Otrokovický halový mítink 2004

Otrokovice 8.2.2004

40y rozběhy muži

1 Chlachula Tomáš 79 SSUH 4,87 2 Filák Jaroslav 87 AK Zlín 4,88 3 Blažek Tomáš 86 Ji Otrokovice 5,08 4 Chaloupka Petr 86 Ji Otrokovice 5,19 5 Formánek Adam 83 Lok.Břeclav 5,33 6 Argiriu Lukáš 88 SSUH 5,45 1 Sajdok Stanislav 83 Du Praha 4,82 2 Laryš Petr 87 TŽ Třinec 4,92 3 Kalina Tomáš 84 Sl Trenčín 5,00 4 Ošmera Marek 87 Lok.Břeclav 5,06 5 Jahoda Petr 87 TŽ Třinec 5,11 DQ Pekárek Jaroslav 87 Lok.Břeclav DQ 1 Tomoszek Jakub 85 TŽ Třinec 4,90 2 Smolka Petr 87 AK Zlín 4,95 3 Zdravický Michal 83 Sl Trenčín 5,03 4 Uher Jakub 83 Lok.Břeclav 5,05 5 Urban Jiří 55 Ji Otrokovice 5,23 6 Soviš Marek 87 SSUH 5,29 Finále A 1 Sajdok Stanislav 83 Du Praha 4,83 2 Filák Jaroslav 87 AK Zlín 4,90 3 Chlachula Tomáš 79 SSUH 4,92 4 Tomoszek Jakub 85 TŽ Třinec 4,93 5 Laryš Petr 87 TŽ Třinec 4,99 6 Smolka Petr 87 AK Zlín 5,00 Finále B 1 Uher Jakub 83 Lok.Břeclav 4,99 2 Kalina Tomáš 84 Sl Trenčín 5,04 3 Zdravický Michal 83 Sl Trenčín 5,07 4 Ošmera Marek 87 Lok.Břeclav 5,11 5 Blažek Tomáš 86 Ji Otrokovice 5,12 6 Jahoda Petr 87 TŽ Třinec 5,13 Finále C 1 Pekárek Jaroslav 87 Lok.Břeclav 5,19 2 Chaloupka Petr 86 Ji Otrokovice 5,24 3 Soviš Marek 87 SSUH 5,24 4 Urban Jiří 55 Ji Otrokovice 5,26 5 Argiriu Lukáš 88 SSUH 5,29 6 Formánek Adam 83 Lok.Břeclav 5,35

40y rozběhy ženy

1 Darmovzalová Martina 78 Lok.Břeclav 5,24 2 Kostnerová Lucie 81 AK Olomouc 5,32 3 Gorecká Marcela 88 AK Zlín 5,33 4 Lacigová Barbora 89 AK Zlín 5,53 5 Brázdilová Lenka 82 SSUH 5,56 6 Kunstová Tereza 88 AK Olomouc 5,58 1 Ostravská Lenka 79 USK Praha 5,24 2 Pašiaková Kateřina 88 AK Zlín 5,35 3 Petrásková Lucie 86 Lok.Břeclav 5,47 4 Němcová Kateřina 83 AK Olomouc 5,49 5 Maluchová Lenka 87 Vítkovice 5,69 6 Pláteníková Eva 87 Lok.Břeclav 5,80 1 Růžičková Klára 88 Lok.Břeclav 5,41 2 Švábíková Lenka 84 SSUH 5,42 3 Walachová Petra 85 TŽ Třinec 5,51 4 Valsová Žaneta 87 ACP Jun.Brno 5,69 5 Trtíková Alena 88 TŽ Třinec 5,71 6 Dubčáková Petra 88 Ji Otrokovice 6,00 Finále A 1 Ostravská Lenka 79 USK Praha 5,13 rekord 2 Darmovzalová Martina 78 Lok.Břeclav 5,19 3 Pašiaková Kateřina 88 AK Zlín 5,30 4 Kostnerová Lucie 81 AK Olomouc 5,36 5 Gorecká Marcela 88 AK Zlín 5,37 6 Růžičková Klára 88 Lok.Břeclav 5,52 Finále B 1 Petrásková Lucie 86 Lok.Břeclav 5,42 2 Němcová Kateřina 83 AK Olomouc 5,45 3 Švábíková Lenka 84 SSUH 5,46 4 Walachová Petra 85 TŽ Třinec 5,47 5 Lacigová Barbora 89 AK Zlín 5,53 6 Brázdilová Lenka 82 SSUH 5,57 Finále C 1 Kunstová Tereza 88 AK Olomouc 5,58 2 Valsová Žaneta 87 ACP Jun.Brno 5,70 3 Trtíková Alena 88 TŽ Třinec 5,79 4 Maluchová Lenka 87 Vítkovice 5,80 5 Pláteníková Eva 87 Lok.Břeclav 5,81 6 Dubčáková Petra 88 Ji Otrokovice 6,05

40y překážek - muži

1 Sajdok Stanislav 83 Du Praha 5,28/1B 5,32/1A 10,60 2 Tomoszek Jakub 85 TŽ Třinec 5,48/1A 5,45/2A 10,93 3 Kouřil Jan 86 Ji Otrokovice 5,53/2B 5,62/3A 11,15 4 Kalina Tomáš 84 Trenčín 5,60/4B 5,59/1B 11,19 5 Michalík Michal 84 Vítkovice 5,57/3B 5,72/4A 11,29 6 Svoboda Jan 85 AC Prostějov 5,80/2A 5,79/2B 11,59 7 Chaloupka Petr 86 Ji Otrokovice 5,95/1C 6,00/3B 11,95 8 Formánek Adam 83 Lok.Břeclav 6,02/2C 6,06/1C 12,08 9 Blažek Tomáš 86 Ji Otrokovice 6,04/3C 6,09/2C 12,13 Zdravický Michal 83 Trenčín DQ Šiler Filip 83 Vítkovice DQ Jahoda Petr 87 TŽ Třinec DNF Zdravický Michal 83 Trenčín 5,55/3C MS

40y překážek - ženy

1 Ostravská Lenka 79 USK Praha 5,67/1A 5,69/1A 11,36 2 Kostnerová Lucie 81 AK Olomouc 5,94/1B 5,97/3A 11,91 3 Walachová Petra 85 TŽ Třinec 5,95/3B 5,96/2A 11,91 4 Pašiaková Kateřina 88 AK Zlín 5,95/4B 6,06/2B 12,01 5 Němcová Kateřina 83 AK Olomouc 6,20/2A 5,94/1B 12,14 6 Kokojanová Kristýna 87 SSUH 6,28/3A 6,32/3B 12,60 7 Kučerová Andrea 86 AK Zlín 6,65/4A 6,65/4B 13,30 Mahdalová Michaela 87 AK Zlín 5,94/2B DNF 5,94

výška muži A

1 Sajdok Stanislav 83 Du Praha 216 2 Balcar Ondřej 81 Olymp Praha 212 3 Hon Dalibor 78 AK Olomouc 212 4 Žbel Petr 80 AK Zlín 203 5 Dubnov Valentin 72 AC Kladno 198 6 Kotala Jan 83 Vítkovice 193

výška muži B + dorostenci

1 Ceniga Denis 86 AC Mor.Krumlov 200 2 Ondřejka Jakub 85 AK Olomouc 200 3 Kolenčík Dan 86 Univ. Brno 200 4 Krejčíř Václav 83 AK Olomouc 196 5 Špach Michal 86 Univ. Brno 196 6 Novotný Roman 86 Univ. Brno 196 7 Svoboda Jan 85 AC Prostějov 191 8 Kotala Jan 83 Vítkovice 191 9 Gargulán Tomáš 87 AK Zlín 186 10 Šiler Filip 83 Vítkovice 181 11 Janiš Martin 74 AK Zlín 174 12 Tomášek Pavel 88 Vítkovice 174 13 Daněk Jindřich 88 AC Prostějov 174 14 Konečný Josef 89 SSUH 167

výška ženy + dorostenky

1 Dubnová Romana 78 Vítkovice 181 2 Korčová Kateřina 76 ACP Jun.Brno 179 3 Lázničková Diana 74 Bratislava 178 4 Helešicová Petra 88 TJ Val.Mez. 165 5 Rozsypalová Zuzana 88 Vítkovice 160 6 Vaňková Radka 86 AC Prostějov 160 7 Dytková Kateřina 88 TŽ Třinec 155 7 Sehnalová Radka 87 AC Prostějov 155 9 Nevrklová Markéta 85 ACP Jun.Brno 155 9 Řeháková Zuzana 88 AK Olomouc 155 Dubnová skočila 181 v rozeskakování Korčová skočila 179 v rozeskakování

dálka muži

1 Novotný Roman 86 Univ.Brno 677 2 Tomoszek Jakub 85 TŽ Třinec 669 3 Uher Jakub 83 Lok.Břeclav 661 4 Krejčíř Václav 83 AK Olomouc 652 5 Kouřil Jan 86 Ji Otrokovice 651 6 Bartoš Michal 86 Univ.Brno 640 7 Pírek Milan 87 MS Brno 639 8 Pekárek Jaroslav 87 Lok.Břeclav 627 9 Ošmera Marek 87 Lok.Břeclav 561 10 Charvát Matyáš 88 AK Hodonín 553 11 Formánek Adam 83 Lok.Břeclav 509 12 Daněk Jindřich 88 AC Prostějov 508

dálka ženy

1 Darmovzalová Martina 78 Lok.Břeclav 589 2 Petrásková Lucie 86 Lok.Břeclav 550 3 Kostnerová Lucie 81 AK Olomouc 526 4 Mahdalová Michaela 87 AK Zlín 524 5 Němcová Kateřina 83 AK Olomouc 518 6 Brázdilová Lenka 82 SSUH 504 7 Lacigová Barbora 89 AK Zlín 502 8 Májková Lucie 88 Atl.Brno 480 9 Valsová Žaneta 87 ACP Jun.Brno 459 10 Růžičková Klára 88 Lok.Břeclav 555 11 Pláteníková Eva 87 Lok.Břeclav 453 12 Maluchová Lenka 87 Vítkovice 450 Sýkorová Zuzana 80 Vítkovice 0

trojskok ženy

1 Darmovzalová Martina 78 Lok.Břeclav 12,79 2 Petrásková Lucie 86 Lok.Břeclav 11,96 3 Kučerová Andrea 86 AK Zlín 10,85 4 Nevrklová Markéta 85 ACP Jun.Brno 10,81 5 Janoušková Lucie 87 Ji Otrokovice 10,24 Vobrová Pavla 86 Ji Otrokovice 0 Pláteníková Eva 87 Lok.Břeclav DNS

trojskok muži

1 Piaček Robert 80 UMB B.Bystrica 15,08 2 Kouřil Jan 86 Ji Otrokovice 13,73 3 Novotný Roman 86 Univ.Brno 13,56 4 Kotala Jan 83 Vítkovice 13,55 5 Bartoš Michal 86 Univ.Brno 13,30 6 Chaloupka Petr 86 Ji Otrokovice 13,16 7 Uher Jakub 83 Lok.Břeclav 12,96 8 Halama Viliam 84 UMB B.Bystrica 12,89 9 Charvát Matyáš 88 AK Hodonín 12,29 10 Pírek Milan 87 MS Brno 12,02

koule 3 kg

1 Přehnalová Radka 88 Žel.Prostějov 12,70 2 Pupíková Lucie 88 TJ Val.Mez. 12,12 3 Ovčáčková Kateřina 87 Ji Otrokovice 10,87 4 Erbenová Marcela 86 Ji Otrokovice 8,99 5 Piňosová Veronika 87 Ji Otrokovice 7,50

koule 4 kg

1 Grómanová Romana 84 Vítkovice 12,33 2 Maléřová Pavlína 67 Vítkovice 11,40 3 Přehnalová Radka 88 Žel.Prostějov 11,33 4 Juřičková Jana 88 AK Zlín 10,77 5 Pupíková Lucie 88 TJ Val.Mez. 10,65 6 Ovčáčková Kateřina 87 Ji Otrokovice 9,66 7 Plesarová Zdena 58 Ji Otrokovice 9,25 8 Růžičková Klára 88 Lok.Břeclav 8,98 9 Erbenová Marcela 86 Ji Otrokovice 7,36 10 Piňosová Veronika 87 Ji Otrokovice 6,46

koule 7,26 kg

1 Haborák Milan 73 Du B.Bystrica 19,22 2 Žitňanský Milan 71 UK Bratislava 18,06 3 Spazier Ondřej 83 Vítkovice 15,78 4 Doležal Pavel 83 Ji Otrokovice 13,27 5 Formánek Adam 83 Lok.Břeclav 11,46 6 Kulenda Tomáš 86 AK Zlín 11,23

koule dvojic

1 Maléřová Pavlína 67 Vítkovice Žitňanský Milan 71 UK Bratislava 29,46 2 Plesarová Zdena 58 Ji Otrokovice Haborák Milan 73 Du B.Bystrica 28,47 3 Grómanová Romana 84 Vítkovice Spazier Ondřej 83 Vítkovice 28,11 4 Ovčáčková Kateřina 87 Ji Otrokovice Doležal Pavel 83 Ji Otrokovice 22,93 5 Juřičková Jana 88 AK Zlín Kulenda Tomáš 86 AK Zlín 22,00 6 Růžičková Klára 88 Lok.Břeclav Formánek Adam 83 Lok.Břeclav 20,44 Ředitel závodu Aleš Prudký Hlavní rozhodčí Josef Bukovjan Startér Milan Nožička


Zpět na hlavní stranu