4. kolo  I. ligy muži

Olomouc 21.8.2004

100m
1. rozběh +0,9
1	Šmotek Jaroslav		110386	AKZLI	11:39
2	Bohutínský Zdeněk	090788	DUKOV	11:50
3	Kovařík Adam		220581	MOSBR	11:51
4	Horák David		230986	AKLOL	11:61
5	Jahoda Petr		180887	TZTRI	11:89
6	Hadač Marek		190787	AKLOL	12:12
7	Hřib Jakub		190988	KROME	12:45


2. rozběh +1,1
1	Procházka Lubomír	070380	MOSBR	10:97
2	Lehnert Michal		041187	AKLOL	11:44
3	Novosád Adrián		090784	KROME	11:68
4	Šavel Petr		070386	SUMPE	11:69
5	Kowolowski Jakub	010184	TZTRI	11:84
6	Kohutek Ivo		161188	TZTRI	12:32


3. rozběh +0,7
1	Breicetl Tomáš		110582	MOSBR	11:23
2	Novosád Anton		290182	KROME	11:24
3	Staněk Michal		180983	ACHAV	11:38
4	Poštůlka Michal		210983	AKLOL	11:43
5	Sikora Michal		310388	TZTRI	11:92
6	Štábl Vojtěch		210587	SUMPE	11:93

A finále +0,0
1	Procházka Lubomír	070380	MOSBR	10,89  11
2	Šmotek Jaroslav		110386	AKZLI	11,08	9
3	Breicetl Tomáš		110582	MOSBR	11,12	8
4	Novosád Anton		290182	KROME	11,19	7
5	Lehnert Michal		041187	AKLOL	11,56	6
6	Bohutínský zdeněk	090788	DUKOV	11,60	5

B finále +0,0
1	Staněk Michal		180983	ACHAV	11,40	4
2	Poštůlka Michal		210983	AKLOL	11,50	3
3	Kovařík Adam		220581	MOSBR	11,51	2
4	Horák David		230986	AKLOL	11,80	1
5	Novosád Adrián		090784	KROME	11,90
6	Šavel Petr		070386	SUMPE	DNP

200m
1. běh	+1,0
1	Procházka Lubomír	070380	MOSBR	22,47  11
2	Novosád Anton		290182	KROME	22,57	9
3	Konvica Robin		210388	MOSBR	23,20	4,5
4	Lehnert Michal		041187	AKLOL	23,48	3
5	Vrbecký Adam		161184	SUMPE	23,87
6	Sikora Michal		310388	TZTRI	24,19
	Kohůtek Ivo		161188	TZTRI	DNP

2. běh	+2,3
1	Šmotek Jaroslav		110386	AKZLI	22,91	7
2	Kovařík Adam		220581	MOSBR	23,20	4,5
3	Vojtek Lukáš		140778	AKZLI	23,57	2
4	Bohutínský Zdeněk	090788	DUKOV	23,72	1
5	Zemánek Martin		021087	SUMPE	23,85
	Barvík Michal		290184	ACHAV	DNF
	Czudek Jakub		241287	TZTRI	DNP

3. běh	+0,9
1	Breicetl Tomáš		110582	MOSBR	22,59	8
2	Poštůlka Michal		210983	AKLOL	23,13	6
3	Hadač Marek		190787	AKLOL	24,27
4	Štábl Vojtěch		210587	SUMPE	24,88
5	Pokorný Martin		220988	MOSBR	25,17
	Klofáč Petr		110985	SUMPE	DNF
	Jahoda Petr		180887	TZTRI	DNP

400m
1. běh
1	Klofáč Petr		110985	SUMPE	48,69  11
2	Béza Zdeněk		260686	AKLOL	49,12	9
3	Bundzík Branislav	050184	KROME	50,15	8
4	Horák David		230986	AKLOL	51,48	6
5	Findra Vladimír		130485	MOSBR	51,69	4
6	Zemánek Martin		100287	SUMPE	52,14	3
7	Vrbecký Adam		161184	SUMPE	52,26	2

2. běh
1	Ondrejka Jakub		051285	AKLOL	51,37	7
2	Netušil Marek		160287	KROME	51,54	5
3	Kowolowski Jakub	010184	TZTRI	52,94	1
4	Milek Roman		071077	SUMPE	53,48
5	Klvaňa Martin		180581	DUKOV	53,54
6	Dam David		051184	TZTRI	55,85
MS	Wrobel Přemysl		240485	ACHAV	56,41

800m
1	Bundzik Branislav	050184	KROME	1:56:40	11
2	Doubravský Petr		041184	SUMPE	1:56:40	 9
3	Hošek Martin		070787	DUKOV	1:58:09	 8
4	Peters Jiří		020686	TZTRI	1:58:54	 7
5	Stolařík Ondřej		091285	TZTRI	1:59:49	 6
6	Solák Marek		290686	TZTRI	1:59:57	 5
7	Findra Vladimír		130485	MOSBR	1:59:89	 4
8	Moravčík Petr		310385	AKZLI	2:01:01	 3
9	Klvaňa Martin		180581	DUKOV	2:01:64	 2
10	Fukala Vít		111287	ACHAV	2:05:98	 1
11	Urbánek Jaroslav	021282	MOSBR	2:06:38
12	Dam David		051184	TZTRI	2:07:60
13	Černocký Jan		90287	SUMPE	2:18:16
14	Šafář Marek		291089	SUMPE	2:22:15

1500m
1	Doubravský Petr		110484	SUMPE	3:59,15	11
2	Trňáček Pavel		181077	AKZLI	3:59,72	 9
3	Plášek Jan		291180	ACHAV	4:05,83	 8
4	Mahovský František	221283	MOSBR	4:08,35	 7
5	Krempaský Filip		121185	AKLOL	4:10,77	 6
6	Vymazal Petr		041175	KROME	4:11,09	 5
7	Moravčík Petr		310385	AKZLI	4:12,77	 4
8	Hlávka Eduard		080377	DUKOV	4:15,70	 3
9	Blaha Tomáš 		081176	KROME	4:16,73	 2
10	Urbánek Jaroslav	021282	MOSBR	4:22,55	 1
11	Hečko Martin		160187	AKZLI	4:38,43
	Mikulenka Petr		081182	TZTRI	DNP
	Solák Marek		290686	TZTRI	DNP
	Peters Jiří		020686	TZTRI	DNP
	Veselý Petr		131067	KROME	DNP
	Kopecký Jan		130682	AKLOL	DNP
	Dedek Aleš		280375	KROME	DNP
	Magyar Imrich		310384	MOSBR	DNP

3000m
1	Trňáček Pavel		181077	AKZLI	8:39,46	11
2	Polášek Jan		291180	ACHAV	8:40,89	 9
3	Kotouč Martin		050985	AKLOL	8:43,35	 8
4	Vymazal Petr		041175	KROME	8:50,44	 7
5	Blaha Tomáš		081176	KROME	8:55,79	 6
6	Pohanka Martin		301173	MOSBR	8:56,38	 5
7	Slovák Dalibor		311084	AKZLI	9:03,89	 4
8	Magyar Imrich		310384	MOSBR	9:04,61	 3
9	Dedek Aleš		280375	KROME	9:12,55	 2
10	Veselý Petr		131067	KROME	9:21,31	 1
	Andrle Josef		250486	SUMPE	DNF
	Horák Ondřej		261084	KROME	DNP
	Mikulenka Petr		081182	TZTRI	DNP
	Chytil David		290187	SUMPE	DNP

110m překážek
1. běh	+0,0
1	Tomoszek Jakub		300185	TZTRI	15:05  11
2	Novosád Adrián		090784	KROME	15:07	9
3	Špiláček Dominik	170583	DUKOV	15:31	8
4	Petříček Tomáš		250372	TZTRI	15:31	7
5	Bureš Pavel		130374	AKZLI	16:15
6	Michalík Michal		151184	TZTRI	16:28
MS	Daněk Ondřej		    82	OLYPR	14:63
	Kantor Libor		200280	TZTRI	DNP

2. běh	+0,8
1	Barvík Michal		290184	ACHAV	15:33	6
2	Vojtek Lukáš		    78	AKZLI	15:49	5
3	Juříček Petr			TZTRI	15:82	4
4	Kliner Jiří		101084	DUKOV	15:98	3
5	Klus Petr		240985	KROME	16:08	2
6	Vykydal Tomáš		180781	SUMPE	16:09	1
7	Dvořák Jan		020177	MOSBR	16:16

400m překážek
1. běh
1	Navrátík Jiří		120777	TZTRI	56,03  11
2	Vojtek Lukáš		140778	AKZLI	56,38	9
3	Poštůlka Michal		210983	AKLOL	56,44	8
4	Vykydal Tomáš		180781	SUMPE	56,65	7
5	Dvořák Jan		020177	MOSBR	58,09	5
MS	Daněk Ondřej		81	OLYPR	53,99
	Čelko Tomáš		270484	AKLOL	DNP

2. běh
1	Hošek Martin		070787	DUKOV	57,02	6
2	Horák David		230986	AKLOL	58,23	4
3	Arnošt Tomáš		050187	AKLOL	59,27	3
4	Kuchar Martin		031283	MOSBR	59,79	2
5	Michalík Michal		151184	TZTRI	60,59	1
	Vepřek Tomáš		070486	SUMPE	DNP
	Vala Břetislav		100384	TZTRI	DNP

výška
1	Ceniga Denis		080486	MOSBR	197    10
1	Žbel Petr		100580	AKZLI	197    10
3	Ondrejka Jakub		051285	AKLOL	193	8
4	Klus Petr		240985	KROME	193	7
5	Kotala Jan		150783	TZTRI	188	5
5	Vykydal Tomáš		180781	SUMPE	188	5
5	Krejčíř Václav		010483	AKLOL	188	5
8	Dobeš Jakub		081284	DUKOV	188	3
9	Arbeit Tomáš		261175	AKLOL	188	1,5
9	Kunetka Zdeněk		120277	ACHAV	188	1,5
11	Veselý Tomáš		011186	SUMPE	178
11	Vaněček Martin		040387	MOSBR	178
11	Špiláček Domonik	170583	DUKOV	178
14	Janiš Martin		240574	AKZLI	178
14	Tomoszek Jakub		300185	TZTRI	178
16	Pokorný Martin		220988	MOSBR	178
MS	Špak Michal		    86	UNIBR	197

tyč
1	Gába Aleš		121283	AKLOL	443    11
2	Krejčíř Václav		010483	AKLOL	443	8,5
2	Petříček Tomáš		250372	TZTRI	443	8,5
4	Špiláček Dominik	170583	DUKOV	443	7
5	Juříček Petr		130977	TZTRI	428	6
6	Vala Břetislav		100384	TZTRI	428	5
7	Pravda Zdeněk		140276	AKZLI	408	3,5
7	Valenta Michal		040377	AKLOL	408	3,5
9	Šťastný Michal		010884	MOSBR	388	2
10	Czudek Jakub		241287	TZTRI	388	1
	Vaněček Martin		040387	MOSBR	  0
	Nevrkla Marek		    75	SUMPE	  0

dálka
1	Navrátík Jiří		120777	TZTRI	701    11
2	Mutyabach Miron		230981	MOSBR	689	9
3	Staněk Michal		180983	ACHAV	687	8
4	Krejčíř Václav		010483	AKLOL	671	7
5	Tomoszek Jakub		300185	TZTRI	666	6
6	Petříček Tomáš		250372	TZTRI	660	5
7	Ondrejka Jakub		051285	AKLOL	650	4
8	Klus Petr		240985	KROME	645	3
9	Kunetka Zdeněk		120277	ACHAV	642	2
10	Kantor Libor		200280	TZTRI	634	1
11	Machálek David		100588	AKZLI	568
12	Béza Zdeněk		260686	AKLOL	510
	Vitoul Jaroslav		281182	KROME	  0
	Pindor Lukáš		030680	TZTRI	  0
	Šavel Petr		070386	SUMPE	DNP

trojskok
1	Mutyaba Miron		230981	MOSBR	15,31  11
2	Staněk Michal		180983	ACHAV	14,22	9
3	Kantor Libor		200280	TZTRI	14,09	8
4	Béza Zdeněk		260686	AKLOL	14,00	7
5	Arbeit Tomáš		261175	AKLOL	13,68	6
6	Pražák Rostislav	091173	SUMPE	13,32	5
7	Pindor Lukáš		030680	TZTRI	13,09	4
8	Navrátík Jiří		120777	TZTRI	12,97	3
9	Kunetka Zdeněk		120277	ACHAV	12,93	2
10	Kotala Jan		150783	TZTRI	12,87	1
11	Machálek David		    88	AKZLI	12,74
12	Mára Michal		080687	TZTRI	12,49
13	Dobeš Jakub		081284	DUKOV	12,37
14	Janiš Martin		240574	AKZLI	11,45
	Vepřek Tomáš		070486	SUMPE	DNP
	Puczok Michal		131186	TZTRI	DNP
	Žbel Petr		100580	AKZLI	DNP
	Navrátík Jiří		120777	TZTRI	DNP
	Béza Zdeněk		260686	AKLOL	DNP

koule
1	Štefek Radim		171075	ACHAV	16,84  11
2	Janda Michal		021178	ACHAV	15,23	9
3	Kliner Jiří		101084	DUKOV	13,33	8
4	Drmola Vít		251260	MOSBR	13,10	7
5	Vavřík Jan		080579	AKLOL	12,90	6
6	Panec Alan		160771	ACHAV	12,90	5
7	Paňáz Pavel		040469	DUKOV	12,86	4
8	Heres Jan		070280	DUKOV	12,34	3
9	Stančík Jaroslav	080486	ACHAV	12,28	2
10	Kliment Martin		070566	KROME	12,24	1
11	Holuša Radim		    86	ACHAV	10,93
12	Vričan Miroslav		060875	KROME	10,88
13	Hoďa Marek		141178	TZTRI	10,48
	Petr Ondřej		220384	MOSBR	 0
	Kadlečík Vladimír 	261171	ACHAV	 0

disk
1	Kadlečík Vladimír	261171	ACHAV	47,37  11
2	Stančík Jaroslav	080486	ACHAV	47,27	9
3	Vavřík Jan		080579	AKLOL	47,20	8
4	Janda Michal		021188	ACHAV	45,93	7
5	Kliment Martin		060875	KROME	42,88	6
6	Hošek Karel		040458	KROME	42,23	5
7	Vrána Jan		081181	AKZLI	42,15	4
8	Petr Ondřej		220384	MOSBR	41,43	3
9	Kliner Jiří		101084	DUKOV	40,28	2
10	Panec Alan		160771	ACHAV	40,05	1
11	Vričan Miroslav		070566	KROME	39,73
12	Heres Jan		070280	DUKOV	39,64
13	Sikora Jiří		250674	TZTRI	39,54
14	Peňáz Pavel		040469	DUKOV	36,33
	Hoďa Marek		141178	TZTRI	DNP
	Karas Antonín		041251	SUMPE	DNP
	Artuchov Leonid		190784	AKLOL	DNP

oštěp
1	Novák Roman		141073	ACHAV	58,02  11
2	Krejčiřík Petr		240579	KROME	57,27	9
3	Vavříček Pavel		200484	ACHAV	55,84	8
4	Puczok Michal		131186	TZTRI	55,21	7
5	Bártek Pavel		100987	AKZLI	54,90	6
6	Schubrt Daniel		270787	ACHAV	52,22	5
7	Dráb František		191049	TZTRI	52,15	4
8	Stančík Jaroslav	080486	ACHAV	51,44	3
9	Žbel Petr		100580	AKZLI	51,42	2
10	Barvík Michal		290184	ACHAV	50,16	1
11	Hoďa Marek		141178	TZTRI	49,78
12	Kuchár Martin		031283	MOSBR	47,59
13	Grepl Jiří		210978	SUMPE	46,97

kladivo
1	Kliment Martin		060875	KROME	58,41  11
2	Vričan Miroslav		070566	KROME	55,14	9
3	Kadlečík Vladimír	261171	ACHAV	54,30	8
4	Dočkal Drahoslav	230566	AKLOL	52,68	7
5	Štefek Radim		171075	ACHAV	52,60	6
6	Sikora Jiří		250674	TZTRI	48,62	5
7	Kulenda Tomáš		030386	AKZLI	46,76	4
8	Petr Ondřej		220384	MOSBR	44,41	3
9	Holuša Radim		    86	ACHAV	42,51	2
10	Gloc Radoslav		010683	ACHAV	41,78	1
11	Paseka Petr		    68	SUMPE	39,32
12	Hošek Karel		040458	KROME	38,84
13	Karas Antonín		041251	SUMPE	37,53
14	Konečný Jaromír		161061	KROME	35,79

Chůze 10 km
1	Kovář Rostislav		AKLOL		52.42	11
2	Gromus Petzr		AKLOL		55:27	 9
3	Zeibert Milan		DUKOV		58:29	 8
4	Marek Stanislav		DUKOV		58:43	 7
5	Dostalík Václav		AKLOL		63:16	 6

4x100m
1. běh
1	Lehnert,Béza,Poštůlka,Gába		AKLOL A	44,15  11
2	Novosad Ad.,Klus,Bundzdík,Novosad An.	KROME A	44,27	9
3	Petříček, Navrátík, Puczok, Tomoszek	TZTRI A	44,39	8
4	Kovařík,Kuchár,Konvica,Breicetl		MOSBR A	44,83	7
5	Bohutínský,Kuner,Hošek,Špiláček		DUKOV A	45,23	5
6	Šmotek,Machálek,Vojtek,Bureš		AKZLI A	45,26	4
7	Šavel,Klofáč,Štábl,Šuč			SUMPE A	45,52	3
	Barvík,Schubrt,Kunetka,Staněk		ACHAV A	DNP

2. běh
1	Krejčíř,Arnošt,Hošek,Ondrejka		AKLOL B	45,18	6
2	Hřib,Netušil,Krejčiřík,Vitoul		KROME B	46,99	2
3	Pěnička,Pražák,Veselý,Miler		SUMPE C	47,80	1
	Sikora,Czudek,Vala,Juříček		TZTRI B	DNF
	Vepřek,Vrbecký,Vykydal,Bareš		SUMPE B	DNP
	Mára,Pindor,Kowolowski,Michalík		TZTRI C	DQ

4x400m
1	Petříček,Navrátík,Tomoszek,Kowalowski	TZTRI A	3:27,12	11
2	Zemánek,Vrbecký,Doubravský,Klofáč	SUMPE A	3:27,40	 9
3	Krejčíř,Ondrejka,Poštůlka,Horák		AKLOL A	3:29,99	 8
4	Findra,Kovařík,Kuchár,Dvořák		MOSBR A	3:31,61	 7
5	Klus,Bundzík,Netušil,Hřib		KROME A	3:32,35	 6
6	Puczok,Michalík,Dam,Juříček		TZTRI B	3:38,74	 5
7	Vepřek,Vykydal,Bareš,Pražák		SUMPE B	3:45,35	 4

Tabulka ve 4. kole
1	AK Olomouc		8	203,5
2	TŽ Třinec		7	157,5
3	AC Havířov		6	150,5
4	AK Kroměříž		5	142
5	Mor. Slavia Brno 	4	139
6	AK Zlín			3	 96,5
7	JE Dukovany		2	 83
8	TJ Šumperk		1	 71

Tabulka po 4. kole
1	TŽ Třinec		31	720,5
2	AK Olomouc		27	649,25
3	AC Havířov		25	582,5
4	AK Kroměříž		17	500
5	AK Zlín			13	448,5
6	Mor. Slavia Brno 	11	458
7	JE Dukovany		11	411,5
8	TJ Šumperk		8	395


Zpět na hlavní stranu