Memoriál MUDr. Josefa Podmolíka v půlmaratonu

Otrokovice 6.11.2004

MUŽI
1	15	Čotov Ivan		120666	Ekodrill Zlín		1:09:45
2	73	Bětík Petr		110469	Sokol Opava		1:10:16
3	108	Matyáš Radim		020475	SBK VIKI Kyjov		1:12:07
4	64	Králík Eduard		    73	Slavia UK Bratislava	1:12:22
5	83	Kotek Martin		280484	SSK Vítkovice		1:14:13
6	74	Koutný Petr		041083	VSK Univerzita Brno	1:15:25
7	76	Vlček Jiří		061277	Zlín			1:16:28
8	63	Semrád Pavel		160369	SBK VIKI Kyjov		1:16:34
9	97	Vabroušek Petr		270973	Author Praha		1:17:22
10	84	Bayer Petr		040968	SSK Rožnov/R		1:17:36
11	91	Novotný Bronislav	250170	AK Kroměříž		1:18:27
12	90	Mikulčík Jan		150476	Město Luhačovice	1:19:08
13	59	Purkar Richard		260176	Nový Jičín		1:24:01
14	52	Nový Pavel		031269	Glass Man TT-Teplice	1:28:27
15	102	Ondrušek Petr		180578	Bojkovice		1:31:25
16	87	Žaludek Přemysl		030277	DT SWISS Zlín		1:31:45
17	98	Vidlář Petr		030871	DT SWISS Zlín		1:35:19
18	140	Daněk Jiří		310571	Morava MILO Otrokovice	1:40:57
19	70	Ptáček Pavel		140465	KPKS BETA Brno		NF
20	77	Gajdošík Pavel		200974	bez			NF

M40
1	54	Heleš Igor		121261	SK Holštejn		1:14:13
2	75	Bukovjan Vlastimil	270761	Jiskra Otrokovice	1:15:12
3	71	Tománek Roman		111060	Gallak Slavičín		1:20:12
4	82	Kotek Miroslav		310860	MK Kopřivniuce		1:21:12
5	62	Doubrava Jiří		210662	SBK VIKI Kyjov		1:21:33
6	57	Slivka Miloš		030757	SBK VIKI Kyjov		1:22:22
7	86	Švihel Miroslav		031258	BS Slopné		1:24:26
8	72	Gottwald Václav		130255	Křižanovice		1:25:01
9	56	Gajdoš Jaroslav		140956	AK Perná		1:25:05
10	55	Zouhar Libor		151258	Brno			1:26:08
11	81	Škňouřil Karel		230755	BK Hodonín		1:28:10
12	69	Rajnošek Zdeněk		040863	ZŠ Zhoř u Jihlavy	1:30:00
13	94	Prokop Jiří		010956	KONTY-G Zlín		1:34:40
14	89	Profous Petr		141058	USC Static Ostr.N.Ves	1:34:57
15	93	Tecl Jan		250858	Troubsko		1:36:40
16	51	Zapletal Jaromír	130560	Trimax Sport		1:58:46
17	58	Musil Milan		010756	SK Slavičín		NF

M50
1	57	Škrabánek Alois		030552	VIVA Zlín		1:21:22
2	68	Koštoval Jiří		050151	Jesenický týdeník	1:22:01
3	78	Varmuža Vladimír	210150	BK Hodonín		1:23:24
4	53	Chod Petr		140554	bez			1:40:05

M60
1	65	Herbst Manfred		231141	Jesenický týdeník	1:37:27
2	61	Kabelík Jaroslav	200141	SSUH			1:40:15
3	66	Kupec Pavel		051243	L100 Zlín		1:41:22
4	67	Sedláček František	100140	Sokol Rychnov/K		1:47:22
5	80	Knebl Vladislav		031235	TOMA Otrokovice		2:07:03

Ženy
1	88	Paštěková Jana		080275	ATEX TUFO Zlín		1:31:52

W40
1	92	Lednická Zdenka		151256	AK Zlín		1:42:00	

W50
1	95	Janečková Anežka	290547	AK Zlín		1:45:03

Štafetový půlmaraton
1	7	Kotyza Petr		70			0:08:46	0:08:46
		Lev Petr		83			0:18:37	0:09:51
		Kučera Lukáš		81	VSK		0:28:30	0:09:53
		Xaver Tomáš		83	Univerzita	0:38:40	0:10:10
		Kučera Lukáš		81	Brno		0:48:36	0:09:56
		Kotyza Petr		70			0:58:16	0:09:40
		Lev Petr		83			1:08:21	0:10:05
2	10	Ptáček Pavel		65			0:10:35	0:10:35
		Kunz Martin		71			0:23:00	0:12:25
		Stehlík Petr		89	KPKS		0:34:01	0:11:01
		Nosek Pavel		70	BETA		0:46:17	0:12:16
		Podhajský Jiří		88	Brno		0:58:06	0:11:49
		Mika Milan		70			1:11:09	0:13:03
		Ordelt Luděk		72			1:21:04	0:09:55
3	8	Bukovjan Vlastimil	61			0:09:37	0:09:37
		Jenyšová Petra		91			0:21:40	0:12:03
		Janoušek Jiří		51	Stáj		0:33:48	0:12:08
		Bukovjan Josef		39	Buk		0:47:12	0:13:24
		Janoušek Jiří		51			0:59:33	0:12:21
		Olšanová Alena		89			1:13:42	0:14:09
		Bukovjan Josef		39			1:27:22	0:13:40
4	4	Tomaštík Milan		56			0:10:30	0:10:30
		Mráček Michal		73			0:23:02	0:12:32
		Rajnošek Zdeněk		63			0:37:00	0:13:58
		Martinec Radek		71			0:50:41	0:13:41
		Novotný Karel		71			1:04:10	0:13:29
		Čabla Vlastimil		86			1:15:56	0:11:46
								1:28:27	0:12:31
5	1	Podmolík Tomáš		69			0:09:24	0:09:24
		Podmolíková Dagmar	71			0:22:31	0:13:07
		Staněk Antonín		65	Podmolíkovi	0:43:40	0:21:09
		Švehlák Janek		80			0:56:04	0:12:24
		Švehlák František	55			1:10:24	0:14:20
		Skácel Petr		79			1:26:29	0:16:05
		Podmolík Josef		97			1:43:31	0:17:02
6	9	Gajdošík Pavel		74			0:12:18	0:12:18
		Neprašová Pavlína	78			0:26:10	0:13:52
		Hrstka Pavel		63			0:40:36	0:14:26
		Kozlová Kateřina	68			0:54:57	0:14:21
		Marušáková Jana		53			1:11:50	0:16:53
		Vlasáková Libuše	58			1:33:50	0:22:00
		Krajča Štěpán		89			1:55:16	0:21:26

Štafetový půlmaraton - mládež
1	6	Čáslava Petr		86			0:09:20	0:09:20
		Jurásek Vojtěch		90	VSK		0:20:23	0:11:03
		Kocur Tomáš		89	Univerzita	0:31:41	0:11:18
		Jurásek Štěpán		90	Brno		0:43:24	0:11:43
		Frühaufová Helena	85			0:55:24	0:12:00
		Fickerová Dana		85			1:07:23	0:11:59
		Kouřil Jan		86			1:18:06	0:10:43
2	11	Kohút Dušan		88			0:10:07	0:10:07
		Šedivý Jan		88			0:22:30	0:12:23
		Nohýnek Martin		88			0:35:17	0:12:47
		Hába Jan		89			0:48:55	0:13:38
		Čabla Petr		89			1:00:07	0:11:12
		Bahulová Zuzana		90			1:11:37	0:11:30
		Nohýnková Iveta		87			1:23:13	0:11:36
3	5	Tomaštík Vojta		90			0:10:30	0:10:30
		Polášek Kuba		90			0:23:41	0:13:11
		Skoch Jan		92			0:37:30	0:13:49
		Vavrušová Veronika	90	Veslaři		0:54:09	0:16:39
		Martincová Aneta	92			1:07:32	0:13:23
		Atarsia Jakub		90			1:20:15	0:12:43
		Čabla Jiří		91			1:32:19	0:12:04
4	12	Zapletal Michal		83			0:10:20	0:10:20
		Růžičková Alena		85			0:24:45	0:14:25
		Frkal Martin		85	60		0:36:15	0:11:30
		Podlasová Zuzana	90			0:50:09	0:13:54
		Podlasová Jana		90			1:02:39	0:12:30
		Janča Jakub		89			1:19:09	0:16:30
		Ťopek Karel		87			1:33:08	0:13:59
5	2	Králík Lukáš		89			0:11:44	0:11:44
		Frančeová Lucie		90			0:25:26	0:13:42
		Žídek Martin		89			0:38:24	0:12:58
		Šaraj Michal		89	ZŠ TGM		0:51:48	0:13:24
		Talaš Jakub		89	Otrokovice	1:05:00	0:13:12
		Frančeová Lucie		90			1:20:41	0:15:41
		Baran Patrik		91			1:33:53	0:13:12
6	3	Tomaštíková Eva		85			0:14:24	0:14:24
		Remešová Kristýna	86			0:30:16	0:15:52
		Gajdůšková Markéta	86			0:47:51	0:17:35
		Zámečníková Alena	85	60		1:00:16	0:12:25
		Hofmanová Nikol		85			1:16:05	0:15:49
		Konečný Tomáš		85			1:33:32	0:17:27
		Čapek Radim		85			1:49:13	0:15:41

IN-LINE
1	16	Lochman Petr		091073	Rollerblade SC Košice	41:03
2	19	Šír Luděk		250976	Mars Svratka		47:18
3	2	Slavkovský Rostislav	100681	Bratislava		51:06
4	22	Čelůstka Jan		220382	Author Praha		51:46
5	18	Orner Zdeněk		181056	KCK Zlín		54:13
6	3	Ovčáček Petr		270353	bez			54:14
7	5	Nováček Petr		200164	Plzeň			55:57
8	17	Bětík Miroslav		250472	CRAFT Team		63:17
9	9	Hanák Jakub		280186	Jiskra Otrokovice	65:52
10	1	Kramář Ivo		080962	Gymn.Otrokovice		71:52
11	15	Hradil Adam		160988	bez			82:33

IN-LINE štafety
1	111	Kramář Radim		72
		Bumbálková Karla	53	5372			1:11:47
2	110	Majdyšová Michaela	85
		Bém Michal		86
		Janošková Aneta		85				1:33:16
3	112	Chytilová Lenka		81				
		Kramářová Magda		88				
		Kramářová Lenka		72	Tequila
		Kramářová Vendula	85	Team			1:33:28

Ředitel závodu			Aleš Prudký
Hlavní rozhodčí			Pavel Šrom
Startér				Jiří Košík


Zpět na hlavní stranu