REKORDNÍ LISTINA mužských složek atletického oddílu

Slovácké Slavie Uherské Hradiště k 31122003

HALA

Absolutní rekordy (bez ohledu na věkové kategorie)
30m	hala	3,9	Langer František	UH		270271
50m	hala	5,6	Bělošek Milan		Ostrava		170181
60m		6,8	Tichavský Květoslav	UH		020672
100m		10,8	Polášek Antonín		UH		030662
		10,8	Rabas Vladimír		UH		260666
		10,8	Řičica Vladimír		UH		081067
		10,8	Borůvka Jindřich	UH		110568
		10,8	Duda Jiří		UH		120769
		10,8	Tichavský Květoslav	UH		080571
		10,8	Bělošek Milan		Zlín		090581
150m		16,5	Náplava Jiří		UH		230403
200m		21,8	Zábranský Jan		Ústí/L		150668
300m		35,8	Šik Jan			Vyškov		080597
400m		49,29	Šik Jan			Třinec		170597
		49,2	Hruška Pavel		UH		230663
500m		1:07,0	Šik Jan			Brno		290492
600m		1:25,2	Vávra Jan		UH		230803
800m		1:50,6	Hruška Pavel		Houšťka		170763
		1:52,10	Kunovjánek Vlastimil	Praha		120787
1000m		2:27,0	Hruška Pavel		Praha		210763
1500m		3:47,9	Jurek Miroslav		Stockholm	240664
1 míle		4:14,2	Jurek Miroslav		Londýn		220561
2 000m 		5:22,2	Jurek Miroslav		Londýn		220561
2 míle		8:35,8	Jurek Miroslav		Londýn		220561
3 000m		7:59,8	Jurek Miroslav		Londýn		060660
3 míle		13:38,4	Jurek Miroslav		UH		300862
5 000m		13:53,8	Jurek Miroslav		Bělehrad	130962
6 mil		28:36,2	Jurek Miroslav		Houšťka		270662
10000m		29:39,0	Jurek Miroslav		Houšťka		270662
15000m		51:26,0	Bilavčík Antonín	Veselí		010563
10 mil		55:30,4	Bilavčík Antonín	Veselí		010563
20000m		68:52,0	Bilavčík Antonín	Veselí		010563
půlmaraton	73:44,0	Stindl Jan		Strážnice	030601
maraton		2:31:30,7 Balaštík Jaroslav	Děčín		090580
hodinovka	18 009	Jurek Jan		Hluk		010576
24 hodin	157596	Kabelík Jaroslav	Kuřim		280589
10 000 m sil.	30:09,6	Jurek Miroslav		Běchovice	271063
25 000 m sil.	1:26:21	Adamec Milan				    62
30 000 m sil.	1:57,44	Kuboši Rudolf				    74
12 minutovka	3748	Ludvík Radek		UH		010503
40y	hala    4,90	Blaha Josef		Otrokovice	230103
	hala    4,90	Omelka Jaroslav		Otrokovice	230103
100y		10,2	Rabas Vladimír		UH		    66
220y		22,6	Rabas Vladimír		UH		    66
440y		51,2	Hruška Pavel		UH		080461
880y		1:53,1	Hruška Pavel		UH		180762
110m přek.	15,7	Hájek Zdeněk		UH		060969
200m přek.	26,4	Borůvka Jindřich	UH		160962
300m přek.	40,12	Maňásek Aleš		Praha		120781
400m přek.	51,50	Maňásek Aleš		Praha		080996
1500m přek.	4:15,2	Jurek Miroslav		UH		020861
2000m přek.	6:16,1	Bětík Miroslav		Brno		110994
3000m přek.	9:19,4	Bilavčík Antonín	Praha		170656
2000m chůze	9:32,6	Bilavčík Stanislav	UH		281067
3000m chůze	14:26,8	Bilavčík Stanislav	UH		281067
5000m chůze	25:44,2	Bilavčík Stanislav	Třebíč		210866
10000m chůze	54:44,6	Bilavčík Stanislav	Vyškov		220870
20km chůze	1:49:27	Bilavčík Stanislav	Brno		080571
50km chůze	5:46:14	Bilavčík Stanislav	Přerov		100570
100km chůze	12:41:25 Bilavčík Stanislav			    70
1 míle chůze	6:57,0	Bilavčík Stanislav	UH		281067
2 míle chůze	15:31,2	Bilavčík Stanislav	UH		281067
3 míle chůze	26:12,2	Bilavčík Antonín	Veselí		060959
výška	hala    200	Brázdil Jiří		Čejkovice	130387
tyč		416	Hájek Antonín		Kolín		010963
dálka		728	Ressler Ivan		UH		260982
	w       752	Ressler Ivan		UH		260982
trojskok	15,99	Brázdil Jiří		Olomouc		090593
koule 7,25kg	14,95	Horák Vladimír		Vyškov		280870
disk 2kg	49,32	Horák Vladimír		Klucsbork	260976
oštěp 800g
starý typ	65,38	Duda Alois		Prostějov	090978
oštěp 800g
nový typ	64,58	Sklenář Robert		Brno		040596
kladivo 7,25	55,70	Horák Jan		Zlín		010985
míček		64,50	Šimůnek Petr		UH		140977
desetiboj	6076	Borůvka Jindřich	Otrokovice	271068
			11,1-653-11,68-160-52,6
			16,9-320-34,78-47,43-5:05,9
spr.trojboj	2466	Tichavský Květoslav	UH		080973
			6,9-11,2-22,7
vrh.trojboj	2199	Sklenář Robert		Opava		290898
			1456-3986-6238
vrh.čtyřboj	2550	Sklenář Robert		Opava		290898
			1456-3986-6238-3001
4x100m		43,2	Duda,Rabas,Tichavský,Řičica UH		260769
		43,64	Omelka,Chlachula,Blaha,Stašek UH	070603
4x200m		1:34,7	Boček,Tichavský K,Rabas,Řičica UH	100766
4x400m		3:28,7	Řičica,Borůvka,Rabas,Zábranský UH	200968
4x800m		8:58,2	Bilavčík A,Habarta,Patočka,Bureš UH	010550
3x1000m		8:15,9	Zoubek,Berka,Vrzala	Praha		310842
10x100m		2:03,6	Žádník,Tesař,Gajdošík,	UH		050856
			Basovník,Zapletal,Haluzník,Hájek A,Hájek Z,??
4+3+2+100m	2:05,45	Bilavčík,Vávra,Omelka,Blaha Praha	021099
8+4+2+100m	3:55,0	Kameník,Stašek,Bureš,Machalík Brno	090575

Junioři  18 - 19 let
50m	hala	5,6	Bělošek Milan		Ostrava		170181
60m	hala	6,9	Bahula Dušan		Jablonec	240273
		6,9	Řičica Vladimír		UH		250669
		6,9	Duda Jiří		UH		250669
100m		10,8	Polášek Antonín		UH		030662
		10,8	Rabas Vladimír		UH		260666
		10,8	Řičica Vladimír		Vyškov		050668
		10,8	Duda Jiří		UH		120769
		10,8	Bělošek Milan		Zlín		090581
150m		16,5	Náplava Jiří		UH		230403
200m		21,8	Zábranský Jan		Ústí/L		150668
300m		36,5	Maňásek Aleš		Ostrava		150183
400m		49,60	Kunovjánek Vlastimil	Třinec		040787
500m		1:12,5	Jurek Jan		UH		110963
600m		1:25,2	Vávra Jan		UH		230803
800m		1:52,10	Kunovjánek Vlastimil	Praha		120787
1000m		2:31,4	Jurek Jan		UH		150864
1500m		3:58,73	Kunovjánek Vlastimil	Praha		210987
3000m		8:49,8	Jurek Miroslav		Praha		171053
5000m		15:42,7	Cingálek Radek		Břeclav		280788
10000m		41:12,1	Janíček Lukáš		Hranice		160995
40y	hala    5,01	Náplava Jiří		Otrokovice	230103
100y		10,2	Rabas Vladimír		UH		161066
220y		22,6	Rabas Vladimír				    66
880y		1:58,8	Michalík Jiří		UH		230873
100m přek.	15,8	Tomeček Lubomír		UH		041000
110m přek.	15,25	Maňásek Aleš		Praha		100783
200m přek.	26,4	Borůvka Jindřich	UH		160962
400m přek.	56,2	Maňásek Aleš		Brno		030783
1500m přek.	4:48,6	Palacký Ivan		Gottwaldov	280757
3000m přek.	11:08,1	Lebloch Jan		Třinec		300898
chůze 3km	16:14,0	Kallus Ivan		UH		281067
chůze 5km	29:12,4	Palacký Ivan		Veselí/M	090859
Výška		197	Ressler Ivan		Brno		300581
		197	Durna Stanislav				    81
Dálka		728	Ressler Ivan		UH		260982
	w	752	Ressler Ivan		UH		260982
Trojskok	15,35	Brázdil Jiří		Praha		150789
Tyč		380	Handl Miroslav		Pardubice	050764
Koule 6kg	15,80	Gajer jiří		UH		010567
Disk 2kg	40,94	Gajer Jiří		Brno		220667
Oštěp 800g	59,60	Hrabal Petr		Praha		030956
Kladivo		50,86	Horák Jan		Třinec		230684
Kladivo 6kg	59,63	Červinka Vl		UH		080656
Desetiboj	5598	Gajer Jiří		UH		291066
		5140	Brázdil Jiří		UH		230989
			11,5-640-1054-185-54,7-17,9-2456-335-2692-5:17,4
Spr.trojboj	2304	Vlček Jaroslav		Hodonín		250982
			7,0-11,4-22,8
		2365	Polášek Antonín
4x100m		43,87	Kliment,Bělošek,Ressler,Suchý Praha	110781
		43,8	Zábranský,Řičica,Brázdil,Tichavský Ústí/L 300668
4x200m		1:40,8	Hubinka,Hubáček,Kmenta,Malý UH		020964
4x400m		3:30,27	Blaha,Omelka,Vávra,Tomeček Jablonec	5-6700
10x100m		2:07,7	SpUH					241065
3x1000m		8:13,2	Duda J,Bednář,Boček
4+3+2+100m	2:07,2	Tomeček,Hron,Náplava,Psík UH		190900

Dorostenci 16 - 17 let
30m	hala	3,9	Langer František	UH		270271
50m	hala	5,7	Bělošek Milan		Ostrava		020280
	hala	6,21	Bělošek Milan		Praha		230280
60m		7,0	Polášek Antonín		Veselí		060959
100m		10,8	Řičica Vladimír		UH		081067
150m		16,7	Bělošek Milan		UH		260480
200m		22,64	Náplava Jiří		Olomouc		010901
300m	hala    36,5	Nádvorník Lubomír	Jablonec	250273
400m		50,0	Nádvorník Lubomír	Praha		070773
600m	hala    1:27,8	Kočica Petr		Ostrava		150183
	hala    1:27,8	Valda Petr		Ostrava		150183
800m		1:55,15	Kunovjánek Vlastimil	B.Bystrica	270786
1000m		2:30,73	Vávra Jan		Olomouc		080501
1500m		3:59,58	Vávra Jan		Jablonec	306-1701
3000m		9:22,4	Vávra Jan		Olomouc		050800
5000m		16:30,8	Raštica Petr		Hodonín		180585
40y	hala    5,10	Stašek Jiří		Otrokovice	230103
880y		2:07,8	Kočenda Stanislav	Brno		190674
100m přek.	14,48	Maňásek Aleš		Praha		120781
110m přek.	16,0	Maňásek Aleš		Brno		031081
		16,21	Maňásek Aleš		Praha		170782
200m přek.	29,0	Soviš Marek		UH		230803
300m přek.	40,12	Maňásek Aleš		Praha		120781
400m přek.	56,64	Maňásek Aleš		Praha		180782
1500m přek.	5:34,2	Rýdl Roman		Brno		100678
2000m přek.	6:43,32	Pinďák Petr		Vítkovice	110999
výška	hala    200	Brázdil Jiří		Čejkovice	130387
dálka	        674	Gajer Jiří		UH		240966
tyč		404	Handl Miroslav		UH		130663
trojskok	14,55	Brázdil Jiří		Praha		120787
Koule 6kg	13,96	Kovačič jiří		Znojmo		290574
Koule 5kg	14,50	Gajer Jiří				    65
Disk 2kg	42,74	Kovačič jiří		Znojmo		290574
Disk 1,5kg	43,38	Kovačič jiří		UH		010573
Oštěp 800g	59,06	Krysta Stanislav	Prostějov	120780
oštěp 600g	64,82	Krysta Stanislav	UH		061079
kladivo 6kg	50,92	Horák Jan		UH		260982
kladivo 5kg	49,27	Hubinka Stanislav	UH		210660
osmiboj		4166	Vlček Jaroslav		UH		290780
			11,6-608-1194-165-17,2-240-3750-3:01,7
desetiboj	4892	Bělošek Milan		UH		290780
			11,3-603-892-160-52,3-18,8-19,58-260-3950-4:57,9
spr.trojboj	2278	Polášek Antonín		Veselí		060959
			7,0-11,3-23,3
4x100m		45,31	Kliment,Bělošek,Ressler,Suchý Jablonec	050780
4x200m		1:38,0	Kelíšek,Tomšej,Nádvorník,Langer	Přerov	161071
4+300+200+100m 	2:05,45	Bilavčík,Vávra,Omelka,Blaha Praha	021099
8+400+200+100	3:55,0	Kameník,Stašek,Bureš,Machalík Brno	090575

Žáci starší 14 - 15 let
40y	h	5,1	Argiriu Lukáš		Otrokovice	060303
50m		6,2	Langr František				    69
60m		7,2	Daněk Vojtěch		UH		270972
		7,2	Gajdorus Rudolf		UH		130976
		7,2	Karlík Bronislav	Hodonín		170686
100m		11,2	Naňák Petr		UH		041088
150m		17,8	Machalík Květoslav	UH		010575
		17,8	Petrenčák Antonín	UH		140680
		17,8	Stašek Jiří		Kroměříž	260601
		17,94	Kadeřábek Vít		Vítkovice	031098
	w +4,1	17,76	Kadeřábek Vít		Brno		200998
200m		23,8	Gajdorus Rudolf		Prostějov	290577
300m		38,68	Petrenčák Antonín	Praha		280980
400m		53,9	Petrenčák Antonín	Praha		140281
500m		1:13,2	Brázdil Josef				    65
600m		1:35,7	Trtek Libor		UH		230803
800m		2:04,8	Slunečka Milan		UH		090569
1000m		2:45,7	Vávra Jan		Zlín		280899
1500m		4:11,8	Grebeníček Jiří		Olomouc		150870
3000m		9:39,3	Pinďák Petr		Hodonín		230598
12 minut	3250	Trtek Libor		UH		010503
40y přek.h	6,0	Horák Ondřej		Otrokovice	060303
50m přek.	7,3	Maňásek Aleš		Ostrava		151279
60m přek.	8,7	Maňásek Aleš		Slavkov		030679
100m přek.	15,2	Maňásek Aleš		Svit		050780
110m přek.žák	21,0	Náplava Jiří		UH		231099
200m přek.	29,7	Argiriu Lukáš		UH		230803
1500m př	5:19,83	Hřib Petr		Ostrava		031098
chůze 3km dr.	17:59,2	Švec Miloslav		UH		220475
výška		190	Kroča Jiří		UH		100697
dálka		605	Chvílíček Radek		UH		180585
tyč		361	Handl Miloslav		Brno		061061
trojskok	12,61	Brázdil Jiří		Slavkov		150985
koule 4kg	13,85	Horák Ondřej		UH		110603
disk 1kg	45,52	Bělohrad Luboš		UH		091076
disk 1,5kg	38,70	Janča Miloslav		Slavkov		071073
oštěp 600g	51,52	Krysta Stanislav	Hradec Král.	100977
oštěp 800g	59,82	Krysta Stanislav	Pardubice	010778
kladivo 4kg	58,78	Horák Ondřej		Olomouc		170903
kladivo 5kg	44,13	Horák Ondřej		UH		240503
míček		86,50	Krysta Stanislav	UH		180577
šestiboj	286	Vlček Jaroslav		UH		101078
			7,7-150-1141-10,9-3384-3:13,1
osmiboj		4127	Krysta Stanislav	UH		101078
			12,1-564-1181-170-17,3-240-5202-3:09,8
desetiboj		3157	Náplava Jiří	UH		231099
			12,7-500-9,57-150-60,6-21,0-17,52- 0 -27,80-5:49,8
4x60m		29,7	SSUH					    69
3x300m		2:05,3	Dominec,Bělošek,Krysta	UH		011077

Mladší žáci 12 - 13 let
40y	h	5,4	Hrabinec Radek		Otrokovice	070302
50m		6,9	Rychlík Luděk		Nové Mesto	151077
60m   		7,4	Fornůsek Petr		Hodonín		100983
100m		12,5	Fornůsek Petr		UH		150983
150m		18,8	Fornůsek Petr		Hodonín		030983
300m		40,7	Petrenčák Antonín	Trenčín		131077
600m		1:42,4	Suchánek Pavel		Hodonín		260579
800m		2:24,7	Petrenčák Antonín	UH		150579
1000m		3:05,23	Hřib Petr		Jablonec	111097
1500m		4:40,7	Tichavský Filip		Zlín		040593
50m přek.	8,9	Horák Jan		Hluk		271077
60m přek.	9,5	Procházka Pavel		Prostějov	061079
		9,5	Mazáč Martin		UH		170903
100m přek.	16,23	Mazáč Martin		UH		270903
chůze 3km	18:53,6	Klečka Milan		Slavkov		250677
dálka	        544	Zemčík Vladimír		Trenčín		131079
výška		156	Konečný Josef		ValMeziříčí	260602
koule 3kg	11,89	Horák Ondřej		Otrokovice	260901
disk 1kg	41,28	Krysta Stanislav	UH		091076
oštěp 600g	46,80	Krysta Stanislav	Hluk		021076
kriket		64,50	Šimůnek Petr		UH		140977
spr.trojboj	176	Fornůsek Petr		Hodonín		190783
			5,6-6,9-7,5
pětiboj		1912	Mazáč Martin		UH		170903
			60přek-9,5-míček-51,92-60m-8,2-dálka 481-800m-3:01,1
4x50m		28,2	SSUH			UH		151078
4x60m		32,6	Kroča,Hřib,Marek,Kalous	Brno		030697

Absolutní rekordy (bez ohledu na věkové kategorie)
40m		5,4	Škrabalová Eva		Nivnice		061076
50m		6,5	Omelková Jana		Ostrava		070281
		6,5	Číhalová Marta		Ostrava		020280
	h       6,66	Mazáčová Iveta		Praha		150203
60m		7,5	Číhalová Marta		Ostrava		100379
	h       7,74	Mazáčová Iveta		Jablonec	121002
80m		10,2	Omelková Jana		UH		180779
100m		12,0	Mazáčová Iveta		Brno		020602
		12,21	Mazáčová Iveta		Plzeň		220602
150m		18,5	Mazáčová Iveta		UH		230403
200m		24,8	Mazáčová Iveta		UH		021002
		25,23	Mazáčová Iveta		Olomouc		150602
300m		41,20	Švábíková Lenka		Bílina		270699
400m		56,62	Švábíková Lenka		Ostrava		041003
500m		1:16,9	Jurková Iva		Ostrava		300583
600m		1:32,8	Jurková Iva		Ostrava		300583
800m		2:03,87	Jurková Iva		Budapest	200884
1000m	hala	2:44,26	Jurková Iva		Moskva		080285
		2:44,60	Jurková Iva		Praha		230985
1500m		4:11,99	Jurková Iva		Praha		280884
3000m	hala	9:00,90	Jurková Iva		Athény		100290
		9:05,40	Jurková Iva		Formia		070790
5000m		16:15,40	Jurková Iva	Bratislava	200690
10000 m		34:13,03	Jurková Iva	Praha		070986
15km sil.	51:11,0	Jurková Iva		Hluboká		220490
půlmaraton	1:13:24,0	Jurková Iva	Marrakech	    95
12 minut	3200	Kutálková Silvie	UH		010503
50m přek.hala	8,1	Pauříková Monika	Ostrava		290194
	hala	8,29	Pauříková Monika	Ostrava		060294
	hala	8,29	Berková Veronika	Praha		150203
60m přek.hala	8,6	Junášková Sylva		neuvedeno	    80
80m přek.	12,1	Junášková Sylva		UH		311078
100m přek.	14,1	Junášková Sylva		Brno		210681
200m přek.	29,24	Berková Veronika	Třinec		280902
300m přek.	46,4	Švábíková Lenka		UH		030903
400m přek.	61,88	Berková Veronika	Opava		210603
100y		11,6	Janíková Vlasta		UH		050772
220y		28,1	Vandová Růžena		UH		100770
440y		63,8	Tinková Jiřina		UH		140771
výška		180	Jurgová Jana		Praha		030879
dálka		575	Brázdilová Lenka	Opava		030799
trojskok	11,47	Pauříková Monika	Šumperk		210697
tyč		275	Smetanová Hana		Bratislava	300100
koule 4 kg	12,24	Blahová Barbora		Třinec		210594
koule 3 kg	12,59	Blahová Barbora		Olomouc		260992
disk		41,46	Směšná Veronika		Zlín		260895
oštěp		47,04	Sklenářová Martina	Vítkovice	010696
kladivo		30,31	Blahová Barbora		UH		270500
břemeno		7,86	Blahová Barbora		Brno		070701
míček		57,00	Suchomelová Zdena	Nové Mesto	070667
granát		48,51	Žatková Marie		UH		230964
spr.trojboj	2118	Číhalová Marta		Hodonín		270980
			8,0-12,7-27,2
vrh. trojboj	1671	Blahová Barbora		UH		261094
			1151-3278-3266
vrh.pětiboj	2286	Blahová Barbora		Brno		070701
			26,43-10,29-34,55-25,05-7,86
pětiboj		3688	Vandová Růžena		Otrokovice	150571
			100m př.16,0-koule 952-výška 145-dálka 501-200m 28,2
pětiboj		3572	Jurgová Jana		UH		151078
			100m př. 16,2-koule 1053-výška 168-dálka 546-800m 2:34,9
sedmiboj	4721	Junášková Sylva		Praha		040781
			(100m př 15,12-koule 985-výška 165-dálka 539-
			200m 26,98-oštěp 2280-800m 2:36,17
4x50m		28,3	Škrabalová Eva		Gottwaldov	021074
			Pekáčová Blanka,Jurgová Jana,Švandová Renata
4x60m		30,34	Fornůsková Martina	Praha		050702
			Berková Veronika,Kokojanová Kristýna,Mazáčová Iveta
4x100m		49,41	Mazáčová Iveta		UH		200903
			Berková Veronika,Kokojanová Kristýna,Švábíková Lenka
4x200m		1:47,6	Číhalová Marta		Nové Mesto	201079
			Omelková Jana,Judasová Jitka,Kadlecová Dagmar
4x400m		3:53,78	Švábíková Lenka		Kladno		060703
			Brzicová Blanka,Kokojanová Kristýna,Berková Veronika
3x300m		2:13,2	Číhalová Marta		UH		151078
			Jánošová Irena,Kadlecová Dagmar
		2:13,28	Vaculíková Jitka	Bílina		270699
			Kutálková Sylvie,Švábíková Lenka
3x600m		5:22,6	Judasová Jitka		Nové Mesto	221077
			Krhovská Marta,Starobová Jana
2+1+1+200m	1:20,7	Omelková Jana		UH		180779
			Číhalová Marta,Matuštíková Věra,Kadlecová Dagmar
10x100m		2:18,7	Kalužová Magda		UH		070868
			Rybová Jana,Škárová Jana,Vaculčíková Božena,
			Šustášková Dana.Chalupová Božena,Svitáková Dana,
			Gajdůšková Ivana,Kamrlová Božena,Valinová Zuzana
8+4+2-100m	4:15,2	Kunčarová Anežka	Blansko		240476
			Šálková Jana,Svitáková Dana,Rybová Jana
4+3+2+100m	2:27,7	Krhovská Marta		UH		181078
			Škrháková Libuše,Švandová Renata,Jurgová Jana
4x150m	hala    1:21,55	Mazáčová Iveta		Jablonec	121002
			Valsová Žaneta,Kokojanová Kristýna,Berková Veronika

Juniorky  18 - 19 let
50m	hala	6,5	Omelková Jana		Ostrava		070281
60m		7,7	Švábíková Lenka		UH		230403
80m		10,7	Kalužová Magda		UH		030769
100m		12,50	Švábíková Lenka		Opava		280603
150m		18,9	Švábíková Lenka		UH		230403
200m		25,35	Švábíková Lenka		UH		070603
300m		41,4	Švábíková Lenka		UH		230403
400m		56,62	Švábíková Lenka		Ostrava		041003
500m		1:24,0	Kunčarová Anežka	UH		210476
600m	hala	1:35,9	Jurková Iva		Ostrava		070184
		1:36,0	Švábíková Lenka		UH		230803
800m		2:03,87	Jurková Iva		Budapest	200884
1000m		2:44,60	Jurková Iva		Praha		230985
	hala    2:44,26	Jurková Iva		Moskva		080285
1500m		4:11,99	Jurková Iva		Praha		280884
3000m	hala    9:14,17	Jurková Iva		Athény		030585
5000m		21:09,5	Pailová Iveta		Třinec		200595
12 minut	3200	Kutálková Silvie	UH		010503
100y		11,8	Vandová Růžena		UH		100770
220y		28,1	Vandová Růžena		UH		100770
440y		63,8	Tinková Jiřina		UH		140771
50m př	hala    8,1	Pauříková Monika	Ostrava		290194
	hala    8,29	Pauříková Monika	Ostrava		290194
60m přek. hala  8,6	Junášková Sylva		neuvedeno	    80
80m přek.	12,3	Novotná Marie		Gottwaldov	051054
100m přek.	14,1	Junášková Sylva		Brno		210681
200m přek.	30,5	Švábíková Lenka		UH		230403
300m přek.	46,4	Švábíková Lenka		UH		030903
400m přek.	62,81	Švábíková Lenka		Kladno		050703
výška		176	Jurgová Jana		Leipzig		210980
dálka		552	Junášková Sylva		Pardubice	220680
trojskok	10,85	Pauříková Monika	UH		250994
koule 4kg	11,85	Blahová Barbora		UH		081093
koule 3kg	12,59	Blahová Barbora		UH		220992
disk		38,10	Směšná Veronika		UH		180694
oštěp		45,52	Směšná Veronika		UH		250994
granát		48,51	Žatková Marie		UH		230964
spr.trojboj	2068 b	Kamrlová Marie		UH		190663
			8,0-12,8-27,3
vrh.trojboj		Němečková Zuzana	UH		190480
			1018-3332-2864
pětiboj		3301	Novotná Marie		Soběslav	081054
			výška 140-koule 937-80m př.13,0-100m 13,0-dálka 411
pětiboj		2441	Vandová Růžena		UH		151069
			80m př.13,1-výška 140-koule 846-dálka 442-200m 27,7
pětiboj			Vandová Růžena		UH		211069
			100m př.16,2 - výška 140-dálka 468-koule 894-200m 27,7
pětiboj		3508	Junášková Sylva		Pardubice	210680
			100m př.15,4-koule 1013-výška 160-dálka 552-800m 2:39,7
sedmiboj	3660	Pauříková Monika	UH		091093
			100m př.16,4-koule 834-výška 145-200m 28,4-
			dálka 526-oštěp 2374-800m 2:50,0
4x100m		49,41	Mazáčová Iveta		UH		200903
			Berková Veronika,Kokojanová Kristýna,Švábíková Lenka
3x600m		6:23,3	Hasmandová Věra		UH		311067
			Svitáková Dana,Slavíková Jitka
8+4+2+100m	4:20,4	Machalová Svatoslava	UH		011077
			Mahdalíková Věra,Urbánková Jitka,Vrágová Elen
4+3+2+100m	2:32,4	Čížová Petra		UH		131093
			Damovská Jindřiška,Dudová Petra,Pauříková Monika
4x400m		3:53,78	Švábíková Lenka		Kladno		060703
			Brzicová Blanka,Kokojanová Kristýna,Berková Veronika

Dorostenky  16 - 17 let
50m	hala	6,5	Číhalová Marta		Ostrava		020280
	hala	6,66	Mazáčová Iveta		Praha		150203
60m		7,6	Mazáčová Iveta		Otrokovice	060602
	hala    7,74	Mazáčová Iveta		Jablonec	121002
80m		10,2	Omelková Jana		UH		180779
100m		12,0	Mazáčová Iveta		Brno		020602
		12,21	Mazáčová Iveta		Plzeň		220602
150m		18,5	Mazáčová Iveta		UH		230403
200m		24,8	Mazáčová Iveta		UH		021002
		25,23	Mazáčová Iveta		Olomouc		150602
300m		41,6	Berková Veronika	UH		030903
400m		57,25	Švábíková Lenka		Třinec		270501
500m		1:16,9	Jurková Iva		Ostrava		300583
600m		1:32,8	Jurková Iva		Ostrava		300583
800m		2:08,3	Jurková Iva		Třinec		060883
1000m	hala    2:57,7	Jurková Iva		Ostrava		050283
1500m		4:21,37	Jurková Iva		Praha		230683
3000m		9:25,13	Jurková Iva		Leningrad	120883
5000m		20:22,1	Pailová Iveta		UH		180694
50m přek. hala  8,29	Berková Veronika	Praha		150203
60m přek.	8,9	Berková Veronika	UH		230403
80m přek.	12,1	Junášková Sylva		UH		311078
100m přek.	15,79	Josefíková Marcela	Praha		090783
   76,2cm	14,56	Berková Veronika	Opava		210603
84cm-13,0-8,2
-13,2-dorost	15,09	Junášková Sylva		Praha		070779
84cm - ženy
200m přek.	29,7	Berková Veronika	UH		230803
300m přek.	47,40	Čížová Petra		Praha		280692
400m přek.	61,88	Berková Veronika	Opava		210603
40y	hala	5,26	Mazáčová Iveta		0trokovice	2002
100y		11,8	Omelková Jana		UH		250779
220y		29,1	Matuštíková Věra	UH		110779
výška		180	Jurgová Jana		Praha		030879
dálka		575	Brázdilová Lenka	Opava		030799
trojskok	10,66	Tichavská Jana		Zlín		220696
koule 3kg	12,15	Blahová Barbora		UH		180991
koule 4kg	10,60	Vítková Hana		Nové Mesto	151077
disk		36,83	Brázdová Ilona		Bratislava	041059
oštěp		44,76	Háblová Jana		UH		290780
míček		57,00	Suchomelová Zdena	Nové Mesto	270667
granát		44,43	Suchomelová Zdena	UH		040567
spr.trojboj	2186	Omelková Jana		UH		180779
			60m 8,1-80m 10,2-100m 12,7
spr.trojboj	2118	Číhalová Marta		Hodonín		270980
			60m 8,0-100m 12,7-200m 27,2
vrh.trojboj	1061	Němečková Zuzana	UH		151078
			koule 987-disk 2954-oštěp 2486
čtyřboj		1476	Suchomelová Zdena	UH		301067
			100m 14,8-koule 3kg 889-výška 140-dálka 445
pětiboj		1918	Kalužová Magda		UH		161068
			100m 13,5-koule 3kg 780-výška 130-dálka 479-80m př.15,7
pětiboj		3572	Jurgová Jana		UH		151078
			100m př.16,2-výška 168-koule 1053-dálka 546-800m 2:34,9
sedmiboj	2928	Tichavská Jana		UH		071095
			100m př.19,3-výška 138-koule 769-200m 29,7-
			dálka 441-oštěp 3004-800m 3:02,0
4x60m		30,3	Mazáčová Iveta		Otrokovice	060602
			Kokojanová Kristýna,Berková Veronika,Valsová Žaneta
4x100m		50,0	Číhalová Marta		Brno		260679
			Omelková Jana,Švandová Renata,Kadlecová Dagmer
4x200m		1:47,6	Číhalová Marta		Nové Mesto	201079
			Omelková Jana,Judasová Jitka,Kadlecová Dagmer
3x300m		2:17,6	Šálková Jana		UH		021071
			Tinková Jiřina,Tinková Marie
4x400m		4:06,5	Jurková Iva		Gottwaldov	120682
			Sobková Dita,Malinová Dagmar,Šaňáková Jitka
3x500m		4:50,7	Korbelová Marie		UH		211067
			Bučková Marie,Škárová Jana
3x600m		5:41,5	Kunčarová Anežka	UH		141072
			Tinková Marie,Kročáková Jiřina
4x150m	hala	1:21,55	Mazáčová Iveta		Jablonec	121002
			Valsová Žaneta,Kokojanová Kristýna,Berková Veronika
2+1+1+200m	1:20,7	Omelková Jana		UH		180779
			Číhalová Marta,Matuštíková Věra,Kadlecová Dagmer
4+3+2+100m	2:27,7	Krhovská Marta		UH		181078
			Škrháková Libuše,Švandová Renata,Jurgová Jana
8+4+2+100m	4:17,3	Krhovská Marta		UH		311078
			Judasová Jitka,Švandová Renata,Wilímová Radka

Starší žákyně 14 - 15 let
40m		5,4	Škrabalová Eva		Nivnice		061076
50m	hala	6,6	Škrabalová Eva		Praha		131276
60m	hala	7,5	Číhalová Marta		Brno		100379
		7,77	Mazáčová Iveta		Praha		5-6701
80m		10,4	Číhalová Marta		UH		110779
100m		12,2	Číhalová Marta		Plzeň		300679
		12,2	Berková Veronika	Brno		030601
150m		19,19	Bilíková Petra		Praha		220686
200m		26,08	Bilíková Petra		Praha		220887
300m		41,20	Švábíková Lenka		Bílina		270699
400m		59,62	Berková Veronika	UH		210902
500m		1:22,2	Šaňáková Jitka		UH		250779
600m		1:39,7	Šaňáková Jitka		Kroměříž	300979
800m	hala    2:16,16	Kondačová Valerie	Jablonec	270283
1000m		3:11,4	Kondačová Valerie	Gottwaldov	070883
1500m		4:54,06	Kondačová Valerie	Bratislava	250883
3000m		11:56,3	Abrhámová Lenka		Vítkovice	270595
12 minut	3034	Bukvicová Veronika	UH		010503
40y 	hala	5,4	Krhovská Hana		Otrokovice	060303
40y přek. hala	6,0	Valsová Žaneta		Otrokovice	060303
50m přek. hala	9,1	Tichavská Jana		Ostrava		290194
60m přek.	9,4	Junášková Sylva		Velká nVel	190676
80m přek.	12,2	Junášková Sylva		Chropyně	280577
100m přek.	15,08	Berková Veronika	Praha		5-6701
76,2 cm
		16,8	Zerzáňová Mariana	UH		250591
84cm-13,0-8,2-13,2-dorost
		16,9	Vaďurová Petra		Brno		020602
		17,25	Vaďurová Petra		Olomouc		090602
84cm - ženské
200m přek.	29,24	Berková Veronika	Třinec		280902
300m přek.	47,4	Zerzáňová Mariana	Ostrava		220691
400m přek.	70,7	Smetanová Hana		UH		270883
výška		174	Jurgová Jana		Opole		010577
dálka		553	Mazáčová Iveta		UH		190501
koule 3kg hala	11,30	Sazmová sylva		Brno		240388
koule 4kg	10,44	Jurgová Jana		UH		071077
disk		33,52	Směšná Veronika		Hluk		120590
oštěp		36,04	Směšná Veronika		Třebíč		150990
míček		54,00	Sklenářová Martina	UH		051093
spr.trojboj	294	Škrabalová Eva		Nivnice		061076
			40m 5,4-50m 6,8-60m 7,8
spr.trojboj	2095/1855 Starobová Jana	Hodonín		240978
			60m 8,2-100m 13,4-200m 27,6
vrh.trojboj	147	Míšková Irena		UH		290577
			koule 967-disk 2368-oštěp 2536
trojboj		239	Jurgová Jana		UH		250576
			60m 8,2-výška 160-koule 1080
čtyřboj		320	Jurgová Jana		UH		250576
			60m 8,2-výška 160-dálka 487-koule 1080
čtyřboj		297	Jurgová Jana		UH		250576
			60m 8,2-výška 160-dálka 487-míček 4200
pětiboj		3180	Jurgová Jana		UH		081077
			80m př.12,9-koule 4kg 1044-výška 168-dálka 496-600m 1:54,2
		2726	Čížová Petra		UH		011089
			60m 8,4-výška 145-koule 728-dálka 477-800m 2:33,6
		2073	Švábíková Lenka		UH		071098
			60m 8,3-dálka 432-výška 125-míček 2310-800m 2:48,1
sedmiboj	3074	Tichavská Jana		UH		141094
			80m př.14,7-výška 135-koule 785-150m 22,0-
			dálka 445-oštěp 29,16-800m 2:58,8
4x60m		30,34	Fornůsková Martina	Praha		050701
			Berková Veronika,Kokojanová Kristýna,Mazáčová Iveta
4x100m		51,4	Škrabalová Eva		Chropyně		280577
			Stalčíková zdena,Jurgová Jana,Švandová Renata
3x300m		2:13,2	Číhalová Marta		UH		151078
			Jánošová Irena,Kadlecová Dagmar
		2:13,28	Vaculíková Jitka	Bílina		270699
			Kutálková Sylva,Švábíková Lenka
3x600m		5:22,6	Judasová Jitka		Nové Mesto	221077
			Krhovská Marta,Starobová Jana
4x600m		7:34,4	Jurková Iva		Nové Mesto	201079
			Nemášová Lenka,Trávníčková Dana
			Sobková Dita				
4x150m	hala	1:30,34	Bukvicová		Jablonec	121002
			Vaďurová Petra,Novotná,Gabrlíková
4+3+2+100m	2:36,3	Berková Veronika	UH		050501
			Vařáková Petra,Kokojanová Kristýna,Fornůsková Martina

Mladší žákyně 12 - 13 let
40m		5,7	Kovaříková Ivana	Nivnice		091079
		5,7	Damovská Jindřiška	UH		251089
50m		6,9	Škrabalová Eva		UH		071075
60m	hala    7,9	Bilíková Petra		Brno		080385
100m		12,8	Jarská Klára		Kyjov		190502
		13,21	Jarská Klára		Olomouc		090602
150m		19,4	Jarská Klára		Otrokovice	280502
		19,76	Jarská Klára		Opava		160602
200m		26,1	Jarská Klára		Brno		020602
		26,83	Jarská Klára		Olomouc		090602
300m		41,50	Jarská Klára		Opava		160602
400m		66,3	Bublíková Marie		UH		310874
500m		1:24,6	Bilíková Petra		UH		210585
600m		1:44,0	Jarská Klára		UH		200902
800m		2:25,1	Vávrová Vendula		UH		030603
1000m		3:17,46	Vávrová Vendula		Zlín		240803
1500m		5:00,66	Pavlisová Miroslava	Ostrava		150985
40y 	hala    5,6	Zapletalová Klára	Otrokovice	060303
40y přek. hala	6,8	Smištíková Eva		Otrokovice	070302
50m přek.	9,0	Jurgová Jana		UH		040774
60m přek.	9,9	Jurgová Jana		Čejkovice	040975
80m přek.	13,7	Lysoňková Alena		Čejkovice	250586
200m přek.	35,53	Kyseláková Eva		UH		040603
výška		165	Füleová Martina		Hodonín		260684
dálka		509	Maňásková Zdena		Hodonín		180692
koule		10,56	Sazmová Sylva		UH		130987
disk		21,36	Tökölyová Ludmila	Šumperk		180994
oštěp		22,83	Kubíková Magda		Zlín		040901
míček		54,00	Hudečková Zuzana	Chropyně	100997
spr.dvojboj	120	Fridrichová Věra	Nivnice		111082
			40m 5,9-50m 7,2
spr.trojboj	225	Damovská Jindřiška	UH		251089
			40m 5,7-50m 7,1-60m 8,1
čtyřboj		196	Tomečková Jitka		UH		150579
			50m 7,4-výška 115-dálka 391-míček 3500
čtyřboj		258	Jurgová Jana		UH		210575
			60m 8,7-výška 157-dálka 472-koule 742
čtyřboj		273	Jurgová Jana		UH		210575
			60m 8,7-výška 157-dálka 472-míček 3340
trojboj		130	Maňásková Jitka		UH		230579
			50m 7,3-výška 125-míček 25,20
čtyřboj (MAČP)	228	Jiřikovská Marta	Hluk		250582
			60m 9,3-300m 50,8-výška 120-míček 3100
čtyřboj (OZ)		Jiřikovská Marta	Hluk		100582
			60m 9,4-1500m 6:05,6-dálka 384-míček 3100
pětiboj		1565	Válková Dalila		Břeclav		080975
			60m 9,3-výška 130-dálka 322-koule 541-800m 3:03,0
		1871	Smýkalová Martina	UH		071098
			60m 9,1-dálka 409-výška 135-míček 3250-800m 3:03,5
		2176	Kyseláková Eva		UH		180603
			60m př.11,2-míček 23,94-60m 8,8-dálka 452-800m 2:41,1
4x50m		28,3	Škrabalová Eva		Gottwaldov	021074
			Pekáčová Blanka,Jurgová Jana,Švandová Renata
4x60m		31,4	Škrabalová Eva		Praha		070675
			Kelíšková Marie,Jurgová Jana,Švandová Renata
3x300m		2:22,8	Stalčíková Zdena	UH		240575
			Dobešová Jitka,Bublíková Marie
4x150m	hala	1:27,26	Klementová Zuzana	Jablonec	121002
			Smištíková Eva,Věrná Hana,Zamazalová Monika

Zpracovala: Vlachynská Libuše


Zpět na hlavní stranu