Krajský přebor

Olomouc 17.1.2004

60m

Rozběhy ženy 1. rozběh 1. Kunstová Tereza 88 AKLOL 8,42 2. Ronzová Hana 90 OTROK 8,72 3. Slavíčková Zuzana 87 AKLOL 8,78 4. Mrázková Kristýna 87 AKLOL 8,82 2. rozběh 1. Kozmíková Eva 88 AKZLI 8,45 2. Schonová Lucie 88 AKLOL 8,53 3. Kunstlerová Jana 88 AKLOL 8,90 3. rozběh 1. Gorecká Marcela 88 AKZLI 8,22 2. Olšanová Alena 89 OTROK 8,91 3. Konečná Sandra 88 MORNV 9,83 4. rozběh 1. Kostnerová Lucie 81 AKLOL 8,23 2. Šimková Veronika  84 ATLBR 8,51 3. Suková Ludmila 44 BRNO 9,65 4. Vykydalová Blanka 56 SUMP 9,95 5. rozběh 1. Pachtová Marie 86 AKLOL 8,35 2. Hradilová Monika 85 KROME 8,36 3. Sojková Zdenka     84 ATLBR 8,86 4. Puttnerová Slávka  85 ATLBR 8,91 6. rozběh 1. Hřivnová Pavla 86 AKLOL 7,98 2. Zmeltyová Eva 86 AKLOL 8,58 3. Šutová Romana 86 KROME 8,62 4. Erbenová Marcela 86 OTROK 9,10 FINÁLE Dorostenky 1. Kunstová Tereza 88 AKLOL 8,41 2. Schonová Lucie 88 AKLOL 8,43 3. Mrázková Kristýna 87 AKLOL 8,72 Slavíčková Zuzana 87 AKLOL DNP Juniorky 1. Hřivnová Pavla 86 AKLOL 8,08 2. Pachtová Marie 86 AKLOL 8,33 3. Zmeltyová Eva 86 AKLOL 8,67 Hradilová Monika 85 KROME DNP Ženy 1. Kostnerová Lucie 81 AKLOL 8,17 2. Šimková Veronika  84 ATLBR 8,52 3. Sojková Zdenka     84 ATLBR 8,92 4. Suková Ludmila 44 BRNO 9,66 Dorostenci 1. rozběh 1. Tošenovský Jiří 87 AKLOL 7,98 2. Andrýsek Michal 87 AKZLI 8,05 3. Kaspar Vladislav 87 HRANI 8,09 4. Chytil Filip            87 ATLBR 8,72 2. rozběh 1. Lehnert Michal 87 AKLOL 7,22 2. Smola Jiří 88 HRANI 7,42 3. Netušil Marek 87 KROME 7,69 Nenadál Zdeněk 89 SKPRE DNP 3. rozběh 1. Ovesný Jan 88 UNICO 7,74 2. Kubrický Tomáš 88 MORNV 7,84 3. Machálek David 88 AZLI 7,90 4. Miškovský Filip 88 AKLOL 8,34 4. rozběh 1. Filák Jaroslav 87 AKZLI 7,26 2. Juránek Jakub 87 AKZLI 7,46 3. Hřib Jakub 88 KROME 7,72 Klementa Jan 87 AKLOL DNP 5. rozběh 1. Coufal Jaromír 88 AKLOL 7,54 2. Janásek Martin 88 AKZLI 7,70 3. Janoušek Martin 88 AKZLI 8,02 6. rozběh 1. Hečko Martin 87 AKZLI 7,68 2. Pala Rostislav 88 AKZLI 7,89 3. Janšta David 88 AKZLI 8,00 Junioři 1. rozběh 1. Mráz Pavel 86 HRANI 7,34 2. Ošťádal Luboš 86 PROST 7,88 3. Krejčiřík Martin 85 SKPRE 7,89 4. Hladný Tomáš        86 ATLBR 7,90 2. rozběh 1. Říhošek Aleš 85 SKPRE 7,50 2. Šustr David 85 PROST 7,82 Jančík Martin 86 PROST DNP Muži 1. rozběh 1. Masař Radek 84 HRANI 7,25 2. Říhošek Aleš 85 SKPRE 7,50 3. Šustr David 85 PROST 7,82 Klimecký Robert 79 SKPRE DNP 2. rozběh 1. Poštulka Michal 84 AKLOL 7,30 2. Sychra Stanislav 84 SKPRE 7,94 3. Koňařík Jan 84 SKPRE 8,06 3. rozběh 1. Šmejc Jakub 83 UNIBR 7,35 2. Pekař Zdeněk 84 LITOM 7,78 4. rozběh 1. Janásek Jiří 65 AKZLI 8,35 2. Sadil Miroslav 63 STERN 8,55 3. Skýva Petr 65 STERN 8,60 4. Valíček František 41 ZABBR 13,06 5. rozběh 1. Laciga Stanislav 61 AKZLI 8,39 2. Gybas Petr 46 OTROK 8,43 3. Zatloukal Luboš 53 UNICO 8,51 4. Ejem Milan 33 SOKOP 14,35 Dorostenci FINÁLE A 1. Lehnert Michal 87 AKLOL 7,24 2. Smola Jiří 88 HRANI 7,44 3. Coufal Jaromír 88 AKLOL 7,56 4. Ovesný Jan 88 UNICO 7,95 FINÁLE B 1. Filák Jaroslav 87 AKZLI 7,31 2. Šmejc Jakub 83 UNIBR 7,33 3. Juránek Jakub 87 AKZLI 7,41 4. Hečko Martin 87 AKZLI 7,75 Junioři 1. Mráz Pavel 86 HRANI 7,33 2. Říhošek Aleš 85 SKPRE 7,59 3. Šustr David 85 PROST 7,88 4. Ošťádal Luboš 86 PROST 7,89 Muži 1. Masař Radek 84 HRANI 7,26 2. Poštulka Michal 84 AKLOL 7,36 3. Koňařík Jan 84 SKPRE 8,10 Sychra Stanislav 84 SKPRE DNP

1500m

Ženy 1. Křížová Lucie 87 BRUNT 5:01,9 2. Otáhalová Anna 82 VÍTKO 5:12,6 3. Pavlíčková Hana 88 VÍTKO 5:12,8 4. Schubertová Markéta 88 BRUNT 5:21,5 5. Pištová Petra 87 FMIST 5:54,1 6. Losertová Alena 88 SKPRE 6:37,8 Muži 1. Mikulenka Peter 82 FMIST 4:25,6 2. Gazda Jaroslav 88 PROST 4:37,3 3. Lepíček Miroslav 86 FMIST 4:38,7 4. Říha Petr 87 FMIST 4:39,4 5. Huňka Pavel 87 PROST 4:41,9 6. Tománek Petr 85 PROST 4:45,1 7. Šubař Jan 86 FMIST 4:47,2 8. Hečko Martin 87 AKZLI 4:51,4 9. Svozílek Radim 87 SKPRE 4:59,9 10. Pátek Aleš 84 VITKO 5:05,1 11. Andrýsek Michal 86 AKZLI 5:07,7 12. Vronský Petr 86 FMIST 5:07,9 13. Bělíček Václav 86 FMIST 5:07,9 14. Cupánek Josef 26 SKPRE 8:35,3

60m překážek

Dorostenky 1. běh 1. Schönová Lucie 88 AKLOL 9,65 2. Mrázková Kristýna 87 AKLOL 9,70 3. Bednaříková Jana 88 SKPRE 12,35 2. běh 1. Kunstlerová Jana 88 AKLOL 10,16 Slavíčková Zuzana 87 AKLOL DNF Přehnalová Radka 87 PROST DNP¨ Ženy, Juniorky 1. Hradilová Monika 85 KROME 9,74 2. Kučerová Andrea 86 AKZLI 10,30 3. Vykydalová Blanka 56 SUMPE 12,04 Dorostenci 1. běh 1. Klementa Jan 87 AKLOL 8,19 2. Smola Jiří 88 HRANI 8,43 3. Svoboda Jiří 88 PROST 8,94 4. Březík Eduard 88 SKPRE 10,74 2. běh 1. Stejskal Přemysl 87 AKLOL 9,02 2. Netušil Marek 87 KROME 9,55 3. Tesárek Martin 88 PROST 9,59 4. Pospíšil Zbyněk 57 AKZLI 9,80 Junioři 1. Říhošek Aleš 85 SKPRE 8,71 2. Svoboda Jan 85 PROST 8,97 3. Mráz Pavel 86 HRANI 9,34 Muži 1. Poštulka Michal 84 AKLOL 8,88 2. Pekař Zdeněk 84 LITOM 9,61 3. Klimecký Robert 79 SKPRE 11,02 Krejčíř Václav 83 AKLOL DNF

výška

Dorostenky 1. Severová Nela 87 AKLOL 163 2. Řeháková Zuzana 88 AKLOL 155 3. Přehnalová Radka 87 PROST 145 MS Kozáková Ivana 89 AKLOL 140 Juniorky 1. Vaňková Radka 86 PROST 160 Ženy, Veteránky 1. Kostnerová Lucie 81 AKLOL 155 2. Vykydalová Blanka 56 SUMPE 130 Dorostenci 1. Daněk Jindřich 88 PROST 183 2. Svoboda Jiří 88 PROST 180 3. Miškovský Filip 88 AKLOL 175 4. Chytil Filip            87 ATLBR 165 5. Stejskal Přemysl 87 AKLOL 165 6. Svozílek Radim 87 SKPRE 0 Junioři 1. Ondrejka Jakub 86 AKLOL 192 2. Svoboda Jan 85 PROST 186 3. Říhošek Aleš 85 SKPRE 180 4. Krejčiřík Martin 85 SKPRE 170 Muži 1. Hogel Petr 84 AKLOL 189 2. Kopecký Radek 64 AKLOL 183 3. Lachout David 83 SKPRE 175 Veteráni 1. Pospíšil Zbyněk 57 AKZLI 160 2. Trušník Petr 47 AKLOL 145 3. Jetelina Radim 54 ZABBR 125 4. Valíček František 41 ZABBR 105

tyč

Dorostenci 1. Stejskal Přemysl 87 AKLOL 330 2. Březík Eduard 88 SKPRE 220 Muži 1. Krejčíř Václav 83 AKLOL 421 2. Klimecký Robert 79 SKPRE 260 Dorostenky 1. Olejníková Markéta 87 AKZLI 260

dálka

Dorostenky 1. Schonová Lucie 88 AKLOL 501 2. Májková Lucie       88 ATLBR 486 3. Mrázková Kristýna 87 AKLOL 482 4. Kunstlerová Jana 88 AKLOL 462 5. Olšanová Alena 89 OTROK 456 6. Janoušková Lucie 87 OTROK 449 7. Ronzová Hana 90 OTROK 414 Juniorky 1. Pachtová Marie 86 AKLOL 505 2. Hradilová Monika 85 KROME 504 3. Polýnková Adriana 85 AKLOL 495 4. Zmeltyová Eva 86 AKLOL 491 5. Šutová Romana 86 KROME 460 Ženy 1. Sojková Zdenka     84 ATLBR 457 2. Kostnerová Lucie 81 AKLOL 429 Veteránky 1. Suková Ludmila 44 BRNO 382 2. Antošová Ludmila 56 AKZLI 377 Dorostenci 1. Filák Jaroslav 87 AKZLI 646 2. Juránek Jakub 87 AKZLI 644 3. Smola Jiří 88 HRANI 605 4. Petřek Michal 88 AKLOL 595 5. Kubrický Tomáš 88 MORNV 581 6. Tošenovský Jiří 87 AKLOL 580 7. Machálek David 88 AKZLI 579 8. Lehnert Michal 87 AKLOL 562 9. Hřib Jakub 88 KROME 550 10. Pala Rostislav 88 AKZLI 547 11. Daněk Jindřich 88 PROST 531 12. Miškovský Filip 88 AKLOL 524 13. Tesárek Martin 88 PROST 521 14. Janšta David 88 AKZLI 510 15. Březík Eduard 88 SKPRE 475 16. Semela Jakub 88 SKPRE 438 Junioři 1. Svoboda Jan 85 PROST 617 2. Ondrejka Jakub 85 AKLOL 604 3. Ošťádal Luboš 86 PROST 533 4. Šustr David 85 PROST 504 Muži, veteráni 1. Krejčíř Václav 83 AKLOL 612 2. Koňařík Jan 84 SKPRE 559 3. Laciga Stanislav 61 AKZLI 525 4. Gybas Petr 46 OTROK 492 5. Zatloukal Luboš 53 UNICO 402

trojskok

Dorostenci 1. Machálek David 88 AKZLI 12,09 Muži 1. Arbeit Tomáš 75 AKLOL 13,45 2. Koňařík Jan 84 SKPRE 11,73 Juniorky 1. Kučerová Andrea 86 AKZLI 10,20

koule

Dorosteci (5 kg) 1. Maier Michal 88 AKLOL 13,53 2. Pítr Ondrej 88 AKLOL 12,79 3. Baran Radek 88 VITKO 12,03 4. Svoboda Jiří 88 PROST 11,74 5. Kaspar Vladislav 87 HRANI 10,90 6. Nenadál Zdeněk 89 SKPRE 9,83 7. Březík Eduard 88 SKPRE 9,13 8. Svozílek Radim 87 SKPRE 8,92 Junioři (6 kg) 1. Marcell Jan 85 UNIBR 16,98 2. Mráz Pavel 86 HRANI 12,38 3. Kulenda Tomáš 86 AKZLI 12,27 4. Říhošek Aleš 85 SKPRE 11,30 Muži (7,26 kg) 1. Krejčíř Václav 83 AKLOL 11,38 2. Koňařík Jan 84 SKPRE 9,73 3. Janásek Jiří 65 AKZLI 9,36 4. Sychra Stanislav 84 SKPRE 9,16 5. Klimecký Robert 79 SKPRE 8,94 Veteráni (6 kg) 1. Karas Antonín 51 SUMP 12,74 2. Valíček František 41 ZABBR 9,79 3. Zatloukal Luboš 53 UNICO 9,18 Veteráni (7,26 kg) 1. Jetelina Radim 54 ZABBR 10,38 2. Valíček František 41 ZABBR 8,85 Dorostenky (3 kg) 1. Přehnalová Radka 87 PROST 13,44 2. Lukešová Nikola 88 PROST 11,84 3. Táborská Hana 89 SUMPE 11,21 4. Juříčková Jana 88 AKZLI 10,92 5. Konečná Sandra 88 MORNV 8,48 6. Bednaříková Jana 88 SKPRE 7,57 Veteránky, ženy, juniorky (4 kg) 1. Grómanová Romana 84 VÍTKO 13,23 2. Maléřová Pavlína 67 VÍTKO 11,66 3. Plesarová Zdeňka 58 OTROK 9,64 4. Erbenová Marcela 86 OTROK 7,12

3000m chůze

Muži 1. Nejezchleba Josef 57 FMIST 15:28,9 2. Kovář Rostislav 51 AKLOL 15:33,8 3. Janoušek Jiří 51 OTROK 15:41,9 4. Gromus Petr 56 AKLOL 16:16,0 5. Chmelař Jan 61 SOKOP 17:23,8 6. Ošlejšek Josef 42 PROST 17:59,8 7. Ejem Milan 33 SOKOP 22:12,3 Ženy 1. Gromusová Alexandra 62 ACJBR 18:02,4 2. Rejdová Michaela 90 FMIST 20:36,5 Úraz 17.1.: Svozílek Radim 1987 SK Přerov úraz při skoku do výšky - tržná rána na vitřním spodním rtu - odeslán na stomatochirurgii Přerov. VZP-111 Zavřel Radko HR - 403 Hlavní rozhodčí PaedDr. Radko Zavřel Ředitel závodů Mgr. Miroslav Hrabal


Zpět na hlavní stranu