WMA - Europe ARHUS-RANDERS 22.7.-1.8.2004

22.7.2004

Desetiboj 100m 3 Buzek Michal M37 12.40 -0.5 599 9 Frič Jaromír M50 13.49 -0.4 645 14 Sobotka Ivan M61 16.06 -0.1 396 12 Vykydal Květoslav M68 15.37 0.2 560 7 Panocha Václav M71 16.71 -0.6 439 dálka 1 Buzek Michal M37 643 1.0 755 8 Frič Jaromír M50 507 -0.3 666 7 Sobotka Ivan M61 339 -0.9 360 11 Vykydal Květoslav M68 411 0.6 673 6 Panocha Václav M71 339 1.0 529 koule 3 Buzek Michal M37 11.09 551 1 Frič Jaromír M50 13.05 787 6 Sobotka Ivan M61 9.06 576 8 Vykydal Květoslav M68 8.89 672 1 Panocha Václav M71 10.80 731 výška 1 Buzek Michal M37 194 840 1 Frič Jaromír M50 163 794 7 Sobotka Ivan M61 121 512 4 Vykydal Květoslav M68 130 705 6 Panocha Václav M71 115 619 400m 3 Buzek Michal M37 56.00 626 12 Frič Jaromír M50 65.06 532 - Sobotka Ivan M61 DNF 3 Vykydal Květoslav M68 74.09 460 7 Panocha Václav M71 90.32 229 10000m 11 Šťavík Josef M61 46:34.43 3 Řezáč Ivo M62 36:59.23 10 Krassa Manfred M60 42:59.78 4 Matěcha Miroslav M49 34:46.77 18 Kalát Josef M48 37:10.54 23 Hovorka Karel M53 39:51.90 16 Malý Jiří M50 38:11.13 19 Hrček Petr M43 40:41.36 sedmiboj 80m překážek 4 Vykydalová Blanka W48 15.35 0.3 722 výška 1 Vykydalová Blanka W48 136 712 koule 4kg 8 Vykydalová Blanka W48 7.87 553 200m 7 Vykydalová Blanka W48 32.79 0.8 546 břemeno 7,26kg 5 Filip Ladislav M75 12.27 2 Benek Zdenek M73 18.02 4 Boldan Arnošt M70 17.18 11 Pechal Jindřich M73 11.78 břemeno 9.08kg 3 Horák Vladimír M65 16.47 11 Valíček František M63 14.17 břemeno 11.34kg 6 Vavrys Miloslav M53 17.28 břemeno 15.88kg 5 Jetelina Radim M49 10.91 7 Prokop Robert M49 5.80

23.7.2004

sedmiboj dálka 7 Vykydalová Blanka W48 3.79 1.1 416 oštěp 600g 8 Vykydalová Blanka W48 20.54 392 800m 6 Vykydalová Blanka W48 3:05.39 438 sedmiboj celkem 6 Vykydalová Blanka W48 3779 15.35-136-7.87-32.79-379-20.54-3:05.39 břemeno 9.08kg 6 Plesarová Zdeňka W46 10.27 desetiboj 80m překážek 4 Panocha Václav M71 19.12 0.4 432 100m překážek 4 Vykydal Květoslav M68 19.28 1.2 726 110m překážek 3 Buzek Michal M37 16.92 -0.3 633 7 Frič Jaromír M50 18.64 1.6 508 disk 2kg 5 Buzek Michal M37 29.20 449 disk 1,5kg 1 Frič Jaromír M50 39.37 652 disk 1kg 9 Vykydal Květoslav M68 29.90 612 2 Panocha Václav M71 33.21 806 tyč 4 Buzek Michal M37 320 436 2 Frič Jaromír M50 330 665 2 Vykydal Květoslav M68 260 671 4 Panocha Václav M71 200 496 oštěp 800g 4 Buzek Michal M37 39.74 463 oštěp 700g 1 Frič Jaromír M50 42.54 654 oštěp 600g 6 Vykydal Květoslav M68 25.45 471 oštěp 500g 1 Panocha Václav M71 33.36 711 1500m 2 Buzek Michal M37 4:57.54 596 15 Frič Jaromír M50 6:42.06 335 7 Panocha Václav M71 8:13.65 277 4 Vykydal Květoslav M68 6:46.71 523 desetiboj celkem 3 Buzek Michal M37 5948 12.40-643-11.09-194-56.00-16.92-29.20-320-39.74-4:57.54 4 Frič Jaromír M50 6238 13.49-507-13.05-163-65.06-18.64-39.37-330-42.54-6:42.06 9 Vykydal Květoslav M68 6073 15.37-411-8.89-130-74.09-19.28-29.90-260-25.45-6:46.71 4 Panocha Václav M71 5269 16.71-339-10.80-115-90.32-19.12-33.21-200-33.36-8:13.65 10000m 7 Janečková Anežka W57 45:18.84 15 Cupalová Eva W56 53:56.38 8 Kovaříková Pavla W48 45:19.33 7 Hovorková Milena W60 52:48.89 5 Ellingerová Dana W66 50:20.23 6 Hlusička Josef M66 42:11.64 3 Resl Jindřich M83 53:20.02 5 Buchar Jan M71 42:38.26 koule 4kg 10 Plesarová Zdeňka W46 8.21 dálka 12 Šťastná Marie W56 323 koule 3kg 8 Klimešová Jarmila W56 10.17

24.7.2004

disk 1kg 7 Horák Vladimír M65 41.43 16 Valíček Karel M65 31.05 2 Filip Ladislav M75 36.29 6 Staněk Petr M63 46.31 disk 1,5kg 1 Valent Gejza M50 54.84 disk 2kg 5 Dvořák Petr M37 40.98 10 Jetelina Radim M49 36.13 14 Prokop Robert M49 11.44 1500m rozběhy 18 Učík Petr M61 5:52.37 17 Homolka Rudolf M50 4:32.45 9 Matěcha Miroslav M49 4:26.23 1 Dúbravčík Zdeněk M40 4:08.44 100m rozběhy 5 Rubeš Jan M61 13.63 5 Popelka Bohumil M76 18.32 100m semifinále 7 Rubeš Jan M61 13.64

25.7.2004

koule 5kg 7 Horák Vladimír M65 11.81 koule 4kg 5 Filip Ladislav M75 11.07 dálka - kvalifikace 1 Calda Jaroslav M51 597 0.9 4 Rubeš Jan M61 488 +0.0 kladivo 4kg 10 Plesarová Zdeňka W46 27.01 dálka 10 Vonášek Josef M67 442 0.9 výška 7 Vykydalová Blanka W48 130 koule 5kg 17 Staněk Petr M63 11.85

26.7.2004

400m rozběhy 11 Aust Jaromír M55 59.66 27 Schwarz Jiří M52 63.38 1500m 1 Resl Jindřich M83 7:08.32 3 Matzner Karel M75 6:22.83 2 Buchar Jan M71 5:31.05 10 Ročňáková Miloslava W59 6:26.69 11 Cupalová Eva W56 7:15.18 6 Matěcha Miroslav M49 4:18.32 2 Dúbravčík Zdeněk M40 4:05.14 400m semifinále 7 Aust Jaromír M55 62.00 5000m chůze 1 Dubják Vratislav M77 32:25.38 5 Balcařík Alois M77 34:13.26 10 Froněk Miroslav M75 45:57.35 10 Marek Stanislav M61 29:06.08 14 Gonsiorovský Zdeněk M62 30:06.03 6 Pták Jaroslav M57 28:17.77 2 Párys František M50 23:24.48 18 Prückner Jaroslav M50 31:09.47 výška 4 Vonášek Josef M67 130 5 Vykydal František M60 150 5 Filip Ladislav M75 121 10 Soukup Jiří M77 106 3 Tošnar Pavel M71 139 11 Koláček Miloslav M70 121 6 Dalecký Martin M42 175 6 Kopecký Radek M40 175 kladivo 4kg 4 Filip Ladislav M75 31.69 2 Boldan Arnošt M70 45.87 4 Benek Zdeněk M73 45.62 15 Pechal Jindřich M73 33.07 kladivo 5kg 5 Horák Vladimír M65 43.25 12 Staněk Petr M63 40.89 kladivo 7,26kg 18 Jetelina Radim M49 35.81 dálka 1 Calda Jaroslav M51 632 2.0 6 Rubeš Jan M61 497 1.3 kladivo 6kg 10 Vavrys Miloslav M53 43.68

28.7.2004

5000m 5 Ellingerová Dana W66 25:03.53 10 Hovorková Milena W60 24:24.58 9 Janečková Anežka W57 21:43.51 11 Ročňáková Miloslava W59 23:06.03 16 Cupalová Eva W56 25:48.40 12 Kovaříková Pavla W48 21:51.19 14 Glovčíková Marie W48 27:26.11 11 Jorová Ludmila W41 19:51.28 klas.pětiboj 200m 15 Všianský Petr M60 32.67 NWI 501 8 Kašpar Zdeněk M56 29.15 0.5 669 15 Matura Jiří M66 37.30 NWI 307 oštěp 700g 6 Kašpar Zdeněk M56 38.56 651 oštěp 600g 6 Všianský Petr M60 35.10 618 13 Matura Jiří M66 28.49 544 dálka 7 Všianský Petr M60 448 -0.3 686 11 Kašpar Zdeněk M56 438 -0.4 559 16 Matura Jiří M66 353 -0.4 479 disk 1kg 6 Všianský Petr M60 33.37 614 2 Kašpar Zdeněk M56 39.08 724 12 Matura Jiří M66 24.33 473 1500m 9 Všianský Petr M60 6:15.65 591 8 Kašpar Zdeněk M56 6:05.49 565 13 Matura Jiří M66 7:58.67 261 klas.pětiboj celkem 9 Všianský Petr M60 3010 448-35.10-32.67-33.37-6:15.65 7 Kašpar Zdeněk M56 3168 438-38.56-29.15-39.08-6:05.49 15 Matura Jiří M66 2064 353-28.49-37.30-24.33-7:58.67 disk 1kg 14 Plesarová Zdeňka W46 24.75 5000m 3 Buchar Jan M71 20:10.84 2 Matzner Karel M75 23:14.17 7 Soukup Jiří M77 28:12.03 3 Resl Jindřich M83 25:19.26 32 Hovorka Karel M53 18:19.45 33 Malý Jiří M50 18:43.41 6 Kolínek František M47 15:58.86 10 Matěcha Miroslav M49 16:12.66 26 Slivka Miloš M47 17:52.51 36 Kalivoda Josef M48 19:53.51 4 Dúbravčík Zdeněk M40 15:18.63 20 Nenička Pavel M40 16:27.68 11 Hlusička Josef M66 20:17.70 3 Řezáč Ivo M62 17:40.24 12 Krassa Manfred M60 19:21.39 21 Učík Petr M61 21:19.58

29.7.2004

80m překážek rozběhy 6 Tošnar Pavel M71 14.89 +0.0 100m překážek rozběhy 10 Vykydal František M60 19.73 -0.1 20 km chůze 3 Párys František M50 1:41:35.10 20 Prückner Jaroslav M50 2:14:35.85 6 Pták Jaroslav M57 2:00:16.10 15 Čerepušťák Ondřej M56 2:14:46.45 11 Marek Stanislav M61 2:05:51.15 - Gonsiorovský Zdeněk M62 DQ 1 Dubják Vratislav M77 2:14:06.95 2 Balcařík Alois M77 2:19:51.50 - Froněk Miroslav M75 DQ M50-59 3 Czech Republic Párys-Pták Jar.-Prückner 1:41:35.10 2:00:16.10 2:14:35.85 Total Time: 5:56:27.05 Average: 1:58:49.02 200m rozběhy 12 Aust Jaromír M55 27.04 2.4 2 Kopeček Karel M41 23.14 1.0 tyč 8 Danihelková Marie W37 250 3 Tošnar Pavel M71 260 oštěp 500g 1 Klimešová Jarmila W56 34.68 6 Škopková Daniela W55 24.79 10 Šťastná0 Marie W56 20.13 800m rozběhy 15 Krassa Manfred M60 2:32.59 14 Homolka Rudolf M50 2:16.87 18 Schwarz Jiří M52 2:25.55

30.7.2004

800m semifinále 11 Homolka Rudolf M50 2:12.54 80m překážek 1 Krul Alois M77 15.38 1.9 - Tošnar Pavel M71 DNS 8 Šťastná Marie W56 23.61 1.4 5 Vykydalová Blanka W48 15.42 0.1 3 Vykydal Květoslav M68 18.68 0.9 200m rozběhy 6 Popelka Bohumil M76 39.47 6 Aust Jaromír M55 27.15 2 Kopeček Karel M41 23.17 oštěp 500g 3 Poskočil Vladimír M72 43.37 7 Koláček Miloslav M70 29.67 4 Klok Josef M75 33.24 tyč 8 Vykydal Květoslav M68 260 1 Fiedler Karel M55 400 trojskok 3 Calda Jaroslav M51 12.88 1.4 6 Vonášek Josef M67 9.45 1.3 9 Matura Jiří M66 7.24 0.3 oštěp 700g 3 Dráb František M54 53.99 oštěp 600g 1 Kolář Josef M60 54.21 6 Sobotka Ivan M61 41.18 oštěp 800g 3 Dvořák Petr M37 53.18 vrhačský pětiboj kladivo 3kg 7 Klimešová Jarmila W56 27.09 650 kladivo 4kg 7 Plesarová Zdeňka W46 28.59 785 koule 3kg 4 Klimešová Jarmila W56 10.01 874 koule 4kg 8 Plesarová Zdeňka W46 8.59 616 disk 1kg 5 Klimešová Jarmila W56 26.64 620 6 Plesarová Zdeňka W46 29.19 557 oštěp 500g 1 Klimešová Jarmila W56 32.59 867 oštěp 600g 4 Plesarová Zdeňka W46 23.17 454 břemeno 7,26 kg 7 Klimešová Jarmila W56 8.82 615 břemeno 9,08 kg 7 Plesarová Zdeňka W46 9.47 784 vrhačský pětiboj celkem 3 Klimešová Jarmila W56 3626 27.09-10.01-26.64-32.59-8.82 6 Plesarová Zdeňka W46 3196 28.59-8.59-29.19-23.17-9.47 800m 2 Matzner Karel M75 3:01.92 200m 8 Kopeček Karel M41 32.66 1.1

31.7.2004

vrhačský pětiboj kladivo 7,26kg 4 Jetelina Radim M49 37.74 589 9 Dvořák Petr M37 28.49 326 kladivo 6kg 7 Vavrys Miloslav M53 42.93 677 kladivo 5kg 1 Horák Vladimír M65 43.17 984 13 Valíček Karel M65 24.02 481 17 Matura Jiří M66 16.37 286 7 Valíček František M63 42.24 832 9 Staněk Petr M63 39.17 760 17 Všianský Petr M60 30.06 549 kladivo 4kg 1 Boldan Arnošt M70 47.44 1119 3 Benek Zdeněk M73 43.81 1020 15 Panocha Václav M71 35.35 792 17 Pechal Jindřich M73 34.72 775 2 Filip Ladislav M75 32.19 849 9 Klok Josef M75 22.54 549 koule 7,26kg 7 Jetelina Radim M49 9.65 530 8 Dvořák Petr M37 11.45 573 koule 6kg 5 Vavrys Miloslav M53 12.74 766 koule 5kg 2 Horák Vladimír M65 11.85 940 14 Valíček Karel M65 8.33 622 17 Matura Jiří M66 7.79 574 6 Staněk Petr M63 12.32 830 9 Všianský Petr M60 11.53 768 16 Valíček František M63 10.36 677 koule 4kg 10 Boldan Arnošt M70 11.37 777 16 Benek Zdeněk M73 10.62 717 17 Panocha Václav M71 10.50 708 21 Pechal Jindřich M73 7.74 490 3 Filip Ladislav M75 11.40 922 9 Klok Josef M75 8.60 663 disk 2kg 5 Jetelina Radim M49 34.16 581 2 Dvořák Petr M37 40.34 671 disk 1,5kg 10 Vavrys Miloslav M53 37.04 605 disk 1kg 1 Horák Vladimír M65 40.93 896 9 Valíček Karel M65 31.63 656 15 Matura Jiří M66 22.65 432 4 Staněk Petr M63 44.15 862 9 Valíček František M63 39.76 760 14 Všianský Petr M60 34.84 647 2 Boldan Arnošt M70 40.54 1023 8 Panocha Václav M71 34.23 836 17 Beneke Zdeněk M73 27.94 654 21 Pechal Jindřich M73 21.02 458 1 Filip Ladislav M75 35.15 1017 10 Klok Josef M75 24.14 647 oštěp 800g 5 Jetelina Radim M49 33.89 466 4 Dvořák Petr M37 48.93 604 oštěp 700g 9 Vavrys Miloslav M53 35.56 522 oštěp 600g 5 Horák Vladimír M65 33.56 668 12 Valíček Karel M65 28.16 536 15 Matura Jiří M66 26.90 506 2 Všianský Petr M60 39.85 723 6 Staněk Petr M63 37.74 676 8 Valíček František M63 36.40 646 oštěp 500g 12 Panocha Václav M71 26.86 543 15 Boldan Arnošt M70 22.96 443 16 Benek Zdeněk M73 21.62 410 20 Pechal Jindřich M73 19.00 344 3 Klok Josef M75 32.34 813 6 Filip Ladislav M75 28.04 683 břemeno 15,88 kg 5 Jetelina Radim M49 11.62 657 9 Dvořák Petr M37 8.89 402 břemeno 11,34 kg 5 Vavrys Miloslav M53 17.76 1009 břemeno 9,08 kg 2 Horák Vladimír M65 15.75 1015 12 Valíček Karel M65 9.07 533 - Matura Jiří M66 ND 9 Valíček František M63 14.23 804 10 Staněk Petr M63 14.17 800 15 Všianský Petr M60 13.14 733 břemeno 7,26 kg 2 Benek Zdeněk M73 17.87 1205 3 Boldan Arnošt M70 17.86 1205 18 Panocha Václav M71 12.71 818 19 Pechal Jindřich M73 12.54 806 5 Filip Ladislav M75 12.19 905 11 Klok Josef M75 9.52 679 vrhačský pětiboj celkem 4 Jetelina Radim M49 2823 37.74-9.65-34.16-33.89-11.62 8 Dvořák Petr M37 2576 28.49-11.45-40.34-48.93-8.89 7 Vavrys Miloslav M53 3579 42.93-12.74-37.04-35.56-17.76 3 Horák Vladimír M65 4503 43.17-11.85-40.93-33.56-15.75 12 Valíček Karel M65 2828 24.02-8.33-31.63-28.16-9.07 17 Matura Jiří M66 1798 16.37-7.79-22.65-26.90-ND 5 Staněk Petr M63 3928 39.17-12.32-44.15-37.74-14.17 8 Valíček František M63 3719 42.24-10.36-39.76-36.40-14.23 14 Všianský Petr M60 3420 30.06-11.53-34.84-39.85-13.14 3 Boldan Arnošt M70 4567 47.44-11.37-40.54-22.96-17.86 11 Benek Zdeněk M73 4006 43.81-10.62-27.94-21.62-17.87 15 Panocha Václav M71 3697 35.35-10.50-34.23-26.86-12.71 20 Pechal Jindřich M73 2873 34.72-7.74-21.02-19.00-12.54 2 Filip Ladislav M75 4376 32.19-11.40-35.15-28.04-12.19 9 Klok Josef M75 3351 22.54-8.60-24.14-32.34-9.52

1.8.2004

2000m překážek 6 Jorová Ludmila W41 8:10.61 - Kovaříková Pavla W48 DQ 1 Janečková Anežka W57 9:20.58 - Ročňáková Miloslava W59 DNS 2 Buchar Jan M71 8:27.03 3 Matzner Karel M75 10:02.38 5 Soukup Jiří M77 13:34.68 3000m překážek 2 Kolínek František M47 10:17.45 maraton 16 Prochazková Alice W44 3:56:17 23 Hrček Petr M43 3:23:19 8 Kalát Josef M48 2:54:28 10 Urbanec Vladimír M46 2:56:49 16 Flídr Jan M47 3:08:23 5 Kaše Jaroslav M51 2:50:51 14 Hons Václav M50 3:01:09 26 Kudrna Jiří M53 3:18:41 38 Koubek Pavel M51 3:35:05 41 Tůma František M51 3:43:08 53 Kozel Karel M50 4:28:09 8 Merunka Jan M63 3:14:53 27 Tlustý Ladislav M64 4:02:00 maraton - družstva 5 Czech Republic Kalát-Urbanec-Flídr 2:54:28 2:56:49 3:08:23 Total Time: 8:59:40 Average: 2:59:53 5 Czech Republic Kaše-Hons-Kudrna 2:50:51 3:01:09 3:18:41 Total Time: 9:10:41 Average: 3:03:33


Zpět na hlavní stranu