1. kolo soutěže družstev - juniorky

Opava 8.5.2004

100m
1. běh vítr = 0,3
1	Hřivnová Pavla		86	12,23	AKLOL  11
2	Mazáčová Iveta		86	12,47	UHHRA	9
3	Slámová Kateřina	86	12,55	ACJBR	8
4	Pašiaková Kateřina	87	12,74	AKZLI	5
5	Rinková Michaela	86	12,88	VITKO	2
6	Šauerová Kateřina	86	13,01	ACJBR	1
7	Šímová Lucie		86	13,08	SUMPE	

2. běh vítr = 1,4
1	Konečná Barbora		86	12,59	VITKO	7
2	Kutalová Iveta		87	12,60		6
3	Walachová Petra		85	12,80	VITKO	4
4	Gorecká Marcela		88	12,85	AKZLI	3
5	Sedláčková Alice	86	13,23	ACJBR
6	Kunstová Tereza		88	13,37	AKLOL
7	Otáhalová Tereza	86	13,56	VITKO
8	Slavíčková Zuzana	87	14,03	AKLOL

3. běh vítr = 0,4
1	Lysová Michaela		86	13,44	VITKO
2	Kozmíková Eva		88	13,60	AKZLI
3	Pišová Veronika		85	13,98	FMIST
4	Zámišková Veronika	86	14,13	ACJBR
5	Dubčáková Petra		88	14,58	OTROK
6	Růžičková Hana		87	14,67	SOKOP
7	Šenková Petra		85	18,11	ACJBR

4. běh vítr = -1,6
1	Zemanová Kristýna	88	13,64	AKZLI
2	Grünerová Petra		85	13,99	SUMPE
3	Kunčická Jana		88	13,99	VITKO
4	Valigurová Romana	88	14,23	SUMPE
5	Sabáčková Simona	90	14,60	KYJOV
6	Teichertová Adéla	88	14,98	VITKO
7	Křižková Gabriela	89	15,10	KYJOV
8	Brhelová Monika		87	15,65	KYJOV

200m
1. běh vítr = -0,9
1	Hřivnová Pavla		86	24,99	AKLOL  11
2	Mazáčová Iveta		86	25,31	UHHRA	9
3	Putalová Iveta		88	25,36	ACJBR	8
4	Rinková Michaela	86	25,36	VITKO	7
5	Konečná Barbora		86	25,52	VITKO	6
6	Pašiaková Kateřina	87	26,28	AKZLI	3
	Slámová Kateřina	86	NP	ACJBR
	Walachová Petra		85	NP	VITKO

2. běh vítr = -1,4
1	Kokojanová Kristýna	87	25,70	UHHRA	5
2	Gorecká Marcela		88	26,27	AKZLI	4
3	Šrámková Veronika	86	26,38	VITKO	1
4	Vaidová Magda		85	26,47	AKLOL
5	Sedláčková Alice	86	26,65	ACJBR
6	Otáhalová Tereza	86	27,13	VITKO
7	Kunstová Tereza		88	27,17	AKLOL
	Šímová Lucie		86	NP	SUMPE

3. běh vítr = 0,5
1	Slaninová Lucie		87	26,35	VITKO	2
2	Schönová Lucie		88	26,92	AKLOL
3	Šustalová Kateřina	86	27,13	VITKO
4	Mrázková Kristýna	87	27,76	AKLOL
5	Kunčická Jana		88	27,99	VITKO
6	Báňová Kateřina		86	28,09	ACJBR
7	Polýnková Adriana	85	28,92	AKLOL
	Lysová Michaela		86	NP	VITKO

4. běh vítr = 0,6
1	Crhonková Veronika	86	27,33	VITKO
2	Kubíčková Kateřina	86	27,44	SUMPE
3	Holíková Monika		88	27,73	AKZLI
4	Klapetková Lenka	86	27,95	SUMPE
5	Pišová Veronika		85	28,73	FMIST
6	Valigurová Romana	88	29,28	SUMPE
7	Pavlíčková Hana		88	29,47	VITKO
	Šenková Petra		85	NP	ACJBR

5. běh vítr = -2,0
1	Srpková Barbora		86	28,08	ACJBR
2	Hádková Lenka		85	29,39	SUMPE
3	Zámišková Veronika	86	29,73	ACJBR
4	Sabáčková Simona	90	30,03	KYJOV
5	Dubčáková Petra		88	30,03	OTROK
6	Bittnerová Zuzana	86	30,47	OTROK

800m
1	Krstevová Andrea	85	2:17.13	ACJBR  11
2	Crhonková Veronika	86	2:18.23	VITKO	9
3	Pavlíčková Hana		88	2:19.30	VITKO	7
4	Hofierková Jana		85	2:21.48	VITKO	8
5	Vývodová Barbora	88	2:21.75	AKZLI	6
6	Hádková Lenka		85	2:33.40	SUMPE	5
7	Raková Ivana		88	2:48.88	AKLOL	4
8	Droppová Tereza		86		FMIST

1500m
1	Pechová Iva		86	5:05.56	ACJBR  11
2	Pokorná Zuzana		87	5:09.93	AKLOL	9
3	Droppová Tereza		86	5:20.55	FMIST	8
4	Frühaufová Helena	85	5:22.71	ACJBR	7
5	Hanulíková Petra	85	5:32.24	AKZLI	6
6	Tomečková Zora			5:33.27	UHHRA	5

100m překážek
1	Walachová Petra		85	14,85	VITKO  11
2	Mahdalová Miachaela	86	15,13	AKZLI	9
3	Vaidová Eva			15,21	ACJBR	8
4	Kokojanová Kristýna	87	15,49	UHHRA	7
5	Šrámková Veronika	86	15,66	VITKO	6
6	Báňová Kateřina		86	17,10	ACJBR	3

1	Konvalinková Kateřína	86	15,81	VITKO	5
2	Srpková Barbora		86	15,96	ACJBR	4
3	Ovčáčková Kateřina	88	17,27	OTROK	2
4	Kubíčková Kateřina	86	17,53	SUMPE	1
5	Vymazalová Veronika	86	18,08	AKLOL

výška
1	Nyesoová Silvia		85	177	ACJBR  11
2	Mižďochová Lucie	85	164	VITKO	9
3	Schönová Lucie		88	158	AKLOL	5,5
4	Nevrklová Markéta	85	158	ACJBR	8
5	Gorolová Lucie		86	158	ACJBR	5
6	Součková Markéta	86	158	VITKO	7
7	Vaňková Radka		86	155	AKLOL	4
8	Gojišová Radana		86	155	AKZLI 	3
9	Řeháková Zuzana		88	150	AKLOL	1
10	Boháčová Lenka		86	150	ACJBR	2
11	Janoušková Lucie	87	150	OTROK
12	Eischmanová Tereza	87	145	AKZLI
13	Kučerová Andrea		86	145	AKZLI
14	Vobrová Pavla		86	140	OTROK

tyč
1	Teichertová Adéla	88	300	VITKO  11
2	Kaprálková Barbora	86	290	ACJBR	9
3	Olejníková Markéta	87	280	AKZLI	7
4	Rutarová Táňa		87	280	SUMPE	8
5	Petrová Veronika	86	280	SUMPE	6
6	Gorolová Lucie		86	270	ACJBR	5

dálka
1	Petrásková Lucie	86	548	ACJBR  11
2	Mazáčová Iveta		86	545	UHHRA	9
3	Mahdalová Michaela	86	535	AKZLI	8
4	Vaidová Eva		85	532	ACJBR	7
5	Gorolová Lucie		86	531	ACJBR	6
6	Šustalová Kateřina	86	526	VITKO	5
7	Slaninová Lucie		87	524	VITKO	4
8	Vaidová Magda		85	522	AKLOL	3
9	Kučerová Andrea		86	478	AKZLI	2
10	Vymazalová Veronika	86	474	AKLOL	1
11	Nevrklová Markéta	85	471	ACJBR
12	Janoušková Lucie	87	464	OTROK
13	Polýnková Adrina	85	458	AKLOL
14	Kubíčková Kateřina	86	458	SUMPE
15	Pišová Veronika		85	453	FMIST
16	Künstterová Jana	88	452	AKLOL
17	Mižďochová Lucie	85	447	VITKO
18	Boháčová Lenka		86	437	ACJBR
19	Grünerová Petra		85	428	SUMPE
20	Sabáčková Simona	90	424	KYJOV
21	Petrová Veronika	86	417	SUMPE
22	Rutarová Táňa		87	414	SUMPE
23	Křížková Gabriela	89	357	KYJOV

koule 4 kg
1	Přehnalová Radka	87	11,21	VITKO  11
2	Gřondělová Zuzana	86	11,00	VITKO	9
3	Ovčačková Kateřina	88	10,85	OTROK	8
4	Vymazalová Veronika	86	10,80	AKLOL	7
5	Juříčková Jana		88	10,50	AKZLI	6
6	Konvalinková Kateřina	86	10,20	VITKO	5
7	Všoláková Marta		86	9,90	FMIST	4
8	Eischmannová Tereza	87	9,70	AKZLI	3
9	Ohnheiserová Lucie	86	9,57	VITKO
10	Krajíčková Petra	86	9,35	VITKO	2
11	Kotíková Sylva		86	9,20	AKZLI	1
12	Šayerová Kateřina	86	8,79	ACJBR
13	Slačíková Klára		85	8,43	ACJBR
14	Gruňová Anna		87	8,10	AKZLI
15	Kupčová Kateřina	86	7,87	FMIST
16	Vaňková Radka		86	7,67	AKLOL
17	Bambalková Dagmar	85	6,53	ACJBR
18	Brhelová Monika		87	6,14	KYJOV
	Dolkošová Vendula	87		VITKO
	Hamalová Lucie		88		SUMPE
	Ciošová Helga		88		KYJOV

oštěp 600g
1	Prudilová Hana		85	42,99	AKLOL  11
2	Vričanová Marie		85	34,63	FMIST	9
3	Přehnalová Radka	87	34,17	VITKO	8
4	Dolkošová Vendula	87	33,42	VITKO	7
5	Kubíková Magda		87	31,78	UHHRA	6
6	Konvalinková Kateřina	86	31,34	VITKO	5
7	Všoláková Marta		86	30,88	FMIST	4
8	Mrázová Krystina	87	30,68	AKLOL	3
9	Ciošová Helga		88	29,76	KYJOV
10	Žohová Eva		85	29,65	OTROK	2
11	Vobrová Pavla		86	29,59	OTROK	1
12	Ohnheiserová Lucie	86	28,79	VITKO
13	Šauerová Kateřina	86	28,11	ACJBR
14	Kotíková Sylva		86	27,41	AKZLI
15	Hamalová Lucie		88	26,46	SUMPE
16	Slačíková Klára		85	25,19	ACJBR
17	Ondrášková Lenka	87	23,36	SUMPE
18	Erbenová Marcela	86	21,43	OTROK
19	Petrová Veronika	86	13,53	SUMPE
20	Rutarová Táňa		87	13,51	SUMPE

kladivo 4 kg
1	Grúňová Anna		87	39,00	AKZLI  11
2	Ohnheiserová Lucie	86	37,38	VITKO	9
3	Hamalová Lucie		88	36,99	SUMPE	8
4	Juříčková Jana		88	36,72	AKZLI	7
5	Gřondělová Zuzana	86	33,44	VITKO	6
6	Kotíková Sylva		86	31,71	AKZLI	5
7	Krajíčková Petra	86	31,17	VITKO	4
8	Kupčová Kateřina	86	30,09	FMIST	3
9	Prudilová Hana		85	29,26	AKLOL	2
10	Bittnerová Zuzana	86	21,54	OTROK	1
11	Piňosová Veronika	87	19,35	OTROK

4x100m
1	Šauerová, Slámová,
 	Sedláčková, Petrásková		49,94	ACJBR A	11
2	Konečná, Rinková,
	Otáhalová, Šrámková		49,99	VITKO A	 9
3	Holíková, Mahdalová,
	Kozmíková, Pašiaková		51,15	AKZLI A	 7
4	Vaidová, Slavíčková,
	Kunstová, Hřivnová		51,17	AKLOL A	 6
5	Grünerová, Klapetková,
	Kubíčková, Šímová		53,52	SUMPE	 4
6	Bitnerová, Ovčáčková,
	Dubčáková, Vobrová		55,97	OTROK	 1

1	Šustalová, Konvalinková,
	Walachová, Lysová		50,39	VITKO B	 8
2	Schönová, Mrázková,
	Künstlerová, Polýnková		52,18	AKLOL B	 5
3	Kučerová, Vývodová,
	Gojišová, Zemanová		54,24	AKZLI B	 3
4	Srpková, Sláčiková,
	Boháčová, Nevrklová		55,3	ACJBR B	 2

Pořadí 1. kolo
1	VITKO		205	9
2	ACJBR		144,5	8
3	AKZLI		105	7
4	AKLOL		83,5	6
5	UHHRA		50	5
6	SUMPE		30	4
7	FMIST		28	3
8	OTROK		15	2
9	KYJOV		0	0

Závody se konaly za slunečného a občas i větrného počasí.
Ke konci závodů	mírný déšť. K vážnému úrazu nedošlo.
V průběhu závodů nebyl podán žádný protest.

Hlavní rozhodčí		Eduard Krhovjak
Ředitel závodů		Ing. Čestmír Duda
Startér			Václav Kubenka


Zpět na hlavní stranu