2. kolo 2.ligy ženy

Hodonín - 5.6.2004

100m
1. rozběh	vítr/ 0	
1.	Švábíková Lenka		200384	UHHRA	12,36
2.	Šrámková Veronika	161286	PROST	12,90
3.	Anderlová Monika	080388	JACBR	12,91
4.	Kokojanová Kristýna	230487	UHHRA	13,01
5.	Vytopilová Simona	110986	BLANS	14,41
6.	Šebíková Jitka		241289	SKPRE	14,67

2. rozběh	vítr/-0,5
1.	Neuschelová Monika	080789	PROST	12,60
MS	Hylšová Jitka		190286	JACBR	13,11
3.	Brázdilová Lenka	090182	UHHRA	13,38
4.	Ronzová Hana		300490	OTROK	13,93
5.	Müllerová Alena		060190	SKPRE	14,02
6.	Konečná Lucie		030787	SKPRE	14,39

3. rozběh	vítr/+0,8
1.	Mazáčová Iveta		151286	UHHRA	12,58
2.	Muchová Zuzana		011188	KROME	12,84
3.	Lužová Eva		280685	MOSBR	13,31
4.	Součková Tereza		070887	AACBR	13,66
5.	Podlasová Jana 		1110290	OTROK	14,15
6.	Vozáková Michaela	130689	SKPRE	14,35

Finále A	vítr / -1,35
1.	Mazáčová Iveta		151286	UHHRA	12,36	11
2.	Švábíková Lenka		200384	UHHRA	12,45	9
3.	Neuschelová Monika	080789	PROST	12,56	8
4.	Muchová Zuzana		011188	KROME	12,92	7
5.	Šrámková Veronika	161286	PROST	13,03	6
6.	Brázdilová Lenka	090182	UHHRA	13,35	5

Finále B	vítr/ -0,45	
1.	Kokojanová Kristýna	230487	UHHRA	13,12	4
2.	Anderlová Monika	080388	JACBR	13,15	3
3.	Lužová Eva		280685	MOSBR	13,29	2
4.	Součková Tereza		070887	AACBR	13,73	1
5.	Ronzová Hana		300490	OTROK	13,87
6.	Müllerová Alena		060190	SKPRE	14,08

200m
1. běh	vítr / -0,86
1.	Šutová Eva		210790	KROME	27,15	6
2.	Šutová Romana		090786	KROME	27,79	5
3.	Coufalová Pavla		071177	MOSBR	28,55	4
4.	Podlasová Jana		110290	OTROK	29,78
5.	Nedvědová Šárka			MOSBR	30,40
6.	Brázdilová Lenka	090182	UHHRA

2. běh	vítr / +0,30
1.	Mazáčová Iveta		151286	UHHRA	25,13	11
2.	Muchová Zuzana		011188	KROME	25,86	9
3.	Neuschelová Monika	080789	PROST	26,01	8
4.	Šrámková Veronika	161286	PROST	26,09	7
5.	Padrtová Tereza 	200687	JACBR	28,93	3
6.	Müllerová Alena		060190	SKPRE	29,30	1

2. běh	vítr / -0,64
1.	Ronzová Hana		300490	OTROK	29,00	2
2.	Konečná Lucie		030787	SKPRE	30,05
3.	Vytopilová Simona	110986	BLANS	30,56
4.	Šebíková Jitka		241289	SKPRE	32,10

3. běh	vítr/ -0,99
1.	Coufalová Radka		261179	MOSBR	30,80
2.	Bitnerová Zuzana	250886	OTROK	30,95
3.	Hylšová Jitka		190286	JACBR	28,24
4.	Tučková Jitka		110187	JACBR	31,88

400m
1. běh
1.	Bařinová Martina	280190	SKPRE	64,49	5
2.	Václavíková Andrea	140184	PROST	65,78	4
3.	Olšanová Alena		160989	OTROK	66,37	3
4.	Vránová Jana		091186	MOSBR	67,11	2

2. běh
1.	Šutová Eva		210790	KROME	59,49 11
2.	Nádeníčková Michaela	060279	AACBR	60,44  9
3.	Vávrová Vendula		110290	UHHRA	60,96  8
4.	Šimeková Magdaléna	201187	JACBR	61,05  7
5.	Seberová Petra		061179	AACBR	61,62  6

800m
1	Nádeníčková Michaela	060279	AACBR	2:14,45 11
2	Vetrová Zuzana		200488	JACBR	2:18,68  9
3	Váňová Renata		121085	JACBR	2:21,93  8
4	Jenyšová Petra		270791	OTROK	2:23,83  7
5	Svozilová Barbora	061289	SKPRE	2:29,32  6
6	Zetochová Jana		211186	JACBR	2:29,89  5
7	Hořáková Martina	241190	KROME	2:30,36  4
8	Šálková Eva		130188	MOSBR	2:34,71  3
9	Tomečková Zora		021088	UHHRA	2:37,56  2

1500m
1	Nádeníčková Michaela	060279	AACBR	5:01,80 11
2	Vévodová Martina	031290	PROST	5:07,02  9
3	Bařinová Martina	280190	SKPRE	5:08,00  8
4	Seberová Petra		000079	AACBR	5:09,46  7
5	Podlasová Zuzana	110290	OTROK	5:16,63  6
6	Kutálková Silvie	030784	UHHRA	5:28,82  5
7	Fišaufová Anna		081086	MOSBR	5:41,32  4
8	Vránová Tereza		080886	BLANS	5:43,34  3
9	Topinková Lenka		201076	MOSBR	5:55,94  2
10	Koudelková Markéta	271086	CHROP	6:15,71  1

5000m
1	Jančaříková Lenka	000070	AACBR	20:17,64 11
2	Zetochová Jana		211186	JACBR	20:30,14  9
3	Kutálková Silvie	030784	UHHRA	21:09,18  8
4	Topinková Lenka		201076	MOSBR	21:36,12  7
5	Smolíková Petra		000076	AACBR	22:31,77  6
6	Tovaryšová Hana		211261	SKPRE	22:53,01  5
7	Losertová Alena		120688	SKPRE	24:35,77  4
8	Tvrdá Zdeňka		100656	CHROP	24:42,30  3

100m překážek
1. běh	vítr/ 1,10
1.	Ovčáčková Kateřina	240388	OTROK	17,86	 6
2.	Padrtová Tereza		200687	JACBR	18,34	 5
3.	Losertová Alena		120688	SKPRE	20,07	 3
4.	Opravilová Jana		040881	OTROK	20,24	 2
5.	Digaňová Eliška		070984	SKPRE	21,17	 1

2. běh	vítr/1,00
1.	Šrámková Veronika	161286	PROST	15,26	11
2.	Hradilová Monika	150285	KROME	15,34	 9
3.	Šutová Romana		090786	KROME	17,26	 8
4.	Buksová Barbora		111182	CHROP	17,31	 7
5.	Ježová Martina		270585	CHROP	18,44	 4

400m překážek
1. běh
1.	Černá Eliška		110783	MOSBR	1:11,30	5
2.	Václavková Andrea	140184	PROST	1:16,15	1
3.	Sláčiková Klára		030985	MOSBR	1:16,33
4.	Bouchalová Lydie	080385	SKPRE	1:19,53

2. běh
1.	Hořáková Martina	241190	KROME	1:13,30	4
2.	SoučkováTereza		070887	AACBR	1:13,50	3
3.	Buksová Barbora		111182	CHROP	1:15,29	2
4.	Ježová Martina		270585	CHROP	1:17,32

3. běh
1.	Švábíková Lenka		200384	UHHRA	1:01,02	11
2.	Seberová Petra		061179	AACBR	1:06,38	9
3.	Kokojanová Kristýna	230487	UHHRA	1:07,48	8
4.	Šutová Romana		090786	KROME	1:08,18	7
5.	Bochýnková Věra		100978	JACBR	1:10,23	6

VÝŠKA
1.	Vaňková Radka		091286	PROST	163    11
2.	Marková Petra		081276	PROST	160	9
3.	Tománková Lucie		171186	JACBR	155	8
4.	Boháčová Lenka		080886	MOSBR	155	7
5-7.	Malariková Markéta	290588	JACBR	155	5
5-7.	Součková Markéta	130186	JACBR	155	5
5-7.	Nevrklová Markéta	031285	MOSBR	155	5
8.	Nováková Ivana		260290	PROST	155	3
9.	Nezdařilová Alena	270369	JACBR	150	2
10.	Svobodová Nela		191190	PROST	150	1
11.	Svobodová Gabriela	191288	PROST	145

TYČ
1.	Kartusová Nikola	151188	JACBR	255    11
2.	Kasperová Michaela	240473	KROME	245	9
3.	Limberková Barbora	251088	JACBR	225	8
4.	Kyselová Šárka		220988	JACBR	225	7

DÁLKA
1	Neuschelová Monika	080789	PROST	554    11
2	Mazáčová Iveta		151286	UHHRA	552	9
3	Anderlová Monika	080388	JACBR	530	8
4	Hradilová Monika	150285	KROME	526	7
5	Brázdilová Lenka	090182	UHHRA	503	6
6	Padrtová Tereza		200687	JACBR	496	5
7	Svobodová Nela		191190	PROST	496	4
8	Nevrklová Markéta	031285	MOSBR	495	3
9	Coufalová Pavla		071177	MOSBR	486	2
10	Janoušková Lucie	010787	OTROK	474	1
11	Olšanová Alena		160989	OTROK	469
12	Vozáková Michaela	130689	SKPRE	438
MS	Tučková Jitka		111187	JACBR	331	MS
MS	Hylšová Jitka		190286	JACBR	482	MS

TROJSKOK
1	Coufalová Pavla		071177	MOSBR	11,86  11
2	Hradilová Monika	150285	KROME	11,30	9
3	Malariková Markéta	290588	JACBR	11,22	8
4	Nezdařilová Alena	270369	JACBR	11,12	7
5	Anderlová Monika	080388	JACBR	11,10	6
6	Vobrová Pavla		240386	OTROK	10,85	5
7	Buksová Barbora		111182	CHROP	10,44	4
8	Součková Markéta	130186	JACBR	10,27	3
9	Nevrklová Markéta	031285	MOSBR	10,24	2
10	Janoušková Lucie	010787	OTROK	10,00	1

KOULE 4 kg
1	Chudá Ivona		030388	JACBR	12,35  11
2	Přehnalová Radka	040487	PROST	12,04	9
3	Blahová Barbora		181074	UHHRA	11,62	8
4	Lukešová Nikola		070688	PROST	10,88	7
5	Ovčáčková Kateřina	240388	OTROK	10,43	6
6	Zugárková Michaela	080887	JACBR	 9,99	5
7	Blažková Eva		110570	MOSBR	 9,39	4
8	Truhlářová Eva		110187	JACBR	 9,25	3
9	Schützová Karolína	250288	OTROK	 9,01	2
10	Svobodová Gabriela	191288	PROST	 8,93	1
11	Vozáková Petra		261187	SKPRE	 8,19
12	Muselíková Jana		260784	MOSBR	 6,31

DISK 1 kg
1	Chudá Ivona		030388	JACBR	36,04  11
2	Blahová Barbora		181074	UHHRA	32,18	9
3	Sirná Jitka		181181	OTROK	31,14	8
4	Zugárková Michaela	080887	JACBR	28,51	7
5	Přehanlová Radka	040487	PROST	28,28	6
6	Schützová Karolína	250288	OTROK	28,13	5
7	Lukešová Nikola		070688	PROST	27,44	4
8	Ovčáčková Kateřina	240388	OTROK	26,91	3
9	Blažková Eva		110570	MOSBR	26,36	2
10	Opravilová Jana		040881	OTROK	25,55	1
11	Kurcová Barbora		110286	JACBR	24,31
12	Erbenová Marcela	171286	OTROK	23,84
13	Truhlářová Eva		110187	JACBR	21,01
14	Muselíková Jana		260784	MOSBR	17,96
15	Lenhartová Zuzana	281087	SKPRE	15,83
16	Vozáková Petra		261187	SKPRE	15,57
17	Pecháčková Martina	210284	SKPRE	13,47

OŠTĚP 600g
1	Přehnalová Radka	040487	PROST	36,61  11
2	Sklenářová Martina	110672	UHHRA	36,51	9
3	Kubíková Magda		240887	UHHRA	34,52	8
4	Digaňová Eliška		070984	SKPRE	30,51	7
5	Coufalová Radka		261179	MOSBR	29,72	6
6	Svozilová Barbora	061289	SKPRE	29,69	5
7	Vobrová Pavla		240386	OTROK	29,63	4
8	Sirná Jitka		181181	OTROK	29,16	3
9	Frysová Pavlína		080490	PROST	27,94	2
10	Malariková Markéta	290588	JACBR	27,57	1
11	Sláčiková Klára		030985	MOSBR	26,25
12	Erbenová Marcela	171286	OTROK	25,53
13	Bednaříková Jana	261088	SKPRE	25,23
14	Nedvědová Šárka		130184	MOSBR	25,02
15	Truhlářová Eva		110187	JACBR	24,07
16	Součková Tereza		000087	AACBR	23,61
17	Kurcová Barbora		110286	JACBR	19,86

KLADIVO 4 kg
1	Kasperová Michaela	240473	KROME	35,46  11
2	Blažková Eva		110570	MOSBR	35,25	9
3	Lukešová Nikola		070688	PROST	33,82	8
4	Schützová Karolína	250288	OTROK	29,51	7
5	Muselíková Jana		260784	MOSBR	25,82	6
6	Bitnerová Zuzana	250886	OTROK	21,99	5
7	Vozáková Petra		261187	SKPRE	19,84	4
8	Digaňová Eliška		070984	SKPRE	17,90	3
9	Bednaříková Jana	261088	SKPRE	14,24	2
10	Pecháčková Martina	210284	SKPRE	14,19	1
11	Lenhartová Zuzana	281087	SKPRE	13,84

4x400m
1. běh
1.	Kokojanová-Vávrová-Švábíková-Tomečková	UHHRA	4:03,9	11
2.	Vetrová-Váňová-Šimeková-Bochýnková	JACBR	4:08,8	9
3.	Müllerová-Konečná-Digaňová-Svozilová	SKPRE	4:35,7	8
4.	Coufalová-Šálková-Topinková-Vránová	MOSBR A	4:40,5	7
5.	Opravilová-Bitnerová-Vobrová-Sirná	OTROK	4:55,7	6
6.	Seberová-Nádeníčková-Smolíková-Pešlová	AACBR	NP

POŘADÍ V 2.KOLE
1.	JAC BRNO		187    10
2.	SL.SL.UH.HRADIŠTĚ	142	9
3.	AC PROSTĚJOV		141	8
4.	AK KROMĚŘÍŽ		106	7
5.	AC MOR.SL. BRNO		 93	6
6.	JISKRA OTROKOVICE	 83	5
7.	AAC BRNO		 74	4
8.	SK PŘEROV		 63	3
9.	TECHNOPLAST CHROPYNĚ	 21	2
10.	ASK BLANSKO		  3	1

POŘADÍ po 2.KOLE
1.	JAC BRNO		381,5	20
2.	AC PROSTĚJOV		275,5	17
3.	SL.SL.UH.HRADIŠTĚ	262,5	17
4.	AK KROMĚŘÍŽ		221	14
5.	AC MOR.SL. BRNO		188,5	12
6.	JISKRA OTROKOVICE	158,5	 9
7.	AAC BRNO		154	 9
8.	SK PŘEROV		112	 6
9.	TECHNOPLAST CHROPYNĚ	 45	 4
10.	ASK BLANSKO		  8	 2

Řídící soutěže		Libor Konečný
Ředitel závodu		Bořivoj Lánský
zapsal	 		Bíla Pavel


Zpět na hlavní stranu