ROČENKA ZLÍNSKÉHO KRAJE 2001 - ŽENY

ŽENY

100m

12,2 2r4 Veronika BERKOVÁ 080587 SSUH Brno 0306 Ž 12,4 1A Iveta MAZÁČOVÁ 151286 SSUH Uh.Hradiště 1905 Ž 12,6 2r4 Lenka BRÁZDILOVÁ 090182 SSUH Brno 1509 J e12,95 1 Zdeňka MUŠÍNSKÁ 140457 ZLÍN Šumperk 0906 e13,05 +0,5 6d Pavla DOSTÁLKOVÁ 260685 ZLÍN Třinec 2705 D e13,14 0,0 3 Jana BORODÁČOVÁ 211278 ZLÍN Třinec 2705 13,3 4r2 Kristýna KOKOJANOVÁ 230487 SSUH Brno 0306 Ž 13,3 4b1 Kateřina PAŠIAKOVÁ 250587 ZLÍN Zlín 2508 Ž 13,4 1 Michaela PIJÁČKOVÁ 85 UHBR Uh.Hradiště 0905 D 13,4 5r3 Linda PUKOVCOVÁ 240986 SSUH Brno 0306 Ž e13,73 5r2 Martina FORNŮSKOVÁ 280487 SSUH Olomouc 0209 Ž 13,5 1B Eva ŽOHOVÁ 061285 OTRO Zlín 2508 D 13,5 D Zuzana VACULOVÁ 120986 OTRO Otrokovice 1310 Ž e13,86 4r1 Radka ONDRAŠÍKOVÁ 240187 SSUH Olomouc 0209 Ž e13,89 +1,0 6r2 Tereza ŽÁKOVÁ 120583 ZLÍN Ostrava 0605 J 13,7 2 Hana CAGÁŠKOVÁ 231084 KROM Lipt. Mikuláš 0310 D další elektrické měření 12,97 2r3 Iveta MAZÁČOVÁ 151286 SSUH Olomouc 0209 Ž 13,07 3A Lenka BRÁZDILOVÁ 090182 SSUH Olomouc 0209 J

200m

25,5 1b1 Lenka ŠVÁBÍKOVÁ 200384 SSUH Brno 0306 D 26,2 3b1 Veronika BERKOVÁ 080587 SSUH Brno 0306 Ž e27,10 +0,8 3b3 Jana BORODÁČOVÁ 211278 ZLÍN Třinec 1905 e27,16 3b3 Kateřina PAŠIAKOVÁ 250587 ZLÍN Olomouc 0109 Ž e27,32 2b2 Veronika ZICHOVÁ 250686 ZLÍN Olomouc 0109 Ž e27,39 +0,2 S Petra BOROVIČKOVÁ 250584 ZLÍN Olomouc 0806 D e27,84 1b5 Pavla DOSTÁLKOVÁ 260686 ZLÍN Šumperk 0206 Ž 27,6 4b1 Lenka BRÁZDILOVÁ 090182 SSUH Brno 1509 J e28,28 +1,5 7b2 Tereza ŽÁKOVÁ 120583 ZLÍN Ostrava 0605 28,7 6b3 Linda PUKOVCOVÁ 240986 SSUH Brno 0306 Ž e29,10 V Monika HRADILOVÁ 150285 KROM Olomouc 1508 D 28,9 5b2 Dana KALÁČOVÁ 201282 SSUH Uh.Hradiště 1905 J 29,0 2 Zuzana VACULOVÁ 120986 OTRO Uh.Hradiště 0505 Ž 29,2 3 Pavla VOBROVÁ 240386 OTRO Uh.Hradiště 0505 Ž 29,2 2 Silvie KUTÁLKOVÁ 030784 SSUH Uh.Hradiště 0905 D 29,2 3b4 Petra VAŘÁKOVÁ 150487 SSUH Brno 0306 Ž 29,2 4b4 Kristýna KOKOJANOVÁ 230487 SSUH Brno 0306 Ž další elektrické měření 26,67h 3r Lenka ŠVÁBÍKOVÁ 200384 SSUH Praha 2002 D s větrem e26,10 +2,2 2r3 Lenka ŠVÁBÍKOVÁ 200384 SSUH Ostrava 0605 D

400m

e57,25 2b1 Lenka ŠVÁBÍKOVÁ 200384 SSUH Třinec 2705 D e60,10 1b3 Veronika ZICHOVÁ 250686 ZLÍN Ostrava 0605 D e61,51 2b1 Veronika BERKOVÁ 080587 SSUH Olomouc 0209 Ž e62,91 5b2 Lada BRÁZDILOVÁ 261178 KROM Třinec 1905 e64,76 2 Silvie KUTÁLKOVÁ 030784 SSUH Třinec 1606 D e66,82 3b2 Petra HANULÍKOVÁ 170585 ZLÍN Ostrava 0605 D 67,6 2 Margit ŘEZÁČOVÁ 050582 MPÍS Kyjov 2308 J 68,8 D Zuzana VACULOVÁ 120986 OTRO Otrokovice 1310 Ž

800m

2:12,74 2 Lada BRÁZDILOVÁ 261178 KROM Šumperk 0206 2:14,72 1b1 Lenka ŠVÁBÍKOVÁ 200384 SSUH Třinec 2705 D 2:23,5 1 Veronika BERKOVÁ 080587 SSUH Uh.Hradiště 2405 Ž 2:25,39 8r1 Silvie KUTÁLKOVÁ 030784 SSUH Ostrava 2306 D 2:27,85 10r2 Petra HANULÍKOVÁ 170585 ZLÍN Ostrava 2306 D 2:28,90 3 Veronika ZICHOVÁ 250686 ZLÍN Třinec 2309 Ž 2:29,90 1b2 Adéla ŠOSOVÁ 86 šZLÍ Šumperk 1306 Ž 2:30,2 7b1 Iva JURKOVÁ 131166 SSUH Brno 1509 2:30,29 7 Iva MERTOVÁ 121286 ZLÍN Ostrava 0605 Ž 2:31,4 4b2 Iveta ROZUMOVÁ 140477 SSUH Brno 1509 2:34,38 4b1 Eliška BŘEZÍKOVÁ 120187 ZLÍN Šumperk 1306 Ž 2:34,4 6b2 Margit ŘEZÁČOVÁ 050582 MPÍS Brno 1509 J 2:36,83h P Petra BOROVIČKOVÁ 250584 ZLÍN Praha 2601 D 2:37,0 3 Klára KADLČÍKOVÁ 270986 SSUH Znojmo 1106 Ž 2:37,5 4 Magda KUBÍKOVÁ 240887 SSUH Znojmo 1106 Ž 2:37,55 12b1 Jana MICHÁLKOVÁ 220686 VMEZ Šumperk 1706 2:37,7 3 Veronika PRÁŠKOVÁ 85 HOLE Val.Meziříří 0910 D 2:37,8 5b1 Klára JARSKÁ 010389 SSUH Zlín 0610 Ž 2:38,2 5 Magda BRZICOVÁ 86 šBoj Znojmo 1106 2:38,7 4 Zuzana PERŮTKOVÁ 84 GyZL Val.Meziříří 0910 D

1500m

4:40,05 7 Lada BRÁZDILOVÁ 261178 KROM Jablonec 3006 4:55,10h 6 Jitka VACULÍKOVÁ 140484 SSUH Praha 2002 D 5:37,8 1 Uh.Hradiště 0905 5:00,3 3 Iva JURKOVÁ 131166 SSUH Brno 1509 5:06,80 5 Iva MERTOVÁ 121286 ZLÍN Šumperk 1706 Ž 5:16,0 7 Iveta ROZUMOVÁ 140477 SSUH Brno 1509 5:26,7 1 Klára KADLČÍKOVÁ 270986 SSUH Otrokovice 2905 Ž 5:27,0 2 Hana JÁROVÁ 311286 ZLÍN Otrokovice 2905 Ž 5:30,0 3 Jana MICHÁLKOVÁ 220686 VMEZ Otrokovice 2905 Ž 5:30,1 4 Magda KUBÍKOVÁ 240887 SSUH Otrokovice 2905 Ž 5:34,40 10 Lada VANĚČKOVÁ 280862 ZLÍN Šumperk 0206 5:36,53 10 Kateřina LINKOVÁ 290884 ZLÍN Olomouc 0109 D 5:37,64 5 Petra HANULÍKOVÁ 170585 ZLÍN Brno 2209 D 5:49,5 3 Kristýna PIŇOSOVÁ 290886 ZLÍN Otrokovice 2005 Ž 5:53,27 6 Markéta KOUDELKOVÁ 86 CHRO Třinec 1606 Ž

3000m

10:44,7 1 Lada BRÁZDILOVÁ 261178 KROM Šumperk 1509 10:49,8 3 Iva JURKOVÁ 131166 SSUH Olomouc 0209 11:25,7 7 Iveta ROZUMOVÁ 140477 SSUH Olomouc 0209 12:10,62 6 Lada VANĚČKOVÁ 280862 ZLÍN Zlín 1606 13:07,80 7 Zdeňka LEDNICKÁ 151256 ZLÍN Třinec 1905 13:13,2 12 Zdeňka TVRDÁ 100656 CHRO Olomouc 0209 14:00,2 13 Martina DUDOVÁ 78 CHRO Brno 0306

5000m

18:30,5 1 Lada BRÁZDILOVÁ 261178 KROM Olomouc 0109 20:09,3 5 Lada VANĚČKOVÁ 280862 ZLÍN Olomouc 0109 21:17,0 2 Irena KOLÁČKOVÁ OBZL Zlín 2006 21:38,16 4 Zdeňka LEDNICKÁ 151256 ZLÍN Šumperk 0206 23:21,0 4 Anežka JANEČKOVÁ 290547 ZLÍN Zlín 2006 23:38,2 5 Zdeňka TVRDÁ 100656 CHRO Olomouc 0509

10000m

46:10,00 12/50 Anežka JANEČKOVÁ 290547 ZLÍN Brisbane 0907

půlmaraton

1:21:20 4 Dana HAJNÁ 020164 KROM Vyškov 2605 1:36:04 6 Zdeňka LEDNICKÁ 151256 ZLÍN Blansko 1606 1:43:41 5 Zdeňka TVRDÁ 100656 CHRO Hranice 1509 1:48:45 45 Anežka JANEČKOVÁ 290547 ZLÍN Praha 2403 1:51:05 30 Radka ŠENKÝŘOVÁ 020377 Zlín Brno 1407 1:57,18 42 Miluše ŠENKÝŘOVÁ 55 Zlín Brno 1407

maraton

2:43:14 2 Dana HAJNÁ 020164 KROM Košice 0710 2:57:16 1 Lada BRÁZDILOVÁ 261178 KROM Kroměříž 2710 4:12:18 1 Zdeňka TVRDÁ 100656 CHRO Ostrava 2402

100m překážek

(84cm, 13,00-8,50-10,50) e15,35 1b1 Hana SCHOŘOVÁ 270180 ZLÍN Šumperk 0206 e17,53 -0,8 4b3 Kateřina LUKAŠÍKOVÁ 140285 ZLÍN Třinec 1905 D 17,3 3b1 Martina JEŽOVÁ 270585 CHRO Uh.Hradiště 1905 D 17,3 2 Martina VYSTRČILOVÁ 100676 ZLÍN Kutná Hora 0206 18,4 1b2 Barbora BUKSOVÁ 111182 CHRO Brno 1509 J 18,8 2b2 Barbora BLAHOVÁ 181074 SSUH Brno 1509 20,2 D Zuzana VACULOVÁ 120486 OTRO Otrokovice 1410 Ž další elektrické měření 18,33 3 Martina JEŽOVÁ 270585 CHRO Třinec 1606 D 18,98 4 Barbora BUKSOVÁ 111182 CHRO Olomouc 0209 J

100m překážek

(76cm, 13,00-8,50-10,50) e14,58 -0,2 2 Petra BOROVIČKOVÁ 250584 ZLÍN Třinec 2705 e16,27 -2,1 6r3 Kateřina LUKAŠÍKOVÁ 140285 ZLÍN Ostrava 2306 20,7 S Lenka MILOŠOVÁ 050685 ZLÍN Otrokovice 1310

400m překážek

66,5 1 Lada BRÁZDILOVÁ 261178 KROM Šumperk 1509 71,1 2b1 Martina JEŽOVÁ 270585 CHRO Uh.Hradiště 1905 e75,46 4b2 Tereza ŽÁKOVÁ 120583 ZLÍN Zlín 1606 další elektrické měření 71,28 1 Martina JEŽOVÁ 270585 CHRO Třinec 1606

výška

172 1 Petra BOROVIČKOVÁ 250584 ZLÍN Zlín 1606 D 160h 7t Lucie MACHÁČOVÁ 140983 ZLÍN Otrokovice 2501 J 150 15 Šumperk 0206 160 1 Radana GOJIŠOVÁ 240886 ZLÍN Olomouc 1209 Ž 155 V Veronika FLÓROVÁ 290787 ZLÍN Brumov 1005 Ž 155 V Lucie TOMÁNKOVÁ 86 šBrB Zlín 1605 Ž 155 1 Lucie KUCHARČÍKOVÁ 130587 VMEZ Otrokovice 2005 Ž 155 S Pavla VOBROVÁ 240386 OTRO Olomouc 0806 Ž 155 9t Barbora KULÍŠKOVÁ 270483 ZLÍN Zlín 1606 J 155 4 Tereza EISCHMANNOVÁ 140587 ZLÍN Zlín 2508 Ž 154 1 Andrea KUČEROVÁ 210986 ZLÍN Kroměříž 2606 Ž 154 1 Šárka NAKLÁDALOVÁ 280685 KROM Kroměříž 1605 D 152 1 Hana PERNICKÁ 85 HOLE Val.Meziříčí 0910 D 151h 6 Jana BORODÁČOVÁ 211278 ZLÍN Ostrava 2001 151 S Zuzana VACULOVÁ 120986 OTRO Třinec 1105 Ž 150 1 Anna GENŽOVÁ 230285 ZLÍN Zlín 2604 D 150 V Eva MACKOVÁ 86 šBrB Zlín 1605 Ž 150 V Adéla MIKULINCOVÁ 86 SSUH Uh.Hradiště 1705 Ž 145 1 Eva HRUBEŠOVÁ 190886 UHBR Uh.Hradiště 0205 Ž 145 2 Libuše ROMÁNKOVÁ 86 šBOJ Uh.Hradiště 0205 Ž 145 1 Barbora NOVÁKOVÁ 82 OAUH Uh.Hradiště 0905 J 145 3 Barbora MAJÍČKOVÁ 86 SSUH Uh.Hradiště 1505 Ž 145 5 Gabriela JANDÍKOVÁ 190987 VMEZ Uh.Hradiště 1505 Ž 145 6 Kateřina JUŘENOVÁ 85 SSUH Uh.Hradiště 1505 D 145 1 Eliška HONDLOVÁ 170288 UHBR Uh.Hradiště 1605 ŽM 145 V Renata VYBÍRALOVÁ 86 ZLÍN Zlín 1605 Ž 145 V Markéta MAZURKOVÁ 86 šOTR Zlín 1605 Ž 145 2 Kamila BAKALÍKOVÁ šHOL Kroměříž 1605 ? 145 4 Zuzana NOVOTNÁ 070487 SSUH Otrokovice 2905 Ž

tyč

290 4 Michaela VYSTRČILOVÁ 030386 ZLÍN Praha 0607 Ž 220 9 Petra KANTOROVÁ 141186 ZLÍN Zlín 1606 Ž 200 14 Marcela OLEJNÍKOVÁ 170987 ZLÍN Kladno 2909 Ž 158 D Zuzana VACULOVÁ 120986 OTRO Otrokovice 1410 Ž

dálka

553 1 Iveta MAZÁČOVÁ 151286 SSUH Uh.Hradiště 1905 Ž 536h - P Petra BOROVIČKOVÁ 250584 ZLÍN Praha 2601 D 534 3 Olomouc 0109 534 2 Lenka BRÁZDILOVÁ 090182 SSUH Brno 2209 J 520 4 Jana BORODÁČOVÁ 211278 ZLÍN Zlín 1606 519 -2,2 6 Hana SCHOŘOVÁ 270180 ZLÍN Brno 1605 515 3 Erika SMETANOVÁ 86 šBOJ Znojmo 1106 Ž 511 2ž Michaela MAHDALOVÁ 060286 ZLÍN Olomouc 0805 Ž 510h - 2 Lenka ŠVÁBÍKOVÁ 200384 SSUH Olomouc 0601 D 506 1 Uh.Hradiště 2509 506 3 Barbora BUKSOVÁ 111182 CHRO Uh.Hradiště 1905 J 506 1 Zuzana VACULOVÁ 120986 OTRO Otrokovice 2005 Ž 506 9 Monika HRADILOVÁ 150285 KROM Zlín 1606 D 505 1 Zdeňka MUŠÍNSKÁ 140457 ZLÍN Šumperk 0906 502 1 Kateřina LUKAŠÍKOVÁ 140285 ZLÍN Zlín 0404 D 502 3 Pavla VOBROVÁ 240386 OTRO Kroměříž 2606 Ž 501 S Lucie JANOUŠKOVÁ 010787 OTRO Otrokovice 1410 Ž 496 3 Martina VYSTRČILOVÁ 100676 ZLÍN Kutná Hora 0206 495 V Zuzana HLAVICOVÁ 87 šOTR Zlín 1505 Ž 492 10d Pavla DOSTÁLKOVÁ 260685 ZLÍN Třinec 2705 D 492 3 Lenka MILOŠOVÁ 050685 ZLÍN Zlín 2508 D 491 1 Kateřina PAŠIAKOVÁ 250587 ZLÍN Uh.Hradiště 1505 Ž 491 5 Zuzana NOVOTNÁ 070487 SSUH Znojmo 1106 Ž

trojskok

1170 4 Hana SCHOŘOVÁ 270180 ZLÍN Šumperk 0206 1111 7 Monika HRADILOVÁ 150285 KROM Šumperk 0206 D 1106 2 Barbora BUKSOVÁ 111182 CHRO Třinec 1606 J 1079 9 Kateřina LUKAŠÍKOVÁ 140285 ZLÍN Ostrava 0605 D 1058 3 Jana TICHAVSKÁ 300979 SSUH Třinec 1606 986 11 Lenka MILOŠOVÁ 050685 ZLÍN Brno 2209 D 898 2 Pavla KANTOROVÁ 141186 ZLÍN Zlín 1104 Ž

koule 4kg

1088 2 Barbora BLAHOVÁ 181074 SSUH Olomouc 0209 1080 1 Lenka TOMAŠTÍKOVÁ 301182 ZLÍN Zlín 0404 J 1068 1 Lenka BARONOVÁ 050782 MPÍS Hodonín 2804 J 1062 3 Stanislava BUBÍKOVÁ 060271 KROM Brno 1509 1022h 3 Petra BOROVIČKOVÁ 250584 ZLÍN Olomouc 2112 D 987 6 Kateřina PÍCHALOVÁ 200180 KROM Třinec 1606 986 11 Lenka MILOŠOVÁ 050685 ZLÍN Brno 2209 D 915 9 Michaela MEDUNOVÁ 250679 CHRO Třinec 1606 880 12 Jana TICHAVSKÁ 300979 SSUH Brno 0306 868 D Zuzana VACULOVÁ 120986 OTRO Otrokovice 1310 Ž

koule 3kg dorostenky

1215 2 Lenka MILOŠOVÁ 050685 ZLÍN Zlín 2509 1187h P Petra BOROVIČKOVÁ 250584 ZLÍN Praha 2601 1152 S Olomouc 0906 953 5 Eva SLOVÁKOVÁ 85 šVIZ Zlín 2509 934 V Romana BAKLÍKOVÁ 85 šSLČ Zlín 1605 932 7 Sylva ŠTALMACHOVÁ 200884 ZLÍN Zlín 2509 922 1 Lucie MALOTOVÁ 291085 ZLÍN Zlín 0106 914 2 Barbora MAJÍČKOVÁ 85 gyUH Uh.Hradiště 0910 913 6 Šárka NAKLÁDALOVÁ 280685 KROM Kroměříž 1809 912 1 Adéla STAROBOVÁ 85 UHBR Uh.Hradiště 0905 895 13 Lucie MALOTOVÁ 291085 ZLÍN Šumperk 1306

disk

3933 2 Lenka TOMAŠTÍKOVÁ 301182 ZLÍN Zlín 1606 J 3870 1 Lenka BARONOVÁ 050782 MPÍS Brno 1509 J 3695 3 Kateřina PÍCHALOVÁ 200180 KROM Brno 1509 3481 3 Barbora BLAHOVÁ 181074 SSUH Brno 0306 3321 3 Stanislava BUBÍKOVÁ 060271 KROM Olomouc 0209 3265 4 Jitka SIRNÁ 181181 OTRO Zlín 2508 3028 7 Barbora KULÍŠKOVÁ 270483 ZLÍN Zlín 1606 J 2992 1 Romana JANÍČKOVÁ 290383 ZLÍN Zlín 0310 J 2928 8 Hana KOCHOVÁ 200374 MPÍS Brno 1509 2900 7 Michaela MEDUNOVÁ 250679 CHRO Třinec 1606 2888 1 Sylva KOTÍKOVÁ 060886 ZLÍN Zlín 2609 Ž 2678 2 Martina VYSTRČILOVÁ 100676 ZLÍN Kutná Hora 0206 2510 1 Ludmila ANTOŠOVÁ 030556 ZLÍN Šumperk 0906 Ž 2352 10 Iva VYCUDILÍKOVÁ 251186 ZLÍN Kladno 2909 Ž 2305 2 Zuzana VACULOVÁ 120986 OTRO Kroměříž 2606 Ž 2290 3 Kateřina LUKAŠÍKOVÁ 170285 ZLÍN Zlín 0310 D 2280 3 Petra KANTOROVÁ 141186 ZLÍN Zlín 2609 Ž 2273 2 Kateřina OVČÁČKOVÁ 240388 OTRO Zlín 0409 ŽM 2160 6 Petra ŠOŠOLÍKOVÁ 300386 ZLÍN Zlín 0404 Ž 2153 3 Martina JANÝŠKOVÁ 220587 ZLÍN Zlín 0404 Ž

kladivo 4kg

5347 3 Lenka TOMAŠTÍKOVÁ 301182 ZLÍN Praha 1806 J 2990 3 Lenka BARONOVÁ 050782 MPÍS Brno 1509 J 2738 4 Barbora BLAHOVÁ 181074 SSUH Olomouc 0209 2622 V Anna GRÚŇOVÁ 150387 ZLÍN Otrokovice 1310 Ž 2271 5 Hana KOCHOVÁ 200374 MPÍS Brno 1509 2231 15 Barbora KULÍŠKOVÁ 270483 ZLÍN Zlín 1606 J 2194 6 Michaela MEDUNOVÁ 250679 CHRO Třinec 1606 2012 7 Stanislava BUBÍKOVÁ 060271 KROM Brno 1509 1651 7 Jana PUDĚROVÁ 300877 MPÍS Olomouc 0209 1115 9 Jana TICHAVSKÁ 300975 SSUH Třinec 1606

oštěp

3817 4 Erika ZEMANOVÁ 100485 ZLÍN Zlín 1606 D 3620 1 Lenka TOMAŠTÍKOVÁ 301182 ZLÍN Zlín 1704 J 3434 S Petra BOROVIČKOVÁ 250584 ZLÍN Olomouc 0906 D 3395 S Lenka MILOŠOVÁ 050685 ZLÍN Otrokovice 1410 D 3376 4 Jana TICHAVSKÁ 300979 SSUH Brno 0306 J 3365 1 Lenka ZEŤKOVÁ 030688 ZLÍN Olomouc 1209 3084 1 Ludmila ANTOŠOVÁ 030506 ZLÍN Šumperk 0906 3028 4 Lenka BARONOVÁ 050782 MPÍS Uh.Hradiště 1905 J 3006 6 Sylva KOTÍKOVÁ 060886 ZLÍN Kladno 2909 Ž 2876 1 Zuzana VACULOVÁ 120986 OTRO Zlín 0409 Ž 2836 1 Lucie KUCHARČÍKOVÁ 130587 VMEZ Otrokovice 2005 Ž 2708 3 Zuzana NOVOTNÁ 070487 SSUH Olomouc 1209 Ž 2693 10 Hana KOCHOVÁ 200374 MPÍS Brno 0306 2524 3 Věra STAŠKOVÁ 120286 SSUH Uh.Hradiště 1505 Ž 2507 1 Adéla STAROBOVÁ 85 UHBR Uh.Hradiště 0905 D 2320 3 Marie MALOVANÁ 86 SSUH Otrokovice 2905 Ž 2283 3 Magda KUBÍKOVÁ 240887 SSUH Zlín 0409 Ž 2278 S Karolina SCHÜTZOVÁ 250288 OTRO Třinec 1305 ŽM 2240 1 Hana MACHALOVÁ 84 HOLE Uh.Hradiště 0505 D 2233 S Eva CVRKALOVÁ 241275 OTRO Otrokovice 1407 2233 4 Kristýna ŠIMONÍKOVÁ 140986 UHBR Zlín 0409 Ž společně s muži 2505 Barbora BLAHOVÁ 181074 SSUH Brno 0707

sedmiboj dorostenecký

4633 3 Petra BOROVIČKOVÁ 250584 ZLÍN Olomouc 0906 15,21-2,7 166 1152 27,39+0,2 516-0,2 3434 2:42,77 2823 1 Lenka MILOŠOVÁ 050685 ZLÍN Otrokovice 1410 20,7 135 992 30,3 452 3395 3:23,2

4x100m

e51,70 2b1 AK Zlín A Šumperk 0206 Dostálková,Zichová,Schořová,Borodáčová e52,49 3 Slov.Slavia Uh.Hradiště A Třinec 1606 Tichavská,Kutálková,Rozumová,Brázdilová 52,4 1b2 Slov.Slavia Uh.Hradiště B Uh.Hradiště 1905 D Švábíková,Mazáčová,Berková,Fornůsková e58,69 6 Technoplast Chropyně A Třinec 1606 J Buráňová,Koudelková,Buksová,Ježová kombinované sestavy e52,13 1 AK Zlín A Brno 2209 J Lukašíková,BRÁZDILOVÁ,Dostálková,ŠVÁBÍKOVÁ e53,42 2 AK Zlín B Ostrava 0605 J Žáková,Hanulíková,KUTÁLKOVÁ,ŠVÁBÍKOVÁ 53,5 1b1 AK Moravský Písek A Brno 1509 J SVOBODOVÁ,SÝKOROVÁ,BEZÚŠKOVÁ,Řezáčová 55,2 2 AK Zlín C Šumperk 1509 D Kotíková,Eischmannová,Hanulíková,HRADILOVÁ

4x400m

4:17,9 1 Slov.Slavia Uh.Hradiště A Brno 0306 Berková,Švábíková,Kutálková,Rozumová 5:13,7 7 Technoplast Chropyně A Olomouc 0209 Buksová,Buráňová,Řihošková,Tvrdá kombinované sestavy 4:29,46 8b1 AK Zlín A Třinec 1905 Hanulíková,Linková,Lukašíková,BRÁZDILOVÁ 4:32,2 3 AK Moravský Písek A Olomouc 0209 J SÝKOROVÁ,Řezáčová,BEZŮŠKOVÁ,SVOBODOVÁ

60m

e7,67h - 6r2 Erika SUCHOVSKÁ 270767 ZLÍN Chemnitz 0902 e7,77 +1,9 2A Iveta MAZÁČOVÁ 151286 SSUH Praha 0507 Ž e8,00 +1,7 1r2 Kateřina PAŠIAKOVÁ 250587 ZLÍN Praha 0507 Ž e8,17h - 2A Lenka ŠVABÍKOVÁ 200384 SSUH Olomouc 0601 D 8,0 1r2 Michaela MAHDALOVÁ 060286 ZLÍN Otrokovice 2905 Ž e8,33h - 3r5 Jana BORODÁČOVÁ 211278 ZLÍN Bratislava 2801 8,1 1 Monika HRADILOVÁ 150285 KROM Kroměříž 1809 D e8,35 +0,3 3r3 Martina FORNŮSKOVÁ 280487 SSUH Praha 0507 Ž e8,38h - 7C Pavla DOSTÁLKOVÁ 260685 ZLÍN Bratislava 2801 D e8,43 2r1 Petra PROCHÁZKOVÁ 111187 ZLÍN Třinec 2309 Ž další elektrické měření 8,28 1 Michaela MAHDALOVÁ 060286 ZLÍN Praha 1806 Ž

150m

e19,33 2b1 Iveta MAZÁČOVÁ 151286 SSUH Šumperk 1706 Ž e19,52 +0,5 4b1 Kateřina PAŠIAKOVÁ 250587 ZLÍN Třinec 2309 Ž 19,3 1b1 Veronika BERKOVÁ 080587 SSUH Kroměříž 2606 Ž e19,90 +0,5 6b1 Veronika ZICHOVÁ 250686 ZLÍN Třinec 2309 Ž e20,07 +1,5 S Zuzana VACULOVÁ 120986 OTRO Třinec 1205 Ž e20,60 1b7 Petra PROCHÁZKOVÁ 111187 ZLÍN Šumperk 1706 Ž e20,69 1b5 Kristýna KOKOJANOVÁ 230487 SSUH Šumperk 1706 Ž e20,82 S Pavla VOBROVÁ 240386 OTRO Olomouc 0806 Ž 20,6 1b2 Martina FORNŮSKOVÁ 280487 SSUH Otrokovice 2905 Ž 20,7 2b1 Michaela MAHDALOVÁ 060286 ZLÍN Uh.Hradiště 1505 Ž další elektrické měření 20,41h - 3b3 Veronika BERKOVÁ 080587 SSUH Jablonec 1702 Ž/

300m

e41,44 1B Veronika BERKOVÁ 080587 SSUH Praha 0607 Ž e41,77 3b1 Veronika ZICHOVÁ 250686 ZLÍN Šumperk 1706 Ž e43,80 3b2 Lada BRÁZDILOVÁ 261178 KROM Olomouc 2208 e45,29 2b4 Linda PUKOVCOVÁ 240986 SSUH Šumperk 1706 Ž 45,3 2b1 Zuzana VACULOVÁ 120986 OTRO Kroměříž 2606 Ž

600m

1:48,89 4b1 Hana KOLÁČKOVÁ 87 ZLÍN Šumperk 1306 Ž 1:52,0 V Zuzana MIKULÍKOVÁ 010789 ZLÍN Zlín 1505 ŽM 1:52,3 V Barbora VÝVODOVÁ 88 DŘZL Zlín 1505 ŽM 1:53,1 V Monika HOLÍKOVÁ 88 DŘZL Zlín 1505 ŽM 1:53,1 V Monika GORECKÁ 88 šSlč Zlín 1505 ŽM 1:53,5 V Klára JARSKÁ 010389 SSUH Uh.Hradiště 2405 ŽM 1:54,7 V Hana VĚRNÁ 88 SSUH Znojmo 1106 ŽM 1:55,14 5b2 Eva FIŠEROVÁ 87 ZLÍN Šumperk 1306 Ž

1000m

2:51,1 1 Eva BRÁZDILOVÁ 261178 KROM Zlín 2508 3:12,06 3 Veronika BERKOVÁ 080587 SSUH Olomouc 0805 Ž 3:19,0 7 Silvia KUTÁLKOVÁ 030784 SSUH Zlín 2508 D 3:21,5 8 Iveta ROZUMOVÁ 140777 SSUH Zlín 2508 3:22,68 7 Eliška BŘEZÍKOVÁ 120187 ZLÍN Olomouc 0805 Ž 3:33,3 10 Petra HANULÍKOVÁ 170585 ZLÍN Zlín 2508 D

1 míle

4:59,8 1 Lada BRÁZDILOVÁ 261178 KROM Olomouc 2208

hodinovka

15587 1 Dana HAJNÁ 020164 KROM Karviná 1605

20km silnice

1:21:40 1 Jana PAŠTĚKOVÁ 75 TKZL Bělkovice 07 1:38:10 Zdeňka LEDNICKÁ 151256 ZLÍN Bělkovice 07

25km silnice

1:37:40 2 Dana HAJNÁ 020164 KROM Žebrák 1208 2:06:15 4 Zdeňka LEDNICKÁ 151256 ZLÍN Brno 0809

200m překážek

e30,31 1b1 Kateřina PAŠIAKOVÁ 250587 ZLÍN Šumperk 1706 Ž e30,39 -0,8 1r2 Michaela MAHDALOVÁ 060286 ZLÍN Praha 0607 Ž 31,2 1b3 Veronika BERKOVÁ 080587 SSUH Kroměříž 2606 Ž e31,52 -0,8 4r2 Kristýna KOKOJANOVÁ 230487 SSUH Praha 0607 Ž 31,6 1b1 Iveta MAZÁČOVÁ 151286 SSUH Kroměříž 2606 Ž e32,23 5b1 Zuzana VACULOVÁ 120986 OTRO Šumperk 1706 Ž e34,23 +1,2 1b3 Markéta OLEJNÍKOVÁ 170987 ZLÍN Třinec 2309 Ž 34,2 2b1 Pavla VOBROVÁ 240386 OTRO Otrokovice 2005 Ž 34,9 2b2 Eliška BŘEZÍKOVÁ 120187 ZLÍN Kroměříž 2606 Ž 35,0 3b1 Miroslava MATYÁŠOVÁ 181186 UHBR Otrokovice 2005 Ž

2000m překážek

9:27.09 7/50 Anežka JANEČKOVÁ 290547 ZLÍN Brisbane 1407

břemeno

1465 3 Lenka TOMAŠTÍKOVÁ 301182 ZLÍN Pardubice 0403 společně s muži 786 - Barbora BLAHOVÁ 181074 SSUH Brno 0707

sprinterský trojboj

(60-100-200 m) 1733 3 Monika HRADILOVÁ 150285 KROM Olomouc 1508 D 8,73 14,36 29,10 1446 4 Petra VAĎUROVÁ 210688 SSUH Olomouc 1508 Ž 9,18 14,30 30,62 1420 5 Žaneta VALSOVÁ 260588 SSUH Olomouc 1508 Ž 9,17 14,93 30,77 1405 6 Petra DUBČÁKOVÁ 180288 SSUH Olomouc 1508 Ž 9,17 15,11 30,61

vrhačský trojboj/čtyřboj/pětiboj

1661/2614 1 Lenka TOMAŠTÍKOVÁ 301182 ZLÍN Otrokovice 1310 959 3681 3467 5092 735/1147 2 Anna GRÚŇOVÁ 150387 ZLÍN Otrokovice 1310 613 1978 1414 2622 společně s muži 1480/1896/2286 Barbora BLAHOVÁ 181074 SSUH Brno 0707 1029 3455 2505 2643 786

desetiboj

(koule 4kg,100m př. 84cm) 2556 3 Zuzana VACULOVÁ 120986 OTRO Otrokovice 1410 Ž 13,5 493 868 140 68,8 20,2 1908 158 2602 7:00,2

400-300-200-100m

2:30,0 1 Slov.Slavia Uh.Hradiště Uh.Hradiště 0505 Švábíková,Kutálková,Kaláčová,Bartošová 2:36,2 2 Slov.Slavia Uh.Hradiště Uh.Hradiště 0505 Berková,Vařáková,Kokojanová,Fornůsková kombinované sestavy 2:29,0 1 AK Zlín Šumperk 0909 HRADILOVÁ,BRÁZDILOVÁ,KUTÁLKOVÁ,ŠVÁBÍKOVÁ 2:35,6 2 SPŠ MV Holešov Val.Meziříčí 0910 Čajková,Bajková,Pernická,Frgalová 2:42,2 3 Gymnázium Val.Meziříčí Val.Meziříčí 0910 Mikuláštíková,Goláňová,Palátová,Proňková

3000m chůze dráha

20:40,85 8 Kristýna PIŇOSOVÁ 290886 ZLÍN Kladno 2909 Ž 25:44,08 19 Iva VYCUDILÍKOVÁ 251186 ZLÍN Kladno 2909 Ž

ŽÁKYNĚ STARŠÍ

60m

e7,77 +1,9 2A Iveta MAZÁČOVÁ 151286 SSUH Praha 0507 e8,00 +1,7 1r2 Kateřina PAŠIAKOVÁ 250587 ZLÍN Praha 0507 8,0 1r2 Michaela MAHDALOVÁ 060286 ZLÍN Otrokovice 2905 e8,35 +1,3 3r3 Martina FORNŮSKOVÁ 280487 SSUH Praha 0507 e8,43 2r1 Petra PROCHÁZKOVÁ 111187 ZLÍN Třinec 2309 e8,46 2b2 Veronika ZICHOVÁ 250686 ZLÍN Šumperk 1306 8,3 2 Erika SMETANOVÁ 86 šBoj Uh.Hradiště 0205 8,3 3r2 Miroslava MATYÁŠOVÁ 181186 UHBR Otrokovice 2905 8,3 1r4 Linda PUKOVCOVÁ 240986 SSUH Otrokovice 2905 e8,56 4r2 Radana GOJIŠOVÁ 140587 ZLÍN Kladno 2909 další elektrické měření 8,28 1 Michaela MAHDALOVÁ 060286 ZLÍN Praha 1806

150m

e19,33 2b1 Iveta MAZÁČOVÁ 151286 SSUH Šumperk 1706 e19,52 +0,5 4b1 Kateřina PAŠIAKOVÁ 250587 ZLÍN Třinec 2309 19,3 1b1 Veronika BERKOVÁ 080587 SSUH Kroměříž 2606 e19,90 +0,5 6b1 Veronika ZICHOVÁ 250686 ZLÍN Třinec 2309 e20,07 +1,5 S Zuzana VACULOVÁ 120986 OTRO Třinec 1205 e20,60 1b7 Petra PROCHÁZKOVÁ 111187 ZLÍN Šumperk 1706 e20,69 1b5 Kristýna KOKOJANOVÁ 230487 SSUH Šumperk 1706 e20,82 0,0 S Pavla VOBROVÁ 240386 OTRO Olomouc 0806 20,6 1b2 Martina FORNŮSKOVÁ 280487 SSUH Otrokovice 2905 20,7 2b1 Michaela MAHDALOVÁ 060286 ZLÍN Uh.Hradiště 1505 další elektrické měření 20,41h - 3b3 Veronika BERKOVÁ 080587 SSUH Jablonec 1702

300m

e41,44 1B Veronika BERKOVÁ 080587 SSUH Praha 0607 e41,77 3b1 Veronika ZICHOVÁ 250686 ZLÍN Šumperk 1706 e45,29 2b4 Linda PUKOVCOVÁ 240986 SSUH Šumperk 1706 45,3 2b1 Zuzana VACULOVÁ 120986 OTRO Kroměříž 2606 46,4 3b3 Eliška BŘEZÍKOVÁ 120187 ZLÍN Uh.Hradiště 1505 46,7 2b1 Petra VAŘÁKOVÁ 150487 SSUH Otrokovice 2905 47,0 3b1 Lucie JANOUŠKOVÁ 010787 OTRO Otrokovice 2905 47,2 2 Blanka BRZICOVÁ 86 šBOJ Uh.Hradiště 0205 47,5 2b2 Kateřina STAŇKOVÁ 170986 OTRO Otrokovice 2905 47,7 2b2 Klára OSTRČILÍKOVÁ 150487 OTRO Kroměříž 2606

800m

2:23,5 1 Veronika BERKOVÁ 080587 SSUH Uh.Hradiště 2405 2:28,90 3 Veronika ZICHOVÁ 250686 ZLÍN Třinec 2309 2:29,90 1b2 Adéla ŠOSOVÁ 86 šZLÍ Šumperk 1306 2:30,29 7 Iva MERTOVÁ 121286 ZLÍN Ostrava 0605 2:34,38 4b1 Eliška BŘEZÍKOVÁ 120187 ZLÍN Šumperk 1306 2:37,0 3 Klára KADLČÍKOVÁ 270986 SSUH Znojmo 1106 2:37,5 4 Magda KUBÍKOVÁ 240887 SSUH Znojmo 1106 2:37,55 12b1 Jana MICHÁLKOVÁ 220686 VMEZ Šumperk 1706 2:38,2 5 Magda BRZICOVÁ 86 šBOJ Znojmo 1106 2:38,9 V Gabriela LEDNICKÁ 86 šVIZ Uh.Hradiště 1505

1500m

5:06,80 5 Iva MERTOVÁ 121286 ZLÍN Šumperk 1706 5:26,7 1 Klára KADLČÍKOVÁ 270986 SSUH Otrokovice 2905 5:27,0 2 Hana JÁROVÁ 311286 ZLÍN Otrokovice 2905 5:30,0 3 Jana MICHÁLKOVÁ 220686 VMEZ Otrokovice 2905 5:30,1 4 Magda KUBÍKOVÁ 240887 SSUH Otrokovice 2905 5:49,5 3 Kristýna PIŇOSOVÁ 290886 ZLÍN Otrokovice 2005 6:15,8 4 Irena ŠTEFKOVÁ 101287 OTRO Otrokovice 2005 6:36,47 4 Petra KANTOROVÁ 141186 ZLÍN Olomouc 1209

100m překážek

(76cm 13,00-8,20-13,20) e15,08 +1,5 1r2 Veronika BERKOVÁ 080587 SSUH Praha 0507 e15,56 1r3 Michaela MAHDALOVÁ 060286 ZLÍN Šumperk 1706 e15,76 +1,2 S Zuzana VACULOVÁ 120986 OTRO Třinec 1205 15,8 1b5 Iveta MAZÁČOVÁ 151286 SSUH Otrokovice 2905 e16,30 -0,2 2b1 Andrea KUČEROVÁ 250986 ZLÍN Olomouc 0805 16,3 1b1 Pavla VOBROVÁ 240386 OTRO Otrokovice 2905 16,5 2b1 Kateřina PAŠIAKOVÁ 250587 ZLÍN Otrokovice 2905 e17,28 2r5 Kristýna KOKOJANOVÁ 230487 SSUH Šumperk 1706 e17,38 +0,5 1b3 Markéta OLEJNÍKOVÁ 170987 ZLÍN Třinec 2309 17,2 3b1 Lucie JANOUŠKOVÁ 010787 OTRO Otrokovice 2005 další elektrické měření e16,58 4r3 Pavla VOBROVÁ 240386 OTRO Šumperk 1706

200m překážek

e30,31 1b1 Kateřina PAŠIAKOVÁ 250587 ZLÍN Šumperk 1706 e30,39 -0,8 1r2 Michaela MAHDALOVÁ 060286 ZLÍN Praha 0607 31,2 1b3 Veronika BERKOVÁ 080587 SSUH Kroměříž 2606 e31,52 -0,8 4r2 Kristýna KOKOJANOVÁ 230487 SSUH Praha 0607 31,6 1b1 Iveta MAZÁČOVÁ 151286 SSUH Kroměříž 2606 e32,23 5b1 Zuzana VACULOVÁ 120986 OTRO Šumperk 1706 e34,23 +1,2 1b3 Markéta OLEJNÍKOVÁ 170987 ZLÍN Třinec 2309 34,2 2b1 Pavla VOBROVÁ 240386 OTRO Otrokovice 2005 34,9 2b2 Eliška BŘEZÍKOVÁ 120187 ZLÍN Kroměříž 2606 35,0 3b1 Miroslava MATYÁŠOVÁ 181186 UHBR Otrokovice 2005

výška

160 1ž Radana GOJIŠOVÁ 240886 ZLÍN Olomouc 1209 155 V Veronika FLÓROVÁ 290787 ZLÍN Brumov 1005 155 V Lucie TOMÁNKOVÁ 86 šBrB Zlín 1605 155 1 Lucie KUCHARČÍKOVÁ 130587 VMEZ Otrokovice 2005 155 S Pavla VOBROVÁ 240386 OTRO Olomouc 0906 155 4 Tereza EISCHMANNOVÁ 140587 ZLÍN Zlín 2508 154 1 Andrea KUČEROVÁ 210986 ZLÍN Kroměříž 2606 151 S Zuzana VACULOVÁ 120986 OTRO Třinec 1105 150 V Eva MACKOVÁ 86 šBrB Zlín 1605 150 V Adéla MIKULINCOVÁ 86 SSUH Uh.Hradiště 1705

tyč

290 4 Michaela VYSTRČILOVÁ 030386 ZLÍN Praha 0507 220 9 Petra KANTOROVÁ 141186 ZLÍN Zlín 1606 200 14 Marcela OLEJNÍKOVÁ 170987 ZLÍN Kladno 2909 158 D Zuzana VACULOVÁ 120986 OTRO Otrokovice 1410

dálka

553 1 Iveta MAZÁČOVÁ 151286 SSUH Uh.Hradiště 1905 515 3 Erika SMETANOVÁ 86 šBOJ Znojmo 1106 511 2ž Michaela MAHDALOVÁ 060286 ZLÍN Olomouc 0805 506 1 Zuzana VACULOVÁ 120986 OTRO Otrokovice 2005 502 3 Pavla VOBROVÁ 240386 OTRO Kroměříž 2606 501 S Lucie JANOUŠKOVÁ 010787 OTRO Otrokovice 1410 495 V Zuzana HLAVICOVÁ 87 šOTR Zlín 1505 491 1 Kateřina PAŠIAKOVÁ 250587 ZLÍN Uh.Hradiště 1505 491 5 Zuzana NOVOTNÁ 070487 SSUH Znojmo 1106 487 6 Martina FORNŮSKOVÁ 280487 SSUH Znojmo 1106

koule 3kg

1071 1 Zuzana VACULOVÁ 120986 OTRO Olomouc 0805 1057 1 Markéta GOLÁŇOVÁ 090386 VMEZ Otrokovice 2905 1038 1 Sylva KOTÍKOVÁ 060886 ZLÍN Otrokovice 2005 1012 V Zuzana ONDRÁŠOVÁ 86 šOTR Zlín 1605 984 6 Iva VYCUDILÍKOVÁ 251186 ZLÍN Šumperk 1306 974 1 Barbora MAJÍČKOVÁ 86 SSUH Uh.Hradiště 1905 957 2 Silvie ČERVENKOVÁ 070286 SSUH Kroměříž 2606 950 3 Lucie RUMÁNKOVÁ 86 šBOJ Znojmo 1106 949 6 Monika BALUŠKOVÁ 86 šOTR Zlín 2509 939 4 Lucie KUCHARČÍKOVÁ 130587 VMEZ Kroměříž 2606

disk

2888 1 Sylva KOTÍKOVÁ 060886 ZLÍN Zlín 2609 2352 10 Iva VYCUDILÍKOVÁ 251186 ZLÍN Kladno 2909 2305 2 Zuzana VACULOVÁ 120986 OTRO Kroměříž 2606 2280 3 Petra KANTOROVÁ 141186 ZLÍN Zlín 2609 2273 2 Kateřina OVČÁČKOVÁ 240388 OTRO Zlín 0409 M 2160 6 Petra ŠOŠOLÍKOVÁ 300386 ZLÍN Zlín 0404 2153 3 Martina JANÝŠKOVÁ 220587 ZLÍN Zlín 0404 2051 3 Eva GLÜCKOVÁ 010786 ZLÍN Uh.Hradiště 1505 1971 5 Věra STAŠKOVÁ 120286 SSUH Uh.Hradiště 1505 1948 10 Elena SERDJUKOVÁ 221086 MPÍS Třinec 1606

kladivo 3kg

3177 1 Anna GRÚŇOVÁ 150387 ZLÍN Zlín 0810 2857 3 Petra ŠOŠOLÍKOVÁ 300386 ZLÍN Šumperk 1706 2514 4 Jana MINAŘÍKOVÁ 220187 ZLÍN Šumperk 1706 2507 5 Martina JANÝŠKOVÁ 220587 ZLÍN Šumperk 1706 2360 3 Zuzana BITTNEROVÁ 250886 OTRO Šumperk 1706 2145 11 Iva VYCUDILÍKOVÁ 251186 ZLÍN Třinec 2309 1780 5 Kateřina OVČÁČKOVÁ 240388 OTRO Šumperk 1706 M 1583 13 Michaela VYSTRČILOVÁ 030386 ZLÍN Třinec 2309

oštěp

3365 1 Lenka ZEŤKOVÁ 030688 ZLÍN Olomouc 1209 M 3006 6 Sylva KOTÍKOVÁ 060886 ZLÍN Kladno 2909 2876 1 Zuzana VACULOVÁ 120986 OTRO Zlín 0409 2836 1 Lucie KUCHARČÍKOVÁ 130587 VMEZ Otrokovice 2005 2708 3 Zuzana NOVOTNÁ 070487 SSUH Olomouc 1209 2524 3 Věra STAŠKOVÁ 120286 SSUH Uh.Hradiště 1505 2320 3 Marie MALOVANÁ 86 SSUH Otrokovice 2905 2283 3 Magda KUBÍKOVÁ 240887 SSUH Zlín 0409 2278 S Karolina SCHÜTZOVÁ 250288 OTRO Třinec 1306 M 2233 4 Kristýna ŠIMONÍKOVÁ 140986 UHBR Zlín 0409

sedmiboj

e4092 3 Zuzana VACULOVÁ 120986 OTRO Třinec 1305 15,76+1,1 145 1023 20,07+1,5 503+0,2 2789 2:49,91 e3852 16 Pavla VOBROVÁ 240386 OTRO Olomouc 0906 16,71-2,7 155 931 20,82 0,0 494+1,5 1929 2:41,27 3463 2 Andrea KUČEROVÁ 250986 ZLÍN Otrokovice 1410 17,0 150 890 20,9 444 1760 2:45,7 e3274 22 Lucie KUCHARČÍKOVÁ 130587 VMEZ Olomouc 0906 18,30-2,7 152 914 21,54+1,2 467+1,7 2032 3:04,25 3228 3 Karolina SCHÜTZOVÁ 250288 OTRO Otrokovice 1410 M 18,5 144 821 21,1 456 2246 2:52,6 3178 4 Kateřina OVČÁČKOVÁ 240388 OTRO Otrokovice 1410 M 17,6 138 950 21,6 459 1742 2:54,4 3173 5 Lucie JANOUŠKOVÁ 010787 OTRO Otrokovice 1410 17,8 144 950 21,6 459 1742 2:54,4 2714 6 Tereza ČECHOVÁ 241287 ZLÍN Otrokovice 1410 18,1 120 742 22,7 432 1695 2:46,3 2705 7 Markéta OLEJNÍKOVÁ 170987 ZLÍN Otrokovice 1410 17,4 120 863 21,9 392 1543 2:57,6 2566 8 Petra PROCHÁZKOVÁ 111187 ZLÍN Otrokovice 1410 20,5 130 607 20,5 394 1360 2:38,4

4x60m

e30,34 3b2 Slov.Slavia Uh.Hradiště A Praha 0507 Fornůsková,Berková,Kokojanová,Mazáčová e30,49 1b1 AK Zlín A Praha 0507 Kučerová,Pašiaková,Zichová,Mahdalová 32,2 1b2 Slov.Slavia Uh.Hradiště B Uh.Hradiště 1505 Kokojanová,Vařáková,Kubíková,Kadlčíková 32,5 2b1 ZŠ Bojkovice A Znojmo 1106 Smetanová N.,Lahutová,Smetanová E.,Brzicová 32,9 1b3 AK Zlín B Šumperk 1306 Kantorová,Járová,Florová,Toufarová e33,38 3b2 AK Zlín C Třinec 2309 Procházková,Olejníková,Eischmannová,Gojišová 33,3 3b1 Jiskra Otrokovice A Uh.Hradiště 1505 Ovčáčková,Ostrčilíková,Schützová,Janoušková 33,3 V Dřevnická Zlín A Zlín 1605 Millerová,Polášková,Pečeňová,Kalužíková e33,53 5b1 AK Zlín D Třinec 2309 Kučerová,Březíková,Žůrková,Baranová e33,57 2b4 AK Zlín E Kladno 2909 Žůrková,Pokorná,Eischmannová,Zeťková

3x300m

2:14,3 1b1 AK Zlín A Otrokovice 2905 Pašiaková,Mertová,Zichová 2:17,0 2b1 Jiskra Otrokovice A Otrokovice 2905 Schützová,Vaculová,Vobrová 2:21,3 1b2 AK Zlín B Otrokovice 2905 Březíková,Strážnická,Procházková 2:22,3 3b1 Slov.Slavia Uh.Hradiště A Otrokovice 2905 Vařáková,Pukovcová,Polášková 2:23,6 1b3 AK Zlín C Otrokovice 2905 Vystrčilová,Žůrková,Pokorná 2:26,2 2b3 Slov.Slavia Uh.Hradiště B Otrokovice 2905 Guryčová,Malovaná,Novotná 2:27,9 2 Jiskra Otrokovice B Otrokovice 2005 Janoušková,Ostrčilíková,Staňková 2:31,7 3b2 AK Kroměříž A Otrokovice 2905 Rudolfová,Kavečková,Melicharová 2:33,42 4 AK Zlín D Olomouc 1209 Olejníková,Čechová,Piňosová 2:33,7 1b4 Jiskra Otrokovice C Otrokovice 2905 Bittnerová,Davidová,Ovčáčková

400-300-200-100m

2:36,2 2 Slov.Slavia Uh.Hradiště Uh.Hradiště 0505 Berková,Vařáková,Kokojanová,Fornůsková

3000m chůze dráha

20:40,85 8 Kristýna PIŇOSOVÁ 290886 ZLÍN Kladno 2909 25:44,08 19 Iva VYCUDILÍKOVÁ 251186 ZLÍN Kladno 2909

100m

12,2 2r4 Veronika BERKOVÁ 080587 SSUH Brno 0306 12,4 1A Iveta MAZÁČOVÁ 151286 SSUH Uh.Hradiště 1905 13,3 4r2 Kristýna KOKOJANOVÁ 230487 SSUH Brno 0306 13,3 4b1 Kateřina PAŠIAKOVÁ 250587 ZLÍN Zlín 2508 13,4 5r3 Linda PUKOVCOVÁ 240986 SSUH Brno 0306 e13,73 5r2 Martina FORNŮSKOVÁ 280487 SSUH Olomouc 0209 13,5 D Zuzana VACULOVÁ 170986 OTRO Otrokovice 1310 další elektrické měření 12,97 2r3 Iveta MAZÁČOVÁ 151286 SSUH Olomouc 0209

200m

26,2 3b1 Veronika BERKOVÁ 080587 SSUH Brno 0306 e27,16 3b3 Kateřina PAŠIAKOVÁ 250587 ZLÍN Olomouc 0109 e27,32 2b2 Veronika ZICHOVÁ 250686 ZLÍN Olomouc 0109 28,7 6b3 Linda PUKOVCOVÁ 240986 SSUH Brno 0306 29,0 2 Zuzana VACULOVÁ 120986 OTRO Uh.Hradiště 0505 29,2 3 Pavla VOBROVÁ 240386 OTRO Uh.Hradiště 0505 29,2 3b4 Petra VAŘÁKOVÁ 150487 SSUH Brno 0306 29,2 4b4 Kristýna KOKOJANOVÁ 230487 SSUH Brno 0306

400m

e60,10 1b3 Veronika ZICHOVÁ 250686 ZLÍN Šumperk 0206 e61,51 2b1 Veronika BERKOVÁ 080587 SSUH Olomouc 0209 68,8 D Zuzana VACULOVÁ 170986 OTRO Otrokovice 1310

600m

1:48,89 4b1 Hana KOLÁČKOVÁ 87 šZLÍ Šumperk 1306 1:55,14 5b2 Eva FIŠEROVÁ 87 šZLÍ Šumperk 1306 1:58,9 V Nikola POKORNÁ 101087 ZLÍN Brumov 0905

1000m

3:12,06 3 Veronika BERKOVÁ 080587 SSUH Olomouc 0805 3:22,68 7 Eliška BŘEZÍKOVÁ 120187 ZLÍN Olomouc 0805 3:47,3h 9 Magda KUBÍKOVÁ 240887 SSUH Olomouc 0601 3:48,3h 10 Petra VAŘÁKOVÁ 150487 SSUH Olomouc 0601

100m překážek

(84cm, 13,00-8,50-10,50) 20,2 D Zuzana VACULOVÁ 120486 OTRO Otrokovice 1410

trojskok

898 2 Petra KANTOROVÁ 141186 ZLÍN Zlín 1104

koule 4kg

868 D Zuzana VACULOVÁ 170986 OTRO Otrokovice 1310

kladivo 4kg

2622 V Anna GRÚŇOVÁ 150387 ZLÍN Otrokovice 1310

vrhačský trojboj/čtyřboj

735/1147 2 Anna GRÚŇOVÁ 150387 ZLÍN Otrokovice 1310 613 1978 1414 2622

desetiboj (koule 4kg,1O0m př. 84cm)

2556 3 Zuzana VACULOVÁ 120986 OTRO Otrokovice 1410 13,5 493 868 140 68,8 20,2 1908 158 2602 7:00,2

ŽÁKYNĚ MLADŠÍ

60m

8,4 V Monika GORECKÁ 88 šSLČ Zlín 1505 8,4 1r1 Iveta KAVEČKOVÁ 090788 KROM Kroměříž 2606 8,4 1r2 Klára JARSKÁ 010389 SSUH Zlín 2706 8,4 1r1 Kristýna HOLÍKOVÁ 050288 VMEZ Otrokovice 2609 8,5 1 Monika HOLÍKOVÁ 88 DŘZL Otrokovice 2005 8,5 3r3 Kateřina OVČÁČKOVÁ 240388 OTRO Otrokovice 2905 8,5 1B Karolina SCHÜTZOVÁ 250288 OTRO Kroměříž 2606 8,5 3A Petra DUBČÁKOVÁ 180288 SSUH Otrokovice 2609 e8,83 5r5 Lucie PUPÍKOVÁ 110388 VMEZ Šumperk 1706 8,6 1r6 Karolina SCHÜTZOVÁ 250288 OTRO Otrokovice 2905 8,6 1B Zuzana KLEMENTOVÁ 90 SSUH Otrokovice 0606 8,6 1r Barbora VÝVODOVÁ 230388 ZLÍN Otrokovice 2609 další elektrické měření 8,78 3r5 Petra DUBČÁKOVÁ 180288 SSUH Šumperk 1706 8,80 4r5 Kristýna HOLÍKOVÁ 88 VMEZ Šumperk 1706 s větrem e8,78 +2,5 5r1 Karolina SCHÜTZOVÁ 250288 OTRO Olomouc 0805

150m

e20,96 5b6 Karolina SCHÜTZOVÁ 250288 OTRO Šumperk 1706 20,8 1b6 Klára JARSKÁ 010389 SSUH Zlín 0610 20,9 1b2 Zuzana KLEMENTOVÁ 90 SSUH Zlín 0610 21,0 1b1 Lucie PUPÍKOVÁ 110388 VMEZ Otrokovice 0606 21,0 4b1 Iveta KAVEČKOVÁ 090788 KROM Kroměříž 2606 e21,32 4b7 Žaneta VALSOVÁ 260588 SSUH Šumperk 1706 e21,48 3b8 Kristýna HOLÍKOVÁ 050288 VMEZ Šumperk 1706 21,6 1b1 Barbora VÝVODOVÁ 230388 ZLÍN Uh.Hradiště 1605 21,6 S Kateřina OVČÁČKOVÁ 240388 OTRO Otrokovice 1310 21,7 1b2 Žaneta ZELENÁ 88 SSUH Otrokovice 0606 další elektrické měření 21,26 1b8 Lucie PUPÍKOVÁ 110388 VMEZ Šumperk 1706 e21,79 6b7 Zuzana KLEMENTOVÁ 90 SSUH Šumperk 1706

300m

46,6 1b1 Barbora VÝVODOVÁ 230388 ZLÍN Zlín 2706 46,7 2b1 Monika HOLÍKOVÁ 050288 DŘZL Otrokovice 2005 46,8 2b1 Petra DUBČÁKOVÁ 180288 SSUH Zlín 0610 48,2 2b1 Lenka JURČOVÁ 89 UHBR Otrokovice 0606 49,2 1b4 Hana VĚRNÁ 89 SSUH Otrokovice 0606 49,4 1b3 Veronika CÍCHOVÁ 110288 ZLÍN Uh.Hradiště 1605 49,5 2b2 Veronika BUKVICOVÁ 230488 SSUH Zlín 0610 49,6 3b1 Kristýna HOLÍKOVÁ 88 VMEZ Uh.Hradiště 1605 50,2 1r1 Natálie BUKVICOVÁ 230488 SSUH Otrokovice 2609 další elektrické měření 48,10 3b8 Petra DUBČÁKOVÁ 180288 SSUH Šumperk 1706

800m

2:37,8 5b1 Klára JARSKÁ 010388 SSUH Zlín 0610 2:42,46 6b3 Veronika BUKVICOVÁ 230488 SSUH Šumperk 1706 2:42,5 2 Markéta DOBEŠOVÁ 290288 VMEZ Otrokovice 0606 2:46,0 2 Petra JENYŠOVÁ 270991 OTRO Otrokovice 2005 2:46,6 12 Monika KRČOVÁ 88 šBOJ Znojmo 1106 2:47,6 2 Veronika VLASATÍKOVÁ 270888 SSUH Uh.Hradiště 0205 2:48,0 13b1 Magda KONVIČNÁ 90 VMEZ Zlín 0610 2:49,0 4b2 Hana VĚRNÁ 89 SSUH Zlín 0610 2:49,3 5 Lenka JURČOVÁ 88 šUHR Uh.Hradiště 0205 2:50,4 3 Vendula VÁVROVÁ 90 SSUH Uh.Hradiště 1605

60m překážek

(76/7,70) 10,0 1b2 Žaneta VALSOVÁ 260588 SSUH Otrokovice 2609 10,4 1b3 Darina BÁRTKOVÁ 220288 UHBR Otrokovice 2609 10,6 3b2 Petra VAĎUROVÁ 210688 SSUH Zlín 0610 11,0 5b2 Petra HELEŠICOVÁ 060288 VMEZ Zlín 0610 11,2 1b2 Petra DUBČÁKOVÁ 180288 SSUH Zlín 0610 11,3 2b1 Kateřina OVČÁČKOVÁ 240388 OTRO Otrokovice 2005 11,5 1b6 Alena MIŠKAŘÍKOVÁ 040388 UHBR Otrokovice 0606 11,9 4b1 Vendula DIVOKÁ 200888 UHBR Otrokovice 2005 11,9 P Kateřina ZAPLETALOVÁ 88 OTRO Otrokovice 1210 12,0 2b1 Romana KOKRDOVÁ 020290 ZLÍN Zlín 2706 12,0 S Zuzana JENYŠOVÁ 160490 OTRO Otrokovice 1210 12,0 P Zuzana OVČÁČKOVÁ 140490 OTRO Otrokovice 1210

výška

150 1 Eliška HONDLOVÁ 170288 UHBR Uh.Hradiště 0205 144 1 Darina BÁRTKOVÁ 200288 UHBR Zlín 2706 144 2 Zuzana TOMÁŠOVÁ 040388 ZLÍN Zlín 2706 144 S Karolina SCHÜTZOVÁ 250288 OTRO Otrokovice 1310 143h 2 Petra HELEŠICOVÁ 0602 88 VMEZ Val.Meziříčí 0303 140 2 Veronika HUBÁČKOVÁ 88 šKUN Uh.Hradiště 0205 138 V Lucie MERTOVÁ 88 šLUH Zlín 1505 138 S Kateřina OVČÁČKOVÁ 240388 OTRO Otrokovice 1310 135h 3 Lenka LAŠÁKOVÁ 060489 VMEZ Val.Meziříčí 0303 135 2 Uh.Hradiště 1605 135 4 Nikola SMETANOVÁ 88 šBOJ Uh.Hradiště 0205 135 V Kristýna STRACHOTOVÁ 030388 ZLÍN Zlín 1505 135 2 Petra VAĎUROVÁ 210688 SSUH Otrokovice 2005 135 3 Petra ANJELOVÁ 89 SSUH Zlín 2706

dálka

470 1 Karolina SCHÜTZOVÁ 250288 OTRO Otrokovice 2005 470 7 Dana LAHUTOVÁ 88 šBOJ Znojmo 1106 463 3 Žaneta VALSOVÁ 260588 SSUH Zlín 0610 459 S Kateřina OVČÁČKOVÁ 240388 OTRO Otrokovice 1410 458 4 Kristýna HOLÍKOVÁ 88 VMEZ Zlín 0610 453 1 Eliška HONDLOVÁ 170288 UHBR Uh.Hradiště 1605 450 3 Michaela HABARTOVÁ 88 SSUH Zlín 2706 439 3 Darina BARTKOVÁ 200288 UHBR Uh.Hradiště 0205 431 V Karolina VÁVROVÁ 88 SSUH Uh.Hradiště 2405 429 1 Lenka ZEŤKOVÁ 030688 ZLÍN Zlín 0106 429 S Kristýna STRACHOTOVÁ 030388 ZLÍN Otrokovice 1407 429 10 Karolina VÁVROVÁ 88 SSUH Zlín 0610

koule

950 S Kateřina OVČÁČKOVÁ 240388 OTRO Otrokovice 1310 920 1 Lucie PUPÍKOVÁ 110388 VMEZ Zlín 0610 882 1 Karolina SCHÜTZOVÁ 250288 OTRO Uh.Hradiště 0505 868 2 Veronika VLASATÍKOVÁ 270888 SSUH Otrokovice 2005 815 8 Aneta ZELENÁ 89 SSUH Zlín 0610 805 3 Pavlína STRÝČKOVÁ 89 SSUH Zlín 2706 805 V Iveta KAVEČKOVÁ 090788 KROM Kroměříž 1110 781 4 Anna MEDKOVÁ 090988 VMEZ Zlín 2706 769 3 Tereza ONDRUCHOVÁ 300588 UHBR Otrokovice 0606 759 9 Natálie BUKVICOVÁ 230488 SSUH Zlín 0610

míček

6065 1 Anna MEDKOVÁ 090988 VMEZ Zlín 0610 5493 1 Lenka ZEŤKOVÁ 030688 ZLÍN Šumperk 1306 5064 1 Darina BARTKOVÁ 220288 UHBR Otrokovice 0606 4962 2 Barbora NOVÁKOVÁ 89 VMEZ Otrokovice 2609 4906 2 Veronika SKLENÁŘOVÁ 88 SSUH Uh.Hradiště 1605 4689 V Andrea MALOTOVÁ 88 šZLÍ Zlín 1505 4610 V Jitka ZVONKOVÁ 88 šOTR Zlín 1505 4601 2 Alena OLŠANOVÁ 160989 OTRO Zlín 2706 4517 6 Martina VIDRMANOVÁ 88 šBAB Znojmo 1106 4400 2 Monika TVRDOŇOVÁ 89 šUHR Uh.Hradiště 0205

4x60m

34,0 1b2 Slov.Slavia Uh.Hradiště A Zlín 0610 Klementová,Vávrová,Vaďurová,Vlasatíková 34,1 1b2 AK Zlín A Zlín 2706 Šubová,Srachotová,Tomášová,Vývodová 34,3 1b2 TJ Valašské Meziříčí A Otrokovice 2609 Holíková,Pupíková,Merendová,Indráková 34,7 1 ZŠ Bojkovice A Uh.Hradiště 0205 Lahutová,Smetanová,Kubrová,Krčová 34,9 2b1 AK Zlín B Otrokovice 0606 Kunderová,Strachotová,Mikulíková,Cíchová 35,4 2b2 Slov.Slavia Uh.Hradiště B Zlín 2706 Vávrová,Věrná,Járská,Šmídová 35,6 V ZŠ Luhačovice A Zlín 1505 Svobodová,Baumannová,Smolková,Mertová 35,7 3b1 1. AC Uherský Brod A Uh.Hradiště 1605 Hondlová,Miškaříková,Flekačová,Hauerlandová 35,7 1b2 Slov.Slavia Uh.Hradiště C Uh.Hradiště 1605 Vávrová,Anjelová,Zelená,Bukvicová 35,9 2b2 AK Zlín C Otrokovice 2609 Kokrdová,Višněvská,Žáková,Zemanová 35,9 2b3 Slov.Slavia Uh.Hradiště D Zlín 0610 Zelená,Strýcová,Zapletalová,Malušková

pětiboj

1540 1 Kateřina ZAPLETALOVÁ 130288 OTRO Otrokovice 1210 11,9 2932 9,2 386 3:18,3 1517 2 Zuzana OVČÁČKOVÁ 140490 OTRO Otrokovice 1210 12,0 2610 9,7 397 3:04,2 1510 3 Kateřina VIŠNÉVSKÁ 150689 ZLÍN Otrokovice 1210 12,6 2774 9,4 372 2:59,7 1499 4 Zuzana JENYŠOVÁ 160490 OTRO Otrokovice 1210 12,0 2815 9,4 370 3:09,8 1420 5 Kristýna ZEMANOVÁ 091088 ZLÍN Otrokovice 1210 12,8 2288 9,2 370 3:07,8 1377 6 Klára BLECHOVÁ 89 ZLÍN Otrokovice 1210 12,9 3676 9,9 344 3:04,3 1345 4 Romana KOKRDOVÁ 020290 ZLÍN Mikulčice 1006 12,8 3608 9,3 364 3:14,5 1282 7 Petra JENYŠOVÁ 270791 OTRO Otrokovice 1210 13,4 2568 9,9 318 2:49,9 1256 8 Hana LUDVÍKOVÁ 220189 OTRO Otrokovice 1210 13,3 3227 9,5 388 3:31,9 1141 9 Lucie POSPÍŠILOVÁ 270790 ZLÍN Otrokovice 1210 12,7 3300 10,1 348 3:29,2

600m

1:52,0 V Zuzana MIKULÍKOVÁ 010789 ZLÍN Zlín 1505 1:52,3 V Barbora VÝVODOVÁ 230388 ZLÍN Zlín 1505 1:53,1 V Monika HOLÍKOVÁ 88 DŘZL Zlín 1505 1:53,1 V Monika GORECKÁ 88 šSlč Zlín 1505 1:53,5 V Klára JARSKÁ 010389 SSUH Uh.Hradiště 2405 1:54,7 7 Hana VĚRNÁ 89 SSUH Znojmo 1106

1000m

3:50,7 7 Veronika BUKVICOVÁ 230488 SSUH Zlín 2508

100m překážek

(76cm 13,00-8,20-13,20) 17,6 S Kateřina OVČÁČKOVÁ 240388 OTRO Otrokovice 1310 18,5 S Karolina SCHÜTZOVÁ 250288 OTRO Otrokovice 1310 elektrické měření e20,95 +1,0 S Karolina SCHÜTZOVÁ 250288 OTRO Třinec 1305

disk

2273 2 Kateřina OVČÁČKOVÁ 240388 OTRO Zlín 0406

kladivo

1780 5 Kateřina OVČÁČKOVÁ 240388 OTRO Olomouc 1209

oštěp

3365 1 Lenka ZEŤKOVÁ 030688 ZLÍN Olomouc 1209 2278 S Karolina SCHÜTZOVÁ 250288 OTRO Třinec 1306

sedmiboj ŽST

3225 3 Karolina SCHÜTZOVÁ 250288 OTRO Otrokovice 1410 18,5 144 821 21,1 456 2246 2:52,6 3173 4 Kateřina OVČÁČKOVÁ 240388 OTRO Otrokovice 1410 17,6 138 950 21,6 459 1742 2:54,5

Zpět na hlavní stranu