4. kolo I. ligy žen

Olomouc 21.8.2004

100m
1. rozběh +0,9
1.	Hřivnová Pavla		080586	AKLOL	12,57
2.	Chalmovská Lucia	180682	BRECL	13,02
3.	Růžičková Klára		120188	BRECL	13,20
4.	Šaverová Kateřina	040386	ACJBR	13,71
5.	Látalová Silvie		050189	AKLOL	13,98
	Pilcová Veronika	090886	TZTRI	DNP
	Hírešová Michaela	030487	AKZLI	DNP

2. rozběh +1,0
1.	Jakešová Zoja		230585	TZTRI	12,78
2.	Hojgrová Veronika	081283	SUMPE	12,99
3.	Petrásková Lucie	070386	BRECL	13,12
4.	Ingrová Eva		021187	ACJBR	13,33
5.	Medomová Lucie		080885	ACJBR	13,44
6.	Chorvátová Monika	080180	BRECL	13,50
	Gorylová Veronika	180987	TZTRI	DNP


3. rozběh +0,4
1.	Gorecká Marcela		140788	AKZLI	13,19
2.	Úlehlová KLára		110782	AKLOL	13,19
3.	Pišová Veronika		021285	FMIST	14,18
4.	Oszadla Krystýna	    88	ACJBR	14,73
	Pašiaková Kateřina	250587	AKZLI	DNF
	Kubíčková Šárka		091087	TZTRI	DNP
	Margolienová Lucia	121281	AKZLI	DNP

Finále A +0,0
1.	Hřivnová Pavla		080586	AKLOL	12,44  11
2.	Jakešová Zoja		230585	TZTRI	12,75	9
3.	Chalmovská Lucia	180682	BRECL	12,90	8
4.	Petrásková Lucie	070386	BRECL	13,19	7
5.	Gorecká Marcela		140788	AKZLI	13,43	6
6.	Hojgrová Veronika	081283	SUMPE	15,20	5

Finále B +0,4
1.	Úlehlová KLára		110782	AKLOL	13,09	4
2.	Ingrová Eva		021187	ACJBR	13,21	3
3.	Růžičková Klára		120188	BRECL	13,25	2
4.	Chorvátová Monika	080180	BRECL	13,40	1
5.	Medomová Lucie		080885	ACJBR	13,44
	Šaverová Kateřina	040386	ACJBR	DNP

200m
1. běh	+0,3
1.	Hřivnová Pavla		080586	AKLOL	25,24  11
2.	Jakešová Zoja		230585	TZTRI	25,92	9
3.	Chalmovská Lucia	180682	BRECL	26,81	6,5
4.	Slaninová Lucie		291187	TZTRI	27,10	3
5.	Klosová Barbora		030187	TZTRI	27,23	1,5
	Pašiaková Kateřina	250587	AKZLI	DNP
	Kováčiková Petra	060983	AKZLI	DNP
	Hojgrová Veronika	081283	SUMPE	DNP

2. běh	+0,4
1.	Šímová Lucie		011186	SUMPE	26,43	8
2.	Schönová Lucie		031188	AKLOL	26,81	6,5
3.	Ingrová Eva		021187	ACJBR	26,89	5
4.	Petrásková Lucie	070386	BRECL	26,93	4
5.	Gorecká Marcela		140788	AKZLI	27,23	1,5
6.	Růžičková Klára		    88	BRECL	29,41
	Hírešová Michaela	030487	AKZLI	DNP
	Margolienová Lucia	121281	AKZLI	DNP

3. běh	+1,2
1.	Chorvátová Monika	080180	BRECL	27,98
2.	Holíková Monika		100288	AKZLI	28,11
3.	Künstlerová Jana	160388	AKLOL	29,01
4.	Pláteníková Eva		120987	BRECL	29,33
5.	Zamiškovoá Veronika	021086	ACJBR	29,92
	Látalová Silvie		050189	AKLOL	DNP
MS	Kosová Zuzana		080684	ACJBR	26,02
MS	Oszalda Kristina	    88	ACJBR	31,39

400m
1. běh
1.	Šímová Lucie		011186	SUMPE	58,32  11
2.	Prokešová Petra		141088	ACJBR	58,73	9
3.	Kostnerová Lucie	201181	AKLOL	58,79	8
4.	Sedláčková Alice	260786	ACJBR	60,69	6
5.	Úlehlová Klára		110782	AKLOL	61,49	5
6.	Medvecová Lada		190588	FMIST	61,53	4
7.	Servitová Simona	290987	ACJBR	62,91	1
	Kováčiková Petra	60983	AKZLI	DNP

2. běh
1.	Straková Pavla		140790	SUMPE	59,82	7
2.	Pitrumová Jana		170488	ACJBR	62,20	3
3.	Bubiková Michaaela	260687	FMIST	62,56	2
4.	Sklenářová Hana		    88	BRECL	63,78
5.	Kunstová Tereza		110488	AKLOL	64,26
6.	Dvořáková Hana		240988	ACJBR	68,61
MS	Kosová Zuzana		080684	ACJBR	58,74

800m
1.	Doubková Kateřina	200972	ACJBR	2:19,62	11
2.	Slavíková Hana		190584	SOKOP	2:20,29	 9
3.	Holušová Karolína	040590	SOKOP	2:20,67	 8
4.	Sajdoková Jana		310787	TZTRI	2:23,82	 7
5.	Sklenářová Hana		    88	BRECL	2:24,17	 6
6.	Vývodová Barbora	230388	AKZLI	2:24,66	 5
7.	Dobotová Kateřina	231283	AKZLI	2:25,23	 4
8.	Krchová Eva		100989	ACJBR	2:27,78	 3
9.	Nedomová Michaela	200986	AKLOL	2:34,09	 2
10.	Marková Adéla		120390	FMIST	2:34,68	 1
11.	Pišová Petra		080687	FMIST	2:39,44
12.	Čablová Kristýna	020887	ACJBR	2:39,69
13.	Dvořáková Hana		240988	ACJBR	2:46,66

1500m
1.	Doubková Kateřina	200972	ACJBR	5:01,66	11
2.	Dostálová Marie		    76	AKLOL	5:02,56	 9
3.	Mašková Markéta		120990	SOKOP	5:03,05	 8
4.	Vaculová Radmila	050187	SOKOP	5:03,13	 7
5.	Bubiková Michaela	260687	FMIST	5:04,11	 6
6.	Drössllerová Marie	130289	SOKOP	5:07,37	 5
7.	Bobotová Kateřina	231283	AKZLI	5:10,04	 4
8.	Skybová Lucie		020687	ACJBR	5:22,54	 3
9.	Pokorná Zuzana		150887	AKLOL	5:26,18	 2
10.	Šindlerová Romana	300689	FMIST	5:39,54	 1
MS	Zachariášová Alice	    84	ACJBR	4:51,86
	Pokorová Jaroslava	221072	SOKOP	DNF
	Hofierková JAna		080985	TZTRI	DNF
	Droppová Tereza		230586	FMIST	DNP

5000m
1.	Slavíková Hana		190584	SOKOP	19:40,34 11
2.	Chovancová Jaroslava	170486	ACJBR	19:48,28  9
3.	Spurná Ivana		260266	AKLOL	19:52,97  8
4.	Pokorová Jaroslava	221072	SOKOP	20:18,84  7
5.	Pospíchalová Kamila	130183	AKLOL	21:19,12  6
6.	Vykoukalová Simona	060883	ACJBR	21:20,93  5

100m překážek
1. běh	+0,0
1.	Kostnerová Lucie	201181	AKLOL	14,76  11
2.	Ludanyiová Petra	250286	ACJBR	14,99	9
3.	Walachová Petra		060985	TZTRI	15,21	8
4.	Mahdalová Michaela	060286	AKZLI	15,41	7
5.	Klosová Barbora		030187	TZTRI	15,72	6
6.	Cikrdlová Martina	290383	ACJBR	15,89	5

2. běh	+1,0
1.	Kubíčková Kateřina	300486	SUMPE	17,04	4
2.	Klapetková Lenka	110386	SUMPE	17,10	3
3.	Metzová Veronika	171187	FMIST	18,53	2
4.	Zamišková Veronika	021086	ACJBR	18,62	1
MS	Báňová Kateřina		230586	ACJBR	16,58

400m překážek
1. běh
1.	Ludanyiuová Petra	250286	ACJBR	1:05,04	11
2.	Walachová Petra		060985	TZTRI	1:07,84	 7
3.	Opatřilová Marcela	160984	ACJBR	1:07,87	 6
4.	Polýnková Adriana	041285	AKLOL	1:08,42	 5
5.	Němcová Klára		300487	ACJBR	1:09,40	 3
6.	Kubíčková Kateřina	300486	SUMPE	1:10,76	 2
7.	Kavecká Alexandra	021287	SOKOP	1:12,61	 1

2. běh
1.	Musilová Kateřina	150188	SOKOP	1:06,55	 9
2.	Klapetková Lenka	110386	SUMPE	1:07,67	 8
3.	Mrázková Kristýna	211087	AKLOL	1:08,87	 4
4.	Šenková Petra		200585	ACJBR	1:12,79
5.	Nedomová Lucie		080885	ACJBR	1:13,41
6.	Kozmíková Eva		200888	AKZLI	1:15,77

3. běh
MS	Vaidová Eva		120385	AKLOL	1:07,13
MS	Báňová Kateřina		230586	ACJBR	1:07,30
MS	Černá Eliška		110783	MOSBR	1:11,61
MS	Vráželová Kristýna	081187	ACJBR	1:37,79
	Droppová Tereza		230286	FMIST	DNP
	Pavelková Zuzana	101177	FMIST	DNP

výška
1.	Horská Dana		210284	BRECL	168    11
2.	Pindurová Dagmar	120274	TZTRI	168	9
3.	Dupalová Ivana		300584	ACJBR	168	8
4.	Kopecká Tereza		141279	AKLOL	160	7
5.	Schonová Lucie		031188	AKLOL	160	6
6.	Borovičková Petra	200584	AKZLI	160	5
7.	Kubicová Hana		230982	AKZLI	155	3,5
7.	Gojišová Radana		250886	AKZLI	155	3,5
9.	Bendová Gabriela	    88	BRECL	155	1,5
9.	Benešová Diana		130888	SOKOP	155	1,5
11.	Peluhová Zuzana		070389	SUMPE	155
12.	Budíková Eva		310784	BRECL	145
12.	Kaprálková Barbora	131086	SOKOP	145
MS	Helešicová Petra	    88	ACJBR	171
	Severová Nela		080787	AKLOL	DNP

tyč
1.	Valová Kateřina		190182	SUMPE	325    11
2.	Chlebíková Monika	080188	BRECL	315	9
3.	Konečná Hana		100589	AKLOL	305	8
4.	Semrádová Eva		010785	SUMPE	305	7
5.	Kaprálková Barbora	131086	SOKOP	305	6
6.	Musilová Kateřina	150188	SOKOP	295	4,5
6.	Olejníková Markéta	170987	AKZLI	295	4,5
8.	Petrová Veronika	210786	SUMPE	295	3
9.	Málková Zuzana		230788	SOKOP	295	2
10.	Nováková Eva		241189	AKZLI	285	1
11.	Vaculová Ivana		050187	SOKOP	275
12.	Rutarová Táňa		290787	SUMPE	275
13.	Marková Denisa		130289	AKZLI	265
13.	Šmoldasová Denisa	210789	SUMPE	265
15.	Zmeltzová Eva		230786	AKLOL	265
16.	Metzová Veronika	171187	FMIST	245
16.	Sopperová Pavla		300690	SUMPE	245
18.	Vystrčilová Michaela	030386	AKZLI	245
19.	Slouková Andrea		170489	AKLOL	225
19.	Trtíková Alena		140588	TZTRI	225
21.	Čiaková Karolína	300886	TZTRI	205
MS	Lucie Znojilová		250291	TZTRI	205
MS	Brázdová Zuzana		    87	ACJBR	205

dálka
1.	Kostnerová Lucie	201181	AKLOL	544    11
2.	Petrásková Lucie	    86	BRECL	540	9
3.	Schönová Lucie		031188	AKLOL	538	8
4.	Kalmanová Jana		050685	BRECL	526	7
5.	Mahdalová Michaela	060286	AKZLI	520	6
6.	Ručková Lenka		070188	FMIST	500	5
7.	Vaidová Magda		120385	AKLOL	499	4
8.	Dytková Kateřina	100188	TZTRI	490	3
9.	Peluhová Zuzana		070389	SUMPE	490	2
10.	Budíková Eva		310784	BRECL	483	1
11.	Vinklerová Miroslava	160689	SUMPE	483
12.	Kubíčková Šárka		091087	TZTRI	476
13.	Nikodemová Lucie	080389	TZTRI	473
14.	Walachová Karolína	140289	TZTRI	471
15.	Pilcová Veronika	090886	TZTRI	460
16.	Konečná Hana		100589	AKLOL	458
17.	Kubíková Lucie		250986	SOKOP	455
18.	Pláteníková Eva		120987	BRECL	454
19.	Málková Zuzana		230788	SOKOP	452
20.	Kaprálková Barbora	131086	SOKOP	448
21.	Pišová Veronika		021285	FMIST	443
22.	Grunerová Petra		091085	SUMPE	418
23.	Gorylová Veronika	180987	TZTRI	295
	Künstlerová Jana	160388	AKLOL	DNP

trojskok
1.	Doležalová Eva		240579	BRECL	11,72  11
2.	Kalmanová Jana		050685	BRECL	11,67	9
3.	Vaidová Magda		120385	AKLOL	11,18	8
4.	Slaninová Lucie		291187	TZTRI	11,16	7
5.	Szmeková Emilie		141060	TZTRI	11,07	6
6.	Cikrdlová Martina	290383	ACJBR	10,99	5
7.	Opatřilová Marcela	160984	ACJBR	10,62	4
8.	Zmeltyová Eva		230786	AKLOL	10,40	3
9.	Ručková Lenka		070188	FMIST	10,29	2
10.	Kučerová Andrea		210986	AKZLI	10,20	1
11.	Budíková Eva		310784	BRECL	10,08
12.	Bendová Gábina		    88	BRECL	10,04
13.	Kubíková Lucie		250986	SOKOP	10,01
MS	Vaidová Eva		120385	AKLOL	11,05
	Vystrčilová Michaela	030386	AKZLI	DNP

koule
1.	Zaťková Martina		201186	BRECL	12,78  11
2.	Pupíková Lucie		110388	ACJBR	12,10	9
3.	Doležalová Eva		    79	BRECL	10,86	8
4.	Hynková Kateřina	100180	SUMPE	10,71	7
5.	Baronová Lenka		050782	AKZLI	10,59	6
6.	Rutarová Irena		140472	SUMPE	10,49	5
7.	Vavříková Lenka		010371	SUMPE	10,24	4
8.	Milošová Lenka		050685	AKZLI	10,22	3
9.	Tomaštíková Lenka	301182	AKZLI	 9,99	2
10.	Borovičková Petra	200584	AKZLI	 9,78	1
11.	Ohneiserová Lucie	200586	TZTRI	 9,23
12.	Hřebačková Jitka	    87	BRECL	 8,98
13.	Všoláková MArtina	150986	FMIST	 8,61
14.	Puklová Magda		070885	ACJBR	 7,47
MS	Plachá Monika		080490	AKLOL	11,42
	Šaverová Kateřina	040386	ACJBR	DNP
	Kupčová Kateřina	190386	FMIST	DNP

disk
1.	Rutarová Irena		140472	SUMPE	40,34  11
2.	Tomaštíková Lenka	301182	AKZLI	38,11	9
3.	Hynková Kateřina	100180	SUMPE	35,94	8
4.	Baronová Lenka		050782	AKZLI	35,88	7
5.	Ohneiserová Lucie	200586	TZTRI	34,52	6
6.	Táborská Hana		040489	SUMPE	34,43	5
7.	Zaťková Martina		201186	BRECL	31,61	4
8.	Tománková Marie		181083	FMIST	30,26	3
9.	Vařeková Alena		050384	FMIST	29,19	2
10.	Hrebačková Jitka	    87	BRECL	28,58	1
11.	Všoláková Martina	150986	FMIST	27,64
12.	Chudáková Klára		101189	TZTRI	25,66
13.	Trombiková Agata	100489	TZTRI	24,85
MS	Plachá Monika		180490	AKLOL	25,15
MS	Pejšková Alice		    84	ACJBR	40,50
MS	Baďurová Zuzana		300489	ACHAV	28,19
	Obračajová Zuzana	170587	FMIST	DNP
	Kupčová Kateřina	190386	FMIST	DNP

oštěp
1.	Milošová Lenka		050685	AKZLI	41,25  11
2.	Ludányiová Petra	250286	ACJBR	39,90	9
3.	Doležalová Eva		240579	BRECL	38,35	8
4.	Mrázková Kristýna	211087	AKLOL	36,48	7
5.	Hřebačková Jitka	    87	BRECL	35,43	6
6.	Zeťková Lenka		030688	AKZLI	33,78	5
7.	Krajíčková Erika	150389	AKZLI	33,67	4
8.	Vaculová Ivana		050187	SOKOP	32,72	3
9.	Opatřilová Marcela	160984	ACJBR	32,34	2
10.	Táborská Hana		040489	SUMPE	30,67	0,5
10.	Trombiková Agata	100489	TZTRI	30,67	0,5
12.	Všoláková Martina	150986	FMIST	30,55
13.	Málková Veronika	031086	SOKOP	24,37
	Puklová Magda		070885	ACJBR	 0
MS	Baďurová Zuzana		300489	ACHAV	33,55
MS	Pejšková Alena		    84	ACJBR	32,92
MS	Metková Anna		    88	ACJBR	34,97

kladivo
1.	Tomaštíková Lenka	301182	AKZLI	49,66  11
2.	Korábová Lenka		260187	BRECL	44,03	9
3.	Hynková Kateřina	100180	SUMPE	42,84	8
4.	Grúňová Anna		150387	AKZLI	41,26	7
5.	Ohneisorová Lucie	200586	TZTRI	36,19	6
6.	Rutarová Irena		140472	SUMPE	35,31	5
7.	Kupčová Kateřina	190386	FMIST	35,08	4
8.	Maštalířová Klára	030471	FMIST	33,58	3
9.	Obračajová Zuzana	170587	FMIST	30,45	2
10.	Tománková Marie		181083	FMIST	28,34	1
11.	Švecová Šárka		060686	AKZLI	26,04
MS	Plachá Monika		    90	AKLOL	33,96
MS	Táborská Hana		    89	SUMPE	33,01
	Hamalová Lucie		050388	SUMPE	DNP
	Baronová Lenka		050782	AKZLI	DNP

4x100m
1. běh
1.	Kostnerová-Vaidová M.-Hřivnová-Úlehlová		AKLOL A	49,80  11
2.	Dytková-Walachová P.-Slaninová. Jakešová	TZTRI A	50,40	9
3.	Chalmovská-Chorvátová-Petrásková-Kalmanová	BRECL A	51,14	8
4.	Höjgrová-Peluhová-Kubíčková-Šímová		SUMPE A	51,50	7
5.	Ingrová-Nedomová-Prokešová-Šaverová		ACJBR A	51,71	6
6.	Medvecová-Mikulenková-Pišová V.-Pišová P.	FMIST A	53,51	3
7.	Gorecká-Holíková-Kozmíková E.-Nováková		AKZLI A	53,57	2

2. běh
1.	Nikodémová-Klosová-Walachová K.-Trtíková	TZTRI B	52,41	5
2.	Konečná-Mrázková-Kunstová-Polýnková		AKLOL B	52,86	4
3.	Vinklerová-Grünerová-Klapetková-Petrová		SUMPE B	55,25	1
4.	Pavelková-Droppová-Švecová-Metzová		FMIST B	57,23
5.	Zeťková-Baronová-Tomaštíková-Bruňová		AKZLI B	60,60


4x400m
1. běh
1.	Klapetková-Semrádová-Vinklerová-Grünerová	SUMPE A	4:13,68	11
2.	Slavíková-Musilová-Kavecká-Málková		SOKOP A	4:15,44	 9
3.	Bubiková-Pišová P.-Ručková-Medvecová		FMIST A	4:24,79	 8
4.	Marková-Bobotová-Holíková-Vývodová		AKZLI A	4:26,04	 7
	Sedláčková-Němcová-Servítová-Šenková		ACJBR A	DNF
	Úlehlová-Dostálová-Mrázková-Polýnková		AKLOL A	DNP
	Chlebíková-Pláteníková-Sklenářová-Růžičková	BRECL A	DNP

2. běh
1.	Mašková-Holušová-Drösslleková-Kubíková		SOKOP B	4:27,66	6
2.	Pišová V.-Mikulenková-Marková-Droppová		FMIST B	4:38,16	5
	Valová-Straková-Semrádová-Petrová		SUMPE B	DNP
	Pavelková-Všoláková-Maštalířová-Šindelková	FMIST C	DNP

Tabulka ve 4. kole
1.	AK Olomouc		8	169,5
2.	Lokomotiva Břeclav	7	148
3.	ACP Junior Brno B	6	147
4.	AK TJ Šumperk		5	143,5
5.	AK Zlín			4	127
6.	TJ TŽ Třinec		3	102
7.	Sokol Opava		2	 97
8.	TJ Slezan Frýdek Místek	1	 54

Tabulka po 4. kole
1.	AK Olomouc		31	692
2.	ACP Junior Brno B	26	636
3.	Lokomotiva Břeclav	24	582
4.	AK Zlín			19	515,5
5.	AK TJ Šumperk		18	518
6.	TJ TŽ Třinec		12	392,5
7.	Sokol Opava		10	391
8.	TJ Slezan Frýdek Místek	 4	265

Ředitel závodů		Mgr. Miroslav Hrabal
Hlavní rozhodčí		RNDr. Ludmila Pudilová

Závody proběhly za polojasného počasí, bez zranění a bez protestu,
vítr měřen.


Zpět na hlavní stranu