15.ročník Krumlovského krosu

Mistrovství Moravy a Slezska v přespolním běhu

Moravský Krumlov 23.10.2004

Mladší žákyně (91-92):					1200m
1. Hálová Hana		91	Kyjov			4:11
2. Kopečková Ester	91	S.F.Místek		4:13
3. Hlavatá Michaela	91	ARC Brno		4:15
4. Tancerová Anna	94	S.Přísnotice		4:20
5. Němcová Zuzana	92	CSTV Bruntál		4:24
6. Palubčíková Nikola	91	CSTV Bruntál		4:25
7. Kittnerová Dita	93	JAC Brno		4:26
8. Vlčková Petra	92	AK Prostějov		4:26
9. Matoušková Gabriela	92	AK Prostějov		4:27
10.Pišová Alice		92	S.F.Místek		4:32
11.Gyorgyová Michaela	92	CSTV Bruntál		4:36
12.Dirbáková Zuzana	91	S.Bučovice		4:36
13.Horáková Alena	93	S.Přísnotice		4:43
14.Doubravová Lucie	91	Kyjov			4:46
15.Onderková Martina	93	Olympia Bruntál		4:54
16.Zbořilová Kristýna	93	AK Prostějov		5:01
17.Spichalová Žaneta	92	AK Tišnov		5:02
18.Musilová Erika	91	MS Brno			5:03
19.Uhlířová Klára	91	TJ Oslavany		5:18
20.Kratochvílová Aneta	92	TJ Oslavany		5:30
21.Sobotková Alena	92	AC M.Krumlov		5:58

Mladší žáci (91-92):					1500m
1. Bělehrádek Tomáš	91	MS Brno			5:10
2. Štefek Michal	91	S.F.Místek		5:12
3. Zeman Lukáš		91	S.F.Místek		5:14
4. Nezdoba Jakub	91	AK Prostějov		5:18
5. Brandejský Tomáš	91	TJ Šumperk		5:26
6. Štefek David		92	S.F.Místek		5:29
7. Němeček Martin	91	AK Prostějov		5:30
8. Peslar Oldřich	91	MS Brno			5:30
9. Menšík Matěj		92	MS Brno			5:36
10.Řepka Adam		91	AK Prostějov		5:39
11.Hanák Marek		91	S.Bučovice		5:42
12.Soldán Ondřej	91	TJ Oslavany		5:49
13.Svoboda Michal	92	CSTV Bruntál		5:56
14.Ulmann Lukáš		91	S.F.Místek		5:57
15.Zelenka Marek	91	S.Přísnotice		5:58
16.Juránek Martin	91	MS Brno			6:12
17.Pásler Adam		91	MS Brno			6:16
18.Čepera Jan		92	AC M.Krumlov		6:23
19.Kolegar Michal	92	AC M.Krumlov		6:34

Starší žákyně (89-90):					1500m
1. Němcová Kamila	89	Olympia Bruntál		5:17
2. Vévodová Martina	90	AK Perná		5:27
3. Brandejská Šárka	89	TJ Šumperk		5:28
4. Krásenská Zuzana	90	MS Brno			5:51
5. Šindelková Romana	89	S.F.Místek		5:51
6. Hnátová Adéla	90	AK Tišnov		5:52
7. Mrkosová Tereza	90	MS Brno			5:52
8. Volavá Veronika	90	MS Brno			5:56
9. Nerudová Lucie	90	ARC Brno		5:59
10.Marková Adéla	90	S.F.Místek		6:15
11.Holejšovská Hana	90	S.F.Místek		6:20
12.Stříbrná Marie	89	MS Brno			6:22
13.Ambrosová Aneta	90	MS Brno			6:28
14.Foučková Petra	90	TJ Šumperk		6:29
15.Strnadová Nikol	90	TJ Šumperk		6:29
16.Kudláčková Kristýna	90	AC M.Krumlov		6:37
17.Kudláčková Romana	90	TJ Oslavany		6:48
18.Krásenská Eva	89	MS Brno			6:53

Starší žáci (89-90):					2100m
1. Poláček Martin	89	LAK Mokrá		6:53
2. Štěpánek Radek	89	AK Prostějov		7:01
3. Pásler Tomáš		89	MS Brno			7:03
4. Novák Václav		89	S.F.Místek		7:25
5. Hurta Adam		89	AK Prostějov		7:36
6. Tesařík Pavel	89	Kyjov			7:38
7. Račoch Petr		89	MS Brno			7:42
8. Kočí Zbyněk		89	AC M.Krumlov		7:50
9. Ronek Martin		90	Kyjov			7:55
10.Gerža Adam		89	MS Brno			8:04
11.Řihák Pavel		89	Kyjov			8:04
12.Daněk Dominik	90	LAK Mokrá		8:06
13.Sloup Radek		89	MS Brno			8:36
14.Slezáček Filip	90	S.Bučovice		8:41

Dorostenky (87-88):					2100m
1. Křížová Lucie	87	Olympia Bruntál		7:41
2. Schubertová Markéta	88	Olympia Bruntál		8:05
3. Skybová Lucie	87	ACP Brno		8:25
4. Dvořáková Lucie	87	ARC Brno		8:41
5. Cermanová Markéta	87	Kyjov			9:09

Dorostenci (87-88):					3000m
1. Říha Petr		87	S.F.Místek		 9:55
2. Strebel Jan		87	Univerzita Brno		10:07
3. Gazda Jaroslav	88	AK Prostějov		10:14
4. Olejníček Lukáš	88	MS Brno			10:30
5. Huňka Pavel		87	AK Prostějov		11:02
6. Joch Karel		87	ARC Brno		12:10

Juniorky (85-86):					3000m
1. Pechová Iva		86	ACP Brno		12:18
2. Droppová Tereza	86	S.F.Místek		13:01
ms Šindelková Romana	89	S.F.Místek		13:31

Junioři (85-86):					6000m
1. Lepíček Miroslav	86	S.F.Místek		22:55
2. Tománek Petr		85	AK Prostějov		23:11
ms Novák Václav		89	S.F.Místek		33:47
ms Říha Petr		87	S.F.Místek		35:10

Ženy (84 a starší):					3000m
1. Doubková Kateřina	72	ACP Brno		12:51
ms Kitnerová Jarmila	58	Plki Tým Brno		15:58

Muži (84 a starší):					6000m
1. Mikulenka Petr	82	S.F.Místek		21:01
2. Zeman Martin		68	TJ Dobratice		39:01

Závodů se zúčastnilo 119 startujících.
Závody proběhly bez protestů.
Hlavní rozhodčí – Mgr.Jiří Mikulič.
Ředitelka závodu – Mgr. Zuzana Marková.


Zpět na hlavní stranu