2. kolo 1. ligy

Olomouc 5.5.2004

100m
1. rozběh	w: +0,1
1.	Šmotek Jaroslav		110386	AKZLI	11,16
2.	Breicetl Tomáš		110582	MOSBR	11,31
3.	Horák David		230986	AKLOL	11,42
4.	Kovařík Adam		220581	MOSBR	11,44
5.	Poštulka Michal		210983	AKLOL	11,48
6.	Bohutínský Zdeněk	090788	DUKOV	11,62
MS	Hadač Marek		190787	SPEBR	11,92

2. rozběh	w : 0,0
1.	Procházka Lubomír	070380	MOSBR	10,95
2.	Novosad Anton		290182	KROME	10,98
3.	Daněček Petr		160985	DUKOV	11,05
4.	Filák Jaroslav		170887	AKZLI	11,30
5.	Klementa Jan		210687	AKLOL	11,73
	Novosa Adrián		090784	KROME	DNP

Finále A	W - 0,0
1.	Šmotek Jaroslav		110386	AKZLI	10,83  11
2.	Novosad Anton		290182	KROME	10,91	9
3.	Procházka Lubomír	070380	MOSBR	11,00	8
4.	Daněček Petr		160985	DUKOV	11,15	7
5.	Filák Jaroslav		170887	AKZLI	11,28	6
6.	Breicetl Tomáš		110582	MOSBR	11,34	5

Finále B	W - 0,0
1.	Horák David		230986	AKLOL	11,51	4
2.	Kovařík Adam		220581	MOSBR	11,52	3
3.	Poštulka Michal		210983	AKLOL	11,55	2
4.	Bohutínský Zdeněk	090788	DUKOV	11,64	1
5.	Klementa Jan		210687	AKLOL	11,75
	Hadač Marek		190787	SPEBR	DNP

200m
1. běh	w: 0,0
1.	Novosád Anton		290182	KROME	21,75  11
2.	Klofáč Petr		    85	SUMPE	22,32	9
3.	Daněček Petr		160985	DUKOV	22,38	8
4.	Vojtek Lukáš		140778	AKZLI	22,57	7
5.	Tomoszek Jakub		300185	TZTRI	23,10	6
6.	Kovařík Adam		220581	MOSBR	23,17	5
	Klementa Jan		210687	AKLOL	DNP
	Šmotek Jaroslav		110386	AKZLI	DNP

2. běh	w: 0,0
1.	Sikora Michal		310388	TZTRI	24,16	4
2.	Hadač Marek		190787	SPEBR	23,82	MS
	Filák Jaroslav		170887	ALZLI	DNP
	Konvica Robin		210388	MOSBR	DNP
	Bohutínský Zdeněk	090788	DUKOV	DNP
	Breicetl Tomáš		110582	MOSBR	DNP
	Olšer Martin		250575	SKPRE	DNP

400m
1. běh
1.	Klofáč Petr		    85	SUMPE	48,94  11
2.	Bundzík Branislav	050184	KROME	50,26	9
3.	Konvica Radim		210388	MOSBR	50,49	8
4.	Vojtek Lukáš		140778	AKZLI	50,64	7
5.	Zemánek Martin		    87	SUMPE	50,90	6
6.	Netušil Marek		160287	KROME	51,17	5
7.	Kowolowski Jakub	010184	TZTRI	52,16	3
	Peters Jiří		020686	TZTRI	DNP

2. běh	
1.	Findra Vladimír		130485	MOSBR	51,67	4
2.	Vrbecký Adam		    84	SUMPE	52,94	2
3.	Pachlopník Igor		040184	TZTRI	53,55	1
4.	Walter Karel		260975	DUKOV	54,29
5.	Dam David		051184	TZTRI	54,67
6.	Milek Roman		    77	SUMPE	56,22
7.	Sikora Jakub		081286	TZTRI	60,81	

800m
1. běh
1.	Doubrovský Petr		    84	SUMPE	1:54,16	11
2.	Bundzík Branislav	050184	KROME	1:54,71	 9
3.	Peters Jiří		020686	TZTRI	1:55,43	 8
4.	Trňaček Pavel		181077	AKZLI	1:55,65	 7
5.	Findra Vladimír		130485	MOSBR	1:56,03	 6
6.	Zahradníček Vít		050283	DUKOV	1:56,62	 5
7.	Pachlopník Igor		040184	TZTRI	2:00,63
8.	Hečko Martin		160187	AKZLI	2:04,35

2. běh
1.	Hošek Martin		070787	DUKOV	1:56,83	4
2.	Stolařík Ondřej		091285	TZTRI	1:58,17	3
3.	Solák Marek		290686	TZTRI	1:58,18	2
4.	Moravčík Petr		310385	AKZLI	1:58,57	1
5.	Vrbecký Adam		    84	SUMPE	2:04,35
	Podoba Tomáš		261282	AKZLI	DNP
	Polášek Jan		291180	ACHAV	DNP

3. běh
1.	Pavlíček Zdeněk		300887	ACHAV	2:05,74
2.	Varcholák Michal	150188	ACHAV	2:06,47
3.	Jaskiewicz Petr		180987	ACHAV	2:06,81
4.	Březina Kamil		150586	ACHAV	2:08,94
	Fukala Vít		111287	ACHAV	DNP

1500m
1.	Doubravský Petr		    84	SUMPE	3:54,89	11
2.	Trňaček Pavel		181077	AKZLI	3:55,02	 9
3.	Polášek  Jan		291180	ACHAV	3:57,49	 8
4.	Zahradníček Vít		050283	DUKOV	4:01,31	 7
5.	Mikulenka Petr		081182	TZTRI	4:03,55	 6
6.	Kopecký Jan		130682	AKLOL	4:05,14	 5
7.	Solák Marek		290686	TZTRI	4:09,21	 4
8.	Hlávka Eduard		080377	DUKOV	4:09,58	 3
9.	Mahovský František	221283	MOSBR	4:12,08	 2
10.	Dvořák Pavel		090883	KROME	4:17,78  1
11.	Orálek Daniel		290370	MOSBR	4:20,52
12.	Blaha Tomáš		081176	KROME	4:21,56
13.	Lučan Vladimír		140677	AKZLI	4:24,24
	Slovák Dalibor		311084	AKZLI	DNF
	Moravčík Petr		310385	AKZLI	DNP
	Vymazal Petr		041175	KROME	DNP
	Stanka Petr		050269	KROME	DNP

110m překážek
1. běh	w: 0,0
1.	Tomoszek Jakub		300185	TZTRI	14,90  11
2.	Petříček Tomáš		250372	TZTRI	15,14	9
3.	Špiláček Dominik	170583	DUKOV	15,15	8
4.	Kouřil Jan		220686	AKZLI	15,18	6
5.	Barvík Michal		290184	ACHAV	15,24	5
6.	Bureš Pavel		130374	AKZLI	15,77	1
7.	Juříček Petr		130977	TZTRI	15,97
	Novosád Adrián		090784	KROME	DNP

2. běh	w: +0,5
1.	Hrůza Libor		201083	MOSBR	15,16	7
2.	Michalík Michal		151184	TZTRI	15,46	4
3.	Kliner Jiří		101084	DUKOV	15,55	3
4.	Vykydal Tomáš		    81	SUMPE	15,62	2
5.	Rada Tomáš		180582	TZTRI	16,18

3. běh	w: 0,0
1.	Kolasa Petr		310385	ACHAV	16,09
2.	Klus Petr		240985	KROME	16,26
3.	Olšer Martin		250575	SKPRE	15,57	MS
	Kuchár Martin		031283	MOSBR	DNP

Dorostenci	w: -0,2
1.	Arnošt Tomáš			AKLOL	15,21	1
2.	Klementa Jan			AKLOL	15,60	2
	Jiří Najman		110288	TZTRI	DNP
	Mára Michal		80687	TZTRI	DNP

400m překážek
1. běh
1.	Navrátík Jiří		120777	TZTRI	53,80  11
2.	Barvík Michal		290184	ACHAV	53,81	9
3.	Vojtek Lukáš		140778	AKZLI	55,41	8
4.	Poštulka Michal		210983	AKLOL	55,48	7
5.	Dvořák Jan		020177	MOSBR	55,79	6
6.	Vykydal Tomáš		    81	SUMPE	56,14	5

2. běh
1.	Horák David		230986	AKLOL	56,57	4
2.	Michalík Michal		151186	TZTRI	57,73	3
3.	Vepřek Tomáš		    86	SUMPE	59,10	1
4.	Arnošt Tomáš		050187	AKLOL	59,88
5.	Slaměna Petr		090169	AKZLI	60,09
	Kantor Libor		200280	TZTRI	DNP

3. běh
1.	Rada Tomáš		180582	TZTRI	58,88	2
2.	Kuchár Martin		031283	MOSBR	60,04
3.	Kolasa Petr		310385	ACHAV	60,58
	Vala Břetislav		100384	TZTRI	DNP
	Hošek Martin		070787	DUKOV	DNP

3000m překážek
1.	Mikulenka Petr		081182	TZTRI	 9:08,23 11
2.	Polášek Jan		291180	ACHAV	 9:24,18  9
3.	Slovák Dalibor		311084	AKZLI	 9:40,66  8
4.	Pohanka Martin		301173	MOSBR	 9:44,39  7
5.	Lučan Vladimír		040677	AKZLI	 9:47,83  6
6.	Kotouč Martin		050985	AKLOL	 9:52,31  5
7.	Kalenda Jan		030785	AKZLI	 9:54,90  4
8.	Krempaský Filip		121185	AKLOL	 9:58,38  3
9.	Stanka Petr		050269	KROME	10:02,91  2
10.	Veselý Petr		131067	KROME	10:21,91  1
11.	Chytil David		    87	SUMPE	10:45,49
12.	Kavel Zdeněk		070385	ACHAV	11:14,20
	Czyž Pavel		160286	ACHAV	DNF

výška
1.	Žbel Petr		100580	AKZLI	200    11
2.	Ceniga Denis		080486	MOSBR	195	9
3.	Krejčíř Václav		010483	AKLOL	191	8
4.	Ondrejka Jakub		051285	AKLOL	191	7
5.	Vykydal Tomáš		    81	SUMPE	191	6
6.	Klus Petr		240985	KROME	186	4,5
6.	Špiláček Dominik	170583	DUKOV	186	4,5
8.	Vykydal Ondřej		    79	SUMPE	186	3
9.	Kotala Jan		150783	TZTRI	176	1
9.	Janiš Martin		240574	AKZLI	176	1
9.	Hrůza Libor		201083	MOSBR	176	1
12.	Vaněček Martin		040387	MOSBR	  0
	Najman Jiří		110288	TZTRI	DNP
	Peňáz Pavel		040469	DUKOV	DNP

tyč
1.	Schertler Vladimír	    81	SUMPE	478    11
2.	Petříček Tomáš		250372	TZTRI	468	9
3.	Špiláček Dominik	170583	DUKOV	438	8
4.	Valenta Michal		040377	AKLOL	423	7
5.	Krejčíř Václav		010483	AKLOL	423	6
6.	Vala Břetislav		100384	TZTRI	423	5
7.	Gába Aleš		121283	AKLOL	403	3,5
7.	Juříček Petr		130977	TZTRI	403	3,5
9.	Nevrkla Marek		    75	SUMPE	403	2
10.	Pravda Zdeněk		140276	AKZLI	383	1
11.	Vaněček Martin		040387	MOSBR	353
12.	Czudek Jakub		241287	TZTRI	  0

dálka
1.	Staněk Michal		180983	ACHAV	707    11
2.	Navrátík Jiří		120777	TZTRI	670	9
3.	Tomoszek Jakub		300185	TZTRI	667	8
4.	Béza Zdeněk		260686	AKLOL	663	7
5.	Daněček Petr			DUKOV	661	6
6.	Petříček Tomáš		250372	TZTRI	656	5
7.	Klus Petr		240985	KROME	648	4
8.	Hrůza Libor		201083	MOSBR	633	3
9.	Rada Tomáš		180582	TZTRI	619	2
10.	Kantor Libor		200280	TZTRI	616	1
11.	Gába Aleš		121283	AKLOL	612
12.	Schertler Vladimír	    81	SUMPE	608
13.	Ondrejka Jakub		051285	AKLOL	606
14.	Machálek David		100588	AKZLI	604
15.	Vaněček Martin		040387	MOSBR	523
	Čamek Petr		100183	VITKO	  0	MS
	Petřek Michal		071288	AKLOL	DNP	MS

trojskok
1.	Mutyaba Miron		230981	MOSBR	15,08  11
2.	Kantor Libor		200280	TZTRI	14,51	9
3.	Navrátík Jiří		120777	TZTRI	14,39	8
4.	Staněk Michal		180983	ACHAV	14,26	7
5.	Béza Zdeněk		260686	AKLOL	14,09	6
6.	Krejčíř Václav		010483	AKLOL	13,81	5
7.	Arbeit Tomáš		261175	AKLOL	13,79	4
8.	Kouřil Jan		220686	AKZLI	13,56	3
9.	Žbel Petr		100580	AKZLI	13,43	2
10.	Michálek David		100588	AKZLI	12,90	1
11.	Mára Michal		080687	TZTRI	12,58
12.	Kotala Jan		150783	TZTRI	12,55
13.	Vepřek Tomáš		    86	SUMPE	11,54
14.	Janiš Martin		240574	AKZLI	 0
	Schertler Vladimír	    81	SUMPE	DNP

koule
1.	Štefek Radim		171075	ACHAV	15,94  11
2.	Janda Michal		021178	ACHAV	14,24	9
3.	Kliment Martin		060875	KROME	14,07	8
4.	Vida Roman		021069	MOSBR	13,97	7
5.	Káňa Ladislav		240778	ACHAV	13,95	6
6.	Kliner Jiří		101084	DUKOV	13,34	5
7.	Peňáz Pavel		040469	DUKOV	13,19	4
8.	Minaschek Pavel		201085	AKLOL	12,9	3
9.	Panec Alan		160771	ACHAV	12,86	2
10.	Kadlečík Vladimír	261171	ACHAV	12,36	1
11.	Holuša Radim		    86	ACHAV	11,69
12.	Sikora Jiří		250674	TZTRI	11,35
13.	Heres Jan		070280	DUKOV	11,18
14.	Vričan Miroslav		070566	KROME	11,11
15.	Vavříček Pavel		200484	ACHAV	11,10
16.	Puczok Michal		131186	TZTRI	 0
17.	Vavřík Jan		080579	AKLOL	 0
	Zatloukal David		040480	AKZLI	DNP
	Hoďa Marek		141178	TZTRI	DNP
	Pítr Martin		181283	AKLOL	DNP

disk
1.	Artuchov Leonid		190784	AKLOL	50,36  11
2.	Janda Michal		021178	ACHAV	45,68	9
3.	Kadlečík Vladimír	261171	ACHAV	44,10	8
4.	Kliment Martin		060875	KROME	43,65	7
5.	Kliner Jiří		101084	DUKOV	41,65	6
6.	Hošek Karel		040458	KROME	40,59	5
7.	Vrára Jan		081181	AKZLI	40,39	4
8.	Sikora Jiří		250674	TZTRI	40,38	3
9.	Panec Alan		160771	ACHAV	38,30	2
10.	Káňa Ladislav		240778	ACHAV	37,86	1
11.	Minaschek Pavel		201085	AKLOL	36,75
12.	Vričan Miroslav		070566	KROME	36,24
13.	Peňáz Pavel		040469	DUKOV	35,91
14.	Vavřík Jan		080579	AKLOL	 0
15.	Grygar Petr		290386	ACHAV	 0
16.	Stančík Jaroslav	080486	ACHAV	 0
17.	Heres Jan		070280	DUKOV	 0
	Pítr Martin		181283	AKLOL	DNP
	Kulenda Tomáš		030386	AKZLI	DNP
	Vida Roman		021069	MOSBR	DNP

oštěp
1.	Veselý Vítězslav	270283	AKZLI	72,32  11
2.	Puczok Michal		131186	TZTRI	59,12	9
3.	Krejčiřík Petr		240579	KROME	58,44	8
4.	Barvík Michal		290184	ACHAV	58,05	7
5.	Zatloukal David		040480	AKZLI	56,48	6
6.	Vavříček Pavel		200484	ACHAV	54,50	5
7.	Sýkora Marek		290782	TZTRI	51,95	4
8.	Stančík Jaroslav	080486	ACHAV	51,84	3
9.	Grygar Petr		290386	ACHAV	46,66	2
10.	Hoďa Marek		141178	TZTRI	45,75	1
11.	Krejčí Ondřej		150287	AKLOL	44,12
12.	Kuchár Martin		031283	MOSBR	41,82
13.	Malý Ivo		    88	SUMPE	 0
	Žbel Petr		100580	AKZLI	DNP
	Hubík Adam		260873	AKZLI	DNP

kladivo
1.	Kliment Martin		060875	KROME	56,15  11
2.	Vričan Miroslav		070566	KROME	55,55	9
3.	Dočkal Drahoslav	230566	AKLOL	50,72	8
4.	Sýkora Jiří		250674	TZTRI	50,57	7
5.	Holuša Radim		    86	ACHAV	49,72	6
6.	Kadlečík Vladimír	261171	ACHAV	48,66	5
7.	Štefek Radim		171075	ACHAV	48,48	4
8.	Kulenda Tomáš		030386	AKZLI	46,62	3
9.	Polášek Jan		191083	AKZLI	40,39	2
10.	Konečný Jaromír		161061	KROME	39,24	1
11.	Paseka Petr		    68	SUMPE	38,80
12.	Hošek Karel		040458	KROME	37,06

4x100m
1. běh
1.	Netušil-Klus-Bundzík-Novosad		KROME A	43,64  11
2.	Barvík-Karel-Staněk-Kolasa		ACHAV A	43,74	9
3.	Klementa-Horák-Béza-Poštulka		AKLOL A	43,82	8
4.	Bohutínský-Kliner-Hošek-Daněček		DUKOV A	44,08	7
5.	Vykydal-Zemánek-Vrbecký-Klofáč		SUMPE A	44,93	6
6.	Kovařík-Hrůza-Konvica-Kuchár		MOSBR A	45,04	5
7.	Bureš-Vojtek-Machálek-Kouřil		AKZLI A	45,18	3
	Petříček-Navrátík-Puczok-Tomoszek	TZTRI A	DNF

2. běh
1.	Sikora-Najman-Mára-Michalík		TZTRI B	45,17	4
2.	Gába-Krejčíř-Arnošt-Ondrejka		AKLOL B	45,22	2
3.	Czudek-Vala-Juříček-Rada		TZTRI C	45,71	1
4.	Březina-Futala-Vavrcholák-Jaskiewicz	ACHAV B	49,17

4x400m
1. běh
1.	Vrbecký-Doubravský-Zemánek-Klofáč	SUMPE A	3:26,11	11
2.	Petříček-Navrátík-Kowolowski-Peters	TZTRI A	3:27,44	 9
3.	Findra-Kovařík-Dvořák-Kuchár		MOSBR A	3:27,48	 8
4.	Poštulka-Ondrejka-Arnošt-Horák		AKLOL A	3:29,02	 7
5.	Hečko-Moravčík-Trňáček-Slaměna		AKZLI A	3:29,90	 6
6.	Walter-Hlávka-Špiláček-Kliner		DUKOV A	3:31,94	 5
7.	Barvík-Karel-Kolasa-Fukala		ACHAV A	3:37,47	 2
	Dvořák-Netušil-Blaha-Klus		KROME A	DNP

2. běh
1.	Puczok-Pachlopník-Juříček-Stolařík	TZTRI B	3:32,40	 4
2.	Schertler-Vepřek-Vykydal T.-Vykydal D.	SUMPE B	3:32,98	 3
3.	Sikora-Najman-Mára-Dam			TZTRI B	3:39,56	 1
4.	Arbeit-Krempaský-Kopecký-Kotouč		AKLOL B	3:39,58
5.	Březina-Futala-Jaskiewicz-Pavlíček	ACHAV B	3:47,07

20km chůze - Olomouc 10.4.2004
1.	Kovář Rostislav		200351	AKLOL	1:50:04	11
2.	Gromus Petr		230756	AKLOL	2:03:10	 9
3.	Marek Stanislav		051142	DUKOV	2:08:06	 8
4.	Dostalík Václav		230540	AKLOL	2:12:02	 7
5.	Zeibert Milan		160263	DUKOV	2:19:07	 6

Tabulka 2. kola
1.	TJ TŽ Třinec		8	186,5
2.	AK Olomouc		7	154,5
3.	AC Havířov		6	141
4.	AK Zlín			5	135
5.	AK Kroměříž		4	115,5
6.	JE Dukovany		3	105,5
7.	Moravská Slávia Brno	2	105
8.	TJ Šumperk		1	100

Tabulka po 2. kole
1.	TJ TŽ Třinec		16	377,5
2.	AK Olomouc		13	300,75
3.	AC Havířov		12	277
4.	AK Kroměříž		 9	242
5.	AK Zlín			 8	250
6.	Moravská Slavia Brno	 6	225
7.	JE Dukovany		 4	207
8.	TJ Šumperk		 3	203

Závody proběhly za deštivého počasí - bez zranění
a protestu - bez větru.

Ředitel závodů			Mgr. Miroslav Hrabal
Hlavní rozhodčí			Andrej Šiňanský
Řídící soutěže			Ivan Hejtmánek


Zpět na hlavní stranu