2. KOLO DIVIZE MUŽŮ

BRNO - 6.6.2004

100m
1.rozběh
1	Schenk Václav		86 Slezan Opava		11,0
2	Štourač Josef		73 Ji Otrokovice	11,6
3	Urban Jiří		55 Ji Otrokovice	12,0
4	Vlček Martin		89 Slezan Frýdek-M.	12,5
5.	Sedláček Ondřej		87 Znojmo		NF

2.rozběh
1	Lachout David		83 Přerov		11,1
2	Opravil Jiří		83 Ji Otrokovice	11,1
3	Hanák Jakub		86 Ji Otrokovice	11,3
4	Di-Giusto Daniel	86 Slezan Frýdek-M.	11,8
5	Petruško Jan		88 Slezan Frýdek-M.	12,2
6	Volný Jan		88 Slezan Opava		12,4

3.rozběh
1	Janoštík Lukáš		84 Ji Otrokovice	11,2
2	Šrom Pavel		76 Ji Otrokovice	11,3
3	Vlček Petr		86 Slezan Frýdek-M.	11,4
4	Obert Martin		87 Slezan Frýdek-M.	11,4
5	Vrbacký Marek		88 So Vyškov		11,8
6	Macura Marek		85 Jäkl Karviná		11,9

Finále A
1	Janoštík Lukáš		84 Ji Otrokovice	10,7   11
2	Šrom Pavel		76 Ji Otrokovice	10,8	9
3	Lachout David		83 Přerov		11,2	8
4	Opravil Jiří		83 Ji Otrokovice	11,3	7
5	Schenk Václav		86 Slezan Opava		11,4	6
6	Štourač Josef		73 Ji Otrokovice	11,5	5

Finále B
1	Obert Martin		87 Slezan Frýdek-M.	11,5	4
2	Vlček Petr		86 Slezan Frýdek-M.	11,6	3
3	Hanák Jakub		86 Ji Otrokovice	11,9	2
4	Urban Jiří		55 Ji Otrokovice	11,9	1
5	Di-Giusto Daniel	86 Slezan Frýdek-M.	12,1
6	Vlček Martin		89 Slezan Frýdek-M.	12,8

200m
1	Janoštík lukáš		84 Ji Otrokovice	22,7   11
2	Šrom Pavel		76 Ji Otrokovice	22,8	9
3	Štourač Josef		73 Ji Otrokovice	22,8	8
4	Magnusek Miroslav	86 Slezan Frýdek-M.	22,9	6,5
5	Opravil Jiří		83 Ji Otrokovice	23,2	5
6	Olšer Martin		75 Přerov		23,6	3

1	Lachjout David		83 Přerov		22,9	6,5
2	Obert MARTIN		87 Slezan Frýdek-M.	23,5	4
3	Di-Gusto Daniel		87 Slezan Frýdek-M.	24,4
4	Blažek Tomáš		86 Ji Otrokovice	24,5
5	Hanák Jakub 		86 Ji Otrokovice	NP
6	Sedláček Ondřej 	87 Znojmo

1	Pokorný Martin		88 Mor.Slávia Brno	23,9	2
2	Moškoř Daniel		90 Slezan Frýdek-M.	24,4	1
3	Urban Jiří		55 Ji Otrokovice	24,5
4	Petruško jan		88 Slezan Frýdek-M.	25,4
5	Vlček martin		89 Slezan Frýdek-M.	26,3
6	Sychra Stanislav	84 Přerov		NP

400m
1	Lepíček Miroslav	86 Slezan Frýdek-M.	51,3   11
2	Magnusek miroslav	86 Slezan Frýdek-M.	52,3	9
3	Štourač Josef		73 Ji Otrokovice	53,2	8
4	Novotný Martin		87 Tech Chropyně	54,9	7
5	Němeček Jiří		82 So Vyškov		54,9	6
6	Turek Rostislav		83 Ji Otrokovice	56,7	2

2.běh
1	Vích Šimon		84 Mor.Slavia Brno	55,1	5
2	Di-Giusto Daniel	87 Slezan Frýdek-M.	56,4	4
3	Sychra Stanislav	84 Přerov		56,4	3
4	Hanák jakub 		86 Ji Otrokovice	57,6
	Šrubař Jan		86 Slezan Frýdek-M.	NP
	Herzig Jiří		86 Ji Otrokovice	NP

3.běh
1	Myslivec Jiří		88 So Vyškov		59,1
2	Potůček jiří		88 ASK Blansko		60,9
3	Novotný Martin		87 Tech Chropyně	64,0
4	Sedláček Stanislav	88 Tech Chropyně	66,2
5	Mareš jan		88 Tech Chropyně	74,7
6	Matyáš Jiří		88 Tech Chropyně	NP

800m
1.běh
1	Lepíček Miroslav	86 Slezan Frýdek-M.	1:58:0 11
2	Konečný Ondřej		80 Mor.Slavia Brno	2:00,1	9
3	Herzig Jiří		79 Znojmo		2:01,2	8
4	Němeček Jiří		82 Znojmo		2:04,4	7
5	Martinák Tomáš		85 Slezan Frýdek-M.	2:05,0	6
6	Vích Šiman		84 Mor.Slavia Brno	2:05,3	5
7	Klaška Petr		88 Mor.Slavia Brno	2:05,6	4
8	Pukovec Tomáš		87 Slezan Opava		2:05,9	3
9	Říha Petr		87 Slezan Frýdek-M.	2:06,2	1,5
10	Soukup Milan		64 Znojmo		2:30,6

2.běh
1	Klimecký Radim		84 SK Přerov		2:06,2	1,5
2	Trčka Michal		84 SK Přerov		2:09,2
3	Svozílek radim		87 SK Přerov		2:11,1
4	Myslivec Jiří		88 So Vyškov		2:14,1
5	Bohm Tomáš		89 Slezan Opava		2:15,0
6	Broda Michal		88 Jäkl Karviná		2:15,9
7	Němec Oldřich		84 Blansko		2:16,3
8	Grman Milan		71 Jäkl Karviná		2:26,7

1500m
1. běh
1	Lepíček Miroslav	86 Slezan Frýdek-M.	4:19,2	11
2	Hajzler Jiří		63 So Vyškov		4:20,3	 9
3	Pelucha Robin					4:23,6	 8
4	Olejníček Lukáš		88 Mor.Slávia Brno	4:26,6	 7
5	Vícha Martin		87 Opava		4:29,4	 5
6	Jedlička Roman		89 SoVyškov		4:30,1	 4
7	Bukovjan Vlastimil	61 Ji Otrokovice	4:32,8	 3
8	Michna Pavel		75 Slezan Frýdek-M.	4:37,8
9	Šimek Daniel		81 So Vyškov		NP
10	Šrubař Jan		86 Slezan Frýdek-M.	NF

2.běh
1	Steiner Tomáš		86 So Vyškov		4:27,8	6
2	Klimecký radim		84 Přerov		4:35,8	2
3	Vintr Luděk		87 So Vyškov		4:37,2	1
4	Potůček Jiří		88 ASK Blansko		4:37,6
5	Plucnar Martin		75 Opava		4:41,9
6	Bělíček Václav		87 Slezan Frýdek-M.	4:45,7
7	Vronský Petr		86 Slezan Frýdek-M.	4:50,0
8	Trávníček Rostislav	68 Slezan Frýdek-M.	4:52,1
9	Vernarský Jaroslav	67 Slezan Frýdek-M.	5:19,8
10	Volný jiří		56 Opava		5:26,2

3000m
1	Hajzler Jiří		63 So Vyškov		 9:18,1	11
2	Hikl Tomáš		81 Mor.Slavia Brno	 9:22,9	 9
3	Bukovjan Vlastimil	61 Ji Otrokovice	 9:36,9	 8
4	Michna Pavel		75 Slezan Frýdek-M.	 9:40,6	 7
5	Adamec Milan		77	Vyškov		10:02,2	 6
6	Macášek Tomáš		88 Slezan Frýdek-M.	10:10,1	 5
7	Trávníček Rostislav	68 Slezan Frýdek-M.	10:12,6	 4
8	Verharský jaroslav	67 Slezan Frýdek-M.	10,27,4	 3
9	Novák Václav		89 Slezan Frýdek-M.	10:29,3	 2
10	Trčka Michal		84 Přerov		10:37,9	 1
11	Knapp Václav		88 Mor.Slavia Brno	10:44,2
12	Nejezchleba Josef	57 Slezan Frýdek-M.	11:36,2
	Soukup Milan		64 Znojmo		NP
	Šimek Daniel		81 So Vyškov		NP

110m překážek
1	Říhošek Aleš		85 Přerov		15,8	9
2	Hlavinka Pavel		83 Ji Otrokovice	15,8	8
3	Sebera Martin		74 So Vyškov		16,3	6
4	Salamon Jiří		83 Přerov		16,4	5

2.běh
1	Olšer Martin		75 Přerov		15,2   11
2	Ligocki Martin		86 Slezan Frýdek-M.	15,9	7
3	Chaloupka Petr		84 Ji Otrokovice	16,9	4
4.	Blažek tomáš		86 Ji Otrokovice	18,4	3

3.běh
1	Novotný Martin		83 So Vyškov		19,1	2
2	Klimecký Robert		79 Přerov		20,1	1
3	Holoch Jan		81 So Vyškov		20,3
4	Skála Josef		58 Přerov		21,9

400m překážek
1	Schenk Václav		86 Slezan Opava		56,0   11
2	Říhošek Aleš		85 Přerov		56,4	9
3	Hlavinka Pavel		83 Ji Otrokovice	57,8	8
4	Salamon Jiří		83 Přerov		61,9	3

2.běh
1	Blažek Tomáš		86 Ji Otrokovice	59,3	7
2	Ligocki martin		86 Slezan Frýdek-M.	60,7	6
3	Vlček Petr		86 Slezan Frýdek-M.	65,5
4	Holoch jan		81 So Vyškov		67,8

3.běh
1	Martinák Tomáš		85 Slezan Frýdek-M.	61,2	5
2	Novotný Martin		83 So Vyškov		61,3	4
3	Vronský Petr		86 Slezan Frýdek-M.	64,3	2
4	Svozílek Radim		87 Přerov		64,4	1

4.běh
1	Klimecký Robert		79 Přerov		69,5
2	Vaverka Martin		85 Tech Chropyně	69,5
3	Skála Josef		58 Přerov		75,8
4	Sychra Stanislav	84 Přerov		NF

Výška
1	Pokorný Martin		88 Mor.Slavia Brno	183    11
2	Baron Kamil		75 Slezan Opava		183	9
3	Witoszek Marek		84 Jäkl Karviná		183	8
4	Hořt Daniel		73 Ji Otrokovice	176	6,5
4	Lidmila Martin		84 Mor.Slavia Brno	176	6,5
6	Magnusek Miroslav	76 Slezan Frýdek-M.	176	4,5
6	Macura Radek		85 Jäkl Karviná		176	4,5
8	Martinák Tomáš		85 Slezan Frýdek-M.	171	2,5
8	Vrbacký Marek 		88 So Vyškov		171	2,5
10	Ligocki Martin		86 Slezan Frýdek-M.	171	0,5
10	Madžarov Petr		82 So Vyškov		171	0,5
12	Zela Ondřej		87 So Vyškov		171
13	Kiwa Michal		86 Slezan Opava		171
14	Říhošek Aleš		85 Přerov		166
15	Miškovsky Filip		88 Přerov		160
15	Lachout Davi		82 Přerov		160
17	Sikora Luboš		77 Mor.Slavia Brno	160
18	Wilczynski Ondřej	79 Ji Otrokovice	160
18	Pělucha Robin		87 Slezan Opava		160
20	Draška Jan		89 Přerov		160
21	Turek Rostislav		83 Ji Otrokovice	150
21	Nenadál Zdeněk 		89 Přerov		150
23	Sikora Aleš		73 Mor.Slavia Brno	150
24	Gajdůšek Ondřej		90 Ji Otrokovice	150

Tyč
1	Baroň Kamil		75 Opava		310    11
2	Krzystek jiří		51 Slezan Frýdek-M.	300	9
3	Sikora Aleš		73 Mor.Slavia		300	8
4	Sikora Luboš		77 Mor.Slavia		300	6,5
4	Kubát Ondřej		87 Přerov		300	6,5
6	Skála Jesef		58 Přerov		270	4,5
7	Volný Jiří		56 Opava		270	4,5
8	Klimecký Robert		79 Přerov		270	3
9	Vlček Petr 		86 Slezan Frýdek-M.	250	2
10	Gybas Petr 		46 Ji Otrokovice	250	1

Dálka
1	Surý Vadim		87 Ji Otrokovice	683
2	Opravil Jiří		83 Ji Otrokovice	651
3	Sebera Martin		74 So Vyškov		648
4	Moškoř Daniel		90 Slezan Frýdek-M.	630
5	Lidmila Martin		84 Mor.Slavia Brno	626
6	Chaloupka Petr		86 Ji Otrokovice	618
7	Madžarov Petr		82 So Vyškov		605
8	Witoszek Marek		84 Jäkl Karviná		604
9	Pokorný Martin		88 Mor.Slavia Brno	587
10	Koňařík Jan		84 Přerov		583
11	Macura Radek		85 Karviná		578
12	Skákal Oldřich		87 Tech Chropyně	577
13	Zela Ondřej 		87 So Vyškov		554
14	Němec Oldřich 		84 ASK Blansko		551
15	Jedlička Radim		89 Slezan Frýdek-M.	549
16	Gajdůšek Ondřej		90 Ji Otrokovice	545
17	Kubát Ondřej		88 Přerov		540
18	Draška Jan		89 Přerov		517
19	Novotný Martin		87 Tech Chropyně	509
20	Miškovský Filip		88 Přerov		508
21	Gybas Petr		46 Ji Otrokovice	502
22	Girman Milan		77 Karviná		500
23	Nenadál  Zdeněk		89 Přerov		488
24	Sedláček Stanislav	88 Tech Chropyně	470
25	Březík Eduard		88 Přerov		456
26	Mareš Jan		88 Tech Chropyně	415
27	Obert Martin		87 Slezan Frýdek-M.	369

Trojskok
1	Sebera Martin		74 So Vyškov		13,87	
2	Chaloupka Petr		86 Ji Otrokovice	13,45	
3	Surý Vadim		83 Ji Otrokovice	13,00	
4	Koňařík Jan		84 Přerov		12,68	
5	Witošek Marek		84 Jäkl Karviná		12,51	
6	Hořt Daniel		73 Ji Otrokovice	12,43	
7	Krzystek		   Slezan Frýdek-M.	12,42	
8	Skákal Oldřich		87 Tech Chropyně	11,97	
9	Gajdůšek Ondřej		   Ji Otrokovice	11,63	
10	Baron Kamil		75 Slezan Opava		11,62	
11	Holoch Jan		81 So Vyškov		11,03	
12	Gybas Petr		46 Ji Otrokovice	10,84	

Koule 7,26kg
ms	Marcell Jan		85 UNIBR		14,51  11
1	Doležal Pavel		83 Ji Otrokovice	13,23	9
2	Hrabec Jan		65 Slezan Frýdek-M.	12,48	8
3	Kolomazník Pavel	73 Přerov		12,07	7
4	Dvořák Petr		66 So Žabovřesky	12,01	6
5	Novotný Libor		63 So Žabovřesky	11,96	5
6	Kukla Pavel		71 Slezan Opava		11,96	4
7	Moc Zbyněk		71 Slezan Opava		11,37	3
8	Ševčík Jan		85 So Žabovřesky	10,88	2
9	Kuklínek Martin		79 Mor.Slavia Brno	10,62	1
10	Klvaňa Tomáš		79 Přerov		10,05
11	Sahaj Jiří		79 Přerov		 9,98
12	Svoboda Zdeněk		72 So Žabovřesky	 9,71
13	Řezanina Rudolf		49 Znojmo		 9,36
14	Hradil Jiří		63 ASK Blansko		 9,23
15	Wilczynski Ondřej	79 Ji Otrokovice	 9,01
16	Švarc Jaroslav		72 SK Přerov		 8,72
17	Nečas Pavel		74 ASK Blansko		 8,37

Disk 2 kg
ms	Marcell Jan		85	UNIBR		43,36  11
1	Kolomazník Pavel	73 Přerov		41,97	9
2	Dvořák Petr		66 So Žabovřesky	41,20	8
3	Doležal Pavel		83 Ji Otrokovice	40,67	7
4	Kukla Pavel		71 Slezan Opava		37,99	6
5	Novotný Libor		63 So Žabovřesky	37,63	5
6	Gryc Miloš		49 Znojmo		36,29	4
7	Olšer Martin		75 Přerov		36,17	3
8	Bednář Karel		44 Znojmo		34,00	2
9	Podhajský Martin	76 Ji Otrokovice	33,31	1
10	Jetelina Radim		54 So Žabovřesky	33,02
11	Hrabec Jan		65 Slezan Frýdek-M.	31,91
12	Řezanina Rudolf		49 Znojmo		30,87
13	Moc Zbyněk		71 Slezan Opava		29,73
14	Klvaňa Tomáš		79 Přerov		29,59
15	Kuklínek Martin		79 Mor.Slavia Brno	29,49
16	Baška Marek		76 Ji Otrokovice	28,90
17	Hradil Jiří		63 ASK Blansko		28,58
18	Kašík Miroslav		72 Znojmo		27,35
19	Sikora Aleš		73 Mor.Slavia Brno	27,04
20	Švarc Jaroslav		72 Přerov		27,01
21	sikora Luboš		77 Mor.Slavia Brno	26,80
22	Ševčík Jan		85 So Žabovřesky	22,34
23	Prokop Robert		54 So Žabovřesky	15,51

Oštěp 800g
1	Podhajský Michal	73 Ji Otrokovice	49,94  11
2	Podhajský Martin	76 Ji Otrokovice	49,74	9
3	Švarc Jaroslav		72 Přerov		49,34	8
4	Egner Vladimír		63 Znojmo		46,18	7
5	Janoušek michal		85 Mor.Slavia Brno	46,12	6
6	Klvaňa Tomáš		79 Přerov		45,19	5
7	Salamon Jiří		83 Přerov		43,57	4
8	Kašík Miroslav		72 Znojmo		42,44	3
9	Hradil Jiří		63 ASK Blansko		42,18	2
10	Sahaj Jiří		79 Přerov		41,82	1
11	Baška Marek		76 Ji Otrokovice	37,76
12	Turek Rostslav		83 Ji Otrokovice	36,28
13	Korbička		86 Mor.Slavia Brno	34,32

Kladivo
1	Novotný Libor		63 So Žabovřesky	44,85  11
2	Moc Zbyněk		61 Slezan Opava		43,99	9
3	Baška Marek		76 Ji Otrokovice	43,20	8
4	Kukla Pavel		71 Slezan Opava		37,40	7
5	Gryc Miloš		49 Znojmo		35,65	6
6	Kolomazník Pavel	73 Přerov		34,89	5
7	Dvořák Petr		66 So Žabovřesky	34,06	4
8	Valíček František	41 So Žabovřesky	35,65	3
9	Bednář Karel		44 Znojmo		34,89	2
10	Sahaj Jiří		79 Přerov		34,06	1
11	Prokop Robert		54 So Žabovřesky	32,89
12							30,37
13	Hrabec Jan		65 Slezan Frýdek-M.	26,94
14	Podhajský Martin	76 Ji Otrokovice	17,25

4x400m
1	Vlček P.,Ligocki,Magnusek,Lepíček	FM	3:32,6 11
2	Blažek,Štourač,Hlavinka,Opravil		Otrok A	3:34,1	9
3	Kiwa,Pělucha,Pukovec,Schenk		Opava	3:36,2	8
4	Salomon,Sychra,Řihošek,Lachout		Přerov	3:37,0	7
5	Novotný,Divacký,Němeček,Sebera		Vyškov	3:47,6	6
6	Klaška,Olejnicek,Vích,Konečný		MOSBRNO	3:52,1	4
7	Skákal,Vaverka,Novotný,Sedláček		Chrop	4:13,7
8	Girman,Broda,Macura,Witiszek		Karviná	DQ

1	Martinák,Říha,Wronský,Šrubař		Frýdek	3:49,5	5
2	Janoštík,Turek,Hanák,Chaloupka		Otrok B	4:03,1	3
3	Volný,Bohm,Vícha,Plucnar		Opava B	4:04,8
4	Zela,Adamec,Steiner.Vintr		VyškovB	4:06,0
5	Březík,Dražka,Nenadál,Svozílek		PřerovB 4:06,7

1	Bělíček,Petruško,Nejezchleba,Martinák	FM D	4:04,2	2
2	Novák,Jedlička,Moškoř,Vlček M.		FM C	4:04,5	1
3	Macášek,Trávníček,Michna,Verharský	FM E	4:14,2
4	Šrom,Bukovjan,Pašiak,Prudký		Otrok C	4:27,4

Pořadí na hřišti
1	TJ Jiskra Otrokovice	236,5	12
2	TJ Slezan Frýdek-Místek	178,5	11
3	SK Přerov		133	10
4	TJ Sokol Vyškov		102	 9
5	TJ Slezan Opava		 98,5	 8
6	AC Moravská Slavia Brno	 92,5	 7
7 	So Žabovřesky Brno	 50	 6
8	TJ Znojmo		 34	 5
9	TJ Jäkl Karviná		 21,5	 4
10	TJ Technoplast Chropyně	  3	 3
11	ASK Blansko		  2	 2
	SK Atletik Brno	nedostavil se 	-1

Pořadí po 2 kolech
1	TJ Jiskra Otrokovice	465,5	24
2	TJ Sokol Vyškov		265,5	19
3	SK Přerov		266,5	20
4	TJ Slezan Opava		186	17
5	TJ Slezan Frýdek-Místek	251,5	19
6	AC Moravská Slavia Brno	149,5	14
7	So Žabovřesky Brno	 99	12
8	TJ Znojmo		 75	10
9	TJ Jäkl Karviná		 46	 8
10	TJ Technoplast Chropyně	 19	 6
11	ASK Blansko		  5	 4
	SK Atletik Brno	nedostavil se	-2

Oddíly SK Přerov a Otrokovice nezaplatily vklad
/pořadatelský fond/. Slunečno,polojasno.

Zapsal Jetelina Radim
RNDR.Antonín Zbořil 	hlavní rozhodčí
Zdeněk Martinák 	řídící soutěže


Zpět na hlavní stranu