5.kolo divize muži

Opava 4.9.2004

100m
1. rozběh
1	Václav Schenk		3.2.1986	SLEOP	11,90
2	Jakub Šachteli		7.8.1986	SLEOP	12,11
3	Jakub Hanák		28.1.1986	OTROK	12,12
4	Michal Debmek		15.1.1989	MOSBR	12,67
5	Martin Krejčiřík	21.6.1985	SKPRE	12,92
6	Radim Jedlička		3.2.1989	FMIST	13,22

2. rozběh
1	Pavel Šrom		5.1.1976	OTROK	11,75
2	Miroslav Magnusek	8.3.1986	FMIST	11,86
3	Jakub Pivnička		19.11.1978	TJZNO	12,28
4	Jiří Urban		5.2.1955	OTROK	12,62
5	Martin Vlček		4.8.1989	FMIST	13,41

3. rozběh
1	Jiří Opravil		7.5.1983	OTROK	11,80
2	Martin Ligotski		19.3.1986	FMIST	12,04
3	Marek Macura		3.12.1985	KARVI	12,51
4	Martin Obert		17.8.1987	FMIST	12,56
5	Vladimír Klapetek	11.7.1959	SLEOP	12,77

Finále A
1	Pavel Šrom		5.1.1976	OTROK	11,60  11
2	Jiří Opravil		7.5.1983	OTROK	11,62	9
3	Václav Schenk		3.2.1986	SLEOP	11,76	8
4	Miroslav Magnusek	8.3.1986	FMIST	11,82	7
5	Martin Ligotski		19.3.1986	FMIST	12,05	6
6	Jakub Šachteli		7.8.1986	SLEOP	12,15	5

Finále B
1	Jakub Hanák		28.1.1986	OTROK	12,05	4
2	Martin Obert		17.8.1987	FMIST	12,06	3
3	Jakub Pivnička		19.11.1978	TJZNO	12,31	2
4	Jiří Urban		5.2.1955	OTROK	12,49	1
5	Marek Macura		3.12.1985	KARVI	12,55
6	Michal Debmek		15.1.1989	MOSBR	12,69

200m
1. běh
1	Jiří Opravil		83	OTROK	23,49  11
2	Miroslav Magnusek	86	FMIST	23,87	9
3	Jan Holzer		69	VYSKO	24,54	7
4	Jan Macharáček		71	OTROK	24,76	6
5	Pavel Hlavinka		83	OTROK	25,38	3
6	Vaclav Shenk		86	SLEOP	NP

2. běh
1	Michal Kiwa		86	SLEOP	24,93	5
2	Jakub Pivnička		78	TJZNO	25,46	2
3	Jiří Urban		55	OTROK	25,55	1
4	Rostislav Turek		83	OTROK	25,78
5	Vladimír Klapetek	85	SLEOP	25,81

3. běh
1	Martin Obert		87	FMIST	24,39	8
2	Jakub Šachteli		86	SLEOP	24,94	4
3	Martin Krejčířek	85	SKPRE	25,93
4	Radim Jedlička		89	FMIST	27,07
5	Martin Vaberka		85	CHKOP	27,95

400m
1. běh
1	Martin Novotný		27.10.1983	VYSKO	54,23  11
2	Jan Macharáček		11.12.1971	OTROK	54,97	8
3	Petr Vlček		30.8.1986	FMIST	55,38	7
4	Miroslav Lepíček	10.5.1986	FMIST	55,92	4
5	Ondřej Brazdil		15.7.1981	OTROK	56,56	3
	Jiří Herzik		23.3.1979	TJZNO	NP	

2. běh
1	Ondřej Konečny		24.12.1980	MOSBR	54,94	9
2	Jiři Němeček		8.4.1982	VYSKO	55,88	5
3	Jan Šrubař		5.12.1986	FMIST	56,75	2
4	Lubomir Kravač		5.10.1985	MOSBR	56,93	1
5	Tomaš Pukovec		87		SLEOP	57,67
	Michal Kiwa		1987		SLEOP	NP

3. běh
1	Daniel Kocian		1987		VITKO	55,44	MS
2	Šimon Vich		1984		MOSBR	55,67	6
3	Lukaš Lemocky		1988		VITKO	56,76	MS
4	Jan Volný		1988		SLEOP	58,85
5	Jiří Potůček		1988		BLANS	59,93
6	Vaclav Běliček		1987		FMIST	62,50

800m
1. běh
1	Miroslav Lepíček	10.5.1986	FMIST	1:59,23	11
2	Ondřej Konečný		24.12.1980	MOSBR	2:00,28	 9
3	Jiří Němeček		8.4.1982	VYSKO	2:04,13	 8
4	Ondřej Brázdil		15.7.1981	OTROK	2:05,87	 7
5	Michal Trčka		29.11.1984	SKPRE	2:07,16	 5
6	Tomáš Martiňák		1.6.1985	FMIST	2:08,03	 4
7	Petr Vronský		7.3.1986	FMIST	2:16,58

2. běh
1	Jan Šrubař		5.12.1986	FMIST	2:07,13	 6
2	Michal Broda		26.2.1988	KARVI	2:12,19	 3
3	Lubomír Krabač		5.10.1985	MOSBR	2:12,47	 2
4	Daniel Šindelek		4.5.1965	FMIST	2:13,85	 1
5	Petr Klaška		26.6.1988	MOSBR	2:15,61
6	Václav Novák		20.2.1989	FMIST	2:16,12
7	Václav Bělíček		7.9.1987	FMIST	2:17,97
8	Tomáš Velička		21.11.1986	MOSBR	2:19,68

1500m
1	Igor Touška		31.10.1983	MOSBR	4:17,07	11
2	Miroslav Lepíček	10.9.1986	FMIST	4:19,19	 9
3	Jiří Hajzler		22.1.1963	VYSKO	4:19,85	 8
4	Martin Šmíd		18.1.1980	VYSKO	4:22,58	 7
5	Jan Šrubař		5.12.1986	FMIST	4:24,77	 6
6	Roman Jedlička		13.5.1989	VYSKO	4:24,99	 5
7	Robin Pělucha		1987		SLEOP	4:25,44	 4
8	Tomáš Böhm		11.6.1989	SLEOP	4:25,73	 3
9	Martin Vícha		10.12.1987	SLEOP	4:27,67	 2
10	Pavel Michna		30.12.1975	FMIST	4:28,66	 1
11	Tomáš Pasler		13.3.1989	MOSBR	4:29,99
12	Luděk Vintr		8.7.1987	VYSKO	4:31,05
13	Lukáš Plejníček		17.6.1988	MOSBR	4:39,25
14	Daniel Sindelek		1965		FMIST	4:41,55
15	Jiří Potůček		21.7.1988	BLANS	4:47,33
16	Ondřej Brázdil		15.7.1981	OTROK	4:56,00
	Jan Hrach		12.4.1944	KARVI	DNS
	Lubomír Krabáč		3.10.1983	MOSBR	DNS

5000m
1	Jiří Hajzler		63	VYSKO	16:13,37 11
2	Martin Šmid		80	VYSKO	16:22,91  9
3	Pavel Michna		75	FMIST	16:24,30  8
4	Daniel Šindelek		65	FMIST	17:31,48  7
5	Václav Knapp		88	MOSBR	18:23,87  6
6	Josef Nejezchleba	57	FMIST	18:50,08  5
7	Martin Novotný		83	VYSKO	DNS

110m překážek
1. běh
1	Jiří Salamon		29.3.1983	SKPRE	16,22  11
2	Pavel Hlavinka		17.8.1983	OTROK	16,25	9
3	Martin Ligovski		19.3.1986	FMIST	16,88	8
4	Odřej Doležal		15.9.1979	VYSKO	17,36	7
5	Petr Chaloupka		27.6.1986	OTROK	17,46	6
6	Odřej Kasl		16.5.1972	ZABBR	20,84	1

2. běh
1	Jan Macharáček		11.12.1971	OTROK	18,65	5
2	Lubomír Stloukal	3.3.1971	VYSKO	18,68	4
3	Stanislav Kalvoda	13.5.1976	ZABBR	19,16	3
4	Jan Holoch		12.5.1981	VYSKO	20,27	2
5	Jakub Pivnicka		19.11.1978	TJZNO	20,92
6	Josef Nejezchleba	1957		FMIST	22,75

400m překážek
1. běh
6	Petr Vlček		86	FMIST	64,72	5
1	Vaclav Shenk		86	SLEOP	56,55	11
2	Pavel Hlavinka		83	OTROK	59,1	9
4	Jiří Salamon		83	SKPRE	60,86	7
9	Lubomír Stloukal	81	VYSKO	67,72	2
3	Martin Ligotzky		86	FMIST	60,26	8

2. běh
10	Martin Veverka		85	CHROP	68,02	1
8	Stanislav Kalvoda	76	ZABBR	67,02	3
11	Jan Holoch		81	VYSKO	69,44
5	Martin Novotný		83	VYSKO	62,83	6
7	Petr Vronský		86	FMIST	65,73	4
12	Jiří Volný		54	SLEOP	74,24

výška
1	Petr Martínek		15.3.1978	SLEOP	190    11
2	Jaroslav Blažek		18.1.1978	SLEOP	180	9
3	Miroslav Magnusek	8.3.1986	FMIST	176	8
4	Marek Witoszek		20.9.1984	KARVI	176	7
5	Tomáš Martinák		1.6.1985	FMIST	171	6
6	Ondřej Kasl		16.5.1972	ZABBR	171	5
7	Ondřej Zela		3.1.1987	VYSKO	171	4
8	Filip Miškovský		7.6.1988	SKPRE	171	3
9	Marek Vrbacký		28.5.1988	VYSKO	166	2
10	Michal Trčka		29.11.1984	SKPRE	166	1
11	Marek Macura		3.12.1985	KARVI	166
12	Martin Krejčiřík	21.6.1985	SKPRE	150
13	Daniel Hořt		3.2.1973	OTROK	  0

tyč
1	Jaroslav Blažek		78	SLEOP	360    11
2	Radek Turek		83	SLEOP	360	9
3	Ondřej Kasl		72	ZABBR	350	8
4	Jaroslav Dobeš		60	KARVI	320	7
5	Jíří Volný		56	SLEOP	290	6
6	Stanislav Kalvoda	76	ZABBR	290	5
7	Rostislav Turek		83	OTROK	270	4
8	Zdeněk Martinák		60	FMIST	250	3
9	Aleš Prudký		66	OTROK	230	1,5
10	Josef Nejezchleba	57	FMIST	230	1,5
11	Josef Skála		68	SKPRE	230
12	Jiří Hradil		63	BLANSK	DNS

dálka
1	Surý Radim		83	OTROK	684    11
2	Olšer Martin		75	SKPRE	659	9
3	Opravil Jiří		83	OTROK	634	8
4	Doležal Ondřej 		79	VYSKO	627	7
5	Koňařík Jan		84	SKPRE	593	6
6	Chaloupka Petr		86	OTROK	590	5
7	Macura Marek		85	KARVI	574	4
8	Turek Rostislav 	83	OTROK	563	3
9	Šrom Pavel		76	OTROK	546	2
10	Skákal Oldřich		87	CHROP	543	1
11	Hanák Jakub		86	OTROK	541
12	Miškovský Filip		88	SKPRE	519
13	Girman Milan		71	KARVI	516
14	Gajdušek Ondřej 	90	OTROK	509
15	Švarc Jaroslav  	72	SKPRE	477
16	Mareš Jan		88	CHROP	402
	Baška Marek		76	OTROK	472	MS
	Podhajský Martin	76	OTROK	542	MS

trojskok
1	Petr Chaloupka		27.6.1986	OTROK	13,31  11
2	Vladimír Surý		17.6.1983	OTROK	13,01	9
3	Marek Witoszek		20.9.1984	KARVI	12,87	8
4	Ondřej Doležal		15.9.1979	VYSKO	12,25	7
5	Jan Koňařík		23.11.1984	SKPRE	12,14	6
6	Oldřich Skákal		2.1.1987	CHROP	11,85	5
7	Ondřej Gajdůšek		29.3.1990	OTROK	11,70	4
8	Jan Holoch		12.5.1981	VYSKO	11,27	3
9	Marek Vrbacký		28.5.1988	VYSKO	DNF
10	Petr Vlček		30.8.1986	FMIST	DNF

koule
1	Pavel Doležal		1.10.1983	OTROK	13,75  11
2	Pavel Kolomazník	22.10.1973	SKPRE	12,67	9
3	Radek Podhajský		21.6.1974	OTROK	12,50	8
4	Jan Hrabec		11.4.1965	FMIST	11,85	7
5	Kamil Baroň		27.6.1975	SLEOP	11,74	6
6	Martin Kuklínek		8.11.1979	MOSBR	11,58	5
7	Jan Ševčik		5.6.1985	ZABBR	11,41	4
8	Marek Baška		9.10.1976	OTROK	11,33	3
9	Doninik Figar		27.2.1967	KARVI	11,10	2
10	Václav Klňava		17.9.1951	SKPRE	 9,95	1
11	Rudolf Řezanina		20.6.1949	TJZNO	 9,89
12	Jiří Hradil		3.2.1963	BLANS	 9,88
13	Josef Skála		9.11.1971	SKPRE	 9,15
14	Frant Valiček		19.2.1941	ZABBR	 8,48
15	Pavel Nečas		10.1.1974	BLANS	 8,08
16	Pavel Kukla		27.7.1971	SLEOP	 NP
17	Radim Jetelina		25.7.1971	ZABBR	 NP

disk
1	Pavel Doležal		1983	OTROK	40,60  11
2	Kamil Baroň		1975	SLEOP	40,44	9
3	Pavel Kolomazník	1973	SKPRE	40,28	8
4	Pavel Kukla		1971	SLEOP	39,45	7
5	Libor Novotný		1963	ZABBR	38,76	6
6	Radek Podhajský		1974	OTROK	36,94	5
7	Radim Jetelina		1954	ZABBR	36,83	4
8	Martin Podhajský	1976	OTROK	34,56	3
9	Miloš Gryc		1949	TJZNO	34,43	2
10	René Novák		1971	OTROK	33,89	1
11	Dominik Figar		1967	KARVI	33,84
12	Martin Olšer		1975	SKPRE	33,01
13	Martin Kyklínek		1979	MOSBR	32,62
14	Jan Hrabec		1965	FMIST	32,52
15	Marek Baška		1976	OTROK	32,38
16	Rudolf Řezanina		1949	TJZNO	31,75
17	Ladislav Jasanský	1947	KARVI	31,23
18	Jan Ševčík		1985	ZABBR	30,98
19	Václav Klvaňa		1951	SKPRE	29,87
20	Jiří Hradil		1963	BLANS	29,41
21	Miroslav Kašík		1972	TJZNO	27,89
22	Josef Skála		1958	SKPRE	27,67
23	František Valiček	1941	ZABBR	27,61
24	Aleš Prudký		1966	OTROK	26,12
25	Matěj Ladislav		1947	FMIST	21,61	MS

oštěp
1	Vylímec Jiří		73	OTROK	52,74  11
2	Balžek Jaroslav		78	SLEOP	52,01	9
3	Podhajský Martin	76	OTROK	50,96	8
4	Olšer Martin		75	SKPRE	50,66	7
5	Novák René		71	OTROK	48,94	6
6	Janoušek Michal		85	MOSBR	48,26	5
7	Salamon Jíří		83	SKPRE	46,82	4
8	Švarc Jaroslav		72	SKPRE	45,95	3
9	Baroň Kamil		75	SLEOP	45,06	2
10	Egner Valdimír		63	TJZNO	44,01	1
11	Kašík Miroslav		72	TJZNO	43,35
12	Hradil Jiří		63	BLANS	42,47
13	Turek Radek		83	SLEOP	41,61
14	Nečas Pavel		74	BLANS	23,76

kladivo
1	Novotný Libor		63	ZABBR	45,12  11
2	Podhajský Radek		74	OTROK	44,03	9
3	Baška Marek		76	OTROK	40,14	8
4	Jetelíma Radim		54	ZABBR	39,98	7
5	Kolomazník Pavel	73	SKPRE	36,96	6
6	Figar Dominik		67	KARVI	35,14	5
7	Valíček František	41	ZABBR	33,52	4
8	Hrabec Jan		65	FMIST	31,18	3
9	Gryc Miloš		49	TJZNO	30,74	2
10	Bednář Karel		44	TJZNO	27,48	1
11	Jasanský Ladislav	47	KARVI	26,61
12	Klvama Václav		51	SKPRE	24,99
13	Ševčik Jan		85	SABBR	21,15
14	Matěj Ladislav		47	FMIST	DNF
15	Podhajský Martin	76	OTROK	DNF
16	Kukla Pavel		71	SLEOP	DNS
17	Moc Zbyněk		61	SLEOP	DNS

4x100m
4	Koňařík-Krejčířík-Salamo-Miškovský	SKPRE/A	48,88	6
3	Kiwa-Schenk-Klapetek-Šachteli		SLEOP	47,05	8
1	Magnusek-Vlček-Lepíček-Ligochi		FMIST/A	45,93  11
 	Hlavinka-Šrom-Opravil-Surý		OTROK/A	DISK
2	Doležal-Vrbacký-Novotný-Holzer		VYSKO/A	46,47	9
 	Konečný-Vich-Dermeh-Krabác		MOSBR/A	DISK

*) závodníku P. Šromovi udělena čk za hrubé chování po diskvalifikaci
* na třetí předávce předán před před. Územím
** vběhla do sedmé dráhy a znemožnila předávku Karviné

2	Holách-Stloukal-Šmíd-Němeček		VYSKO/B	49,28	5
8	Kalvoda-Sevčík-Novotný-Kasl		ZABBR/A	53,16
6	Gajdusek-Brázdil-Novák-Prudký		OTROK/D	52,87	1
7	Podhajský M-Podhajský J-Vylimec-Baška	OTROK/C	52,98
1	Hanák-Macharáček-Chaloupka-Turek	OTROK/B	47,58	7
5	Jedlička-Martinák-Vlček-Novák		FMIST/C	51,72	2
4	Šrubař-Vronský-Martinár-Obert		FMIST/B	50,75	3
3	Girman-Broda-Witoszek-Macura		KARVI	50,05	4

Pořadí v 5. kole
1.	Jiskra Otrokovice		12	243,5
2.	Slezan Frýdek-Místek		11	173,5
3.	Slezan Opava			10	129
4.	Sokol Vyškov			9	129
5.	SK Přerov			8	 92
6.	Sokol Žabovřesky		7	 61
7.	AC Moravská Slavia Brno B	6	 54
8.	Jäkl Karviná			5	 40
9.	TJ Znojmo			4	 10
10.	Technoplast Chropyně		3	  7
	ASK Blansko			0	  0

Pořadí po 5. kole
1.	Jiskra Otrokovice		59     1146
2.	Slezan Frýdek-Místek		53	792,5
3.	Sokol Vyškov			48	677,5
4.	SK Přerov			47	675,5
5.	Slezan Opava			42	436,5
6.	Sokol Žabovřesky		33	277,5
7.	AC Moravská Slavia Brno B	31	299
8.	Jäkl Karviná			25	179,5
9.	TJ Znojmo			22	123
10.	Technoplast Chropyně		14	 43
11.	ASK Blansko			 8	 12

Napomenutí bylo uděleno závodníkovi Jiskry Otrokovice Pavlu Šromovi
za odhození štafetového kolíku v cíli běhu na 4x100m.
Závody proběhly bez protestů, bez zranění, za teplého a slunečného počasí.

Petr Martinák		řídící soutěže
Miroslav Mařádek	ředitel závodu
Mgr. Vlastimil Kovář	hlavní rozhodčí


Zpět na hlavní stranu