25. ročník Zimního běhu přes Kosíř

Slatinice - 3.1.2004

Muži A (19 – 39)

1 Vymazal Petr 1975 AK ASICS Kroměříž 36:58 2 Horák Ondřej 1975 AK ASICS Kroměříž 37:23 3 Maceček Vlado 1975 AK ASICS Kroměříž 38:16 4 Sadílek Martin 1969 Sk Zlín 39:47 5 Hanák Pavel 1971 Extémsport Olomouc 39:55 6 Vlach Jaromír 1981 OK 99 HK 39:57 7 Kotouč Martin 1985 Tj Olympia Bruntál 40:42 8 Dedek Aleš 1975 AK ASICS Kroměříž 42:10 9 Kika Roman 1967 TJ L100 Olomouc 42:33 10 Mlejnek Pavel 1974 Ski OB Šternberk 42:51 11 Doseděl Tomáš 1985 TJ Sokol Čelechovice 43:02 12 Zatloukal Marek TJ L100 Olomouc 45:23 13 Jílek Roman 1972 TJ L100 Olomouc 45:27 14 Tománek Petr 1985 AC Prostějov 45:41 15 Otrusina Jiří 1982 SK Žabovřesky Brno 45:50 16 Dvořák Miroslav 1973 SSK Horka n/Mor. 46:45 17 Skříčil Vlastimil 1967 46:55 18 Procházka Josef 1972 OB Konice 47:14 19 Neradil Svatopluk 1980 Šela sport Přerov 47:50 20 Otruba Karel 1979 Plumlov 47:59 21 Křížek Květoslav 1969 AC Bizon Třebčín 48:05 22 Huňka Karel 1969 KOB Konice 48:11 23 Minařík Martin 1967 Skokani Olomouc 48:22 24 Fritscher Adam 1975 TJ L100 Olomouc 49:09 25 Kratochvíl Karel 1970 HOB Horní Benešov 49:17 26 Šímek Roman 1965 SK OB UP Olomouc 49:22 27 Švable Petr 1970 KOB Prostějov 49:36 28 Krampla Tomáš 1966 Olomouc 50:29 29 Tomášek Jiří 1964 TJ Sokol Čelechovice 51:07 30 Rašner Tomáš 1969 Olomouc 51:30 31 Kocman Tomáš 1961 AUDACIA 52:11 32 Chovanec Miroslav 1965 ŽST Olomouc 52:14 33 Zdráhal Tomáš 1988 SK UP Olomouc 52:41 34 Teplíček Libor 1968 Olomouc 54:37 35 Ingr Jiří 1976 SK OB UP Olomouc 55:11 36 Trávníček Dan 1975 UOL Olomouc 55:24 37 Synek Petr 1985 Konice 55:30 38 Vaňek Petr 1970 Olomouc 55:50 39 Vronka David 1974 TTC Olomouc 57:52

Muži B (40 – 49)

1 Horák Pavel 1961 AHA Vyškov 39:46 2 Filip Václav 1960 AK Kroměříž 40:46 3 Špacír Ladislav 1955 Loko Břeclav 41:39 4 Jeřábek Luboš 1961 Sokol Plumlov 42:15 5 Vévoda Ivan 1960 Sokol Švábenice 45:35 6 Nevtípil Petr 1961 Profin s.r.o. Olomouc 45:51 7 Hrabec Bohumil 1960 VK Kroměříž 46:02 8 Grepl Ladislav 1961 Konice 46:16 9 Pospíšil Vojtěch 1955 TJ Železárny PV 46:24 10 Barbořák Bohuš 1959 TJ L100 Olomouc 46:59 11 Bátěk Josef 1961 TJ L100 Olomouc 49:57 12 Prokop Jiří 1956 Konty G Zlín 51:45 13 Vévoda Jan 1964 Toma Olomouc 53:41 14 Petřek Zdenek 1958 Olomouc 56:50 15 Dluhoš Miroslav 1959 TJ Železárny PV 1:00:23 16 Němeček Jiří 1956 TJ L100 Olomouc 1:01:21 17 Koutný Vojtěch 1958 Přerov 1:01:37 18 Špičák František 1956 TJ Sokol Kostelec n/H. 1:04:25 19 Štverák Jaroslav 1959 TJ L100 Olomouc 1:14:53

Muži C (50 – 59)

1 Škrabánek Alois 1952 VIVA Zlín 44:30 2 Hejl Jan 1953 Tristyle Šumperk 46:12 3 Podešva Vladimír 1954 Šumperk 47:49 4 Vozňák Josef 1953 TJ L100 Olomouc 48:06 5 Chmelíček Pavel 1951 ŽST Olomouc 48:35 6 Lerch Vladislav 1948 ŽST Olomouc 51:46 7 Peška Antonín 1948 Sokol Holešov 52:02 8 Žaludek Jindřich 1954 SK OB Zlín 53:00 9 Jašek Vladislav 1954 OK Olomouc 53:16 10 Valachovics Jiří 1948 TJ L100 Olomouc 54:26 11 Skácel Jaroslav 1946 KOB Konice 54:33 12 Vaňek Jaromír 1948 TJ L100 Olomouc 55:59 13 Kovář Rostislav 1951 ŽST Olomouc 56:35 14 Novotný František 1946 AK Kroměříž 59:10 15 Kolmaš Oldřich 1952 Olomouc 59:53 16 Husička Jiří 1948 Olomouc 61:20 17 Janošík Antonín 1952 UOL Olomouc 61:35 18 Pikal Karel 1949 SK Haná Náměšť 64:47 19 Schrötter Jiří 1945 SK Vyhlídka Štb. 75:19

Muži D (nad 60)

1 Lajčík Alois 1940 Ak Olomouc 50:33 2 Herlich Kurt 1934 L100 Prostějov 51:19 3 Tomíšek Jindřich 1939 Hanácká Kyselka 57:24 4 Knébl Vladislav 1935 Toma Otrokovice 60:37 5 Dostalík Václav 1940 AK Olomouc 65:22 6 Dobrý Jaroslav 1939 TJ L100 Olomouc 76:35

Ženy E (do 34)

1 Smičková Eva 1982 KOB Konice 52:23 2 Zabloudilová Lenka 1982 ACP Junior Brno 54:30 3 Janošiková Lenka 1976 UOL Olomouc 55:45 4 Hoffmannová Johana 1978 JPV 57:40 5 Purkrábková Stanislava 1978 VK Kroměříž 65:41

Ženy F (nad 35)

1 Lednická Zdenka 1956 AK Zlín 51:23 2 Janečková Anežka 1947 AK Zlín 56:16 3 Machalická Libuše 1974 TJ L100 Olomouc 57:23

Junioři

1 Brtník Adam 1987 SK UP Olomouc 42:11 2 Štěpánek Radek 1989 TJ Sokol Plumlov 44:51 3 Žaludek Jindřich 1989 SK OB Zlín 52:45 4 Soukup Tomáš 1986 TJ Sokol Čelechovice 53:52 5 Mareš Jan 1986 SK UP Olomouc 55:31

Juniorky

1 Hlavová Hana 1988 KOB Konice 53:32 2 Vévodová Martina 1990 AK Perná 55:25 Závod proběhl za příznivého počasí, bez protestů a zranění. V závodě startovalo 98 závodníků, všichni zdárně dokončili. Děkuji Všem za účast a těším se na 26. ročník v roce 2005. Ředitel závodu Josef Vozňák


Zpět na hlavní stranu