Mistrovství Moravy a Slezska v půlmaratonu

Olomouc - 17.4.2004

1	Kostrzewski Jaroslav	Chlucholazy (Polsko)	76	1:11:40
2	Bětík Petr		Sokol Opava		69	1:11:50
3	Kovář Roman		Moravský Beroun		77	1:13:21
4	Kumstát Michal		TT Klub Prostějov	82	1:13:44
5	Ožana Václav		AO N.Město na Moravě	64	1:15:06
6	Davies Gareth		Liga 100 Praha		67	1:16:53
7	Patočka Petr		Barnex Sport Brno	63	1:17:34
8	Vlček Jiří		Zlín			77	1:17:51
9	Filip Václav		AK ASICS Kroměříž	60	1:18:35
10	Elischer Ivan		Havířov			60	1:19:05
11	Kika Roman		TJ Liga 100 Olomouc	67	1:20:00
12	Kňáva Martin		Los Rapidos		70	1:20:30
13	Kaše Jaroslav		Barnex Sport Brno	53	1:21:00
14	Švec Miroslav		Sokol Potštejn		52	1:21:03
15	Škrabánek Alois		VIVA Zlín		52	1:22:34
16	Nožka Jiří		Barnex Sport Brno	63	1:23:02
17	Koštoval Jiří		Jesenický týdeník	51	1:23:36
18	Kamínková Petra		AK Olomouc		73	1:23:38
19	Fojt Robert		Los Rapidos		76	1:25:54
20	Dokoupil Vítězslav	KAS Olomouc		52	1:26:06
21	Fritscher Adam		TJ Liga 100 Olomouc	75	1:26:38
22	Kunc Josef		LRS Vyškov		60	1:26:53
23	Vychodil Roman		Šternberk		68	1:27:30
24	Bátěk Josef		TJ Liga 100 Olomouc	61	1:27:34
25	Neradil Svatopluk	Šela Sport Přerov	80	1:27:48
26	Mareš Bohumil		LEAR Brno		51	1:28:25
27	Hansgut Rudolf		Olomouc			68	1:28:45
28	Švecová Tereza		Sokol Potštejn		77	1:31:22
29	Kovář Rostislav		ŽST Olomouc		51	1:32:31
30	Janků Ladislav		Sokol Bystročice	42	1:32:31
31	Kociánová Jiřina	VSK VUT Brno		81	1:33:16
32	Kurka Vít		Triatlon klub Opava	62	1:33:37
33	Pokorová Jaroslava	Sokol Opava		72	1:33:52
34	Lajčík Alois		AK Olomouc		40	1:35:06
35	Gočaltovský Ladislav	Velký Újezd		60	1:36:38
36	Vychodil Alois		Šternberk		46	1:37:38
37	Chovanec Miroslav	ŽST Olomouc		65	1:38:38
38	Lerch Vladislav		ŽST Olomouc		48	1:38:44
39	Kocman Tomáš		Audacia Olomouc		61	1:39:10
40	Fiala Tomáš		TJ Laka Brno		72	1:39:16
41	Kolbová Šárka		Triatlon klub Opava	67	1:39:50
42	Herbst Manfred		Jesenický týdeník	41	1:40:22
43	Volek Ivo		Kasard Rýmařov		48	1:41:45
44	Kundrum Zbyněk		AK Olomouc		88	1:42:05
45	Sedláček František	Sokol Rychnov/Kněžnou	40	1:42:23
46	Pechová Pavlína		Audacia Olomouc		81	1:42:53
47	Kousal Oldřich		SK Přerov		38	1:42:57
48	Vaněk Petr		Olomouc			70	1:43:50
49	Tomíšek Jindřich	Han.Kyselka H.Moštěnice	39	1:44:03
50	Janečková Anežka	AK Zlín			47	1:44:17
51	Schrötter Jiří		SK Vyhlídka - Šternberk	45	1:45:31
52	Husička Jiří		Olomouc			48	1:45:46
53	Klat Karel		Uherské Hradiště	66	1:46:21
54	Málková Anna		AHA Vyškov		63	1:46:46
55	Blahoušková Eva		Hyzl Team		74	1:48:56
56	Vaněk Jaromír		TJ Liga 100 Olomouc	48	1:19:54
57	Pikal Karel		SK Haná Náměšť na Hané	49	1:50:15
58	David Ludvík		TJ Sokol Slavkov u Brna	51	1:52:32
59	Soviš Ivan		Horská služba Rýmařov	46	1:52:49
60	Straka Josef		Šumperk			39	1:53:20
61	Čeladník Miroslav	Čekyně			59	1:55:28
62	Čeladníková Aneta	Čekyně			82	1:55:28
63	Cupalová Eva		Holubice		47	1:57:18
64	Zejda Ivo		Moravská Slávia Brno	56	1:57:59
65	Vronka David		TTC Olomouc		74	2:00:49

Ředitel závodů 			Otakar Hradil
Hlavní rozhodčí			PaedDr. Radko Zavřel
Závodní kancelář		Jaroslav Polák
Vedoucí trati a kontrol		PaedDr. Vlastimil Štekr


Zpět na hlavní stranu