4. kolo divize muži

Olomouc 22.8.2204

100m
1. rozběh +2,0
1	Shenk Václav		    86	SLEOP	11,62
1	Opravil Jiří		070583	OTROK	11,62
3	Moškoř Daniel		292690	FMIST	12,24
4	Urban Jiří		050255	OTROK	12,34
5	Vrbacký Marek		280588	VYSKO	12,41
	Di-Giusto Daniel	060887	FMIST	DNP

2. rozběh +0,9
1	Šrom Pavel		050176	OTROK	11,68
2	Ligocki Martin		190386	FMIST	11,89
3	Filla Josef		120889	VYSKO	12,04
4	Chromec Jan		85	SKPRE	12,34
5	Turek Rostislav		110283	OTROK	12,50
6	Macura Marek		031285	KARVI	12,68
7	Jedlička Radim		030289	FMIST	13,33

3. rozběh +2,1
1	Janoštík Lukáš		290184	OTROK	11,79
2	Lachout David		83	SKPRE	11,91
3	Obert Martin		170887	FMIST	12,02
4	Pivnička Jakub		191178	TJZNO	12,48
5	Volný Jan 		88	SLEOP	12,84
	Vlček Martin		040889	FMIST	DNP

Finále A
1	Janoštík Lukáš		290184	OTROK	11,35  11
2	Šrom Pavel		050176	OTROK	11,50	9
3	Opravil Jiří		070583	OTROK	11,51	8
4	Shenk Václav		86	SLEOP	11,73	7
5	Ligocki Martin		190386	FMIST	11,97	6
6	Lachout David		83	SKPRE	12,39	5

Finále B +3,0
1	Obert Martin		170887	FMIST	11,82	4
2	Filla Josef		120889	VYSKO	11,94	3
3	Chromec Jan		    85	SKPRE	12,11	2
4	Urban Jiří		050255	OTROK	12,33	1
5	Moškoř Daniel		292690	FMIST	12,34
6	Pivnička Jakub		191178	TJZNO	12,45

200m
1. běh	+1,7
1	Trčka Michal 		    84	SKPRE	24,49	7
2	Macháček Jan		111271	OTROK	25,00	4
3	Urban Jiří		050255	OTROK	25,28	3
4	Koňařík Jan		    84	SKPRE	25,86	2
5	Krejčiřík Martin	    85	SKPRE	25,88	1
6	Pivnička Jakub		191178	TJZNO	26,56

2. běh	+0,8
1	Magnusek Miroslav	080386	FMIST	23,62  11
2	Opravil Jiří		070583	OTROK	23,86	9
3	Obert Martin		170887	FMIST	24,27	8
4	Lachout David		    83	SKPRE	24,65	6
5	Di-Giusto Daniel	060887	FMIST	24,84	5
							
400m
1. běh
1	Schenk Václav		    86	SLEOP	51,04  11
2	Olšer Martin		250575	SKPRE	51,93	9
3	Lepíček Miroslav	100586	FMIST	52,64	8
4	Magnusek Miroslav	080386	FMIST	53,34	7
5	Chromec Jan		    85	SKPRE	54,33	6
6	Němeček Jiří		080482	VYSKO	55,64	3
7	Macharáček Jan		111271	OTROK	55,87	2

2. běh
1	Novotný Martin		271083	VYSKO	54,82	5
2	Kiwa Michal		    86	SLEOP	55,20	4
3	Šrubař Jan		051286	FMIST	57,36	1
4	Broda Michal		260288	KARVI	57,42
5	Krabáč Lubomír		051085	MOSBR	57,82
6	Jedlička Roman			VYSKO	59,52
7	Bělíček Václav		070987	FMIST	61,61
8	Vaverka Martin		    85	CHROP	63,29

800m
1. běh
1	Lepíček Miroslav	100586	FMIST	1:58,69	11
2	Konečný Ondřej		241280	MOSBR	2:00,79	 9
3	Němeček Jiří		080482	VYSKO	2:04,05	 8
4	Škubař Jan		051286	FMIST	2:06,51	 7
5	Martinák Tomáš		010685	FMIST	2:11,73	 4
6	Böhm Tomáš		    89	SLEOP	2:12,77	 2
7	Klaška Petr		260688	MOSBR	2:17,27
8	Sychra Stanislav	    84	SKPRE	DNP
MS	Sopuch Petr		210289	MKKOP	2:13,86

2. běh
1	Steiner Tomáš		110586	VYSKO	2:07,38	 6
2	Stloukal Lubomír	030371	VYSKO	2:09,02	 5
3	Broda Michal		260288	KARVI	2:11,80	 3
4	Bělíček Václav		070987	FMIST	2:14,48	 1
5	Krabáč Lubomír		051085	MOSBR	2:14,94
6	Potůček Jiří		270788	BLANSK	2:17,31
7	Vintr Luděk		080787	VYSKO	2:20,45
8	Myslivec Jiří		021188	VYSKO	2:21,60
	Novák Václav		200289	FMIST	DNP

1500m
1	Touška Igor		311083	MOSBR	4:23,77	11
2	Steiner Tomáš		110586	VYSKO	4:24,55	 9
3	Šmíd Martin		180180	VYSKO	4:25,85	 8
4	Říha Petr		180787	FMIST	4:26,55	 7
5	Vícha Martin		    87	SLEOP	4:28,47	 6
6	Michna Pavel		301275	FMIST	4:31,73	 5
7	Bukovjan Vlastimil	270761	OTROK	4:32,56	 4
8	Myslivec Jiří		021188	VYSKO	4:36,33	 3
9	Vintr Luděk		080787	VYSKO	4:42,13	 2
10	Jedlička Roman		130589	VYSKO	4:43,10	 1
11	Šindelek Daniel		    65	FMIST	4:47,10
12	Kasl Martin		    69	ZABBR	5:48,90
	Nejezchleba Josef	    57	FMIST	DNF
	Šrubař Jan		051286	FMIST	DNP

10000m
1	Hajzler Jiří		220163	VYSKO	32:59,74 11
2	Bukovjan Vlastimil	270761	OTROK	33:14,14  9
3	Michna Pavel		    75	FMIST	34:29,82  8
4	Pospíchal Vladimír	180385	VYSKO	34:53,74  7
5	Šmíd Martin		180180	VYSKO	35:37,82  6
6	Macášek Tomáš		150688	FMIST	35:40,62  5
7	Nejezchleba Josef	    57	FMIST	37:24,80  4
8	Pospíchal Zbyněk	120686	VYSKO	37:32,52  3
9	Šindelek Daniel		    65	FMIST	38:51,24  2
MS	Šádek Robert		140270	BARD	32:55,66

110m překážek
1. běh	+1,5
1	Salamon Jiří		    83	SKPRE	16,29  11
2	Ligocki Martin		190386	FMIST	16,74	9
3	Sebera Martin		230174	VYSKO	17,42	8
4	Chaloupka Petr		270686	OTROK	17,60	7
5	Holoch Jan		120581	VYSKO	21,50	3
	Říhošek Aleš		    85	SKPRE	DNP

2. běh	+1,4
1	Macharáček Jan		111271	OTROK	19,25	6
2	Kalvoda Stanislav	    76	ZABBR	19,66	5
3	Klimecký Robert		230579	SKPRE	20,00	4
4	Pivnička Jakub		191178	TJZNO	21,89	2
5	Skála Josef		    58	SKPRE	23,46	1
	Stloukal Lubomír	030371	VYSKO	DNP

400m překážek
1. běh
1	Novotný Martin		271083	VYSKO	64,63	 8
2	Vronský Petr		070386	FMIST	64,98	 7
3	Vaverka Martin		090185	CHROP	68,55	 6
4	Klimecký Robert		230579	SKPRE	69,23	 5
5	Volný Jiří		56	SLEOP	75,93	 3

2. běh
1	Lepíček Miroslav	100586	FMIST	58,36	11
2	Ligocki Martin		190386	FMIST	59,23	 9
3	Holoch Jan		120581	VYSKO	70,71	 4
	Blažek Tomáš		181286	OTROK
	Říhošek Aleš		    85	SKPRE

4x400m
1. běh
1	Magnusek-Martinák-Lepíček-Ligocki	FMIST A	3:37,63	11
2	Novotný-Steiner-Stloukal-Němeček	VYSKO A	3:46,73	 8
3	Turek-Macháček-Surý-Opravil		OTROK A	3:46,73	 9
4	Böhm-Volný-Vícha-Schenk			SLEOP	3:51,65	 6
5	Girman-Broda-Macura-Wioszek		KARVI	3:56,36	 5
	Koňařík-Krejčiřík-Trčka-Salamon		SKPRE A

2. běh
1	Šrubař-Vranský-Di-Giusto-Obert		FMIST B	3:51,25	 7
2	Jedlička-Moškoř-Vlček-Novák		FMIST C	4:03,25	 4
3	Holoch-Vintr-Šmíd-Vrbacký		VYSKO B	4:03,38	 3
4	Nejezchleba-Martinák-Říha-Michna	FMIST D	4:05,77	 2

výška
1	Zela Ondřej		87	VYSKO	180    11
2	Miškovský Filip		88	SKPRE	180	9
3	Lachout David		83	SKPRE	176	7,5
3	Witoszek Marek		84	KARVI	176	7,5
5	Martinák Tomáš		85	FMIST	176	6
6	Vrbacký Marek		88	VYSKO	176	5
7	Trčka Michal			SKPRE	171	4
8	Kasl Ondřej		72	ZABBR	171	3
9	Baroň Kamil		75	SLEOP	166	2
10	Krejčiřík Martin	85	SKPRE	160	0,5
11	Turek Rostislav		83	OTROK	160	0,5
12	Draška Jan		89	SKPRE	160
12	Macura Marek		85	KARVI	160
14	Jedlička Radim		89	FMIST	150
15	Skála Josef		86	SKPRE	  0
	Říhošek Aleš		85	SKPRE	DNP

tyč
1	Pašiak Adam		90	OTROK	340    11
2	Kasl Ondřej		72	ZABR	330	9
3	Baroň Kamil		75	SLEOP	320	8
4	Dobeš Jaroslav		60	KARVI	310	7
5	Klimecký Robert		79	SKPRE	300	6
6	Kalvoda Stanislav		ZABR	290	5
7	Volný Jiří		56	SLEOP	270	4
8	Březík Eduard		88	SKPRE	250	3
9	Prudký Aleš		66	OTROK	250	2
10	Skála Josef		58	SKPRE	250	1
11	Martinák Zdeněk		60	FMIST	230
	Kubát Ondřej		88	SKPRE	DNP
	Hradil Jiří		63	BLANS	DNP
	Nejezchleba Josef	57	FMIST	DNP

dálka
1	Surý Vadim		83	OTROK	674    11 +2,3
2	Opravil Jiří		83	OTROK	654	9 +4,1
3	Witoszek Marek		84	KARVI	630	8
4	Sebera Martin		74	VYSKO	617	7
5	Chaloupka Petr		86	OTROK	610	6
6	Moškoř Daniel		90	FMIST	610	5 +4,0
7	Skákal Oldřich		87	CHROP	602	4 +2,5
8	Blažek Tomáš		86	OTROK	586	3 +2,8
9	Koňařík Jan		84	SKPRE	577	2
10	Miškovský Filip		88	SKPRE	575	1 +2,3
11	Magnusek Miroslav	86	FMIST	575
12	Turek Rostislav		83	OTROK	561
13	Krejčiřík Martin	85	SKPRE	548
14	Macura Marek		85	KARVI	536	  +2,1
15	Gajdůšek Ondřej		90	OTROK	530
16	Girman Milan		71	KARVI	513	  +2,4
17	Draška Jan		89	SKPRE	497
18	Březík Eduard		88	SKPRE	485
19	Mareš Jan		88	CHROP	402
	Novotný Martin		87	CHROP	DNP

Trojskok
1	Surý Vadim		83	OTROK	13,25  11
2	Chaloupka Petr		86	OTROK	13,16	9
3	Koňařík Jan		84	SKPRE	12,55	8 +2,3
4	Witozsek Marek		84	KARVI	12,45	7
5	Skákal Oldřich		87	CHROP	12,19	6
6	Gajdůšek Ondřej		90	OTROK	12,02	5 +2,3
7	Baroň Kamil		75	SLEOP	11,48	4
8	Vronský Petr		86	FMIST	11,22	3 +2,1
	Holoch Jan		81	VYSKO	 0
	Blažek Tomáš		86	OTROK	 0
	Sebera Martin		74	VYSKO	DNP
	Kalvoda Stanislav	76	ZABBR	DNP

koule
1	Doležal Pavel		83	OTROK	14,30  11
2	Kolomazník Pavel	73	SKPRE	12,81	9
3	Hrabec Jan		65	FMIST	12,45	8
4	Klepáč Jiří		61	MOSBR	12,13	7
5	Rusnák Marek		75	VYSKO	11,94	6
6	Ševčík Jan		85	ZABBR	11,22	5
7	Figar Dominik		67	KARVI	11,07	4
8	Kuklínek Martin		79	MOSBR	10,95	3
9	Baška Marek		76	OTROK	10,90	2
10	Klvaňa Tomáš		79	SKPRE	10,28	1
11	Sahaj Jiří		79	SKPRE	10,03
12	Klvaňa Václav		51	SKPRE	 9,93
13	Hradil Jiří		63	BLANS	 9,44
14	Řezanina Rudolf		49	TJZNO	 9,38
15	Švarc Jaroslav		72	SKPRE	 9,15
16	Kašík Miroslav		72	TJZNO	 9,10
17	Valíček František	41	ZABBR	 8,47
18	Nečas Pavel		74	BLANS	 8,38
	Jetelina Radim		54	ZABBR	DNP

disk
1	Doležal Pavel		83	OTROK	40,45  11
2	Kolomazník Pavel	73	SKPRE	38,80	9
3	Jetelina Radim		54	ZABBR	37,85	8
4	Olšer Martin		75	SKPRE	37,54	7
5	Hrabec Jan		65	FMIST	35,63	6
6	Gryc Miloš		49	TJZNO	35,18	5
7	Figar Dominik		67	KARVI	34,50	4
8	Klepáč Jiří		61	MOSBR	34,37	3
9	Kasl Ondřej		72	ZABBR	34,20	2
10	Bednář Karel		44	TJZNO	33,60	1
11	Jasanský Ladislav	47	KARVI	32,46
12	Baška Marek		76	OTROK	32,37
13	Podhajský Martin	76	OTROK	32,34
14	Rusnák Marek		75	VYSKO	32,11
15	Salamon Jiří		83	SKPRE	32,05
16	Ševčík Jan		85	ZABBR	30,22
17	Řezanina Rudolf		49	TJZNO	30,18
18	Klvaňa Tomáš		79	SKPRE	29,90
19	Klvaňa Václav		51	SKPRE	29,28
20	Hradil Jiří		63	BLANS	28,95
21	Valíček František	41	ZABBR	28,41
22	Kuklínek Martin		79	MOSBR	26,57
23	Švarc Jaroslav		72	SKPRE	26,26
MS	Sahaj Jiří		79	SKPRE	28,63
MS	Skála Josef		58	SKPRE	28,55

kladivo
1	Baška Marek		76	OTROK	43,20  11
2	Jetelina Radim		54	ZABBR	39,50	9
3	Rusnák Marek		75	VYSKO	36,01	8
4	Figar Dominik		67	KARVI	34,98	7
5	Kolomazník Pavel	73	SKPRE	34,74	6
6	Gryc Miloš		49	TJZNO	34,44	5
7	Hrabec Jan		65	FMIST	32,80	4
8	Valíček František	41	ZABR	32,05	3
9	Podhajský Martin	76	OTROK	31,53	2
10	Bednář Karel		44	TJZNO	28,66	1
11	Ševčík Jan		85	ZABR	26,59
12	Klavaňa Václav		51	SKPRE	22,93
	Sahaj Jiří		79	SKPRE	 0

oštěp
1	Egner Vladimír		63	TJZNO	47,58  11
2	Švarc Jaroslav		72	SKPRE	47,40	9
3	Podhajský Martin	76	OTROK	47,38	8
4	Salamon Jiří		83	SKPRE	46,17	7
5	Klvaňa Tomáš		79	SKPRE	45,37	6
6	Janoušek Michal		85	MOSBR	45,14	5
7	Novotný Martin		83	VYSKO	43,49	4
8	Kašík Miroslav		72	TJZNO	42,94	3
9	Hradil Jiří		63	BLANS	41,67	2
10	Surý Vadim		83	OTROK	41,00	1
11	Sahaj Jiří		79	SKPRE	40,35
12	Prudký Aleš		66	OTROK	37,62
13	Trčka Michal		84	SKPRE	33,31
14	Nečas Pavel		74	BLANS	27,30

Tabulka 4. kola
1.	TJ Slezan Frýdek-Místek		12	196
2.	TJ Jiskra Otrokovice		11	196
3.	SK Přerov			10	155
4.	TJ Sokol Vyškov			 9	150
5.	TJ Slezan Opava			 8	 57
6.	TJ Jäkl Karviná			 7	 53
7.	Sokol Žabovřesky Brno		 6	 49
8.	AC Moravská Slavia Brno		 5	 38
9.	TJ Znojmo			 4	 28
10.	TJ Technoplast Chropyně		 3	 16
11.	ASK Blansko			 2	  2
12.	SK Atletik Brno			 0	  0
	
Tabulka po 4. kole
1.	TJ Jiskra Otrokovice		47	902,5
2.	TJ Slezan Frýdek-Místek		42	619
3.	SK Přerov			40	583,5
4.	TJ Sokol Vyškov			38	543,5
5.	TJ Slezan Opava			32	307,5
6.	Sokol Žabovřesky Brno		26	216,5
7.	AC Moravská Slavia Brno		25	245
8.	TJ Jäkl Karviná			20	139,5
9.	TJ Znojmo			18	113
10.	TJ Technoplast Chropyně		11	 36
11.	ASK Blansko			 8	 12
12.	SK Atletik Brno			 0	  0

Ředitel závodů			Maštalířová Klára
Hlavní rozhodčí			Mikuličová Anna

Závody proběhly za větrného počasí. Vítr byl měřen. Byla udělena
červená karta za nevhodné chování vedoucímu družstva Otrokovic
panu A. Prudkému. Překročení pravidla číslo 145 - slovní napadení
rozhodčích, odplivnutí a dupání po odrazovém prkně.
				Anna Mikuličová / 0702

Při trojskoku si podvrtnul pravý kotník Tomáš Blažek (18.12.1986).
Ošetřen-poučen.	Kontrola v pondělí-dne 23.8.2004 v Olomouci
na chirurgii.


Zpět na hlavní stranu