Otrokovický halový přebor škol

Otrokovice 22.1.2004

Přebor škol ve sprintu na 40y o putovní pohár ředitele TJ Jiskra Otrokovice

40y
Mladší žáci 1 Baran Patrik 91 TGM 5,71 2 Hába Václav 91 1. ZŠ Zátopka Zlín 5,78 3 Hanák Dan 91 Mysločovice 5,87 4 Goláň 91 Vizovice 6,00 5 Bláha David 92 Přípravka Zlín 6,45 1 Janásek Martin 91 1. ZŠ Zátopka Zlín 5,72 2 Kočenda Patrik 91 ZŠ Sportovní UH 6,02 3 Hlavica 91 Vizovice 6,03 4 Lukeš Ondřej 92 TGM 6,25 1 Smrža Lubomír 91 Gymn.Lesní čtvr 5,45 2 Pitřík Jan 91 Mysločovice 6,16 3 Svozil Vladimír 91 ZŠ Mánesova 6,43 4 Šmíd Marek 92 ZŠ Mánesova 6,39 Finále A 1 Smrža Lubomír 91 Gymn.Lesní čtvr 5,49 2 Baran Patrik 91 TGM 5,57 3 Janásek Martin 91 1. ZŠ Zátopka Zlín 5,64 4 Hába Václav 91 1. ZŠ Zátopka Zlín 5,70 5 Hanák Dan 91 Mysločovice 5,93 6 Goláň 91 Vizovice 6,01 Finále B 1 Kočenda Patrik 91 ZŠ Sportovní UH 5,89 2 Hlavica 91 Vizovice 6,03 3 Lukeš Ondřej 92 TGM 6,17 4 Pitřík Jan 91 Mysločovice 6,25 5 Šmíd Marek 92 ZŠ Mánesova 6,33 6 Svozil Vladimír 91 ZŠ Mánesova 6,47 7 Bláha David 92 Přípravka Zlín 6,54 Starší žáci 1 Klíma Radek 89 1. ZŠ Zátopka Zlín 5,20 2 Blaha Bronislav 89 ZŠ Sportovní UH 5,31 3 Gajdůšek Ondřej 90 ZŠ Mánesova 5,48 4 Jurčeka Tomᚠ89 Mysločovice 5,83 5 Kremr Milan 90 TGM 5,91 Adámek Jan 89 Přípravka Zlín DNS 1 Mlátilík Kamil 89 ZŠ Sportovní UH 5,20 2 Polách Josef 90 1. ZŠ Zátopka Zlín 5,31 3 Kominik 90 Vizovice 5,40 4 Pašiak Adam 90 16. ZŠ 5,66 5 Zelina Petr 89 Mysločovice 5,79 Finále A 1 Klíma Radek 89 1. ZŠ Zátopka Zlín 5,20 2 Mlátilík Kamil 89 ZŠ Sportovní UH 5,21 3 Blaha Bronislav 89 ZŠ Sportovní UH 5,33 4 Polách Josef 90 1. ZŠ Zátopka Zlín 5,34 5 Gajdůšek Ondřej 90 ZŠ Mánesova 5,45 6 Kominik 90 Vizovice 5,47 Finále B 1 Pašiak Adam 90 16. ZŠ 5,68 2 Kremr Milan 90 TGM 5,80 3 Jurčeka Tomᚠ89 Mysločovice 5,81 3 Zelina Petr 89 Mysločovice 5,81 Mladší žačky 1 Červenková 91 Vizovice 5,78 2 Hyráková Petra 91 ZŠ Sportovní UH 6,03 3 Grelová Nikol 91 1. ZŠ Zátopka Zlín 6,08 4 Henešová Kateřina 92 Přípravka Zlín 6,39 5 Handlová Veronika 93 5. ZŠ 6,63 6 Brázdilová Kristýna 92 ZŠ Mysločovice 6,91 1 Jenyšová Petra 91 ZŠ Mánesova 6,07 2 Pešatová Anna 93 16. ZŠ 6,33 3 Janeková Nikola 93 12. ZŠ 6,49 4 Kovářová Lucie 91 ZŠ Mysločovice 6,90 1 Štěbrová Barbora 92 ZŠ Sportovní UH 5,91 2 Židková Michaela 91 TGM 6,45 3 Přívarová Aneta 92 18. ZŠ 6,63 Finále A 1 Červenková 91 Vizovice 5,78 2 Jenyšová Petra 91 ZŠ Mánesova 5,96 3 Grelová Nikol 91 1. ZŠ Zátopka Zlín 5,97 4 Štěbrová Barbora 92 ZŠ Sportovní UH 5,98 5 Hyráková Petra 91 ZŠ Sportovní UH 6,00 6 Pešatová Anna 93 16. ZŠ 6,33 Finále B 1 Henešová Kateřina 92 Přípravka Zlín 6,41 2 Židková Michaela 91 TGM 6,54 3 Janeková Nikola 93 12. ZŠ 6,63 4 Přívarová Aneta 92 18. ZŠ 6,69 5 Handlová Veronika 93 5. ZŠ 6,70 6 Brázdilová Kristýna 92 ZŠ Mysločovice 6,73 7 Kovářová Lucie 91 ZŠ Mysločovice 6,84 Starší žačky 1 Jenyšová Zuzana 90 ZŠ Mánesova 5,68 2 Klementová Zuzana 89 ZŠ Sportovní UH 5,70 3 Slavíková Martina 90 TGM 6,32 4 Hradilová Veronika 90 Mysločovice 6,52 5 Krajíčková Erika 89 Slušovice 6,56 1 Lacigová Barbora 89 Přípravka Zlín 5,54 2 Strachotová Regina 89 1. ZŠ Zátopka Zlín 5,67 3 Ronzová Hana 90 ZŠ Mánesova 5,78 4 Nuhlíčková Dita 90 ZŠ Sportovní UH 5,83 5 Palová Michaela 90 8. ZŠ Malenovice 5,89 1 Šmídová 90 Vizovice 5,59 2 Zrníková 89 Vizovice 5,77 3 Svobodová Kateřina 90 1. ZŠ Zátopka Zlín 5,85 4 Pospíšilová Lucie 90 TGM 6,09 5 Frantová TGM 6,45 Finále A 1 Lacigová Barbora 89 Přípravka Zlín 5,58 2 Šmídová 90 Vizovice 5,69 3 Zrníková 89 Vizovice 5,70 4 Klementová Zuzana 89 ZŠ Sportovní UH 5,71 5 Jenyšová Zuzana 90 ZŠ Mánesova 5,72 6 Strachotová Regina 89 1. ZŠ Zátopka Zlín 5,74 Finále B 1 Ronzová Hana 90 ZŠ Mánesova 5,76 2 Palová Michaela 90 8. ZŠ Malenovice 5,84 3 Svobodová Kateřina 90 1. ZŠ Zátopka Zlín 5,91 4 Nuhlíčková Dita 90 ZŠ Sportovní UH 5,95 5 Slavíková Martina 90 TGM 6,31 6 Pospíšilová Lucie 90 TGM 6,40
Pořadí škol
1 1. ZŠ Zátopka Zlín 11 bodů 2 ZŠ Vizovice 12 3 ZŠ Sportovní UH 13 4 ZŠ Mánesova 19 5 ZŠ TGM 27 6 ZŠ Mysločovice 36

Vložený závod na 40y překážek

40y překážek
Starší žáci 1 Polách Josef 90 1. ZŠ Zátopka Zlín 5,92 1 2 Stündl Jakub 90 1. ZŠ Zátopka Zlín 6,25 3 NF Adámek Jan 89 Přípravka Zlín NF 1 Gajdůšek Ondřej 90 JO 6,13 2 2 Zapletal Michal 89 JO 6,58 4 3 Konečný Josef 89 6,60 5 Starší žačky 1 Nováková Eva 90 1. ZŠ Zátopka Zlín 6,61 3 2 Olšanová Alena 89 ZŠ Mánesova 6,83 5 3 Pospíšilová Lucie 90 TGM 7,17 7 4 Slováková Petra 90 1. ZŠ Zátopka Zlín 7,23 8 1 Lacigová Barbora 89 Přípravka Zlín 6,39 1 2 Farkašovská Lucie 91 ZŠ Sportovní UH 7,05 6 3 Jenyšová Zuzana 90 ZŠ Mánesova 7,30 9 4 Hyráková Petra 91 ZŠ Sportovní UH 7,39 11 1 Smištíková Eva 89 ZŠ Sportovní UH 6,50 2 2 Jarošová Kateřina 90 ZŠ Sportovní UH 6,81 4 3 Anjelová Petra 89 ZŠ Sportovní UH 7,31 10 4 Hůlková 91 7,40 12 5 Habartová 91 7,63 13

Přebor škol ve skoku vysokém o putovní pohár starosty města Otrokovice

výška
Mladší žáci 1 Šenkeřík Petr 91 1. ZŠ Zátopka Zlín 140 2 Šlahař Jakub 91 1. ZŠ Zátopka Zlín 140 3 Baran Patrik 91 TGM 135 4 Slezák 91 Vizovice 135 4 Gracla 91 Vizovice 135 6 Janásek Martin 91 1. ZŠ Zátopka Zlín 135 7 Kryštof Jiří 91 ZŠ Sportovní UH 128 7 Hanák Dan 91 Mysločovice 128 9 Franta Ondřej 91 ZŠ Sportovní UH 128 10 Lukeš Ondřej 92 TGM 120 11 Pitřík Jan 91 Mysločovice 120 11 Blaha David 92 Přípravka Zlín 120 13 Vyoral Jiří 92 Mysločovice 120 13 Skotek Jakub 91 Mysločovice 120 15 Kučera Milan 91 Mysločovice 115 1. - 2. místo = rozeskakování Starší žáci 1 Konečný Josef 89 ZŠ Sportovní UH 181 2 Makarov Radek 89 1. ZŠ Zátopka Zlín 169 3 Gajdůšek Ondřej ZŠ Mánesova 161 4 Smetana Jiří 90 1. ZŠ Zátopka Zlín 161 5 Stündl Jakub 90 1. ZŠ Zátopka Zlín 157 6 Polák Vlastimil 89 ZŠ Sportovní UH 157 7 Mlátilík Kamil 89 ZŠ Sportovní UH 153 8 Zapletal Michal 89 TGM 145 9 Adamík Miroslav 89 ZŠ Mysločovice 145 10 Opravil 89 Vizovice 140 11 Jurčeka Tomᚠ89 ZŠ Mysločovice 140 12 Pilčík 90 Vizovice 135 12 Pašiak Adam 90 16. ZŠ 135 12 Kremr Milan 90 TGM 135 15 Zelina Petr 89 ZŠ Mysločovice 135 16 Gougela Marek 90 TGM 0 Adámek Jan 89 Přípravka Zlín DNS Mladší žačky 1 Habartová Eliška 91 ZŠ Sportovní UH 135 2 Štefancová 92 Vizovice 125 2 Peštová Eva 91 1. ZŠ Zátopka Zlín 125 4 Hůlková Gabriela 91 ZŠ Sportovní UH 125 5 Přívarová Aneta 92 18. ZŠ 120 6 Židková Michaela 91 TGM 110 6 Pešatová Anna 93 16. ZŠ 110 8 Janeková Nikola 93 12. ZŠ 100 9 Handlová Veronika 93 5. ZŠ 100 9 Doubková Klára 92 TGM 100 9 Brázdilová Kristýna 92 Mysločovice 100 Hyráková Petra 91 ZŠ Sportovní UH 0 Henešová Kateřina 92 Přípravka Zlín DNS Starší žačky 1 Válková Jana 89 1. ZŠ Zátopka Zlín 151 2 Václavková 89 Vizovice 147 3 Lacigová Barbora 89 Přípravka Zlín 147 4 Věrná Hana 89 ZŠ Sportovní UH 147 5 Anjelová Petra 89 ZŠ Sportovní UH 147 6 Ovčáčková Zuzana 90 ZŠ Mánesova 143 7 Slováková Petra 90 1. ZŠ Zátopka Zlín 143 8 Krajíčková Erika 89 Slušovice 139 9 Nováková Eva 90 1. ZŠ Zátopka Zlín 135 10 Rychlíková 89 Vizovice 130 11 Hoznourová Lucie 89 TGM 130 12 Smýkalová Barbora 90 1. ZŠ Zátopka Zlín 130 13 Palová Michaela 90 8. ZŠ Malenovice 120 13 Olšanová Alena 89 ZŠ Mánesova 120 13 Uhříčková Tereza 90 TGM 120 13 Kadlecová 90 Vizovice 120 Žaloudková Petra 89 TGM 0 Lukešová Edita 89 Mysločovice 0 Šmídová 90 Vizovice 0
Pořadí škol
1 ZŠ Sportovní UH 591 cm 2 1. ZŠ Zátopka Zlín 585 3 ZŠ Vizovice 547 4 ZŠ TGM 520 5 ZŠ Mysločovice 373 6 ZŠ Mánesova 304 7 Přípravka Zlín 267 8 16. ZŠ Zlín 245 9 ZŠ Slušovice 139 10 8. ZŠ Malenovice 120 11 18. ZŠ Zlín 120 12 12. ZŠ Zlín 100 13 5. ZŠ Zlín 100

Přebor škol ve skoku dalekém o putovní pohár

dálka
Mladší žáci 1 Hába Václav 91 1. ZŠ E. Zátopka 452 2 Goláň 91 Vizovice 427 3 Baran Patrik 91 TGM Otrokovice 426 4 Kryštof Jiří 91 ZŠ sportovní UH 413 5 Hanák Dan 91 Mysločovice 404 6 Svozil Vladimír 91 ZŠ Mánesova 390 7 Blaha David 92 Přípravka Zlín 379 Starší žáci 1 Klíma Radek 89 1. ZŠ E. Zátopka 530 2 Polák Vlastimil 89 ZŠ sportovní UH 522 3 Gajdůšek Ondřej 90 ZŠ Mánesova 518 4 Kominik 90 Vizovice 509 5 Pašiak Adam 90 ? 506 6 Zapletal Michal 89 TGM Otrokovice 478 7 Adámek Jan 89 Přípravka Zlín 470 8 Jurčeka Tomᚠ89 Mysločovice 456 Mladší žačky 1 Červenková 91 Vizovice 454 2 Jenyšová Petra 91 ZŠ Mánesova 417 3 Peštová Eva 91 1. ZŠ E. Zátopka 409 4 Farkašovská Lucie 91 ZŠ sportovní UH 384 5 Henešová Kateřina 92 Přípravka Zlín 366 6 Přívarová Anetta 92 ? 351 7 Janeková Nikola ? 335 8 Židková Michaela 91 TGM Otrokovice 323 9 Kovářová Lucie 91 Mysločovice 0 Starší žačky 1 Lacigová Bára 89 Přípravka Zlín 492 2 Klementová Zuzana 89 ZŠ sportovní UH 482 3 Olšanová Alena 89 ZŠ Mánesova 462 4 Smýkalová Barbora 90 1. ZŠ E. Zátopka 440 5 Zrníková 89 Vizovice 398 6 Hoznourová Lucie 89 TGM Otrokovice 390 7 Palová Michaela 90 ? 377 8 Lukešová Edita 89 Mysločovice 342
Pořadí škol
1 1. ZŠ E. Zátopka 1831 cm 2 ZŠ Sportovní UH 1801 3 ZŠ Vizovice 1788 4 ZŠ Mánesova 1787 5 Přípravka Zlín 1707 6 ZŠ TGM Otrokovice 1617 7 ZŠ Mysločovice 1202


Zpět na hlavní stranu