Mistrovství Moravy a Slezska v běhu do vrchu

19. ročník Běhu na Lysou Horu

Krásná - Nižní Mohelnice 31.7.2004

Kategorie A - muži do 39 let
1.  MAGÁL Jiří		77 Dukla Liberec	N	36,02
2.  VYMAZAL Petr 	75 AK ASICS Kroměříž	A	37,45
3.  POLÁŠEK Jan		80 AC Havířov		A	38,01
4.  DEDEK Aleš		75 AK ASICS Kroměříž	A	38,57
5.  VACEK Martin	69 ISCAREX Č. Třebová	N	40,37
6.  MATUSZEWSKI Mariusz	79 Jastrzembie, Polsko	N	41,01
7.  JURČÍK Ján		68 KKM Čadca		N	41,42
8.  ŠKAPA Marek		71 X-Air Ostrava	A	41,52
9.  POLÁCH Rostislav	75 SK Šumperk		A	42,32
10. KRÁL Jindřich	73 ISCAREX Č. Třebová	N	42,55
11. KOLEK Petr		75 ISCAREX Č. Třebová	N	43,32
12. SZEBESTA Pavel	68 JÄKL Karviná		A	43,33
13. HORÁČEK Michal	75 ISCAREX Č. Třebová	N	44,07
14. BALÁŽ Roman		65 MK Seitl Ostrava	A	44,23
15. BEDNARZ Libor	80 X-Air Ostrava	A	44,36
16. KACÍŘ Vlastimil	79 Český Těšín		N	44,56
17. KARKOŠKA Petr 	73 BC Orlová		N	45,13
18. SZTYMON Pavel	73 FC Bužkovec		N	45,26
19. SEHNAL Tomáš	73 Drásal Holešov	N	45,45
20. ZEMAN Václav	67 Vřesina		N	47,00
21. LATKA Tomáš 	70 MK Seitl Ostrava	A	47,23
22. ŠINDELEK Vladan	67 Pržno		N	47,32
23. NEMČEK Jaroslav	84 Biatlon Karviná	N	49,03
24. FIALA Bohumil	70 VSK OPF Karviná	N	49,16
25. TRÁVNÍČEK Rostislav	68 Slezan Frýdek-M.	A	49,26
26. GLOWINKOWSKI Jaroslaw 71 Ustroň, Polsko	N	49,42
27. KOLOUCH David	76 MC NET Frýdek-M.	N	49,47
28. STAŠEK Pavel	84 Biatlon Karviná	N	50,00
29. PALÁCH Zdeněk	68 Frenštát/Radh.	N	50,21
30. VÁCLAVEK Pavel	81 Frýdek-M.		N	51,24
31. MOŠTĚK Jan		82 Kokořín		N	51,35
32. KOUKAL Jan		74 X-Air Ostrava	A	51,41
33. KRÁTKÝ Ivo		68 Otaslavice		N	51,57
34. KREJČÍ Lukáš	76 Frýdek-M.		N	53,53
35. FRANEK Alan		71 Bekaert Bohumín	N	54,12
36. KYCIK Antonín	65 Kycik Alarm Karviná	N	55,07
37. BELEJ David		81 Válcovny Frýdek-M.	N	56,14
38. KOČARA Jiří		70 HO SSK Vítkovice	N	56,56
39. WALA Petr		71 MC Wallo Havířov	A	58,55
40. BAŽANOWSKI Rostislav 65 Polanka nad Odrou	N	58,55
41. DANĚK Ivo		67 Uherské Hradiště	N	58,57
42. KAŠTÁNEK Lumír	69 Ostrava		N	59,59
43. SIWEK Evžen		67 Karviná		N	60,32
44. GLOGAR Jaroslav	77 Kopřivnice		N	67,20

Kategorie B - muži 40 - 49 let
1.  STRÁNSKÝ Aleš	60 ISCAREX Č. Třebová	N	40,08
2.  ZÁTOPEK Jiří	60 X-Air Ostrava	A	41,15
3.  VELIČKA Zdeněk	62 X-Air Ostrava	A	43,38
4.  KRUPKA Milan	56 TJ Slovan Jiřetín	N	43,59
5.  JAROŠ Ján		61 KKM Čadca		N	44,11
6.  WALEK Bronislav	57 Hrádek		N	45,04
7.  RYS Jaromír		64 SKP Holešov		A	46,32
8.  KACÍŘ Zdeněk	56 Český Těšín		N	46,41
9.  POKORNÝ Břetislav	62 TJ Vitana Byšice	N	47,24
10. PAVLICA Oldřich	60 TJ Čeladná		A	47,46
11. TICHÝ Pavel		63 AC Náchod		N	47,53
12. GROŠ Štefan		61 Foto Morava		N	48,51
13. NAJDEK Bohumír	55 Racing Olešná	N	50,55
14. VOJKŮVKA Zdeněk	61 Chuchelná		N	51,00
15. KORENYEV Volodymir	59 Likar Praha		N	55,10
16. PEČENKA Libor	61 KHB Val.Meziříčí	N	56,27
17. FOJCIK Vavřinec	59 SOKOL Hnojník	N	57,11
18. HÁJEK Vladimír	55 Baška Frýdek-M.	N	58,51
19. MUSIL Ladislav	56 SK Slavičín		A	60,45
20. DZIK Stanislav	61 Ostrava		N	66,11

Kategorie C - muži 50 - 59 let
1.  JAVŮREK Jiří	48 Jiskra Horní Maršov	N	43,46
2.  ŠÍR Václav		48 TJ Spartak Rokytnice	N	45,00
3.  KRUPIČKA Miroslav	53 Sportdres Ústí/Orl.	N	45,39
4.  ŠUŠKA Anton		49 KKM Čadca		N	45,51
5.  KOŠTOVAL Jiří	51 AK Jeseník		A	46,34
6.  ŠALPLACHTA Jindřich	47 Fénix OKU Jeseník	N	48,01
7.  ČERNÝ Vladimír	52 HAC Praha		N	48,10
8.  BEDNAŘÍK Jiří	45 Mniší		N	49,40
9.  KVITA Josef		51 MK Kopřivnice	N	50,34
10. HOLEC František	46 Vilhelm Frýdek-M.	N	51,08
11. WAWRZYCZEK Josef	54 Biatlon Karviná	N	51,19
12. EHRIG Rudolf	48 ISCAREX Č. Třebová	N	52,24
13. ŠVRČEK Jiří		53 Ostrava		N	53,01
14. SMOLA Josef		51 MKS Ostrava		A	54,09
15. RINKA Erich		54 MKS Ostrava		A	54,58
16. TUČNÝ Jan		47 MK Pardubice		N	56,25
17. URBIŠ Vilém		54 TJ Slavoj Bruntál	N	56,30
18. BĚLKA Jaroslav	52 ČD Vyškov		N	57,21
19. KRŇÁVEK Vojtěch	54 ISCAREX Č. Třebová	N	58,12
20. RECHTENBERG Karel	47 Frýdlant/Ostr.	N	61,13
21. ŠIMŮNEK Jan		49 ISCAREX Č. Třebová	N	66,03
22. PŘÍVĚTIVÝ Miroslav	53 MK Kopřivnice	A	NF

Kategorie D - muži 60 let a více
1.  LESZKOW Petr	44 MK Hlinsko		N	48,53
2.  PODŽORNÝ Ervín	41 ET Třinec		N	51,27
3.  MAREK František	41 TJ Červený Kostelec	N	52,50
4.  LANTA Jiří		44 Maratonstav Úpice	N	53,09
5.  BALKO Peter		44 Vilhelm Frýdek-M.	N	56,36
6.  BIELČIK Jindřich	40 Lichkov		N	59,11
7.  KRÁL Josef		40 ISCAREX Č. Třebová	N	59,45
8.  MACURA Jindřich	43 Havířov		N	62,24
9.  HORZINKA Josef	41 Ostrava		N	62,42
10. FEJGL Zdeněk	42 Vilhelm Frýdek-M.	N	64,38
11. CENEK Jaroslav	41 SPPPS Vratimov	N	65,45
12. ZIKEŠ František	28 TJ Slezan Frýdek-M.	A	67,09
13. STUCHLIK Karel	37 BK Kravaře		N	67,47
14. SVATOŠ Otakar	34 ISCAREX Č. Třebová	N	67,55
15. ROSSI Otto		43 MK Seitl Ostrava	A	68,39
16. BÉM František	27 AC Slovan Liberec	N	71,51

Kategorie E - ženy do 34 let
1.  HOLIŠOVÁ Zdeňka	79 X-Air Ostrava	A	46,43
2.  DUŠKOVÁ Lenka	80 ISCAREX Č. Třebová	N	52,16
3.  MANNLOVÁ Jana	80 ISCAREX Č. Třebová	N	53,26
4.  POKOROVÁ Jaroslava	72 Sokol Opava		A	55,34
5.  HOFMANOVÁ Veronika	78 ISCAREX Č. Třebová	N	55,51
6.  KOČAROVÁ-PECHOVÁ K.	72 HO SSK Vítkovice	N	57,34

Kategorie F - ženy  35 let a více
1.  JIRÁSKOVÁ Eva	64 ISCAREX Č. Třebová	N	57,44
2.  ŠOKALOVÁ Ludmila	56 Vilhelm Frýdek-M.	A	59,18
3.  KEPRTOVÁ Miloslava	48 ISCAREX Č. Třebová	N	66,59
4.  LANČOVÁ Jana	69 KRB Kobeřov		N	67,38
5.  VAŠINOVÁ Ivana	65 SK Ostravice		N	72,25
6.  SKÁLOVÁ Lenka	54 MK Seitl Ostrava	A	79,02

Kategorie J - junioři
1.  CHROMEK Petr	85 Fénix OKU Jeseník	N	39,48
2.  HARDĚJČUK Václav	87 ISCAREX Č. Třebová	N	40,36
3.  MACÁŠEK Tomáš	88 Slezan Frýdek-M.	A	40,48
4.  ZAPALAČ Martin	86 Fénix OKU Jeseník	N	41,50
5.  HANYŠ Zbyněk	85 ISCAREX Č. Třebová	N	42,05
6.  ČERNÝ Jaroslav	86 Loko Trutnov		N	42,39
7.  JANATA Milan	85 TJ Stračov		N	43,36
8.  CZYŽ Pavel		86 AC Havířov		A	46,38
9.  FOJCIK Tadeusz	86 SG Vrbno/Pradědem	N	47,43
10. FUKALA Vít		87 AC Havířov		A	52,39
11. RAŠOVSKÝ Matěj	88 LK Veřovice		N	53,28
12. POKORNÝ Václav	90 Kokořín		N	64,38

Kategorie JZ - juniorky
1.  SUWAJ Aneta		86 Mosir Jastrzembie	N	51,40
2.  JIRÁSKOVÁ Hanka	89 ISCAREX Č. Třebová	N	63,24
3.  MACÁKOVÁ Andrea	86 ISŠ Karviná		N	65,08

Mistrovství Moravy a Slezska
1.  VYMAZAL Petr	75 AK ASICS Kroměříž	A	37,45
2.  POLÁŠEK Jan		80 AC Havířov		A	38,01
3.  DEDEK Aleš		75 AK ASICS Kroměříž	A	38,57
4.  MACÁŠEK Tomáš	88 Slezan Frýdek-M.	J	40,48
5.  ZÁTOPEK Jiří	60 X-Air Ostrava	B	41,15
6.  ŠKAPA Marek		71 X-Air Ostrava	A	41,52
7.  POLÁCH Rostislav	75 SK Šumperk		A	42,32
8.  SZEBESTA Pavel	68 JÄKL Karviná, a. s.	A	43,33
9.  VELIČKA Zdeněk	62 X-Air Ostrava	B	43,38
10. BALÁŽ Roman		65 MK Seitl Ostrava	A	44,23
11. BEDNARZ Libor	80 X-Air Ostrava	A	44,36
12. RYS Jaromír		64 SKP Holešov		B	46,32
13. KOŠTOVAL Jiří	51 AK Jeseník		C	46,34
14. CZYŽ Pavel		86 AC Havířov		J	46,38
15. HOLIŠOVÁ Zdeňka	79 X-Air Ostrava	E	46,43
16. LATKA Tomáš		70 MK Seitl Ostrava	A	47,23
17. PAVLICA Oldřich	60 TJ Čeladná		B	47,46
18. TRÁVNÍČEK Rostislav	68 Slezan Frýdek-M.	A	49,26
19. KOUKAL Jan		74 X-Air Ostrava	A	51,41
20. FUKALA Vít		87 AC Havířov		J	52,39
21. SMOLA Josef		51 MKS Ostrava		C	54,09
22. RINKA Erich		54 MKS Ostrava		C	54,58
23. POKOROVÁ Jaroslava	72 Sokol Opava		E	55,34
24. WALA Petr		71 MC Walló Havířov	A	58,55
25. ŠOKALOVÁ Ludmila	56 Vilhelm Frýdek-M.	F	59,18
26. MUSIL Ladislav	56 SK Slavičín		B	60,45
27. ZIKEŠ František	28 TJ Slezan Frýdek-M. 	D	67,09
28. ROSSI Otto		43 MK Seitl Ostrava	D	68,39
29. SKÁLOVÁ Lenka	54 MK Seitl Ostrava	F	79,02
30. PŘÍVĚTIVÝ Miroslav	53 MK Kopřivnice	C	NF

Mistrovství Moravy a Slezska - MUŽI
1.  VYMAZAL Petr	75 AK ASICS Kroměříž	A	37,45
2.  POLÁŠEK Jan		80 AC Havířov		A	38,01
3.  DEDEK Aleš		75 AK ASICS Kroměříž	A	38,57
4.  ZÁTOPEK Jiří	60 X-Air Ostrava	B	41,15
5.  ŠKAPA Marek		71 X-Air Ostrava	A	41,52
6.  POLÁCH Rostislav	75 SK Šumperk		A	42,32
7.  SZEBESTA Pavel	68 JÄKL Karviná, a. s.	A	43,33
8.  VELIČKA Zdeněk	62 X-Air Ostrava	B	43,38
9.  BALÁŽ Roman		65 MK Seitl Ostrava	A	44,23
10. BEDNARZ Libor	80 X-Air Ostrava	A	44,36
11. RYS Jaromír		64 SKP Holešov		B	46,32
12. KOŠTOVAL Jiří	51 AK Jeseník		C	46,34
13. LATKA Tomáš		70 MK Seitl Ostrava	A	47,23
14. PAVLICA Oldřich	60 TJ Čeladná		B	47,46
15. TRÁVNÍČEK Rostislav	68 Slezan Frýdek-M.	A	49,26
16. KOUKAL Jan		74 X-Air Ostrava	A	51,41
17. SMOLA Josef		51 MKS Ostrava		C	54,09
18. RINKA Erich		54 MKS Ostrava		C	54,58
19. WALA Petr		71 MC Walló Havířov	A	58,55
20. MUSIL Ladislav	56 SK Slavičín		B	60,45
21. ZIKEŠ František	28 TJ Slezan Frýdek-M. 	D	67,09
22. ROSSI Otto		43 MK Seitl Ostrava	D	68,39
23. PŘÍVĚTIVÝ Miroslav	53 MK Kopřivnice	C	NF

Mistrovství Moravy a Slezska - ŽENY
1.  HOLIŠOVÁ Zdeňka	79 X-Air Ostrava	E	46,43
2.  POKOROVÁ Jaroslava	72 Sokol Opava		E	55,34
3.  ŠOKALOVÁ Ludmila	56 Vilhelm Frýdek-M.	F	59,18
4.  SKÁLOVÁ Lenka	54 MK Seitl Ostrava	F	79,02

Mistrovství Moravy a Slezska - JUNIOŘI
1.  MACÁŠEK Tomáš	88 Slezan Frýdek-M.	J	40,48
2.  CZYŽ Pavel		86 AC Havířov		J	46,38
3.  FUKALA Vít		87 AC Havířov		J	52,39

Závod se konal za slunečného počasí, teplota v cíli + 17°C,
bez protestu.

Ředitel závodu		Jaroslav Chalupa
Hlavní rozhodčí		Jan Owczarzy

Pozn.: MMS - Mistrovství Moravy a Slezska



Zpět na hlavní stranu