4. kolo II. ligy ženy

Opava 21.8.2004

100m
1. rozběh +0,0
1	Bukáčková Marika	26.02.1989	13.20	BLANS
2	Šutová Eva		21.07.1990	13.29	KROME
3	Vallová Olga		16.11.1986	14.07	JACBR
4	Ronzová Hana		30.04.1990	14.23	OTROK
5	Makarová Veronika	29.05.1989	14.46	JACBR
6	Vozáková Michaela	13.06.1989	14.58	SKPRE

2. rozběh +2,2
1	Neuschelová Monika	08.07.1989	13.27	PROST
2	Hylšová Jitka		19.02.1986	13.46	JACBR
3	Součková Tereza		07.08.1987	14.11	AACBR
4	Sedláčková Markéta	26.03.1988	14.33	BLANS
5	Bouchalová Lýdie	08.03.1985	14.50	SKPRE
6	Husáková Linda		22.02.1989	14.80	JACBR

3. rozběh -0,6
1	Muchová Zuzana		01.11.1988	12.93	KROME
2	Brázdilová Lenka	09.01.1982	13.13	UHHRA
3	Seberová Petra		06.11.1979	13.51	AACBR
4	Klementová Zuzana	05.10.1989	14.02	UHHRA
5	Müllerová Alena		06.01.1990	14.43	SKPRE
6	Jaskulková Kateřina	06.12.1979	NP	AACBR

Finále A +0,9
1	Muchová Zuzana		01.11.1988	12.90	KROME  11
2	Neuschelová Monika	08.07.1989	13.16	PROST	9
3	Bukáčková Marika	26.02.1989	13.28	BLANS	8
4	Šutová Eva		21.07.1990	13.30	KROME	7
5	Brázdilová Lenka	09.01.1982	13.32	UHHRA	6
6	Seberová Petra		06.11.1979	13.48	AACBR	5
7	Hylšová Jitka		19.02.1986	13.48	JACBR	4
8	Vallová Olga		16.11.1986	14.01	JACBR	3

Finále B -0,9
1	Klementová Zuzana	05.10.1989	13.94	UHHRA	2
2	Ronzová Hana		30.04.1990	14.29	OTROK	1
3	Součková Tereza		07.08.1987	14.31	AACBR
4	Sedláčková Markéta	26.03.1988	14.33	BLANS
5	Müllerová Alena		06.01.1990	14.49	SKPRE
6	Makarová Veronika	29.05.1989	14.67	JACBR
7	Bouchalová Lýdie	08.03.1985	14.81	SKPRE
8	Vozáková Michaela	13.06.1989	15.15	SKPRE

200m
1. běh	-0,4
1	Mazáčová Iveta		15.12.1986	25.86	UHHRA  11
2	Švábíková Lenka		20.03.1984	26.05	UHHRA	9
3	Muchová Zuzana		01.11.1988	26.35	KROME	8
4	Kokojanová Kristýna	23.04.1987	26.53	UHHRA	7
5	Šutová Eva		21.07.1990	27.00	KROME	6
6	Šrámková Veronika	16.12.1986	27.09	PROST	5
7	Neuschelová Monika	08.07.1989	27.84	PROST	3

2. běh	+0,2
1	Coufalová Pavla		07.11.1977	28.21	MOSBR
2	Hořáková Martina	24.11.1990	29.68	KROME
3	Ronzová Hana		30.04.1990	30.04	OTROK
4	Bittnerová Zuzana	25.08.1986	30.53	OTROK
5	Müllerová Alena		06.01.1990	NP	SKPRE
6	Vozáková Michaela	13.06.1989	NP	SKPRE

3. běh	+0,6
1	Šutová Romana		09.07.1986	27.51	KROME	4
2	Klementová Zuzana	05.10.1989	28.05	UHHRA	2
3	Brázdilová Lenka	09.01.1982	28.19	UHHRA	1
4	Padrtová Tereza		20.06.1987	28.68	JACBR
5	Svozilová Barbora	06.12.1989	NP	SKPRE

400m
1	Švábíková Lenka		20.03.1984	57.74	UHHRA  11
2	Šutová Eva		21.07.1990	59.22	KROME	9
3	Kokojanová Kristýna	23.04.1987	1:00.05	UHHRA	8
4	Seberová Petra		06.11.1979	1:01.15	AACBR	7
5	Svozilová Barbora	06.12.1989	1:04.00	SKPRE	6
6	Václavková Andrea	14.01.1984	1:07.34	PROST	5
7	Müllerová Alena		06.01.1990	1:09.23	SKPRE	4

800m
1	Poláková Jana		07.02.1986	2:26.20	MOSBR  11
2	Hořáková Martina	24.11.1990	2:34.20	KROME	9
3	Vávrová Vendula		11.02.1990	2:41.59	UHHRA	8
4	Šálková Eva 		13.01.1988	2:45.73	MOSBR	7

1500m
1	Nádeníčková Michaela	06.02.1979	4:58.28	AACBR  11
2	Váňová Renáta		12.10.1985	5:00.97	JACBR	9
3	Vévodová Martina	03.12.1990	5:01.87	PROST	8
4	Topinková Lenka		20.10.1976	5:22.76	MOSBR	7
5	Horáková Šárka		09.12.1977	5:56.00	AACBR	6
6	Duchoňová Hana		17.09.1989	6:12.73	JACBR	5

5000m
1	Horáková Šárka		09.12.1977	22:03.37 AACBR  11
2	Strnadová Marta			68	22:08.78 AACBR	 9
3	Tovaryšová Hana		21.12.1961	22:15.64 SKPRE	 8
4	Vrábelová Kateřina	26.11.1981	22:58.27 MOSBR	 7
5	Tvrdá Zdeňka		10.06.1956	24:10.98 CHROP	 6
6	Koukalová Alžběta	04.11.1978	25:10.32 MOSBR	 5

100m překážek
1. běh	+0,5
1	Muchová Zuzana		01.11.1988	17.06	KROME	7
2	Svobodová Gabriela	19.12.1988	18.04	PROST	4
3	Sirná Jitka		18.11.1981	19.56	OTROK	2
4	Opravilová Jana		04.08.1981	20.25	OTROK	1
5	Bouchalová Lýdie	08.03.1985	NP	SKPRE

2. běh	+0,7
1	Šrámková Veronika	16.12.1986	15.73	PROST  11
2	Mazáčová Iveta		15.12.1986	15.80	UHHRA	9
3	Hradilová Monika	15.02.1985	16.61	KROME	8
4	Šutová Romana		09.07.1986	17.27	KROME	6
5	Buksová Barbora		11.11.1982	17.69	CHROP	5
6	Padrtová Tereza		20.06.1987	18.33	JACBR	3

400m překážek
1. běh
1	Seberová Petra		06.11.1979	1:07.52	AACBR  11
2	Šutová Romana		09.07.1986	1:07.97	KROME	9
3	Poláková Jana		07.02.1986	1:08.00	MOSBR	8
4	Bochýnková Věra		10.09.1978	1:08.72	JACBR	7
5	Hradilová Monika	15.02.1985	1:14.86	KROME	6
6	Součková Tereza		07.08.1987	1:16.40	AACBR	5

2. běh
1	Hořáková Martina	24.11.1990	1:16.64	KROME	4
2	Bouchalová Lýdie	08.03.1985	1:18.01	SKPRE	3
3	Václavková Andrea	14.01.1984	1:21.39	PROST	2
4	Sedláčková Markéta	26.03.1988	1:26.92	BLANS	1

4x400m
1	Švábíková-Mazačová-Vávrová-Kokojanová	4:13.51	UHHRA  11
2	Bochyňková-Váňová-Limberková-Husáková	4:34.33	JACBR	9
3	Coufalová-Topinková-Šálková-Poláková	4:36.16	MOSBR	8
4	Janoušková-Bittnerová-Sirná-Opravilová	5:09.73	OTROK	7
5	Součková-Strnadová-Horáková-Seberová	NP	AACBR

Výška
1	Součková Markéta	13.01.1986	170	JACBR  11
2	Vaňková Radka		09.12.1986	163	PROST	9
3	Nováková Ivana		26.02.1990	160	PROST	8
4	Tománková Lucie		17.11.1986	160	JACBR	7
5	Marková Petra		08.12.1976	160	PROST	6
6	Nezdařilová Alena	27.03.1969	155	JACBR	4.5
6	Malariková Markéta	29.05.1988	155	JACBR	4.5
8	Kurcová Barbora		11.02.1986	155	JACBR	3
9	Nevrklová Markéta	03.12.1985	155	MOSBR	2
10	Čáchová Barbora		06.02.1989	150	JACBR	0.5
10	Grénarová Simona	12.07.1990	150	JACBR	0.5
12	Svobodová Gabriela	19.12.1988	145	PROST
13	Svobodová Nela		19.11.1990	140	PROST

Tyč
1	Kasperová Michaela	24.04.1973	270	KROME  11
2	Maláčová Romana		15.05.1987	260	JACBR	9
3	Limberková Barbora	25.10.1988	210	JACBR	8

Dálka
1	Hradilová Monika	15.02.1985	527	KROME  11 -0.8
2	Neuschelová Monika	08.07.1989	521	PROST	9 -0,8
3	Šrámková Veronika	16.12.1986	514	PROST	8 -0,9
4	Coufalová Pavla		07.11.1977	509	MOSBR	7 -1,3
5	Brázdilová Lenka	09.01.1982	497	UHHRA	6 -1
6	Padrtová Tereza		20.06.1987	496	JACBR	5 -1
7	Hylšová Jitka		19.02.1986	495	JACBR	4 -0,6
8	Buksová Barbora		11.11.1982	488	CHROP	3  0
9	Janoušková Lucie	01.07.1987	476	OTROK	2 -0,8
10	Klementová Zuzana	05.10.1989	476	UHHRA	1  0
11	Nevrklová Markéta	03.12.1985	462	MOSBR	   0
12	Svobodová Nela		19.11.1990	460	PROST	   0
13	Kurcová Barbora		11.02.1986	458	JACBR	   0
14	Grenarová Simona	12.07.1990	438	JACBR	   0
15	Bukáčková Marika		82	408	BLANS	  -1,4
MB	Doležalová Lucie		91	429	SKPRE	   0,6

Trojskok
1	Coufalová Pavla		07.11.1977	11.52	MOSBR  11  0
2	Tichavská Jana		30.09.1979	11.05	UHHRA	9  0,7
3	Nezdařilová Alena	27.03.1969	11.02	JACBR	8  1
4	Malariková Markéta	29.05.1988	10.96	JACBR	7  1,1
5	Nevrklová Markéta	03.12.1985	10.44	MOSBR	6  0
6	Buksová Barbora		11.11.1982	10.29	CHROP	5  0
7	Janoušková Lucie	01.07.1987	10.19	OTROK	4  0,6
8	Tománková Lucie		17.11.1986	9.93	JACBR	3  0
9	Součková Markéta	13.01.1986	9.84	JACBR	2  0

Koule 4 kg
1	Přehnalová Radka 	04.04.1987     10.58	PROST  11
2	Truhlářová Eva		11.01.1987	9.74	JACBR	9
3	Blažková Eva		11.05.1970	9.69	MOSBR	8
4	Sirná Jitka 		18.11.1981	9.07	OTROK	7
5	Svobodová Gabriela	19.12.1988	9.02	PROST	6
6	Schützová Karolína	25.02.1988	8.99	OTROK	5
7	Vozáková Petra		26.11.1987	8.88	SKPRE	4
8	Tichavská Jana		30.09.1979	8.64	UHHRA	3
9	Stoklásková Markéta	08.05.1988	7.07	CHROP	2

Disk 1 kg
1	Sirná Jitka		08.11.1981	32.63	OTROK  11
2	Přehnalová Radka        04.04.1987	29.94	PROST	9
3	Blažková Eva		11.05.1970	29.49	MOSBR	8
4	Schützová Karolína	25.02.1988	27.58	OTROK	7
5	Opravilová Jana		04.08.1981	27.54	OTROK	6
6	Truhlářová Eva		11.01.1987	26.41	JACBR	5
7	Erbenová Marcela	17.12.1986	24.96	OTROK	4
8	Kurcová Barbora		11.02.1986	24.11	JACBR	3
9	Klímová Edita		14.09.1983	23.30	MOSBR	2
10	Šedivá Veronika		20.12.1989	23.28	PROST	1
11	Bednaříková Jana	26.10.1988	21.81	SKPRE
12	Stoklásková Markéta	08.05.1988	21.53	CHROP
13	Vozáková Petra		26.11.1987	18.55	SKPRE
14	Piňosová Veronika	15.12.1987	17.59	OTROK

Kladivo 4 kg
1	Blažková Eva		11.05.1970	37.74	MOSBR  11
2	Kasperová Michaela	24.04.1973	34.66	KROME	9
3	Schützová Karolína	25.02.1988	27.32	OTROK	8
4	Vozáková Petra		26.11.1987	24.69	SKPRE	7
5	Bittnerová Zuzana	25.08.1986	22.69	OTROK	6
6	Bednaříková Jana	26.10.1988	21.14	SKPRE	5
7	Klímová Edita		14.09.1983	20.13	MOSBR	4
8	Piňosová Veronika	15.12.1987	19.30	OTROK	3
9	Tichavská Jana		30.09.1979	16.84	UHHRA	2

Oštěp 600g
1	Tichavská Jana		30.09.1979	35.03	UHHRA  11
2	Přehnalová Radka 	04.04.1987	34.61	PROST	9
3	Kubíková Magda		24.08.1987	34.20	UHHRA	8
4	Malariková Markéta	29.05.1988	33.19	JACBR	7
5	Svozilová Barbora	06.12.1989	31.75	SKPRE	6
6	Frysová Pavlína		08.04.1990	30.39	PROST	5
7	Truhlářová Eva		11.01.1987	27.30	JACBR	4
8	Bednaříková Jana	26.10.1988	25.13	SKPRE	3
9	Erbenová Marcela	17.12.1986	23.53	OTROK	2

Tabulka ve 4.kole
JACBR	1	146		10
PROST	2	136		 9
KROME	4	135		 8
UHHRA	3	125		 7
MOSBR	5	94		 6
OTROK	7	75		 5
AACBR	6	65		 4
SKPRE	8	46		 3
CHROP	9	21		 2
BLANS	10	9		 1

Tabulka po 4.kole
JACBR	1	692.5		40
UHHRA	2	528.5		33
PROST	3	517.5		33
 KROME	4	497		32
MOSBR	5	374.5		23
AACBR	6	312		19
OTROK	7	318.5		18
SKPRE	8	200		12
CHROP	9	85		 7
BLANS	10	42		 5

Řídící soutěže		Konečný Libor
Ředitel závodu		Duda Čestmír
Hlavní rozhodčí		Kovářová Marta

Závody se konaly za teplého počasí, pod mrakem. K úrazu nedošlo,
protest nebyl podán. Výsledky v bězích byly měřeny elektrickou
časomírou za použití větroměru. Větroměr byl použit i u skoku
dalekého a trojskoku.


Zpět na hlavní stranu