BRNO INTERNATIONAL 1/2MARATHON

Brno 1.5.2004

1   NOVÁK Pavel		70 CZE Atletika Jihlava		1:08:30
2   SERBESSA Mulugeta	71 ETH neregistrovaný		1:10:51
3   VYMAZAL Petr	75 CZE AK Asics Kroměříž	1:11:07
4   WALLENFELS Jiří	72 CZE Sokol Vinohrady		1:12:19
5   ORÁLEK Daniel	70 CZE MS Brno			1:12:36
6   KADLEC Petr		65 CZE AC Čejkovice		1:12:44
7   KOSTRZEWSKI Jaroslav76 POL GLUCHOLAZY		1:12:49
8   SADÍLEK Martin	69 CZE SK Zlín			1:13:10
9   POLACH Rostislav	75 CZE SK Dama Sport Šumperk	1:13:57
10  OŽANA Václav	64 CZE AO Nové Město na Moravě	1:14:38
11  KOUTNÝ Petr		83 CZE VSK Univerzita Brno	1:14:39
12  SOURAL Lukáš	82 CZE VSK Univerzita Brno	1:14:53
13  SVENTEK Vladislav	65 SVK ŠKP Čadca		1:15:05
14  ARBET Braňo		77 SVK BK Lysá pod Makytou	1:15:09
15  ŠERÍK Juraj		67 SVK KKM Čadca		1:15:18
16  SIEGEL Josef	58 CZE Spartak Choceň		1:15:27
17  MIKULA Peter	73 SVK AŠKP Žilina		1:15:45
18  HOLUB Miroslav	66 CZE Bukovice			1:15:49
19  ŠMÍD Martin		80 CZE Střelka Brno		1:17:16
20  VRÁBEL Martin	70 SVK UMB Banská Bystrica	1:17:42
21  TICHÝ František	66 CZE Turbo Chotěboř		1:17:46
22  AMBROZ Jozef	67 SVK Olymp Slovakia Bratislava1:17:51
23  SLUKA Anton		60 SVK Vranov			1:17:51
24  BÉM Miloslav	55 CZE TJ Jiskra Tanvald	1:18:10
25  CHMELÍK Josef	73 CZE Atletika Polička		1:18:17
26  BERKY Robert	57 SVK AMK NOVE ZAMKY		1:18:23
27  ADAMEC Milan	77 CZE Orel Vyškov		1:18:29
28  KAĽAVSKÝ Ján	61 SVK Tech.univerzita Košice	1:18:43
29  BĚTÍK Miroslav	72 CZE AK ASIC Kroměříž		1:19:15
30  PLACHÝ Lukáš	85 CZE VSK Univerzita Brno	1:19:25
31  LAMBERT Miloš	69 CZE Milovice			1:19:30
32  VAŠÍČEK Zdeněk	80 CZE UASK Vyškov		1:19:59
33  MACÍČEK Miroslav	61 CZE DoDo Kopřivnice		1:20:25
34  HALUZA Marian	50 SVK AMK NOVE ZAMKY		1:20:41
35  JANOUŠEK Peter	76 SVK MBK-Veľké Kapušany	1:20:43
36  HUBÁČEK Josef	61 CZE SK Luhačovice		1:20:45
37  KRUPKA Peter	65 CZE Triatlon club Brno	1:20:49
38  KOSTOLÁNY Vincent	63 SVK SAD Bratislava		1:21:12
39  SLOWIO CZE K Roman	59 CZE neregistrovaný		1:21:32
40  KUDLIČKA Svatopluk	50 CZE LRS Vyškov		1:21:51
41  KARKOŠKA Petr	73 CZE BC.Orlová		1:21:57
42  PIPAL Stanislav	74 CZE VANAMAN Kladno		1:21:58
43  BOREK Aleš		77 CZE VSK Univerzita Brno	1:22:13
44  BROKEŠ Martin	71 CZE Fort SMC Ústí nad Orlicí	1:22:18
45  SVÍTOK Stanislav	62 SVK ŠKP Skalica		1:22:34
46  MÁLEK Luděk		69 CZE Veltrusy			1:22:42
47  MARTINCOVÁ Ivana	63 CZE Moravská Salvia Brno	1:22:44
48  ŠUŠKA Anton		49 SVK KKM Čadca		1:22:55
49  BESTA Michal	76 CZE eD'system CZEch		1:22:57
50  MORAVČÍK Ján	77 SVK AK Tlmače		1:23:49
51  ČECHAL Jaroslav	61 CZE TS Letohrad		1:24:05
52  PATOČKA Petr	63 CZE BARNEX SPORT BRNO	1:24:08
53  HODBOĎ Radko	58 CZE AC Slovan Liberec	1:24:13
54  KABELKA Jiří	77 CZE Sokol Král.Vinohrady	1:24:24
55  NOŽKA Jiří		63 CZE Barnex Sport Brno	1:24:39
56  PISARČÍK Tomáš	63 CZE Velká Bíteš		1:24:50
57  TOPOR Jaroslav	54 SVK ŠKP Skalica		1:24:51
58  SVOBODA Petr	60 CZE JISKRA Vratislavice	1:24:55
59  KLAKURKA Václav	83 CZE TTS Osek nad Bečvou	1:24:59
60  INDRA Jaroslav	73 CZE SK Datalusk		1:25:02
61  ČEJKA Bořivoj	80 CZE Running Sport Nasavrky	1:25:03
62  ADAMEC Josef	81 CZE ATC Nekor		1:25:11
63  STRNAD Vladimir	77 CZE ATC LETOHRAD		1:25:11
64  PÁVEK Michal	72 CZE AČR			1:25:18
65  PILGR Luděk		76 CZE OB ČESKÁ TŘEBOVÁ		1:25:36
66  RYŠKA Vít		75 CZE LK Veřovice		1:25:42
67  HRÚZ Marián		82 SVK UMB Banská Bystrica	1:25:43
68  IŠTOK Jozef		58 SVK AK Baník Handlová	1:25:45
69  SAUER Jozef		73 SVK TJ Slávia Veľký Krtíš	1:25:47
70  VČELÁK Jan		73 CZE EXCON			1:25:51
71  KŘÍŽ Milan		46 CZE TJ Liga 100 Praha	1:25:54
72  DROZD Jiří		57 CZE MOPOS Pardubice		1:26:12
73  JELÍNEK Aleš	67 CZE neregistrovaný		1:26:12
74  EKER Jan		65 CZE individuální		1:26:27
75  RAPCAN Lukas	78 CZE Orelská jednota Bystřice 1:26:39
76  KUBIATKO Milan	57 SVK KKM Čadca		1:26:50
77  KVITOVÁ Renata	75 CZE TJ Jablonec		1:27:20
78  MAREK Václav	56 CZE Sherpa			1:27:43
79  DURICA Pavol	65 SVK AMK NOVE ZAMKY		1:27:47
80  KELLNER David	75 CZE SK Nýřany		1:27:50
81  MINÁŘ Oldřich	63 CZE HSK Nový Jičín		1:27:58
82  KAMENSKÝ Oldřich	48 CZE Sokol Žabovřesky		1:28:10
83  SUCHÝ Karel		56 CZE individuál		1:28:21
84  PUST Karel		71 CZE neregistrovaný		1:28:28
85  WARAUS David	79 CZE RBK Praha		1:28:30
86  PECIAR Pavol	73 SVK ŠK Delfín Nitra		1:28:33
87  DRAGOLOV Daniel	67 CZE neregistrovaný		1:28:36
88  KOŠEK Milan		65 CZE Dalmacko Team Turnov	1:28:43
89  NĚMEC Leoš		72 CZE Sokol Boskovice		1:28:52
90  DUBA Vladimír	64 CZE neregistrovaný		1:28:54
91  MAREŠ Bohumil	51 CZE LEAR			1:28:56
92  HRUŠKA Luděk	73 CZE 3L TEAM České Budějovice	1:29:13
93  PÁNEK Libor		79 CZE AKA FUKA Team Přerov	1:29:23
94  VROBEL Miroslav	61 CZE Veřovice			1:29:23
95  GLESK Slavonír	74 SVK UC Tučne KDG		1:29:25
96  PRŮCHA Josef	60 CZE TJ Jiskra Tanvald	1:29:28
97  DŘIZGA Viktor	69 SVK BBS Bratislava		1:29:31
98  DVOŘÁČEK Jaroslav	52 CZE Sokol Lupenice		1:29:32
99  SOVIŠ Jan		55 CZE OLYMP Praha		1:29:33
100 SCHERRER Jaroslav	60 CZE Orel Moravské Budějovice	1:29:36
101 ŠKVARKA Peter	83 SVK VSK Univerzita Brno	1:29:38
102 ŠLAJS Tomáš		60 CZE CC Choceň		1:29:41
103 DRAHŇÁK Pavol	55 SVK KKM Čadca		1:29:47
104  POL LÁK Milan	55 SVK KKM Čadca		1:29:50
105 YANKOVSKIJ Alexandr	60 CZE Atletic Třebíč		1:29:52
106 KREJČÍ Miroslav	64 CZE neregistrovaný		1:29:56
107 MELČÁK Tomáš	75 CZE HSK Nový Jičín		1:29:56
108 FELCMAN Tomáš	67 CZE TT-Club Hradec Králové	1:30:10
109 SPIŠKA Jozef	50 SVK Handlová			1:30:14
110 TOMŠŮ Petr		64 CZE Mlýn Janderov		1:30:18
111 BRUNOVÁ Lenka	76 CZE Olympo			1:30:19
112 BILÍK Vladimír	48 SVK S-TEAM Dunajská Lužná	1:30:33
113 SZTYMON Pavel	73 CZE FC-Bužkovec		1:30:36
114 TROJEK Karel	81 CZE TRISTYLE Šumperk		1:30:52
115 KRUTÍLEK Miloslav	70 CZE TT Pardubice		1:31:03
116 SZELIGA Jaromír	50 SVK STV Trnava		1:31:07
117 KOPP Radovan	71 CZE ÚRH MZLU Brno		1:31:09
118 KUNC Josef		60 CZE LRS Vyškov		1:31:14
119 BÍLÝ Zdeněk		59 CZE Maratón klub Pardubice	1:31:19
120 GOČ Ladislav	65 SVK MK TATRAN SNV		1:31:20
121 MARTYNEK Vladislav	59 CZE SKI Mosty		1:31:23
122 VOSTRÝ Miroslav	77 CZE MK Žebrák		1:31:23
123 BENEŠ Karol		43 SVK BS Nitra			1:31:26
124 LUKÁČ Jan		57 SVK ŠKP Skalica		1:31:31
125 HASMANDA Rostislav	53 CZE neregistrovaný		1:31:38
126 NOVÁČKOVÁ Zuzana	82 SVK MAC Rača			1:31:39
127 HEJL Jan		53 CZE Tristyle Šumperk		1:31:39
128 POLÁŠEK Vít		76 CZE neregistrovaný		1:31:54
129 BŮBELA Tomáš	71 CZE neregistrovaný		1:32:20
130 MEZERA Pavel	68 CZE neregistrovaný		1:32:28
131 HANÁKOVÁ Miroslava	66 CZE Sokol Bučovice		1:32:39
132 MIKELKA Oskar	78 CZE SK - M- Vraclav		1:32:51
133 DAŘENA František	79 CZE neregistrovaný		1:32:56
134 TEŠNAR Pavel	73 CZE neregistrovaný		1:32:57
135 VORÁČEK Karel	63 CZE TJ Sokol Dolany		1:32:58
136 KRAJTL Svatopluk	49 CZE Pardubice		1:33:00
137 HLAVATÝ Radek	66 CZE VSŠ BRNO			1:33:09
138 CHARVÁT Roman	70 CZE SKP Ruzyň		1:33:13
139 ŠIMEK Daniel	81 CZE AK Tišnov		1:33:15
140 KOPA Michal		75 CZE SKP Šumperk		1:33:16
141 MECL Karel		63 CZE Běžecký klub Hodonín	1:33:17
142 KAŠE Jaroslav	53 CZE Barnex Sport Brno	1:33:21
143 TARJÁNYI Jozef	63 SVK Systematic Prešov	1:33:26
144 DVORSKÝ Stanislav	49 SVK Autoremo Veľká Lomnica	1:33:27
145 HEDBÁVNÝ Robert	72 CZE Sokol Nové Bránice	1:33:29
146 KOUPILEK Jiří	66 CZE PIM RC Praha		1:33:37
147 STRAKA Samuel	58 CZE SBK Nový Vestec		1:33:38
148 GOČALTOVSKÝ Ladislav60 CZE individuál		1:33:42
149 KVITA Josef		51 CZE MK Kopřivnice		1:33:45
150 HÝBL Bronislav	61 CZE Slovácký běžecký klub	1:34:00
151 KOVÁŘ Rostislav	51 CZE ŽST Olomouc		1:34:06
152 HÝROSS Pavol	52 SVK BS - Vrútky		1:34:08
153 KABELA Vojtěch	47 CZE Hrušovany u Brna		1:34:10
154 KINCEL Pavol	51 SVK BS Belá-Dulice		1:34:13
155 RŮŽIČKA Vlastimil	63 CZE neregistrovaný		1:34:22
156 BUCHA Ján		56 SVK KKM Čadca		1:34:41
157 VALIŠ David		77 CZE neregistrovaný		1:34:48
158 KYZLINK Karel	69 CZE ASK TT BLANSKO		1:34:49
159 SOUKUP Jiří		61 CZE neregistrovaný		1:34:54
160 RACEK Luboš		68 CZE PIM RC			1:34:58
161 POLÁŠEK Lukáš	78 CZE Hodonín			1:35:16
162 HOLPUCH Miroslav	70 CZE TJ JE Dukovany		1:35:18
163 GRULICH Stanislav	49 CZE SKP Prezidium PRAHA	1:35:19
164 KOTIAN Stefan	62 SVK OcÚ Ráztočno		1:35:22
165 FIALA Pavel		57 CZE BK Říčany		1:35:29
166 SLATINA František	66 CZE neregistrovaný		1:35:30
167 HŮRKA Jiří		73 CZE ULTRASPORT SOKOLOV	1:35:43
168 JOHN Vladimír	55 CZE PSK Olymp Praha		1:35:58
169 SKALICKÝ Pavol	51 SVK neregistrovaný		1:36:02
170 GAŽO Štefan		42 SVK Trnava			1:36:07
171 VRTÁK Jozef		52 SVK Banské Stavby Prievidza	1:36:27
172 SKYBA Martin	62 CZE Barnex Sport Brno	1:36:33
173 MATĚJKA Milan	56 CZE AC Turnov		1:36:35
174 JANOTA Miroslav	63 SVK Tatran Turany		1:36:37
175 OBORNÝ Josef	49 SVK FTVŠ UK, Bratislava	1:36:38
176 RIKAN Václav	73 CZE neregistrovaný		1:36:38
177 NOVÁK Viliam	42 SVK Zel.studnicka Bratislava	1:36:53
178 ŠEVČÍK Štefan	51 SVK ŠKP Prievidza		1:37:09
179 ZAHULA Jan		50 CZE ČD Tanvald		1:37:14
180 CHYTIL Matěj	83 CZE PIM RC			1:37:17
181 KUJÍNEK Tomáš	84 CZE KOPR Pavlov		1:37:25
182 KRIVÁK Michal	46 SVK BK-STEEL Košice		1:37:25
183 VANČIŠINOVÁ Ingrid	75 SVK Stročín			1:37:26
184 SEIDENGLANZ Marek	74 CZE neregistrovaný		1:37:34
185 MATISKO Peter	70 CZE PIM RC Praha		1:37:35
186 DVORSKÝ Jaroslav	52 SVK Autoremo Veľká Lomnica	1:37:40
187 UJHELYI Jan		68 SVK TJ Unín			1:37:50
188 DOBEŠ Jiří		62 CZE TJ JE Dukovany		1:37:51
189 LIPTÁK Pavol	73 SVK Veľký Krtíš		1:37:57
190 POLÁK Přemysl	54 CZE neregistrovaný		1:38:04
191 PODŽORNY Emil	41 CZE neregistrovaný		1:38:10
192 GENZER Dalibor	81 CZE neregistrovaný		1:38:22
193 GONČÁR Jiří		57 CZE VSŠ BRNO			1:38:26
194 KOCIÁNOVÁ Jiřina	81 CZE VSK VUT Brno		1:38:37
195 SOVIŠ Ivo		71 CZE SIVO Rýmařov		1:38:40
196 BÁBÍK Antonín	63 CZE SK Mogul Vacenovice	1:38:53
197 KOCMAN Tomáš	61 CZE AUDACiA			1:38:55
198 STILLNEROVÁ Věra	81 CZE Running Sport Nasavrky	1:38:56
199 PLHAL Jirí		79 CZE neregistrovaný		1:38:57
200 DUFEK Jaroslav	61 CZE Meding			1:38:58
201 HLAVSA František	47 CZE Cleaners Pohořelice	1:39:01
202 KALANDRA Stanislav	60 CZE T.J. Svitavy		1:39:01
203 CHMEL Zdeněk	62 CZE RC PIM Praha		1:39:03
204 VOJKŮVKA Zdeněk	61 CZE Chuchelná		1:39:13
205 KULHÁNEK Jiří	64 CZE SK ČNB HK		1:39:22
206 LAZÁREK Tomáš	79 CZE Živnostenská banka	1:39:29
207 SKOPOVÝ Milan	52 CZE PIM RC			1:39:31
208 KLIMEŠ Michal	70 CZE neregistrovaný		1:39:58
209 HYNEK Vladimír	83 CZE indiviuál		1:40:06
210 KANOVIČ Ján		45 SVK Považský cukor Trnava	1:40:14
211 ČERNĚNKO Vladimír	74 CZE neregistrovaný		1:40:19
212 CIBULKA Ľuboš	63 SVK Slov.Grafia Bratislava	1:40:23
213 KAŠPAR Aleš		78 CZE neregistrovaný		1:40:27
214 FISCHER Pavel	49 CZE Hranice			1:40:30
215 KUBÍNEK František	58 CZE Orel Blažovice		1:40:32
216 ZÁMEČNÍK Pavel	64 CZE SKP TT Hradec Králové	1:40:40
217 DANÍŠEK Richard	73 CZE neregistrovaný		1:40:56
218 LEVIČKA Zbyněk	69 CZE Celestýn Horšovský Týn	1:41:03
219 PERUTKA Tomáš	75 CZE Bystřice pod Hostýnem	1:41:05
220 HORÁK Petr		76 CZE neregistrovaný		1:41:08
221 HRABEC Josef	61 CZE Ekolux Mikulov		1:41:09
222 CHOCHOLOUŠ Dalibor	46 CZE Dubina Pardubice		1:41:19
223 LODR Jakub		80 CZE neregistrovaný		1:41:22
224 SULIR Miroslav	58 SVK Multisport Kosice	1:41:30
225 KUBÍČEK František	46 CZE TJ L-100 Ostrava		1:41:35
226 NEPEJCHALOVÁ Ivana	83 CZE neregistrovaný		1:41:37
227 KNOTEK Ilja		53 CZE neregistrovaný		1:41:41
228 KOLÁŘ Pavel		62 CZE Kvapil elektro Olomouc	1:41:47
229 DRÁPAL Pavel	63 CZE LRS Vyškov		1:41:49
230 ZÁRUBOVÁ Jana	59 CZE AC PRAHA 1890		1:41:53
231 DUDŠIK Martin	84 SVK AK Tlmače		1:41:54
232 VITU Adam		75 CZE neregistrovaný		1:41:58
233 TELEPOVSKÝ Michal	57 SVK TEL-M Klub Košice	1:42:09
234 KUPEC Pavel		43 CZE Liga 100 Zlín		1:42:17
235 JANOTA Michal	45 SVK AŠK Skalica		1:42:22
236 NIEBAUER František	76 CZE SSŽ a.s.,Hradec Králové	1:42:23
237 SZABO David		70 CZE TJ Sokol Dobříš		1:42:33
238 BŘEZOVJÁK Pavel	81 CZE VHK Zašová		1:42:37
239 JIŘÍČEK Jan		64 CZE Bedro team		1:42:46
240 PLEKANEC Juraj	74 CZE Dianetika		1:42:52
241 KABELOVÁ Kristýna	81 CZE Hrušovany u Brna		1:42:57
242 WALEK Jan		50 CZE Beskyd Třinec		1:42:57
243 SUCHÁNEK Oto	58 CZE neregistrovaný		1:43:00
244 ŠVARC Luděk		73 CZE Barnex Sport		1:43:03
245 KUBÍK Jaromír	60 CZE TK Brno			1:43:05
246 ČERMÁK Vítězslav	59 CZE neregistrovaný		1:43:14
247 ŠTRAJT Jiří		44 CZE Alupo Blansko		1:43:20
248 ŠIMEK Štefan	56 CZE Sokol Mořice		1:43:27
249 GONČÁK Jiří		81 CZE neregistrovaný		1:43:35
250 DANIŠ Marek		77 SVK Doprastav Bratislava	1:43:36
251 PRČÍK Antonín	55 CZE Orel Dolní Bojanovice	1:43:54
252 GATIAL Milan	65 CZE JTM-GA Šternberk		1:44:03
253 KRIEG Petr		49 CZE BMT Brno			1:44:09
254 VOLEK Ivo		48 CZE Kasara Rýmařov		1:44:12
255 MÜLLER Jan		78 CZE neregistrovaný		1:44:17
256 BŘEZINA Miroslav	68 CZE neregistrovaný		1:44:26
257 PROFOUS Petr	58 CZE Static Ostrožská N.Ves	1:44:33
258 FUXA Jiří		84 CZE neregistrovaný		1:44:38
259 BĚLKA Jaroslav	52 CZE ČD Vyškov		1:44:40
260 KREJČÍ Bronislav	64 CZE Prdlavka SSSR,Modřice	1:44:43
261 BLAHOUSKOVÁ Eva	74 CZE Hyzl Team		1:44:45
262 PECHOVÁ Pavlína	81 CZE AUDACIA Olomouc		1:44:45
263 ENGLIŠ Jiří		63 CZE CVK Opava		1:44:46
264 POVOLNÝ Miroslav	62 CZE neregistrovaný		1:44:46
265 BOŽEK Petr		75 CZE neregistrovaný		1:44:51
266 PODHRADSKÁ Jana	63 SVK BS - Ďanová		1:45:00
267 GRYC Roman		67 CZE Zasis			1:45:17
268 KOCÚR Roman		74 CZE neregistrovaný		1:45:23
269 JANEČKOVÁ Anežka	47 CZE AK Zlín			1:45:25
270 ŠILBERSKÝ Petr	61 CZE Blansko			1:45:31
271 ŠLAJS Tomáš 	83 CZE K.O.B. Choceň		1:45:38
272 CHLEBUS Stanislav	60 CZE SK Louky			1:46:08
273 KUBÍČEK Pavel	53 CZE neregistrovaný		1:46:12
274 MÁLKOVÁ Anna	63 CZE AHA Vyškov		1:46:13
275 MAHOVSKÝ František	40 CZE AAC Brno			1:46:14
276 HUŤA Pavel		63 CZE SK DaZP Znojmo		1:46:26
277 VILČEK Rudolf	54 CZE Olympo Triatlon Brno	1:46:28
278 KOŽÍŠEK Dušan	55 SVK AŠK Skalica		1:46:33
279 POKORNÝ Jan		85 CZE N.A.S. - sport club	1:46:45
280 BOLDIŠ Pavel	77 CZE neregistrovaný		1:46:45
281 GOGOLÍN Petr	57 CZE Barnex Sport Brno	1:46:52
282 PEJŘIMOVSKÝ Tomáš	72 CZE Datalusk Jihlava		1:46:53
283 ZEMÁNEK Petr	68 CZE Dracy			1:47:00
284 KOPEČEK Ivan	49 CZE MS Brno			1:47:04
285 BONAVENTUROVÁ 	77 CZE není			1:47:08
286 VÍCH Pavel		80 CZE -			1:47:27
287 MIKUŠŤÁK Daniel	72 CZE SK Havířov		1:47:28
288 LAVIČKA Jaroslav	59 CZE Indiv.Drásov		1:47:31
289 BIL Jaroslav	59 CZE individuální		1:47:33
290 TYLEČEK Pavel	73 CZE neregistrovaný		1:47:44
291 HLINICA Ladislav	67 SVK Elán Kiarov		1:47:46
292 SLAVÍČKOVÁ Jarmila	56 CZE neregistrovaný		1:47:50
293 PETR Pavel		73 CZE neregistrovaný		1:47:52
294 ŠÍR Vladimír	74 CZE neregistrovaný		1:47:57
295 VEJVODA Jiří	62 CZE SK ASSPRO Náchod		1:48:00
296 KRAMÁŘ František	66 CZE neregistrovaný		1:48:03
297 ZAJÍČEK Antonín	58 CZE BH Triatlon Č.Budějovice	1:48:06
298 JANEK Miroslav	67 CZE SK Hranice		1:48:13
299 PECIAROVÁ Tatiana	75 SVK ŠK Delfín Nitra		1:48:21
300 JEŠINA Miroslav	54 CZE KOMFI			1:48:24
301 ČELADNÍKOVÁ Aneta	82 CZE Čekyně			1:48:26
302 KOČAN Milan		58 SVK Metropol Košice		1:48:26
303 CETKOVSKÝ Vladimír	45 CZE ARC Brno			1:48:33
304 MATULA Jiří		56 CZE neregistrovaný		1:48:35
305 NOVOTNY Michal	86 CZE ATC NEKOR		1:48:37
306 ŘIHÁNEK Pavel	67 CZE neregistrovaný		1:48:38
307 VLASÁK Ota		68 CZE neregistrovaný		1:48:39
308 HRUBÝ Milan		38 CZE ASK Blansko		1:48:51
309 GENZER Tomáš	82 CZE neregistrovaný		1:48:55
310 ČIKOVSKÝ Ján	57 SVK Maraton Šamorín		1:48:58
311 BIL Jaroslav	85 CZE individuální		1:49:10
312 HŮRKOVÁ Dagmar	73 CZE ULTRASPORT SOKOLOV	1:49:11
313 CSONGRADY Rudolf	59 SVK AMK NOVE ZAMKY		1:49:11
314 BARANEC Jozef	51 SVK Logos Slovakia		1:49:16
315 ŠULER Václav	54 CZE TJ Centropen Dačice	1:49:20
316 PITRÁK Jiří		69 CZE neregistrovaný		1:49:31
317 ČELADNÍK Miroslav	59 CZE Čekyně			1:49:39
318 VÁCLAVÍK Jiří	86 CZE Dobříš			1:49:40
319 KOUBKOVÁ Ilona	56 CZE Spartak Praha 4		1:49:41
320 DOLEŽAL Stanislav	38 CZE B K Pardubice		1:49:42
321 DVOŘÁK Tomáš	72 CZE neregistrovaný		1:49:54
322 MILT Jiří		54 CZE neregistrovaný		1:50:04
323 LOUŽECKÝ Miloš	40 CZE Olymp Praha		1:50:11
324 MATYSÍK Vladimír	48 CZE Ostrava			1:50:19
325 DOSTÁL Pavel	70 CZE neregistrovaný		1:50:40
326 DRAHNÍK Peter	55 SVK KKM Čadca		1:50:47
327 NOVOTNÝ Jan		54 CZE Triatlon klub Brno	1:50:53
328 PROKOP Tomáš	69 CZE neregistrovaný		1:51:10
329 DIATKA Vladimír	67 CZE neregistrovaný		1:51:27
330 KUBÍK Radomír	64 CZE Triatlon klub Brno	1:51:30
331 JAKOUBEK Arnošt	52 CZE AC Turnov		1:51:46
332 MOTÁK Jan		74 CZE neregistrovaný		1:51:50
333 SOVIŠ Jan		38 CZE KDU ČSL Hluk		1:51:52
334 SLOVÁČEK Jaroslav	54 CZE neregistrovaný		1:51:52
335 BÁRTA Tomáš		63 CZE HC Sezimovo Ústí		1:51:57
336 SLIACKY Jiří	77 CZE neregistrovaný		1:52:01
337 HARAŠTA Jiří	48 CZE Maraton klub Kopřivnice	1:52:16
338 ERTL Jiří		46 CZE HoroKolo Jundrov		1:52:22
339 MARTINEK Petr	74 CZE -			1:52:32
340 SURŇÁK Peter	81 CZE neregistrovaný		1:52:38
341 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar	50 CZE TK Brno			1:52:38
342 MAŘÁČEK Zdeněk	67 CZE neregistrovaný		1:52:42
343 STRAKA Josef	39 CZE Šumperk			1:52:43
344 HANUŠ Bedřich	42 CZE neregistrovaný		1:52:49
345 KREJČÍŘ Jan		80 CZE Tleskač Team		1:52:59
346 MALÚŠOVÁ Hana	80 CZE neregistrovaný		1:53:07
347 HALBICH Čestmír	52 CZE individuál		1:53:17
348 ROLLINGER Oto	68 CZE TJ Sokol Tetčice		1:53:19
349 LEDNICKÁ Zdenka	56 CZE AK Zlín			1:53:25
350 SPIŠKOVÁ Valéria	53 SVK Handlová			1:53:27
351 VENTRUBA Miroslav	58 CZE neregistrovaný		1:53:33
352 ŠTOGL Karel		73 CZE neregistrovaný		1:53:39
353 IVANOVIČOVÁ Jarka	61 SVK KKM Čadca		1:53:40
354 SÝKORA Jan		66 CZE neregistrovaný		1:53:48
355 ČEREŠŇA Dušan	52 SVK Krajné			1:54:11
356 SEDLÁČEK Josef	39 SVK neregistrovaný		1:54:23
357 KOKTA Bohuslav	40 CZE MILPAT			1:54:26
358 VLASÁKOVÁ Romana	70 CZE SKP Česká Lípa		1:54:28
359 MICHÁLKOVÁ Renata	81 CZE VVŠ PV Vyškov		1:54:30
360 HEŠÍK Jiří		82 CZE neregistrovaný		1:54:31
361 BÍLEK Luboš		64 CZE neregistrovaný		1:54:36
362 MACHÁČEK Martin	55 CZE neregistrovaný		1:54:42
363 NEŠPOR Martin	73 CZE Barnex Sport Brno	1:54:44
364 RYDLOVÁ Saskia	81 CZE neregistrovaný		1:54:46
365 VRTÍK Zbyněk	80 CZE TJ Sokol Brno II		1:54:47
366 FOTTA Rastislav	64 SVK RaF			1:54:53
367 NEKUŽA Jiří		51 CZE Kašpar Ostrava		1:55:08
368 MORAVČÍKOVÁ Mirka	82 SVK AK Tlmače		1:55:09
369 GUČEK Otto		50 SVK AŠK Skalica		1:55:17
370 TROJANEC Marek	75 CZE NC Vyškov		1:55:41
371 HRADÍLEK Jaroslav	77 CZE SK 24 Brno		1:55:43
372 KLEICH Miroslav	61 CZE neregistrovaný		1:55:45
373 MARKO Pavol		53 SVK KKM Čadca		1:56:11
374 TVARŮŽEK Tomáš	63 CZE neregistrovaný		1:56:11
375 VLČKO Valér		75 CZE neregistrovaný		1:56:26
376 PUDELKA Jaroslav	53 CZE Prdlavka SSSR Modřice	1:56:39
377 MAZUR Vladimír	70 CZE SK Louky			1:56:50
378 ŠILD Vladimír	58 CZE neregistrovaný		1:56:58
379 SEIBT David		75 CZE neregistrovaný		1:57:03
380 KOUBEK Miroslav	53 CZE Spartak Praha 4		1:57:05
381 LÁNSKÝ Rudolf	48 CZE TRI Club Dobruška	1:57:06
382 SEDLÁČEK Pavel	53 CZE Triatlon klub Brno	1:57:24
383 SLEZÁK Vít		69 CZE neregistrovaný		1:57:25
384 TELEPOVSKÝ Miroslav	62 SVK TEL-M Klub KoOšice	1:57:25
385 KOTOULEK Daniel	75 CZE Živnostenská banka	1:57:27
386 KUBÍK Josef		38 CZE Ptačina Adamov		1:57:39
387 BENDA Lubor		63 CZE neregistrovaný		1:57:42
388 SLOVENČÍKOVÁ Jarosl.80 CZE Zlín			1:57:49
389 ENGLIŠ Jiří		38 CZE CVK Opava		1:57:56
390 BYSTROŇ Ladislav	46 CZE TJ Sokol Hrabova		1:58:12
391 VLASÁK Michal	74 CZE neregistrovaný		1:58:27
392 ENGLIŠ Aleš		66 CZE CVK Opava		1:58:43
393 BARON Stefan	64GERneregistrovaný		1:58:46
394 HOLÝ Josef		41 CZE neregistrovaný Brno	1:58:50
395 HLAVA Milan		55 CZE neregistrovaný		1:58:56
396 SLEZÁK Libor	75 CZE Sokol Bílá Třemešná	1:59:03
397 TECL Jan		58 CZE neregistrovaný		1:59:04
398 TOMÁŠ Ivo		60 CZE neregistrovaný		1:59:10
399 ANDRAŠKO Pavel	51 SVK Autoremo Veľká Lomnica	1:59:11
400 MIKULANIN Petr	71 CZE neregistrovaný		1:59:30
401 KAISLER František	40 CZE SKI Jizerka		1:59:39
402 MUSIL Richard	76 CZE TTC Brno			2:00:03
403 ELLINGEROVÁ Dana	38 CZE Brno			2:00:51
404 PLCH Alois		49 CZE PLKI Team		2:00:52
405 KYZLINK Pavel	76 CZE neregistrovaný		2:01:10
406 FRANTA Jaroslav	54 CZE Prdlavka SSSR Modřice	2:01:22
407 KOŠŤÁL Pavel	44 CZE ČAFC Brno-Židenice	2:01:59
408 VARGA Vincent	27 SVK Barca			2:02:03
409 PÁLENÍK Milan	67 CZE individuální		2:02:08
410 SOVIŠ Ivan		46 CZE Horská služba Rýmařov	2:02:34
411 PŘIKRYL František	42 CZE neregistrovaný		2:02:52
412 CUPALOVÁ Eva	47 CZE neregistrována		2:03:08
413 ŠMITÁK Jiří		44 CZE Stadion Brno		2:03:17
414 PRAVOTIAK Klement	52 SVK Sokol Bratislava		2:03:31
415 KONEČNÝ Jaroslav	73 CZE Dracy			2:03:40
416 KOULA Miroslav	78 CZE neregistrovaný		2:03:48
417 SEDLÁKOVÁ Eva	61 CZE neregistrovaná		2:04:07	
418 PRAVOTIAKOVÁ Beata	63 SVK Sokol Bratislava		2:04:48
419 FUKSA Karel		47 CZE neregistrovaný		2:04:53
420 FIŠER Václav	62 CZE SKP Kometa		2:05:24
421 VOLF Jiří		46 CZE SPV Sigma Hranice	2:05:31
422 GAŠAJ Pavol		44 SVK MKJAGA Blatné		2:06:02
423 DUGOVÁ Erika	79 CZE neregistrovaný		2:06:34
424 LUŽA Milan		40 CZE neregistrovaný		2:06:48
425 MOCH Emil		36 CZE Kašpar Ostrava		2:07:47
426 SMAŽÁK Radim	66 CZE TJ Granitol		2:09:04
427 SOURAL Jan		60 CZE neregistrovaný		2:09:18
428 LAZÁREK Josef	52 CZE neregistrovaný		2:10:17
429 STOLÁŽEK Jan	74 CZE neregistrovaný		2:10:30
430 HOLUB Pavel		73 CZE SIVO Rýmařov		2:10:37
431 CHITKA Eduard	51 CZE Lok. Břeclav		2:10:40
432 CVEČKA Jozef	70 SVK Unín			2:11:59
433 MAREK Jiří		56 CZE neregistrovaný		2:12:23
434 HANOUSEK Kamil	74 CZE neregistrovaný		2:13:04
435 KABELA Vojtěch	76 CZE Hrušovany u Brna		2:13:31
436 ČERNÍK Pavel	78 CZE neregistrovaný		2:13:31
437 KUNOVÁ Šárka	82 CZE SK 4 Dvory České Buděj.	2:13:56
438 PIKAL Karel		49 CZE SK HANÁ Náměšť na Hané	2:15:16
439 STADTHERR Radim	65 CZE neregistrovaný		2:15:28
440 MARTINEK Jiří	67 CZE -			2:15:30
441 ZEJDA Ivo		56 CZE Moravská Slavia		2:16:10
442 PLAŠILOVÁ Lenka	75 CZE CKK ZNOJMO		2:20:15
443 CAHEL Pavel		38 CZE Sokol Brno		2:20:30
444 BENEŠ Adam		76 CZE neregistrovaný		2:24:01
445 MÍTŇANOVÁ Martina	81 CZE neregistrovaný		2:25:52
446 PORDE Jozef		32 CZE Sokol Roudnice n.L.	2:35:32
447 KŘÍŽ Blahoslav	29 CZE KTL Brno			2:46:15
448 ŠKRABAL Ivan	38 CZE Blansko			3:12:00
449 OŠKERA Oldřich	23 CZE Pohor.Jedn. Radhošť	3:35:33
    ŠIKEL Karel		37 CZE Lázně Libverda a.s.	DNF
    TUMA Zdenek		66 CZE VANAMAN Kladno		DNF
    GROMUS Petr		56 CZE AK Olomouc		DNF
    KAKAČ Josef		48 CZE AVC Praha		DNF
    KINCL Jan		71 CZE Runway			DNF
    KALAZI Jozef	57 SVK AMK NOVE ZAMKY		DNF
    KOUŘIL Jan		61 CZE neregistrovaný		DNF


Zpět na hlavní stranu