Hustopečské skákání MOSS plus 2004

Hustopeče – 17.1.2004

Muži - “A“

platný rekord: 230 základní výška: 195 1. Jaroslav Bába 84 SSK Vítkovice 228 2. Tomáš Janků 74 Dukla Praha 228 3. Jan Janků 71 TJ Jablonec 220 4. Grzegorz Spósob 76 Start Lublin (Polsko) 220 5. Dalibor Hon 78 AK Olomouc 215 6. Peter Horák 83 Dukla B.Bystrica (SVK) 215 7. Ondřej Balcar 81 Olymp Praha 215 8. Jiří Křehula 82 MS Brno 210 Petr Žbel 80 AK Zlín 210 10. Michal Kabelka 85 Lučenec (SVK) 210 11. Ladislav Urban 82 Atletika Jihlava 205

Muži - “B“

1. Petr Žbel 80 AK Zlín 208 2. Valentin Dubnov 72 AC Kladno 208 3. Ladislav Urban 82 Atletika Jihlava 208 4. Martin Klíma 83 JAC Brno 204 5. Kamil Kotlík 77 Humpolec 200 6. Michal Rujzl 80 JAC Brno 195 7. Lukáš Klíma 80 JAC Brno 190 8. Libor Hrůza 83 MS Brno 190 9. Vladimír Franěk 76 Spartak Praha 190 10. Zbyněk Čech 83 JAC Brno 180

Ženy

platný rekord: 190 základní výška: 160 1. Zuzana Hlavoňová 73 USK Praha 191 2. Barbora Laláková 81 SK Spartak Praha 188 3. Romana Dubnova 78 AC Kladno 185 4. Melanie Skotnik 82 LAC München (Německo) 185 5. Diana Lázníčková 74 STU Bratislava (SVK) 182 6. Bernadett Bodi 80 Budapest (Maďarsko) 182 7. Kateřina Korčová 83 ACP Junior Brno 182 8. Inge Janků 74 LIAZ Jablonec 182 9. Oldřiška Marešová 86 TJ Lovochemie Lovosice 178 10. Markéta Součková 86 JAC Brno 174 11. Danka Horská 84 Bratislava (SVK) 165

Junioři

platný rekord: 230 základní výška: 170 1. Roman Novotný 86 Universita Brno 200 2. Tomáš Krása 87 SSK Vítkovice 200 3. Denis Ceniga 86 AC Mor.Krumlov 200 4. Daniel Kolenčík 86 Univerzita Brno 195 5. Michal Špak 86 Univerzita Brno 195

Juniorky

platný rekord: 183 základní výška: 150 1. Markéta Součková 86 JAC Brno 170 2. Denisa Ščerbová 86 SSK Vítkovice 165 3. Radana Gojšová 86 AK Zlín 160 4. Lenka Boháčová 86 ACP Junior Brno 160 5. Markéta Nevrklová 85 ACP Junior Brno 160 6. Ivana Borloková 86 Lučenec (SVK) 160 Barbora Kurcová 86 ACP Junior Brno 160 mimo soutěž: Danka Horská 84 Bratislava (SVK) 165

Dorostenci

platný rekord: 208 základní výška: 160 1. Tomáš Krása 87 SSK Vítkovice 200 2. Martin Vaněček 87 MS Brno 185 3. Jan Pokorný 87 JAC Brno 185 Martin Beneš 87 JAC Brno 185 5. Rostislav Netopil 87 JAC Brno 185 6. Jiří Kovář 88 ŠSK Mor. Nová Ves 180 7. Ivan Hluchý 88 ŠSK Mor. Nová Ves 180 8. Martin Kmenta 87 JAC Brno 175 9. Martin Matuška 88 JAC Brno 170 10. Jakub Šíma 87 JAC Brno 165

Dorostenky

platný rekord: 169 základní výška: 140 1. Veronika Hamplová 87 SK ZŠ Jeseniova Praha 169 2. Zuzana Rozsypalová 88 SSK Vítkovice 166 3. Markéta Maláriková 88 Lokomotiva Břeclav 166 4. Lucie Janulíková 87 Lokomotiva Břeclav 160 5. Gabriela Bendová 88 Lokomotiva Břeclav 160 6. Kateřina Cachová 90 SSK Vítkovice 150

Starší žáci

platný rekord: 201 základní výška: 125 1. Jan Balajka 88 ZŠ Břeclav - Slovácká 180 2. Ondřej Janek 89 ZŠ Břeclav - Valtická 175 3. Libor Kříž 90 ŠSK Mor.Nová Ves 170 4. Ivan Menšík 90 ZŠ Břeclav Slovácká 165 5. Michal Bureš 90 BYAC Brno 165 6. Pavel Beran 89 BYAC Brno 165 7. Jakub Konvica 90 BYAC Brno 160 Ladislav Vágner 89 ZŠ Břeclav - Slovácká 160 9. David Patočka 89 JAC Brno 160 10. Aleš Balabán 89 BYAC Brno 160 11. Michal Procházka 89 ZŠ Břeclav - Valtická 150 12. Miroslav Lukáč 89 ZŠ Břeclav - Valtická 150 13. Jakub Pospíšil 90 JAC Brno 145 14. Marek Majerník 89 ZŠ Hustopeče - Kom. 140 Jaroslav Němeček 90 ŠSK Mor.Nová Ves 140 Tomáš Ondriska 89 ŠSK Mor.Nová Ves 140 17. Dušan Krupica 89 ŠSK Mor.Nová Ves 140 18. Zdeněk Bršlica 90 ŠSK Mor.Nová Ves 140 19. Marek Doušek 90 ZŠ Hustopeče – Kom. 135 Petr Dolíhal 89 ZŠ Velké Němčice 135 Tomáš Kosina 89 ZŠ Velké Němčice 135 22. Zdeněk Všetička 90 ŠSK Mor.Nová Ves 135 Martin Helešic 90 ŠSK Mor.Nová Ves 135 24. Tibor Fekete 89 ZŠ Hustopeče – Kom. 130 25. Vít Nasadil 90 ZŠ Hustopeče – Kom. 130 mimo soutěž: Michal Klim 88 ZŠ Břeclav – Slovácká 175 Jakub Caha 87 Gymnázium Hustopeče 165

Starší žákyně

platný rekord: 165 základní výška: 110 1. Hana Klusáková 89 JAC Brno 153 2. Simona Grénarová 90 JAC Brno 150 Andrea Jabůrková 89 JAC Brno 150 4. Žaneta Svobodová 90 ZŠ Lednice 145 5. Lucie Janků 90 ZŠ Břeclav - Kom. 145 6. Sandra Guldanová 90 ZŠ Břeclav - Slovácká 145 7. Romana Juřenová 89 ZŠ Břeclav - Kom. 145 4. Kristýna Balabánová 90 JAC Brno 145 Barbora Čáchová 89 JAC Brno 145 10. Michaela Konečná 89 ŠSK Mor.Nová Ves 140 11. Hana Syková 89 SKM Brno 140 12. Jindřiška Lejsková 89 ZŠ Břeclav – Sovadinova 140 13. Lucie Peřinová 90 ACP Junior Brno 140 Iveta Košťálová 90 ZŠ Lednice 140 15. Soňa Zouharová 89 ACP Junior Brno 135 Tereza Darmovzalová 90 ZŠ Břeclav – Sovadinova 135 Klára Osičková 90 ŠSK Mor.Nová Ves 135 18. Hana Hricová 90 ZŠ Břeclav – Kom. 135 Kateřina Strnadová 90 JAC Brno 135 20. Lucie Šťastná 89 ZŠ Velké Němčice 135 21. Kristýna Mazalová 89 BYAC Brno 130 22. Michaela Tesařová 89 ZŠ Velké Němčice 130 Iveta Bučková 90 BYAC Brno 130 24. Lucie Kertészová 90 ZŠ Břeclav – Slovácká 130 25. Lenka Šimáčková 90 ŠSK Mor.Nová Ves 125 26. Zuzana Přikrylová 90 ZŠ Břeclav – Slovácká 120 27. Sandra Mazourková 90 JAC Brno 115 28. Anežka Bačovská 89 ACP Junior Brno 110 mimo soutěž: Andrea Kubíčková 88 ACP Junior Brno 140 Jana Kurcová 88 ZŠ Kom. – Břeclav 135

Mladší žáci

platný rekord: 170 základní výška: 110 1. Martin Sopoušek 91 JAC Brno 145 2. David Polák 93 JAC Brno 145 3. Ondřej Hlavenka 91 ZŠ Břeclav – Slovácká 140 4. Alexander Herman 91 ZŠ Břeclav – Slovácká 135 Sandro Jandejsek 91 BYAC Brno 135 6. Jan Ryšavý 91 ZŠ Velké Němčice 135 7. František Hakala 91 ZŠ Břeclav – Slovácká 135 8. Viktor Harangi 91 BYAC Brno 135 9. Jakub Ševčík 94 JAC Brno 130 10. David Grossmann 91 ŠSK Mor.Nová Ves 130 11. Michael Glozar 91 ZŠ Hustopeče – Kom. 130 12. Denis Bílkovič 91 ŠSK Mor.Nová Ves 125 Aleš Mlýnek 91 ŠSK Mor.Nová Ves 125 14. Martina Caban 91 ZŠ Hustopeče – Kom. 125 15. Pavel Kovář 91 ZŠ Veleké Němčice 125 16. Lukáš Sopko 91 ŠSK Mor.Nová Ves 115

Mladší žákyně

platný rekord: 145 základní výška: 100 1. Jana Klusková 91 Gymnázium Hustopeče 130 2. Lucie Perenčayová 91 JAC Brno 130 3. Zuzana Staňová 91 BYAC Brno 130 4. Nicole Freibergová 92 MS Brno 130 5. Ivana Kozáková 91 ZŠ Hustopeče – Kom. 125 6. Lucie Frídlová 91 ZŠ Hustopeče – Kom. 125 7. Linda Komínková 92 ŠSK Mor.Nová Ves 120 8. Sára Nezdařilová 94 JAC Brno 115 Lucie Adamcová 92 ZŠ Břeclav – Slovácká 115 10. Jitka Procházková 91 ZŠ Hustopeče – Kom. 115 11. Radana Mělnická 92 ZŠ Břeclav – Slovácká 115 Martina Smekalová 91 ZŠ Hustopeče – Kom. 115 13. Jana Vincourová 91 ZŠ Hustopeče – Kom. 110 Kateřina Horáková 91 ZŠ Velké Němčice 110 15. Petra Tomková 91 Gymnázium Hustopeče 110 Simona Čermáková 92 ZŠ Břeclav – Slovácká DNS Tereza Teplá 91 Gymnázium Hustopeče DNF Věra Imrichovská 91 ZŠ Hustopeče Komenského DNF

Nové rekordy mítinku

muži: Jaroslav Bába SSK Vítkovice 230 r.2003 junioři: Jaroslav Bába SSK Vítkovice 230 r.2003 dorostenci: Jiří Křehula MS Brno 208 r.1999 st.žáci: Daniel Kolenčík SG Brno 201 r.2001 ml.žáci: Daniel Kolenčík SG Brno 170 r.1999 ženy: Zuzana Hlavoňová USK Praha 191 r.2004 juniorky: Renáta Medgyesová AC Dun.Streda 183 r.2002 dorostenky: Silvia Nyesoová UK Bratislava 169 r.2002 Veronika Hamplová SK Jeseniovaa 169 r.2004 st.žákyně: Radka Vaňková Žel.Prostějov 165 r.2001 ml.žákyně: Žaneta Svobodová Lednice 145 r.2003


Zpět na hlavní stranu