5	 7
11.	ACP Junior Brno			 85	 4

Tabulka mistrovství České republiky družstev juniorů
1.	ASK Slavia Praha			220
2.	AK Bílina				159
3.	SSK Vítkovice				130
4.	TJ Jiskra Ústí nad Orlicí		124
5.	TJ Sokol Kolín				105
6.	AC Pardubice				 68
7.	SK Spartak Praha 4			 52
8.	TJ Sokol Opava				 51
9.	TJ TŽ Třinec				 44
10.	AK Olomouc				 43
11.	TJ VS Tábor				 32
12.	USK Mogul NOCC Praha			 18

Juniorky - pořadí po 3. kole
1.	TŽ Třinec			464	25
2.	ACP Junior Brno			470	23
3.	SSK Vítkovice			364	19
4.	AK Zlín				286,5	19
5.	AK Olomouc			318	17
6.	Lokomotiva Břeclav		216,66	12
7.	Slezan Frýdek-Místek		182,33	11 (7)???
8.	TJ Šumperk			125	 6
9.	SK Hranice			 63	 3

Starší žáci po 4. kole
1.	AK Zlín				462,5	16
2.	TJ Valašské Meziříčí		232	10
3.	AK Kroměříž			211,5	10
4.	SS Uh. Hradiště			 36	 2

Semifinále
1.	AK Zlín				267
2.	AK Olomouc			234
3.	AK Kroměříž			106
4.	TJ Šumperk			 28

Mistrovství Moravy a Slezska
1.	Sokol Opava			169
2.	SSK Vítkovice			163
3.	START Havířov			160
4.	AK Zlín				147,5
5.	BYAC Brno			116,5
6.	AK Olomouc			109,5
7.	JE Dukovany			 81,5
8.	AK Kroměříž			 42

Mistrovství ČR
1.	TJ LIAZ Jablonec		167,5
2.	ASK Slavia Praha		166
3.	TJ Sokol Opava			138,5
4.	AK Zlín				113
5.	SSK Vítkovice			111
6.	SK ZŠ Jeseniova Praha		 84
7.	TJ Start Havířov		 69,5
8.	TJ Slavoj Stará Boleslav	 68
9.	ŠAK Chrudim			 48,5
10.	TJ Sokol Hradec Králové		 37

Starší žačky po 4. kole
1.	AK Zlín				922	23
2.	SS Uh. Hradiště			736	21
3.	Jiskra Otrokovice		377,5	16
4.	AC Uh. Brod			181	11
5.	Valašské Meziříčí		 99	 7
6.	AK Kroměříž			 38,5	 4

Semifinále
1.	AK Zlín				220
2.	AK Olomouc			147,5
3.	Prostějov			144,5
4.	Uherské Hradiště		133
5.	Otrokovice			 71
6.	Šumperk				 21

Mistrovství Moravy a Slezka
1.	Sokol Opava			213
2.	SSK Vítkovice			206
3.	Slezan Frýdek Místek		119
4.	AK Zlín				117,5
5.	Junior Brno			 92,5
6.	AK Olomouc			 84
7.	Prostějov			 51
8.	JE Dukovany			 30
9.	JAC Brno			 18

Mistrovství ČR
1.	Sokol Opava			180.5
2.	AK SSK Vítkovice		177
3.	ŠSK ŠK Jablonné v Podještědí	118
4.	ASK Slavia Praha		107,5
5.	AC Škoda Plzeň		 	 81
6.	AK MUS Most			 74.5
7.	AC Kablo Kladno			 67.5
8.	AK Zlín				 64.5
9.	AC Pardubice			 45.5
10.	Frýdek Místek			 36

Mladší žáci po 5. kole
1.	AK Zlín				309,5	15
2.	TJ Valašské Meziříčí		305,5	13
3.	Uh. Hradiště			192,5	 8
4.	Ji Otrokovice			 55,5	 3

Mistrovství Moravy a Slezska
1. 	BYAC Brno              		155
2. 	Sokol Opava            		144
3. 	TŽ Třinec              		111,5
4. 	TJ Val. Meziříčí       		 77
5. 	AC SK Žel.Prostějov    		 61,5
6. 	AK Zlín                		 41
7. 	AC Mor.Slavia Brno     		 26

Mladší žačky po 5. kole
1.	SS Uh. Hradiště			785	24
2.	Valašské Meziříčí		499,5	18
3.	AK Zlín				404	16
4.	AC Uh. Brod			350	14
5.	Jiskra Otrokovice		124,5	 8
6.	Mor. Písek			  2	 0

Mistrovství Moravy a Slezska
1.	TŽ Třinec			116,25
2.	Sokol Opava			114,25
3.	Žel. Prostějov			 91,5
4.	Sl.Sl.Uh.Hradiště		 63,5
5.	JAC Brno			 52,75
6.	TJ Val.Meziříčí	 		 48,75
7.	Mor.Slavia Brno			 44



Zpět na hlavní stranu