4. kolo II. ligy muži

Opava 21.8.2004

100m
1. rozběh +1,2
1	Roman Jan		210183	11.17	SOKOP
2	Ošmera Marek		040787	11.52	BRECL
3	Weiss Michal		091081	11.56	UNIBR
4	Smola Jiří		130288	11.69	HRANI
5	Jansa Jakub		240189	11.75	PROST
6	Münster Pavel		170478	11.96	HRANI
7	Mikeska Aleš		260183	12.21	VITKO
8	Mazáč Martin		060590	12.94	UHHRA

2. rozběh +0,9
1	Hoffmann František	091181	11.37	AKHOD
2	Hertl Ivo		290280	11.51	UNIBR
3	Mráz Pavel		040586	11.64	HRANI
4	Šikula Jiří		260186	11.67	AKHOD
5	Jančík Martin		240886	11.77	PROST
6	Lacina Jakub		220387	11.95	BRECL
7	Beneš Martin		300787	12.30	AKHOD
8	Vymyslický Tomáš	311189	13.04	BRECL

3. rozběh +0,8
1	Přibyl Jakub		180583	11.42	UNIBR
2	Uher Jakub		040883	11.45	BRECL
3	Kühnel Herbert		210284	11.76	SOKOP
4	Hudák Radek		301284	11.90	AKHOD
5	Hojač Michal		061280	12.05	CEJKO
6	Hrabinec Radek		051089	12.65	UHHRA
7	Husovský David		260990	12.89	BRECL
8	Levay Jiří		290687	NP	SOKOP

Finále A +1,5
1	Roman Jan		210183	10.98	SOKOP  11
2	Hoffmann František	091181	11.18	AKHOD	9
3	Přibyl Jakub		180583	11.31	UNIBR	8
4	Hertl Ivo		290280	11.37	UNIBR	7
5	Uher Jakub		040883	11.42	BRECL	6
6	Ošmera Marek		040787	11.61	BRECL	5

Finále B +0,3
1	Smola Jiří		130288	11.58	HRANI	4
2	Šikula Jiří		260186	11.62	AKHOD	3
3	Weiss Michal		091081	11.71	UNIBR 	2
4	Kühnel Herbert		210284	11.78	SOKOP	1
5	Jansa Jakub		240189	11.90	PROST
	Mráz Pavel		040586	DQ	HRANI

200m
1. běh	-0,1
1	Roman Jan		210283	22.48	SOKOP  11
2	Hoffmann František	091181	22.54	AKHOD	9
3	Uher Jakub		040883	23.03	BRECL	8
4	Lípa Lukáš		290183	23.04	AKHOD	7
5	Přibyl Jakub		180583	23.09	UNIBR	6
6	Brýda Josef		111281	23.17	AKHOD	4
7	Hertl Ivo		290280	23.22	UNIBR	3
8	Smola Jiří		130288	24.09	HRANI

2. běh	+0,4
1	Daníšek Radek		011286	23.11	SOKOP	5
2	Ošmera Marek		040787	23.25	BRECL	2
3	Levay Jiří		290687	23.97	SOKOP	1
4	Šikula Jiří		260186	24.00	AKHOD
5	Droppa Karel		270687	26.19	SOKOP	MB
6	Hojač Michal		061280	NP	CEJKO
7	Kühnel Herbert		210284	NP	SOKOP
8	Janeček Štěpán		310176	NP	SOKOP

3. běh	+1,1
1	Husák Radek		301284	24.86	AKHOD
2	Jančik Tomáš		240389	25.81	PROST	MB
3	Hrabinec Radek		051089	25.82	UHHRA
4	Vymyslický Tomáš	211189	26.93	BRECL
5	Husovský 		    90	26.94	SOKOP	MB
6	Popelka Jan		140386	27.59	UHHRA
7	Weiss Michal		091081	NP	UNIBR
8	Jakš Michal		200688	NP	SOKOP	MB

400m
1. běh
1	Valent Roman		210882	50.58	AKHOD  11
2	Brýda Josef		111281	50.76	AKHOD	9
3	Hudec Marek		180886	52.54	UNIBR	7
4	Hegar Ondřej		181185	53.74	HRANI	6
5	Novák Jiří		080284	55.90	PROST	4
6	Škrobák Jiří		210882	NP	AKHOD
7	Batelka Petr		310780	60.25	UNIBR	1

2. běh
1	Vávra Jan		250884	51.74	UHHRA	8
2	Procházka Jiří		280586	53.89	SOKOP	5
	Baran Jiří		270686	54.57	SOKOP	MB
4	Argiriu Lukáš		060788	56.40	UHHRA	3
5	Ivan Tomáš		100787	57.30	BRECL	2
6	Droppa Karel		270987	NP	SOKOP

800m
1. běh
1	Valent Roman		210882	1:56.68	AKHOD  11
2	Vávra Jan		250884	1:57.36	UHHRA	9
3	Janíček Jakub		150178	1:58.62	UHHRA	8
4	Plachý Lukáš		090285	1:58.64	UNIBR	7
5	Ondroušek Petr		050787	2:00.05	UNIBR	6
6	Huňka Pavel		120187	2:01.16	PROST	5
7	Skácel Jindřich		010484	2:08.65	UNIBR
8	Strebel Jan		060287	2:09.25	UNIBR	2
9	Kühnel Martin		040387	NP	SOKOP
10	Škrobák Jiří		210882	NS	AKHOD

2. běh
1	Gazda Jaroslav		141088	2:05.45	PROST	4
	Ruddecký Roman			2:05.76	AKHOD	MB
2	Štěpánek Radek		080389	2:06.00	PROST	3
	Mikeska Aleš		260183	2:10.89	VITKO	MB
3	Čáslava Petr		020386	2:15.79	UNIBR	1
4	Šošovička Lukáš		260886	2:16.00	HRANI
	Horta Adam		160689	2:16.82	PROST	MB
	Pokorný Jan		250387	2:17.12	AKHOD	MB
5	Maťašovský Martin	091189	2:18.82	BRECL
6	Novák Martin		101085	2:24.98	HRANI

1500m
1	Holuša Jakub		200288	4:06.55	SOKOP  11
2	Kohut Jan		171285	4:09.76	AKHOD	9
3	Ludvík Radek		051082	4:10.28	UHHRA	8
4	Miko Aleš		060584	4:11.46	VIKTO	MB
5	Buchta Michal		130686	4:12.04	AKHOD	7
6	Stindl Jan		190674	4:12.54	UHHRA	6
7	Xaver Tomáš		250283	4:15.53	UNIBR	5
8	Polášek Jan		301183	4:16.47	HRANI	4
9	Tkáč Ondřej		120985	4:17.95	AKHOD	3
10	Pavlík Roman		050288	4:19.37	BRECL	2
11	Plachý Lukáš		90285	4:20.81	UNIBR	1
12	Durďák Luděk		160477	4:22.18	AKHOD
13	Šuránek David		160479	4:27.21	UHHRA
14	Horák Pavel		281161	4:29.29	PROST
15	Soural Lukáš		091282	4:34.83	UNIBR
16	Borek Aleš		030977	4:47.20	UNIBR
17	Žabíček Václav		090867	4:53.93	HRANI
	Vaculka Richard		80370	NF	PROST
	Bartoš Petr		180388	NP	AKHOD
	Janíček Jakub		150178	NP	UHHRA
	Balner Dalibor		230288	NP	SOKOP
	Pělucha Robin		180787	NP	SLEOP	MB

110m překážek
1. běh	+1,7
1	Dizdarevič Slaven	030881	15.13	BRECL  11
2	Smola Jiří		130288	15.97	HRANI	9
3	Svoboda Jan		200185	15.99	PROST	8
4	Formánek Adam		201283	16.01	BRECL	7
5	Böhm Jakub		200884	16.42	SOKOP	5
6	Hegar Ondřej		181185	17.06	HRANI	2
7	Riemel Pavel		110686	17.32	SOKOP	1

2. běh	-0,2
1	Roman Pavel		180886	16.35	SOKOP	6
2	Neumaster Tomáš		250979	16.76	HRANI	4
3	Ciminga David		170481	17.02	SOKOP	3
4	Popelka Jan		140386	18.33	UHHRA
5	Pavelek Petr		270686	18.41	SOKOP
6	Novotný Milan		260882	NP	CEJKO

400m překážek
1. běh
1	Valent Roman		210882	55.35	AKHOD  11
2	Hudec Marek		180886	58.05	UNIBR	8
3	Adamik Richard		230584	58.89	UNIBR	6
4	Jančík Martin		240886	59.46	PROST	5
5	Hegar Ondřej		181185	59.80	HRANI	4
6	Ovečka Dalibor		150875	61.53	PROST	2
7	Procházka Jiří		280586	64.37	SOKOP	1

2. běh
1	Formánek Adam		201283	56.59	BRECL	9
2	Znojil Michal		290776	58.08	PROST	7
3	Ošťádal Luboš		060786	60.78	PROST	3
4	Svoboda Jan		200185	64.47	PROST
5	Hlaváč Vladimír		210982	70.61	CEJKO
	Sýkora Aleš		260285	NP	SOKOP

3000m překážek
1	Polášek Jan		301183	 9:41.69 HRANI 11
2	Janíček Jakub		150178	 9:55.36 UHHRA	9
3	Vaculka Richard		080370	 9:59.80 PROST	8
4	Durďák Luděk		160477	10:05.35 AKHOD	7
5	Soural Lukáš		091282	10:15.96 UNIBR	6
6	Tománek Petr		160385	10:22.09 PROST	5
7	Brožík Jiří		201171	10:30.91 AKHOD	4
8	Horák Pavel		281161	10:35.89 PROST	3
9	Šuránek David		160479	11:05.59 UHHRA	2
10	Borek Aleš		030977	11:15.41 UNIBR	1
11	Žabíček Václav		090867	11:25.23 HRANI
	Lecián Martin		011185	NP	 SOKOP

4x400m
1. běh
1	Hoffmann-Brýda-Valent-Šikula		3:30.29	AKHOD  11
2	Ondroušek-Adamík-Hudec-Plachý		3:35.54	UNIBR	8
3	Bláha-Janíček-Stindl-Vávra		3:37.11	UHHRA A	7
4	Ovečka-Huňka-Novák-Tománek		3:42.50	PROST	5
5	Kudlička-Kühnel-Holuša-Ciminga V.	3:45.32	SOKOP A	4
6	Münster-Šošovička-Novák-Neumaister	3:50.70	HRANI	2

2. běh
1	Uher-Formánek-Maťašovský-Zelinka	3:34.63	BRECL	9
2	Jančík M.-Ošťádal-Gazda-Štěpánek	3:42.43	PROST B	6
3	Šuránek-Argiriu-Hruboš-Ludvík		3:50.27	UHHRA	3
4	Daníšek-Pavelek-Procházka-Hrubovský	3:53.38	SOKOP B	1
5	Čáslava-Strebel-Skácel-Xaver		3:53.87	UNIBR
6	Husák-Škrabák-Bartoš-Tkáč		3:54.64	AKHOD
7	Pavlík-Pekárek-Vymyslický-Ivan		3:58.98	BRECL B
8	Riemel-Böhm-Dzierža-Sýkora		4:06.38	SOKOP C

Výška
1	Sehnal David		020685	195	PROST  11
2	Dizdarevič Slaven	030881	195	BRECL	9
3	Klíma Martin		031083	195	UNIBR B	8
4	Böhm Jakub		200884	195	SOKOP	7
5	Ciminga Václav		140186	192	SOKOP	6
6	Kudlička Jan		290488	192	SOKOP	5
7	Presbruchy Martin	230884	189	BRECL	4
8	Čech Zbyněk		080783	180	HRANI	1.5
8	Novotný Milan		260882	180	CEJKO	1.5
8	Svoboda Jan		200185	180	PROST	1.5
8	Riemel Pavel		110686	180	SOKOP	1.5
9	Neumaister Tomáš	250979	180	HRANI
10	Danek Jindřich		110388	180	PROST
11	Beneš Martin		030787	175	AKHOD
12	Konečný Josef		050589	175	UHHRA
13	Pavelek Petr		270686	175	SOKOP
14	Pokorný Jan		250387	175	AKHOD
	Zbožínek Viktor		170772	  0	PROST
	Zelinka Petr		080987	  0	BRECL
	Sýkora Aleš		260285	  0	SOKOP
	Hrubovský Martin	310186	  0	SOKOP
	Kmenta Martin		271187	  0	AKHOD

Tyč
1	Böhm Jakub		200884	440	SOKOP  11
2	Riemel Pavel		110686	420	SOKOP	9
3	Kudlička Jan		290488	410	SOKOP	8
4	Vajda Roman		050270	410	SOKOP	7
5	Hrubovský Martin	310186	390	SOKOP	6
6	Sýkora Aleš		260285	390	SOKOP	5
7	Janek Jiří		150178	370	CEJKO	4
8	Vacula Milan		310860	370	SOKOP	3
9	Hlaváč Vladimír		210982	370	CEJKO	2
10	Dzierža Marek		310886	350	SOKOP	1
11	Formánek Adam		201283	350	BRECL
12	Procházka Jiří		280586	350	SOKOP
13	Tesárek Martin		010688	330	PROST
14	Horák Ondřej		290888	330	UHHRA
15	Tichý Adam		270689	305	SOKOP	MB
16	Ošmera Marek		040787	305	BRECL
17	Lacina Jakub		220387	305	BRECL
18	Celta Ondřej		070589	305	SOKOP	MB
19	Kaspar Vladislav	160259	280	HRANI
	Damborský Roman		071079	NZ	CEJKO

Dálka
1	Lípa Lukáš		290183	716	AKHOD  11
2	Ciminga Václav		140186	694	SOKOP	9
3	Dizdarevič Slaven	030881	678	BRECL	8
4	Bláha Josef		230382	666	UHHRA	7
5	Bartoš Michal		210286	655	UNIBR B	6
6	Presbruchy Martin	230884	648	BRECL	5
7	Uher Jakub		040883	644	BRECL	4
8	Zbožínek Viktor		170772	643	PROST	3
9	Ciminga David		170481	604	SOKOP	2
10	Klíma Martin		031083	600	UNIBR B	1
11	Esterka Michal		311076	598	PROST
12	Šíma Jakub		171287	597	AKHOD
13	Pekárek Jaroslav	110787	596	BRECL
14	Damborský Roman		071079	591	CEJKO
15	Neumaister Tomáš	250979	588	HRANI
16	Beneš Martin		300787	574	AKHOD
17	Argiriu Lukáš		060788	569	UHHRA
18	Čech Zbyněk		080783	560	HRANI
19	Janek Jiří		150178	553	CEJKO
20	Hojáč Michal		061280	551	CEJKO
	Roman Pavel		180886	551	SOKOP
	Mazač Martin		060590	514	UHHRA

Trojskok
1	Lípa Lukáš		290183	14.34	AKHOD  11
2	Ciminga Václav		140186	14.06	SOKOP	9
3	Klíma Lukáš		120780	13.80	UNIBR	MB
4	Bláha Josef		230382	13.44	UHHRA	8
5	Ciminga David		170481	13.28	SOKOP	7
6	Batelka Petr		310780	12.91	UNIBR B	6
7	Zbožínek Viktor		170772	12.84	PROST	5
8	Zelinka Petr		080987	12.76	BRECL	4
9	Esterka Michal		311076	12.69	PROST	3
10	Hlavenka Petr		250372	12.67	BRECL	2
11	Šíma Jakub		171287	12.53	AKHOD	1
12	Pavelek Petr		270686	12.52	SOKOP
13	Bartoš Michal		210286	12.49	UNIBR B
14	Damborský Roman		071079	12.35	CEJKO
15	Roman Pavel		180886	11.84	SOKOP
16	Hrubovský Martin	310186	11.71	SOKOP
17	Dzierža Marek		310886	11.70	SOKOP
18	Kühnel Martin		040387	11.40	SOKOP


Koule 7,25 kg
1	Marcell Jan		040685	16.36	UNIBR B	MB
2	Změlík Robert		150469	13.86	PROST  11
3	Sklenář Robert		190268	13.78	UHHRA	9
4	Lindovský Vladimír	270560	13.67	CEJKO	8
5	Šik Jan			120672	13.32	UHHRA	7
6	Hadaš Jaroslav		031174	12.93	UHHRA	6
7	Dvorský Roman		100884	12.89	SOKOP	5
8	Ohlídal Evžen		150957	12.59	PROST	4
9	Gabriel Martin		170584	12.37	UNIBR B	MB
10	Hlavenka Petr		250372	12.35	BRECL	3
11	Klíma Lukáš		120780	11.78	UNIBR B	MB
12	Dymák Petr		100961	11.56	UNIBR B	2
13	Mráz Pavel		040586	11.25	HRANI	1
14	Hřiba Pavel		010978	10.81	CEJKO
15	Pešák Karel		110971	10.81	AKHOD

Disk 2 kg
1	Marcell Jan		040685	50.09	UNIBR B	MB
2	Valent Gejza		031053	45.41	CEJKO  11
3	Ohlídal Evžen		150957	42.35	PROST	9
4	Kovačič Bohumil		210158	42.24	UHHRA	8
5	Změlík Robert		150469	41.55	PROST	7
6	Dymák Petr		100961	41.01	UNIBR  	6
7	Sklenář Robert		190268	38.60	UHHRA	5
8	Dvorský Roman		100884	36.38	SOKOP	4
9	Gabriel Martin		170584	32.19	UNIBR B	MB
10	Hruboš Ondřej		140284	31.99	UHHRA	3
11	Orlík Anton		030154	29.96	AKHOD	2
12	Pešák Karel		110971	27.79	AKHOD	1
13	Mráz Pavel		040586	26.90	HRANI

Kladivo 7,26 kg
1	Hřiba Pavel		010978	49.55	CEJKO  11
2	Horák Jan		230765	47.74	UHHRA	9
3	Šebesta Zbyněk		270762	45.50	HRANI	8
4	Kovačič Bohumil		210158	44.60	UHHRA	7
5	Beil Roman		040970	44.49	SOKOP	6
6	Hnidák Pavel		041263	40.19	CEJKO	5
7	Pešák Karel		110971	40.10	AKHOD	4
8	Lindovský Vladimír	270560	39.46	CEJKO	3
9	Hruboš Ondřej		140284	37.43	UHHRA	2
10	Orlík Anton		030154	35.46	AKHOD	1

Oštěp 800g
1	Nenadál Zdeněk		120264	60.31	PROST  11
2	Změlík Robert 		150469	58.50	PROST	9
3	Klíma Lukáš		120780	57.18	UNIBR B	MB
4	Sklenář Robert		190268	56.80	UHHRA	8
5	Novák Jiří		080284	53.68	PROST	7
6	Klíma Martin		031083	52.69	UNIBR B	6
7	Šigut Jiří		140269	52.39	HRANI	5
8	Hlavenka Petr		250372	52.31	BRECL	4
9	Gabriel Martin		170584	52.13	UNIBR B	MB
10	Dvorský Roman		100884	49.83	SOKOP	3
11	Lacina Jakub		220387	47.58	BRECL	2
12	Janek Jiří		150178	46.52	CEJKO	1
13	Ošťádal Luboš		060786	43.25	PROST
14	Dzierža Marek		310886	39.51	SOKOP
15	Kellner Lukáš		020882	38.29	UNIBR B
16	Svida Vladimír		1979	36.11	UNIBR B

Chůze 10000m Třebíč 30.5.2004
1	Kmenta František	051058	46.55	CEJKO	11
2	Dostál Miloš		200483	47.33	PROST	 9
3	Jelínek Josef		110750	58.20	CEJKO	 8
4	Chmelař Jan		040661	59.53	SOKOP	 7
5	Ošlejšek Josef		160642	65.17	PROST	 6
6	Balcařík Alois		280527	69.55	PROST	 5

Tabulka ve 4.kole
SOKOP	1	8		187,5
PROST	2	7		169,5
AKHOD	3	6		146
UHHRA	4	5		142
UNIBR B	5	4		120
BRECL	6	3		106
CEJKO	7	2		 65,5
HRANI	8	1		 61,5

Tabulka po 4.kole
UHHRA	1	28		638,5
AKHOD	2	24		581,5
SOKOP	3	21		564,5
UNIBR B	4	21		550,5
BRECL	5	17		501
PROST	6	13		467
CEJKO	7	11		380,5
HRANI	8	9		319,5

Ředitel závodu			Ing. Duda Čestmír
Hlavní rozhodčí			Mgr. Kovářová Marta
Řídící soutěže			Mgr. Miloslav Zeman

Nebyly žádné úrazy. Závody se konaly za teplého počasí pod mrakem.
Protest nebyl podán. Výkony v bězích byly určeny elektrickou
časomírou za použití větroměru.
U žádného závodníka ve skoku dalekém nebyl překročen vítr 2 m/s.


Zpět na hlavní stranu