2. kolo 2. ligy muži

Hodonín - 5.6.2004

100m
1. rozběh	vítr/1,96
1.	Masař Radek		230984	HRANI	11,54
2.	Janeček Štěpán		310176	SOKOP	11,55
3.	Hertl Ivo		290280	UNIBR	11,57
4.	Uher Jakub		040883	BRECL	11,74
5.	Husák Radek		301284	AKHOD	11,74
6.	Stašek Jiří		170686	UHHRA	11,78

2. rozběh	vítr/-1,18
1.	Hoffmann František	091181	AKHOD	11,36
2.	Kühnel Herbert		210284	SOKOP	11,57
3.	Šikula Jiří		260186	AKHOD	11,58
4.	Šmejc Jakub		230683	UNIBR	11,69
5.	Jančík Martin		240886	PROST	11,75
6.	Lacina Jakub		000087	BRECL	11,91

3. rozběh	vítr/0,51
1.	Roman Jan		210283	SOKOP	11,26
2.	Weiss Michal		091081	UNIBR	11,41
3.	Smola Jiří		130288	CEJKO	11,55
4.	Roman Pavel		180886	SOKOP	11,65
5.	Hojač Michal		061280	CEJKO	11,72
6.	Hráček Radim		000078	AKHOD	11,81

4. rozběh	vítr/-1,97
1.	Chlachula Tomáš		010479	UHHRA	11,51
2.	Ciminga Václav		140186	SOKOP	11,55
3.	Mráz Pavel		040586	HRANI	11,72
4.	Zelinka Petr			BRECL	11,95
5.	Beneš Martin		300787	AKHOD	12,38
	Zdravecký Michal	041083	UNIBR

5. rozběh	vítr/-0,8
MS	Hladný Tomáš		060686	UNIBR	11,56
2.	Blaha Josef				11,62
MS	Vaculík Radim		230588	HRANI	12,30
MS	Hruboš Ondřej		140284	UHHRA	12,31
MS	Borek Lukáš		300686	UNIBR	12,47
MS	Vymyslický Tomáš	211189	BRECL	12,82

Finále A vítr/+0,41
1	Hoffmann František	091181	AKHOD	11,12  11
2	Roman Jan		210283	SOKOP	11,14	9
3	Chlachula Tomáš		010479	UHHRA	11,26	8
4	Weiss Michal		091081	UNIBR	11,52	7
5	Masař Radek		230984	HRANI	22,57	6

Finále B vítr / +0,88
1.	Hertl Ivo		290280	UNIBR	11,40	5
2.	Smola Jiří		130288	HRANI	11,42	4
3.	Kühnel Herbert		210284	SOKOP	11,44	3
4.	Šikula Jiří		260186	AKHOD	11,59	2
5.	Ciminga Václav		140186	SOKOP	11,64	1
6.	Janeček Štěpán		310176	SOKOP	11,74

200m
1. běh	vítr/-1,34
1.	Hoffmann František	091181	AKHOD	22,67	11
2.	Roman Jan		210283	SOKOP	22,80	9
3.	Lípa Lukáš		290183	AKHOD	23,07	8
4.	Chlachula Tomáš		010479	UHHRA	23,09	7
	Masař Radek		230984	HRANI
	Weiss Michal		091081	UNIBR

2. běh	vítr/-0,69
1.	Smola Jiří		130288	HRANI	23,15	6
2.	Janeček Štěpán		310176	SOKOP	23,33	5
3.	Kühnel Herbert		210284	SOKOP	23,40	4
4.	Brýda Josef		111281	AKHOD	23,63	2
5.	Hojač Michal		061280	CEJKO	23,85
	Uher Jakub		040883	BRECL

3. běh	vítr/ -1,30
1.	Šmejc Jakub		230683	UNIBR	23,42	3
2.	Hertl Ivo		290280	UNIBR	23,66	1
3.	Stašek Jiří		170686	UHHRA	23,67
4.	Ciminga Václav		140186	SOKOP	23,81
5.	Jančík Martin		240886	PROST	24,06
	Soviš Marek		150587	UHHRA

4. běh	vítr / -1,54
1.	Šikula Jiří		000086	AKHOD	23,75
2.	Hladný Tomáš		060686	UNIBR	23,77
3.	Hluchý Ivan		270588	BRECL	25,28
MS	Borek Lukáš		300686	UNIBR	25,31	MS
MS	Dražný Jaroslav		000086	MORNV	25,97	MS

400m
1. běh
1.	Hudec Marek		180886	UNIBR	50,59  11
2.	Tomeček Lubomír		250881	UHHRA	51,12	9
3.	Brýda Josef		111281	AKHOD	51,45	8
4.	Valent Roman		210882	AKHOD	51,51	7
5.	Formánek Adam		201283	BRECL	51,87	5
	Uher Jakub		040883	BRECL

2. běh
1.	Vaňek Petr		100189	SOKOP	52,04	3
2.	Ivan Tomáš		100787	BRECL	56,00
3.	Soviš Marek		150587	UHHRA	56,62
4.	Argiriu Lukáš		060788	UHHRA	57,26
	Ciminga Václav		140186	SOKOP
	Pokrývka Michal		250981	HRANI

3. běh
1.	Pukl Rostislav		170682	UNIBR	51,56	6
2.	Batelka Petr		310780	UNIBR	51,88	4
3.	Vávra Jan		250884	UHHRA	52,57	2
4.	Kalábek Jaromír		020379	AKHOD	53,24	1
5.	Šustr David		230385	PROST	53,57
	Škrobák Jiří 		210882	AKHOD

800m
1. běh
1	Vávra Jan		250884	UHHRA	1:56,76 11
2	Valent Roman		210882	AKHOD	1:57,36  9
3	Pukl Rostislav		170682	UNIBR	1:58,31  8
4	Tomeček Lubomír		250881	UHHRA	2:00,17  7
5	Ludvík Radek		051082	UHHRA	2:02,28  6
6	Stindl Jan		190674	UHHRA	2:02,86  5
	Tibenský Branislav	231282	HRANI
	Pokrývka Michal		250981	HRANI

2. běh
1	Kohut Jan		171285	AKHOD	2:05,44	 4
2	Suk Ladislav		250583	UNIBR	2:06,56	 3
3	Štěpánek Radek		080389	PROST	2:08,54	 2
4	Maťašovský Martin	091189	BRECL	2:11,52	 1
MS	Kintr Michal		100487	UNIBR	2:13,69	MS
6	Ivan Tomáš		100787	BRECL	2:16,07
7	Šošovička Lukáš		260886	HRANI	2:19,28
	Škrobák Jiří		210882	AKHOD	NP

1500m
1	Filipec Petr		101284	UNIBR	4:09,27	11
2	Ondroušek Petr		050787	UNIBR	4:09,71	 9
3	Plachý Lukáš		090285	UNIBR	4:10,57	 8
4	Mička Petr		270884	SOKOP	4:13,18	 7
5	Ludvík Radek		051082	UHHRA	4:15,63	 6
6	Stindl Jan		190674	UHHRA	4:16,35	 5
7	Kohut Jan		001985	AKHOD	4:16,89	 4
8	Kadlec Roman		030588	UNIBR	4:17,62	 3
9	Tibenský Branislav	231282	HRANI	4:18,02	 2
10	Vaculka Richard		080370	PROST	4:18,90	 1
11	Paulík Roman		050288	BRECL	4:19,13
12	Šmíd Miroslav		210284	UNIBR	4:25,80
13	Kumstát Michal		191282	PROST	4:33,44
MS	Rudolecký Roman		000088	SOKOP	4:09,72	MS
MS	Holuša Jakub		000088	SOKOP	4:09,21	MS

5000m7
1	Stindl Jan		190674	UHHRA	15:45,51 11
2	Horák Pavel		281161	PROST	15:48,59  9
3	Brožík Jiří		201171	AKHOD	15:50,05  8
4	Durďák Luděk		160477	AKHOD	15:52,50  7
5	Vaculka Richard		080370	PROST	15:56,08  6
6	Soural Lukáš		091282	UNIBR	16:05,99  5
7	Koutný Petr		041083	UNIBR	16:14,43  4
8	Kumstát Michal		191282	PROST	16:53,73  3
9	Kouřil Jiří		160386	UNIBR	16:58,73  2
10	Borek Aleš		030977	UNIBR	17:34,63  1
	Žabíček Václav		090867	HRANI	17:41,47
	Dostál Miloš		200483	PROST	17:51,36

110m překážek
1. běh	vítr/0,2
1.	Dizdarevič Slaven	030881	BRECL	15,11	11
2.	Svoboda Jan		200185	PROST	15,92	 7
3.	Formánek Adam 		201283	BRECL	15,99	 6
4.	Aneštík Marek		270474	HRANI	16,05	 5
5.	Hlinecký Marek		080880	CEJKO	16,81	 2

2. běh	vítr/0,75
1.	Smola Jiří		130288	HRANI	15,59	 8
2.	Neumaister Tomáš	250979	HRANI	16,75	 3
3.	Mráz Pavel		040586	HRANI	16,90	 1
4.	Ciminga David		170481	SOKOP	17,94
5.	Škrobák Václav		171180	AKHOD	18,46

3. běh	vítr/0,51
1.	Zdravecký Michal	041083	UNIBR	15,23	 9
2.	Roman Pavel		180886	SOKOP	16,31	 4
3.	Riemel Pavel		110686	SOKOP	17,05
4.	Böhm Jakub		200884	SOKOP	17,06
5.	Brenn Lukáš		310780	BRECL	17,13

400m překážek
1. běh
1.	Hudec Marek		180886	UNIBR	56,58  11
2.	Valent Roman		210882	AKHOD	56,85	9
3.	Vašek Jan		150785	BRECL	57,87	8
4.	Tibenský Branislav	231282	HRANI	58,43	7
5.	Kalábek Jaromír		020379	AKHOD	60,16	5

2. běh
1.	Tománek Petr		160385	PROST	59,68	6
2.	Ovečka Dalibor		150875	PROST	60,22	4
3.	Hlinecký Marek		080880	CEJKO	61,31	3
4.	Škrobák Václav		171180	AKHOD	62,06	2
5.	Štěpánek Miroslav	230985	CEJKO	62,11	1

VÝŠKA
1.	Kabelka Michal		040285	BRECL	193	11
2.	Formánek Adam		201283	BRECL	190	9
3.	Kudlička Jan		290488	SOKOP	186	8
4.	Novotný Milan		260882	CEJKO	186	7
5.	Svoboda Jan		200185	PROST	186	6
6.	Sehnal David		020685	PROST	186	5
7-8.	Zelinka Petr		080987	BRECL	182	3,5
7-8.	Zapala Alois		050466	AKHOD	182	3,5
9.	Hluchý Ivan		270588	BRECL	182	2
10.	Neumaister Tomáš	250979	HRANI	182	1
11.	Riemel Pavel		110686	SOKOP	182
12.	Daněk Jindřich		110388	PROST	173
13.	Böhm Jakub		200884	SOKOP	173
14.	Lacina Jakub		000087	BRECL	168
15.	Štěpánek Miroslav	230985	CEJKO	168
16-17.	Zapala Jakub		191187	AKHOD	168
16-17.	Hrubovský Martin	310186	SOKOP	168
MS	Pokorný Jan		250387	AKHOD	173	MS

TYČ
1.	Böhm Jakub		200884	SOKOP	460    11
2.	Kudlička Jan		290488	SOKOP	440	9
3.	Riemel Pavel		110686	SOKOP	420	8
4.	Hrubovský Martin	310186	SOKOP	360	7
5.	Hlaváč Vladimír		210982	CEJKO	360	6
6.	Beneš Martin		030787	AKHOD	350	5
7.	Vacula Milan		310860	SOKOP	340	4
8.	Dzierža Marek		310886	SOKOP	340	3
9.	Tesárek Martin		010688	PROST	280	2
	Janek Jiří		150178	CEJKO

DÁLKA
1	Lípa Lukáš		000083	AKHOD	729    11
2	Dizdarevič Slaven	030881	BRECL	693	9
3	Gabriel Martin 		170584	UNIBR	667	8
4	Blaha Josef		230382	UHHRA	665	7
5	Aneštík Marek		270474	HRANI	658	6
6	Neumaister Tomáš	250979	HRANI	651	5
7	Bartoš Michal		210286	UNIBR	632	4
8	Esterka Michal		311076	PROST	630	3
9	Vašek Jan		150785	BRECL	627	2
10	Pekárek Jaroslav	110787	BRECL	622	1
11	Šíma Jakub		000087	AKHOD	617
12	Hráček Radim		000078	AKHOD	602
13	Argiriu Lukáš		060788	UHHRA	565
14	Beneš Martin		000087	AKHOD	552
15	Ciminga David		170481	SOKOP	540
16	Vymyslický Tomáš	000089	BRECL	471
MS	Dražný Jaroslav			MORNV	557	MS

TROSKOK
1	Lípa Lukáš		290183	AKHOD	14,35  11
2	Batelka Petr		310780	UNIBR	14,00	9
3	Hlinecký Marek 		080880	CEJKO	13,34	8
4	Blaha Josef		230382	UHHRA	13,32	7
5	Kummer Luboš		250269	SOKOP	13,26	6
6	Vašek Jan		150785	BRECL	13,22	5
7	Ciminga David		170481	SOKOP	13,18	4
8	Zelinka Petr		080987	BRECL	13,13	3
9	Esterka Michal		311076	PROST	12,80	2
10	Bartoš Michal		210286	UNIBR	12,56	1
MS	Matuška Martin		000088	JACBR	11,95	MS
MS	Študent Michal		000088	JACBR	11,93	MS

KOULE 7,26 kg
1	Marcell Jan 		040685	UNIBR	15,67  11
2	Štrbák Michal		080385	UNIBR	15,38	9
3	Změlík Robert		180469	PROST	14,74	8
4	Sklenář Robert		190268	UHHRA	13,89	7
5	Šenk Petr		120470	BRECL	13,86	6
6	Lindovský Vladimír	270560	CEJKO	13,80	5
7	Hadaš Jaroslav		031174	UHHRA	13,09	4
8	Holák Libor		270767	CEJKO	12,95	3
9	Hlavenka Petr		250372	BRECL	12,71	2
10	Šik Jan			120672	UHHRA	12,68	1
11	Dymák Petr		100961	UNIBR	12,51
12	Dizdarevič Slaven	030881	BRECL	12,16
13	Dvorský Roman		100884	SOKOP	12,08
14	Ohlídal Evžen		150957	CEJKO	11,94
15	Spazier Radek 		030971	AKHOD	11,58
16	Hošek Martin		031285	AKHOD	11,50
17	Daníšek Radek		011286	SOKOP	11,17
18	Mráz Pavel		040586	HRANI	10,69
19	Pešák Karel		110971	AKHOD	10,54
	Hřiba Pavel		010978	CEJKO
	Kovačič Bohumil		210158	UHHRA
	Dvorský Petr		230985	SOKOP

DISK 2 kg
1	Valent Gejza		031053	CEJKO	44,69  11
2	Změlík Robert		180469	PROST	42,43	9
3	Šenk Petr		120470	BRECL	40,74	8
4	Sklenář Robert		190268	UHHRA	40,64	7
5	Aneštík Marek		270474	HRANI	40,30	6
6	Brenn Lukáš		310780	BRECL	40,26	5
7	Dymák Petr		100961	UNIBR	40,22	4
8	Holák Libor		270767	CEJKO	39,55	3
9	Marcell Jan		040685	UNIBR	38,34	2
10	Kovačič Bohumil		210158	UHHRA	38,28	1
11	Ohlídal Evžen		150957	PROST	35,97
12	Daníšek Radek		011286	SOKOP	35,59
13	Hlavenka Petr		250372	BRECL	35,55
14	Dvorský Petr		230985	SOKOP	33,36
15	Pešák Karel		110971	AKHOD	31,35
16	Hošek Martin		031285	AKHOD	30,54
17	Hruboš Ondřej		140284	UHHRA	30,33
18	Orlík Anton		030154	AKHOD	30,26
19	Gabriel Martin		170584	UNIBR	29,25
	Štrbák Michal		080385	UNIBR

OŠTĚP 800g
1	Sklenář Robert		190268	UHHRA	59,33  11
2	Hudeček Ondřej		100581	CEJKO	58,81	9
3	Brenn Lukáš		310780	BRECL	55,17	8
4	Novák Jiří		080284	PROST	54,40	7
5	Klíma Martin		031083	UNIBR	52,54	6
6	Šigut Jiří		140269	HRANI	51,67	5
7	Gabriel Martin		170584	UNIBR	51,40	4
8	Dvorský Roman		100884	SOKOP	51,09	3
9	Ošťádal Luboš		060786	PROST	49,23	2
10	Lacina Jakub		000087	BRECL	48,29	1
11	Štrbák Michal		080385	UNIBR	48,16
12	Dzierža Marek		310886	SOKOP	45,48
13	Janek Jiří		150178	CEJKO
MS	Borek Lukáš		300686	UNIBR	36,48	MS

KLADIVO 7,26 kg
1	Hřiba Pavel		010978	CEJKO	48,58  11
2	Horák Jan		230765	UHHRA	46,78	9
3	Kovačič Bohumil		210158	UHHRA	46,29	8
4	Šebesta Zbyněk		270762	HRANI	44,83	7
5	Pavka Jaroslav		121267	CEJKO	41,50	6
6	Lindovský Vladimír	270560	CEJKO	41,46	5
7	Pešák Karel		000071	AKHOD	40,93	4
8	Orlík Anton		000054	AKHOD	40,08	3
9	Dvorský Roman		100884	SOKOP	38,26	2
10	Hnidák Pavel		041263	CEJKO	37,46	1
11	Hruboš Ondřej		140284	UHHRA	33,81
12	Dvorský Petr		230985	SOKOP	28,79
13	Marcell Jan		040685	UNIBR	24,08
14	Dymák Petr		100961	UNIBR
MS	Tvrdoň František		UHHRA	33,86

4x400m
1. běh
1.	Chlachula-Blaha-Tomeček-Vávra		UHHRA A	3:30,3 11
2.	Batelka-Pukl-Hudec-Plachý		UNIBR	3:31,2	9
3.	Hoffmann-Lípa-Valent-Šikula		AKHOD A	3:31,5	8
4.	Brenn-Formánek-Pekárek-Vašek		BRECL A	3:39,9	6
5.	Ciminga V.-Ciminga D.-Janeček-Kühnel	SOKOP A	3:40,4	5
6.	Vaculík-Novák-Tibenský-Neumaister	HRANI A	3:41,4	4

2. běh
1.	Ovečka-Tománek-Šustr-Novák		PROST A	3:35,7	7
2.	Svoboda-Jančík-Ošťádal-Tesárek		PROST B	3:42,8	3
3.	Stašek. Ludvík-Argiriu-Stindl		UHHRA B	3:45,3	2
4.	Mička-Holuša-Roman-Dzierža		SOKOP B	3:55,4	1

POŘADÍ V 2.KOLE
1.	VSK UNIVERSITA BRNO B	178	8
2.	SL.SL.UH.HRADIŠTĚ	152	7
3.	AK HODONÍN 		143,5	6
4.	TJ SOKOL OPAVA		123	5
5.	LOKOMOTIVA BŘECLAV	117,5	4
6.	AC PROSTĚJOV		112	3
7.	AC ČEJKOVICE		104	2
8.	SK HRANICE		76	1

POŘADÍ po 2.KOLE
1.	SL.SL.UH.HRADIŠTĚ	319	15
2.	VSK UNIVERSITA BRNO B	282,5	11
3.	LOKOMOTIVA BŘECLAV	276	11
4.	AK HODONÍN 		275,5	11
5.	TJ SOKOL OPAVA		255	 9
6.	SK HRANICE		209	 7
7.	AC PROSTĚJOV		199	 4
8.	AC ČEJKOVICE		192	 4

Řídící soutěže		Mgr.Miloslav Zeman
Ředitel závodu		Bořivoj Lánský
zapsal			Bíla Pavel


Zpět na hlavní stranu