27. ročník Silvestrovského běhu

Otrokovice 31.12.2004

Muži (1965 a mladší)
1	Bětík Petr		110469	CRAFT Vavrys	23:42
2	Kalenda Jan		030785	Mapník Team	23:50
3	Polášek Jan		301183	SK Hranice	24:26
4	Ordelt Luděk		270472	bez		25:03
5	Sadílek Martin		280869	SZ Zlín		25:33
6	Koňarik Milan		200478	AK Zlín		25:50
7	Vabroušek Petr		270973	TUFO Otrokovice	26:06
8	Kučera Petr		080272	bez		26:15
9	Čelůstka Jan		220382	AK Zlín		26:33
10	Rexa Martin		131279	bez		26:34
11	Dlabaja Roman		060470	ATEX TUFO	27:13
12	Sehnal Tomáš		201173	Drásal Holešov	27:40
13	Tobolák Vlastimil	140465	ATEX Zlín	28:18
14	Huťka Pavel		130184	KB Malenovice	28:21
15	Slovák Dalibor		311084	PSK Olymp Praha	28:35
16	Kobliha Ondřej		110886	bez		28:49
17	Kubalčík Marek		110470	bez		29:20
18	Zeman Zdeněk		080168	bez		29:48
19	Švihel Miroslav		111086	BS Slopné	30:52
20	Zachara David		070773	bez		31:32
21	Sekela Petr		090375	bez		35:36
22	Dlabaja Štěpán		010585	Mapník Team	35:53
23	Daněk Jiří		310571	Moravan Otrok.	37:00
24	Dědič Michal		200984	Drásal Team	37:37
25	Podhajský Jaroslav	030872	OB Zlín		37:44
26	Rezek Petr		010689	bez		42:02

Veteráni M40 (1964 - 1955)
1	Bukovjan Vlastimil	270761	Jiskra Otrok.	25:17
2	Macíček Miroslav	080161	DODO Kopřivnice	26:26
3	Švihel Miroslav		031258	BS Slopné	27:33
4	Hrabec Bohumil		270260	VK Kroměříž	28:57
5	Prokop Jiří		010956	KONTY-G Zlín	30:32
6	Hrudík Antonín		180259	Holešov		31:50
7	Musil Ladislav		010756	SK Slavičín	31:53
8	Škorňa Vlastimil	161155	TS Vizovice	33:40
9	Rezek Jan		020959	bez		49:39
10	Orner Zdeněk		181056	KCK Zlín	vzdal

Veteráni M50 (1954 - 1945)
1	Škrabánek Alois		030552	VIVA Zlín	26:52
2	Rafaj Jaromír		241054	bez		27:17
3	Hromek Tomáš		040854	AK Kroměříž	28:31
4	Bodlák Karel		201051	SKP Zlín	31:02
5	Peška Antonín		081048	Sokol Holešov	32:21
6	Novotný František	030346	AK Kroměříž	37:22

Veteráni M60 (1944 a starší)
1	Janečka Jiří		110444	TITAN-TUFO Zlín	31:27
2	Bartoněk Jindřich	101238	L100 Zlín	31:47
3	Bukovjan Josef		130339	Jiskra Otrok.	32:09
4	Kupec Pavel		051243	L100 Zlín	33:01
5	Knebl Vladislav		031235	Otrokovice	39:10

Ženy
1	Paštěková Jana		080275	bez		30:27
2	Jedenástíková Pavlína	120974	Sokol Mrsklesy	33:17
3	Janečková Anežka	290547	AK Zlín		34:07
4	Půlkrábková Staňka	101178	VK Kroměříž	vzdala

Žáci (1989 a mladší)
1	Železník Lukáš		100394	bez		 5:58
2	Zavadil Tomáš		030996	bez		 8:40
3	Netuka Jan		220599	bez		 8:49
4	Jedenástík Josef	040300	bez		12:58

Žačky (1989 a mladší)
1	Olšanová Alena		160989	Jiskra Otrok.	 6:11
2	Ronzová Hana		300490	Jiskra Otrok.	 7:41
3	Zavadilová Lenka	200799	bez		10:31

Závod se běžel za mírného sněžení, teplota kolem 4 stupňů.
Žactvo běželo 1500m, ostatní 7,5 km.

Ředitel závodu		Tomáška Štefan
Hlavní rozhodčí		Bukovjanová Miloslava
Startér			Opravil Jiří


Zpět na hlavní stranu