1. kolo soutěže družstev junioři

Opava 8.5.2004

100m
1. běh vítr = -1,9
1	Bartoš Michal		86	11,65	UNIBR	2
2	Stašek Jiří		86	11,79	AKZLI
3	Šikula Jiří		86	11,83	AKHOD
4	Magnusek Miroslav	86	11,98	FMIST
5	Stuchlík Petr		87	12,27	AKZLI
6	Blažek Tomáš		86	12,28	AKZLI
7	Hojgar Bořivoj		86	12,60	SUMPE
	Šachteli Jakub		86	NP	SOKOP

2. běh vítr = -0,8
1	Šmotek Jaroslav		86	11,07	AKZLI	11
2	Daněček Petr		85	11,17	VITKO	9
3	Žilka Libor		86	11,19	VITKO	8
4	Horváth Radovan		87	11,30	SOKOP	7
5	Kubala Ondřej		85	11,39	VITKO	6
6	Novotný Roman			11,42	UNIBR	5
7	Horák David		86	11,58	AKLOL	3
8	Béza Zdeněk		86	11,72	AKLOL	1
				
3. běh vítr = -1,0
1	Klofáč Petr		85	11,55	SUMPE	4
2	Jančík Martin		86	11,79	AKLOL
3	Hladný Tomáš		86	11,86	UNIBR
4	Selucký Zdeněk		85	12,15	AKHOD
5	Vlček Petr		86	12,23	FMIST
6	Holuša Radim		86	12,39	VITKO
7	Stefek Jan		87	12,62	ACHAV
8	Krejčiřík Martin	85	12,70	AKLOL	MS

200m
1. běh vítr = 2,3
1	Šmotek Jaroslav		86	22,19	AKZLI  11
2	Horváth Radovan		87	22,20	SOKOP	9
3	Žilka Libor		86	22,25	VITKO	7
4	Kubala Ondřej		85	22,25	VITKO	8
5	Daněček Petr 		85	22,67	VITKO	5
6	Klofáč Petr		85	22,76	SUMPE	3
7	Repčík Josef		86	23,00	UNIBR
8	Horák David		86	23,15	AKLOL

2. běh vítr = 1,3
1	Filák Jaroslav		87	22,66	AKZLI	6
2	Procházka Jiří		86	22,74	VITKO	4
3	Daníšek Radek		86	22,86	SOKOP	2
4	Béza Zdeněk		86	22,96	AKLOL	1
5	Magnusek Miroslav	86	23,74	FMIST
6	Hudec Marek		86	23,95	UNIBR
7	Hečko Martin		87	24,66	AKZLI
8	Migdau Jan		87	25,45	UNIBR

3. běh vítr = -0,1
1	Roman Pavel		86	23,70	SOKOP
2	Stašek Jiří		86	23,87	AKZLI
3	Šikula Jiří		86	24,18	AKHOD
4	Jančík Martin		86	24,38	AKLOL
5	Vlček Petr		86	24,47	FMIST
6	Ošťádal Luboš		86	25,22	AKLOL
7	Hojgr Bořivoj		86	25,66	SUMPE
	Šachteli Jakub		86		SOKOP

4. běh vítr = 1,0
1	Lepíček Miroslav	86	24,12	FMIST
2	Vepřek Tomáš			24,37	SUMPE
3	Blažek Tomáš		86	24,57	AKZLI
4	Kühnel Martin		87	24,78	SOKOP
5	Andrýsek Michal		86	25,66	AKZLI
	Selucký Zdeněk		85		AKHOD

5. běh vítr = 0,0
1	Karnet Václav		85	25,16	VITKO
2	Čech Martin		86	25,33	VITKO
3	Krejčiřík Martin	85	26,19	AKLOL	MS
4	Sikora Jakub		86	27,62	FMIST
	Pastorek Michal		85		VITKO	MS

800m
1	Repčik Josef		86	1:53.51	UNIBR  11
2	Vážanský Radek		86	1:54.80	VITKO	9
3	Schenk Václav		86	1:56.52	VITKO	8
4	Peters Jiří		86	1:57.33	VITKO	7
5	Solák Marek		86	1:58.22	VITKO	6
6	Lepíček Miroslav	86	1:59.72	FMIST	5
7	Hudec Marek		86	2:00.50	UNIBR	4
8	Říhošek Aleš		85	2:01.77	AKLOL	3
9	Hečko Martin		87	2:04.16	AKZLI	2
10	Tománek Petr		85	2:04.85	AKLOL	1
11	Pastorek Michal		85	2:05.44	VITKO	MS
12	Šimeček Jiří		87	2:08.35	AKZLI
13	Kühnel Martin		87	2:12.00	SOKOP
14	Andrýsek Michal		86	2:18.66	AKZLI
15	Šošovička Lukáš		86	NP	AKLOL

1500m
1	Kotouč Martin		85	4:25.13	AKLOL  11
2	Krajča Jiří		87	4:29.13	AKZLI	9
3	Šrubař Jan		86	4:33.46	FMIST	8
4	Kouřil Jiří		86	4:34.23	UNIBR	7
5	Ondrášek Milan		85	4:36.83	SUMPE	6
6	Kouřil Jan		86	4:37.21	UNIBR	5
7	Lecián				4:46.92	SOKOP	4
8	Hilbert Hynek		87	4:46.92	AKZLI	3
	Čech Martin		86	NF	VITKO

110m překážek
1. běh vítr = -0,3
1	Kouřil Jan		86	15,93	AKZLI	7
2	Svoboda Jan		85	16,07	AKLOL	6
3	Říhošek Aleš		85	16,27	AKLOL	5
4	Chaloupka Petr		86	17,98	AKZLI
5	Riemel Pavel		86	NP	SOKOP
6	Pavelek Petr		86	NF	SOKOP

2. běh vítr = -0,7
1	Roman Pavel		86	16,48	SOKOP	4
2	Ligocki Martin		86	17,19	FMIST	3
3	Čech Michal		85	17,22	UNIBR	2
4	Hudec Marek		85	17,72	UNIBR
5	Sýkora Aleš		85	NP	SOKOP

3. běh vítr = 0,6
1	Tomoszek Jakub		85	15,00	VITKO  11
2	Kalina Tomáš		86	15,67	VITKO	9
3	Kuric Jaroslav		86	15,84	VITKO	8
4	Štěpánek Miroslav	85	20,61	AKHOD
5	Klubus Martin		85	21,01	AKHOD

2000m překážek
1	Kubalák Jiří		86	6:04.09	UNIBR  11
2	Ondroušek Petr		87	6:24.46	UNIBR	9
3	Krempaský Filip		85	6:27.09	AKLOL	8
4	Vronský Petr		86	6:59.03	FMIST	6
5	Lecián			85	7:04.05	SOKOP	7
6	Klubus Martin		85	8:26.30	AKHOD	5
	Andrle Josef		86	NP	SUMPE
	Rozehnal Marek		86	NP	SUMPE

výška
1	Novotný Roman		86	201	UNIBR  11
2	Špak Michal		86	195	UNIBR	9
3	Svoboda Jan		85	185	AKLOL	8
4	Ondrejka Jakub		85	180	AKLOL	7
5	Karnet Václav		85	180	VITKO	6
6	Pavelek Petr		86	175	SOKOP	4
7	Ligocki Martin		86	175	FMIST	4
8	Veselý Tomáš		86	175	SUMPE	4
9	Štěpánek Miroslav	85	175	AKHOD	2
10	Bartoš Michal		86	175	UNIBR	1
11	Roman Pavel		86	175	SOKOP
12	Magnusek Miroslav	86	175	FMIST
13	Sýkora Aleš		85	170	SOKOP
14	Hrubovský Martin	86	165	SOKOP
	Ceniga Denis		86	195	UNIBR	MS

tyč
1	Výtisk Radek		86	460	VITKO  11
2	Riemel Pavel		86	430	SOKOP	9
3	Sýkora Aleš		85	380	SOKOP	8
4	Tomoszek Jakub		85	380	VITKO	7
5	Hrubovský Martin	86	360	SOKOP	6
6	Dzierža Marek		86	340	SOKOP	5
7	Procházka Jiří		86	300	VITKO	4
8	Čech Michal		86	300	UNIBR	3
9	Vlček Petr		86	280	FMIST	2
	Böhm Jakub		84	460	SOKOP	MB

dálka
1	Novotný Roman			679	UNIBR  11
2	Procházka Jiří			674	VITKO	9
3	Ondrejka Jakub			666	AKLOL	8
4	Daníšek Radek			650	SOKOP	7
5	Kouřil Jan			640	AKZLI	6
6	Kuric Jaroslav		86	632	VITKO	5
7	Horák David			631	AKLOL	4
8	Bartoš Michal			625	UNIBR	3
9	Kalina Tomáš			614	VITKO	2
10	Ligocki Martin			602	FMIST	1
11	Karnet Václav			597	VITKO
12	Chaloupka Petr			597	AKZLI
13	Hovorka Ondřej			576	VITKO
14	Čech Martin			569	VITKO
15	Selucký Zdeněk			544	AKHOD
16	Klubus Martin			523	AKHOD

koule 6 kg
1	Štrbák Michal		85	17,22	UNIBR  11
2	Marcell Jan		85	17,03	UNIBR	9
3	Mionaschek Pavel	85	14,54	AKLOL	8
4	Stančík Jaroslav	86	14,31	VITKO	MS
5	Daníšek Radek		85	13,70	SOKOP	7
6	Puczok Michal		86	12,94	VITKO	6
7	Svoboda Jan		85	12,59	AKLOL	5
8	Veselý Tomáš		86	12,43	SUMPE	4
9	Dvorský Petr		85	12,40	SOKOP	3
10	Hošek Martin		85	12,36	AKHOD	2
11	Kulenda Tomáš		86	12,16	AKZLI	1
12	Holuša Radim		86	12,02	VITKO
13	Revay Tomáš		85	11,80	VITKO
14	Hrubovský Martin	86	11,15	SOKOP
15	Grygar Petr		86	10,95	VITKO	MS
16	Sikora Jakub		86	 8,74	FMIST
17	Káňa Lukáš		86	 8,71	VITKO
18	Bareš Radim		85		SOKOP

oštěp 800g
1	Puczok Michal		86	57,97	VITKO  11
2	Bártek Pavel		87	50,42	AKZLI	9
3	Riemel Pavel		86	47,75	SOKOP	8
4	Marcell Jan		85	47,20	UNIBR	7
5	Štrbák Michal		85	46,64	UNIBR	6
6	Pirogov Jan		86	43,73	AKZLI	5
7	Káňa Lukáš		86	43,69	VITKO	4
8	Ošťádal Luboš		86	42,53	AKLOL	3
9	Dzierža Marek		86	41,94	SOKOP	2
10	Kalina Tomáš		86	41,05	VITKO	1
11	Kuric Jaroslav		86	38,99	VITKO
12	Hošek Martin		85	38,51	AKHOD
13	Revay Tomáš		85	37,82	VITKO
14	Dvorský Petr		85	36,33	SOKOP
15	Čech Michal		86	35,61	UNIBR
16	Veselý Tomáš		86	29,97	SUMPE
	Dvorský Roman		85	52,61	SOKOP	MB
	Stančík Jaroslav	86	51,02	VITKO	MB
	Grygar Petr		86	39,35	VITKO	MB
	Schubert Daniel		87	32,01	ACHAV	MB

4x100m
1	Kubala, Daněček,
	Žilka, Procházka	42,85	VITKO A		11
2	Stuchlík, Filák,
	Kouřil, Šmotek		44,35	AKZLI A		 9
3	Horváth, Dzierža,
	Riemel, Roman		46,19	SOKOP A		 7
4	Jančík, Ondrejka,
 	Říhošek, Tománek	46,70	AKLOL 		 6
5	Ondrášek, Dus,
	Hojgr, Klofáč		49,63	SUMPE A		 4

1	Magnusek, Ligocki,
	Vlček, Lepíček		45,90	FMIST D		 8
2	Blažek, Chaloupka,
	Hečko, Stašek		46,76	AKZLI B		 5
3	Vážanský, Solák,
	Výtisk, Peters		49,63	VITKO B		 3
4	Šikula, Selucký,
	Klubus, Štěpánek	NP	AKHOD

Pořadí 1. kolo
1	VITKO		185	8
2	UNIBR		128	7
3	SOKOP		99	6
4	AKLOL		88	5
5	AKZLI		84	4
6	FMIST		37	2
7	SUMPE		25	2
8	AKHOD		9	1

Závody se konaly za slunečného a občas i větrného počasí.
Ke konci závodů	mírný déšť. K vážnému úrazu nedošlo.
V průběhu závodů nebyl podán žádný protest.

Hlavní rozhodčí		Eduard Krhovjak
Ředitel závodů		Ing. Čestmír Duda
Startér			Václav Kubenka


Zpět na hlavní stranu