Přerovský pětiboj - 15.ročník

Memoriál Jaroslava Králíka ve sprint.trojboji - 2.ročník

Olomouc 1.5.2004

Klasický pětiboj muži
1. Pastrňák Aleš	090476	A.C. Tepo Kladno	3296
			6.51 +1.1 53.64 24.56 -1.5 42.18 4:53.09
2. Olšer Martin		250575	SK Přerov		3284
			6.66 +1.1 48.28 23.96 -2.8 36.81 4:38.45
3. Krejčíř Václav	010483	AK Olomouc		3277
			6.83 +1.7 42.29 24.43 -2.8 40.77 4:38.00
4. Špiláček Dominik	170583	AK SSK Vítkovice	3185
			6.42 +2.0 52.51 24.66 -2.8 34.50 4:38.25
5. Ryba Jan		020779	AC Pardubice		3184
			6,43 +1.6 47.48 24.04 -2.8 35.46 4:38.56
6. Brenn Lukáš		310780	TJ Lok.Břeclav	3175
			5.86 +0.6 57.58 24.22 -1.5 37.55 4:48.20
7. Klíma Lukáš		120780	Univerzita Brno	3149
			6.91 +1.1 59.72 24.61 -2.8 31.76 5:13.46
8. Vykydal Tomáš	180781	TJ Šumperk		3140
			6.39 +0.7 47.29 24.32 -1.5 34.58 4:37.19
9. Gabriel Martin	170584	Univerzita Brno	3087
			6.73 +1.0 46.34 24.44 -2.8 34.56 4:54.34
10.Bician Andrej	150584	AC Bebet Bratislava	3010
			6.83 +1.2 52.46 24.26 -2.8 33.52 5:28.46
11.Neumeister Tomáš	250979	AC Bebet Bratislava	2822
			6.23 +0.1 41.25 24.66 -1.5 31.65 4:54.29
12.Říhošek Aleš		230185	SK Přerov		2733
			5.86 +1.0 40.69 24.55 -1.5 26.25 4:38.67
13.Kolomazník Pavel	221073	SK Přerov		2564
			5.68 +1.9 42.53 25.70 -1.5 39.32 5:36.71
14.Čech Michal		140586	AC Mor.Slavia Brno	2561
			6.29 +0.7 37.78 24.54 -1.5 21.95 5:02.22
15.Stejskal Přemysl	011287	AK Olomouc		2417
			6.17 +1.6 36.13 26.14 -3.2 26.78 5:12.06
16.Ovečka Dalibor	150875	AC Prostějov		2396
			5.43 +0.4 36.01 26.39 -3.2 26.18 4:43.24
17.Stolař Martin	261274	SK Přerov		2317
			5.52 +1.0 52.43 27.14 -1.2 28.88 5:45.14
18.Sikora Aleš		270773	AC Mor.Slavia Brno	2135
			5.29 +1.6 34.58 28.31 -1.2 28.45 5:03.06
19.Trčka Michal		081283	SK Přerov		2091
			4.77 +1.4 30.74 25.76 -3.2 20.67 4:50.77
20.Koňařík Jan		231184	SK Přerov		2056
			5.99 +1.0 33.59 26.62 -1.2 28.27 6:12.73
21.Krejčiřík Martin	210685	SK Přerov		2043
			5.58 +1.0 31.99 26.41 -1.2 20.10 5:19.55
22.Sikora Luboš		010377	Brno			2042
			5.38 +1.7 33.25 27.12 -1.2 26.77 5:29.82
23.Vaněček Martin	030487	AC Mor.Slavia Brno	2035
			5.38 +1.4 32.60 27.16 -3.2 22.57 5:13.49
24.Skála Josef		091158	SK Přerov		1917
			5.02 +1.4 38.18 29.33 -1.2 28.56 5:32.40
25.Volný Jiří		130356	Slezan Opava		1830
			4.68 +1.8 36.11 28.28 -1.2 24.14 5:27.46
26.Březík Eduard	220188	SK Přerov		1470
			4.82 +0.8 27.10 28.82 -1.2 16.89 5:45.57
   Hošek Lukáš		210980	AK Olomouc		NF
			5.70 +1.5 30.77 25.30 -3.2 24.36
   Tománek Petr		160385	AC Prostějov		NF
			5.42 +1.4 40.48

Sprinterský trojboj ženy
1. Hřivnová Pavla	080586	AK Olomouc	2518	8.10 -2.3 12.48	-1.1 25.54 -1.7
2. Muchová Zuzana	011188	AK Kroměříž	2199	8.36 -1.1 13.36	-1.4 26.55 -1.7
3. Úlehlová Klára	110782	SK Hranice	2124	8.47 -2.3 13.28	-1.1 27.21 -1.7
4. Vaidová Magda	120385	AK Olomouc	2028	8.64 -2.3 13.44	-1.1 27.48 -1.7
5. Vaidová Eva		120385	AK Olomouc	2022	8.68 -2.3 13.52	-1.1 27.26 -1.7
6. Kunstová Tereza	110488	AK Olomouc	1921	8.72 -2.3 13.69	-1.1 28.03 -1.7
7. Šutová Romana	    86	AK Kroměříž	1854	8.81 -2.3 13.83	-1.1 28.31 -1.3
8. Šutová Eva		210790	AK Kroměříž	1851	8.77 -1.4 13.99	-1.2 28.15 -2.5
9. Müllerová Alena	060190	SK Přerov	1701	8.84 -1.4 14.12	-1.2 29.64 -2.5
10.Kovaříková Monika	061291	SK Přerov	1596	9.01 -1.1 14.65	-1.4 29.38 -1.3
11.Dvořáková Eva	150985	SK Přerov	1584	8.86 -1.4 14.36	-1.2 30.74 -2.5
12.Hořáková Martina	    90	AK Kroměříž	1545	9.13 -0.5 14.68	-1.4 29.60 -2.5
13.Pecháčková Martina	210284	SK Přerov	1478	9.22 -1.4 14.73	-1.2 30.15 -2.5
14.Kolíbalová Zuzana	131290	SK Přerov	1437	9.19 -1.4 14.87	-1.2 30.55 -2.5
15.Doležalová Lucie	110191	SK Přerov	1353	9.36 -1.1 15.12	-1.4 30.68 -1.3
   Pachtová Marie	280186	AK Olomouc	NF	8.55 -2.3 13.49	-1.1 NP
   Svozilová Barbora	061289	SK Přerov	NF	9.02 -1.1 14.49	-1.4 NP
   Kovaříková Martina	160189	SK Přerov	NF	9.27 -1.1 14.99	-1.4 NP
   Kostnerová Lucie	201181	AK Olomouc	NF	-	  25.75	-1.7
   Vozáková Petra	261187	SK Přerov	NF	9.73 -1.4 15.97	-1.2 NP
   Nenadálová Vendula	071192	SK Přerov	NF	9.76 -1.1 15.91	-1.4 NP
   Zmeltyová Eva	230286	AK Olomouc	NF	8.77 -0.5 NP
   Slouková Andrea		AK Olomouc	NF	8.97 -0.5 NP
   Vozáková Michaela	130689	SK Přerov	NF	9.11 -1.1 NF	     NP
   Prucková Štěpánka	    91	AK Olomouc	NF	9.32 -0.5 NP
   Doležalová Petra	280492	SK Přerov	NF     10.64 -1.4 17.32	-1.2 NP
   Poučková Marta	    91	AK Olomouc	NF	9.74 -0.5 NP

Sprinterský trojboj muži
1. Hrabovský Petr	081281	Univerzita Brno	2422	7.35 -2.8 11.24	-1.1 22.31 -1.0
2. Lehnert Michal	041187	AK Olomouc	2240	7.36 -2.8 11.61	-1.1 23.37 -1.0
3. Šmejc Jakub		230683	Univerzita Brno	2206	7.53 -2.8 11.60	-1.1 23.15 -1.0
4. Horák David		230986	AK Olomouc	2143	7.59 -2.8 11.75	-1.1 23.29 -1.0
5. Smola Jiří		130288	SK Hranice	2120	7.56 -2.8 11.66	-1.1 23.84 -1.0
6. Ošmera Marek		040787	TJ Lok.Břeclav	2101	7.55 -2.8 11.77	-1.1 23.85 -1.0
7. Vašek Jan		150785	TJ Lok.Břeclav	1979	7.65 -1.7 11.93	-0.6 24.50 -2.9
8. Lacina Jakub		220387	TJ Lok.Břeclav	1906	7.68 -2.8 12.24	-1.1 24.55 -1.0
9. Jančík Martin	240886	AC Prostějov	1832	7.76 -1.7 12.16	-0.6 25.30 -2.9
10.Říhošek Aleš		230185	SK Přerov	1813	7.96 -1.7 12.28	-0.6 24.55 -1.5
11.Vodehnal Josef	050383	Jiskra Litomyšl	1810	7.88 -1.1 12.31	-1.6 24.79 -1.7
12.Schlimbach Petr	020789	AK Olomouc	1750	7.89 -1.1 12.37	-1.6 25.33 -1.7
13.Lehocký Lukáš	171188	SSK Vítkovice	1664	8.03 -1.7 12.47	-0.6 25.66 -2.9
14.Ošťádal Luboš	060786	AC Prostějov	1646	7.97 -1.1 12.71	-1.6 25.55 -1.7
15.Baláž Jan		170288	SSK Vítkovice	1612	8.01 -1.1 12.57	-1.6 26.15 -1.7
16.Trčka Michal		081283	SK Přerov	1594	8.10 -1.1 12.70	-1.6 25.76 -3.2
17.Kocián Daniel	100487	SSK Vítkovice   1519	8.18 -1.7 12.85	-0.6 26.10 -2.9
18.Urban Jiří		050255	Ji Otrokovice	1500	8.19 -1.7 12.88	-0.6 26.23 -2.9
19.Unzeitig Ondřej	201089	AK Olomouc	1487	8.15 -1.8 13.03	-2.4 26.22 -3.6
20.Svozílek Radim	120587	SK Přerov	1394	8.18 -1.8 13.17	-2.4 27.03 -3.6
21.Kopečný Jakub	030989	AK Olomouc	1305	8.33 -1.1 13.23	-1.6 27.56 -1.7
22.Pešek Tomáš		    88	AK Kroměříž	1231	8.54 -1.7 13.33	-0.6 27.59 -2.9
23.Koudela Jan		    89	AK Olomouc	1104	8.54 -1.8 13.92	-2.4 28.15 -3.6
24.Žižo Martin		140590	SK Přerov	1000	8.51 -1.8 13.99	-2.4 29.76 -3.6
25.Dubovský Martin	071290	SK Přerov	 438	9.42 -1.8 15.58	-2.4 33.33 -3.6
26.Mlčoch Lukáš		031090	SK Přerov	 292	9.81 -1.8 16.38	-2.4 33.65 -3.6
   Arnošt Tomáš		050187	AK Olomouc	NF	7.83 -2.8 12.22	-1.1 NP
   Sychra Stanislav	021184	SK Přerov	NF	8.10 -1.1 12.76	-1.6 NP
   Coufal Jaromír	    88	AK Olomouc	NF	7.68 -1.9 NP
   Petřek Michal	    88	AK Olomouc	NF	7.91 -1.9 NP
   Tošenovský Jiří	    87	AK Olomouc	NF	8.18 -1.9 NP
   Koňařík Jan		231184	SK Přerov	NF	8.30 -1.8 NP
   Zieger Martin	    90	AK Olomouc	NF	8.68 -1.9 NP
   Blšťák Jan		    90	AK Kroměříž	NF	-	  15.31 -1.6 32.16 -3.6

hod diskem 2kg muži
1. Arťuchov Leo		190784	AK Olomouc	49.09
2. Klvaňa Tomáš		270879	SK Přerov	29.88
3. Sahaj Jiří		240479	SK Přerov	27.15
4. Žižo Martin		140590	SK Přerov	17.73

Ředitel závodu		Ing.Václav Klvaňa
Hl.rozhodčí		Mgr.Jaromír Hořínek


Zpět na hlavní stranu