Zlínká halová ročenka 2004

100m

ŽENY

40y
5,30	3A	Kateřina PAŠIAKOVÁ	250587	AKZLI	Otrokovice	0802	D
5,32	2r1	Lucie KOSTNEROVÁ	201181	AKLOL	Otrokovice	0802
5,33	3r1	Marcela GORECKÁ		140788	AKZLI	Otrokovice	0802	D
5,41	1r3	Klára RŮŽIČKOVÁ		120188	BRECL	Otrokovice	0802	D
5,42	2r3	Lenka ŠVÁBÍKOVÁ		200384	UHHRA	Otrokovice	0802	22
kategorie do 22 let
5,56	5r1	Lenka BRÁZDILOVÁ	090182	UHHRA	Otrokovice	0802
žákyně starší
5,53	4r1	Barbora LACIGOVÁ	300589	AKZLI	Otrokovice	0802	Ž
5,59	1r3	 ŠMÍDOVÁ		    90	šVIZO	Otrokovice	2201	Ž
5,67	2r2	Regina STRACHOTOVÁ	081089	AKZLI	Otrokovice	2201	Ž
5,68	1r1	Zuzana JENYŠOVÁ		160490	OTROK	Otrokovice	2201	Ž
5,70	2r1	Zuzana KLEMENTOVÁ	051089	UHHRA	Otrokovice	2201	Ž
5,70	3A 	 ZRNÍKOVÁ		    89	šVIZO	Otrokovice	2201	Ž
lepší ruční časy
5,3  	1r4	Zuzana JENYŠOVÁ		160490	OTROK	Otrokovice	1103
5,4  	1r2	Kateřina SVOBODOVÁ	040990	AKZLI	Otrokovice	1103
5,4  	1r3	Hana RONZOVÁ		300490	OTROK	Otrokovice	1103
5,4  	1B 	Michaela PALOVÁ		    90	AKZLI	Otrokovice	1103
žákyně mladší
5,78	1r1	 ČERVENKOVÁ		    91	šVIZO	Otrokovice	2201
5,91	1r3	Barbora ŠTEBROVÁ	    92	UHHRA	Otrokovice	2201
5,96	2A  	Petra JENYŠOVÁ		270791	OTROK	Otrokovice	2201
5,97	3A  	Nikol GRELOVÁ		    91	AKZLI	Otrokovice	2201
6,00	5A  	Petra HYRÁKOVÁ		    91	UHHRA	Otrokovice	2201
lepší ruční časy
5,5  	1B 	Michaela ŽÁKOVÁ		050791	AKZLI	Otrokovice	1103
5,6  	1    	Lucie HYRÁKOVÁ		    91	UHHRA	Otrokovice	1103
5,6  	1A  	Nikol GRELOVÁ		    91	AKZLI	Otrokovice	1103
5,6  	3A  	Petra JENYŠOVÁ		270791	OTROK	Otrokovice	1103

60m
7,81	2A	Iveta MAZÁČOVÁ		151286	UHHRA	Bratislava	2501	J
7,94	6DMarcela GORECKÁ		140788	AKZLI	Praha		1402	D
8,00	3r3	Kateřina PAŠIAKOVÁ	250587	AKZLI	Praha		1402	D
8,11	3s1	Barbora LACIGOVÁ	300689	AKZLI	Praha		2802	Ž
8,25	1r3	Veronika BERKOVÁ	080587	UHHRA	Olomouc		1101	D
8,29	4B 	Monika HRADILOVÁ	150285	KROME	Bratislava	2501	J
8,40	2r3	Kristýna KOKOJANOVÁ	230487	UHHRA	Olomouc		1101	D
8,45	1r2	Eva KOZMÍKOVÁ		200888	AKZLI	Olomouc		1701	D
8,57	1r5	Zuzana JENYŠOVÁ		160490	OTROK	Bratislava	1801	Ž
8,61	6r1	Hana KRHOVSKÁ		230389	UHHRA	Bratislava	1801	Ž
8,61	7r1	Zuzana KLEMENTOVÁ	051089	UHHRA	Bratislava	1801	Ž
juniorky			 
8,62	3r6	Romana ŠUTOVÁ		090786	KROME	Olomouc		1701	
žákyně starší			 
8,66	4r3	Kristýna UHROVÁ		120290	AKZLI	Bratislava	1801
8,69	2r7	Tereza ŠTĚRBOVÁ		    90	AKZLI	Olomouc		1701
žákyně mladší			 		
8,74	4r5	Michaela ŽÁKOVÁ		050791	AKZLI	Bratislava	1801

150m
19,69	2s1	Barbora LACIGOVÁ	300689	AKZLI	Praha		2902	Ž
20,65	2b1	Zuzana KLEMENTOVÁ	051089	UHHRA	Bratislava	1801	Ž
21,14	2b5	Michaela ŽÁKOVÁ		050791	AKZLI	Bratislava	1801	M
21,33	3b2	Zuzana JENYŠOVÁ		160490	OTROK	Bratislava	1801	Ž
21,76	3b4	Hana KRHOVSKÁ		270389	UHRA	Bratislava	1801	Ž
22,19	4b2	Eva KYSELÁKOVÁ		060290	UHHRA	Bratislava	1801	Ž

200m
25,98	2b2	Iveta MAZÁČOVÁ		151286	UHHRA	Bratislava	2501	J
26,12	3BDMarcela GORECKÁ		140788	AKZLI	Praha		1502	D
26,57	1b2	Veronika BERKOVÁ	080587	UHHRA	Bratislava	2501	D
27,45	1b3	Kristýna KOKOJANOVÁ	230487	UHHRA	Bratislava	2501	D
závěr roku 2003			 		
27,86	2b7	Dominika SELUCKÁ	    87	gyUHR	Jablonec	0811	D

300m
42,49	1b5	Marcela GORECKÁ		140788	AKZLI	Bratislava	1001	D
46,32	1b3	Kristýna UHROVÁ		120290	AKZLI	Bratislava	1801	Ž
46,46	4b1	Hana VĚRNÁ		100589	UHHRA	Bratislava	1801	Ž
48,12	3b3	Regina STRACHOTOVÁ	081089	AKZLI	Bratislava	1801	Ž

400m
57,41	6    	Lenka ŠVÁBÍKOVÁ		200384	UHHRA	Praha		2202	22
59,51	3r2	Kristýna KOKOJANOVÁ	230487	UHHRA	Praha		1402	D
61,05	1b2	Blanka BRZICOVÁ		191184	UHHRA	Bratislava	2501	22
64,29	4  	Romana ŠUTOVÁ		090786	KROME	Bratislava	2501	J

800m
2:19,72	1    	Lenka ŠVÁBÍKOVÁ		200384	UHHRA	Bratislava	2501	22
2:27,89	2b2	Barbara VÝVODOVÁ	230388	AKZLI	Bratislava	2501	D
2:31,34	1b2	Petra JENYŠOVÁ		270791	OTROK	Bratislava	1801	M
2:32,51	8    	Blanka BRZICOVÁ		191184	UHHRA	Bratislava	2501	22
2:32,53	9    	Petra HANULÍKOVÁ	170585	AKZLI	Bratislava	2501	J
2:36,39	5b1	Vendula VÁVROVÁ		111290	UHHRA	Bratislava	1801	Ž
2:42,01	10b1	Hana TYLOVÁ		010589	UHHRA	Bratislava	1801	Ž
závěr roku 2003			 			
2:31,13	4b2	Kristýna SALČÁKOVÁ	    87	gyUHR	Jablonec	0811

1000m
3:29,2  2ž  	Petra JENYŠOVÁ		270791	OTROK	Olomouc		1101	M
3:39,8  6ž  	Zuzana PODLASOVÁ	110290	OTROK	Olomouc		1101	Ž
3:41,1  8ž  	Alena OLŠANOVÁ		160989	OTROK	Olomouc		1101	Ž

3000m
10:58,02 3    	Silvie KUTÁLKOVÁ	030784	UHHRA	Bratislava	2501	22

40y překážek 84cm
5,94	2b1	Michaela MAHDALOVÁ	060286	AKZLI	Otrokovice	0802	J
5,95	4b1	Kateřina PAŠIAKOVÁ	250587	AKZLI	Otrokovice	0802	D
6,28	7b1	Kristýna KOKOJANOVÁ	230487	UHHRA	Otrokovice	0802	D
6,65	8b1	Andrea KUČEROVÁ		210986	AKZLI	Otrokovice	0802	D

40y překážek 76cm/8,20 - žákyně starší
6,39	1b2	Barbora LACIGOVÁ	300689	AKZLI	Otrokovice	2201
6,50	1b3	Eva SMIŠTÍKOVÁ		160289	UHHRA	Otrokovice	2201
6,61	1b1	Eva NOVÁKOVÁ		241189	AKZLI	Otrokovice	2201
6,81	2b3	Kateřina JAROŠOVÁ	130890	UHHRA	Otrokovice	2201
6,83	2b1	Alena OLŠANOVÁ		180989	OTROK	Otrokovice	2201
lepší ruční časy			
6,0  	1A  	Eva SMIŠTÍKOVÁ		160289	UHHRA	Otrokovice	1103
6,1  	1r1	Barbora LACIGOVÁ	300689	AKZLI	Otrokovice	1103
6,3  	1r2	Eva NOVÁKOVÁ		241189	AKZLI	Otrokovice	1103
6,5  	1B 	Petra SLOVÁKOVÁ		200990	AKZLI	Otrokovice	1103
6,6  	2r1	Petra ANJELOVÁ		020189	UHHRA	Otrokovice	1103

40y překážek 76cm/7,70 - žakyně mladší
lepší ruční časy			
6,7  	1A  	Lucie FARKAŠOVÁ		140591	UHHRA	Otrokovice	1103
6,9  	1r1	Petra HYRÁKOVÁ		    91	UHHRA	Otrokovice	1103
6,9  	2A  	Jana HORÁKOVÁ		    91	UHHRA	Otrokovice	1103
7,0  	2r1	Lenka KŘEHÁČKOVÁ	270691	UHHRA	Otrokovice	1103
7,2  	3r2	Adéla PRUDKÁ		300591	OTROK	Otrokovice	1103

60m překážek 84cm
8,99	4r1	Michaela MAHDALOVÁ	060286	AKZLI	Praha		2102	J
9,60	4r2	Monika HRADILOVÁ	150285	KROME	Bratislava	2501	J
10,30	2    	Andrea KUČEROVÁ		210986	AKZLI	Olomouc		1701	J

60m překážek 76cm/8,50m
8,84	2    	Veronika BERKOVÁ	080587	UHHRA	Bratislava	2501	D
9,23	5r2	Kristýna KOKOJANOVÁ	230487	UHHRA	Praha		1402	D
9,43	P   	Kateřina PAŠIAKOVÁ	250587	AKZLI	Olomouc		3101	D

60m překážek 76cm/8,20m
9,70	4r3	Eva SMIŠTÍKOVÁ		160289	UHHRA	Praha		2802	Ž
10,02	3    	Barbora LACIGOVÁ	300689	AKZLI	Olomouc		1101	Ž
10,36	2r2	Eva NOVÁKOVÁ		241189	AKZLI	Olomouc		0702	Ž
10,46	2r3	Kateřina JAROŠOVÁ	130890	UHHRA	Bratislava	1801	Ž
11,43	(8) 	Romana KOKRDOVÁ		020290	AKZLI	Olomouc		1101	Ž
11,63	(9) 	Lucie POSPÍŠILOVÁ	270790	AKZLI	Olomouc		1101	Ž

výška
171	2j   	Petra HELEŠICOVÁ	060288	TJVME	Třinec		0402	D
160	4j   	Radana GOJIŠOVÁ		240886	AKZLI	Hustopeče	1701	J
160	5    	Hana KUBICOVÁ		230982	AKZLI	Val.Meziříčí	1303	22
152	1    	Petra ANJELOVÁ		020189	UHHRA	Otrokovice	1103	Ž
151	1    	Jana VÁLKOVÁ		    89	AKZLI	Otrokovice	2201	Ž
150	9d  	Tereza EISCHMANNOVÁ	140587	AKZLI	Val.Meziříčí	1303	D
147	2    	 VÁCLAVKOVÁ		    89	šVIZO	Otrokovice	2201	Ž
147	3    	Barbora LACIGOVÁ	300689	AKZLI	Otrokovice	2201	Ž
147	4    	Hana VĚRNÁ		100589	UHHRA	Otrokovice	2201	Ž
146	2    	Eva SMIŠTÍKOVÁ		160289	UHHRA	Otrokovice	1103
žákyně starší
145	5    	Erika KRAJÍČKOVÁ	150389	AKZLI	Olomouc		0702	
145	7= 	Lenka LAŠÁKOVÁ		060489	TJVME	Val.Meziříčí	1303
žákyně mladší
140	3    	Adéla PRUDKÁ		300591	OTROK	Val.Meziříčí	1303
135	6    	Eliška HABARTOVÁ	    91	UHRA	Otrokovice	2201

tyč
277	1    	Eva NOVÁKOVÁ		241189	AKZLI	Olomouc		0702	Ž
260	mix 	Markéta OLEJNÍKOVÁ	170987	AKZLI	Olomouc		1701	D
230	4    	Lucie ŤAVODOVÁ		010689	AKZLI	Bratislava	1801	Ž

dálka
537	7    	Michaela MAHDALOVÁ	060286	AKZLI	Bratislava	2501	J
528	2    	Barbora LACIGOVÁ	300689	AKZLI	Praha		2902	Ž
504	2j   	Monika HRADILOVÁ	150285	KROME	Olomouc		1701	J
504	6    	Lenka BRÁZDILOVÁ	090182	UHHRA	Otrokovice	0802	22
486	5    	Zuzana KLEMENTOVÁ	051089	UHHRA	Bratislava	1801
juniorky			 			
460	5    	Romana ŠUTOVÁ		090786	KROME	Olomouc		1701
dorostenky			 			
449	6    	Lucie JANOUŠKOVÁ	010787	OTROK	Olomouc		1701
žákyně starší			 			
462	3    	Alena OLŠANOVÁ		180989	OTROK	Otrokovice	2201
žákyně mladší			 			
454	4    	 ČERVENKOVÁ		    91	šVIZO	Otrokovice	2201
428	1    	Petra JENYŠOVÁ		270791	OTROK	Otrokovice	1103
422	2    	Lucie HYRÁKOVÁ		    91	UHHRA	Otrokovice	1103

trojskok
1085	3    	Andrea KUČEROVÁ		210986	AKZLI	Otrokovice	0802	J
1024	5    	Lucie JANOUŠKOVÁ	010787	OTROK	Otrokovice	0802	D

koule 4kg
1077	4    	Jana JUŘÍČKOVÁ		051188	AKZLI	Otrokovice	0802	D
1065	5    	Lucie PUPÍKOVÁ		110388	TJVME	Otrokovice	0802	D
966	6    	Kateřina OVČÁČKOVÁ	240388	OTROK	Otrokovice	0802	D
964	3    	Zdeňka PLESAROVÁ	170658	OTROK	Olomouc		1701

koule 3kg
dorostenky			 		
1313	4    	Lucie PUPÍKOVÁ		110388	TJVME	Praha		1502
1127	6    	Kateřina OVČÁČKOVÁ	240388	OTROK	Olomouc		0102
1092	4    	Jana JUŘÍČKOVÁ		051188	AKZLI	Olomouc		1701
989	10    	Karolina SCHÜTZOVÁ	250288	OTROK	Olomouc		0102
juniorky
899	4    	Marcela ERBENOVÁ	171286	OTROK	Otrokovice	0802
žákyně starší
948	7    	Petra ANJELOVÁ		020189	UHHRA	Olomouc		0102
921	7    	Erika KRAJÍČKOVÁ	150389	AKZLI	Olomouc		0702
870	5    	Šárka MELICHÁRKOVÁ	080690	AKZLI	Olomouc		1101
851	6    	Lucie ŤAVODOVÁ		010689	AKZLI	Olomouc		1101
839	7    	Gabriela PROCHÁZKOVÁ	020390	OTROK	Olomouc		1101
závěr roku 2003			 		
dorostenky			 		
897	26    	Barbora MAJÍČKOVÁ	    86	UHHRA	Jablonec	0811
žákyně starší			 			
988	15   	Helena ŠTĚRBOVÁ	 	    88	gyUHR	Jablonec	0811

4x200m
1:43,39	1b2	Mazáčová,Kokojanová,Brázdilová,Švábíková UHHRA Praha	2202	22

400-300-200-100m
závěr roku 2003
2:33,33	5b3	Salčáková,Selucká,Štěrbová,Vaďurová	 gyUHR Jablonec	0811	D


Zpět na hlavní stranu