1. kolo KPD žáků starších

Otrokovice 4.5.2004

60m rozběhy
1	Červenka Štěpán		90	ZL	8,0
2	Mazáč Martin		90	UH	8,2
3	Slezáček Vojtěch	90	ZL	8,6
4	Šmíd Marek		92	JO	9,2

1	Hrabinec Radek		89	UH	7,9
2	Stündl Jakub		90	ZL	8,0
3	Svozil Vladimír		91	JO	9,3

1	Klíma Radek		89	ZL	7,7
2	Ladman Filip		90	ZL	7,9
3	Bobál David		91	JO	8,7

1	Neišl Valdemar		90	JO	7,7
2	Kubec Martin		90	ZL	8,0
3	Kučera Jakub		89	ZL	8,2

Finále
1	Hrabinec Radek		89	UH	7,8	7
2	Klíma Radek		89	ZL	7,8	5
3	Neišl Valdemar		90	JO	7,8	4
4	Ladman Filip		90	ZL	8,3

1	Kubec Martin		90	ZL	8,0	3
2	Stündl Jakub		90	ZL	8,0	2
3	Červenka Štěpán		90	ZL	8,2

1	Kučera Jakub		89	ZL	8,1	1
2	Mazáč Martin		90	UH	8,2
3	Slezáček Vojtěch	90	ZL	8,5	

150m
1	Červenka Štěpán		90	ZL	19,6	5
2	Neišl Valdemar		90	JO	19,7	3,5
3	Mazáč Martin		90	UH	NP

1	Klíma Radek		89	ZL	19,2	7
2	Ladman Filip		90	ZL	19,7	3,5
3	Vojtek Jan		89	ZL	19,8	2

1	Slezáček Vojtěch	90	ZL	21,5
2	Sýkora Lukáš		90	VM	22,2

1	Zouhar Jiří		89	ZL	21,4	1
2	Sýkora Michal		92	VM	23,8

300m
1	Klíma Radek		89	ZL	40,4	7
2	Makarov Radek		89	ZL	42,6	5
3	Hrabinec Radek		89	UH	NP

1	Kubec Martin		90	ZL	42,9	4
2	Kučera Jakub		89	ZL	43,7	3
3	Blšťák Jan		90	KM	44,8	2
1	Bednařík Antonín	90	ZL	44,8	1
2	Hořanský Daniel		92	VM	54,8

1	Velcer Martin		90	ZL	47,0
2	Chludil Štěpán		90	ZL	50,1

800m
1	Sýkora Lukáš		90	VM	2:21,5	7
2	Bukovjan Filip		90	JO	2:23,7	5
3	Bednařík Antonín	90	ZL	2:34,9	4
4	Velcer Martin		90	ZL	2:36,9	3
5	Chludil Štěpán		90	ZL	2:37,5	2
6	Malina Jaromír		91	JO	2:38,1	1
7	Sýkora Michal		92	VM	2:38,7
8	Mana Dominik		89	ZL	2:47,6	MS

100m překážek
1	Stündl Jakub		90	ZL	16,3	3,5
2	Blšťák Jan		90	KM	20,0	2

1	Gajdůšek Ondřej		90	JO	15,0	7
2	Mazáč Martin		90	UH	15,0	5
3	Hrabinec Radek		89	UH	16,3	3,5

výška
1	Konečný Josef		89	UH	169	7
2	Ekart Michal		89	ZL	165	5
3	Makarov Radek		89	ZL	165	4
4	Smetana Jiří		90	ZL	161	3
5	Gajdůšek Ondřej		90	JO	161	2
6	Zapletal Michal		89	JO	138	1

dálka
1	Adámek Jan		89	ZL	560	7
2	Pašiak Adam		90	ZL	525	5
3	Vojtek Jan		89	ZL	518	4
4	Konečný Josef		89	UH	518	3
5	Stündl Jakub		90	ZL	517	2
6	Kubec Martin		90	ZL	505	1
7	Ladman Filip		90	ZL	486
8	Červenka Štěpán		90	ZL	470
9	Zapletal Michal		89	JO	442
10	Zouhar Jiří		89	ZL	441
11	Bobál David		91	JO	432
12	Slezáček Vojtěch	90	ZL	417
13	Šmíd Marek		92	JO	401
14	Hořanský Daniel		92	VM	378
15	Svozil Vladimír		91	JO	371

koule 4 kg
1	Ekart Michal		89	ZL	11,77	7
2	Smetana Jiří		89	ZL	11,61	5
3	Adámek Jan		89	ZL	10,19	4
4	Kučera Jakub		89	ZL	9,91	3
5	Kolečkář Lukáš		89	UH	9,49	2
6	Ponížil Martin		90	ZL	9,26	1
7	Genčúr Štěpán		90	ZL	9,02
8	Šnedorf Stanislav	90	ZL	8,41
9	Košárek Matěj		90	ZL	7,26
10	Juruška Libor		90	ZL	7,12

disk
1	Smetana Jiří		90	ZL	35,63	7
2	Adámek Jan		89	ZL	34,19	5
3	Pašiak Adam		90	ZL	29,95	4
4	Kolečkář Lukáš		89	UH	27,46	3
5	Košárek Matěj		90	ZL	21,32	2
	Genčúr Štěpán		90	ZL	NP

oštěp 600g
1	Vojtek Jan		89	ZL	39,25	7
2	Ekart Michal		89	ZL	38,12	5
3	Pašiak Adam		90	ZL	36,97	4
4	Genčúr Štěpán		90	ZL	34,31	3
5	Konečný Josef		89	UH	31,80	2
6	Šnedorf Stanislav	90	ZL	24,62	1
7	Kolečkář Lukáš		89	UH	24,60
8	Juruška Libor		90	ZL	23,84
9	Malina Jaromír		91	JO	21,39
10	Košárek Matěj		90	ZL	19,93
11	Ponížil Martin		90	ZL	 0

4x60m
1	Bobál-Zapletal-Gajdůšek-Neišl	JO-A	33,7	7
2	Šmíd-Malina-Bukovjan-Svozil	JO-B	35,7	5

Pořadí na hřišti
1	AK Zlín			5	150
2	Jiskra Otrokovice	4	 35,5
3	Sl.Sl.Uh.Hradiště	3	 32,5
4	TJ Val.Meziříčí		2	  7
5	Sl.Kroměříž		1	  4

Ředitel závodu				Aleš Prudký
Řídící soutěže				Ivan Hejtmánek
Hlavní rozhodčí				Bukovjan Josef


Zpět na hlavní stranu