Vážení veteráni!
Pokusil jsem se sestavit letošní výsledky silničních běhů jako přílohu k Veteránské ročence 2003, která vyšla tiskem pro členy Sdružení veteránů. Tyto tabulky si nečiní nárok na úplnost, protože ne všechny výsledky jsou veřejnosti k dispozici. Čerpal jsem především z běžeckých stránek Svatopluka Dvořáka na adrese: www.beh.cz
Tabulky jsem psal tak, jak je pravidlem u veteránských závodů na dráze, tzn. kategorie začíná dnem narození, nikoliv pouze ročníkem. Proto se někteří běžci mohou objevit ve dvou kategoriích. Ty, u nichž jsem celé datum narození nesehnal, jsem zařadil podle ročníku s tím, že až se mi podaří data narození dopnit, je přeřadím alespoň v tabulkách dlouhodobých, které se také pokouším vytvořit.
Byl bych rád, kdybyste mi nejen výsledky, ale i data mohli posílat a tím pomoci při vytvoření historických tabulek v silničních bězích tak, jak je mám už téměř kompletní na dráze.
Petr Gybas, J.Valčíka 1163, Otrokovice 765 02
e-mail: gybas@trexima.cz
http://veterani.b2w.cz
http://sweb.cz/gybas

Veteránská ročenka 2003

Ženy

10 km

35 let Doubravová Ivana 131166 KYJO 38:51 Rohatec 080503 36 Hanáková Miroslava 190466 BRNO 42:03 Běchovice 280903 37 Antošová Irena 67 BRNO 43:38 Týniště/O 281003 36 Fruncová Jana 64 45:12 Úpice 240503 39 Fencíková Vladislava 65 CHOT 48:09 Slatiňany 121003 38 Jeníková Karolína 68 PRSP 48:18 Běchovice 280903 35 Přibylová Erika 66 JILO 48:52,8 Žandov 091103 37 Drábková Hana 67 KLAD 49:14 Běchovice 280903 36 Fenclíková Vladislava 65 CHOT 49:28 Běchovice 280903 38 Jirásková Eva 210964 CEST 50:14 Úpice 240503 38 Dvořáková Ilazena 68 52:09 Běchovice 280903 35 Vričanová Sylvie 67 HAVI 52:51 Frýdek-M. 011103 36 Loudová Pavla 68 TURN 53:07 Týniště/O 281003 35 Durnová Marta 64 VESM 53:47 Mikulčice 230303 39 Horáková Martina 65 CHOM 54:19 Běchovice 280903 38 Krejsová Lenka 67 KVAR 54:20 Aš 181003 36 Čermáková Renata 65 PARD 54:31 Slatiňany 240903 38 Hrubá Jana 64 STRI 54:58 Nýřany 100503 39 Zodererová Václava 66 55:04 Běchovice 280903 37 Raiterová Daniela 55:20 Kbely 010303 35 Svitáková Alena 130566 CESL 55:47,5 Žandov 091103 37 Schusterová Martina 65 HAVI 58:15 Frýdek-M. 011103 38 Korčáková Jana 65 HAVI 58:16 Frýdek-M. 011103 68 Klimešová Alena 200463 KYJO 58:34 Kbely 010303 39 Bernatová Petra 65 59:19 Běchovice 280903 38 Šildová Ilona 67 PRUS 62:01 Prusinovice 220203 36 Novotná Edita 66 PARD 64:27 Slatiňany 121003 37 Kolocová Lucie 68 JIRN 70:09 Běchovice 280903 35 40 let Martincová Ivana 220363 MORS 38:01 Mikulčice 230303 40 Kubrová Dagmar 290363 CHRU 41:28 Týniště/O 281003 40 Mališová Karla 120660 PRAH 41:54 Kounice 190703 43 Buřilová Blanka 63 42:00 Úpice 240503 40 Klimešová Alena 200463 KYJO 42:12 Rohatec 080503 40 Haušová Karla 60 PRAH 42:13 Běchovice 280903 43 Žákovská Alena 231262 BAAC 42:35 Vnorovy 230803 40 Slaninová Ludmila 58 43:05 Úpice 240503 44 Hejtmánková Eva 63 ABER 43:27 Aš 181003 40 Vyšínová Iveta 020461 KVAR 44:57 Aš 181003 42 Nohýnková Kateřina 260863 LIBE 45:02 Běchovice 280903 40 Zárubová Jana 071259 PRAC 45:03 Brandýs 110503 43 Kotlanová Alice 63 PRAH 45:12 Běchovice 280903 40 Klimešová Jana 200463 KYJO 45:33 Frýdek-M. 011103 40 Šroubková Marta 270961 PLZE 46:14 Nýřany 100503 41 Fojšová Hana 63 PRAH 46:20 Běchovice 280903 40 Knapová Iva 60 PARD 47:52 Slatiňany 021103 43 Frantová Zuzana 63 ROKY 48:03 Zdice 280603 40 Juračková Dana 60 PARD 48:05 Slatiňany 021103 43 Vilnerová Eva 60 PARD 49:43 Slatiňany 021103 43 Pštrossová Marie 120259 PRAC 50:30 Beroun 150303 44 Kožárová Petra 63 PRAH 51:07 Zdice 280603 40 Straková Zuzana 60 NOVE 52:38 Kounice 190703 43 Tomčalová Jana 62 ASJI 53:28 Aš 181003 41 Budská Dagmar 62 55:02 Běchovice 280903 41 Durďáková Vlasta 61 STRA 55:26 Vnorovy 230803 42 Gromusová Alexandra 050962 OLOM 50:19 Frýdek-M. 011103 41 Jašarová Emilie 59 CESB 56:50 Běchovice 280903 44 Noricová Zdenka 57:17 Kbely 010303 40 Klimešová Alena 200463 KYJO 57:59 Poděbrady 140603 40 Blažková Lena 59 CHRU 58:07 Slatiňany 270803 44 Friebelová Eva 62 58:43 Úpice 240503 41 Šojdrová Michaela 63 63:57 Prusinovice 220203 40 Melicharová Ludmila 61 PLZE 64:54 Pičín 210603 42 Strnadová Jana BERO 66:41 Beroun 150303 40 45 let Paulů Blanka 54 JILE 41:44 Úpice 240503 49 Kováříková Pavla 260855 CHOD 44:33 Aš 181003 48 Glovčíková Marie 260855 OPAV 45:53 Rohatec 080503 47 Šokalová Ludmila 100956 FRMI 45:59 Val.Meziříčí 200903 47 Vacková Hana 200656 HRON 48:13 Týniště/O 281003 47 Burešová Iva 57 CASL 48:52 Slatiňany 121003 46 Koubková Ilona 061056 PRSP 50:07 Běchovice 280903 46 Tvrdá Zdeňka 100656 CHRO 50:30 Val.Meziříčí 200903 47 Kratinová Renata 56 51:49 Běchovice 280903 47 Hlavová Soňa 57 SKUH 54:07,9 Skuhrov 230803 46 Lososová Alena 58 54:42 Běchovice 280903 45 Pláničková Eva 54 56:39 Úpice 240503 49 Procházková Irena 57 PRAH 56:43 Beroun 150303 46 Skálová Lenka 090254 OSTR 59:00 Ostrava 230403 49 Požgayová Jana 55 PRAC 59:57 Zeleneč 130903 48 Jirásková Věra 55 BRNO 60:11 Běchovice 280903 48 Požgayová Jana 55 PRAC 62:43 Běchovice 280903 48 Šafránková Vlasta 57 CHRU 64:42 Slatiňany 160703 46 Jindrová Jana 55 70:03 Běchovice 280903 48 50 let Pokorná Věnceslava 040848 PRAH 43:16 Úpice 240503 54 Keprtová Miloslava 161248 CEST 45:24 Úpice 240503 54 Keprtová Miloslava 161248 CEST 47:53 Chrudim 230403 54 Novotná Eva 240548 LETO 48:28 Chrudim 230403 54 Zeidlerová Jarmila 101151 BENE 49:21 Kbely 010303 51 Skřečková Eva 49 52:32 Frýdek-M. 011103 54 Svobodová Dana 52 PRIB 53:10 Zdice 280603 51 Hrozová Milena 53 VYSK 56:22 Běchovice 280903 50 55 let Pokorná Věnceslava 040848 PRAH 42:01 Zeleneč 130903 55 Novotná Eva 240548 LETO 45:11 Slatiňany 240903 55 Janečková Anežka 290547 ZLIN 45:58 Slatinice 040103 55 Ročňáková Miloslava 280245 BRAN 47:42 Semice 030503 58 Hovorková Milena 090144 PRAH 50:47 Semice 030503 59 Preislerová Jiřina 140248 KLAD 51:24 Kbely 010303 55 Cupalová Eva 47 HOLU 51:58 Běchovice 280903 56 Jelínková Magdaléna 45 HRKR 52:51 Týniště/O 281003 58 Kašparová Jana 040747 ROZT 54:57 Beroun 150303 55 60 let Půlpánová Zdeňka 43 CHRU 61:50 Slatiňany 240903 60 65 let Ellingerová Dana 180238 BRNO 49:53 Úpice 240503 65

15 km

35 let Nohýnková Kateřina 260863 LIBE 66:16 Doksy 010603 39 Kokešová Iveta 67 KLAD 68:05 Kladno 210603 36 Šteigerová Michaela 65 CERN 72:37 Rakovník 310803 38 Fencíková Vladislava 65 CHOT 73:50 Nasavrky 060403 38 Jirásková Eva 210964 CEST 73:59 Nasavrky 060403 38 Kociánová Marie KREN 77:20 Rousínov 080303 35 40 let Mališová Karla 120660 PRAH 62:25,8 Louny 030503 42 Žákovská Alena 231262 BAAC 66:29 Rousínov 080303 40 Kubrová Dagmar 290363 CHRU 66:42 Nasavrky 060403 40 Kotlanová Alice 63 PRAH 69:07 Kladno 210603 40 Škálová Ivana 63 DECI 70:22 Doksy 010603 40 Málková Anna 63 VYSK 73:46 Rousínov 080303 40 Procházková Alice 59 KLAD 76:47 Rakovník 310803 44 Nováková Pavla 59 DOKS 78:01 Doksy 010603 44 Kožárová Petra 240163 PRAH 81:45 Doksy 010603 40 Klimešová Alena 200463 KYJO 82:57 Kladno 210603 40 45 let Nagyová Irena 54 DOKS 66:49 Doksy 010603 49 Kováříková Pavla 260855 CHOD 68:04,7 Louny 030503 47 Skálová Lenka 090254 OSTR 86:05,8 Ostrava 080503 49 Pláníčková Eva 54 TABO 87:54 Nasavrky 060403 49 Jirásková Věra 55 BRNO 95:49 Rousínov 080303 48 50 let Keprtová Miloslava 161248 CEST 72:15 Nasavrky 060403 54 Hrozová Milena 53 VYSK 88:17 Rousínov 080303 50 55 let Cupalová Eva 47 HOLU 82:52 Rousínov 080303 56 60 let Pokorná Věnceslava 040848 PRAH 65:22 Doksy 010603 64 Polívková Marie 171239 DUCH 1:41:18,9Louny 030503 63 65 let Ellingerová Dana 180238 BRNO 77:05 Rousínov 080303 65

20 km

35 let Hrubá Jana 64 STRI 1:52:13 Stříbro 291103 39 40 let Kubrová Dagmar 290363 CHRU 1:27:25 Kolín 130403 40 Linhartová Simona 63 PARD 1:28:29 Kolín 130403 40 Zárubová Jana 071259 PRAC 1:34:04 Kolín 130403 43 Málková Anna 63 VYSK 1:42:54 Hranice 120403 40 Frantová Zuzana 63 ROKY 1:47:01 Stříbro 291103 40 Vyšínová Iveta 020461 KVAR 1:53:32 Stříbro 291103 42 45 let Paulů Blanka 54 VELB 1:28:38 Hranice 120403 49 Šokalová Ludmila 100956 FRMI 1:39:38 Hranice 120403 46 Tvrdá Zdeňka 100656 CHRO 1:47:00 Bělkovice 280603 47 50 let Keprtová Miloslava 161248 CEST 1:33:30 Kolín 130403 54 55 let Janečková Anežka 290547 ZLIN 1:35:26 Kolín 130403 55 Kašparová Jana 040747 ROZT 1:39:40 Kolín 130403 55 Preislerová Jiřina 140248 KLAD 1:45:18 Kolín 130403 55

25 km

35 let Doubravová Ivana 131166 KYJO 1:51:58 Velká/V 030803 36 40 let Martincová Ivana 220363 MORS 1:37:03 Brno 130903 40 Kubrová Dagmar 63 CHRU 1:54:11 Hlinsko 130903 40 Mališová Karla 120660 PRAH 2:03:00 Žebrák 100803 43 Frantová Zuzana 63 ROKY 2:25:21 Žebrák 100803 40 Kožárová Petra 63 PRAH 2:48:47 Žebrák 100803 40 55 let Kašparová Jana 040747 ROZT 2:18:38 Žebrák 100803 56

10 mil

35 let Fencíková Vladislava 65 CHOT 1:20:26 Chotěboř 270403 38 40 let Kubrová Dagmar 290363 CHRU 1:11:25 Chotěboř 270403 40

půlmaraton

35 let Nohýnková Kateřina 260863 LIBE 1:34:30 Liberec 050703 39 Hanáková Miroslava 190466 BRNO 1:35:09 Otrokovice 081103 37 Kokešová Iveta 67 KLAD 1:41:07 Mělník 041003 36 Kernerová Jana 67 1:44:57 Praha 220303 36 Onderková Vladislava 68 1:48:16 Praha 220303 35 Richtrová Martina 68 1:49:20 Praha 220303 35 Smrtová Ilona 66 PRAH 1:51:51 Unhošť 050103 37 Málková Anna 63 VYSK 1:54:01 Úpice 250503 39 Antošová Kateřina 65 1:55:06 Praha 220303 38 Stejskalová Lenka 65 CESL 1:55:44 Praha 220303 38 Hrubá Jana 64 STRI 2:00:07 Úpice 250503 39 Zodererová Václava 66 2:01:04 Praha 220303 37 Kottasová Jaroslava 64 2:02:50 Praha 220303 39 Braubergová Iva 64 2:07:17 Praha 220303 39 Opltová Milena 65 2:07:38 Praha 220303 38 Dvořáková Blažena 68 2:23:07 Praha 220303 35 Svitáková Alena 130566 CESL 2:25:30 Úpice 250503 37 40 let Martincová Ivana 220363 MORS 1:20:18 Blansko 140603 40 Mališová Karla 120660 PRAH 1:29:43 Praha 220303 42 Žákovská Alena 231262 BLAN 1:34:46 Blansko 140603 40 Jorová Ludmila 231162 ALBR 1:37:38 Úpice 250503 40 Kubrová Dagmar 290363 CHRU 1:37:47 Pardubice 080503 40 Linhartová Simona 63 PARD 1:37:56 Praha 220303 40 Kotlanová Alice 63 PRAH 1:39:11 Praha 220303 40 Zárubová Jana 071259 PRAC 1:39:29 Praha 220303 43 Procházková Alice 59 KLAD 1:43:02 Mělník 041003 44 Málková Anna 63 VYSK 1:44:13 Blansko 140603 40 Šípová Irena 62 KVAR 1:44:49 Praha 220303 41 Vavrejnová Věra 200260 PRAH 1:46:46 Praha 220303 43 Vyšínová Iveta 020461 KVAR 1:49:23 Aš 270903 42 Sládečková Hana 63 1:49:49 Praha 220303 40 Pilařová Ivana 63 1:53:07 Praha 220303 40 Straková Zuzana 60 NOVE 1:55:51 Praha 220303 43 Nováková Pavla 59 1:57:48 Úpice 250503 44 Miklasová Jaroslava 62 2:07:34 Praha 220303 41 Kožárová Petra 240163 PRAH 2:08:44 Praha 220303 40 Krebsová Alena 60 2:14:20 Praha 220303 43 45 let Kováříková Pavla 260855 CHOD 1:42:17 Praha 220303 47 Koubková Ilona 061056 PRSP 1:44:23 Praha 220303 46 Chmelíková Jitka 54 1:52:22 Praha 220303 49 Dvořáková Iva 58 2:03:15 Praha 220303 45 Saudková Eliška 55 PRAH 2:05:39 Praha 220303 48 Hlavová Soňa 57 SKUH 2:13:38 Úpice 250503 46 Pláničková Eva 54 2:15:10 Úpice 250503 49 Dvořáčková Jitka 55 MLBU 2:27:29 Wroclav 270403 48 Vacková Hana 200656 HRON 2:55:01 Dobrošov 050403 46 50 let Grohová Jaroslava 110451 DVKR 1:38:58 Úpice 250503 52 Keprtová Miloslava 161248 CEST 1:42:00 Pardubice 080503 54 Chlupatá Jana 020450 PRAH 1:46:20 Praha 220303 52 55 let Novotná Eva 240548 LETO 1:41:17 Úpice 250503 55 Janečková Anežka 290547 ZLIN 1:43:24 Praha 220303 55 Mikušová Marie 46 1:59:55 Praha 220303 57 Andrsová Anna 47 2:05:50 Praha 220303 56 Chudobová Božena 46 2:13:12 Praha 220303 57

maraton

35 let Linhartová Simona 64 PARD 3:39:18 Praha 180503 39 Šlechtová Martina 66 3:48:50 Praha 180503 37 Jeníková Karolína 68 4:11:04 Praha 180503 35 Stejskalová Lenka 65 CESL 4:26:59 Praha 191003 38 Píšová Karla 68 4:57:32 Praha 191003 35 Bernardová Petra 65 4:59:59 Praha 191003 38 Smrtová Ilona 66 PRAH 5:15:17 Praha 180503 37 40 let Martincová Ivana 220363 MORS 2:49:28 Bonn 060403 40 Kubrová Dagmar 290363 CHRU 3:19:55 Leipzig 310803 40 Kotlanová Alice 63 PRAH 3:38:15 Praha 191003 40 Vavrejnová Věra 200260 PRAH 3:50:12 Praha 180503 43 Vyšínová Iveta 020461 KVAR 3:51:14 Roma 230303 41 Pilařová Ivana 63 JIZE 3:58:47 New York 021103 40 Gerhátová Božena 61 4:27:03 Praha 180503 42 Gabrielová Iveta 63 4:31:42 Praha 180503 40 Kryštofová Hana 60 5:33:23 Praha 180503 43 Koudelková Dana 63 6:04:44 Praha 180503 40 45 let Šokalová Ludmila 100956 FRMI 3:50:46 Ostrava 220303 46 Lednická Zdeňka 151256 ZLIN 3:52:46 Kroměříž 251003 46 Lauková Blažena 56 4:14:07 Praha 180503 47 Skálová Lenka 090254 OSTR 4:31:00 Ostrava 280603 49 Šafářová Zlatica 56 SLAK 4:32:57 Praha 180503 47 Tvrdá Zdeňka 100656 CHRO 4:47:34 Kroměříž 251003 47 Jungová Vlasta 56 PRAH 5:18:11 Benešov 111003 47 55 let Novotná Eva 240548 LETO 3:37:33 Carolina 130703 55 Kašparová Jana 040747 ROZT 3:48:23 Čes.Buděj. 060903 56 Janečková Anežka 290547 ZLIN 3:57:08 Carolina 130703 56 Burdová Hedvika 48 4:03:35 Praha 180503 55

5 km chůze

40 let Gromusová Alexandra 050962 BRNO 30:10 Třebíč 290603 40 50 let Winterová Alena 020449 RUMB 33:33 Varnsdorf 270403 54 60 let Polívková Marie 171239 DUCH 35:11 Děčín 010503 63

10 km chůze

40 let Gromusová Alexandra 050962 OLOM 62:27 Olomouc 200403 40 ?60:11 Hronov 150603 40 50 let Winterová Alena 020449 RUMB 69:08 Brandýs 110503 54 60 let Zlatníková Vlasta 180941 JABL 84:41 Brandýs 110503 61

20 km chůze

40 let Gromusová Alexandra 050962 BRNO 2:08:01 Přerov 041003 40 50 let Winterová Alena 020449 RUMB 2:32:12 Úpice 240503 54

Zpět na hlavní stranu