Pražský maratón – Mistrovství ČR

Praha 23.5.2004

1	KOECH Barnabas 79	KEN		2:12:15
2	BIRRU Dessele 80	ETI		2:12:25
3	ŠTEFKO Róbert 68	AK Kroměříž	2:12:35
4	TAYE Moges 73		ETI		2:12:51
5	BEKELE Habtamu 78	ETI		2:13:06
6	DOBRZYŃSKI Adam		POL		2:13:09
7	KIPSOS Vincent 76	KEN		2:13:44
8	CHERUIYOT Willy 67	KEN		2:13:45
9	KOSGEI Samson 73	KEN		2:13:53
10	MAKORI David 73		KEN		2:14:04
11	SAINA Mark 70		KEN		2:16:46
12	AZAIDI Jahja 75		ALG		2:16:59
13	ZAČEPA Serhij 74	UKR		2:17:04
14	FONSECA Luis 77		VEN		2:17:29
15	EZAYEDI Alí M 78	LIB		2:17:55
16	SERBESSA Mulug 71	PSK OlPraha	2:18:01
17	NOVÁK Pavel 70		Atl Jihlava	2:18:48
18	HOLOVNYCKYJ  Ol		UKR		2:20:23
19	KERIMOV Nikolaj 79	RUS		2:22:57
20	PELOUCH Leoš 75		SK Chotěboř	2:23:16
21	MANCEBON Jav 59		ESP		2:26:57
22	WALLENFELS Jiří 72	SokVinohrady	2:27:05
23	ŽÁK Jiří 71		VSK TU Ostrava	2:27:10
24	BLÁHA Jan 71		SokČBudějov	2:30:09
25	GARCIA Alberto 67	ESP		2:31:57
26	RASMUSSEN Karl 73	NOR		2:31:58
27	HAVELKA Petr 72		AC Praha 1890	2:31:59
28	IVANOV Nikolaj 77	RUS		2:32:43
29	SIEGEL Josef st 55	AC Choceň	2:33:53
30	HAVLÍČEK Jan 79		ASK Sl Praha	2:33:55
31	KARLÍK František 65	SKP Most	2:34:22
32	OBRAZ Pavel 53		SVK		2:34:42
33	ŠVARC Petr 66				2:34:46
34	HORÁK Pavel 61		AHA Vyškov	2:35:10
35	LENČA Jiří 66		KRB Koberovy	2:35:11
36	PECHEK František 53	Maraton Úpice	2:35:26
37	DELGADO Javier 65	ESP		2:36:07
38	BARON Gilles 60		FRA		2:36:47
39	POMYNČUK Oleks76	UKR		2:36:59
40	PISTIS Giovanni 66	ITA		2:37:41
41	BĚTÍK Miroslav 72	AK Kroměříž	2:38:06
42	BROŽÍK Jiží 71		AK Hodonín	2:38:39
43	MIKULA Peter 73		SVK		2:39:28
44	HUNTER Trevor 69	GBR		2:39:43
45	CHMELÍK Josef 73	Atlet Polička	2:40:48
46	MATTHIJSE Johan 63	HOL		2:41:04
47	KAĽAVSKÝ Ján 61		SVK		2:41:42
48	CHUDO Martin 77		SVK		2:41:53
49	KOUŘIL Karel 72		AC Vys Mýto	2:41:55
50	ADAMEC Milan 77		Orel Vyškov	2:41:59
51	CAFFIER Luc 69		FRA		2:42:22
52	KADLEC Petr 65		AC Čejkovice	2:42:42
53	DOTTI Fausto 68		ITA		2:42:44
54	SLUKA Anton 60		SVK		2:43:26
55	JUGE Didier 66		FRA		2:44:02
56	QUEHENBERGER Hans	GER		2:44:19
57	BÉM Miloslav 55		Jiskra Tanvald	2:44:39
58	RODINA Bohuslav 59	Sokol Písek	2:45:00
59	VESELÝ Tomáš 82				2:45:13
60	PAVLÁSEK Jiří 75	ČZU Praha	2:45:18
61	MARWICK Clyde 67	GBR		2:45:27
62	ULMA Tomáš 64		Satalice	2:45:32
63	BAYER Petr 68				2:45:49
64	PETIDIER Juan José 64	ESP		2:46:03
65	FINDL Ladislav 62	SVK		2:46:24
66	MUSIL Jiří 72		MK Hlinsko	2:46:52
67	SEIBOLD Günter 67	GER		2:46:57
68	SILVESTRI Roberto 64	ITA		2:47:17
69	ZÁMOSTNÝ Jan 82		Medicina Praha	2:47:19
70	LAMBERT Miloš 69			2:47:29
71	PRICE Martin 77		GBR		2:47:38
72	BERKY Róbert 57		SVK		2:47:53
73	JANOUŠEK Peter 76	SVK		2:47:58
74	MORKES David 72		Sp Praha 4	2:48:43
75	MINDER Sandro 81	ITA		2:49:06
76	SPASEVSKI Tomislav 58	MAK		2:49:17
77	VEJLUPEK Jan 71		Sokol Kolín	2:49:30
78	HOTAŘ Pavel 63		Data Jihlava	2:49:38
79	ŠTEFEK Jaroslav 62	Maraton Žďár/S	2:49:54
80	SLOWIOCZEK Roman 59	Jablunkov	2:50:13
81	ZÁMEČNÍK David 76			2:50:18
82	NOVOTNÝ Jan 78				2:50:22
83	BOJHOLM Frederik 72	DAN		2:50:23
84	PALEČEK Bohumil 57	Průhonice	2:50:27
85	FOLVARČÍK Jiří 80	MaratKarlVary	2:50:56
86	FRELICH Martin 71	SokČesBuděj	2:51:16
87	FRELICH Pavel 71	SokČesBuděj	2:51:16
88	DION Stephen 71		USA		2:51:18
89	DEMBA Sy		SEN		2:51:29
90	SOW Djiby		SEN		2:51:31
91	TOMKO Ján 73		SVK		2:51:44
92	PLACHÝ Bohuslav 72	PSK Olymp Pha	2:51:49
93	DAVIES Gareth 67	GBR		2:52:01
94	LANGHAMMER Tomáš	Litvínov	2:52:04
95	BACMAGA Jacek 67	POL		2:52:05
96	KAČÍREK Jiří 74				2:52:23
97	LHOTA Petr 77		Kenast Pečky	2:52:50
98	CHRAMOSTA Jaroslav	AC Rumburk	2:53:03
99	TOMÁNEK Roman 60			2:53:03
100	MARTÍNEK Roman 75			2:53:11
101	HAGENBACH Pascal 61	GER		2:53:17
102	POSPÍŠIL Antonín ml60	AC Trial Plzeň	2:53:25
103	HRDINA Vilém 56		HO Banka Praha	2:53:31
104	KŇÁVA Martin 70		TJ LS Olomouc	2:53:35
105	KASPRZAK Krzyszt 68	POL		2:53:39
106	ALONSO Xavier 71	ESP		2:53:41
107	PARAZZOLI Carlo 56	ITA		2:53:49
108	AKKERMAN Herman 57	GER		2:53:55
109	MC CARTER Dominic	GBR		2:54:15
110	BALÁŽ Roman 65		MKS Ostrava	2:54:15
111	OELMQUIST Frederik 68	NOR		2:54:26
112	HAMERNÍK Jan 55		Úvaly		2:54:34
113	STĚCENKO Andrej 59	UKR		2:54:35
114	KOSTOLNÝ Róbert 68	SVK		2:54:40
115	BARBIER Pierre 62	FRA		2:54:41
116	WAINER Michal 74	ELNA Počerady	2:54:42
117	NIEMINEN Jarri 57	FIN		2:54:44
118	SLAZAK Andrzej 60	POL		2:54:50
119	WALTHER Markus 67	GER		2:54:59
120	JONES Andy 63		GBR		2:55:08
121	ARDOVINI Umberto 57	ITA		2:55:10
122	JAKOUBEK Zdeněk 66			2:55:29
123	BUFKA Zdeněk 57		AC Česká Lípa	2:55:30
124	REITINGER Petr 64	KTP Tábor	2:55:35
125	KUPIDLOVSKÝ Daniel	RC PIM Praha	2:55:39
126	BEDNARZ Damian 79	POL		2:55:41
127	BRUNNER Radek 74	AC Praha 1890	2:55:46
128	MIKULA Miroslav 68			2:55:46
129	PROCHÁZKA David 75			2:55:59
130	ALUZA Marián 50		SVK		2:56:03
131	VRÁGA Zdeněk 58		Rožnov pRadh	2:56:06
132	ŠTEFL Miroslav 72			2:56:09
133	ČÁSLAVA Jiří 75				2:56:15
134	JELÍNEK Aleš 67				2:56:17
135	REA Eric 63		FRA		2:56:25
136	PIRK Tomáš 73		Lék TC Praha	2:56:30
137	RICHTER  66				2:56:32
138	ALBIZZATI Bastien 80	FRA		2:56:41
139	HAZELDINE Gavin 78	GBR		2:56:47
140	MANDULA Ondřej 82			2:56:48
141	PROCHÁZKA Josef 71	AC Česká Lípa	2:56:53
142	GREENE John 66		GBR		2:56:53
143	KIKA Roman 67		TJ LS Olomouc	2:56:55
144	ERDZIAK Lukáš 81	SVK		2:56:57
145	ĎURICA Pavol 65		SVK		2:57:04
146	POSPISZYL Benedykt 60	POL		2:57:11
147	GORNATI Andrea 72	ITA		2:57:14
148	BENEŠ Martin 77				2:57:15
149	JANIČ Pavol 66		SVK		2:57:18
150	BLÁHA Jan 78				2:57:18
151	SIENKIEWICZ Czesl 58	POL		2:57:20
152	DROFA Stanislaw 76	POL		2:57:20
153	MACHÁČEK Dušan 66	VK Blesk Praha	2:57:49
154	DVOŘÁK Daniel 66			2:57:49
155	PETR Josef 63		Sl TU Liberec	2:57:56
156	HRUŠKA Luboš 76		Čes.Buděj.	2:58:02
157	MALÍK Vít 69		FSC Borovany	2:58:13
158	FELENDA Antonín 58			2:58:18
159	PILAŘ Karel 78				2:58:23
160	QURCEAU Philippe 60	FRA		2:58:26
161	HONS Václav 54		MK Kladno	2:58:27
162	KOLAŘÍK Alois 55	MK Kopřivnice	2:58:35
163	ALBIZZATI Francois 54	FRA		2:58:35
164	MARTYNEK Vladisl 59	SKI Mosty	2:58:43
165	ŠTĚPÁNEK Zdeněk 67			2:58:44
166	SABO Gabriel 61		SVK		2:59:04
167	OLSEN Ore 68		DAN		2:59:04
168	JEPPESEN Martin 	DAN		2:59:04
169	KULBACZYŃSKI Jan 62	POL		2:59:07
170	KAŠPAR Zdeněk 63	Fort Ústí/Orl	2:59:12
171	KŘIVÁNEK Pavel 71	RC PIM Praha	2:59:24
172	REŽNÝ Matěj 77		SVK		2:59:55
173	RÜHL Artur 57		GER		2:59:57
175	MIKEŠ Jindřich 64	Kar.Vary	3:00:02
176	PEITZ Michal 71				3:00:14
177	NOŽKA Jiří 63		Barnex Sp Brno	3:00:21
178	HORNÝ Pavel 73		Přerov		3:00:22
180	BAUMANN Mirko 65	Daniela Club	3:00:30
182	FLÍDR Jan 57		MK Kladno	3:00:53
183	KNÝŘ Jan 60		Bílá u Liberce	3:00:54
184	VAŇUŠ Jozef 78		SVK		3:00:56
186	KRUPKA Peter 65		Brno		3:01:05
187	PÁNEK Pavel 50		ESO JindHrad	3:01:16
188	DVOŘÁK Daniel 72			3:01:20
189	SVATOŠ Roman 80				3:01:33
190	SVOBODA Petr 60		Ji Vratislav	3:01:37
191	KIŠ Lubomír 58		SVK		3:01:39
193	ŠPERL Martin 59		Bering Praha	3:01:43
194	DROZD Jiří 57		Pardubice	3:01:45
196	MAREČEK Jan 78				3:01:59
198	MIKULČÍK Jan 76				3:02:23
199	KUBIATKO Milan 57	SVK		3:02:25
200	FLEIBERK Luboš 58	Slavia TU Liber	3:02:32
201	MATĚJÍK Jan 64				3:02:43
202	VADLEJCH Jan 44		SKI Jizerská 50	3:02:43
203	PAŠEK František 76			3:02:57
204	NOSEK Jaroslav 63			3:03:00
206	PECHEK Vladimír 57	TJ Nová Včeln	3:03:13
207	HAVRÁNEK Petr 68			3:03:20
208	VÁBR Jiří 71		Praha 8		3:03:26
211	ČERNÍK Tomáš 73				3:03:32
212	MALINA Petr 69				3:03:45
213	GREGORIADES Zd 54	Meteor Kačerov	3:03:48
214	RYCHECKÝ Tomáš 66	HH Smíchov	3:03:49
215	SVAČINA Karel 85			3:03:51
216	SCHAFER Viktor 80			3:03:51
217	HORNÁK Martin 75			3:03:52
218	KUZMA Vladimír 74	SVK		3:03:52
219	KOROTVIČKA Petr 69	SVK		3:04:00
220	POMIKÁLEK Josef 75	AC Tepo Klad	3:04:09
221	DVOŘÁČEK Jaroslav 52	Sokol Lupenice	3:04:12
225	LJADSKIJ Olexandr 68	UKR		3:04:40
226	GERYK Jaromír 71			3:04:50
230	KUBÍK Lubomír 71	SVK		3:05:09
231	JUNEK Radoslav 78			3:05:09
232	GALAŠ Ivan 68				3:05:10
233	PECHÁČEK Štěpán 80	SpartSezÚstí	3:05:12
234	MAREK Václav 56		Praha		3:05:14
235	BÍLÝ Zdeněk 59		MK Pardubice	3:05:15
236	RAC Marek 80		SVK		3:05:17
237	ZAHRADNÍK Jan 56	Horní Branná	3:05:22
239	SOKOL Jan 83				3:05:40
241	ČIPERA Radek 64		SKI Radvanice	3:05:44
242	PŘIBYL Miloš 67		Praha		3:05:49
243	HEJNYŠ Daniel 77			3:05:49
245	BELKO Zdeněk 59		SVK		3:05:58
246	UHLÁRIK Pavol 59	SVK		3:05:59
247	NIŽŇAN Milan 50		SVK		3:06:13
248	HORNÝ Petr 69		Ledeč nad Sáz	3:06:15
249	KANDRA František 64	SVK		3:06:18
250	KLIMČÁK Jozef 61	SVK		3:06:32
253	HODBOĎ Radko 58		Slovan Liberec	3:06:51
254	MUSIL Marek 72				3:06:52
256	SEHNAL Tomáš 73		HO Holešov	3:06:56
257	ROSENBERGER Pav 62			3:07:00
258	OPLATEK Eduard 75	KTP Tábor	3:07:02
259	WIESNER Konstantin 66			3:07:02
260	LIBRA Jiří 37		LBC Nové Měs	3:07:04
261	NOVÁK Petr 68				3:07:05
263	GREGORIADES Tomáš	Meteor Kačerov	3:07:11
264	TATRAI Róbert 63	SVK		3:07:14
265	ČAPLA Jiří 68				3:07:14
267	TRUHLÁŘ Petr 63				3:07:33
268	FRINTA Petr 58		Náchod		3:07:33
269	KYZLINK Karel 69			3:07:35
270	FIALA Zdeněk 58				3:07:38
271	VARGAEŠTÓK Gejza 55	SVK		3:07:38
272	CELUCH Milan 66		AC Havířov	3:07:40
273	DOSKOČIL Jiří 62			3:07:48
274	NEPKO Gabriel 56	SVK		3:07:53
275	DOSTÁL Milan 76				3:08:06
278	ŠKVARKA Peter 83	SVK		3:08:15
279	SMOLA Josef 51		MKS Ostrava	3:08:16
280	FIALKA Ladislav 75			3:08:16
283	ŠMONDRK Rostislav 66	MKCEA Boskovice	3:08:30
284	MIKYSKA Luboš 74			3:08:32
285	ŠTYCH Přemysl 74			3:08:38
288	PEŠTA Lukáš 81				3:08:48
290	TOMEŠ Jaroslav 81			3:08:50
294	ŠINDLER Miroslav 60			3:09:07
295	JENDŽELOVSKÝ Peter 64 	SVK		3:09:11
297	STANĚK Pavel 82				3:09:19
299	KUNC Josef 60		LRS Vyškov	3:09:23
300	VČELÁK Jan 73				3:09:26
303	PRŮCHA Josef 60		Jiskra Tanvald	3:09:33
304	DONÁT Martin 79				3:09:39
305	HORA Daniel 72				3:09:40
306	HLADKÝ Jan 83				3:09:44
308	BOHDAL Jaroslav 76	MK Kladno	3:09:58
309	TARANT Jiří 58		Praha 10	3:09:59
310	KOŠEK Milan 65				3:10:02
312	PROKOP Lumír 57				3:10:05
313	ANTOŠ Zdeněk 61				3:10:08
316	VÁVRA Dominik 75			3:10:20
319	ŘÍHA Miroslav 45	Sokol Sadská	3:10:37
320	KUČERA Otakar 45	TJ Přeštice	3:10:41
322	WARAUS David  79			3:10:49
326	VOJIČKA Pavel 66			3:10:55
327	VROBEL Miroslav 61			3:10:59
329	STRAKA Samuel 58	SBK Nový Vestec	3:11:17
330	ELIÁŠ Jan 79				3:11:18
337	RACEK Luboš 68		RC PIM Praha	3:11:46
338	TITTELBACH Karel 64	Most		3:11:54
340	KYSELA Aleš 66				3:12:03
342	STRNAD Tomáš 69				3:12:09
345	DUBA Vladimír 64			3:12:12
347	HUŤA Pavel 63		Dubňany		3:12:21
348	KOCOUREK Jan 66				3:12:22
349	RŮŽIČKA Vlastimil 63	Lokom Břeclav	3:12:34
350	ŽENÍŠEK Pavel 71			3:12:36
353	TIŠLER Michal 64 			3:12:45
356	ČADA Čestmír 56				3:12:47
357	HOLAN Martin 63		TJ LS Praha	3:12:52
359	GABRIEL Miroslav 60			3:12:54
360	PISARČÍK Tomáš 63	Velká Bíteš	3:13:06
361	ŠULHÁNEK Roman 84	SVK		3:13:12
362	BOHUNĚK Zdeněk 60	SVK		3:13:13
363	TVRDÍK Vlastimil 70			3:13:13
364	MICHALEC Roman 65			3:13:20
365	HAZUCHA Ján 43		SVK		3:13:21
367	STANĚK Martin 77			3:13:36
370	DVOŘÁK Martin 76			3:13:46
373	MILER Václav 62		Sokol Kolín	3:13:49
376	PEKÁREK Jan 70				3:13:53
377	SLANEC Jakub 72 			3:14:03
378	HOLEČEK Michal 74	Karlštejn	3:14:06
379	MAREŠ Bohumil 51	LEAR Brno	3:14:07
381	GLESK Slavomír 74	SVK		3:14:12
382	ČERMÁK Miroslav 79			3:14:17
383	PEŘINA Vladimír 51	MKS Ostrava	3:14:18
384	PLESKAČ Roman 64			3:14:19
386	SVATOŇ František 75	SVK		3:14:23
387	FÓJCIK Vavřinec 59	Sokol Hnojník	3:14:24
389	KRUTINA Miroslav 75			3:14:26
390	PIRK Jan 48		Lék TC Praha	3:14:27
391	ŠKRDLA Jan 82				3:14:28
393	VANÍK Peter 79		SVK		3:14:32
394	KREBS Václav 65		ELNA Počerady	3:14:33
395	KUBÁLE Josef 72		Mladá Vožice	3:14:40
396	ŠEBÁNEK Martin 64			3:14:40
397	SKLENÁK Vilém 63			3:14:43
398	KRČMÁRIK Vladimír 54	SVK		3:14:44
399	JIRÁSEK Jakub 78			3:14:47
403	MAYER Vladimír 48			3:15:08
404	DANĚK Jiří 71				3:15:09
405	OVEČKA Jan 83				3:15:16
406	ČÁSTEK Michal 75			3:15:19
410	MELŠA Zdeněk 82				3:15:25
411	ZIFČÁK Robin 79		Olympia Bruntál	3:15:26
413	NOVOTNÝ Mojmír 55			3:15:27
414	TEŠNAR Pavel 73				3:15:27
420	FILINGER Zbyněk 62			3:15:45
42l	KUNICKÝ Zdeněk 70			3:15:46
422	BAHENSKÝ Petr 71	SokČesBuděj	3:15:51
423	SCHNEIDER Zbyněk 67			3:15:52
428	HAJDUK Michal 64	SVK		3:16:12
429	PICK Pavel 75				3:16:13
431	KRAMEŠ Jaroslav 74			3:16:23
432	MACEK Pavel 67		Siteza Znojmo	3:16:31
434	RINKA Erich 54		BK Kravaře	3:16:37
435	KOUPÍLEK Jiří 66	Sokol Kolovraty	3:16:38
437	KRHOUNEK Jiří 83			3:16:47
440	PITTER Vladimír 50	Cyklo Pardubice	3:16:55
442	DUDLÁK Vladimír 64	SVK		3:16:56
443	KRATOCHVÍL Mir 59	Sokol Hlubočep	3:16:59
444	HASAL Miroslav 65			3:17:01
446	HOLÝ Roman 70				3:17:03
447	HEJNYŠ Miroslav 60			3:17:05
456	TALAŠ Jaromír 54	SKD Otrokovice	3:17:38
459	BARBOŘÁK Bohuš 59	TJ LS Olomouc	3:17:52
462	JIRAVSKÝ Karel 59			3:17:58
463	NOVÁK Vladimír 56	BSS Brandýs/L	3:17:59
465	ŠULC Radek 75		TJ Milovice	3:18:02
467	DAŘENA František 69			3:18:11
468	KOSTLIVÝ Miroslav 55	Praha		3:18:13
469	BRABEC Jaroslav 54	Praha		3:18:19
472	MALÝ David 67				3:18:28
474	KUČERA Jan 77		Klad Pardubice	3:18:32
475	SMOLÍK Jan 79				3:18:36
479	JAROŠ Zbyšek 74				3:18:46
480	MERUNKA Jan 40		MK Kladno	3:18:55
481	ZACH Ivan 60				3:18:57
482	SOSNA Dalibor 73			3:18:58
483	LANKAŠ Ondřej 80	RC PIM Praha	3:18:59
484	HRAZDÍLEK Stanisl 69			3:18:59
485	HOVĚŽÁK Pavel 75	Brno-Soběšice	3:19:00
489	REPAŇ Pavel 73		MKS Ostrava	3:19:06
493	WENDLIG Miroslav 53	Atl Albrechtice	3:19:11
494	KLEIN Pavel 76				3:19:15
496	HRUŠKA Luděk 73		SokČesBudějov	3:19:17
497	SOVIŠ Jan 55		PSK Olymp Praha	3:19:19
501	FELCMAN Tomáš 67			3:19:41

1	AMANOVÁ Leila 77	ETI		2:31:48
2	CHEPTONUIOVÁ C 81	KEN		2:32:52
3	JELAGATOVÁ Anne 69	KEN		2:33:37
4	TIMOFEJEVOVÁ Ir 70	RUS		2:38:02
5	AZAIDIOVÁ Nasria 78	ALG		2:39:05
6	MAZOVKOVÁ Jelena 67	BRUS		2:39:37
7	DELIONOVÁ Valent 73	MOL		2:41:05
8	COLITAOVÁ Claudia 77	RUM		2:44:35
9	CHURAŇOVÁ Radka 77	SingTeam Pha	2:45:29
10	MARTINCOVÁ Ivana 63	MorSlavia Brno	2:50:45
11	KLIMEŠOVÁ Jana 71	USK Praha	2:53:12
12	BRYCHCÍNOVÁ Ver 75			3:05:59
13	CHRISTENSENOVÁ M	DAN		3:07:14
14	POYOVÁ Liz 69		IRL		3:08:39
15	MAŇASOVÁ Eva 80		HubertKarVary	3:08:54
16	KUBROVÁ Dagmar 63	LTC HrKrálové	3:10:51
17	BOZANOVÁ Agnes 73	HUN		3:11:17
18	HEAVESIDEOVÁ K 69	GBR		3:13:02
19	MAŇASOVÁ Martina 76			3:13:33
20	KOZÁKOVÁ Denisa 79	SKP Nymburk	3:14:46
21	BUŘILOVÁ Blanka 63	AC Praha 1890	3:15:38
22	ZINCKOVÁ Isabelle 74	GER		3:17:07
23	RITTICHOVÁ Iva 72	MaratKarVary	3:19:23
24	VÁCHOVÁ Hana 80				3:19:30
25	JIRKŮ Kamila 81		OK Jihlava	3:19:40
26	FIRSOVOVÁ Olga 83	RUS/RC PIM	3:20:07
27	POKOROVÁ Jarosl 72	Sokol Opava	3:20:24
28	BRADYOVÁ Theresa 60	IRL		3:22:29
29	AGUILAROVÁ Nini 76	FRA		3:25:31
30	LOPEZOVÁ Alicia 53	MEX		3:26:14
31	OBSTOVÁ Jana 74		Kroměříž	3:27:43
33	MAŇÁKOVÁ Alena 81			3:30:14
35	LINHARTOVÁ Sim 64	BK Pardubice	3:30:49
36	NOVOTNÁ Eva 48		Letohrad	3:31:19
38	KOTLANOVÁ Alice 63	Kladno		3:33:35
39	HANOUSKOVÁ Jana 74			3:34:22
43	ŠVEJDAROVÁ  Gabr 72	Karlovy Vary	3:35:44
47	NOVÁČKOVÁ Miluše68			3:37:07
50	SVĚCHOTOVÁ Hana 73	Sp Praha 4	3:37:54
52	KOCOURKOVÁ An 83	RC PIM Praha	3:38:23
55	BŘEZINOVÁ Vanda 73	PIM RC Praha	3:39:31
56	KOLBOVÁ Jarka 67			3:39:38
57	RAKOVÁ Gabriela 75			3:40:23
62	OUŘECKÁ Renata 70	AtlAlbrechtice	3:41:21
63	MUZIKOVÁ Markéta 82	MMM Březnice	3:41:32
69	VAVREJNOVÁ Věra 60	Praha		3:43:30
72	DVOŘÁČKOVÁ Dag 50	Brno		3:44:58
78	FIŠEROVÁ Dagmar 75			3:47:07
79	HUČÍNOVÁ Marie 78			3:47:35
84	RADOVÁ Eliška 75			3:49:34
85	BLAHOUŠKOVÁ Eva 74	HT Přerov	3:49:34
87	KOKEŠOVÁ Iveta 67	MK Kladno	3:50:03
89	VYSUČKOVÁ Eva 75			3:50:22
91	HRUŠKOVÁ Lucie 73			3:51:14
92	ŠPAČKOVÁ Eva 79				3:51:29
94	BÍLKOVÁ Markéta 80			3:52:05
97	BENEŠOVÁ Radov 76			3:53:02
98	RŮŽKOVÁ Lucie 83	AC TEPO Kladno	3:53:05
100	MÁLKOVÁ Anna 63		AHA Vyškov	3:53:18
Výsledky jsem získal ze Zpravodaje Iva Domanského.
Protože doběhlo 2949 mužů a 426 žen, zkrátil jsem
tabulku na cca 500 mužů a 100 žen.


Zpět na hlavní stranu