3. kolo divize mužů

Olomouc 10.7.2004

100m
1. běh	w:-0,0
1.	Lachout David		83	SKPRE	11,53
2.	Magnusek Miroslav	080386	FMIST	11,71
3.	Šťourač Josef		120573	OTROK	11,95
4.	Macharáček Jan		111271	OTROK	12,29
5.	Vrbacký Marek		280588	VYSKO	12,45

2. běh	w:+0,9
1.	Šrom Pavel		050176	OTROK	11,76
2.	Obert Martin		170887	FMIST	11,90
3.	Hanák Jakub		280186	OTROK	11,96
4.	Chromec Jan		    85	SKPRE	12,20
5.	Krejčiřík Martin	    85	SKPRE	12,54

3. běh	w:0,0
1.	Opravil Jiří		070583	OTROK	11,63
2.	Schuh Václav		    86	SLEOP	11,67
3.	Šachteli Jakub		    86	SLEOP	11,99
4.	Trčka Michal		    84	SKPRE	12,37
5.	Urban Jiří		050255	OTROK	12,61

Finále A	w:0,0
1.	Šrom Pavel		050176	OTROK	11,15  11
2.	Opravil Jiří		070583	OTROK	11,57	9
3.	Schuh Václav		    86	SLEOP	11,61	8
4.	Magnusek Miroslav	080386	FMIST	11,97	7
5.	Obert Martin		170887	FMIST	12,21	6
6.	Lachout David		    83	SKPRE	12,73	5

Finále B	w:-0,9
1.	Šťourač Josef		120573	OTROK	12,01	4
2.	Šachteli Jakub		    86	SLEOP	12,11	3
3.	Hanák Jakub		280186	OTROK	12,14	2
4.	Chromec Jan		    85	SKPRE	12,31	1
5.	Macharáček Jan		111271	OTROK	12,37
6.	Trčka Michal		    84	SKPRE	12,48

200m
1. běh	w:0,0
1.	Šrom Pavel		050176	OTROK	23,52  11
2.	Olšer Martin		250575	SKPRE	23,62	9
3.	Opravil Jiří		070583	OTROK	23,70	8
4.	Šťourač Josef		120573	OTROK	24,14	7
5.	Macharáček Jan		111271	OTROK	25,19	2
6.	Pšenčík Petr		180977	OTROK	27,44
	Lachout David		    83	SKPRE	DNP
	Urban Jiří		050255	OTROK	DNP

2. běh	w:-0,6
1.	Lepíček Miroslav	100586	FMIST	24,21	6
2.	Obert Martin		170887	FMIST	24,43	5
3.	Šachteli Jakub		    86	SLEOP	24,82	4
4.	Moškoř Daniel		290690	FMIST	24,86	3
5.	Sychra Stanislav	    84	SKPRE	25,29	1
6.	Pulovec Tomáš		    87	SLEOP	26,26
7.	Matyáš Jiří		091188	CHROP	28,84

400m
1.běh
1.	Schenk Václav		    86	SLEOP	50,32  11
2.	Lepíček Miroslav	100586	FMIST	51,74	9
3.	Magnusek Miroslav	080386	FMIST	53,18	8
4.	Šťourač Josef		120573	OTROK	53,56	7
5.	Macharáček Jan		111271	OTROK	55,92	3
6.	Turek Rostislav		110283	OTROK	57,28

2.běh
1.	Němeček Jiří		080482	VYSKO	55,26	6
2.	Pulovec Tomáš		    87	SLEOP	55,79	5
3.	Broda Michal		260288	KARVI	55,91	4
4.	Pělucha Robin		    87	SLEOP	56,01	2
5.	Sychra Stanislav	    84	SKPRE	56,41	1
6.	Potůček Jiří		210788	BLANS	59,57

3.běh
1.	Novotný Martin		010287	CHROP	62,02
2.	Hambálek Tomáš		    88	SKPRE	62,26
3.	Vaverka Martin		    85	CHROP	63,38
4.	Mareš Jan		041188	CHROP	73,74
5.	Stloukal Lubomír	030371	VYSKO	DNP

800m
1. běh
1.	Lepíček Miroslav	100586	FMIST	1:58,55	11
2.	Němeček Jiří		080482	VYSKO	2:01,41	 9
3.	Konečný Ondřej		241280	MOSBR	2:02,43	 8
4.	Vícha Martin		    88	SLEOP	2:09,17	 5
5.	Potůček Jiří		210788	BLANS	2:11,56	 4
6.	Vronský Petr		070386	FMIST	2:13,27	 3
7.	Sychra Stanislav	    84	SKPRE	2:15,37	 2
8.	Soukup Milan		060464	TJZNO	2:29,39

2. běh
1.	Šrubař Jan		051286	FMIST	2:06,46	 7
2.	Steiner Tomáš		110586	VYSKO	2:08,75	 6
3.	Němec Oldřich		250484	BLANS	2:15,89	 1
4.	Novák Václav		200289	FMIST	2:15,95
5.	Vintr Luděk		080787	VYSKO	2:18,53
6.	Matyáš Jiří		091188	CHROP	2:29,81
7.	Hambálek Tomáš		    88	SKPRE	2:31,10

1500m
1.	Hajzler Jiří		220163	VYSKO	4:20,64	11
2.	Říha Petr		180787	FMIST	4:21,71	 9
3.	Šmíd Martin		180180	VYSKO	4:26,19	 8
4.	Michna Pavel		301275	FMIST	4:27,24	 7
5.	Steiner Tomáš		110586	VYSKO	4:27,57	 6
6.	Pělucha Robin		    88	SLEOP	4:28,75	 5
7.	Macášek Tomáš		150688	FMIST	4:31,71	 4
8.	Šindelek Daniel		    65	FMIST	4:33,91	 3
9.	Böhm Tomáš		    89	SLEOP	4:38,71	 2
10.	Adamec Milan		300477	VYSKO	4:44,59	 1
11.	Vintr Luděk		080787	VYSKO	4:45,57
12.	Broda Michal		260288	KARVI	4:45,59
13.	Bělíček Václav		070987	FMIST	4:59,90
14.	Girman Milan		    71	KARVI	5:05,27
MS	Volný Jiří		    56	SLEOP	5:47,78
	Soukup Milan		060464	TJZNO	DNP
	Vernarský Jaroslav	220467	FMIST	DNP
	Šrubař Jan		051286	FMIST	DNP

110m překážek
1. běh	w:+1,4
1.	Olšer Martin		250575	SKPRE	15,45	11
2.	Říhošek Aleš		    85	SKPRE	15,85	9
3.	Sebera Martin		230174	VYSKO	16,42	8
4.	Salamon Jiří		    83	SKPRE	16,51	7
5.	Hlavinka Pavel		170883	OTROK	16,66	6
6.	Ligocki Martin		190386	FMIST	16,67	5

2. běh	w:+1,0
1.	Chaloupka Petr		270686	OTROK	17,48	4
2.	Blažek Tomáš		181286	OTROK	18,04	3
3.	Novotný Martin		271083	VYSKO	18,32	2
4.	Stloukal Lubomír	030371	VYSKO	19,26	1
5.	Klimecký Robert		230579	SKPRE	20,55
6.	Volný Jiří			SLEOP	22,96

400m překážek
1.běh
1.	Říhošek Aleš		    85	SKPRE	55,69  11
2.	Schenk Václav		    86	SLEOP	56,77	9
3.	Hlavinka Pavel		170883	OTROK	58,35	8
4.	Blažek Tomáš		    86	OTROK	59,41	7
5.	Ligocki Martin		190386	FMIST	59,43	6
6.	Salamon Jiří		    83	SKPRE	60,63	5
7.	Novotný Martin		271083	VYSKO	61,99	4

2.běh
1.	Stloukal Lubomír	030371	VYSKO	63,74	3
2.	Vronský Petr		070386	FMIST	67,10	2
3.	Vaverka Martin		090185	CHROP	69,31	1
4.	Klimecký Robert		230579	SKPRE	69,42	
5.	Vernarský Jaroslav	220467	FMIST	70,52	
6.	Volný Jiří		    56	SLEOP	73,72	
7.	Kasl Ondřej		160572	ZABBR	74,62	

3000m překážek
1.	Hikl Tomáš		140981	MOSBR	 9:42,34 11
2.	Michna Pavel		301275	FMIST	10:17,96  9
3.	Hajzler Jiří		220163	VYSKO	10:21,02  8
4.	Šmíd Martin		180180	VYSKO	10:24,11  7
5.	Olejníček Lukáš		170688	MOSBR	10:37,55  6
6.	Adamec Milan		300677	VYSKO	10:51,05  5
7.	Šindelek Daniel		    65	FMIST	11:01,21  4
8.	Vernarský Jaroslav	220467	FMIST	11:08,84  3
9.	Trčka Michal		    84	SKPRE	11:38,96  2
10.	Nejezchleba Josef	210557	FMIST	12:11,28  1
	Rončák Jan		010467	SKPRE	DNP

výška
1.	Lidmila Martin		131184	MOSBR	182    11
2.	Witoszek Marek		200984	KARVI	179	9
3.	Ligocki Martin		190386	FMIST	179	8
4.	Zela Ondřej		030187	VYSKO	176	7
5.	Vrbacký Marek		280588	VYSKO	176	6
6.	Kasl Ondřej		160572	ZABBR	172	4,5
6.	Klvaňa Tomáš		270879	SKPRE	172	4,5
8.	Krejčiřík Martin	    85	SKPRE	168	3
9.	Říhošek Aleš		    85	SKPRE	168	2
10.	Kašík Miroslav		080472	TJZNO	150	1
11.	Jedlička Radim		030289	FMIST	150
	Sikora Aleš		270773	MOSBR	  0
	Wilczynski Ondřej	140179	OTROK	  0
	Miškovský Filip		    88	SKPRE	DNP
	Lachout David		    83	SKPRE	DNP

tyč
1.	Kasl Ondřej		160572	ZABBR	330    11
2.	Pašiak Adam		180790	OTROK	320	9
3.	Sikora Aleš		270773	MOSBR	310	8
4.	Dobeš Jaroslav		210360	KARVI	310	7
5.	Klimecký Robert		230579	SKPRE	300	6
6.	Kubát Ondřej		    88	SKPRE	290	5
7.	Volný Jiří		    56	SLEOP	250	3,5
7.	Prudký Aleš		110966	OTROK	250	3,5
9.	Nejezchleba Josef	210557	FMIST	230	1,5
9.	Martinák Zdeněk		601004	FMIST	230	1,5

dálka
1.	Olšer Martin		250575	SKPRE	666    11
2.	Opravil Jiří		070583	OTROK	648	9
3.	 Surý Vadim		170683	OTROK	646	8
4.	Sebera Martin		230174	VYSKO	636	7
5.	Magnusek Miroslav	080386	FMIST	620	6
6.	Witoszek Marek		200984	KARVI	602	5
7.	Moškoř Daniel		290690	FMIST	600	4
8.	Krejčiřík Martin	    85	SKPRE	580	3
9.	Turek Rostislav		110283	OTROK	570	2
10.	Blažek Tomáš		181286	OTROK	567	1
11.	Lidmila Martin		131184	MOSBR	554
12.	Novotný Martin		271083	VYSKO	545
13.	Zela Ondřej		030187	VYSKO	538
14.	Němec Oldřich		250484	BLANS	518
15.	Novotný Martin		010287	CHROP	504
16.	Jedlička Radim		030289	FMIST	500
17.	Girman Milan		290471	KARVI	489
18.	Mareš Jan		041188	CHROP	433
19.	Chlaoupka Petr		270686	OTROK 	  0
20.	Koňařík Jan		    84	SKPRE	  0
21.	Egner Vladimír		210963	TJZNO	  0
MS	Adámek Jan		    89	OTROK	525
	Miškovský Filip		    88	SKPRE	DNP
	Šrom Pavel		050176	OTROK	DNP

trojskok
1.	Chaloupka Petr		270686	OTROK	13,46  11
2.	Sebera Martin		230174	VYSKO	13,36	9
3.	Witoszek Marek		200984	KARVI	12,49	8
4.	Laciga Stanislav	140461	OTROK	11,74	7
5.	Vronský Petr		070386	FMIST	11,66	5,5
6.	Koňařík Jan		    84	SKPRE	11,66	5,5
	Surý Vadim		170683	OTROK	DNP

koule
1.	Doležal Pavel		011083	OTROK	13,84  11
2.	Kolomazník Pavel	221073	SKPRE	13,06	9
3.	Novotný Libor		130663	ZABBR	12,07	8
4.	Hrabec Jan		110465	FMIST	12,02	7
5.	Rusnak Marek		240175	VYSKO	11,80	6
6.	Uhlík František		071044	OTROK	11,34	5
7.	Baška Marek		091076	OTROK	11,15	4
8.	Kuklínek Martin		081179	MOSBR	11,14	3
9.	Ševčík Jan		050685	ZABBR	10,91	2
10.	Jetelina Vojtěch	170984	ZABBR	10,55	1
11.	Figar Dominik		270263	KARVI	10,34
12.	Sahaj Jiří		240479	SKPRE	10,22
13.	Jetelina Radim		250754	ZABBR	 9,91
14.	Klvaňa Václav		170951	SKPRE	 9,71
15.	Adamec Petr		090451	ZABBR	 9,59
16.	Řezanina Rudolf		200649	TJZNO	 9,13
17.	Nečas Pavel		100174	BLANS	 9,00
18.	Švarc Jaroslav		    72	SKPRE	 8,54
19.	Wilczynsky Ondřej	140179	OTROK	 8,48

disk
1.	Kolomazník Pavel	    73	SKPRE	43,21  11
2.	Doležal Pavel		011083	OTROK	40,13	9
3.	Novotný Libor		130663	ZABBR	37,40	8
4.	Uhlík František		071044	OTROK	37,11	7
5.	Hrabec Jan		    65	FMIST	35,24	6
6.	Jetelina Radim		250754	ZABBR	34,80	5
7.	Baška Marek		091076	OTROK	33,07	4
8.	Figar Dominik		270267	KARVI	32,89	3
9.	Novák René		051171	OTROK	32,70	2
10.	Klvaňa Tomáš		270879	SKPRE	32,36	1
11.	Podhajský Martin	260176	OTROK	32,25
12.	Řezanina Rudolf		200649	TJZNO	31,03
13.	Bednář Karel		090344	TJZNO	31,02
14.	Rusnák Marek		240175	VYSKO	30,76
15.	Kuklínek Martin		081179	MOSBR	29,67
16.	Sahaj Jiří		240479	SKPRE	28,61
17.	Sikora Aleš		270773	MOSBR	27,21
18.	Klvaňa Václav		170951	SKPRE	27,01
19.	Koňařík Jan		    84	SKPRE	26,91
20.	Valíček František	190241	ZABBR	26,55
21.	Švarc Jaroslav		    72	SKPRE	25,18
22.	Adamec Petr		090451	ZABBR	23,29

oštěp
1.	Podhajský Michal	130273	OTROK	52,35  11
2.	Podhajský Martin	260176	OTROK	50,93	9
3.	Novák René		051171	OTROK	49,04	8
4.	Salamon Jiří		    83	SKPRE	48,74	7
5.	Švarc Jaroslav		    72	SKPRE	47,56	6
6.	Egner Vladimír		210963	TJZNO	46,57	5
7.	Klvaňa Tomáš		270879	SKPRE	45,20	4
8.	Kašík Miroslav		080472	TJZNO	43,70	3
9.	Korbička Ondřej		180686	MOSBR	42,80	2
10.	Adamec Petr		090451	ZABBR	39,67	1
11.	Pšenčík Petr		180974	OTROK	36,98
12.	Petřík Michal		130777	OTROK	34,54

kladivo
1.	Novotný Libor		130663	ZABBR	44,04  11
2.	Baška Marek		091076	OTROK	43,55	9
3.	Jetelina Radim		250754	ZABBR	36,58	8
4.	Kolomazník Pavel	221073	SKPRE	35,81	7
5.	Jetelina Vojtěch	170984	ZABBR	35,00	6
6.	Figar Dominik		270267	KARVI	33,59	5
7.	Hrabec Jan		    65	FMIST	33,21	4
8.	Valíček František	    41	ZABBR	32,90	3
9.	Rusnák Marek		240175	VYSKO	31,30	2
10.	Bednář Karel		090344	TJZNO	29,28	1
11.	Sahaj Jiří		240479	SKPRE	28,59
12.	Ševčík Jan		050685	ZABBR	27,35
	Klvaňa Václav		170951	SKPRE	DNF
	Podhajský Martin	260176	OTROK	DNF

4x100m
1.běh
1.	Magnusek-Obert-Lepíček-Ligocki		FMIST-A	45,34  11
2.	Šrom-Šťourač-Hanák-Opravil		OTROK-A	45,59	9
3.	Vícha-Šachteli-Pulovec-Schenk		SLEOP	47,82	7
4.	Novotný-Vrbacký-Steiner-Sebera		VYSKO	48,18	6
5.	Novotný-Ševčík-Jetelina-Kasl		ZABBR	56,96
	Trčka-Salamon-Říhošek-Olšer		SKPRE-A	DQ

2.běh
1.	Blažek-Chaloupka-Macharáček-Hlavinka	OTROK-B	47,37	8
2.	Koňařík-Krejčiřík-Sychra-Kolomazník	SKPRE-B	49,15	5
3.	Martinák-Maškař-Vronský-Jedlička	FMIST-B	49,91	4
4.	Pašiak-Turek-Wilczynski-Pšenčík		OTROK-C	51,93	3
5.	Mačašek-Šrubař-Bělíček-Novák		FMIST-C	52,56	2
6.	Nejezchleba-Šindelek-Michna-Vernarsky	FMIST-D	53,07	1
7.	Laciga-Prudký-Petřík-Baška		OTROK-D	55,11

Pořadí ve 3.kole
1.	Otrokovice		241,5
2.	Frýdek Místek		179,5
3.	SK Přerov		154
4.	Vyškov			128
5.	Žabovřesky		 68,5
6.	Slezan Opava		 64,5
7.	MS Brno			 49
8.	Karviná			 41
9.	TJ Znojmo		 10
10.	ASK Blansko		  5
11.	Chropyně		  1

Vedoucí družstva podal protest proti diskvalifikaci
štafety SK Přerov A v 1. běhu na 3. předávacím úseku.
Po projednání  s vrchníkem běhu a příslušným úsekovým
rozhodčím byl protest zamítnut-vklad ve výši 100 Kč
byl předán řídícímu soutěže Zdenku Martinákovi.

Závody proběhly za proměnlivého počasí,
ke zranění nedošlo. Vítr měřen.

ředitel závodů	 	Ing. Václav Klvaňa
hlavní rozhodčí		Antonín Bůžek-Ph.D.
řídící soutěže		Zdeněk Martinák


Zpět na hlavní stranu