Regionální přebor

Olomouc 11.1.2004

1000m

žáci 1 Štěpánek Radek 89 PROST 3:01,6 2 Novák Václav 89 FMIST 3:16,6 3 Sýkora Lukáš 90 TJVME 3:21,2 4 Hurta Adam 89 PROST 3:21,8 5 Kubíček Miroslav 90 SUMPE 3:29,5 6 Sýkora Michal 90 TJVME 3:30,7 7 Řihák Pavel 89 KYJOV 3:34,7 8 Jakub Hynek 89 NMMET 3:41,2 9 Zajíc Jiří 90 AKLOL 4:00,4 dorostenci 1 Gazda Jaroslav 88 PROST 2:59,9 2 Svozílek Radim 87 SKPRE 3:05,8 3 Hlaváč Martin 88 AKMTR 3:06,2 4 Bělíček Václav 87 FMIST 3:11,9 5 Kundrum Zbyněk 88 AKLOL 3:14,6 6 Češka Petr 88 MORNV 3:38,7 junioři 1 Lepíček Miroslav 86 SLEOP 2:57,0 2 Švubař Jan 86 FMIST 2:57,7 3 Šindelář Marek 86 AKLOL 3:11,2 4 Vronský Petr 86 FMIST 3:11,4 5 Šošovička Lukáš 86 HRANI 3:18,7 muži 1 Mikulenka Peter 82 FMIST 2:46,8 2 Trčka Michal 84 SKPRE 3:06,6

60m překážek

žákyně 1 Peluhová Zuzana 89 SUMPE 9,77 2 Látalová Silvie 89 AKLOL 9,83 3 Lacigová Barbora 89 AKZLI 10,02 4 Nováková Ivana 90 PROST 10,55 5 Nováková Eva 89 AKZLI 10,64 6 Slovaková Petra 90 AKZLI 11,05 7 Vančáková Jana 89 NMMET 11,21 8 Kokrdová Romana 90 AKZLI 11,43 9 Pospíšilová Lucie 90 AKZLI 11,63 10 Mrázková Michaela 89 NMMET 12,01 11 Doležalová Lucie 91 SKPRE 12,29 12 Melichárková Šárka 90 AKZLI 12,57 Müllerová Alena 90 SKPRE DNP Neuschelová Monika 89 PROST DNP dorostenky 1 Berková Veronika 87 UHHRA 9,28 2 Kokojanová Kristýna 87 UHHRA 9,65 3 Schönová Lucie 88 AKLOL 9,76 4 Mrázková Kristýna 87 AKLOL 9,92 5 Slavíčková Zuzana 87 AKLOL 10,05 6 Künstlerová Jana 88 AKLOL 10,25 7 Bednaříková Jana 88 SKPRE 12,40 Přehnalová Radka 87 PROST DNP juniorky 1 Vaidová Eva 85 AKLOL 9,48 2 Šrámková Veronika 86 PROST 9,65 3 Kubíčková Kateřina 86 SUMPE 10,69 4 Hylšová Jitka 86 KYJOV 11,02 Polínková Adriana 85 AKLOL DNF ženy 1 Kostnerová Lucie 81 AKLOL 10,22 2 Žáková Tereza 83 AKLOL 10,24

1000m

žákyně 1 Bařinová Martina 90 SKPRE 3:28,9 2 Jenyšová Petra 91 OTROK 3:29,2 3 Marková Adéla 90 FMIST 3:31,7 4 Vévodová Martina 90 PERNA 3:32,1 5 Brandejská Šárka 89 SUMPE 3:34,5 6 Podlasová Zuzana 90 OTROK 3:39,8 7 Holejšová Hana 90 FMIST 3:40,6 8 Olšanová Alena 89 OTROK 3:41,1 9 Janíková Dita 90 FMIST 3:42,5 10 Kozáková Markéta 89 UNICO 3:46,0 11 Dudková Kristýna 89 UNICO 3:46,5 12 Mišáková Michaela 89 UNICO 3:49,0 13 Šindelková Romana 89 FMIST 3:51,1 14 Němcová Zuzana 92 BRUNT 3:51,4 15 Kácelová Nikola 89 UNICO 4:05,7 16 Chlubnová Margareta 94 AKLOL 4:09,5 17 Balcárková Mirka 89 UNICO 4:13,9 dorostenky 1 Bubíková Michaela 87 FMIST 3:20,1 2 Pavlíčková Hana 88 VITKO 3:21,4 3 Pišová Petra 87 FMIST 3:34,4 4 Raková Ivana 88 AKLOL 3:52,1 5 Valigurová Romana 88 UNICO 3:52,6 6 Jiravová Jana 88 AKLOL 4:04,5 7 Losertová Alena 88 SKPRE 4:17,2 ženy 1 Otáhalová Anna 82 VITKO 3:22,6

60m překážek

žáci 1 Gajdůšek Ondřej 90 OTROK 9,69 2 Stündl Jakub 90 AKZLI 9,91 3 Krajča Štěpán 89 OTROK 9,92 4 Balcar Jakub 90 PROST 10,44 5 Neišl Valdemar 90 OTROK 10,96 6 Mlčoch Lukáš 90 SKPRE 12,09 7 Ruský Karel 89 SKPRE 12,20 Nenadál Zdeněk 89 SKPRE DNP dorostenci 1 Klementa Jan 87 AKLOL 8,29 2 Stejskal Přemysl 87 AKLOL 9,04 3 Kadeřávek Jan 87 NMMET 9,07 4 Salaj Jan 88 PROST 9,68 5 Tesárek Martin 88 PROST 9,83 6 Smola Jiří 88 HRANI 10,24 7 Havlík Michal 88 AKMTR 10,50 8 Niedoba Pavel 88 AKMTR 10,72 Daněk Jindřich 88 PROST DNP Nečas Milan 88 AKMTR DNP Lacina Jakub 87 BRECL DNP junioři 1 Říhošek Aleš 85 SKPRE 8,77 2 Svoboda Jan 85 PROST 8,95 Mráz Pavel 86 HRANI DNF muži 1 Poštulka Michal 83 AKLOL 8,91 2 Krejčíř Václav 83 AKLOL 9,11 3 Pekař Zdeněk 84 LITOM 9,83

výška

žákyně 1 Hamplová Věra 89 AKLOL 155 2 Nováková Ivana 90 PROST 150 3 Ovčáčková Zuzana 90 OTROK 140 4 Slováková Petra 90 AKZLI 130 5 Hrubošová Lenka 89 AKZLI 130 Doležalová Lucie 91 SKPRE 0 Procházková Gábina 90 OTROK 0 Šebíková Jitka 89 SKPRE 0 Vozáková Michaela 89 SKPRE 0 dorostenky 1 Severová Nela 87 AKLOL 165 2 Přehnalová Radka 87 PROST 150 3 Kozmíková Eva 88 AKZLI 135 Losertová Alena 88 SKPRE 0 ženy 1 Vaňková Radka 86 PROST 155 Hylšová Jitka 86 KYJOV 0

60m rozběhy

žákyně 1. běh 1 Jurová Pavlína 90 PROST 8,79 2 Žáková Michaela 91 AKZLI 8,83 Kovaříková Monika 91 SKPRE DNP Faltýnková Andrea 90 AKLOL DNP 2. běh 1 Jenyšová Zuzana 90 OTROK 8,71 2 Svobodová Kateřina 90 AKZLI 8,76 3 Ronzová Hana 90 OTROK 8,78 4 Karafiátová Petra 90 PROST 9,11 3. běh 1 Palová Michaela 90 AKZLI 8,77 2 Sabáčková Simona 90 KYJOV 9,32 3 Jurková Michaela 90 STERN 9,60 4 Navrátilová Barbora 90 STERN 10,48 4. běh 1 Bodišová Andrea 89 PROST 8,67 2 Trnečková Kateřina 89 PROST 8,76 3 Poislová Hana 90 STERN 10,36 5. běh 1 Fricová Jana 89 SUMPE 8,45 2 Peluhová Zuzana 89 SUMPE 8,68 3 Kozáková Ivana 89 AKLOL 9,06 Marešová Zuzana 89 AKLOL DNF 6. běh 1 Látalová Silvie 89 AKLOL 8,66 2 Vozáková Michaela 89 SKPRE 9,09 3 Hamplová Věra 89 AKLOL 9,15 4 Kovaříková Martina 89 SKPRE 9,35 7. běh 1 Němcová Kamila 89 BRUNT 8,43 2 Štěrbová Tereza 89 AKZLI 8,69 3 Nováková Eva 89 AKZLI 8,93 4 Kácelová Nikola 89 UNICO 9,16 8. běh 1 Lacigová Barbora 89 AKZLI 8,46 2 Vančáková Jana 89 NMMET 9,29 3 Mrázková Michaela 89 NMMET 9,65 4 Dvořáková Jana 89 STERN 10,38 dorostenky 1. běh 1 Kunstová Tereza 88 AKLOL 8,43 2 Kvapilová Klára 88 MORNV 8,61 3 Valigurová Romana 88 UNICO 8,80 4 Straková Kateřina 88 AKLOL 8,93 2. běh 1 Schönová Lucie 88 AKLOL 8,56 2 Kozmíková Eva 88 AKZLI 8,58 3 Künstlerová Jana 88 AKLOL 8,79 3. běh 1 Berková Veronika 87 UHHRA 8,25 2 Kokojanová Kristýna 87 UHHRA 8,40 3 Slavíčková 87 AKLOL 8,82 4 Bartůňková Alena 88 UNICO 9,44 4. běh 1 Mrázková Kristýna 87 AKLOL 8,76 2 Metzová Veronika 87 FMIST 8,95 3 Olejníková Markéta 87 AKZLI 9,02 juniorky 1. běh 1 Petrásková Lucie 86 BRECL 8,29 2 Šímová Lucie 86 SUMPE 8,31 3 Šrámková Veronika 86 PROST 8,39 4 Kubíčková Kateřina 86 SUMPE 8,64 2. běh 1 Mazačová Iveta 86 UHHRA 7,93 2 Hřivnová Pavla 86 AKLOL 7,96 3 Pachtová Marie 86 AKLOL 8,37 4 Klapetková Lenka 86 SUMPE 8,64 3. běh 1 Hyšlová Jitka 86 KYJOV 8,51 2 Zmetliová Eva 86 AKLOL 8,61 3 Puttnerová Slávka 85 ATLBR 9,09 Polínková Adriana 85 AKLOL DNP ženy 1. běh 1 Úlehlová Klára 83 HRANI 8,36 2 Šimková Veronika 84 ATLBR 8,65 3 Sojková Zdenka 84 ATLBR 8,83 2. běh 1 Darmovzalová Martina 78 BRECL 7,86 2 Kostnerová Lucie 81 AKLOL 8,23 3 Žáková Tereza 83 AKLOL 8,66

koule

žákyně 1 Plachá Monika 90 AKLOL 12,68 2 Táborská Hana 89 SUMPE 11,19 3 Křístková Lenka 89 AKLOL 9,98 4 Holcmanová tereza 89 AKLOL 9,33 5 Melichárková Šárka 90 AKZLI 8,70 6 Ťavodová Lucie 89 AKZLI 8,51 7 Procházková Gábina 90 OTROK 8,39 8 Bräuerová Eva 90 UNICO 7,45 9 Pospíšilová Lucie 90 AKZLI 6,81 dorostenky 1 Přehnalová Radka 87 PROST 12,68 2 Lukešová Nikola 88 PROST 11,65 3 Foltýnová Marie 87 VITKO 9,56 4 Bednaříková Jana 88 SKPRE 7,34 5 Kudová Jana 87 SKPRE 7,31 6 Lenhartová Zuzana 87 SKPRE 6,30 juniorky 1 Hylšová Jitka 86 KYJOV 6,84 ženy 1 Gromanská Romana 84 VITKO 12,33 2 Maléřová Pavlína 67 VITKO 11,28

koule

žáci 1 Nenadál Zdeněk 89 SKPRE 11,50 2 Konečný Martin 90 PROST 11,10 3 Adámek Jan 89 AKZLI 10,41 dorostenci 1 Maier Michal 88 AKLOL 13,40 2 Baran Radek 88 VITKO 12,71 3 Lindovský Jan 88 VITKO 12,33 4 Smola Jiří 88 HRANI 11,23 5 Nečas Milan 88 AKMTR 10,84 6 Kaspar 87 HRANI 10,29 junioři 1 Marcell Jan 85 UNIBR 15,76 2 Minashek Pavel 85 AKLOL 14,15 3 Stančík Jaroslav 86 ACHAV 13,96 4 Mráz Pavel 86 HRANI 12,30 5 Říhošek Aleš 85 SKPRE 12,06 6 Lumbrich Lukáš 85 AKMTR 10,33 muži 1 Štefek Radim 75 ACHAV 17,36 2 Janda Michal 78 ACHAV 15,43 3 Spazier Ondřej 83 VITKO 15,17 4 Kaňa Ladislav 78 ACHAV 14,19 5 Doležal Pavel 83 OTROK 12,75 6 Pekař Zdeněk 84 LITOM 11,45 7 Krejčíř Václav 83 AKLOL 11,43

výška

žáci 1 Gajdůšek Ondřej 90 OTROK 160 2 Balcar Jakub 90 PROST 155 3 Draška Jan 89 SKPRE 140 4 Nejšl Valdemar 90 OTROK 0 dorostenci 1 Daněk Jindřich 88 PROST 175 2 Pala Rostislav 88 AKZLI 165 3 Chytil Filip 87 ATLBR 160 4 Lacina Jakub 87 BRECL 0 junioři 1 Ondrejka Jakub 85 AKLOL 193 2 Sehnal David 85 PROST 190 3 Svoboda Jan 85 PROST 180 4 Krejčiřík Martin 85 SKPRE 175 5 Říhošek Aleš 85 SKPRE 175 muži 1 Hon Dalibor 78 AKLOL 210 2 Hogel Petr 84 AKLOL 180 3 Trčka Michal 84 SKPRE 175 4 Pospíšil Zbyněk 57 AKZLI 160

dálka

žáci 1 Jansa Jakub 89 PROST 584 2 Adámek Jan 89 AKZLI 515 3 Klíma Radek 89 AKZLI 506 4 Pašiak Adam 90 AKZLI 495 5 Krajča Štěpán 89 OTROK 494 6 Stündl Jakub 90 AKZLI 492 7 Kubec Martin 90 AKZLI 465 8 Jakub Hynek 89 NMMET 417 9 Mlčoch Lukáš 90 SKPRE 412 dorostenci 1 Tošenovský Jiří 87 AKLOL 578 2 Petřek Michal 88 AKLOL 576 3 Kubrický Tomáš 88 MORNV 565 4 Machálek David 88 AKZLI 565 5 Niedoba Pavel 88 MORNV 552 6 Pala Rostislav 88 AKZLI 536 7 Salaj Jan 88 PROST 531 8 Tesárek Martin 88 PROST 522 9 Hlaváč Martin 88 MORNV 520 10 Daněk Jindřich 88 PROST 519 11 Svozílek 87 SKPRE 499 12 Havlík Michal 88 MORNV 485 13 Plocr Tomáš 88 MORNV 471 14 Janoušek Martin 88 AKZLI 427 junioři 1 Béza Zdeněk 86 AKLOL 704 2 Horák David 86 AKLOL 606 3 Mráz Pavel 86 HRANI 574 4 Witiska Michal 85 JIHLA 570 5 Krejčiřík Martin 85 SKPRE 551 muži 1 Krejčíř Václav 83 AKLOL 625 2 Koňařík Jan 84 SKPRE 586 3 Masař Radek 83 HRANI 542 4 Kabecka Radek 84 JIHLA 502

60m rozběhy

žáci 1. běh 1 Grund Lukáš 90 AKLOL 9,17 2 Stloukal Radim 90 AKLOL 9,17 3 Mlčoch Lukáš 90 SKPRE 9,88 4 Němeček Jakub 90 AKLOL 10,14 2. běh 1 Nejšl Valdemar 90 OTROK 8,17 2 Stündl Jakub 90 AKZLI 8,22 3 Sýkora Michal 90 TJVME 9,41 4 Sýkora Lukáš 90 TJVME 9,52 3. běh 1 Gajdůšek Ondřej 90 OTROK 8,20 2 Pašiak Adam 90 AKZLI 8,65 3 Kubec Martin 90 AKZLI 8,69 4. běh 1 Jansa Jakub 89 PROST 7,69 2 Schlimbach Petr 89 AKLOL 7,82 3 Smrža Lubomír 90 AKZLI 8,23 5. běh 1 Klíma Radek 89 AKZLI 7,99 2 Krajča Štěpán 89 OTROK 8,02 3 Curkan Vikrtor 89 AKLOL 9,73 dorostenci 1. běh 1 Smola Jiří 88 HRANI 7,49 2 Kubrický Tomáš 88 MORNV 7,92 3 Daněk Jindřich 88 PROST 8,10 4 Vaculík 88 HRANI 8,18 2. běh 1 Petřek Michal 88 AKLOL 7,77 2 Machálek David 88 AKZLI 7,91 3 Janoušek Martin 88 AKZLI 7,93 4 Hambálek Tomáš 88 SKPRE 9,19 3. běh 1 Havlík Michal 88 AKMTR 7,99 2 Nečas Milan 88 AKMTR 8,03 3 Niedoba Pavel 88 AKMTR 8,07 4 Plocr tomáš 88 AKMTR 8,79 4. běh 1 Pala Rostislav 88 AKZLI 7,91 2 Chytil Filip 87 ATLBR 8,31 3 Kaspar 87 HRANI 8,38 5. běh 1 Klementa Jan 87 AKLOL 7,39 2 Soviš Marek 87 UHHRA 7,70 3 Stejskal Přemysl 87 AKLOL 7,91 6. běh 1 Lehnert Michal 87 AKLOL 7,33 2 Kadeřávek Jan 87 NMMET 7,80 3 Tošenovský Jiří 87 AKLOL 8,03 junioři 1. běh 1 Horák David 86 AKLOL 7,32 2 Mráz Pavel 86 HRANI 7,43 3 Hladný Tomáš 86 ATLBR 8,20 4 Šošovička 86 HRANI 8,76 2. běh 1 Béza Zdeněk 86 AKLOL 7,38 2 Stašek Jiří 86 UHHRA 7,49 3 Vlček Petr 86 FMIST 7,68 4 Přikryl Petr 86 HRANI 7,73 3. běh 1 Říhošek Aleš 85 SKPRE 7,71 2 Krejčiřík Martin 85 SKPRE 7,92 3 Ondrejka Jakub 85 AKLOL DNP 4. běh 1 Witiska Michal 85 JIHLA 7,68 2 Chromec Jan 85 AKLOL 7,72 3 Humbrich Lukáš 85 AKMTR 8,04 muži 1. běh 1 Čelko Tomáš 84 AKLOL 7,82 2 Kabelka Radek 84 JIHLA 7,88 3 Koňařík Jan 84 SKPRE 8,11 Uher Jakub 83 BRECL DNP 2. běh 1 Poštulka Michal 83 AKLOL 7,29 2 Šmejc Jakub 83 UNIBR 7,37 Němčák Milan 83 SKPRE DNP 3. běh 1 Masař Radek 83 HRANI 7,20 2 Hynčica 76 HRANI 7,84 3 Sadil Miroslav 63 STERN 8,52

dálka

žákyně 1 Látalová Silvie 89 AKLOL 488 2 Lacigová Barbora 89 AKZLI 484 3 Kozáková Ivana 89 AKLOL 456 4 Olšanová Alena 89 OTROK 446 5 Ovčáčková Zuzana 90 OTROK 437 6 Doležalová Lucie 91 SKPRE 435 7 Nováková Eva 89 AKZLI 424 8 Hamplová Věra 89 AKLOL 423 9 Sabáčková Simona 90 KYJOV 415 10 Ronzová Hana 90 OTROK 409 11 Jenyšová Zuzana 90 OTROK 409 12 Melichárková Šárka 90 AKZLI 406 13 Jenyšová Petra 91 OTROK 400 14 Faltýnková Andrea 90 AKLOL 394 15 Bařinová Martina 90 SKPRE 392 16 Palová Michaela 90 AKZLI 392 17 Podlasová Zuzana 90 OTROK 374 18 Pospíšilová Lucie 90 AKZLI 365 19 Hrubošová Lenka 89 AKZLI 364 20 Navrátilová Barbora 90 STERN 357 21 Jurková Michaela 90 STERN 348 22 Poislová Hana 90 STERN 333 23 Dvořáková Jana 89 STERN 284 24 Kovaříková Martina 89 SKPRE 0 dorostenky 1 Schönová Lucie 88 AKLOL 512 2 Mrázková Kristýna 87 AKLOL 464 3 Künstlerová Jana 87 AKLOL 457 4 Májková Lucie 88 ATLBR 449 5 Slavíčková 87 AKLOL 446 6 Straková Kateřina 88 AKLOL 434 7 Košutová Markéta 87 ATLBR 415 8 Kvapilová Klára 88 MORNV 389 juniorky 1 Petrásková Lucie 86 BRECL 537 2 Zmeltyová Eva 86 AKLOL 515 3 Vaidová Eva 85 AKLOL 508 4 Polýnková Adriana 85 AKLOL 478 5 Hylšová Jitka 86 KYJOV 451 ženy 1 Darmovzalová Martina 78 BRECL 600 2 Konsterová Lucie 81 AKLOL 535 3 Sýkorová Zuzana 70 VITKO 385

60m finále

žákyně 1 Lacigová Barbora 89 AKZLI 8,29 2 Němcová Kamila 89 BRUNT 8,34 3 Fricová Jana 89 SUMPE 8,49 4 Látalová Silvie 89 AKLOL 8,66 dorostenky 1 Berková Veronika 87 UHHRA 8,27 2 Kunstová Tereza 88 AKLOL 8,43 3 Kokojanová Kristýna 87 UHHRA 8,47 4 Schönová Lucie 88 AKLOL 8,54 juniorky 1 Mazačová Iveta 86 UHHRA 7,87 2 Hřivnová Pavla 86 AKLOL 7,97 3 Petrásková Lucie 86 BRECL 8,31 4 Šímová Lucie 86 SUMPE 8,43 ženy 1 Darmovzalová Martina 78 BRECL 7,99 2 Konstnerová Lucie 81 AKLOL 8,25 3 Úlehlová Klára 83 HRANI 8,46 4 Šiková Veronika 84 ATLBR 8,63 žáci 1 Jansa Jakub 89 PROST 7,72 2 Klíma Radek 89 AKZLI 7,94 Schlimbach Petr 89 AKLOL DNP Krajča Štěpán 89 OTROK DNP dorostenci 1 Klementa Jan 87 AKLOL 7,20 2 Smola Jiří 88 HRANI 7,37 3 Lehnert Michal 87 AKLOL 7,41 4 Soviš Marek 87 UHHRA 7,75 junioři 1 Horák David 86 AKLOL 7,36 2 Stašek Jiří 86 UHHRA 7,45 3 Mráz Pavel 86 HRANI 7,45 Béza Zdeněk 86 AKLOL DNP muži 1 Masař Radek 83 HRANI 7,19 2 Poštůlka Michal 83 AKLOL 7,28 3 Čelko Tomáš 84 AKLOL 7,97 Šmejc Jakub 83 UNIBR DNP

tyč

žákyně 1 Nováková Eva 89 AKZLI 260 2 Ťavodová Lucie 89 AKZLI 220 dorostenky 1 Chlebíková Monika 88 CEJKO 300 2 Olejníková Markéta 87 AKZLI 220 2 Metzová Veronika 87 FMIST 220 ženy 1 Bezůšková Zdena 84 CEJKO 320 žáci 1 Pašiak Adam 90 AKZLI 280 2 Adámek Jan 89 AKZLI 260 3 Pavka Richard 89 CEJKO 260 4 Balcar Jakub 90 PROST 200 dorostenci 1 Stejskal Přemysl 87 AKLOL 340 2 Tesárek Martin 88 PROST 240 3 Salaj Jan 88 PROST 220 junioři 1 Svoboda Jan 85 PROST 280 2 Vlček Petr 86 FMIST 280 Ředitel závodu Uhlíř David Hlavní rozhodčí Šiňanský Andrej Závody proběhly bez protestu a bez zranění.


Zpět na hlavní stranu