Hlášení výkonů do krajské a Moravské ročenky a do celostátních veteránských tabulek


Zpět na hlavní stranu

Krajský atletický svaz Zlín


Soutěže družstev žactva

Žáci staršíŽačky staršíŽáci mladšíŽačky mladší
1. kolo - Otrokovice 1. kolo - Otrokovice 1. kolo - Zlín 1. kolo - Zlín
2. kolo - Zlín 2. kolo - Zlín 2. kolo - Zlín 2. kolo - Zlín
3. kolo - Uh.Hradiště 3. kolo - Uh.Hradiště 3. kolo - Uh.Hradiště 3. kolo - Uh.Hradiště
Finále - Uh.Hradiště Finále - Uh.Hradiště Finále - Třinec Finále - Třinec
Finále ČR - Kladno Finále ČR - Kladno Česko-Slovensko žactva


Soutěže družstev mládeže

JuniořiJuniorkyDorostenciDorostenky
1. kolo - Opava 1. kolo - Opava 1. kolo - Opava 1. kolo - Opava
2. kolo - Olomouc 2. kolo - Olomouc 2. kolo - Olomouc 2. kolo - Olomouc
3. kolo - Uh.Hradiště 3. kolo - Uh.Hradiště 3. kolo - Uh.Hradiště 3. kolo - Uh.Hradiště
Finále - Ostrava Finále - Ostrava Finále - Ostrava Finále - Ostrava
Finále MČR - Česká Lípa Finále MČR - Česká Lípa Finále MČR - Olomouc Finále MČR - Olomouc


Soutěže družstev dospělých


I. liga mužiI. liga ženyII. liga mužiII. liga ženy Divize muži
1. kolo - Třinec 1. kolo - Třinec 1. kolo - Hodonín 1. kolo - Hodonín 1. kolo - Znojmo
2. kolo - Olomouc 2. kolo - Olomouc 2. kolo - Hodonín 2. kolo - Hodonín 2. kolo - Brno
3. kolo - Šumperk 3. kolo - Šumperk 3. kolo - Uh.Hradiště 3. kolo - Uh.Hradiště 3. kolo - Olomouc
4. kolo - Olomouc 4. kolo - Olomouc 4. kolo - Opava 4. kolo - Opava 4. kolo - Olomouc
5. kolo - Šumperk 5. kolo - Šumperk 5. kolo - Uh.Hradiště 5. kolo - Uh.Hradiště 5. kolo - Opava


Výsledky krajských přeborů jednotlivců

11.3.Otrokovice - krajský přebor žactva v hale 2.5.Uh.Hradiště - dorost, junioři, dospělí (1.část)
1.6.Uh.Hradiště - žáci mladší 2.6.Uh.Hradiště - žáci starší
1.6.Uh.Hradiště - žačky mladší 2.6.Uh.Hradiště - žačky starší
29.8.Zlín - dorost,junioři,dospělí (2.část) 24.10.Přes valašské kotáry - běh Zlínem

Mistrovství Moravy a Slezska

18.1.Mistrovství Moravy žactva v hale - Bratislava
25.1.Mistrovství Moravy v hale - Bratislava
31.1.-1.2.Mistrovství Moravy v halových vícebojích - Olomouc
1.2.Mistrovství Moravy ve vrhu koulí - Olomouc
10.4.Mistrovství Moravy v chůzi na 20 km - Olomouc
17.4.Mistrovství Moravy v půlmaratonu - Olomouc
29.5.Mistrovství Moravy muži, junioři, dorostenci - Hodonín
29.5.Mistrovství Moravy ženy, juniorky, dorostenky - Uh.Hradiště
19.6.Mistrovství Moravy žáci - Šumperk
19.6.Mistrovství Moravy žačky - Šumperk
2.-4.7.Mistrovství Moravy ve vícebojích - Olomouc
31.7.Mistrovství Moravy v běhu do vrchu - Lysá Hora
18.9.Mistrovství Moravy v maratonu - Ostrava
18.9.Mistrovství Moravy v chůzi na 50 km - Přerov
23.10.Mistrovství Moravy v přespolním běhu - Mor.Krumlov

Mistrovství České republiky

14.-15.2.Mistrovství ČR juniorů a dorostenců v hale - Praha
21.-22.2.Mistrovství ČR dospělých v hale - Praha
27.-28.2.Mistrovství ČR v halových vícebojích - Praha
28.2.Mistrovství ČR veteránů - Jablonec nad Nisou
28.-29.2.Mistrovství ČR žactva v hale - Praha
27.3.Mistrovství ČR v chůzi na 20 km - Poděbrady
24.4.Mistrovství ČR v půlmaratonu - Domažlice
23.5.Mistrovství ČR v maratonu - Praha
12.6.Mistrovství ČR veteránů - Kladno
19.-20.6.Mistrovství ČR juniorů a dorostu - Liberec
25.-26.6.Mistrovství ČR muži a ženy - Plzeň
16.-18.7.Mistrovství ČR ve vícebojích - Hradec Králové
8.8.Mistrovství ČR v běhu do vrchu - Janské Lázně
11.-12.9.Mistrovství ČR do 22 let - Hodonín
11.-12.9.Mistrovství ČR - žáci - Ostrava
18.9.Mistrovství ČR v chůzi na 50 km - Přerov
25.9.Mistrovství ČR veteránů ve vícebojích - Brno
26.9.Mistrovství ČR v silničním běhu - Běchovice
27.11.Mistrovství ČR v přespolním běhu - muži, junioři, dorostenci, žáci - Bruntál

Výsledky halových závodů

11.1.Regionální přebor - Olomouc 17.1.Hustopečské skákání
17.1.Krajský přebor - Olomouc 22.1.Otrokovická hala žactva
4.2.Beskydská laťka - Třinec 7.2.Krajský přebor žactva - Olomouc
8.2.Otrokovická laťka 19.2.Okresní přebor - Otrokovice
13.3.Valašská laťka - Valašské Meziříčí 13.3.Mikulášské skákání - Otrokovice

Ostatní závody na dráze

21.4.1. atletická středa - UH.Hradiště 24.4.Zlínské kladivářské házení
28.4.2. atletická středa - UH.Hradiště 1.5.Slovácká hodinovka - Uh.Hradiště - 11. ročník
1.5.Přerovský pětiboj - 15.ročník 5.5.Okrskové kolo Poháru rozhlasu - Otrokovice
8.5.Krajské kolo AČ ASPV - Uh.Hradiště 8.5.Velká cena Olomouce
3.7.Otrokovický Otrok 22.7.-1.8.Mistrovství Evropy veteránů (only Czech team)
18.8.1. atletická středa - Uh.Hradiště 25.8.2. atletická středa - Uh.Hradiště
29.8.Mítink "ZLÍN 2004" 4.9.4. ročník Šumperského Šikuly
1.10.Víceboje žactva - Uh.Hradiště 2.10.Vrhačský čtyřboj - Otrokovice

Závody na silnici a přespolní běhy

3.1.25. ročník Zimního běhu přes Kosíř- Slatinice 14.2.12. ročník Běhu Jižními Svahy - Zlín
14.2.XI. roč. Rohálovské desítky - Prusinovice 27.3.Pražský půlmaraton
27.3.Josefský běh - Zlín 17.4.11. ročník Salašského běhu - Salaš u Zlína
1.5.BRNO INTERNATIONAL 1/2MARATHON 16.5.Běh Burešovem - Zlín
16.5.Běh Olympijského dne - Otrokovice 26.9.Běchovice - Praha
10.10.47. ročník Slováckého běhu - Uh.Hradiště 30.10.32.roč. Chřibského maratonu - Kroměříž
6.11.Otrokovický půlmaraton 31.12.27. roč. Silvestrovského běhu - Otrokovice


Zpět na hlavní stranu