Mistrovství ČR v přespolním běhu všech kategorií

Bruntál 27.11.2004

2000m - Žákyně
1	Sekanová Lucie		89	Sokol České Budějovice		7:13
2	Kloubová Barbora	90	Sokol České Budějovice		7:20
3	Krchová Eva		89	ACP Olymp Brno			7:21
4	Johanidesová Lea	89	Jiskra Ústí nad Orlicí		7:24
5	Dubská Tereza		89	Slavoj Stará Boleslav		7:26
6	Klesnilová Martina	90	AC TEPO Kladno			7:29
7	Němcová Kamila		89	Olympia Bruntál			7:30
8	Procházková Michaela	89	Hvězda SKP Pardubice		7:30
9	Jakobová Adéla		90	AK Lokomotiva Olomouc		7:31
10	Grohová Karolína	90	TJ Dvůr Králové/Labem		7:33
11	Holušová Karolína	89	Sokol Opava			7:39
12	Vévodová Martina	90	AK Perná			7:42
13	Hlavatá Michaela	91	ARC Brno			7:44
14	Dohnalová Michaela	91	AK Most				7:44
15	Vanclová Anna		90	PSK Olymp Praha			7:44
16	Mezuliáníková Diana	92	AC Falcon Rokycany		7:45
17	Antošová Eliška		89	PSK Olymp Praha			7:45
18	Košíková Vendula	89	Schmier klub Nové Město/Mor	7:46
19	Pavlíčková Pavla	89	Olympia Bruntál			7:47
20	Krygarová Radka		89	Sokol České Budějovice		7:50
21	Andrštová Martina	90	Radotínský SK Praha		7:51
22	Kopečková Ester		91	Slezan Frýdek - Místek		7:52
23	Riemerová Simona	89	Sokol Kolín			7:53
24	Schybolová Markéta	89	ASK Tatra Kopřivnice		7:53
25	Kodedová Barbora	90	Sport. Klub SOU energetic	7:54
26	Kroupová Iva		89	VSK Univerzita Brno		7:54
27	Bařinová Martina	90	SK Přerov			7:55
28	Vávrová Vendula		90	AC Slovácká Slávia UH		7:58
29	Šimonová Monika		90	TJ Nové Město na Moravě		7:59
30	Škrabrahová Sylva	91	AK Hodonín			7:59
31	Palková Karolína	93	VSK Univerzita Brno		8:00
32	Landovská  Petra	89	ŠSK ZŠ TGM ČESKÁ KAMENICE	8:00
33	Handlířová Hana		90	VSK Univerzita Brno		8:03
34	Skálová Markéta		89	AC TEPO Kladno			8:05
35	Bejdová Petra		89	Sokol Kolín			8:05
36	Mrkosová Tereza		90	MS Brno				8:06
37	Strháková Zuzana	90	Start Havířov			8:08
38	Štěpánková Klára	91	Sokol České Budějovice		8:08
39	Holčáková Sabrina	91	Olympia Bruntál			8:12
40	Koryčánková Petra	90	AK Hodonín			8:12
41	Volavá Veronika		90	MS Brno				8:13
42	Palupčíková Nikola	91	Olympia Bruntál			8:14
43	Vávrová Adéla		92	Slavoj Stará Boleslav		8:14
44	Nerudová Lucie		90	ARC Brno			8:16
45	Kuncová Eliška		89	Slavoj Tachov			8:16
46	Vlčková Zuzana		91	Atletika Polička		8:19
47	Šindelková Romana	89	Slezan Frýdek - Místek		8:23
48	Zapletalová Klára	90	AC Slovácká Slávia UH		8:27
49	Minarčíková Jana	91	Sokol Kolín			8:31
50	Ožanová Zuzana		91	TJ Nové Město na Moravě		8:34
51	Němcová Zuzana		92	Olympia Bruntál			8:44
52	Žlutířová Veronika	91	AK Šternberk			9:05
53	Čokrtová Jana		92	Slavoj Český Brod		9:21

3000m - Žáci
1	Groh Radoslav		89	TJ Dvůr Králové/Labem		 9:41
2	Řemínek Štěpán		89	AC Spartak Choceň		 9:45
3	Živec Jakub		90	Lovochemie Lovosice		 9:51
4	Hrstka Martin		89	ŠAK Chrudim			 9:54
5	Hejduk Zdeněk		89	Sokol Kolín			 9:58
6	Buřil Tomáš		89	Sokol Nová Paka			10:10
7	Krygar Josef		89	Sokol České Budějovice		10:10
8	Štěpánek Radek		89	AK Prostějov			10:11
9	Večeře Tomáš		90	Atletika Polička		10:10
10	Mezuliáník Daniel	89	AC Falcon Rokycany		10:17
11	Thomas Robin		89	Sokol Opava			10:19
12	Solák Tomáš		89	SSK Vítkovice			10:36
13	Jarolím Michal		89	ČZ Strakonice			10:37
14	Bujnovský David		89	Sokol České Budějovice		10:38
15	Rybišar Pavel		90	ŠAK Chrudim			10:41
16	Kaštánek Adam		90	ŠSK Újezd nad Lesy		10:44
17	Šíp Ondřej		90	ASK Slavia Praha		10:45
18	Čenščák Dan		90	Baník Stříbro			10:49
19	Bělehrádek Tomáš	91	MS Brno				10:50
20	Novák Jan		90	Sokol Opava			10:52
21	Jalový Filip		90	ARC Brno			11:02
22	Čokrt Václav		89	Slavoj Český Brod		11:06
23	Kocur Tomáš		89	VSK Univerzita Brno		11:11
24	Hurta Adam		89	AK Prostějov			11:21
25	Sýkora Lukáš		90	TJ Valašské Meziřící		11:21
26	Lhoták Jiří		90	AK Most				11:31
27	Macinka František	90	AK Hodonín			11:40
28	Slezák Tomáš		89	AK Hodonín			11:52
29	Juránek Štěpán		90	VSK Univerzita Brno		11:56
30	Dostál Adam		90	SK Přerov			12:02
31	Sýkora Michal		92	TJ Valašské Meziřící		12:14
32	Svoboda Michal		92	Olympia Bruntál			12:35
33	Šnýdr Petr		92	AK Šternberk			12:46
34	Kaminski Michal		90	Start Havířov			13:38
35	Doležel Ondřej		92	AK Šternberk			13:56

3000m - Dorostenky
1	Vrzalová Simona		87	TŽ Třinec			11:12
2	Zachariášová Alice	87	ACP Olymp Brno			11:18
3	Křížová Lucie		87	Olympia Bruntál			11:34
4	Schubertová Markéta	88	Olympia Bruntál			11:39
5	Oulická Dominika	87	Sokol České Budějovice		11:46
6	Klímová Ivana		87	Schmier klub Nové Město/Mor	11:49
7	Slonková Lenka		88	TJ Nové Město na Moravě		11:49
8	Skybová Lucie		87	ACP Olymp Brno			12:03
9	Hájková Jana		88	TJ Dobruška			12:09
10	Kratochvílová Iva	87	PSK Olymp Praha			12:09
11	Mrštíková Květa		87	AC Pardubice			12:32
12	Janouchová Veronika	88	ŠSK Újezd nad Lesy		12:34
13	Drobná Anna		88	PSK Olymp Praha			12:35
14	Čablová Kristina	87	ASK Tatra Kopřivnice		12:58
15	Bukvicová Veronika	87	ACP Olymp Brno			13:29
16	Čokrtová Eva		88	Slavoj Český Brod		13:42

4000m - Dorostenci
1	Holuša Jakub		88	Sokol Opava			12:51
2	Kocourek Milan		87	ARC Brno			12:52
3	Zíka Jan		87	Baník Stříbro			12:55
4	Kouba Adam		87	AK Most				13:04
5	Macášek Tomáš		86	Slezan Frýdek - Místek		13:09
6	Dědeček Jaromír		87	AC Turnov			13:16
7	Kourek Lukáš		88	TJ Nové Město na Moravě		13:18
8	Lokšan Jiří		88	USK VŠEM ÚSTÍ n.L.		13:18
9	Herda Ondřej		88	Sokol České Budějovice		13:20
10	Říha Petr		87	Slezan Frýdek - Místek		13:24
11	Groh Stanislav		87	TJ Dvůr Králové n. Labem	13:24
12	Kvasnička Michal	87	Baník Stříbro			13:25
13	Klesnil Ondřej		87	AC TEPO Kladno			13:30
14	Olšan Martin		87	ŠSK Újezd nad Lesy		13:35
15	Strnad Lukáš		88	AC Čáslav			13:36
16	Kadlec Roman		87	VSK Univerzita Brno		13:40
17	Skořepa Jakub		87	TJ Nové Město na Moravě		13:45
18	Gazda Jaroslav		88	AK Prostějov			13:50
19	Konečný Pavel		88	PSK Olymp Praha			13:50
20	Martinek Petr		87	AC Pardubice			13:52
21	Dymák Pavel		87	AFK Chrudim			13:56
22	Kodeda Štěpán		88	Sport. Klub SOU energetic	13:56
23	Holý Vojtěch		88	AK Most				14:00
24	Pělucha Robin		87	TJ Slezan Opava			14:01
25	Šimůnek Dominik		87	AC Turnov			14:03
26	Strebel Jan		87	VSK Univerzita Brno		14:04
27	Trampler Matěj		88	Sokol Opava			14:05
28	Schoval František	88	Slavoj Stará Boleslav		14:06
29	Olejníček Lukáš		88	MS Brno				14:09
30	Tomášek Lukáš		88	Atletika Polička		14:19
31	Reis Tomáš		87	AC Praha 1890			14:23
32	Skula Petr		87	VSK Univerzita Brno		14:34
33	Vejdělek Petr		88	TJ Dvůr Králové n. Labem	14:51
34	Kacálek Jaroslav	88	Atletika Polička		15:02
35	Vlasák Miroslav		88	VSK Univerzita Brno		15:08
36	Kunc Petr		88	Slavoj Tachov			15:12
37	Fukala Vít		87	AC Havířov			15:22

4000m - Muži
1	Nejedlý Michael		69	AC TEPO Kladno			12:08
2	Zouhar František	82	AC Praha 1890			12:10
3	Mikulenka Peter		82	Slezan Frýdek - Místek		12:20
4	Miller Jiří		78	Atletika Mladá Boleslav		12:26
5	Pospíšil Vladimír	79	AC TEPO Kladno			12:26
6	Málek Michal		84	AC Čáslav			12:35
7	Kasl Petr		83	Baník Stříbro			12:42
8	Pichl Zdeněk		83	PSK Olymp Praha			12:49
9	Hubáček Petr		78	TJ Nové Město na Moravě		12:53
10	Janíček Jakub		78	AC Slovácká Slávia UH		12:57
11	Ondřej Marek		82	Spartak Praha 4			13:00
12	Erber Jakub		82	SK Nové Město/Met		13:03
13	Slovák Daniel		84	AK Zlín				13:05
14	Urbánek Jaroslav	82	MS Brno				13:10
15	Veselský Martin		69	TJ Nové Město/Mor		13:22
16	Hybský Ondřej		83	Hvězda SKP Pardubice		13:25
17	Kidora Jan		81	AK Bílina			13:26
18	Svoboda Mojmír		66	AFK Chrudim			13:30
19	Koubek Jiří		84	Spartak Praha 4			13:51
20	Xaver Tomáš		83	VSK Univerzita Brno		13:56
21	Tománek Jan		83	TJ Nová Včelnice		14:16
22	Katsiedl Michal		82	AC Praha 1890			14:28
23	Trčka Michal		84	SK Přerov			15:31

4000m - Juniorky
1	Ptáčková Lenka		85	AK Škoda Plzeň			14:32
2	Preibischová Monika	85	AC Slovan Mariánské Lázně	14:56
3	Pecková Květa		85	Lovochemie Lovosice		15:01
4	Pecháčková Kateřina	85	PSK Olymp Praha			15:18
5	Pátková Iva		86	Hvězda SKP Pardubice		15:44
6	Pelantová Lucie		86	AC Praha 1890			15:57
7	Pechová Iva		86	ACP Olymp Brno			16:01
8	Fruhaufová Helena	85	ACP Olymp Brno			16:04
9	Fickerová Dana		85	ACP Olymp Brno			16:08
10	Pechková Jana		85	Maratonstav Úpice		16:12
11	Dolejšová Zuzana	85	Spartak Praha 4			16:15
12	Krstevová Andrea	85	ACP Olymp Brno			16:37
13	Hronová Jana		85	Hvězda SKP Pardubice		16:45
14	Poláková Tereza		86	SK Kotlářka			16:47
15	Filipová Eva		86	TJ Šumperk			16:48
16	Kubeová Jana		85	AC Pardubice			17:03
17	Čančíková Terezie	85	AC Česká Lípa			20:16

6000m - Ženy
1	Petříková Irena		83	ACP Olymp Brno			21:29
2	Mullerová Lucie		78	AC Slovan Liberec		21:37
3	Burdychová Eva		75	SK Nové Město/Met		22:07
4	Vlčovská Marta		76	AC Pardubice			22:27
5	Sekyrová Ivana		71	AC Sparta Praha			22:29
6	Mostecká Jana		80	PSK Olymp Praha			22:36
7	Rybáková Nina		84	AK Most				23:22
8	Fousková Petra		81	AC Čáslav			24:07
9	Šibravová Lenka		82	PSK Olymp Praha			24:31
10	Haroková Hana		77	ACP Olymp Brno			24:38
11	Dostálová Marie		76	AK Lokomotiva Olomouc		24:39
12	Reinerová Barbora	84	ACP Olymp Brno			25:22
13	Mikásková Michaela	71	Sokol Nová Paka			25:27
14	Vykoukalová Simona	78	ACP Olymp Brno			26:15
15	Vrábelová Kateřina	81	TJ Zetor Brno			29:23

10000m - Muži
1	Faschingbauer Pavel	73	AK Kroměříž			31:48
2	Kreisinger Jan		84	4DVCB				32:06
3	Gerych David		77	AK Kroměříž			32:22
4	Krutský Tomáš		79	SLOVAN Liberec			32:35
5	Bláha Jan		71	Sokol České Budějovice		32:43
6	Havlíček Jan		79	ASK Slavia Praha		32:44
7	Krupička Robert		78	Jiskra Ústí nad Orlicí		32:54
8	Šmíd Michal		71	Hvězda SKP Pardubice		33:06
9	Pechek Petr		83	Maratonstav Úpice		33:28
10	Pohanka Martin		73	AAC Brno			33:31
11	Vymazal Petr		75	AK Kroměříž			33:55
12	Horák Ondřej		75	AK Kroměříž			33:56
13	Balcar Michal		84	VSK Univerzita Brno		34:54
14	Polách Rostislav	75	AK Kroměříž			34:57
15	Palko Aleš		71	VSK Univerzita Brno		35:02
16	Dedek Aleš		75	AK Kroměříž			35:05
17	Blaha Tomáš		76	AK Kroměříž			35:05
18	Kotyza Petr		70	VSK Univerzita Brno		36:02
19	Stanka Petr		69	AK Kroměříž			36:09
20	Lev Petr		83	VSK Univerzita Brno		36:36
21	Koutný Petr		83	VSK Univerzita Brno		37:13
22	Kohoutek Libor		82	VSK Univerzita Brno		37:52
23	Horný Pavel		73	AK Kroměříž			38:26
24	Kučera Martin		80	VSK Univerzita Brno		39:14
25	Kučera Lukáš		81	VSK Univerzita Brno		39:47
26	Borek Aleš		77	VSK Univerzita Brno		40:40

6000m - Junioři
1	Janoušek Václav		85	Spartak Praha 4			19:04
2	Mužík Martin		86	Baník Stříbro			19:11
3	Krunka Kamil		86	SK Nové Město/Met		19:42
4	Bednář Tomáš		85	SSK Vítkovice			19:56
5	Vážanský Radek		86	SSK Vítkovice			19:58
6	Kotouč Martin		85	Olympia Bruntál			19:59
7	Vaculka Petr		85	AK Most				20:00
8	Jakoubek Jiří		86	AC Pardubice			20:25
9	Lepíček Miroslav	86	Slezan Frýdek - Místek		20:30
10	Losenický Jakub		86	AFK Chrudim			20:34
11	Kohut Jan		85	JAC Brno			20:36
12	Plachý Lukáš		85	VSK Univerzita Brno		20:38
13	Novák Jan		86	PSK Olymp Praha			20:38
14	Kadlec Petr		85	TJ Nové Město na Moravě		20:42
15	Kubalák Jiří		86	VSK Univerzita Brno		20:49
16	Pazdera Lukáš		86	PSK Olymp Praha			20:54
17	Pavlišta Vít		85	AFK Chrudim			20:57
18	Bouda Jakub		86	Baník Stříbro			21:05
19	Smejkal Lukáš		85	SK Chotěboř			21:10
20	Valenta Lukáš		85	PSK Olymp Praha			21:20
21	Kopáček Jan		85	AFK Chrudim			21:28
22	Kalenda Jan		85	AK Zlín				21:38
23	Krempaský Filip		85	AK Lokomotiva Olomouc		21:39
24	Buchta Michal		86	JAC Brno			21:41
25	Řemínek Matěj		86	AC Spartak Choceň		22:06
26	Svoboda Šimon		86	Schmier klub Nové Město/Mor	22:12
27	Kaplan Miroslav		86	AC TEPO Kladno			22:12
28	Čáslava Petr		86	VSK Univerzita Brno		22:14
29	Zouhar Martin		85	AC Praha 1890			22:18
30	Strejček Jan		86	AC Pardubice			22:37
31	Kouřil Jan		86	VSK Univerzita Brno		22:48


Zpět na hlavní stranu