1. kolo soutěže družstev - dorostenci

Opava 8.5.2004

100m
1. běh vítr = -0,5
1	Kopecký Tomáš		87	11,07	VITKO  11
2	Lehnert Michal		87	11,41	AKLOL	9
3	Ošmera Marek		87	11,43	MORNV	8
4	Pírek Milan		87	11,54	AKLOL	7
5	Konvica Robin		88	11,54	AKLOL	6
6	Bohutínský Zdeněk	88	11,66	DUKOV	5
7	Zemánek Martin		87	11,81	SUMPE	2
8	Štábl Vojtěch		87	11,97	SUMPE

2. běh vítr = 0,3
1	Hošek Martin		87	11,67	DUKOV	4
2	Ludvík Adam		88	11,70	SOKOP	3
3	Coufal Jaromír		88	11,86	AKLOL	1
4	Soviš Marek		87	11,98	UHHRA
5	Jakš Michal		88	12,21	SOKOP
6	Obert Martin		87	12,22	FMIST
7	Kratochvíl Filip	88	12,22	DUKOV
8	Šářec Richard		88	12,49	TZTRI

3. běh vítr = 0,1
1	Kmenta Martin		87	12,00	JACBR
2	Sikora Michal		88	12,01	TZTRI
3	Lehotski  Lukáš		88	12,15	VITKO
4	Bátor Pavel		88	12,33	DUKOV
5	Di-Giusto Daniel	87	12,36	FMIST
6	Bojanovský Stanislav	88	12,62	DUKOV
7	Doležal Radek		87	13,07	DUKOV
8	Černý Matěj		88	NP	SOKOP

4. běh vítr = 2,0
1	Czudek Jakub		87	11,98	TZTRI
2	Bednář Tomáš		88	12,20	KYJOV
3	Pospíchal Petr		88	12,30	JACBR
4	Šíma Jakub		87	12,32	JACBR
5	Kuchař Viktor		88	12,76	PROST
6	Daněk Ondřej		88	NF	JACBR
7	Mařádek Radim		88	NP	SOKOP

5. běh vítr = -1,8
1	Jahoda Petr		87	11,80	TZTRI
2	Sečkář Pavel		88	12,16	MORNV
3	Gloza Jakub		88	12,22	UHHRA
4	Weiser Michal		88	12,36	ACHAV
5	Jurga Teodor		88	12,40	TZTRI
6	Komenda David		88	12,49	AKLOL
7	Petruško Jan		88	13,02	FMIST

200m
1. běh vítr = 1,1
1	Jahoda Petr		87	23,98	TZTRI	6
2	Sikora Michal		88	24,11	TZTRI	4
3	Šářec Richard		88	24,90	TZTRI
4	Gloza Jakub		88	25,37	UHHRA
5	Tomášek Pavel		88	25,50	VITKO
6	Kocián Daniel		87	25,62	VITKO
	Jaskiewitz Petr		87	NF	VITKO

2. běh vítr = 0,6
1	Weiser Michal		88	24,76	ACHAV
2	Kohutek Ivo		88	24,77	TZTRI
3	Baláž Jan		88	25,23	VITKO
	Baran Radek		88	NF	VITKO
	Coufal Jaromír		88	NF	AKLOL
	Jurga Teodor		88	NF	TZTRI

3. běh vítr = 1,3
1	Konvica Robin		88	23,15	AKLOL  11
2	Zemánek Martin		87	23,55	SUMPE	8
3	Arnošt Tomáš		87	23,89	AKLOL	7
4	Štábl Vojtěch		87	24,41	SUMPE	0,5
5	Sečkář Pavel		88	24,79	MORNV
6	Hluchý Ivan		88	25,20	MORNV
7	Vojanovský Stanislav	88	25,39	DUKOV
8	Daněk Jindřich		88	25,97	PROST

4. běh vítr = -0,2
1	Řehořek Tomáš			24,35	VITKO	2
2	Lehotský Lukáš		88	24,66	VITKO
3	Di-Giusto Daniel	87	24,82	FMIST
4	Obert Martin		87	24,82	FMIST
5	Pakosta Tomáš		88	25,78	JACBR
6	Netopil Jan		88	26,29	JACBR
7	Daněk Ondřej		88	26,95	JACBR
8	Gazda Jaroslav		88	27,28	PROST

5. běh vítr = -0,6
1	Lehnert Michal		87	23,50	AKLOL	9
2	Soviš Marek		87	24,08	UHHRA	5
3	Zelinka Petr			24,23	MORNV	MS
4	Sokol Lukáš		87	24,30	VITKO	3
5	Kratochvíl Filip	88	24,77	DUKOV
6	Miler Tomáš		88	25,00	KYJOV
7	Jakš Michal 		88	25,01	SOKOP

6. běh vítr = 2,4
1	Bohutínský Zdeněk	88	24,41	DUKOV	0,5
2	Bátor Pavel		88	24,51	DUKOV
3	Pekárek Jaroslav	87	25,00	MORNV
4	Pospíchal Petr		88	25,37	JACBR
5	Zapletal Miloš		87	25,83	SLEOP
6	Kuchař Viktor		88	26,35	PROST
	Varcholák Michal	88	NF	VITKO
	Černý Matěj		88	NF	SOKOP

800m
1	Gazda Jaroslav		88	2:05.97	PROST  11
2	Hadač Marek		87	2:06.48	AKLOL	9
3	Jaskiewicz Petr		87	2:06.83	VITKO	8
4	Pukavec Tomáš		87	2:07.51	SLEOP	7
5	Fukala Vít		87	2:07.89	ACHAV	6
6	Varcholák Michal	88	2:07.95	VITKO	5
7	Sokol Lukáš		87	2:09.39	VITKO	4
8	Olejníček Lukáš		88	2:11.80	MORNV	3
9	Pokorný Jan		87	2:13.77	JACBR	2
10	Černocký Jan		87	2:15.03	SUMPE	1
11	Miler Tomáš		88	2:16.89	KYJOV
12	Kovář Petr		88	2:17.46	SUMPE
13	Řihák Pavel		89	2:30.43	KYJOV
14	Balner Dalibor		87	NP	SOKOP
15	Mařádek Radim		88	NP	SOKOP

1500m
1	Rudolecký Roman		88	4:19.21	JACBR  11
2	Pavlíček Zdeněk		87	4:19.73	VITKO	9
3	Vícha Martin		87	4:29.90	SLEOP	8
4	Krkoška Michal		87	4:31.59	VITKO	7
5	Duraj Jan		87	4:32.83	TZTRI	6
6	Böhm Tomáš		89	4:35.81	SLEOP	5
7	Sedláček Matěj		87	4:36.26	AKLOL	4
8	Madeja Michal		88	4:39.26	TZTRI	3
9	Macášek Tomáš		88	4:40.28	FMIST	2
10	Mohelský Adam		87	4:45.36	DUKOV	1
11	Kundrum Zbyněk		88	4:50.58	AKLOL
12	Pospíšil Libor		88	4:51.20	AKLOL
13	Boubeníček Jan		88	4:53.68	SOKOP
14	Jonáš Martin		88	5:01.95	DUKOV
15	Knapp Václav		88	5:05.03	MORNV
16	Skalík Jakub		88	5:07.46	SOKOP
17	Češka Petr		88	5:19.00	MORNV
	Genčur Roman		87	NP	SUMPE

110m překážek
1. běh vítr = 0,1
1	Baštinec Jan		87	15,14	VITKO  11
2	Smola Jiří		88	15,31	AKLOL	9
3	Kudlička Jan		88	15,72	SOKOP	8
4	Svoboda Jiří		88	16,20	PROST	3
5	Arnošt Tomáš		87	17,65	AKLOL
6	Kopecký Tomáš		87		VITKO

2. běh vítr = -1,3
1	Mára Michal		87	15,86	TZTRI	7
2	Beneš Martin		87	15,86	JACBR	6
3	Lacina Jakub		87	16,13	MORNV	4
4	Jahoda Petr		87	16,13	TZTRI	5
5	Tesárek Martin		88	17,17	PROST

3. běh vítr = -1,5
1	Pokorný Martin		88	16,30	MORNV	2
2	Zelinka Petr		87	16,80	MORNV	1
3	Nováček Martin		88	18,91	DUKOV
	Vykoukal Jiří		88	NP	SOKOP
	Študent Michal		88	NP	JACBR

2000m překážek
1	Holuša Jakub		88	6:14.72	SOKOP  11
2	Hošek Martin		87	6:25.55	DUKOV	9
3	Říha Petr		87	6:31.37	FMIST	8
4	Šmíd Jan		87	6:38.04	SUMPE	7
5	Skula Petr		87	6:53.27	JACBR	6
6	Pělucha Robin		87	7:00.77	SLEOP	5
7	Bělíček Václav		87	7:14.63	FMIST	4
8	Trampler Matěj		88	7:24.40	SOKOP	3
9	Klauz Michal		87	7:51.45	SUMPE	2
10	Kubec David		88	8:07.60	PROST	1
	Mička Petr		84	6:24.69	SOKOP	MB

výška
1	Daněk Jindřich		88	185	PROST  11
2	Tomášek Pavel		88	180	VITKO	9
3	Řehořek Tomáš		87	180	VITKO	7,5
4	Pírek Milan		87	180	AKLOL	7,5
5	Hošek Adam		87	180	DUKOV	6
6	Pokorný Jan		87	175	JACBR	5
7	Petřek Michal		88	175	AKLOL	4
8	Kovář Jiří		88	175	MORNV	3
9	Vaněček martin		87	175	AKLOL	1,5
10	Netopil Rostislav	87	175	JACBR	1,5
11	Svoboda Jiří		88	175	PROST
12	Kmenta Martin		87	175	JACBR
13	Novák Ondřej		87	170	PROST
14	Mára Michal		87	170	TZTRI
15	Matoušek Miloslav	87	170	AKLOL
16	Pokorný Martin		88	170	MORNV
17	Hluchý Ivan		88	165	MORNV
18	Pala Rostislav		88	160	UHHRA
19	Nečas Lukáš		87	160	SUMPE
20	Kohoutek Ivo		88	160	TZTRI
21	Miškovský Filip		88	155	AKLOL
	Zelinka Petr		87	180	MORNV	MB

tyč
1	Kudlička Jan		88	440	SOKOP  11
2	Vaněček Martin		87	360	AKLOL	9
3	Beneš Martin		87	340	JACBR	8
4	Joja Martin		87	340	JACBR	7
5	Lipus Miroslav		88	320	TZTRI	6
6	Formánek Michal		88	300	DUKOV	5
7	Tesárek Martin		88	280	PROST	4
8	Nováček Martin		88	260	DUKOV	3

dálka
1	Pírek Milan		87	664	AKLOL	1,8 11
2	Řehořek Tomáš		87	658	VITKO	1,2  9
3	Pekárek Jaroslav	87	631	MORNV	0,6  8
4	Smola Jiří		88	622	AKLOL  -0,5  7
5	Baštinec Jan		87	614	VITKO	0,6  6
6	Šíma Jakub		87	605	JACBR	0,0  5
7	Stejskal Přemysl	87	600	AKLOL	1,7  4
8	Tošenovský Jiří		87	598	AKLOL	1,1  2
9	Petřek Michal		88	598	AKLOL	0,6  3
10	Beneš Martin		87	587	JACBR	0,9  1
11	Kudlička Jan		88	580	SOKOP	0,5
12	Novosad Michal		87	577	FMIST
13	Matoušek Miroslav	87	573	AKLOL
14	Formánek Michal		88	565	DUKOV
15	Baláž Jan		88	563	VITKO
16	Bohutínský Zdeněk	87	561	DUKOV
17	Pala Rostislav		88	558	UHHRA
18	Pakosta Tomáš		88	538	ACJBR
19	Študent Michal		88	530	ACJBR
20	Netopil Jan		88	520	ACJBR
21	Petruško Jan		88	500	FMIST
22	Dražný Jaroslav		87	469	MORNV
23	Lacina Jakub		87	378	MORNV

koule 5 kg
1	Maier Michal		86	14,61	AKLOL  11
2	Horák Ondřej		88	13,52	UHHRA	9
3	Pítr Ondřej		88	13,16	AKLOL	8
4	Ošmera Marek		87	13,02	MORNV	7
5	Baran Radek		88	12,70	VITKO	6
6	Lindovský Jan		88	12,61	VITKO	5
7	Sternadel Lukáš		87	12,46	ACHAV	4
8	Hluchý Ivan		88	12,13	MORNV	3
9	Ivan Tomáš		87	11,95	MORNV	2
10	Svoboda Jiří		88	11,93	PROST	1
11	Vrba Miroslav		88	11,92	AKLOL
12	Ludvík Adam		88	11,66	SOKOP
13	Javůrek Jan		88	11,33	AKLOL
14	Stefek Jan		87	10,88	ACHAV
15	Jindra Václav		88	10,87	SOKOP
16	Schubert Daniel		87	10,83	ACHAV
17	Krejčí Ondřej		87	10,57	AKLOL
18	Peňaz Pavel		88	10,53	DUKOV
19	Dražný Jaroslav		87	10,50	MORNV
20	Dušek Jan		88	10,22	DUKOV
21	Dřímal Jiří		87	10,21	SOKOP
22	Vaněček Martin		87	10,21	AKLOL
23	Figala Vilém		87	10,10	VITKO
24	Dzidek Martin		88	 9,98	ACHAV
25	Gróf Aleš		88	 9,40	MORNV
26	Nádvorník Petr		87	 9,06	TZTRI
27	Huczala Vít		88	 9,04	TZTRI
28	Červený Lukáš		88	 8,95	ACHAV

oštěp 600g
1	Novosad Michal		87	57,40	FMIST  11
2	Schubert Daniel		87	55,38	ACHAV	9
3	Lacina Jakub		87	52,95	MORNV	8
4	Figala Vilém		87	52,56	VITKO	7
5	Ludvík Adam		88	52,31	SOKOP	6
6	Peňáz Pavel		88	51,32	DUKOV	5
7	Prášek Tomáš		87	47,85	DUKOV	4
8	Krejčí Ondřej		87	46,37	AKLOL	3
9	Hošek Martin		87	43,96	DUKOV	2
10	Tošenovský Jiří		87	43,24	AKLOL	1
11	Holuša Jakub		88	43,04	SOKOP
12	Červený Lukáš		88	42,50	ACHAV
13	Netopil Rostislav	87	42,49	JACBR
14	Wilczek Ronald		88	40,45	TZTRI
15	Vystrčil Lukáš		88	40,23	DUKOV
16	Horák Ondřej		88	39,79	UHHRA
17	Jindra Václav		88	38,24	SOKOP
18	Dušek Jan		88	38,22	DUKOV
19	Dzidek Martin		88	36,56	ACHAV
20	Dřímal Jiří		87	35,65	SOKOP
21	Kovář Jiří		88	35,41	MORNV
22	Jonáš Martin		88	35,34	DUKOV
23	Nováček Martin		88	33,91	DUKOV
24	Polák Aleš		88	32,51	DUKOV
25	Gróf Aleš		88	31,27	MORNV
26	Huczala Vít		88	31,01	TZTRI
27	Nádvorník Petr		87	20,93	TZTRI

4x100m
1	Arnošt, Lehner,
	Coufal, Smola		45,01	AKLOL A		11
2	Kocián, Baláž,
	Baštinec, Kopecký	45,55	VITKO A		 9
3	Šíma, Pakosta,
	Kmenta, Pospíchal	47,00	JACBR A		 7
4	Obert, Novosad,
	Di-Giusto, Petruško	48,24	FMIST A		 5
5	Boubeníček, Holuša,
	Jakš, Dřímal		48,49	SOKOP A		 3
6	Bátor, Kratochvíl,
	Doležal, Bojanovský	49,17	DUKOV A		 2
	Juřička, Langer,
 	Štábl, Zemánek		DQ	SUMPE A

1	Mára, Sikora,
	Jurga, Šarec		46,63	TZTRI A		 8
2	Matoušek, Petřek,
	Stejskal, Tošenovský	47,24	AKLOL B		 6
3	Soviš, Pala,
	Horák, Gloza		48,42	UHHRA 		 4
4	Zapletal, Pělucha,
	Pukavec, Vícha		49,63	SLEOP		 1
5	Daněk, Kuchař,
	Novák, Tesárek		50,17	PROST
	Študent, Netopil R.,
	Netopil J., Daněk	DQ	JACBR B
	Češka, Dražný,
	Olejníček, Knapp	NF	MORNV

Pořadí 1. kolo
1	AKLOL		160	14
2	VITKO		118,5	13
3	JACBR		58,5	12
4	MORNV		49	11
5	TZTRI		47	10
6	DUKOV		46,5	 9
7	SOKOP		45	 8
8	PROST		31	 7
9	FMIST		30	 6
10	SLEOP		28	 5
11	ACHAV		19	 4
12	SUMPE		18,5	 3
13	UHHRA		18	 2
14	KYJOV		0	 1

Závody se konaly za slunečného a občas i větrného počasí.
Ke konci závodů mírný déšť. K vážnému úrazu nedošlo.
V průběhu závodů nebyl podán žádný protest.

Hlavní rozhodčí		Eduard Krhovjak
Ředitel závodů		Ing. Čestmír Duda
Startér			Václav Kubenka


Zpět na hlavní stranu